נושא Star Citizen הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: נושא Star Citizen הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 25 דצמבר 2023, 12:35

מצחיק אותי שכתוב שם "IN STOCK", כאילו מדובר במלאי שהם צריכים לייצר
אישית, לא אוהב את המודל הגזלני הזה בכלל... אבל אם יש פראיירים שרוצים לממן אותם - שיהנו

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 דצמבר 2023, 12:51

Laskin כתב:מצחיק אותי שכתוב שם "IN STOCK", כאילו מדובר במלאי שהם צריכים לייצר
אישית, לא אוהב את המודל הגזלני הזה בכלל... אבל אם יש פראיירים שרוצים לממן אותם - שיהנו

זה in stock כמו ש-NFT הוא פתית שלג יחודי אני משער. הספינות אם ממוספרות ונמכרות במקבצים קטנים (למשל כשהספינה עמדה פעם ראשונה למכירה, היו רק 200 חתיכות זמינות). כך שיש משמעות למלאי, מן הסתם הוא פייק שנוצר על ידי RSI אבל בגלל זה יש בהחלט משמעות למלאי לקהילה. זאת גם מסחטת כסף, אבל גם הופך הופעה של ספינת אם במשחק לאירוע. הסיכוי להתקל באחת מאוד נמוך, יש רק כמה מאות כאלה היום אם אני לא טועה (אני זוכר שלושה מקרים שבהם שחררו 200 למכירה, ויש את החבילה של ה40K שאני בספק אם היא נמכרה יותר מכמה עשרות פעמים).

אנשים שבאמת משחקים SC זה החיים שלהם. כמו שאתה מוציא 500$ בשנה על משחקים, הם מוציאים 500$ בשנה על SC. אני לא שחקתי בו מספיק בכדי לקנות ספינה אחת. בעיקר כי כל השנים ששחקתי בהן לא היה עדין יקום פרסיסטנטי. או במילים אחרות, כל פאצ' רבעוני גדול היקום עבר reset ולא הצלחתי לצבור מספיק כסף ברבעון בכדי לקנות ספינה טובה יותר.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 דצמבר 2023, 13:15

כל זה כמובן ברור לי, וזה עדיין משעשע אותי

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 דצמבר 2023, 13:45

כל מה שאני יכול להגיד הוא - זה עובד. הייתי אומר שכלקוח לא משלם (חוץ מכמה עשרות דולרים בקיק-סטארטר) אני מרוויח מכל מי ששופך כסף על המשחק, אבל בגלל החצי מליארד דולר הללו הם שמו את כל יהבם ב-MMO בזמן ש-S42 מובטח כבר 12 שנים ועדין לא יצא. מצד שני, הוא כנראה יהיה X100 ממה שהובטח במקור. ועדין, רציתי לשחק בו 2015.
We're just normal men. We're just innocent men

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 112 אורחים