אחרי 13 שנים, GameTrailers נסגר היום :( וEZA קם לחיים (כמה שבועות אחרי)!

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: אחרי 13 שנים, GameTrailers נסגר היום :(

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מרץ 2016, 14:55

הם חייבים למצא מודל כלכלי כי 30K זה בערך משכורת שנתית של מורה, שלא נדבר על להחזיק 9 אנשים, ציוד ומשרד.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 21 מרץ 2016, 15:29

זה לחודש, לא?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 21 מרץ 2016, 15:38

גם לי נראה שזה לחודש.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מרץ 2016, 15:52

אאאה, אוקיי, מעניין.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 21 מרץ 2016, 19:17

כן... זה לחודש, ככה שזה כבר בכיוון של משכורת חביבה לחלק מהם וכסף לציוד והפקה וכן הלאה.

איפשהו מעבר ל50 אלף שיאפשר להם להשכיר אולפן וסט קבועים, הם גם יוכלו כנראה לתת לכל הצוות עבודה במשרה מלאה (לפחות כך קייל בוסמן אמר בטוויטר).
בנוגע לתוכנית של קייל - הוא יעשה גירסאת תקציב נמוך/קז'ואל של התוכנית השבועית שלו בGT וכנראה יעלה אותה לערוץ יוטיוב משלו, או לערוץ של EZA. בנוסף, הפודקאסט זה בעצם ה"תוכנית" שלו. כלומר, לפחות אחד הפודקאסטים זה חזרה של GT TIME שהוא הנחה.

התמיכה ממשיכה להתגבר בקצב מפחיד. הם כבר על סף ה19K עם בערך 2000 תומכים. אין ממש נתונים, אבל לא יפתיע אם מדובר באחד הפטראונים הכי מצליחים בהיסטוריה הקצרה של האתר.

נראה לי שדי בטוח שלכל הפחות הretrospective הממש נהדרים שלהם יעשו קאמבק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 28 מרץ 2016, 09:17

עדכון (שלא נראה לי שלמישהו אכפת ממנו, אבל נחמד לי לכתוב אותו)!

נראה כאילו התרומות הגיעו לשיווי משקל מסוים והם כבר יומיים באזור ה32 אלף ו20 דולרים בחודש. יש כמעט 4000 תומכים.

המשמעות היא שכנראה יקח קצת זמן עד שהם יוכלו להגיע למטרה האחרונה שלהם שהיא 50 אלף דולר בחודש והיתה מאפשרת להם להשכיר משרדים ואולפן וסט חדש והכל. הצד החיובי הוא שכל שאר המטרות שלהם הושגו. כלומר, יהיו שני פודקאסטים, ביקורות, תוכניות של מייקל דמיאני ואיאן הינק, רטרוספקטיב ועם הזמן עוד ועוד דברים.
הרשימה המלאה של דברים שהושגו (תוך פחות משבוע):
Subscriber Song - $200 per month
The New Couch - $800 per month
Production Equipment - $1,000 per month
A Respectable Gaming PC - $2,000 per month
Mike Huber’s New Show - $4,000 per month
The Return of our D & D Adventure - $6,000 per month
Ian Hinck’s New Show - $8,000 per month
A Second Podcast - $10,000 per month
Reviews Reborn - $15,000 per month
Michael Damiani’s New Show - $20,000 per month
The Return of Retrospectives - $30,000 per month

אני מתאר לעצמי שברגע שיתחילו לצאת ביקורות יהיה ספייק נחמד בתמיכה. זה כנראה יהיה בקרוב, כי כבר באפריל הולכות להיות כמה ביקורות למשחקים גדולים ובמאי יש גם ביקורת לאנצ'רטד 4 (!).
בנוסף, הם מתחילים לשחרר תוכן, כך שזה בטח יעזור להביא עוד תמיכה. פודקאסט אחד כבר עלה לערוץ היוטיוב שלהם (יומיים קודם הועלה כפרטי ופורסם לתומכים מעל 5$) וגם פרק של התוכנית (המוזרה כצפוי) של איאן הינק.

כל מה שהיה השבוע (כולל ממש המון שעות של סטרימינג... כאילו, איזה 7 שעות ביום) היה באיכות קצת meh, אבל הם כבר השקיעו קצת כסף (שעדין אין להם, כי הוא עובר רק בתחילת אפריל מפטראון) וקנו המון ציוד:
תמונה
כלומר, כנראה שהכל הולך להשמע ולהראות יותר טוב השבוע ושהביקורת הראשונה שלהם (מעניין אם הם יחכו למשחק גדול, או שכבר יעשו לאיזה Hyper Light Drifter שיוצא בסוף בעוד שלושה ימים) תהנה מהקול של ברנדון ג'ונס באיכות האולטימטיבית.

הולך להיות jolly :D
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 28 מרץ 2016, 13:07

תחושת בטן, הם יחכו לDS3.
הוא אומנם יוצא בעוד שבועיים רק אבל כיוון שביפן הוא כבר יצא לפני שבוע כל העולם כבר משחק בו (חוץ ממני על הPC :() והאמברגו ביקורות (האמריקאיות) שלו נגמר ב4-5 באפריל או משהו כזה.
אני אומר את זה כי סתם כי כל הצוות של GT היה ידוע כחובבי הסדרה (ובלאדבורן) באופן הכי קיצוני שיכול להיות, כנראה ה"אתר הגדול" שהכי היה מזוהה עם הסדרה הזו ואהבה אליה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 28 מרץ 2016, 22:07

Stick כתב:תחושת בטן, הם יחכו לDS3.
הוא אומנם יוצא בעוד שבועיים רק אבל כיוון שביפן הוא כבר יצא לפני שבוע כל העולם כבר משחק בו (חוץ ממני על הPC :() והאמברגו ביקורות (האמריקאיות) שלו נגמר ב4-5 באפריל או משהו כזה.
אני אומר את זה כי סתם כי כל הצוות של GT היה ידוע כחובבי הסדרה (ובלאדבורן) באופן הכי קיצוני שיכול להיות, כנראה ה"אתר הגדול" שהכי היה מזוהה עם הסדרה הזו ואהבה אליה.

תאוריה הגיונית, אני חושב. בטח הם רבים עדין מי יבקר אותו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מרץ 2016, 23:24

בקיצור, יש כבר ערוץ יוטיוב עם סרטונים או לא? :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 29 מרץ 2016, 07:34

DrKeo כתב:בקיצור, יש כבר ערוץ יוטיוב עם סרטונים או לא? :)

ברור. העלו אליו את הToy box הראשון (שזה ברנדון ג'ונס ודיסני אינפיניטי), פודקאסט ראשון, כמה סטרימים של פוקן, הפרק הראשון של התוכנית של איאן הינק. היום מתישהו גם יעלה הסטרים של dumb games שהם ממשיכים מGT וזה גם הראשון של השבוע, שבו בוחרים את הDUMB GAME הבא (סדרת סטרימים שהמטרה שלה היא לחזור לתקופת הילדות, שבה יכלנו להתאהב גם במשחקים מחורבנים בגלל שילוב של חוסר סטנדרטים וחוסר ההכרח להוציא את הכסף של עצמינו על משחקים).
נראה שכל אלו מספיקים כדי שהתמיכה תתחיל לתפוס תאוצה שוב. הם עלו אתמול בעוד 400$. אני באמת חושב שברגע שיהיו גם ביקורות הם בכלל יעשו קפיצה יפה. בעוד כמה חודשים, כשתצא הרטרוספקטיב הראשונה בטח נראה קפיצה נוספת.
עוד יש את התוכנית של דמיאני, סדרת הD&D של בן מור שהם כבר התחילו לצלם. בטח בE3 גם תהייה קפיצה יפה לתמיכה. מעניין לעקוב אחרי זה.

בין לבין, תהייה נפילה כי אחרי חודש, כל מי שרצה לתת משהו חד פעמי יפסיק את התמיכה שלו. מעניין איפה הם יתייצבו בסופו של דבר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

Re: אחרי 13 שנים, GameTrailers נסגר היום :( וEZA קם לחיים (כמה שבועות אחרי)!

הודעהעל ידי Klayman » 01 אפריל 2016, 15:51

הביקורת הראושנה שלהם:

Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 אפריל 2016, 21:15

מלאה ביותר מדי וידאו מקטעים מתקדמים וכל מני ספויילרים כמו שהם היו עושים בGT?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 02 אפריל 2016, 00:13

DrKeo כתב:מלאה ביותר מדי וידאו מקטעים מתקדמים וכל מני ספויילרים כמו שהם היו עושים בGT?

לא חושב. ראיתי קצת דברים חדשים יותר, אבל הרוב היה מוכר מטריילרים וכאלה.
תמונה

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 03 אפריל 2016, 22:19

בוסמן עשה בסוף את התוכנית, אבל עברו כמה ימים ובינתיים זה עלה רק בערוץ הפרטי שלו.
לא כל ברור לי העניין הזה, אני מרגיש שהם פיספסו פה הזדמנות מבחינת ההצלחה של Easy Allies. יכלו לתת עוד רמה בין ה 30k ל 50k עבור התוכנית שלו. עם קצת יותר השקעה והתחייבות לקטעי הבונוס המוזרים שלו (ורמת הפקה קצת יותר גבוהה מהמטבח המהמם של קייל) אני די בטוח שזה היה ממומן בקלות.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 03 אפריל 2016, 22:34

idan כתב:בוסמן עשה בסוף את התוכנית, אבל עברו כמה ימים ובינתיים זה עלה רק בערוץ הפרטי שלו.
לא כל ברור לי העניין הזה, אני מרגיש שהם פיספסו פה הזדמנות מבחינת ההצלחה של Easy Allies. יכלו לתת עוד רמה בין ה 30k ל 50k עבור התוכנית שלו. עם קצת יותר השקעה והתחייבות לקטעי הבונוס המוזרים שלו (ורמת הפקה קצת יותר גבוהה מהמטבח המהמם של קייל) אני די בטוח שזה היה ממומן בקלות.

אני בטוח שהם חשבו על זה, אבל הוא בקטע של לעשות משהו יותר רגוע ופחות רשמי.
יכול להיות שזה יקרה בעתיד. בנתיים יש את הפודקאסט שהוא מנחה והערוץ הפרטי שלו גם כיפי בתצורה הנוכחית.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 אפריל 2016, 11:38

תענוג :D
Untitled.png
Untitled.png (932.62 KiB) נצפה 8869 פעמים

התמיכות לא הפסיקו. עמודי היוטיוב והטוויץ' גם ממשיכים לגדול בקצב מרשים (אגב, מסתבר שיש אפשרות לעשות מנוי ב5$ לעמוד הטוויץ' שלהם והמון אנשים עשו גם את זה. אז הם מקבלים עוד תמיכה משם - מעניין אם הם ידווחו כמה מגיע משם וכמה מגיע ממכירות של מוצרים נלווים). לא יפתיע אותי אם את E3 הם ישדרו ממשרדים חדשים :D
תמונה

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 08 אפריל 2016, 15:11

כיף לראותם ממשיכים ליצור תכנים. אפשר לצפות בהם בערוץ Youtube בלבד או יהיה להם אתר ייעודי?
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 08 אפריל 2016, 15:27

מן הסתם יהיו סרטונים בלעדיים/מוקדמים לתומכים, אבל אני לא רואה אותם בונים אתר חדש מאפס כרגע, למרות כל התמיכה.
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 אפריל 2016, 22:46

Klayman כתב:מן הסתם יהיו סרטונים בלעדיים/מוקדמים לתומכים, אבל אני לא רואה אותם בונים אתר חדש מאפס כרגע, למרות כל התמיכה.

כבר יש URL. זה בתוכניות. הם כרגע מתרכזים בלהרים את כל התוכניות שהם רוצים להרים ולהכנס ללו"ז של התוכניות והסטרימים ולסיים לקנות את כל הציוד שהם צריכים וכן הלאה (השבוע הם סיימו לבנות PC גיימינג שגם מריץ חלק מהסטרימים שלהם וגם עורכים עליו והם קנו 980, כי אף אחד שם לא מבין כלום בPC). זה לא רחוק, כנראה. יצריך השקעת משאבים מסוימת בשביל עיצוב והכל, אבל זה יקרה. אולי זה יהיה הgoal ל40 אלף שהם מתכננים.

יש תוכנית שבועית של ברנדון שבלעדית לתומכים והיא בעצם על מה קורה עם EZA ומה התוכניות וכאלה (שם הוא אמר שכבר יש להם את הURL ושהם מתכננים שיהיה להם אתר וששבוע הבא התוכנית של הובר שקוראים לה HYPE! תתחיל ושהפודקאסט השני יתחיל ושבמאי תתחיל התוכנית החדשה של דמיאני ועוד כל מיני עדכונים). יהיו עוד תוכניות בלעדיות לתומכים בעתיד. תומכים גם מקבלים את הפודקאסט יומיים קודם ויכולים לשאול שאלות ולהציע נושאים לדיון בפודקאסטים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 18 מאי 2016, 23:12

עדכון קטן:

IGN קנו את GT. כלומר, הURL שלהם (האתר עדין יסגר), ערוץ היוטיוב שלהם וכל הארכיון של הוידאו שנוצר ב13 שנים של GT שלהם. מה שהם מתכננים לעשות זה לדאוג שכל מה שאי פעם עלה לGT יעלה ליוטיוב, כדי לשמר אותו. לא ידוע אם יהיה משהו מעבר.

הוכרזו שני goals חדשים ב40 אלף ו45 אלף (התמיכה החודשית עומד תעל 37,509$ כרגע).
ב40 אלף הם יקנו מלא ציוד מקצועי כדי לשפר את הסיקור שלהם לE3 ובהמשך גם את האיכות של שאר הדברים שהם יוצרים.
ב45 אלף הם יתחילו תוכנית שבועית חדשה של ביקורות טריילרים - כנראה הדבר הכי מבוקש אחרי הביקורות של המשחקים. כל הזמן ג'ונס מדבר על כמה מבקשים ממנו להחזיר את Trailer Score. הוא אמר שזה פחות מתאפשר, כי זו תוכנית שהיתה אפשרית בזכות התרבות של לעבוד כל יום ביחד במשרד. אז כשיצא איזה טריילר חדש שהם רצו לבקר, הם פשוט ישבו יחד במשרד איזה 10-20 דקות, דיברו על הטריילר והקליטו את זה. עכשיו, שהם בלי משרד, זה פחות מתאפשר והוא רוצה לעשות את זה כמו שצריך.
כנראה שזו הפשרה האפשרית. במקום לעושת על כל טריילר בנפרד, הם יעשו תוכנית שבועית על כמה טריילרים שיבחרו גם על ידי פטרונים.

מעניין יהיה לראות אם זה יקפיץ קצת את התמיכות. הם כבר כמה שבועות באזור ה37 אלף (עם ירידות בתחילת החודש ועליה מהירה מאוד חזרה).

בסטרים הקבוצתי של השבוע הם גם הודיעו בהפתעה על כך שמייקל דמיאני (שעבד הרבה זמן בGT והיה אחראי בין השאר לכמה רטרוספקטיבס נהדרים) חזר לקליפורניה, כך שהוא יכול להשתתף בכיף בסטרימים קבוצתיים ופודקאסטים והכל.
הוא פוטר מGT באפריל של שנה שעברה ועבר לטקסס ועכשיו הוא חזר. ההכרזה היתה נהדרת. הצ'אט בסטרים התפוצץ.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 19 מאי 2016, 00:02

שמע, גם 37 אלף זה ממש לא מעט.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 מאי 2016, 00:23

כמה חבר׳ה הם?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 מאי 2016, 00:28

Klayman כתב:שמע, גם 37 אלף זה ממש לא מעט.

זה ממש ממש לא מעט. זה המון. הכי הרבה בפטראון מעולם. רק אמרתי ששם זה נעצר כבר כמה שבועות טובים, אז יהיה מעניין אם שני goals נוספים עד ה50 אלף יגרמו לתזוזה כלשהי.
אגב, שני דברים שהם עושים אני משתדל לעולם לא לפספס. האחד זה Brandon plays pokemon וזה בעצם סוג של פודקאסט שבועי שבו ברנדון ג'ונס וקייל בוסמן מדברים על פוקימון רד, כי זו הפעם הראשונה שברנדון אי פעם שיחק משחק פוקימון. זה ממש מגניב לשמוע מישהו שלא נגע בסדרה הזאת משחק במשחק הראשון שלה, שיצא לפני 20 שנה. הוא ממש נהנה :)
האחר זה סטרים הטטריס של קייל בוסמן. איכשהו, סטרים של טטריס הוא הכי מעניין מכל הסטרימים שלהם בעיני. קייל מנסה לשבור איזה שיא של סטיב ווזניאק מ1991 שהוא שלח לנינטנדו פאוור. לא יודע למה זה כל כך משעשע אותי.

---

נדב, הם תשעה. אף אחד מהם לא עובד במשרה מלאה (חוץ מג'ונס, אולי). לא לגמרי ברור מה הולך שם מבחינת משכורות וכאלה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 מאי 2016, 00:33

באמת לא ברור כי בסכומים כאלה אפשר לשלם בערך 50k בשנה לכל אחד שזאת משכורת סבבה לגמרי לעיתונאי, בטוח לאחד עצמאי. למרות שזה קצת חישוב ילדותי, מי יודע מה ההוצאות שלהם.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 מאי 2016, 01:12

DrKeo כתב:באמת לא ברור כי בסכומים כאלה אפשר לשלם בערך 50k בשנה לכל אחד שזאת משכורת סבבה לגמרי לעיתונאי, בטוח לאחד עצמאי. למרות שזה קצת חישוב ילדותי, מי יודע מה ההוצאות שלהם.

זה תמיד הקטע בדברים האלה. ההוצאות שלהם מעבר למשכורות תמיד הרבה יותר משמעותיות משאדם שלא נמצא בתעשייה הזאת חושב וזה בלי לחשוב על דברים כמו ביטוח רפואי והטבות כאלה ואחרות שגורמות ללהעסיק מישהו במשרה מלאה להיות יקר יותר מרק המשכורת שלו.

ב50 אלף בחודש (כשהם ישכירו משרד חדש ויהיה להם סט חדש וכל זה*, ג'ונס אמר שEZA יעבוד full time, אבל עדין לא כולם יהיו עובדים במשרה מלאה בEZA. כלומר, צריך יותר מזה כדי להחזיק 9 עובדים במשרה מלאה וכדי להמשיך לפעול ולייצר תוכן.
מהצד השני, צריך לזכור שיש להם לא מעט מנויים בטוויץ' שמשלמים 5$ בחודש (בערך 60% מזה הולך לEZA והשאר לטוויץ', אם אני לא טועה), שהם מוכרים חולצות וספלים וכל מיני מוצרים אחרים.
כלומר, ההכנסות שלהם קצת יותר גבוהות ממה שהם מקבלים בפטראון, אבל פטראון זה עדין כמעט כל התקציב שלהם.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 103 אורחים