Fallout 4 - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

Re: Fallout 4 - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי InterAl » 22 דצמבר 2015, 20:26

כל הפולאאוטים מלבד פולאאוט 2 הם צואה.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 22 דצמבר 2015, 20:41

InterAl כתב:כל הפולאאוטים מלבד פולאאוט 2 הם צואה.

2 הוא שדרוג של הראשון מכל הבחינות אבל לא מחדש יותר מדי. ב-Tactics עדיין לא שיחקתי, וכרגע אני משחק לראשונה ב-3 ואני מאוד נהנה ממנו אבל אי אפשר להשוות אותו לשניים הראשונים בגלל הז'אנר השונה.

אני אשמח להסבר.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 22 דצמבר 2015, 21:36

MGS FREAK כתב:

2 הוא שדרוג של הראשון מכל הבחינות אבל לא מחדש יותר מדי. ב-Tactics עדיין לא שיחקתי, וכרגע אני משחק לראשונה ב-3 ואני מאוד נהנה ממנו אבל אי אפשר להשוות אותו לשניים הראשונים בגלל הז'אנר השונה.

אני אשמח להסבר.

מבחינת כתיבה, קווסטים, גודל העולם, חופש פעולה, המערכות הפוליטיות השונות - אין על 2, הוא לא רואה אף אחד ממטר. כל השאר הם צל חיוור לעומתו.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 22 דצמבר 2015, 22:13

InterAl כתב:
MGS FREAK כתב:

אני אשמח להסבר.

מבחינת כתיבה, קווסטים, גודל העולם, חופש פעולה, המערכות הפוליטיות השונות - אין על 2, הוא לא רואה אף אחד ממטר. כל השאר הם צל חיוור לעומתו.

לדעתי לא הוגן ולא נכון להשוות בין שני הראשונים לבין ההמשכים של בת'סדה. אם משווים את 1 ל-2 אז 2 ללא ספק הרבה יותר ממוקד ויודע מה הוא רוצה מעצמו והוא לא מחדש הרבה אבל עושה הכל יותר טוב.

מהמשחקים של בת'סדה כאמור שיחקתי רק ב-3 כך שאני לא יכול לבקר אותו ביחס ל-4 (את NV פיתחו אובסידיאן שממה שהבנתי הם ניצולים מהסטודיו המקורי). אבל ממה שאני ראיתי ממנו לצערי הם התרחקו עוד יותר משורשי ה- הRPG הקלאסי של הסדרה. מיעוט אופציות דיאלוג, דמות שחקן מדברת (לגמרי שובר את האימרשן במשחק כזה לדעתי) VATS שלא עוצר את הזמן לחלוטין ועוד ועוד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 דצמבר 2015, 23:29

עם כמה שאהבתי את FO1-2, אני לא חושב שהם שחיקים היום. שחקתי ב-2 קצת בGOG אז כשחלקו אותו חינם והוא פשוט מיושן מדי היום.
We're just normal men. We're just innocent men

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 23 דצמבר 2015, 00:17

DrKeo כתב:עם כמה שאהבתי את FO1-2, אני לא חושב שהם שחיקים היום. שחקתי ב-2 קצת בGOG אז כשחלקו אותו חינם והוא פשוט מיושן מדי היום.

שחיקים לגמרי. פשוט צריך לזכור שהם כמה צעדים אחורה באבולוציה של ממשק המשתמש ואי אפשר לצפות מהם להיות אינטואיטיבים וזורמים כמו משחקים מודרנים.
וגם הקצב שלהם לא עושה טובה לאף אחד (לחכות ל-15 אויבים שילכו כמה צעדים קדימה ויסיימו את תורם עד שתוכל ללכת כמה צעדים בעצמך במהלך קרב). פשוט צריך לבוא אליהם עם הלך רוח שונה וסבלנות. זה כמו שמישהו שרגיל לשחק על inverted ישחק על "רגיל", בהתחלה זה קשה עד שעוקפים את הרפלקסים ומתרגלים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 דצמבר 2015, 00:32

כל דבר שחיק, אבל הכל בFO1-2 הוא כל כך מיושן ביחס להיום שקשה מאוד לשחק בהם.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 23 דצמבר 2015, 08:27

נאא.. לא יקרה. אין לי זמן, סבלנות או רצון להתעסק עם זה. אתן לך דוגמא יותר טובה - דאוס אקס הראשון. אחד המשחקים האהובים עלי אי פעם. התקנתי אותו לפני איזה שנתיים והפעלתי. ברחתי אחרי חמש דקות כי הוא היה יותר מדי מיושן בשבילי והיו בו דברים מציקים ולא זורמים. וזה אחד המשחקים שהתיישנו הכי טוב בעולם אולי (מעבר לגרפיקה).
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 23 דצמבר 2015, 11:16

DrKeo כתב:כל דבר שחיק, אבל הכל בFO1-2 הוא כל כך מיושן ביחס להיום שקשה מאוד לשחק בהם.

אז מה תגיד על סיסטם שוק 1 ? מזיזים שם את הראש עם לחיצות :lol:

מה אני אגיד לכם, בניגוד לזקני הפורום הייתי די צעיר כשכל המשחקים הגדולים של סוף שנות ה-90 יצאו ככה ששיחקתי בהם (FO, פליינסקייפ טורמנט, SS דאוס אקס ועוד) רק בשנים האחרונות כדי להשלים פערים.

נהניתי מכל רגע, והם בטופ 10 שלי.

וקליימן, מה מיושן בדאוס אקס ? לדעתי כל המשחקים שפועלים על מנוע אנריל (1) התיישנו טוב מאוד, המנוע הזה מרגיש טוב וסולידי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 דצמבר 2015, 13:46

סיסטם שוק 1 באמת לא שחיק היום, מזל שמגיע רימייק :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 דצמבר 2015, 14:30

MGS FREAK כתב:
DrKeo כתב:וקליימן, מה מיושן בדאוס אקס ? לדעתי כל המשחקים שפועלים על מנוע אנריל (1) התיישנו טוב מאוד, המנוע הזה מרגיש טוב וסולידי.

אני בקושי אפילו לשחק בFO4 בגלל שהוא נראה כמו משחק מלפני עשור בערך, אז דאוס אקס?! :P

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 23 דצמבר 2015, 16:55

MGS FREAK כתב:
InterAl כתב:
MGS FREAK כתב:

אני אשמח להסבר.

לדעתי לא הוגן ולא נכון להשוות בין שני הראשונים לבין ההמשכים של בת'סדה. אם משווים את 1 ל-2 אז 2 ללא ספק הרבה יותר ממוקד ויודע מה הוא רוצה מעצמו והוא לא מחדש הרבה אבל עושה הכל יותר טוב.

מהמשחקים של בת'סדה כאמור שיחקתי רק ב-3 כך שאני לא יכול לבקר אותו ביחס ל-4 (את NV פיתחו אובסידיאן שממה שהבנתי הם ניצולים מהסטודיו המקורי). אבל ממה שאני ראיתי ממנו לצערי הם התרחקו עוד יותר משורשי ה- הRPG הקלאסי של הסדרה. מיעוט אופציות דיאלוג, דמות שחקן מדברת (לגמרי שובר את האימרשן במשחק כזה לדעתי) VATS שלא עוצר את הזמן לחלוטין ועוד ועוד.

למה לא הוגן? מה מנע מבת'סדה להתעלות על FO2 בכל האספקטים שציינתי?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 דצמבר 2015, 18:02

תקציב של משחק מודרני?

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 23 דצמבר 2015, 20:35

InterAl כתב:
MGS FREAK כתב:
InterAl כתב:
MGS FREAK כתב:

אני אשמח להסבר.

למה לא הוגן? מה מנע מבת'סדה להתעלות על FO2 בכל האספקטים שציינתי?

גיימפליי שונה מהותית מהקודמים.

תפוחים ותפוזים, זה למה אי אפשר לערוך השוואה הוגנת בינהם.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 23 דצמבר 2015, 20:37

לא דיברתי על גיימפליי.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 23 דצמבר 2015, 22:12

InterAl כתב:לא דיברתי על גיימפליי.

אתה יודע מה, אני לא בטוח. החוזק של הסדרה טמון ב-lore הרבה יותר מבסיפור עצמו לדעתי. המשחקים הישנים ביססו כבר הכל כך שלבתסדה לא היה הרבה מה להוסיף ובכל מקרה הדגש על הגיימפליי ביחס לדג על העלילה מורגש. מה שכן אני רואה ב-FO3 חוסר עקביות פה ושם שדי מעצבן אותי (כמו העובדה שבכספות אטומות יש jet, אותו סם שיצר מירון מ-FO2 ועוד רחוק בחוף המערבי, והעובדה שבתור עיר בירה וושינגטון אמורה להיות משוטחת לחלוטין מתקיפות בזמן המלחמה. סן פרנסיסקו ולוס אנג'לס במצב סביר בגלל שלא התמקדו בהן אם זכור לי נכון).

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 27 דצמבר 2015, 11:12

Klayman כתב:קודם כל אני שמח שהגעת למסקנה שהרוב המכריע של ההודעה שלך לא רלוונטית. הדוגמא שלי על היילו הייתה אנקדוטה קטנה, שהקפיצה לך את הפיוז הלא נכון (או בעצם הנכון?), ובחרת להדבק אליה, בממבו ג'מבו של טכניקל דרופינג (על משקל ניים דרופינג), שמרגיש בעיקר לא במקום ומנסה לבלבל את הקורא. אז לא, זה לא מעניין אותי כ''כ. מצטער. הוא משחק מכוער לדעתי. לדעתך לא? אני שמח.

לנושא הוויצ'ר - בטח שדעתי רלוונטית. בדיוק כמו שדעתך, שבגלל שאיכר אקראי מספר 98 ותפוח מספר 2512 הם ישויות בזיכרון של המשחק (או משהו טכני אחר שלא מעניין אותי באמת), אז העולם של FO4 עדיף. ממה שראיתי מFO4 (והשקעתי קצת בצפייה בסרטונים של אנשים משחקים), העולם של הוויצ'ר 3 מציע לטעמי הרבה יותר עניין, גיוון, אומנות מעניינת יותר, המון דמויות משנה ועלילות צד שמתמזגות ונשזרות לתוך הסיפור, ועכשיו אני שם לב שאני חוזר על ההודעה הקודמת שלי, אבל זה פשוט כי התעלמת מרוב מה שכתבתי וטרחת להתקע על היילו 3 והHDR או משהו. מילא. אז בהחלט דיברתי על דברים שמשפיעים על הגיימפליי (ובעצם, בהשוואה שלי בין הוויצ'ר 3 לFO4, דיברתי רק על דברים שמשפיעים על הגיימפליי ובכלל לא על גרפיקה). היילו 3 הובא כדוגמא לכך שפרטים טכניים, מרשימים ככל שיהיו, לא באמת חשובים או מעניינים. אני לא מחליט אם משחק מעניין אותי או טוב יותר לפי טבלת אקסל שבה לאחד יש X נקודות על דברים טכניים מקוריים, יפים ומסובכים שהוא עושה ולשני 3X אבל לא כיף לשחק בו, העולם פחות מעניין והדמויות אולי חיות בו כל הזמן בזיכרון, אבל אין להן אישיות אמיתית ומתוסרטת ולכן זה לא ממש שווה משהו.

נראה לי שקצת עבר לך מעל הראש כל הקטע הזה: ההודעה שלי רלוונטית מאד לנקודה המקורית שהעלתי, ובה היסברתי (ללאסקין נדמה לי?) למה העולם של פולאאוט והוויצ'ר הרבה יותר חיים מהעולם של GTA. אתה אחר כך באת והעלית טענה לא קשורה - "לא אכפת לי שהעולם פחות חי", כלומר עברת מלדבר על מונחים ללדבר על העדפות.
אז על אותו משקל, לא אכפת לאף אחד שלא אכפת לך: הדיון הרי לא היה על העדפות אישיות לגבי עולם יותר חי אלא על המשמעות של עולם משחק יותר חי. העדפות אישיות הן לא נושא שאפשר לפתח עליו דיון עם ערך כלשהו - ע"ע רונן שהעדיף בזמנו חוסר דיבוב בזלדה שמתאים לדעתו למוזיקת הMIDI של המשחק או משהו כזה.
אף אחד לא כופה עליך לקנות משחק כזה או אחר, או להחליף את הדעה שלך, נכון? אבל אי אפשר להגיד "בגלל שלי לא אכפת כמה משחק X מציג עולם חי יותר ממשחק Y, אז משחק X לא מציג עולם חי יותר ממשחק Y". זה לבלבל בין העדפות שלך לעובדות.

מעבר לזה, פשוט ציינתי בפניך שבמקביל לטענה הלא קשורה גם דחפת לדיון השוואה לא קשורה: השוות למשחק אחר שהחידוש הטכנולוגי שהוא הכניס משפיע על הגרפיקה ולא על הגיימפליי. אבל מאחר וכבר זלגת להשוואה הלא קשורה הזו אז החלטתי לזרום איתך גם פה ולהסביר לך למה אפילו במסגרת ההשוואה הלא רלוונטית הזו מבחן הזמן שבו מעמידים משחקים ישנים ממחיש שאתה פשוט נמצא מחוץ לקונצנזוס (שוב, בהעדפות אישיות אין אמת מוחלטת. אתה יכול להעדיף את המראה של טורוק על פני משחקים מודרניים כי ככה בא לך).

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 27 דצמבר 2015, 12:06

אני אדאג שכלל מבקרי המשחקים באשר הם יקבלו את ההודעה הרשמית שלך, שאין מה לדבר על העדפות בכלל. אני מבין שעומדים לסגור את כלל האתרים חוץ מDF אם ככה? וחוצמזה, שאני הגבתי בעקבות נדב ששאל אותך (ולא ענית), אם אתה לא חושב שבת'זדה היו רוצים לעשות ערים מלאות כמו של הוויצ'ר. אז לא, כלום לא עבר לי מעל הראש. עצם העניין הוא שאני מעדיף לדבר על התוצאה הסופית של המשחק (קרי, כיף או לא כיף, יפה לעין או לא יפה לעין), ולא על הפרטים הטכניים שלא מעניינים אף אחד חוץ מאותך, שמנסה לגרור כל דיון למקום הזה, כי שם נוח לך כנראה. גם נדב אמר פה ואני מסכים איתו - זאת אומנות של אשליה. מה אכפת לי בכלל איך הם עושים את זה מאחורי הקלעים? אתה מנסה לבוא ולהגיד שבגלל שבאקסל שלך למשחק יש ציון מסוים על פרטים טכניים הוא טוב יותר? אחלה. זאת ההעדפה שלך לדיון.
?

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 04 ינואר 2016, 18:25

אם מבקרי משחקים יעלו נניח בדיון שנה את השאלה "האם משחק א' מציע רזולוציה גבוהה יותר ממשחק ב' / האם משחק א' מציע עושר צבעים גבוה יותר ממשחק ב' / האם משחק א' מציע עולם משחק חי יותר ממשחק ב' / האם משחק א' מציע מוזיקה איכותית יותר ממשחק ב' " והתשובה שלהם תהיה "האמת, לא אכפתי לי מרזולוציה / עושר צבעים / עולם משחק חי / מוזיקה" - אז התשובה אכן לא רלוונטית.
זה מלכתחילה לא היה דיון על מה אתה מעדיף או לאיזה פרטים אתה כן/לא שם לב אלא על מה קורה בכל משחק בפועל. הדיון המקביל שהחלטת לפתוח על ההעדפות האישיות שלך הסתיים ברגע שהזכרת אותן כי אין מה לדון בו מעבר לזה - אלו ההעדפות האישיות שלך וזהו.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 04 ינואר 2016, 20:07

צודק. באמת אין מה לדבר על העדפות אישיות. אתה עצמך באמת מעולם לא שוחחת על העדפות. אני זוכר, נגיד, שבכלל לא התווכחת במשך עשרות עמודים על האם עדיפה מערכת בריאות מתחדשת או חבילות בריאות. זאת סתם דוגמא אחת שאני זוכר שלא דיברת על העדפות. :roll:
?

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 07 ינואר 2016, 10:12

הבעיה היא לא שאתה מדבר על העדפות, אלא שאתה לא מצליח להבדיל בין העדפות אישיות לבין דיון שהוא במהותו טכני ויותר גרוע מזה אתה מנסה לסתור באמצעותה או להוריד את חשיבותן של הטענות הטכניות. ושאחרי שמסבים את תשומת ליבך להבדל הזה אתה במקום להפנים רק מתחפר בעמדה שלך עם הערות לא רלוונטיות.

יותר מזה, גם בדיון על העדפות אתה סוטה מהנושא (שוב, היילו היה אנקדוטה שאתה העלית) ואז לא מצליח או אפילו מנסה להסביר את הדעה שלך - ולכן אין טעם בכלל לדבר עליה. השאלה היחידה שמעוררת דיון כשזה מגיע לדעות אישיות היא כשמדברים על ה"למה אתה מעדיף משהו" ולא "מה אתה מעדיף". אחרת יבוא עכשיו מישהו ובדיון טכני על המשחק שזכה בפרס על עיצוב הסאונד שלו ועל המועמדים השונים ומה הם עושים במשחק שלהם יבוא ויגיד "פחחח... אני גם ככה משחק על מיוט כי זה מפריע לי להתרכז במשחק. למי אכפת שמשקיעים כל כך בסאונד אם זה בא על חשבון דברים אחרים שחשובים לי?" - הרי מה בעצם הוספת לדיון מעבר לעצם הידיעה שאתה בצד שמעדיף חוויה מתוסרטת על פני סימולציה?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 07 ינואר 2016, 18:59

הבנתי מצויין שהדיון הוא טכני במהותו. הוא שיעמם אותי ולכן החלטתי לנסות לקחת אותו, תוך שימוש בנקודות שהועלו, למקום שיותר מעניין אותי. זה שאתה לא מעוניין לדבר על כך זה סבבה, אתה לא חייב להגיב.

היילו הוא כמובן לא סטייה מהנושא. הוא משחק שגם כשראיתי אותו בזמן אמת, על טלוויזית HD, חשבתי שהוא נראה גרוע. גרפית, סגנון אומנותי, עיצובית, פוליגונית, hdrית וברוב האספקטים שתרצה. אני זוכר שדיברו (אתה בין היתר) על כמה הוא מרשים טכנית, אבל בסוף, היו לא מעט אנשים כמוני (ויש כאלה ממש בפורום הזה) שחושבים שהוא משחק די מכוער. שיהיה האבא של הקדמה הטכנולוגית... התוצאה הסופית, הסובייקטיבית, שעל פיה עובדים כלל המבקרים בעולם, היא החשובה. פשוט זה הקפיץ לך את הפיוז, כי זה משחק של באנג'י, אז נתפסת על זה.

אתה דיברת על מערכת בfo4 ושאר משחקי בת'זדה (או איך שאתה לא מתעקש לקרוא להם בימינו), שמשאירה את כל הדמויות, התפוחים וגזעי העצים בזיכרון ולכן המשחק יותר מתקדם מהוויצ'ר ששם הכל סתם רשימות של חפצים בכל ארון או משהו אז בניתי על הדברים שלך והדגשתי למה לדעתי זה ממש פחות חשוב שתהיה מערכת כזאת לכל גרגיר ואיש אקראי בעולם המשחק והגישה של הוויצ'ר עדיפה, בעיניי. קשה לך עם זה? אחלה, אבל אל תעליב את האינטליגנציה שלי ותגיד שלא הבנתי או לא הגנתי על הדברים שלי. הבנתי והגנתי יופי. באותה מידה אפשר לזלזל בקלות בדברים שאתה כותב, אבל לא ארד לרמה הזאת. זאת הפעם האחרונה שאני מסביר את הדעה שלי בנושא. רוצה להמשיך ללכלך ולזלזל? מוזמן.

(כל הדיון על ההשוואה לgta v הוא בכלל מיותר ולכן אין לי מה להתייחס אליו. ברור לחלוטין שאלה משחקים שמכוונים לחוויה שונה לגמרי, רעיונית, סיפורית ומבחינת הביצוע הסופי).
?

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 14 ינואר 2016, 14:23

- היילו 3 הוא סטייה מהנושא ואתה אפילו הסכמת עם זה קודם, כי הנושא היה על שימוש במשאבי מחשוב בצורה שמשפיעה על הגיימפליי. בהיילו אין שום השפעה על הגייפליי אלא רק בחירה אסטתית אחת על פני אחרת. וכל בחירה אתטטית שהיא פשרה בין אלטרנטיבות תיראה לאחד פחות טובה, ולאחר יותר טובה - אבל כל מי שחושב שהמשחק לא נראה טוב בזמן שבו הוא יצא צריך פשוט להפנים את העובדה שהוא נמצא בדיעת מיעוט מוחלטת גם אם מתוך מליוני אנשים ששיחקו במשחק יש עוד כמה אנשים בפורום כזה או אחר שחושבים ממש ממש כמוהו.
יכול להיות שגם בימים אלו תמצא עשרה אנשים שיטענו בנחרצות ובלי להכחיל שהוויצר 3 נראה כמו משחק דור קודם ושלטענתם הוא הRPG הכי פחות מרשים ויזואלית שיצא להם לראות בעשור הנוכחי, או שMGS V הוא צעד ויזואלי אחורה מMGS IV ונראה איום ונורא בהשוואה אליו ושלא נדבר על השווה למשחקים מודרניים. אבל בתוצאה הסופית, הסטטיסטית, הדעה שלהם כקבוצת מיעוט היא בליפ שולי קיצוני שלא מעניין אף אחד כל עוד אין להם מה להגיד מעבר ל"זו הדעה שלי ואני מיוחד".
אם הם יוכלו להגן על הדיעה שלהם במסגרת דיון השוואתי על אספקטים מסוימים בין משחקים שונאים - אז אולי היא תקבל איזשהו תיקוף טכני ואז באמת תהיה בה איזשהי רלוונטיות וערך מוסף לדיון, כי אז אולי היא תעלה לדיון אספקטים שאנשים אולי לא חשבו עליהם או לא שמו לב לניואנסים שלהם קודם.
אבל כל עוד זה לא קורה (ובמקרה של היילו תמיד הקולות נדמו ברגע שזה הגיע לדיון השוואתי רלוונטי, כמה לא מפתיע) אז הדעה הזו שקולה לחור של תחת: לכל אחת יש חור תחת וכל אחד קצת שונה, אבל זו עדיין לא סיבה סתם להנחית אותו על אנשים אחרים סתם בשביל לעשות derailing מתוך שיעמום אישי.

- בחזרה לנושא - אני לא טענתי שמשחקי בתשדה "מתקדמים" יותר מהוויצר. אני לא יודע אם אתה מנסה לשים לי דברים בפה שוב ושוב כדי להעלות טיעוני איש קש, או שאתה לא מבין מה אני כותב.
אז רק כדי להבהיר בפעם האחרונה, הדבר היחיד שאמרתי הוא שהם מציעים סימולציה פיזיקלית עשירה יותר מהוויצר, ויותר מזה הוספתי שדווקא נושא החזקת עולם המשחק והNPCs ביניהם יחסית דומה (מה שאגב ממחיש לדעתי את האירוניה: אתה מספר כמה אתה אוהב את הגישה של הוויצר, אבל בהיבט שאנחנו מדברלים עליו הוא עושה דברים דומים מאד למשחקי בתשדה שבתכלס אתה אומר שהם לא חשובים לך). ההשוואה המקורית בכלל היתה לGTA V שמציע עולם משחק פחות עשיר משניהם כי הוא לא מחזיק הרבה מעבר לסביבת השחקן - ולכן לא באמת מרגיש "חי" ברגע שמסתכלים מעבר לוילון.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 15 ינואר 2016, 22:18

התחלתי לשחק אתמול במשחק, כרגע הצלחתי לעבור 5 שעות בפנים, דווקא בצד הטכני המשחק נראה לא רע, הוא אומנם רץ על מנוע ישן אבל הוא עדיין נראה טוב משמעותית מכל משחק קודם של בת'סדה, גם האומנות והפלטת צבעים שהשתפרו מאוד עוזרים. וכשמדובר בField of view המשחק פשוט מדהים, לראות מפעל עצום או מגדל מים ולגרום לשחקן לרצות ללכת לשם, זה דברים שרק בת'סדה יודעת לעשות. מה שכן המודלים של הדמויות נראים ממש רע מקרוב, חסר שם איזה זיליון פוליגונים בערך :).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 22 ינואר 2016, 21:55

18 שעות בפנים ולא מפסיק להנות, מרגיש כמו המשחק הכי בשל של בת'סדה, גם השינוי לדיאלוגים מבורך, החברה שמלווים אותך נפלאים וממש כיף להסתובב עימם. יחסית לא נתקלתי בבאגים, אני דיי בטוח שראיתי רק שניים. כל כך כיף.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 33 אורחים