נושא Star Citizen הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: נושא Star Citizen הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 06 מרץ 2018, 11:39

swiss-the-engine כתב:תמונה
טוב זה נראה הרבה יותר זול, אבל מצד שני כזכור לי EVE זה משחק עם תשלום חודשי וסטאר סיטיזן לא.

ושוב - אם הורסים לך אז אין לך יותר את הספינה הזאת, אם זה לא ככה בSC, אז זה יכול להיות הרבה יותר משתלם דווקא לקנות ספינה שם, כי זה תשלום חד פעמי

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 מרץ 2018, 12:05

בSC הספינה תמיד שלך אם אני לא טועה, איך שם פרמה-דת'. אולי הספינות הקטנות בEVE עולות רק איזה 10$, אבל אני בטוח שברגע שמישהו משחק כמה חודשים טובים הוא בטח כבר הוציא מאות דולרים (או זמן בהתאם) על ספינות; שלא נדבר על בן אדם שקנה ספינת אם ב-7600$ ואז היא נהרסה :)
ב-SC אפשר לקנות הכל בכסף של המשחק שמרוויחים על ידי לשחק במשחק, פשוט עדין אי אפשר להרוויח אותו כי המשחק לא יצא. גם לא ממש ידוע כמה זמן גיימפליי שווה פחות או יותר 1$ ביקום של SC אז ההשוואה די קשה. אני גם לא יודע להגיד על מה הם עוד יקחו כסף כמו למשל שדרוגים, משאבים, עליה בדרגה וכו', הדברים האלה עדין נמצאים בחשכה.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 מרץ 2018, 12:53

אני מניח שכן יהיה איזה "עונש" על שפינה שהושמדה, אולי תקבל אותה רק אחרי כמה ימים, או שבועות אם זו ספינה גדולה... לדעתי זה יוביל ואיזון טוב ואנשים ישקלו פעמיים לפני עימות. לדעתי צריך להיות ככה גם ב-EVE... היו קרבות ענק בEVE עם "נזקים" שמוערכים בעשרות אלפי דולרים, ואולי גם מאות אלפים. זה בעיניי פשוט הזוי שאנשים משלמים אלפים על משהו שיכולים להרוס להם אם הם היו חייבים רגע לצאת מהר ושכחו את המשחק דולק או משהו כזה, ובכלל - על פריט דיגיטלי. פשוט הזוי. אבל הקהילה גדולה אז כנראה שזה לא מספיק הזוי ואולי אפילו שיטה מצויינת בשביל לסנן שחקנים שלא לוקחים את המשחק יותר מדי ברצינות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 מרץ 2018, 13:46

מסתבר שאתה צריך לקנות ביטוח לכל ספינה בSC, אם יש לך ביטוח אז תקבל את הספינה חזרה ואם לא אז אתה מאבד אותה וצריך לקנות חדשה. הביטוח גם מכסה שדרוגים ומטען שהיה לך על הספינה באותו רגע. בקיצור, צריך לשלם קרדיטים בתוך המשחק כדי לשמר את הספינות. עדין לא ידוע כמה עולה ביטוח.

Lifetime Insurance *
Replaces your ship hull in the event of destruction or theft.
Hull is replaced with an identical model in equivalent condition.
Effective indefinitely with no additional in-game fee.

Standard Hull Insurance *
Replaces your ship hull in the event of destruction or theft.
Hull is replaced with an identical model in equivalent condition.
Effective for a set period of time: currently one, three or six months.
Must be renewed with in-game credits once expired.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 מרץ 2018, 13:53

לי זה נשמע נורא ואיום כל הקטע הזה... סימולציית חלל והכל, אבל בחיאאאאת.
אני בחיים לא אתקרב למשחק הזה עד שישנו את המודל.
אלא אם זה כמו GTA V שזה תשלום חד פעמי בערך, ואז יש השתתפות עצמית, אבל שם זה התאים לדעתי והיה תשלום מאוד נמוך שניתן להשיג ממש מהר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 מרץ 2018, 13:54

אני עדין לא יודע כמה זה זול או יקר, נגלה כשהמשחק יצא בשנת 2857242.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 06 מרץ 2018, 14:19

מי מקים איתי אתר WOBI להשוואת מחירי ביטוח לחלליות?
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 מרץ 2018, 14:21

הייתי בכיף מקים איתך, אם לא היה מונופול בתחום שלא מאפשר תחרות :D

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 06 מרץ 2018, 14:26

Laskin כתב:הייתי בכיף מקים איתך, אם לא היה מונופול בתחום שלא מאפשר תחרות :D

שהוא?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 מרץ 2018, 14:44

יוצרי המשחק? :/

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 מרץ 2018, 18:53

אתם צוחקים על הביטוח אבל הם לוקחים את זה באמת ברמה שגובלת בביטוח אמיתי, רמאויות ביטוח והכל. תראו למשל את זה מהfaq:
What will you do to combat insurance fraud?

A ship cannot be sold without a legitimate hull id code. Claiming on the insurance policy invalidates the hull code on your previous ship, so if it was captured or stolen the new owner will be unable to sell the ship at a regular ship dealer. Additionally if you have claimed on a policy and someone is flying the stolen ship in a well policed system, the hull id will mark it as a stolen ship, the law will be after you and landing privileges will be denied on any lawful planet. You will be able to fly a “hot” ship to the less savory parts of the Star Citizen universe, where you will probably be able to land and may be able to purchase a fake hull id code, but it will take effort and not necessarily be cheap.
Finally the Advocacy takes insurance fraud very seriously. If it can be proven that a player has colluded with another player to defraud the insurance company, that hull’s lifetime insurance will be invalidated and the player may have to pay a large amount of credits to keep their record clean and not be marked as a wanted criminal.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 06 מרץ 2018, 21:07

Laskin כתב:יוצרי המשחק? :/

הם לא מאפשרים תחרות?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 מרץ 2018, 00:58

מתוכננת במשחק חברה אחת כרגע אבל בטח יהיו עוד, יש במשחק המון חברות לכל דבר שמיוצר. הבעיה היא שזאת לא חברה אמיתית, המפתחים מתחזקים אותה כך שאין פה באמת עניין של תחרות גם אם יפתחו 40 כאלה.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 07 מרץ 2018, 09:42

ברור שהחברה היא וירטואלית. אבל מה מונע ממני כשחקן לפתוח חברה וירטואלית לא רשמית שתבטח לך את הספינה במחירים נמוכים יותר מאלה שמוצעים בחברה המובנית?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 מרץ 2018, 10:24

InterAl כתב:ברור שהחברה היא וירטואלית. אבל מה מונע ממני כשחקן לפתוח חברה וירטואלית לא רשמית שתבטח לך את הספינה במחירים נמוכים יותר מאלה שמוצעים בחברה המובנית?

אני לא בטוח שהמכניקות של המשחק ירשו את זה. לדוגמה אין לי מושג אם יהיה לספינה באמת מספר סידורי יחודי שחשוף לשחקן כמו שהם מדברים עליו, זאת יכולה להיות מערכת שעובדת מאחורי הקלעים. מעבר לזה, איך שחקן שמציע ביטוח יכול לדעת שהספינה של השחקן המבוטח באמת הושמדה והוא לא סתם מחביא אותה בכוכב מסויים ודורש כסף?

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 07 מרץ 2018, 10:35

כן, צריך שתהיה איזושהי דרך להוכיח שהספינה שלך הושמדה בשביל שזה יעבוד. אבל תיאורטית המשחק יכול לחשוף מכניקות שיאפשרו לספק הוכחות כאלה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 מרץ 2018, 10:41

InterAl כתב:כן, צריך שתהיה איזושהי דרך להוכיח שהספינה שלך הושמדה בשביל שזה יעבוד. אבל תיאורטית המשחק יכול לחשוף מכניקות שיאפשרו לספק הוכחות כאלה.

הלוואי והמשחק יהיה מספיק פתוח וחופשי בכדי שיוכלו לקום דברים שכאלה, מאוד EVE ONLINE.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 מרץ 2018, 18:35

3.1 יצא היום, מעבר לכל התוכן החדש יש הבטחה לשיפור בביצועים. הולך לנסות אותו בערב.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 31 מרץ 2018, 21:12

הוא כבר מספיק שחיק ?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 מרץ 2018, 21:52

טכנית? אני מקווה כי 3.0 רץ ב-10-20 פריימים לשניה אם שחקתי ב-VERY LOW או ULTRA, ב720P או ב-1440P. קטסטרופה טכנית לא ברורה בעליל. הם אומרים שיש שיפורי ביצועים, לא בדיוק ברור מה הם, אני אגלה לבד אחרי שאני אסיים להוריד את ה30 גיגה של המשחק. מבחינת המשחק עצמו, מה שהם מדגימים כל הזמן בסרטוני יוטיוב זאת גרסה פנימית שהציבור לא יכול לשחק. כרגע מה שיש זה בערך מערכת שמש אחת שאפשר לטוס בה חופשי ואין בה יותר מדי מה לעשות מעבר להסתובב ולהסתכל. דברים כמו dog fighting או קרבות FPS או מירוצי ספינות הם כולם מודים נפרדים לגמרי שבוחרים כרגע מהתפריט ולא קשורים בשום צורה ליקום הפתוח של המשחק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אפריל 2018, 14:18

המשחק עבר את ה2 מליון שחקנים, השחקן הממוצע שלם 90.6$.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 28 מאי 2018, 23:16

ממשיכים עם האינפלציה:
Blues News מדווח היום על שירשור בפורום של Roberts Space Industries שבו מפורסם באנדל חדש בשם The Legatus Pack שמחירו יעמוד על 27,000 דולר (כ95,000 ש"ח) האמינות של הפרסום מוטלת בספק מאחר והדף שאליו מופנים הקונים הפוטנציאליים מעלה כרגע הודעה 404 אולם יש לכך הסבר (הדף פתוח רק לVIP שכבר השקיעו אלף דולר בקניות במשחק) והדיון הער שהולך בשירשור מעיד כי אולי יש דברים בגו (וכן שיש קונים פוטנציאליים)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מאי 2018, 00:29

מעניין למרות שמהנסיון שלי, חבילות עם סכומים כאלה גדולים הם פשוט באנדלים לקלאנים שכוללים עשרות ספינות וציוד.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

Star Citizen Backers No Longer Able To Get Refunds

הודעהעל ידי sharonbn » 16 יולי 2018, 11:35

זהו: אי אפשר לקבל החזר (Refund) על התמיכה בקיקסטארטר

המאמר הזה באתר Attack of the Fanboy מדווח על פוסט ב Reddit בו מסופר על תומך של המשחק הזה (Star Citizen) שנמאס לו לחכות למוצר הסופי וביקש החזר על הסכום שהשקיע בקיקסטארטר. CIG סירבו לבקשה ושלפו סעיף בTOS (שהוכנס לפני שנה) ומתיר להם לסרב להחזרים. התומך תבע והפסיד בבית משפט לתביעות קטנות.

מה שזה אומר זה שCIG יכולים (תיאורטית כמובן) להפסיק את הפיתוח, לחלק את השלל (190 מליון דולר תמיכה נכון לזמנים אלו) וללכת הביתה בלי שיהיו מחויבים להחזיר כלום לשני מליון התומכים שלהם שעדיין מחכים (המשחק במקור הובטח ל2014 וכיום נמצא בשלב אלפא). אבל לא צריך להיות דרמטיים, בפועל, הם יכולים לגרור את הפיתוח ככל שירצו, בינתיים להמשיך למכור ספינות וחבילות. זה יכול להיות מודל עסקי משגשג לשנים הבאות....

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 יולי 2018, 11:53

מניח שאם מישהו ייקח את זה לבית משפט הוא עשוי לקבל את הכסף שלו בחזרה, ואם הם ימשיכו לדחות עוד ועוד זה יכול להגיע לייצוגית ואז זה יהיה מעניין יותר. אבל אני אישית לא רואה את זה מגיע לשם

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו־ 42 אורחים