הנושא הרשמי למשחקים המצופים והמשחקים האהובים של 2016!

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הנושא הרשמי למשחקים המצופים והמשחקים האהובים של 2016!

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 ינואר 2016, 12:21

אני יודע שיש כבר נושא 2016, אבל אני חושב שיהיה כיף אם כל אחד יכתוב מה המשחקים המצופים ביותר שלו ל2016. ככה נוכל לחזור בסוף השנה בקלות לרשימות שלנו ולראות כמה טעינו/צדקנו/לא ידענו על המשחק הזה שעדין לא הוכרז. זה ייתן פרספקטיבה נחמדה לסיכומי השנה שתמיד עושים.

הנה חמשת המשחקים המצופים שלי (לא בסדר מסוים):
- Mass Effect: Andromeda.
- No Man's Sky
- Deus Ex: Mankind Divided
- Final Fantasy XV
- Uncharted 4

יש עוד כמה וכמה שיכלו להכנס לרשימה, אבל אני חושב שאלו הכי מצופים, בפער מכובד. וכן... ברור לי שFFXV לא ייצא השנה, או בשנה הבאה, או אי פעם.

אז מה שלכם?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: הנושא הרשמי למשחקים המצופים והמשחקים האהובים של 2016!

הודעהעל ידי DrKeo » 24 ינואר 2016, 12:46

רעיון מגניב, אני אתחיל בלהגיד שאני חושב שME:A הולך להיות משחק של 2017 לצערי.

אז הרשימה שלי היא:
- Quantum Break
- Uncharted 4
- XCOM 2
- Homeworld: Deserts of Kharak (כן, הוא יצא לפני שלושה ימים אבל אני רוצה אותו ברשימה שלי :))
- Doom
- Batman של טלטייל
- Inside

נשמע שקראקדאון לא באמת הולך לצאת ב2016 אז לא הכנסתי אותו. גם לא ראיתי חוק של 5 משחקים אז התפרעתי עם 7 :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 24 ינואר 2016, 12:46

מאס אפקט - אין יותר מקום ברשימה... גם אם הוא יוצא ב-2017... (וכל זה כשאני לא בטוח שאספיק להשלים את המשחקים של 2015)
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 24 ינואר 2016, 13:05

מאס אפקט, XCOM 2 נראה מעניין מאוד, דאוס אקס (בתקווה שהוא לא dumb down רציני כמו שזה נראה בינתיים), ולמרות שראינו רק טריילר סינמטי שלו, Dishonored 2 שאני מקווה שימצה את הפוטנציאל העצום והלא ממומש ברובו של קודמו.

ושה-970 יחזיק את כולם על 55 יציב.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 25 ינואר 2016, 01:33

אם אני צריך לצמצם לחמישה משחקים אז כנראה:

ffxv
zelda
deus ex
dark souls 3
mass effect

לא אומר בהכרח שהם יהיו הכי טובים, נגיד פיינל פנטזי אני לא ממש אוהב מאז שנת 2000 אבל זה לא יגרום לי להפסיק להאמין ולצפות לכל משחק חדש בסדרה (גם פפ 13 היה המשחק הכי מצופה שלי וראינו מה יצא מזה), ואת מאס אפקט מפתח צוות אחר שנראה לי עבד רק על המולטי ו dlc למאס אפקט 3 (אומגה) שלא היה משהו בכלל, בכל מקרה לא Edmonton Studio עובדים עליו, וחוץ מזה יש עוד כמה סימני שאלה שמטרידים אותי בקשר לכיוון שהמשחק עלול לקחת, שאני מקווה שהם יענו עליהם לשביעות רצוני ברגע שהם באמת יחשפו את המשחק. אבל שניהם עדיין שניים מהמשחקים הכי מצופים שלי, בגלל הסקרנות והאופטימיות הזעירה ממה שהם כן יכולים להיות.

מעבר לזה יש גם את אנצ'רטד, ראצ'ט וקלאנק, השומר האחרון , פרסונה 5 ואולי עוד כמה משחקים אחרים שאני מצפה להם, אבל לא בהכרח משהו שאני חייב לשחק ביום שהוא יוצא, או משהו שאני חייב לפנות לו זמן גם אם אין לי זמן.

חוץ מזה יש גם את hyper light drifter שהוא המשחק היחיד שאי פעם מימנתי בקיקסטארטר. מצפה לו ומקווה שיצא טוב.

האמת שאני חושב על זה, אני ברצינות יכול להוסיף עוד רשימה שלמה של משחקים שנראים מאוד טוב, שבשנים חלשות יותר כמו 2014 היו יכולים להיכנס לרשימה של הכי מצופים בקלות. תכלס 2015 הייתה הסיפתח האמיתי לדור הבא, על הנייר 2016 עם פוטנציאל להיות השנה הכי טובה בדור (כל דור יש את השנה הזאת), בהנחה שלא יהיו המון דחיות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 ינואר 2016, 03:03

idan כתב:האמת שאני חושב על זה, אני ברצינות יכול להוסיף עוד רשימה שלמה של משחקים שנראים מאוד טוב, שבשנים חלשות יותר כמו 2014 היו יכולים להיכנס לרשימה של הכי מצופים בקלות. תכלס 2015 הייתה הסיפתח האמיתי לדור הבא, על הנייר 2016 עם פוטנציאל להיות השנה הכי טובה בדור (כל דור יש את השנה הזאת), בהנחה שלא יהיו המון דחיות.

כן, אף אחד לא אמר למשל גירס 4, שנה ממש חזקה.

אני לא בטוח למה כולם רושמים ME אנדרומדה ברשימה שלהם, יש אישור ל2016? אפילו דבר אחד IN-GAME לא ראינו ממנו ול-EA אין בדיוק הסטוריה של להראות משחק ואז להוציא אותו ממש מהר. כלומר הם חשפו את המשחק החדש של קריטריון לפני שנתיים ועדין לא שמענו מילה עליו.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 25 ינואר 2016, 10:57

DrKeo כתב:
idan כתב:האמת שאני חושב על זה, אני ברצינות יכול להוסיף עוד רשימה שלמה של משחקים שנראים מאוד טוב, שבשנים חלשות יותר כמו 2014 היו יכולים להיכנס לרשימה של הכי מצופים בקלות. תכלס 2015 הייתה הסיפתח האמיתי לדור הבא, על הנייר 2016 עם פוטנציאל להיות השנה הכי טובה בדור (כל דור יש את השנה הזאת), בהנחה שלא יהיו המון דחיות.

כן, אף אחד לא אמר למשל גירס 4, שנה ממש חזקה.

אני לא בטוח למה כולם רושמים ME אנדרומדה ברשימה שלהם, יש אישור ל2016? אפילו דבר אחד IN-GAME לא ראינו ממנו ול-EA אין בדיוק הסטוריה של להראות משחק ואז להוציא אותו ממש מהר. כלומר הם חשפו את המשחק החדש של קריטריון לפני שנתיים ועדין לא שמענו מילה עליו.

אני חושב שהעדר גירס 4 נובע גם הרבה מהטעם החמוץ-מקולקל שהשאיר המשחק האחרון בסדרה. זה לא סותר את העובדה שצודקים מי שאומרים שעל הנייר זו שנה באמת מוצלחת. אולי זו ה2007 של הדור הזה? רק חסר שפתאום ייצא איזה HL3 וזו יכולה להיות השנה הטובה ביותר בהיסטוריה של התעשיה.

ME אחת הסדרות האהובות ביותר שקיימות. האפשרות ליציאה ב2016 מספיקה בשביל לגרום לאנשים לשים אותו ברשימה שלהם.

---

נו, חנן. You can do better than that. תדמיין כאילו יש לך יותר מחצי שעת משחק רצופה השנה ותתפרע. זה נושא של פנטזיות (כמו שFFXV וME ייצאו השנה, או שהם בכלל יהיו טובים וזה...).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 25 ינואר 2016, 11:13

דווקא שיחקתי ממש עכשיו בjudgement והוא ממש טוב ביחס למשחקים האחרים בסדרה. יש מצב שנהנתי ממנו הכי הרבה אחרי גירס הראשון.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 25 ינואר 2016, 11:16

אני לא יכול להתפרע, אני ריאלי מדי בשביל זה, זה לשקר ביודעין! (אני צריך לסיים את היילו (+קצת מולטי), ההרחבה של וויצר, ולפתוח את דראגון אייג וAC סינדיקט - איך אתה חושב יש לי יותר מאשר עוד מאס אפקט? וזה לא כולל "סתם" משחקים שיש לי ותמיכה לאחור ולמה חייבים ללכת לעבודה?!!?!?!?)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 25 ינואר 2016, 11:30

swiss-the-engine כתב:דווקא שיחקתי ממש עכשיו בjudgement והוא ממש טוב ביחס למשחקים האחרים בסדרה. יש מצב שנהנתי ממנו הכי הרבה אחרי גירס הראשון.

יכול להיות שהוא באמת משחק מצוין (אין לי מושג - לא התעמקתי מעולם), אבל הוא יצא בסמיכות ל3 שכבר הרגיש קצת עייף ולאנשים נמאס לגמרי. יכול להיות גם גירס 4, אחרי 3-4 שנים ללא גירס פתאום שוב יהיה סופר כיפי לכולם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 25 ינואר 2016, 12:54

לא להגזים... הוא לא מצויין... שבע כזה במקסימום. פשוט הקטע של הסיפור שם לדעתי יותר נחמד משתי האחרונים והקטע שאפשר כל פעם לעשות שינוי ללחימה (להקשות על פי מה שהחברים בSQUAD טוענים בבית משפט) והעובדה שכל ניסיון חדש מביא אוייבים רנדומליים הופכים אותו למאוד נחמד. גם העובדה כנראה שלא שיחקתי כמה שנים בגירס תרמה להנאה שלי.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 ינואר 2016, 13:50

טוב, אצלי רוב הכי הכי מצופים זה בVR, מן הסתם, אז אפילו משחקים כמו SURGEON SIM ו-ADR1FT ב-2016 מרגשים אותי :)

אבל מלבד VR - אלו הכי מצופים עבורי:

ANCESTORS - מהיוצר של AC, משחק שיצא בפרקים, ולמרות שלא ראינו ממנו בערך כלום - אני סקרן בטירוף. כל פרק אמור להיות שלב באבולוציה שלנו, נשמע משהו שונה ואיכותי מאוד... יש בי המון אמונה בפרוייקט. השאלה היא רק אם הפרק הראשון יצא בכלל ב-2016 :/

WILD - בדומה למשחק הקודם, משחק שמאוד מסקרן אותי... כן, יש מצב שיוביסופט קצת ייקחו מהמקוריות שלו עם FC החדש, אבל ממה שראינו זו עדיין נראית חוויה מאוד ייחודית.

UNCHARTED 4 - המשחק שאולי יגרום לי לקנות קונסולה בדור הזה. אין הרבה מה לפרט מעבר... זה אנצ'רטד האחרון כנראה. חובה.

ZELDA - כי למרות שיש בערך 0% שאשחק בו - זה עדיין בטח יהיה משחק מרהיב ומיוחד, כמו כמעט כל זלדה... והפעם זה נראה ממש מצויין.

QUANTUM BREAK - שלמרות שאין לי ONE יש לי "תחושה מוזרה" שאשחק בו אולי אפילו עוד ב-2016 במחשב. נראה לי משחק מאוד מספיק מיוחד כדי להצטרף לרשימה.

HORIZON - כי אני מאמין שיש לגרילה פוטנציאל לא ממומש שעומד להתממש

FFXV, TLG - כי הגיע הזמן באמת!

ואחרון - DOTT: REMASTERED - כי זה הקווסט האהוב עליי בכל הזמנים, ואני מת לחוות אותו שוב מהצד, כשאשתי תהיה זו ששוברת את הראש על דברים שפתרתי לבד בכתה ד' בערך :)

כמובן שיש את ME:A שאני מהמר שבחיים לא יצא ב-2016, ויש גם את DOOM, DEUS EX, FIREWATCH, GRAVITY RUSH 2, NMS, R&C, RE:CORE, UNRAVEL, STAR CITIZEN.... ובעצם זו הולכת להיות שנה שצפויה לדעתי לרמוס את 2015 המצויינת. אבל זה מה שהצלחתי לזכור בינתיים, והכי מצופים שלי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 ינואר 2016, 14:23

אווו, שכחתי מ-Firewatch. לגמרי ברשימה שלי.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 30 אורחים