הוכרז: Evil Within

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הוכרז: Evil Within

הודעהעל ידי רונן » 19 אפריל 2013, 20:51

Bethesda ושינג'י מיקאמי הכריזו על המשחק הראשון מאת אולפן המשחקי של מיקאמי, Tango Gameworks.

מדובר במשחק הישרדות-אימה שצפוי להגיע לקונסולות הדור הנוכחי, כולל PC, וקונסולות הדור הבא, ב-2014.

מיקאמי מבטיח זיכיון חדש ומרגש, שישלב אימה ופעולה. נקווה שלא באותו אופן כמו משחקי Resident Evil האחרונים.

לדעתי, מיקאמי (הוא לא ב-Platinum Games?) קצת איבד את זה, אבל נקווה לטוב.

ביום שני, 22 באפריל, מערכת IGN תעלה רשמים בלעדיים על המשחק.

ובינתיים, יש רק טיזר, ביזארי:

עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

Re: הוכרז: Evil Within

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 19 אפריל 2013, 22:55

אחד הטריילרים המפחידים שראיתי, נראה משוגע לגמרי.
"It wasn't impossible to build Rapture at the bottom of the sea. It was impossible to build it anywhere else."
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 אפריל 2013, 03:50

רונן כתב:Bethesda
לדעתי, מיקאמי (הוא לא ב-Platinum Games?) קצת איבד את זה, אבל נקווה לטוב.

למה איבד את זה,הוא לא היה פעיל במיוחד אבל הוא הוציא את ואנקוויש שהיה לו גיימפליי בן זונה (למרות חסרונות אחרים) ועוד משחק די קטן שהיה לא רע שעשה עם סודה51,והוא לא בפלטניום חוץ מוואנקוויש שפיתח איתם.
פה מדובר ברמה אחרת לגמרי,משחק אימה AAA תחת מפיצה גדולה כמו bethesda,זו כבר לא איזו שטות שהוא הריץ עם suda51 בתקציב של 100 שקל.

יש פה פרטים נוספים שמישהו מנאו-גף תרגם מההודעה לעיתונות מיפנית :
So been working on the Japanese press release with a Japanese friend. The details pulled from it:

-The game stars a man named Sebastian and his partner, who go to investigate the scene of a mass murder, but where a mysterious force is at work. Sebastian watches as more and more of the police force get killed before his eyes, and is attacked and knocked out. When he comes too, he must fight a world where monsters roam free and death and insanity live side-by-side. He will face unimaginable horrors where he must fight for his own survival. To discover the truth behind the force that lurks here, Sebastian must embark on a journey brimming with horror.

-Uses the ID Tech 5. They say they are taking the engine a step further than it has ever been used and are utilizing a state-of-the-art lighting engine and a much more powered-up version of the engine than any game to date has used.

-Game is trying to strike a balance between horror and action, but in the sense that one should be desperately struggling to survive and facing scenarios of unimaginable horror. They say they want to redefine horror, and seem to be going for a more difficult and intense experience.

-The game promises to have limited resources and be full of puzzles and traps. They want to fill the player with anguish, tension, and anxiety and send them off the deep end.

-They make a focus that enemies can easily kill the player, you’ll have to be cunning and evasive to survive in these harsh conditions. You also can utilize traps enemies set-up for you on them instead.

-It seems the player can experience random distortions that can happen in any area at any time, which changes anything from enemies, doors, walls, objects, or the like into terrifying nightmares that our character sees. These are random and change in real-time as well, it seems.

-They finish off saying that they want the game to start strong and continue with a growing feel of insecurity to grow as the game goes on. They also mention the game will have an in-depth world, and that you’re being hunted by something mysterious and dark.

כמה תמונות:
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

זה נראה כמו איך ש RE4 היה אמור להיות במידה והיה מנסה לשמור על השורשים שלו כמשחק אימה,פשוט אדיר.
מי היה מאמין,אימה הארדקורית שנראית חולנית לגמרי בתקציב AAA של בת'סדה שיוצא לדור הבא ועוד תחת מיקאמי,מה כבר יכול להשתבש?

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 20 אפריל 2013, 20:04

נראה מעניין, אין ספק. אבל אולי זה יהיה מפחיד מדי, ואז לא אשחק, חחח.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 אפריל 2013, 21:20

bling כתב:
זה נראה כמו איך ש RE4 היה אמור להיות במידה והיה מנסה לשמור על השורשים שלו כמשחק אימה,פשוט אדיר.
מי היה מאמין,אימה הארדקורית שנראית חולנית לגמרי בתקציב AAA של בת'סדה שיוצא לדור הבא ועוד תחת מיקאמי,מה כבר יכול להשתבש?

אוי בלינג, לא למדת כלום מסרטי אימה ובכל זאת אמרת "מה כבר יכול להשתבש?"?
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 20 אפריל 2013, 21:22

DrKeo כתב:אוי בלינג, לא למדת כלום מסרטי אימה ובכל זאת אמרת "מה כבר יכול להשתבש?"?

בסוף המשחק מקבל דירוג של 3.7 בממוצע, ואז כולם זורקים ביצים וקמח על בלינג.

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 20 אפריל 2013, 22:12

הוא נראה מצמרר מאוד. מחכה לו
"A man chooses, a slave obeys"

MagmaJet
Trainee

הודעהעל ידי MagmaJet » 20 אפריל 2013, 22:39

נראה עוד כמו RE4 קלון אבל אני אתן לו הזדמנות ואעקוב אחריו..

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 20 אפריל 2013, 23:17

כולכם פה מדברים על RE ועל כמה שהוא טוב, ופתאום זה מזכיר לי שאני באופן אישי ניסיתי את הדמו של RE5 וממש לא אהבתי. כדאי לנסות שוב? או שאולי RE5 באמת גרוע בעוד RE4 ממש טוב?

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 20 אפריל 2013, 23:35

לנושא, אני לא רואה סיבה שזה לא יהיה טוב, זה נראה כמו רזינדט איוול על ספידים ופי 4 מפחיד יותר ועוד יותר שבת'סדה שכמעט כל מה שהיא נוגעת בו(חוץ מברינק) הוא זהב.
אני ממש מחכה לו. ממש מוזר שאני מת על משחקי אימה אבל סרטי אימה הם טאבו מבחינתי כי אני מפחד כמו ילדה קטנה.
"It wasn't impossible to build Rapture at the bottom of the sea. It was impossible to build it anywhere else."
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 20 אפריל 2013, 23:39

SHAPIRA500 כתב:לנושא, אני לא רואה סיבה שזה לא יהיה טוב, זה נראה כמו רזינדט איוול על ספידים ופי 4 מפחיד יותר ועוד יותר שבת'סדה שכמעט כל מה שהיא נוגעת בו(חוץ מברינק) הוא זהב.
אני ממש מחכה לו. ממש מוזר שאני מת על משחקי אימה אבל סרטי אימה הם טאבו מבחינתי כי אני מפחד כמו ילדה קטנה.

זה בסדר, גם אני די מפחד מסרטי אימה. בגלל זה אני מקווה שאני אהיה מסוגל לשחק במשחק הזה, אבל אני מניח שמשחק זה פחות מפחיד מסרט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אפריל 2013, 00:43

MagmaJet כתב:נראה עוד כמו RE4 קלון אבל אני אתן לו הזדמנות ואעקוב אחריו..

לבן אדם שעשה את RE4 מותר לעשות RE4 קלון.
We're just normal men. We're just innocent men

MagmaJet
Trainee

הודעהעל ידי MagmaJet » 21 אפריל 2013, 07:57

DrKeo כתב:לבן אדם שעשה את RE4 מותר לעשות RE4 קלון.

ורק בגלל שזה הולך להיראות פחות או יותר כמו RE4 אז האנשים עלולים להתאכזב מהציפיות אליו.
RE4 היה השיא שלו והוא לא יחזור.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 אפריל 2013, 20:07

DrKeo כתב:אוי בלינג, לא למדת כלום מסרטי אימה ובכל זאת אמרת "מה כבר יכול להשתבש?"?

חחח עוד כשכתבתי את המשפט הזה עלה לי ההקשר אבל בכל זאת החלטתי להשאיר אותו כסוג של קריצה :P
וכן אני מודע לזה שזה משפט המנחוס מספר אחת בעולם,ובכל זאת יש לי מספיק אמון בכותר הזה כדי ללכת ראש בראש עם המנחוס שלי :)

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 22 אפריל 2013, 19:04

תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 22 אפריל 2013, 19:28

תודה, שפירא. נשמע מעניין, מקווה שלא מפחיד מדי.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 23 אפריל 2013, 18:14

תמונות מהמשחק, נראה מצמרר:

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

נראה שבמשחק הזה יש הרבה מאד Gore, ואני חולה על זה.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 23 אפריל 2013, 18:31

אתה לא שם לב שחלק מהתמונות שאתה מביא כאן כבר מופיעות בדיון ובדיוק באותו העמוד?

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 23 אפריל 2013, 18:37

לא שמתי לב, אין צורך להתרגז. וחלק מהתמונות הן חדשות.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 23 אפריל 2013, 19:11

bling כתב:למה איבד את זה,הוא לא היה פעיל במיוחד אבל הוא הוציא את ואנקוויש שהיה לו גיימפליי בן זונה (למרות חסרונות אחרים) ועוד משחק די קטן שהיה לא רע שעשה עם סודה51,והוא לא בפלטניום חוץ מוואנקוויש שפיתח איתם.
פה מדובר ברמה אחרת לגמרי,משחק אימה AAA תחת מפיצה גדולה כמו bethesda,זו כבר לא איזו שטות שהוא הריץ עם suda51 בתקציב של 100 שקל.

אתחיל בכך שזה לא משחק בפיתוחה של Bethesda, ולא כל משחק שהפיצה היה פנינה. קח, למשל, את Rage ו-Brink האחרונים (הנה יתר הרשימה).

ו-ואנקוויש התחיל נחמד אך מהר מאוד גילית שהוא למעשה חוזר על עצמו מאוד. הוא עדיין נחשב משחק טוב, אבל לא כזה גדול שגורם לך לצפות לפרויקט הבא שלו.

ולגבי ה"AAA": די מוקדם לטעון דבר כזה. עדיין לא ברור לי מה כוחו של מיקאמי כיום. אולי במשחקי אימה הוא מצטיין יותר. לפחות היה בעבר.

למרות כל זאת, הוא עדיין נראה מסקרן על פי התמונות. אני חושש מ-Gore מוגזם, כי לפעמים זה מחפה על היעדרו של תוכן אמתי, אך אני לא פוסל. אני מחזיק אצבעות שיהיה מעולה.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 23 אפריל 2013, 22:07

רונן כתב:אני חושש מ-Gore מוגזם, כי לפעמים זה מחפה על היעדרו של תוכן אמתי, אך אני לא פוסל. אני מחזיק אצבעות שיהיה מעולה.

אני לא חושב. תסתכל על Call of Duty: World At War. במשחק היה Gore מטורף, אבל הסינגלפלייר שלו היה ממש טוב.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 25 אפריל 2013, 11:44

GolanBerlin כתב:לא שמתי לב, אין צורך להתרגז. וחלק מהתמונות הן חדשות.

אתה מבלבל קצת בין התרגזות והערה. מה גם שכשכותבים לך שחלק מהתמונות הופיעו כבר אין צורך מצויין לספר לנו שחלק מהתמונות הן חדשות - זה משתמע ישירות. במקרה הזה, למה לא פשוט לערוך את ההודעה ולמחוק את התמונות שמופיעות פעמיים?

רונן כתב:
אתחיל בכך שזה לא משחק בפיתוחה של Bethesda, ולא כל משחק שהפיצה היה פנינה. קח, למשל, את Rage ו-Brink האחרונים (הנה יתר הרשימה).

עם קשר לרשימה או בלעדיה, Rage ואפילו Brink הם דווקא משחקים יחסית טובים. אם היית רוצה לבחור משהו ממש גרוע היית יכול ללכת על Rouge Warrior. נחש מה ממוצע הMetacritic שלו:
http://en.wikipedia.org/wiki/Rogue_Warr ... eo_game%29
למרות שמדובר פה במשחק שדילג בין חברות פיתוח שונות, ככה שמלכתחילה היה ברור שהוא בדרך לאסון ובתשדה רק רוצה לכסות קצת על ההפסדים מהפיתוח שלו. כשמסתכלים על זה בפרספקטיבה של שנים האיכות של המשחקים שבתשטדה מפיצה נמצאים בעליה, ובמקרה הזה מדובר גם בסטודיו בבעלות מלאה של בתשטדה/זינמקס, לא בסתם משחק שהיא מפיצה למפתחת חיצונית.

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 25 אפריל 2013, 13:07

רונן כתב:

ו-ואנקוויש התחיל נחמד אך מהר מאוד גילית שהוא למעשה חוזר על עצמו מאוד. הוא עדיין נחשב משחק טוב, אבל לא כזה גדול שגורם לך לצפות לפרויקט הבא שלו.

ולגבי ה"AAA": די מוקדם לטעון דבר כזה. עדיין לא ברור לי מה כוחו של מיקאמי כיום. אולי במשחקי אימה הוא מצטיין יותר. לפחות היה בעבר.

למרות כל זאת, הוא עדיין נראה מסקרן על פי התמונות. אני חושש מ-Gore מוגזם, כי לפעמים זה מחפה על היעדרו של תוכן אמתי, אך אני לא פוסל. אני מחזיק אצבעות שיהיה מעולה.

למה רייג'? זה היה משחק לא רע בכלל לדעתי.
תמונה

phinexwrath71
Trainee

הודעהעל ידי phinexwrath71 » 02 מאי 2013, 17:11

מידע נוסף נחשף ברעיון עם המפתחים של המשחק
קצת רקע על המשחק ונראה שהם הולכים לכיוון של אימה אמיתי,וסבסטיאן היא דמות מיוחדת וקשוחה
נאמרו כמה דברים מעניינים,כמו שלא יהיו יותר מדי צבעים במשחק,וגם דאונד ומוזיקת אימה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot] ו־ 157 אורחים