Tibia | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

zippoxer
Padawan

Tibia | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי zippoxer » 13 אוקטובר 2015, 17:00

אני בטוח שרובכם לא מכירים את המשחק, אבל עד לפני כמה שנים הייתה קהילה ישראלית גדולה ומגובשת.
בשנים האחרונות, רובנו התגייסו לצבא והקהילה קטנה ואיתה נעלמו השרתים הישראליים שהיו מאוד מצליחים בעבר, והישראלים שנשארו התפזרו לשרתים שונים בחו"ל.

עברו יותר משלוש שנים מאז הפעם האחרונה ששיחקתי. לפני שבועיים, בדקתי את רשימת השרתים הפרטיים הבינלאומית של טיביה (otservlist.org) ושמתי לב שאין שרת ישראלי פתוח, מה שהיה לי מאוד מוזר. שאלתי חברים והבנתי שמ-2014 לא היה שרת ישראלי בכלל. דבר כזה בחיים לא קרה. הבנתי גם שהרבה ישראלים התפזרו לשרתים בחו"ל.

בימים הישנים והטובים, הייתי בין הראשונים שפתחו שרת ישראלי. הייתי בן 11 או 12. אני זוכר את את הכמות המטורפת של הבאגים, אבל במיוחד את ההתלהבות.
בסביבות 2008, פתחתי שרת בשם Ustrike 8.0 עם מפה שאני וחבר ערכנו (למפלצות היו שמות של מורות מהבצפר שלנו חח) והיו אצלנו מעל 50 ישראלים קבועים. יותר מאוחר שהתחלתי להתעמק בתכנות, הוספתי פונקציות חדשות למשחק ופתחתי שרת בשם Avenger Online. גם שם שיחקו הרבה ישראלים.

שהבנתי שישראלים התפזרו לשרתים בחו"ל, אמרתי לעצמי שאני חייב לקחת את התפקיד של לגבש אותם חזרה. לא היה שרת ישראלי למשך יותר משנה, אז לפני שבועיים אני וחבר פיתחנו ופתחנו שרת קלאסי עם המפה הכי אהובה ע"י ישראלים - Relencia. השרת מקבל עדכון עם שינויים במפה ובמשחקיות כל כמה ימים, כרגע אנחנו בעדכון השישי עם תוספת מדהימה - שיתוף נקודות נסיון.

התחברו הרבה ישראלים ותיקים לשרת וסיפרו לי שהם חיפשו במשך יותר משנה שרת ישראלי ו"בפוקס" הם מצאו. זה מה שנותן לנו מוטיבציה להמשיך להשקיע ;-)

אשמח לשמוע מכל ישראלי שהיה או עדיין חלק מקהילה הישראלית של טיביה.
דברו פה על הטיביה רשמי או שרתים שאתם משחקים או שיחקתם בהם.
דברו פה על אנשים מהקהילה הישראלית שאתם זוכרים (כמה שאני זוכר - Zippo, Oblom, Verushem Atom, Soviet, Larik, Eli Style, Sashka)...

אני לא מוותר על המשימה שלי לגבש את הקהילה הישראלית חזרה מהגולה! חח

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 48 אורחים