Fallout 4 - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Kazz
Veteran

Re: Fallout 4 - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Kazz » 14 נובמבר 2015, 12:19

ברור שזו אינדיקציה. זה לא כאילו גרסת המחשב חפה מבעיות ביצועים גם כן. חוץ מזה, יש הרבה יותר משחקים שבהם השילוב הזה העניק חוויה שוות ערך או עדיפה על הקונסולות מאשר ההיפך, כך שלא ייתכן שכולם פורטים גרועים.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 14 נובמבר 2015, 12:21

טוב אז גם הפס4 חזקה מה PC כי באטמן רץ טוב יותר.

פורט זבל זו לא אינדיקציה לכלום, המשחק מגיע לרמות של 0 FPS לפעמים על ה ONE, אם הוא יעבור תיקונים ושיפורי ביצועים אז מה זה אומר? שהפס4 ו ONE התחזקו או שמדובר בפורט זבל שצריך לחכות לתיקונים לפני שעושים באנצ'מרקים?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 14 נובמבר 2015, 13:41

אני מדבר בכללי. אתה לא יכול להגיד שהמפרט הזה משתווה\מתעלה על ביצועי גרסאות הפס4 רק במיעוט של משחקים או במספר מצומצם או במקרי קצה. במקרה של פולאאוט ברור שמנוע המשחק הזה איום.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 נובמבר 2015, 23:32

bling כתב:טוב אז גם הפס4 חזקה מה PC כי באטמן רץ טוב יותר.

פורט זבל זו לא אינדיקציה לכלום, המשחק מגיע לרמות של 0 FPS לפעמים על ה ONE, אם הוא יעבור תיקונים ושיפורי ביצועים אז מה זה אומר? שהפס4 ו ONE התחזקו או שמדובר בפורט זבל שצריך לחכות לתיקונים לפני שעושים באנצ'מרקים?

האמת שכשאתה מכבה את כל האפקטים של NVIDIA ומשווה את הגרפיקה של בטמן בPC לגרסת הפס4 אתה מקבל ביצועים עדיפים מה750TI מהפס4. הבעיה הגדולה של בטמן בPC היא שברגע שאתה מעלה הכל למעלה, אפילו אם יש לך מפלצת הזויה עדין הFPS יפול מ60 ולפעמים גם מ30. ברגע שאתה עושה גרפיקת פס4, הכל עובד אחלה אחרי הפאטצ'. באמת שאולי חוץ מאשר איזה פורט הזוי ודפוק לגמרי אתה לא תמצא משחק שה750 TI לא ינצח בו את הפס4. זה לא ויכוח, זאת כבר עובדה, זאת גם הסיבה שבכל ביקורת של DF הם עושים השוואה בין הפס4 לONE ל750TI, כי זה הכרטיס שמתאים לרמה שלהם.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 15 נובמבר 2015, 11:49

DrKeo כתב:תגיד שאין באגים כשתהיה 10 שעות בתוך המשחק והוא ינעל אותך במעלית ולא יתן לך לצאת ממנה לעולם. אני לא נוגע במשחק הזה לפני שהם הוציאו כמה וכמה פאטצ'ים, זאת התאבדות.

זה באג אמתי במשחק? טעינה של השמירה תעזור? זה קורה תמיד במשימה הזאת?

בעולם כזה סביר להניח שיהיו באגים, פשוט בנקודה שבה אני נמצא (צלחתי לא מעט משימות) לא נתקלתי בדבר חריג.

לדעתי אני משחק בו כבר למעלה מעשר שעות, אבל זה לא משך הזמן שאתה עושה זאת, אלא כיצד אתה מנצל את הזמן הזה.

אני נהנה ממנו לא פחות מוויצ'ר 3. אולי יותר. הוא אווירתי ומגניב יותר. רק על הפסקול אתן לו עוד שתי נקודות :)
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 15 נובמבר 2015, 12:23

קנינו את פולאאוט 4 דרך איביי... 185 שקל.
ממליץ לכולם לקנות משחקים דיגיטליים (לקונסולות כמובן) דרך הפלטפורמה הזו, פשוט זול משמעותי מכל מקום אחר.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 15 נובמבר 2015, 14:26

Wan7ed כתב:קנינו את פולאאוט 4 דרך איביי... 185 שקל.
ממליץ לכולם לקנות משחקים דיגיטליים (לקונסולות כמובן) דרך הפלטפורמה הזו, פשוט זול משמעותי מכל מקום אחר.

וונטד, תעשה טובה תן איזה מדריך מקוצר איך לחפש משחקי פס4 דיגיטליים במחיר דומה.
ואיך אתה משלם, PayPal?

נגיד מצאתי את זה-
http://www.ebay.com/itm/Ps4-Digital-Fal ... SwIwhWRLkW

איך אני יודע שאקבל קוד שעובד? הפידבק שלו 87 אחוז, זה לא נראה לי מספיק טוב או שאתה חושב שאפשר לסמוך על זה?

לא שאני קונה את זה, סתם לידע כללי, אני אשמח לשמות של מוכרים אמינים.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 15 נובמבר 2015, 14:38

הלינק שלך לא טוב... בסוני לא ממש קיים הקטע של הקודים האלה כי אין ממש באנדלים עם קודים אונליין (אני מניח) בפלייסטיישן 4 .

מה שתמצא (כמו הלינק שהבאת) זה אנשים שמוכרים בעצם יוזר שיש לו את המשחק הדיגיטלי על החשבון... כלומר מוכרים לך את החשבון שלו. יש לי בן דוד שקנ שתי משחקים ככה... סך הכל מבסוט.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 15 נובמבר 2015, 14:42

אז EBAY טוב רק למשחקים שרצים בבאנדלים? זאת אומרת אני יכול רק לחפש סינדיקייט, קוד BO3 ובאטלפרונט (כל המשחקים שמשווקים תחת סוני) במחיר טוב?

באסה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 15 נובמבר 2015, 15:02

כן כן... המקור הוא תמיד באנדלים שמשם משוחררים לאוויר האיביי הקודים המדוברים.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 15 נובמבר 2015, 16:13

האמת שמי שיציץ ברשימת המשחקים שלי (ואין אף משחק AAA שאין לי), קניתי את כולם דיגיטלי במחירים מעולים דרך איביי (אני לא קונה יוזרים, זה חרא... משחקים מלאים עם קוד בלבד).
אם יש באנדלים או לא, תמיד מצאתי קודים במחירי רצפה. פולאאוט הוא בבאנדל, אבל אין הרבה קודים שלו בגלל שהוא מגיע כעותק קשיח ולא כקוד (את פולאאוט 3 מקבלים דיגיטלי).
ואני מדבר על כל משחק- תמיד יש קודים, גם אם הוא בבאנדל PS4 (נגיד באטמן או BO3).

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 15 נובמבר 2015, 16:45

אז יאללה וונטד תחלוק במידע, איזה מוכרים אמינים לחפש, תן כמה לינקים בשביל הקטע לפולאאוט 4 בקוד דיגיטלי בלי משתמשים לפס4 וכו׳

זרוק עצם :)

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 15 נובמבר 2015, 16:56

Wan7ed כתב:האמת שמי שיציץ ברשימת המשחקים שלי (ואין אף משחק AAA שאין לי), קניתי את כולם דיגיטלי במחירים מעולים דרך איביי (אני לא קונה יוזרים, זה חרא... משחקים מלאים עם קוד בלבד).
אם יש באנדלים או לא, תמיד מצאתי קודים במחירי רצפה. פולאאוט הוא בבאנדל, אבל אין הרבה קודים שלו בגלל שהוא מגיע כעותק קשיח ולא כקוד (את פולאאוט 3 מקבלים דיגיטלי).
ואני מדבר על כל משחק- תמיד יש קודים, גם אם הוא בבאנדל PS4 (נגיד באטמן או BO3).

וואלה פולאוט 4 לא בקוד? איזה משחקים קנית שלא היו בבאנדל... לא זכור לי...
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 15 נובמבר 2015, 17:05

תעבור על כל המשחקים שלי... ה-2 האחרונים: פולאאוט ובאטמן.
גם את היילו 5 קניתי גרסאת דילוקס שלא קיימת בבאנדלים בכלל (עולה 90$ שילמתי כמעט חצי מזה)...

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 15 נובמבר 2015, 17:17

bling כתב:אז יאללה וונטד תחלוק במידע, איזה מוכרים אמינים לחפש, תן כמה לינקים בשביל הקטע לפולאאוט 4 בקוד דיגיטלי בלי משתמשים לפס4 וכו׳

זרוק עצם :)

האמת שהכל חבר שלי עושה, קונה לנו ואנחנו משלמים לו (אנחנו 10 חברים). הוא יושב על האיביי, וכל דיל שווה הוא קופץ עליו... לפעמים הוא אפילו שולח הודעות למוכרים ומוריד להם את המחיר.
אף פעם לא התעסקתי עם קודים ל-PS4, הבנתי ממנו שב-One הרבה יותר קל למצוא קודים.

שבאטמן יצא, הוא קנה איזה 15 קודים דיגטיליים ל- PS4 בממש זול מאיזה מוכר ספרדי ומכר כל עותק ב-55-60$ ועשה מלא מלא כסף.
פשוט להיות עם יד על הדופק ולתפוס דילים טובים.

ב-G2A מכרו היילו 5 שבועיים אחרי ההשקה ב-40$. המבצעים קיימים ברחבי האינטרנט כל הזמן, רק צריך לחפש.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 15 נובמבר 2015, 17:30

כן אני זוכר שקנית את היילו... לא היה לי סבלנות לחכות, עשיתי פרילוד :| אגב זה כן הדלוקס שמקבלים עם הקונסולה.

איפה הוא מצא את פולאוט? אני לא מוצא בכלל... יש לי חבר שרוצה.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 נובמבר 2015, 17:35

טוב נו, נשמע שאתם מפעילים מנופי קנית כמויות גדולות על מוכרים :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 15 נובמבר 2015, 17:42

Halo 5 Guardians Digital Deluxe Edition

Costing $89.99 is the Halo 5 Guardians Digital Deluxe Edition. Besides a digital download of the game you get some of the extras that come with other editions. The Fall of Reach animated series is included.

The digital pre-order bonus that users get with the cheaper version of Halo 5 Guardians is included with this version. The customizable skin for Warzone and weapon loadout are present. Halo 5 Guardians has individual weapons packs, and if you buy the Halo 5 Guardians Digital Deluxe Edition you’ll get 14 premium packs at no additional cost. Microsoft says it’ll release 2 of them on a weekly basis over time.

Advertisement
Only Microsoft sells Halo 5 Guardians Digital Deluxe Edition from its Xbox Store.

--------------------------------------------------------------------------------------
פולאאוט טריקי, לקח כמה ימים עד שמצאנו קודים באיביי (אבל בסוף מצאנו).
תריץ חיפוש באיביי כמה פעמים ביום- בסוף תמצא.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 15 נובמבר 2015, 17:43

לא הבנתי למה עשית את הציטוט הזה. עובדתית לך לאמאזון ותראה שמקבלים את הדלוקס עם ה14 req packs.
Benjamin Franklin

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 15 נובמבר 2015, 17:46

פולאוט קניתי למחשב, אבל בדר"כ שאני רוצה לקנות משחקים ל ps4 אני רושם את השם של המשחק + cd key בגוגל. את האוסף של אנצ'רטד קניתי לא מזמן ב 28$ (עדיין נשאר למי שמעוניין) ואת הרימאסטר של tlou קניתי ב 40 שקל לפני כמה חודשים בדרך הזאת - אמנם הוא כבר היה ישן, אבל עדיין יותר זול בלפחות מאה שקל מכל מקום אחר.

באיביי גם יש מציאות לפעמים, קניתי שם עותק פיזי של בלודבורן ב 180 שקל בזמן שלא היה אפשר למצוא אותו פיזי או דיגטילי בפחות מ 60$. פשוט צריך להשקיע קצת בלחפש.

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 15 נובמבר 2015, 18:04

swiss-the-engine כתב:לא הבנתי למה עשית את הציטוט הזה. עובדתית לך לאמאזון ותראה שמקבלים את הדלוקס עם ה14 req packs.

אני איתך... הם מציינים שרק מייקרוסופט מוכרת את זה דרך החנות הדיגיטלית שלהם... עובדתית כולנו קנינו דרך איביי. :D

עריכה: והדילוקס יקר בעיקר בגלל שמקבלים את הסדרה המצוירת יחד עם זה, פחות החבילות req.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 15 נובמבר 2015, 19:49

לא ממש הבנתי... אני הגבתי בקטע שהגרסה שמקבלים בבאנדל זה הגרסת דלוקס.

בכל אופן... הפסקת להודיע על מציאות!
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 16 נובמבר 2015, 09:06

סוף-סוף דעה כנה, דיברו על Fallout 4 בBombcast האחרון ואפשר היה לשמוע מה באמת הדעה המקצועית של החברה שם על המשחק בלי כל ההייפ. אחד שיחק את המשחק על הפס4 והשני על הפיסי, כל הקובלנות הרגילות עלו, הוא לא שחיק בחלקו על הקונסולות, הבחור תיאר שם משימה לקראת הסוף שהוא פוגש 50 יריבים (לא זוכר אם זה היה גאולים) והוא אומר שעם כל יריה המשחק פשוט מאט ל-10 FPS ומטה. הוא טען שזה הפך להיות לא שחיק בצורה קיצונית שהוא רק ניסה לברוח כדי להמנע מהFPS הירוד. אין התלהבות מהמשחק, מה שעבד עם Oblivion (וואו, איך הצלחתם להביא משחק בעל Scope כל כך גדול לקונסולות) לא עובד היום, כל הבעיות של הקודם שם, כמות הבאגים היא בלתי ניתנת למניה, אחד האורחים היה גם המנכ"ל של Iron galaxy (החברה של הפורט של באטמן) והוא טען שאי אפשר לעשות QA למשחק של בת'סדה בגלל הScope. בנית הישוב היא חסרת ערך, ממליצים פשוט לא לבנות, הם צחקו גם על הטוטוריאל הלא קיים שם שפשוט אומר לך -"עכשיו תבנה", ואין לך מושג כשחקן איך, העלילה הראשית על הפנים, המשימות צד חביבות, חלקן טובות יותר וחלקן לא. אין שום סיבה לחזור למשחק לסיבוב נוסף מלבד למי שיחק על הקונסולה ובוחר לחזור לפיסי רק כדי לראות איך המשחק מתפקד כשהוא רץ. הבחור סיים את המשחק בסופ"ש אחד והשקיע 39 שעות כולל כמעט כל המשימות צד והעלילה הראשית משום מה. הוא איבד את הכלב שלו בגלל באג :(, הוא שלח אותו ליישוב הראשון שלו בSanctuary hills ולא ניצפה עוד (הציעו לו לרכוש לו מלונה בDiamond city כדי לשחד אותו לחזור).
השרוול של הפיפבוי מזעזע, לא עוצר את המשחק ולא ישים לטענתם, התוסף של האייפד מוצלח כי הוא מאפשר לך לראות את המפה מתעדכנת בזמן אמת וזה מזכיר קצת את ה3DS.

הם נתנו למשחק 80 בביקורת באתר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 נובמבר 2015, 09:33

לא הבנתי למה ״סוף סוף דעה כנה״ כאילו GB זו האוטוריטה הכנה היחידה ברשת, זה גם לא שהבאת לי אתר שנתן לו כוכב לעומת ממוצע של 95, הביקורת שלהם של ה 4 כוכבים תואמת פחות או יותר לממוצע של 87 (שיטת כוכבים מכסה טווח רחב של מספרים, משחק של 87 זה משהו שהייתי מתרגם ל 4 כוכבים כמו שהביאו) ככה שהדיעה שלהם תואמת לא מעט דיעות אחרות מצד המבקרים.

אני חושב ש GB אחלה אבל הרבה פעמים הם נשמעים כמו זקנים ממורמרים ו Jaded שכאלו, בלי קשר לדעתם על פולאאוט שלא כזו חריגה כאמור.
מוזר שלקח להם 39 שעות כולל תוכן צד, לפי מספרים אחרים שרצים זה נמוך בצורה קיצונית.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 נובמבר 2015, 11:14

אני לא חושב שהדעה של GB יותר כנה מעשרות המגיבים שראיתי בימים האחרונים שמתלהבים בלי גבול מהמשחק, מפרסמים צילומים של הישובים שהם בנו ומספרים איזה דברים מגניבים עברו עליהם.

---

גם באנגליה המשחק מוכר בצורה מצוינת. הוא במקום הראשון בשבוע שעבר והמכירות של 213% משל משל פולאאוט וגאס.
יהיה מאוד מעניין לראות אם הוא יעבור את סקיירים בסופו של דבר.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 157 אורחים