דיון על PS NOW

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

kririn
Sage

דיון על PS NOW

הודעהעל ידי kririn » 11 ספטמבר 2015, 22:10

טוב ניסיתי את השרות היום
במקרה שלי דרך ויטה TV ,מחוברת לטלוויזיה גדולה
החיבור שלי אלחוטי ודי מרוחק ,ומה אני יגיד ,זה פעם ,ולא סתם פעל ,פעל במישחק TLOU ,שזה היה אחד מהמישחקים הכבדים ביותר לPS3
כן היו פה ושם גימגומים ,אבל כניראה בעיקר בגלל הראוטר

עכשיו למי שיש PS3 ,אני לא ממליץ על השרות ,רוב מישחקי PS3 אפשר להשיג בזול ואין הגנה אזורית
הPS NOW עובד על בסיס השכרות
יש השכרה של מעל 4 פאונד ליומים ,שזה די מגוכח ,אלה עם מישהו רוצה ממש לחרוש יומים לסיים מישחק
ויש מעל 7 פאונד ל30 יום ,שזה מה שאני בחרתי

בגדול היה לי PS3 ,וסימתי את כל הבילעדים שרציתי חוץ מ2 מישחקים
TLOU ,וGod of War: Ascension
שניהם זמינים לשרות

ככה שזה תלוי מה יש לכם וכמה אתם מעונינים להשקיע ,בגדול רצוי לחבר חיבור חוטי לראוטר או מודם ,לי כרגע אין אפשרות כזאת
בכל מקרה עשיתי חישוב וכרגע (לפחות בשרות מאנגליה ) ,זה יוצא שלהשכיר ל30 יום יוצא פחות מ50 שקל
אז כן מאבדים חלק מהאיכות ,אבל למי שלא אוסף מישחקים זה מצוין

עם יהיו שאלות אני בכיף מוכן להנות
אני הולך לחרוש על TLOU ,אני רוצה לסים לפני שמאריו מיקר מגיע אלי

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

Re: דיון על PS NOW

הודעהעל ידי matangt8 » 11 ספטמבר 2015, 22:28

לדעתי כרגע סוני עושה בכל כדי להפוך את השירות הזה ללא רלוונטי ממש. TLOU זמין על הפס4,משחקי אנצרטד מקבלים שידרוג וחודש הבא זמינים לפס4. GOW3 כבר זמין לפס4,עניין של זמן עד שמשחקי אינפיימוס וקיילזון גם הם יגיעו לפס4. בהחלט יש משחקים שכן הייתי רוצה לחזור ולשחק שהם בפס3 אבל הם הולכים ונהיים מיעוט בגלל שכל משחק גדול ואיכותי שהיה בדור הקודם מגיע לדור הזה.
תמונה

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 11 ספטמבר 2015, 22:52

איך מפעילים את זה בארץ? חשבתי שזה לא אפשרי.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 11 ספטמבר 2015, 23:03

matangt8 כתב:לדעתי כרגע סוני עושה בכל כדי להפוך את השירות הזה ללא רלוונטי ממש. TLOU זמין על הפס4,משחקי אנצרטד מקבלים שידרוג וחודש הבא זמינים לפס4. GOW3 כבר זמין לפס4,עניין של זמן עד שמשחקי אינפיימוס וקיילזון גם הם יגיעו לפס4. בהחלט יש משחקים שכן הייתי רוצה לחזור ולשחק שהם בפס3 אבל הם הולכים ונהיים מיעוט בגלל שכל משחק גדול ואיכותי שהיה בדור הקודם מגיע לדור הזה.

מילת המפתח PS4
אתה צריך PS4 ולקנות את הגירסאות המחודשות האלו לשחק ,בגלל זה אמרתי ,לא מומלץ למי שיש PS4 ובגדול גם למי שיש PS3
לאומת זאת למי שאין אותם ורוצה לטעום מהבילעדים של סוני ,בלי להשקיע בקונסולה שולחנית ,זה פיתרון נחמד

idan כתב:איך מפעילים את זה בארץ? חשבתי שזה לא אפשרי.

קודם כל אתה צריך מכשיר תומך ,PS4-PS3
טאבלטים מסוימים ,ויטה+ויטה TV ,יכול להיות שגם סמארטפונים מסוימים ,וגם טלוויזיות חכמות מסוימות
עד כמה שאני יודע זה לא זמין לPC לפחות כרגע וחבל

אחרי זה אתה חיב או דול שוק 3 (כניראה גם המודל הקודם בלי הרטט יספיק ) ,או דול שוק 4

אתה גם חיב להיות רשום בPSN (השרות רשת של סוני ) ,בארצות תומכות
הPS NOW נימצא בחנות רשת וצריך להוריד אותו ,במקרה שהוא לא מותקן על המכשיר ,בערך 50 מגה לא ביג דיל

שהכל מוכן אתה שם כסף בחשבון ומשכיר מישחק או יותר ,השרות עושה בדיקה עם זה אפשרי מבחינתך לשחק
ובמקרה שכן מפעיל את המישחק ,ואז מתחילה תקופת ההשכרה

השרות נחשב כבטע כרגע

[b]בגדול הכי זול זה לקנות ויטה TV +גימפאד ,לא חיבים להוסיף זיכרון רק לNOW ,כי יש 1 גיגה פנימי
כמובן אני מדבר על מצב של קנית מוצר חדש ,מי שמוצא PS3 בזול משומש ,סבבה
כי חדשים עדין מעל 1000 שקל בישראל
[/b]

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 11 ספטמבר 2015, 23:31

יש לי פס4 , נתקלתי בזה בחנות עם המשתמש האמריקאי שלי, אבל אני די בטוח שזה לא היה קיים בחנות הישראלית לכן שאלתי.

זה פשוט מפתיע שהשירות עובד בישראל בלי vpn או קומבינה אחרת, כי רוב שירותי הסטרימנג בפס4 ממוזיקה ועד סרטים לא פועלים בישראל גם על משתמש לא ישראלי.
נחמד, אני יבדוק את זה בהזדמנות.

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 11 ספטמבר 2015, 23:38

קרירין,זה עדיין גימיק. הפס4 לטעמי מתחילה לאט לאט להיות שווה את ה2000 שקל שסוני דורשים עליה. אותם אנשים שאין קונסולה אלה אותם אנשים שמשחקים במשחקי סמארטפון מעפנים. אתה באמת חושב שמישהו הולך לקנות שלט של פס3 או 4 עכשיו בשביל השירות הזה? אני אישית לא חושב.
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 12 ספטמבר 2015, 06:50

matangt8 כתב:קרירין,זה עדיין גימיק. הפס4 לטעמי מתחילה לאט לאט להיות שווה את ה2000 שקל שסוני דורשים עליה. אותם אנשים שאין קונסולה אלה אותם אנשים שמשחקים במשחקי סמארטפון מעפנים. אתה באמת חושב שמישהו הולך לקנות שלט של פס3 או 4 עכשיו בשביל השירות הזה? אני אישית לא חושב.

דול שוק 4 מתאים גם לPC ,יש אפילו תוכנה לא רישמית ,שמישחקים יזהו אותו כמו גימפאד 360
והמון מישחקי PC תומכים בגימפאד 360

בעניין PS4 ,יש לי מחשב חזק ,ולהרבה אנשים יש מחשב חזק או 360 או XBO
אז נכון אני מסכים שלפחות כרגע זה פונה לנישה קטנה יחסית ,אבל אני והרבה אחרים לא יקנו PS3 או PS4 ,בגלל כמה בילעדים בודדים
שלא נימצאים בפלטפורמות אחרות

למעשה עד אנצארטד 4 ,אין לי מישהו באמת חזק שיגרום לי לרצות PS4 ,והמישחק יוצא רק ב2016

idan כתב:יש לי פס4 , נתקלתי בזה בחנות עם המשתמש האמריקאי שלי, אבל אני די בטוח שזה לא היה קיים בחנות הישראלית לכן שאלתי.

זה פשוט מפתיע שהשירות עובד בישראל בלי vpn או קומבינה אחרת, כי רוב שירותי הסטרימנג בפס4 ממוזיקה ועד סרטים לא פועלים בישראל גם על משתמש לא ישראלי.

קשה לי להאמין שזה יפעל בארץ דרך משתמש אמריקאי ,וזה בגלל המרחק ,גם עם סוני לא יחסמו
צריך לזכור שצריכים להיות קרובים מספיק לשרתים שזה יפעל
מUK זה פועל מניסיון ,לא חושב שיפעל מUSA

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 12 ספטמבר 2015, 11:08

kririn כתב:
matangt8 כתב:קרירין,זה עדיין גימיק. הפס4 לטעמי מתחילה לאט לאט להיות שווה את ה2000 שקל שסוני דורשים עליה. אותם אנשים שאין קונסולה אלה אותם אנשים שמשחקים במשחקי סמארטפון מעפנים. אתה באמת חושב שמישהו הולך לקנות שלט של פס3 או 4 עכשיו בשביל השירות הזה? אני אישית לא חושב.

דול שוק 4 מתאים גם לPC ,יש אפילו תוכנה לא רישמית ,שמישחקים יזהו אותו כמו גימפאד 360

אז נכון אני מסכים שלפחות כרגע זה פונה לנישה קטנה יחסית ,אבל אני והרבה אחרים לא יקנו PS3 או PS4 ,בגלל כמה בילעדים בודדים

למעשה עד אנצארטד 4 ,אין לי מישהו באמת חזק שיגרום לי לרצות PS4 ,והמישחק יוצא רק ב2016

idan כתב:יש לי פס4 , נתקלתי בזה בחנות עם המשתמש האמריקאי שלי, אבל אני די בטוח שזה לא היה קיים בחנות הישראלית לכן שאלתי.

קשה לי להאמין שזה יפעל בארץ דרך משתמש אמריקאי ,וזה בגלל המרחק ,גם עם סוני לא יחסמו

יש לי כרגע פס4,וואן ומחשב עם GTX 970. הפס4 הוא עדיין המכשיר שאני משחק בו הכי הרבה מהסיבה הפשוטה שהמשחקים שלו פונים אליי. הפס4 נמצא במבצעים על בסיס קבוע ומוכיח שהוא כן שווה את המחיר שלו. למעשה הדבר היחיד שאני יודע שגורם לאנשים להירתע קצת זה שעכשיו אונליין בתשלום וכן כרגע זה מציק לי לשלם 30 ומשהו שקל לחודש בפלוס בידיע שאני לא יכול לנצל אותם כי אני חייל.. (אותו דבר עם האקס בוקס לייב..)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 ספטמבר 2015, 11:27

ב US אפילו את הבדיקת מהירות הבסיסית בשביל השירות לא עברתי, החנות עצמה המליצה לי לא להשתמש.

לא ניסיתי ב UK, אבל מפתיע שעובד לך טוב מספיק.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 12 ספטמבר 2015, 12:16

matangt8 כתב:
kririn כתב:

יש לי כרגע פס4,וואן ומחשב עם GTX 970. הפס4 הוא עדיין המכשיר שאני משחק בו הכי הרבה מהסיבה הפשוטה שהמשחקים שלו פונים אליי. הפס4 נמצא במבצעים על בסיס קבוע ומוכיח שהוא כן שווה את המחיר שלו. למעשה הדבר היחיד שאני יודע שגורם לאנשים להירתע קצת זה שעכשיו אונליין בתשלום וכן כרגע זה מציק לי לשלם 30 ומשהו שקל לחודש בפלוס בידיע שאני לא יכול לנצל אותם כי אני חייל.. (אותו דבר עם האקס בוקס לייב..)

מה זה "מישחקים שלו "
רוב הגדולים יוצאים גם לPC וגם לPS4 ,במקרה שאתה אוהב דול שוק 4 אתה יכול לחבר לPC ,התקנת תכונה פשוטה וכל מה שתומך בגימפאד 360 יתמוך בדול שוק 4
יש קצת בילעדים גדולים ,אחד הגדולים ביותר יוצא ב2016

bling כתב:ב US אפילו את הבדיקת מהירות הבסיסית בשביל השירות לא עברתי, החנות עצמה המליצה לי לא להשתמש.

היום זה בינתים לא פעל לי ,רוב הפעמים לא עבר בדיקת מהירות ,עבר פעם אחת רק את הבדיקה
אבל אני חושב שזה קשור לחיבור ,ולעניין שאח שלי מישתמש כרגע הרבה ברוחב הפס
הדרך הטובה ביותר זה חיבור חוטי ,אולי מחר יצא לי לנסות ישר דרך המודם

גם עם אני יצליח היום לשחק ,זה בטח יגמגם ,הראוטר פשוט רחוק מידי ,וצריך לעבור קירות

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 12 ספטמבר 2015, 12:17

matangt8 כתב:
kririn כתב:

מה זה "מישחקים שלו "
רוב הגדולים יוצאים גם לPC וגם לPS4 ,במקרה שאתה אוהב דול שוק 4 אתה יכול לחבר לPC ,התקנת תכונה פשוטה וכל מה שתומך בגימפאד 360 יתמוך בדול שוק 4
יש קצת בילעדים גדולים ,אחד הגדולים ביותר יוצא ב2016

bling כתב:ב US אפילו את הבדיקת מהירות הבסיסית בשביל השירות לא עברתי, החנות עצמה המליצה לי לא להשתמש.

היום זה בינתים לא פעל לי ,רוב הפעמים לא עבר בדיקת מהירות ,עבר פעם אחת רק את הבדיקה
אבל אני חושב שזה קשור לחיבור ,ולעניין שאח שלי מישתמש כרגע הרבה ברוחב הפס
הדרך הטובה ביותר זה חיבור חוטי ,אולי מחר יצא לי לנסות ישר דרך המודם

גם עם אני יצליח היום לשחק ,זה בטח יגמגם ,הראוטר פשוט רחוק מידי ,וצריך לעבור קירות

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 14 ספטמבר 2015, 12:44

טוב היום הצלחתי לשחק כמה שעות רצוף ,והפסקתי רק שנימאס לי
העניין שאין אפשרות לדעת מתי זה יפעל ומתי לא

סמל אישי של המשתמש
שושו השועל
Padawan

הודעהעל ידי שושו השועל » 28 ספטמבר 2015, 11:41

מישהו ניסה עם משתמש אמריקאי?, אני בקביעות עובר את הבדיקות מהירות אבל פוחד שיהיו לאגים רציניים...

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 ספטמבר 2015, 12:02

שושו השועל כתב:מישהו ניסה עם משתמש אמריקאי?, אני בקביעות עובר את הבדיקות מהירות אבל פוחד שיהיו לאגים רציניים...

כאמור, יש לי משתמש אמריקאי ואני אפילו לא מצליח לעבור את הבדיקת מהירות שלהם אז אין מצב שאני אשלם סתם כדי לנסות.
אם אתה עובר אז תשים כמה דולרים, בשביל המדע ;) (אבל רק על משחק שאתה באמת רוצה לשחק, לא נטו בשביל הניסוי)

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 30 ספטמבר 2015, 20:08

טוב אני מעדכן ,הצלחתי לעבור את TLOU ,רוב הזמן עבד בסדר ,ומשחק טוב ,אבל לא כמו ההיפ ,הDLC לא פעל לי ,לא יודע למה
המולטי המקוון כן פעל ,אבל לא מעניין אותי במיוחד

התחלתי את הכותר האחרון של GOW ,פעל די טוב ,לא היה לי זמן להמשיך ,כי עבדתי השבוע
אני גם יכול לשחק ,רק שאחי לא בבית ,גולש באינטרנט ,כי המהירות שלי גבולית
בעניין החיבור לפעמים לוקח כמה ניסיונות להתחבר

אני שם גם משחקים על הרמה הקלה
בכל מקרה אני אחרי GOW ,ינסה למכור את הPS TV ,וינסה לקנות ויטה משומשת ,כי הרבה מישחקי ויטה לא נתמכים בPS TV
אחרי GOW ,גם אין לי שימוש לPS NOW ,היה לי כבר PS3 ,ועברתי בלעדים אחרים

בעניין משתמש אמריקאי ,קשה לי מאוד להאמין שזה יפעל ,לפחות לא במשחקי זמן אמת מהירים
פשוט כי כל לחיצת כפתור ,תיצתרך לעבור לשרת באמריקה ,ומשם הפלט לישראל
אבל מי שחיב הרבה מישחקי PS3 ,שיקנה PS3

אני אישית לא אוהב לשחק בלחץ מתי אני מאבד חיבור ,במיוחד שאני חיב לסים מישחק תוך 30 יום ,אחרת זה עוד בערך 50 שקל

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 29 אורחים