אחרי 13 שנים, GameTrailers נסגר היום :( וEZA קם לחיים (כמה שבועות אחרי)!

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

אחרי 13 שנים, GameTrailers נסגר היום :( וEZA קם לחיים (כמה שבועות אחרי)!

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 09 פברואר 2016, 03:07

אני מבואס... מעבר לביקורות שלהם שתמיד אהבתי לראות, אתגעגע לסרטונים המשונים ומלאי האישיות של קייל בוסמן ומייקל הובר. אתגעגע לפודקאסט השבועי שלהם GT Time שתמיד היה כיף להקשיב לו. אתגעגע לפאנבואיות חסרת המעצורים של בן, למקצועיות והידע האדיר של דניאל בלוד-וורת' ולהיפסטריות המשונה של איאן הינק. אתגעג גם לקול של ברנדון ג'ונס. גם לקול עצמו, שהיה בכל הביקורות וגם לקול שלו כעורך.

אוף :/

נערך לאחרונה על ידי Nucleus_Dawn ב 29 מרץ 2016, 07:39, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

idan
Veteran

Re: אחרי 13 שנים, GameTrailers נסגר היום :(

הודעהעל ידי idan » 09 פברואר 2016, 03:56

אני הולך לאתר שלהם בשביל ביקורות או תוכן שקשור בגיימינג כבר איזה 10 שנים או משהו כזה כאופציה ראשונה.
הם עברו הרבה גלגולים, והרבה אנשים שונים עבדו שם, אבל ללא ספק הצוות האחרון שלהם היה הכי חביב עלי (הם פאקינג עשו מחזמר כמחווה לבלאדבורן לול).
התוכן שלהם היה מאוד איכותי והיה להם קול ייחודי, אבל גם הדברים הישנים היו מאוד טובים, למשל בזכות ה retrospective הנהדר שהם עשו ל mgs יכלתי לשחק בחמישי ולהבין קצת יותר. הם גם האתר גיימינג הראשון לדעתי שהעלה סרטונים ב hd בתקופה שזה עוד היה ביג דיל.

חדשות מגעילות לחלוטין.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 09 פברואר 2016, 12:49

עושה רושם שזה לא יקרה, אבל התקווה שלי היא שהם ישארו יחד ויפתחו ערוץ יוטיוב עם Patreon (אם ג'ים סטרלינג מקבל בערך 10,000 דולר בחודש מפחות מ4000 אנשים, אני חושב שזה בהחלט אפשרי ל4-5 אנשים להחזיק ככה ערוץ יוטיוב עם תוכן איכותי). הם יוכלו להמשיך לעשות את התוכן המקורי שלהם ולהוסיף כמה פרקי Let's Play בשבוע כדי לממן הכל. אני חושב שזה יכול לעבוד, אבל אף אחד מהצוות לא מדבר על זה כל כך.

Bloodworth, אגב, נמצא כרגע בירח דבש שלו. שם הוא קיבל את החדשות. מבאס.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 פברואר 2016, 14:10

אני כבר לא נכנסתי לאתר שלהם שנים... גם לא לIGN או GAMESPOT או אתרים אחרים שהם רק גיימינג... אין מה לעשות, יוטיוב עונה על כל הצרכים, ואותם אתרים שהזכרתי השכילו לפתוח ערוץ יוטיוב עם כל המשאבים שלהם, והולך להם מצויין.
הערוץ של GAMETRAILERS ביוטיוב לא מתעדכן כמו המתחרים הגדולים, לא מספיק תוכן מקורי וכו'.
אני מאמין שבוסמן ושות' יכולים להקים ערוץ טוב ורווחי תוך זמן קצר. כמו שגרג מילר, קולין והחבר'ה עשו כשפרשו מIGN. יש להם שם - הם יכולים להצליח בכוחות עצמם.

וכן, מבאס, יש לי הרבה זכרונות מהאתר הנהדר הזה, אבל זה היה ברור ואני מתפלא שהחזיקו מעמד בשלוש השנים האחרונות

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 09 פברואר 2016, 14:19

Laskin כתב:אני כבר לא נכנסתי לאתר שלהם שנים... גם לא לIGN או GAMESPOT או אתרים אחרים שהם רק גיימינג... אין מה לעשות, יוטיוב עונה על כל הצרכים, ואותם אתרים שהזכרתי השכילו לפתוח ערוץ יוטיוב עם כל המשאבים שלהם, והולך להם מצויין.
הערוץ של GAMETRAILERS ביוטיוב לא מתעדכן כמו המתחרים הגדולים, לא מספיק תוכן מקורי וכו'.
אני מאמין שבוסמן ושות' יכולים להקים ערוץ טוב ורווחי תוך זמן קצר. כמו שגרג מילר, קולין והחבר'ה עשו כשפרשו מIGN. יש להם שם - הם יכולים להצליח בכוחות עצמם.

וכן, מבאס, יש לי הרבה זכרונות מהאתר הנהדר הזה, אבל זה היה ברור ואני מתפלא שהחזיקו מעמד בשלוש השנים האחרונות

ערוץ היוטיוב של GT הוא כנראה ערוץ הגיימינג האהוב עליי. הם כבר תקופה ארוכה מוציאים תוכן מקורי ומוצלח, בכמות ואיכות טובה. אם זה ביקורות טריילרים מעניינות, פודקאסט שבועי, תוכנית שבועית של בוסמן, תוכנית שבועית של הובר, Mandatory Update שבועי (שמאז שאליס עזבה קצת הפך לסתם תוכנית משעשעת של כמה עובדי GT מדברים).
יש להם גם סדרות לא קבועות כמו Don's Design Lab שהציגה שלבי מריו מייקר שדון עיצב (ובוסמן נהג להכניס בהם קטע מרושע במיוחד).
זה בנוסף לTOP 10 שיוצאים לעיתים קרובות וזה לא כולל את הערוץ השני שבו היה פודקאסט נוסף וכל הביקורות שלהם.

אין ספק שמאז המכירה לDEFY הם יצרו פחות תוכן (בכל זאת, שני שליש מהעובדים פוטרו אז). זה הרגיש קצת dowhill בשנה וחצי האחרונות, אבל זה לא עצר אותם מלעשות מחזמר לכבוד היציאה של BB.

נצטרך לחכות שבועיים-שלושה לפחות עד שהם יסגרו על עצמם ונדע לאן הם הולכים. אני שומר 2$ חודשיים לפטריאון לערוץ של בוסמן, הובר, איאן וג'ונס. 2.5$ אם גם בלודוורת' ובן מצטרפים.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 פברואר 2016, 14:28

מעניין... כבר תקופה שלא התעדכנתי בתכני הערוץ, כנראה עשו עבודה טובה מאז, אבל כנראה שהם נזכרו מעט מאוחר מדי.
דווקא עד לפני שנתיים הייתי מתעדכן שם מדי פעם והסרתי את ה"מנוי" שלי לערוץ שלהם כשראיתי שכל מה שהם מביאים - כבר ראיתי בערוצים המתחרים, והרבה קודם.
מאותה סיבה - אני כבר לא מנוי לערוץ של GAMESRADAR. התוכן שלהם לרוב לא מעניין מספיק, לא ערוך טוב מספיק, או פשוט שהמידע מאחר להגיע.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 09 פברואר 2016, 14:49

Laskin כתב:מעניין... כבר תקופה שלא התעדכנתי בתכני הערוץ, כנראה עשו עבודה טובה מאז, אבל כנראה שהם נזכרו מעט מאוחר מדי.
דווקא עד לפני שנתיים הייתי מתעדכן שם מדי פעם והסרתי את ה"מנוי" שלי לערוץ שלהם כשראיתי שכל מה שהם מביאים - כבר ראיתי בערוצים המתחרים, והרבה קודם.
מאותה סיבה - אני כבר לא מנוי לערוץ של GAMESRADAR. התוכן שלהם לרוב לא מעניין מספיק, לא ערוך טוב מספיק, או פשוט שהמידע מאחר להגיע.

אני חושב שהם התייחסו לזה בזמנו. למשל, הם אמרו שביקורות מסוימות מגיעות מאוחר יותר פשוט בגלל שלוקח להם יותר זמן לערוך וידאו, מאשר כתבה בכל אתר אחר.
עיקר הצפייה שלי היתה בכל מקרה בתוכן מקורי ולא בביקורות או דברים דומים.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 פברואר 2016, 15:00

כן, התוכן המקורי שלהם איבד אותי כבר לפני כמה שנים... פונה לקהל צעיר יותר בעיניי.
אבל אני כן נהנה מדי פעם מSCREWATTACK ו-AVGN
(אבל שניהם בערוץ הייעודי שלהם)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 פברואר 2016, 16:25

הבעיה בGT הייתה שלפני 6 שנים הם היו מיוחדים כשהכל היה מופק בוידאו אצלם והיום כולם עושים את זה. אין כבר מה לחכות לדברים, הכל ביוטיוב. אפילו תוכניות ספציפיות שלהם כמו AVGN כבר נמצאת ביוטיוב ממזמן אז אני לפחות הפסקתי להכנס לשם. מצחיק, אם הם רק היו עושים שינוי אחד לדעתי כל האתר היה במצב אחר לגמרי, מביאים סרטונים באיכות ממש גבוהה שלא עוברת ביוטיוב סטייל גיימרסייד. אם זה היה המצב הייתי רואה סרטוני משחקים רק אצלם וכנראה כתוצאה צורך תוכן מקורי שלהם שהייתי נתקל בו באתר.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 11 פברואר 2016, 08:58

הם לא השכילו להבין את רוח התקופה, הביקורות שלהם טרחניות, ארוכות (סרטוני ביקורת הגיעו גם ל15 דקות כאשר ביקורת ממוצעות היתה סביב ה9 דקות), בעוד שהאחרים למדו לקצר. כמו שאמר נדב, מי שכולם עברו לוידאו לא היה שום ערך אמיתי לאתר. הם היו יבשים כמו גיימספוט וign, אז אפשר פשוט לפנות לגיימספוט במקום, ואם מחפשים משהו אחר יש את קוטאקו וGB לדוגמא. מה גם שאת כל תכני הוידאו כמו שנאמר פשוט אפשר לצרוך בYoutube.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 פברואר 2016, 19:08

אני חושב שזה לא מעניין אף אחד חוץ ממני פה, אבל ביום שלישי הצוות של GT נפגש כדי לדבר על העתיד שלהם. כנראה יהיו חדשות על מה התכנון שלהם מתישהו אחרי זה:

אני עדין מחזיק אצבעות לפטראון וערוץ יוטיוב. יש מספיק דוגמאות של אנשים מוכשרים פחות שהצליחו מאוד בדרך הזאת וכל הסיפור הזה של הסגירה הציף ממש מלא תמיכה, מצד הרבה מאוד אנשים שישמחו לתת להם כמה דולרים כל חודש, כדי שהם ימשיכו ליצור תוכן דומה למה שהיה בGT.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 פברואר 2016, 22:08

אני לא חושב שהם צריכים יותר מדי, רק לפתוח ערוץ יוטיוב :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 פברואר 2016, 22:34

DrKeo כתב:אני לא חושב שהם צריכים יותר מדי, רק לפתוח ערוץ יוטיוב :)

כן, אבל הקהל שלהם רגיל לאיכות מאוד גבוהה של תוכן. הם יצטרכו להשקיע קצת בציוד מוצלח. יכול להיות שמעבר לפטראון שיכול לתת להם מספיק בשביל המשכורות שלהם (בכל זאת, הם איזה 8-9 חבר'ה אם כולם ישארו) הם יעשו גם קיקסטארטר בשביל ההשקעה המוקדמת.
זו התקווה שלי, בכל אופן. שהם יתחילו חזק, עם ציוד מקצועי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 10 מרץ 2016, 08:47

הדבר האחרון שאזכור מהם הוא את הסקירה הגרועה של מסיבות העיתונאים ב-E3 האחרונה. שידרו את תגובותיהם באולפן כשבצד חלונית קטנה של צילום המסיבה. זה היה מוזר מאוד. בשנים קודמות הסקירה שלהם הייתה מוצלחת מאוד.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 11 מרץ 2016, 08:49

רוב הצוות שלהם פירסם באותו זמן בטוויטר תמונה עם תאריך - 3.21.2016

אני מניח שהם מתכוונים להכריז על משהו.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 מרץ 2016, 13:17

idan כתב:רוב הצוות שלהם פירסם באותו זמן בטוויטר תמונה עם תאריך - 3.21.2016

אני מניח שהם מתכוונים להכריז על משהו.

יאי! אני מתרגש!!! :D :D :D
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 21 מרץ 2016, 09:55

כמו פיניקס מאפר גופתו הזקנה, הם חוזרים.
הצוות של GT מכריז על Easy Allies:

קצת פחות מעניין אותי הקטע שהם מתכננים להסטרים משחקים 12 שעות ביום (אם כי למדתי לאחרונה שסטרים ברקע, בזמן שאני עושה דברים אחרים זה דווקא אחלה), אבל אני מקווה שזה יתפתח למעבר לזה ושיהיו הרבה סרטוני יוטיוב מוצלחים של ביקורות ותוכניות וכאלה. אני כבר תמכתי בפטראון.
הם כבר ב5700$, עם מעל 500 תומכים, אז נראה לי שאפשר להניח שזו תהייה הצלחה ויהיו להם המשאבים לעשות את מה שהם עשו בGT והרבה יותר.
הנה סרטון הפטראון הלא כל כך טוב שלהם:

הנה הgoals שלהם:
Subscriber Song - $200 per month
The New Couch - $800 per month
Production Equipment - $1,000 per month
A Respectable Gaming PC - $2,000 per month
Mike Huber’s New Show - $4,000 per month
The Return of our D & D Adventure - $6,000 per month
Ian Hinck’s New Show - $8,000 per month
A Second Podcast - $10,000 per month
Reviews Reborn - $15,000 per month
Michael Damiani’s New Show - $20,000 per month
The Return of Retrospectives - $30,000 per month
A New Stage - $50,000 per month

נראה שתוך כמה דקות הם כבר יהיו ב6000$. אני ממש מקווה שיגיעו לפחות ל20 אלף (מה שנראה מאוד אפשרי). מינימום שיגיעו ל15 אלף ויחזרו הביקורות :D
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 מרץ 2016, 11:15

אני לא הייתי דואג להם... יקבלו הרבה כסף לדעתי

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 21 מרץ 2016, 11:50

Laskin כתב:אני לא הייתי דואג להם... יקבלו הרבה כסף לדעתי

בטוח... הם כבר באזור ה8000$
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מרץ 2016, 13:01

מעניין איך הם החליטו על איזו תוכנית באה לפני איזו. למשל גם התוכנית של אייאן וגם התוכנית של מייק דורשות 2000 דולר, איך הם קבוע שאייאן יהיה בקו ה8000 ומייק בקו ה4000?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 21 מרץ 2016, 13:57

DrKeo כתב:מעניין איך הם החליטו על איזו תוכנית באה לפני איזו. למשל גם התוכנית של אייאן וגם התוכנית של מייק דורשות 2000 דולר, איך הם קבוע שאייאן יהיה בקו ה8000 ומייק בקו ה4000?

אני מניח שלפי פופולאריות של התוכניות. יותר פופולארי, יותר מאוחר? אולי התוכניות מסוג שונה, אז הן דורשות תקציב שונה...
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 מרץ 2016, 14:13

אני מניח שהם החליטו את זה לפי סדרי העדיפויות והשיקולים האישיים שלהם :P

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 21 מרץ 2016, 14:21

Laskin כתב:אני מניח שהם החליטו את זה לפי סדרי העדיפויות והשיקולים האישיים שלהם :P

כן... נדב תהה מה סדר העדיפות והשיקולים האישיים שלהם.

אגב, הם כבר ב12 אלף. נראה כאילו ביקורות יהיו בטוח. בקצב הזה, אפילו ה50 אלף דולר שיאפשרו סט חדש (ואני מניח משרד והכל) לא נראים כל כך בלתי אפשריים.
תמונה

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 21 מרץ 2016, 14:28

אני מסכים, מה שקצת מוזר כי התוכנית של קייל (האישיות הכי פופולרית כנראה) לא מופיעה כאחד מהיעדים.

בכל מקרה, להסטרים 12 שעות זה עניין חד פעמי לכבוד ההכרזה, ביום יום זה יהיה פחות אם הבנתי נכון.
בשביל שהם יוכלו לעשות את זה פול טיים הם יצטרכו לפחות להגיע קרוב לקו האחרון.
בכל זאת צוות של 9 אנשים זה לא מעט משכורות לשלם.

אותי אישית לייב סטרימינג לא כל כך מעניין, אני מעדיף לשחק משחקים בזמן הפנוי שלי מאשר לראות אנשים אחרים משחקים, אבל אני שמח שהם עברו את ה 10k כך שלפחות יהיו שני פודקאסטים.
אם הם גם יגיעו ליעד של הביקורות זה בכלל יהיה מגניב.

אני יתרום ברגע שאני יגיע לבית, זה למטרה טובה.
לגמרי שמח בשבילם.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 21 מרץ 2016, 14:41

idan כתב:אני מסכים, מה שקצת מוזר כי התוכנית של קייל (האישיות הכי פופולרית כנראה) לא מופיעה כאחד מהיעדים.

בכל מקרה, להסטרים 12 שעות זה עניין חד פעמי לכבוד ההכרזה, ביום יום זה יהיה פחות אם הבנתי נכון.
בשביל שהם יוכלו לעשות את זה פול טיים הם יצטרכו לפחות להגיע קרוב לקו האחרון.
בכל זאת צוות של 9 אנשים זה לא מעט משכורות לשלם.

אותי אישית לייב סטרימינג לא כל כך מעניין, אני מעדיף לשחק משחקים בזמן הפנוי שלי מאשר לראות אנשים אחרים משחקים, אבל אני שמח שהם עברו את ה 10k כך שלפחות יהיו שני פודקאסטים.
אם הם גם יגיעו ליעד של הביקורות זה בכלל יהיה מגניב.

אני יתרום ברגע שאני יגיע לבית, זה למטרה טובה.
לגמרי שמח בשבילם.

אני מניח שלקייל תהייה תוכנית (גם לברנדון יש תוכנית, אני חושב) והיא חלק מ"חבילת הבסיס". אשלח עכשיו הודעה. אולי יענו.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 90 אורחים