התלבטות בקניית משחקים

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

התלבטות בקניית משחקים

הודעהעל ידי infected aviad » 19 אפריל 2013, 22:41

מה הולך?
טוב, אז הרגילה שלי נגמרת, ובזמן הזה חשבתי ככה לפנק את עצמי באיזה משחק חדש ל-PS3 (בהתחשב בעובדה שהמשחק האחרון שקניתי הוא רזיסטנס 3 :roll: ).
בעיקרון, אני מתלבט בין שלושה משחקים:
BO2
Dishonored
Bioshock: Infinite

אשמח אם תייעצו לי מה לקנות. :)
תמונה
it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

תמונה

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

Re: התלבטות בקניית משחקים

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 19 אפריל 2013, 22:50

איפיניט אין ספק בכלל, דיסהונורד וBO2 טובים מאד אבל לא מדגדגים את אינפינט.
"It wasn't impossible to build Rapture at the bottom of the sea. It was impossible to build it anywhere else."
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 19 אפריל 2013, 23:10

דיסונורד כבר נמצא במחיר טוב
אני ממליץ לך דווקא עליו, הייתי מחכה אם השאר לירידות מחיר

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 19 אפריל 2013, 23:14

אני דווקא לא אהיה נחרץ כמו קודמי, ולא אמליץ לך לבחור באינפיניט באופן אוטומטי. הוא מעולה, אבל אנשים שונים נהנים יותר מדברים שונים.

אם אתה נהנה יותר מהתגנבויות, אפשרויות בחירה חופשיות יותר ושוטר טוב יותר, דיסהונורד הוא ללא ספק טוב יותר. אני נהניתי ממנו יותר.

אינפיניט הוא בהחלט יצירת מופת, אך חקור עליו קצת כדי להבין האם אתה עשוי ליהנות ממנו יותר.

ומה זה BO2?

אגב, ממליץ בחום גם על Tomb Raider. האקשן, ה-set pieces ויתר הדברים ממש כיפיים, בפרט החידות שהיו ממש מבריקות. לא נופלות מאלה בזלדה. החידות הכי טובות ששיחקתי בדור הזה. בראבו, Crystal Dynamic. אני הכי אוהב משחקים שנונים וחכמים.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 אפריל 2013, 04:03

רונן,אתה רציני בקשר לחידות של TR?
כמה שאני אוהב את המשחק אפשר לתאר אותן מקסימום כחמודות,הן לא מזיקות והן סכ"ה מוסיפות לגיוון,אבל לתאר אותן כ"הכי טובות ששיחקת בדור"?!
אפשר דוגמאות לאיזה חידות בדיוק היו כ"כ מבריקות בעיניך?
ציפיתי ממך ליותר אחרי כל השבחים שאתה תמיד טורח לציין כלפי הגאונות של זלדה,אם של TR לא נופלות משלהם,אז כנראה הן לא גאוניות כ"כ והן בטח לא מדגדגות את פורטל שכזכור לי לא החזקת ממנו במיוחד ובטח לא היללת את חידותיו באותה מידה כמו פה.

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 20 אפריל 2013, 13:14

קודם כל תודה על התשובות המהירות :D
עכשיו, בעיקרון בדקתי באנג'ויסטיק את המחירים של המשחקים, והם כולם עומדים פחות או יותר על אותו הדבר.
רונן כתב:אינפיניט הוא בהחלט יצירת מופת, אך חקור עליו קצת כדי להבין האם אתה עשוי ליהנות ממנו יותר.
ומה זה BO2?

זה בסדר, אני יודע מה זה אינפיניט ;)
אה, ו-BO2 זה black ops 2.
תמונה
it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

תמונה

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 20 אפריל 2013, 13:44

הייתי הולך על על ביושוק אינפינט, מעבר לכך שהוא מהנה ומלא אקשן וגיימפלי מגוון הוא גם מרתק לכל אורכו, אני חושב שהוא הבחירה הכי טובה, דיסהונורוד היה נחמד אבל פחות טוב מביושוק כי העלילה בכלל לא באותה רמה וגם לא דמויות, אולי הגיימפלי מגוון יותר אבל זה לא מספיק טוב בשביל העדפה על ביושוק
תמונה

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 20 אפריל 2013, 16:30

Blue&Black כתב:הייתי הולך על על ביושוק אינפינט, מעבר לכך שהוא מהנה ומלא אקשן וגיימפלי מגוון הוא גם מרתק לכל אורכו, אני חושב שהוא הבחירה הכי טובה, דיסהונורוד היה נחמד אבל פחות טוב מביושוק כי העלילה בכלל לא באותה רמה וגם לא דמויות, אולי הגיימפלי מגוון יותר אבל זה לא מספיק טוב בשביל העדפה על ביושוק

ואני מבין מבחינתך ש-BO2 זה לא אופציה? :roll:
תמונה

תמונה

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 20 אפריל 2013, 18:10

infected aviad כתב:ואני מבין מבחינתך ש-BO2 זה לא אופציה? :roll:

כי מבין שלושתם זה המשחק הכי פשוט ופחות טוב, כן הוא יספק קטעי אקשן מאוד סינמטיים אבל הוא כמו סרט הוליוודי, אתה תשחק ותהנה ותשכח ממנו אחרי רבע שעה, אני עד עכשיו חושב על הסוף של ביושוק... BO2 המשחק הכי פחות מקורי ושווה התייחסות ברשימה הזאת, אולי אם אתה אוהב את המולטי ומצב הזומבים הוא יספק לך יותר שעות כי שני המשחקים האחרים הם ללא מולטי, אבל איכות עדיפה על כמות לדעתי. החלטה שלך :)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 20 אפריל 2013, 20:12

אלו האופציות היחידות? עדיין נראה לי ביושוק לוקח מהן.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 20 אפריל 2013, 20:17

אני אישית חולה על COD, אז מן הסתם אמליץ לך על BO2. הסינגלפלייר שלו מהמם; הוא הוליוודי וסינימטי בצורה בלתי נורמלית, אבל זה מה שהופך אותו למדהים. שלא לדבר על זה שהפעם יש דברים חדשים; סוף סוף יהיו לך קטעים במשחק שבהם תצטרך להחליט מה לעשות מבין כמה אפשרויות, והבחירה שלך תשפיע בצורה קריטית על המשך הסיפור. והמולטיפלייר הוא כמובן מעולה.

אבל כמובן שכדאי לך ללכת גם על ביושוק. אני אישית לא שיחקתי, אבל הבנתי שהוא פשוט משחק חובה. אני לא אתפלא אם הוא ייקח את תואר 'משחק השנה'.

רונן כתב:אגב, ממליץ בחום גם על Tomb Raider. האקשן, ה-set pieces ויתר הדברים ממש כיפיים, בפרט החידות שהיו ממש מבריקות. לא נופלות מאלה בזלדה. החידות הכי טובות ששיחקתי בדור הזה. בראבו, Crystal Dynamic. אני הכי אוהב משחקים שנונים וחכמים.

אני דווקא מסכים עם רונן פה. החידות באמת היו ממש כיפיות, וסוף סוף הצלחתי לפתור אותן בלי לחפש מדריכים באינטרנט, מה שתמיד קורה לי כשאני מגיע לחידה קשה. נהניתי כל פעם מחדש כשפתרתי חידה קשה.

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 20 אפריל 2013, 20:48

bozeman כתב:אלו האופציות היחידות? עדיין נראה לי ביושוק לוקח מהן.

אם יש לך הצעה למשהו אחר אשמח גם לשמוע, אבל בעיקרון אני מתלבט בין שלושת המשחקים האלה :roll:
תמונה

תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 20 אפריל 2013, 20:51

infected aviad כתב:אם יש לך הצעה למשהו אחר אשמח גם לשמוע, אבל בעיקרון אני מתלבט בין שלושת המשחקים האלה :roll:

אם אתה מתלבט בין שלושת המשחקים האלה, אז כבר המלצתי לך.

אבל אם אתה גם פתוח לרעיונות חדשים, אני ממליץ לך גם על המשחקים הבאים, אם עוד לא ניסית:

God of War: Ascension
Battlefield 3
Uncharted 3

ועוד ועוד...

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 23 אפריל 2013, 14:32

infected aviad כתב:מה הולך?
טוב, אז הרגילה שלי נגמרת, ובזמן הזה חשבתי ככה לפנק את עצמי באיזה משחק חדש ל-PS3 (בהתחשב בעובדה שהמשחק האחרון שקניתי הוא רזיסטנס 3 :roll: ).
בעיקרון, אני מתלבט בין שלושה משחקים:

אשמח אם תייעצו לי מה לקנות. :)

מה מעניין אתך?
אונליין - BO2
סנדבוקס - Dishonored
עלילה - Bioshock: Infinite

הייתי הולך על ביושוק אינפיניט, כי הוא בכל מקרה משחק שחובה לחוות מתישהו. אין הרבה משחקים שיושבים לך בראש גם שבועות אחרי שסיימת אותם

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 04 מאי 2013, 15:40

סבבה, תודה רבה לכולם. בינתיים התקדמתי וההתלבטות היא בין BO2 לביושוק, עכשיו אני רק ממחזר ביקורות וטריילרים בשביל לחשוב איזה משחק עדיף לי, בעיקר מבחינת זמן. מה שמפריע לי בביושוק זה באמת העובדה שאין לו אונליין, וככה אני אולי אחזור כמה סופ"שים, אסיים איתו, וזהו.
תמונה

תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 190 אורחים