אחרי 13 שנים, GameTrailers נסגר היום :( וEZA קם לחיים (כמה שבועות אחרי)!

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: אחרי 13 שנים, GameTrailers נסגר היום :( וEZA קם לחיים (כמה שבועות אחרי)!

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 12 יוני 2016, 14:09

ויש אתר חדש עכשיו.

יש שם את הסרטונים שלהם ביוטיוב, קישורים לכל מה שצריך עבורו קישור, לו"ז טוויץ' ושחרורי סרטונים, עמודים לכל הסדרות שלהם ומערכת פורומים פעילה למדי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 21 אוקטובר 2016, 13:10

מסתבר שלבוסמן יש תוכנית חדשה בYOUTUBE GAMING LIVE או משהו בסגנון (איפה שג'ף קילי עובד כרגע) - Dear Bosman.

הפורמט הוא שמשחקים שולחים לקייל שאלות והוא עונה להם, בניסיון לעזור להם.
התוצאה היא מאוד מצחיקה בעיני. מומלץ בחום.

תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 מרץ 2017, 23:16

שבוע שעבר חגגו בEZA שנה מאז היווסדם. זה כלל הופעה חיה של שעה וחצי (באולם אמיתי... עם כרטיסים וזה. לא בסטרים), סטרים של 12 שעות רצופות והכרזה על כמה סדרות סרטונים חדשות.
הסדרה הכי מעניינת עבורי היא Don't Skip. סרטונים קצרים יותר שסוקרים משחקים שאולי התחמקו מתחת לרדאר. הם לא יכללו ציון כמו הביקורות ולא תמיד הכותב של הסרטון ישחק במשחק עד סופו, אבל הם ישחקו מספיק כדי להגיד את דעתם. זה אומר שקצב הסרטונים בעמוד היוטיוב של EZA יגבר.
סדרה חדשה היא פודקאסט חודשי על סרטים בהנחיית איאן הינק. הסדרה הזאת אפשרית רק בגלל שהם הצליחו סוף סוף לעבור את קו 40K בפטראון. למעשה, הם כרגע מעל 43K לחודש ועם מעל 6000 פטרונים.
ההצלחה לעבור את 40K אומרת שתהייה סדרת סרטונים נוספת. כל שבועיים ייצא פודקאסט נינטנדו בהנחיית מייקל דמיאני.
קצת לפני שהתחיל הסטרים לכבוד השנה, הם עברו עוד קו משמח - 100 אלף משתמשים ביוטיוב.
הכרזה נוספת בחגיגות השנה היא לretrospective הבא שלהם. רטרו לסדרת סולס ייצא בקיץ הקרוב.

ומי יודע... אולי עד סוף השנה השנייה שלהם הם יצליחו להרחיב את הקהל שלהם מספיק כדי להגיע ל50 אלף דולר בחודש ולשכור אולפן ומשרדים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 03 יוני 2017, 19:12

הביקורת שלהם ל Prey מאכזבת מאוד. עוד לא סיימתי אותו, אבל אחרי 24 שעות אמרתי שאני אקשיב/אצפה בכמה ביקורות נוספות מסביב, והביקורת שכתב מייקל היובר וקריין ברנדון ג'ונס (שמקריין את כל הביקורות :P), פשוט לא נכונה עובדתית בחלק מהמקומות, כמו נגיד: ''שוטגאן משודרג עד הסוף מחסל גם את האויבים הכי חזקים בקלות'' (פשוט שגוי/שקרי - חלק מהאוייבים בקושי מדוגדגים משוטגאן - גם כזה שמשודרג עד הסוף) או ''החלקים מחוץ לתחנה, בחלל, הם רגעים של שלווה מבורכת'' (ממש בהתחלה אולי.. אח''כ יש אוייבים גם מחוץ לתחנה, בחלל. ואפילו אוייבים די חזקים במקומות אסטרטגיים). היא ממשיכה להיות לא מדוייקת עד מוזרה במקומות אחרים כמו: ''המשחק הוא 12-15 שעות ושווה מאוד לעשות הרבה ממשימות הצד כדי לקבל ציוד/דברים נוספים'' - אבל 15 שעות זו הערכת זמן לריצה נטו על הסיפור הראשי תוך התעלמות מוחלטת מכלל משימות הצד. בקיצור, ביקורת מאכזבת שנותנת הרגשה שהמבקר בכלל לא סיים את המשחק.

אני יודע שיש להם יחסית הרבה קרדיט בקרב אנשים - אבל שווה לשים לב שפה לדעתי הם נפלו.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 03 יוני 2017, 19:53

Klayman כתב:הביקורת שלהם ל Prey מאכזבת מאוד. עוד לא סיימתי אותו, אבל אחרי 24 שעות אמרתי שאני אקשיב/אצפה בכמה ביקורות נוספות מסביב, והביקורת שכתב מייקל היובר וקריין ברנדון ג'ונס (שמקריין את כל הביקורות :P), פשוט לא נכונה עובדתית בחלק מהמקומות, כמו נגיד: ''שוטגאן משודרג עד הסוף מחסל גם את האויבים הכי חזקים בקלות'' (פשוט שגוי/שקרי - חלק מהאוייבים בקושי מדוגדגים משוטגאן - גם כזה שמשודרג עד הסוף) או ''החלקים מחוץ לתחנה, בחלל, הם רגעים של שלווה מבורכת'' (ממש בהתחלה אולי.. אח''כ יש אוייבים גם מחוץ לתחנה, בחלל. ואפילו אוייבים די חזקים במקומות אסטרטגיים). היא ממשיכה להיות לא מדוייקת עד מוזרה במקומות אחרים כמו: ''המשחק הוא 12-15 שעות ושווה מאוד לעשות הרבה ממשימות הצד כדי לקבל ציוד/דברים נוספים'' - אבל 15 שעות זו הערכת זמן לריצה נטו על הסיפור הראשי תוך התעלמות מוחלטת מכלל משימות הצד. בקיצור, ביקורת מאכזבת שנותנת הרגשה שהמבקר בכלל לא סיים את המשחק.

אני יודע שיש להם יחסית הרבה קרדיט בקרב אנשים - אבל שווה לשים לב שפה לדעתי הם נפלו.

כמו כל מבקר, הם רצו על הסיפור והשתדלו לעשות כמה שיותר, במעט זמן. ברור שהמשחק לקח להם פחות זמן מלך. גם סביר להניח שהם לא שיחקו ברמת קושי כמוך (מה שמסביר גם את הזמן וגם את היעילות של השוטגאן).

הם תמיד מסיימים את המשחק לפני פרסום ביקורת. הם גם מאחרים בביקורות לעיתים קרובות בגלל עניין עריכת הוידאו וגם בגלל שהם תמיד משתדלים להיות מאוד יסודיים עם המשחק (בטח מייקל הובר, שהז'אנר של פריי הוא אחד האהובים עליו).

בקיצור, לכל ה"נפילות" האלה כנראה יש הסבר יותר סביר מזה שהם פשוט טעו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 03 יוני 2017, 21:14

(אין במה שאני אומר שום ספויילרים למשחק האדיר הזה, שזה עתה סיימתי, למי שדואג).

אני הורדתי את רמת הקושי לנורמל די בהתחלה, כי המשחק ממש קשה על ''קשה''. אין מצב שהוא הרג אוייבים כמו Weaver, Technopath, Thermal Phantom או Nightmare וכו' עם שוטגאן. אין מצב, גם לא ברמה הכי הכי קלה, אלא אם הוא שיחק עם God Mode וצ'יטים - מסיבות של מאפייני גודל ואופן לחימה שלהם, למה הם פגיעים ובכלל כמות תחמושת רלוונטית להשתמש בעיקר/רק בשוטגאן, ועוד סיבות שאני לא רוצה להיכנס אליהן כדי לא לספיילר.

אין שום סיכוי שהחוויה שלו מ''החלל'' מחוץ לתחנה היא ''רגעים של שלווה מבורכת''. בערך מהפעם השניה שיוצאים החוצה (ודי חייבים לצאת יותר מפעם אחת לאורך המשחק, אפילו רק בשביל הסיפור הראשי), יש שם אוייבים חזקים יותר ופחות אבל יש אוייבים, ולא מעט. שלא נדבר על אזורי ה Low Gravity הנוספים כמו ה GUTS וכו'.

אם הוא טס בקצב רצחני את הסיפור - הוא עשה אותו בכ-15 שעות (אולי פחות אפילו), ואז אני משוכנע שהוא בקושי ראה משימות צד כלשהן.

בקיצור, אחרי שתסיים את המשחק, צפה שוב בביקורת ותבין על מה אני מדבר. היו עוד כלמיני אי-דיוקים קטנים, אבל הרבה יותר נסלחים מהדברים שציינתי.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 יוני 2017, 02:25

זה משחק בת'זדה, עיתונאים לא מקבלים אותם לפני השיגור. כנראה שזה אומר שהם הלחיצו את עצמם עם הביקורת ויצאה קטסטרופה.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2017, 20:53

בני123 כתב:
רונן הוא אידיוט בלי תקנה. מקווה שהוא יבין שהוא לא רצוי פה. רק תינוק מגודל לא מבין משפט ישיר וברור: לך ואל תחזור

שטויות של רונן, אתם יכולים לנחש לבד. מסכנות, בכיינותי טיעונים מעגליים ואז הנפצה אחרת שלא קשורה לכלום - נו כולכם יודעים ומכירים את הסגנון.

(אגיב פה, כי זה נושא שכנראה כבר לא צריך את השאר בטוח ימחקו...)
קודם כל - שים לב שמדובר בהודעה שכתב מישהו בשם "בנימין" אני חושב, שהצטרף לפורום רק כדי לכתוב את ההודעה הזו ומאז לא כתב כלום.
בנוסף, וחשוב מכך - גם אף אחד בכלל לא ענה לו, התעלמנו לחלוטין מההודעה הזו...
בהתחלה חשבתי שזה מישהו שלא רוצה להזדהות, משום מה, אבל עכשיו אחרי שכתבת את ההודעה הזו - אני משוכנע שאתה בעצמך כתבת אותה, כדי להתקרבן ולהתמסכן, וגם כדי "להכנס" בחנן ואחרים... רונן - אתה לא קדוש מעונה, אתה סה"כ טרחן שתרבות הדיון שלו מקובלת אך ורק על עצמו.
לגבי האשמות בפדופיליה - אתה יותר ממוזמן ללכת למשטרה ולהתלונן על הוצאת דיבה כנגד מי שכתב את זה, אין לי מושג אפילו על מה מדובר... אבל מה זה התלונות האלה ש"לא נקפתם אצבע"? מי חייב לך משהו? זה פורום יחסית מצומצם ומגובש, עם כל חילוקי הדיעות שיש ביננו ואפילו ריבים קטנים, ואתה תמיד היית תקוע כמו עצם בגרון עם הטרחנות הבלתי פוסקת שלך, חוסר היכולת לשחרר ויכוחים והביקורת המתנשאת על שפה נמוכה או חוסר יושרה וכו'...
די, נמאס להם... להגיד לך את האמת? אני הייתי משאיר אותך פה רק כדי להתעלל בך קצת, כי אני דווקא נהנה מזה :)
הכי אני אוהב לראות אותך חוזר בכל פעם שיש תערוכה ומגיב לנו, כי אתה פשוט אובססיבי, אתה מרגיש כמו בחוויות שלך מבית הספר שכל הילדים לא רוצים לשחק איתך, אבל אתה חייב לצפות בהם משחקים.
אני משוכנע שלפעמים אתה גם קורא אותנו כשיש איזו הכרזה גדולה רק כדי לראות מה כולנו אומרים עליה, אבל אתה מצליח להתאפק ולא להגיב, איכשהו... אבל זה קורע אותך מבפנים. אתה חייב אותנו. אנחנו הטבעת ואתה גולום, אוכל דגים בפינה החשוכה שלך...

מאחל לך לשחרר, ולעבוד על האובססיות הטורדניות שלך... ואפילו למצוא בן או בת זוג שינעימו את לילותיך הבודדים.
כל טוב ולילה רטוב
================================================================================================
עריכה של מנהל לתוכן שכתב רונן - לא מגיע לו שיראו את זה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 יוני 2017, 21:55

Laskin כתב:
בני123 כתב:
רונן הוא אידיוט בלי תקנה. מקווה שהוא יבין שהוא לא רצוי פה. רק תינוק מגודל לא מבין משפט ישיר וברור: לך ואל תחזור

שטויות של רונן, אתם יכולים לנחש לבד. מסכנות, בכיינותי טיעונים מעגליים ואז הנפצה אחרת שלא קשורה לכלום - נו כולכם יודעים ומכירים את הסגנון.

(אגיב פה, כי זה נושא שכנראה כבר לא צריך את השאר בטוח ימחקו...)
קודם כל - שים לב שמדובר בהודעה שכתב מישהו בשם "בנימין" אני חושב, שהצטרף לפורום רק כדי לכתוב את ההודעה הזו ומאז לא כתב כלום.
בנוסף, וחשוב מכך - גם אף אחד בכלל לא ענה לו, התעלמנו לחלוטין מההודעה הזו...
בהתחלה חשבתי שזה מישהו שלא רוצה להזדהות, משום מה, אבל עכשיו אחרי שכתבת את ההודעה הזו - אני משוכנע שאתה בעצמך כתבת אותה, כדי להתקרבן ולהתמסכן, וגם כדי "להכנס" בחנן ואחרים... רונן - אתה לא קדוש מעונה, אתה סה"כ טרחן שתרבות הדיון שלו מקובלת אך ורק על עצמו.
לגבי האשמות בפדופיליה - אתה יותר ממוזמן ללכת למשטרה ולהתלונן על הוצאת דיבה כנגד מי שכתב את זה, אין לי מושג אפילו על מה מדובר... אבל מה זה התלונות האלה ש"לא נקפתם אצבע"? מי חייב לך משהו? זה פורום יחסית מצומצם ומגובש, עם כל חילוקי הדיעות שיש ביננו ואפילו ריבים קטנים, ואתה תמיד היית תקוע כמו עצם בגרון עם הטרחנות הבלתי פוסקת שלך, חוסר היכולת לשחרר ויכוחים והביקורת המתנשאת על שפה נמוכה או חוסר יושרה וכו'...
די, נמאס להם... להגיד לך את האמת? אני הייתי משאיר אותך פה רק כדי להתעלל בך קצת, כי אני דווקא נהנה מזה :)
הכי אני אוהב לראות אותך חוזר בכל פעם שיש תערוכה ומגיב לנו, כי אתה פשוט אובססיבי, אתה מרגיש כמו בחוויות שלך מבית הספר שכל הילדים לא רוצים לשחק איתך, אבל אתה חייב לצפות בהם משחקים.
אני משוכנע שלפעמים אתה גם קורא אותנו כשיש איזו הכרזה גדולה רק כדי לראות מה כולנו אומרים עליה, אבל אתה מצליח להתאפק ולא להגיב, איכשהו... אבל זה קורע אותך מבפנים. אתה חייב אותנו. אנחנו הטבעת ואתה גולום, אוכל דגים בפינה החשוכה שלך...

מאחל לך לשחרר, ולעבוד על האובססיות הטורדניות שלך... ואפילו למצוא בן או בת זוג שינעימו את לילותיך הבודדים.
כל טוב ולילה רטוב
================================================================================================
עריכה של מנהל לתוכן שכתב רונן - לא מגיע לו שיראו את זה.

יש לי הרגשה שפספסתי ממש המון. כאילו, ראיתי את הבנימין הזה ובאמת התעלמתי. גם עשיתי מה שעשיתי בעבר עם ההודעות של רונן ופשוט דילגתי על כל אחת שה"הצ'יף".
אז... מה קרה פה?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 15 יוני 2017, 00:44

wtf
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 15 יוני 2017, 07:45

Laskin כתב:אנחנו הטבעת ואתה גולום, אוכל דגים בפינה החשוכה שלך...

אתה פאקינג גאון. הדימוי הזה (פלוס כמיהה לנדב בתור מאסטר פרודו) לא יצא לי לעולם מהראש עכשיו, מיי פרשס.

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 15 יוני 2017, 07:53

היי חברים,

כרגיל בתקופות E3, רונן יקירנו נכנס לפורום ועושה בלגאן. להגיד שאנחנו מופתעים לא יהיה ממש נכון.
בפעם הקודמת שרונן עשה כאן בלגאן קיבלנו החלטה עקרונית להעיף אותו מהפורומים ללא אפשרות לחזור. אך בגלל שמדובר באינטרנט, חסימות כאלה ניתן לעקוף די בקלות, ואם קיווינו שרונן יבין את הרמז ויעזוב אותנו לנפשנו (כמו שאנחנו לא מתערבים בשלל הקבוצות שהוא מנהל היום, העזנו לקוות שהוא לא יתערב בשלנו) הימים האחרונים גילו לנו שלא כך הדבר.

כרגע אנחנו משתדלים למחוק ולחסום את המשתמשים החדשים וההודעות החדשות שלו בזמן אמת. בלי לריב. בלי להיגרר לפרובוקציות. בלי להתנצח.
נשמח אם גם אתם תתעלמו מהן. אנחנו לא מעוניינים בזה כאן. למרבה השמחה יש כל כך הרבה דברים לדברים עליהם בימים האלה שאנחנו לא ממש זקוקים לזה.

אם אתם ממש ממש ממש רוצים לדבר על זה (בין אם לשתף חוויות-רונן ובין אם להסביר לנו שאנחנו טועים ושאנחנו צריכים להחזיר אותו) - בואו לפחות נעביר את הדיונים בנושא לפורום OT.

תודה תודה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 יוני 2017, 11:05

אני שומע את הפודקאסט E3 של EZA, אולי היו להם אינסוף סטרימים אבל יש רק פודקאסט אודיו אחד, וממש קשה לי איתו. אני אוהב את הפודקסט שלהם, שומע אותו שבועית, אבל רמת החובבנות שהם מפגינים בפודקאסט הזה פשוט נוראית. ממש חבל, אני אוהב אותם 99% מהזמן אבל אין שם יותר מדי מקצועיות לצערי.

מצד אחד טעויות על ימין ועל שמאל, מצד שני החוקים הטפשיים שקייל שם על הפודקאסט, לדבר על הכרזות חדשות בלבד, פשוט לא נתנו להם לדבר על תוכן אמיתי. הדוגמה הכי בולטת היא ספיידרמן. הוא פשוט לא נתן להם לדבר על ספיידרמן כי "זה לא חדשות". מה לא חדשות בזה? אולי החדשות הכי גדולות בתערוכה, גיימפליי מדהים שנראה לראשונה. העיקר שהם דברו חמש דקות על המשחק דייג של FFXV :/

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 יוני 2017, 13:06

DrKeo כתב:אני שומע את הפודקאסט E3 של EZA, אולי היו להם אינסוף סטרימים אבל יש רק פודקאסט אודיו אחד, וממש קשה לי איתו. אני אוהב את הפודקסט שלהם, שומע אותו שבועית, אבל רמת החובבנות שהם מפגינים בפודקאסט הזה פשוט נוראית. ממש חבל, אני אוהב אותם 99% מהזמן אבל אין שם יותר מדי מקצועיות לצערי.

מצד אחד טעויות על ימין ועל שמאל, מצד שני החוקים הטפשיים שקייל שם על הפודקאסט, לדבר על הכרזות חדשות בלבד, פשוט לא נתנו להם לדבר על תוכן אמיתי. הדוגמה הכי בולטת היא ספיידרמן. הוא פשוט לא נתן להם לדבר על ספיידרמן כי "זה לא חדשות". מה לא חדשות בזה? אולי החדשות הכי גדולות בתערוכה, גיימפליי מדהים שנראה לראשונה. העיקר שהם דברו חמש דקות על המשחק דייג של FFXV :/

אבל הם עשו דיונים נפרדים על רוב המשחקים האלה, פשוט הפרק שאתה שמעת הוקדש להכרזות חדשות במסיבות
תראה כמה דיונים יש על המשחקים האחרים, ורשמים מהדגמות שלהם מאחורי הקלעים פה:
https://www.youtube.com/channel/UCZrxXp ... jaA/videos

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 22 יוני 2017, 13:11

בדיוק ראיתי את הוידאו שהובר עשה על E3 כשהוא מסייר שם בין כל האנשים. אני לא יודע כמה מההתנהגות שלו מבוימת,אבל פאק כמה שההתלהבות שלו מידבקת.
דווקא לפודקסאטים אני מוצא את beyond ו-unlocked די סבירים,אבל אני באמת לא מכיר הרבה פודקאסטים טובים לגיימינג אז אם לחבר'ה כאן יש המלצות אני אשמח לשמוע.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 יוני 2017, 14:10

אני מדבר על הפודקאסט השבועי שלהם, הוא היה מביך השבוע וממש באס אותי. רק בחצי שעה הראשונה הם צחקו על מיקרוסופט שאין להם משחקים בחגים כי הם החליטו שקראקדאון 3 יוצא ב2018 (למרות שהוא יוצא בנובמבר, טענו שאפשר לבחור בין גבר לאישה ב-anthem כי הם שמעו דיאלוג של גבר עם אישה בגיימפליי למרות שאני משער שכל אחד כאן הבין שמדובר בכלל בשחקנים שמדברים ב-voice chat ולא הדיבוב של המשחק או זה שהם פשוט לא מצליחים להבין מה ההבדל בין משחק שמקבל פאטצ' ל-X למשחק שלא מקבל. סתם היה מבאס לשמוע את זה, כל 10 דקות הם העלו נושא שהיה פשוט לא נכון בעליל ורוב הפורום שלנו יודע את התשובה הנכונה, זה פשוט חובבני.

אין לי בעיה איתם בכלליות, הם אולי קטסטרופה כשמתחילים לדבר על חומרה אבל אני ממש אוהב אותם ושומע אותם שבועית. אני בטוח שרוב הכיסוי E3 שלהם נהדר, לא ממש עקבתי, אבל שמעתי היום את הפודקאסט והוא היה קשה להאזנה.

פייג', אם אתה רוצה פודקאסטים סבבה למשחקים אז הייתי ממליץ על waypoint (למרות שברגע שהפנל שלהם גדול מ-3 אנשים הם הרבה פעמים נשמעים כמו רעש שמדבר אחד על השני), על Glixel ואם אתה אמיץ Giant bomb, הם מצויינים אבל מסוגלים למתוח פודקאסטים ל-3+ שעות כי הם מברברים עד אין סוף על דברים שלא קשורים למשחקים (נניח אוכל).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 יוני 2017, 14:24

אני אוהב לשמוע גם את KINDA FUNNY עכשיו, ואת הפודקאסט של טוטאלביסקיט, למרות שהטעם שלו ושל החברים שלו שונה לחלוטין משלי, ואני לא מסכים איתם על הרבה נושאים :)

בנוגע לאחרון של EASY ALLIES, למרות שנראה לי שמאז יצא עוד אחד - אני מסכים שהוא היה חובבני יחסית, ולא מריף, אבל הם בחרו לעשות אותו ברוח שטות כזו ובכוונה לא התייחסו למלא דברים כי הם ידעו שהם הולכים לעשות וידאו נוסף שיספר עליהם בהרחבה... אז הראשון שסוקר את E3 בחר להתייחס להכרזות חדשות, כי היו להם לכאורה מספיק כאלו לדבר עליהם בשעתיים שלמות. גם אני ציפיתי שידברו על הדברים הגדולים יותר שאינם חדשים, וקיבלתי את זה, אבל לא בפודקאסט הספציפי הזה...

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 יוני 2017, 14:52

לא שמעתי עדין את הפודקאסט הכי חדש, אבל אני מתאר לעצמי שחלק גדול מהטעויות האלה נבע גם מזה שהוא הוקלט באמצע הלילה, אחרי שהם הסטרימו רשמי E3 במשך איזה 8 שעות ברצף, או משהו בסגנון. הם נוטים לעשות יותר טעויות (בלי קשר לחומרה - כשהם מדברים על זה, הם עושים רק טעויות, כל הזמן) כשהם תשושים.

החוקים של קייל הגיוניים למי שמקשיב לשאר הרשמים שלהם. הוא פשוט רצה להתרכז בדברים אחרים. יש להם שיחות של 5-60 דקות על המשחקים הגדולים במהלך כל הסטרימים שלהם בE3 והם גם הועלו בצורה מחולקת ונוחה ליוטיוב שלהם. אני מניח שהוא פשוט רצה לחדש (כמו שלפעמים הוא עוצר אנשים מלדבר על אנימה, כי זה משהו שידברו עליו בפודקאסט אנימה שלהם).

לא משנה מה הסיבה לטעויות (שזה באמת מבאס), אתה בטח תשמע תיקונים בתחילת הפודקאסט הבא שלהם בחלק ה"Corrections" שמתחיל כל פרק.
סה"כ, אני לא סומך על כל פרט קטן שהם מעלים (נניח, בלודוורת' עם זכרון מוצלח ונוטה להיות יותר אמין כשהוא סתם שולף משהו) והם בודקים גם דברים תוך כדי פרק לפעמים, אז זה לרוב לא נורא. הם עדין מאוד מבדרים, גם כשהם מתבלבלים בתאריכים, או כשהם מעלים איזו טענה שמבוססת על הטעויות האלה (כמו זה שאין למייקרוסופט כלום בחגים).

אגב, אם אתה רוצה ממש להתעצבן עליהם, תראה את הסטרים של ברנדון ג'ונס משחק OW. הוא שיחק בפעם הראשונה למשך איזו שעה. הוא לא יודע על המשחק כמעט כלום (נניח, עשה את הULT של סומברה באימון ולא הבין מה זה עושה, אז הניח שזה איזה מהלך מילי) והוא החליט לא לחקור יותר מידי, כדי להפוך את הסטרים ליותר מבדר.
הוא גם ממש אוהב חץ וקשת בRPG'ים (זלדה והורייזן וכאלה), אז כשהוא שיחק הוא בחר בעיקר בהאנזו (כן... הוא האנזו מיין, בלי לדעת כמה זה נורא) וכשהוא לא היה זמין, הוא הלך על מק'רי, כי הוא אוהב את RDR ומערבונים.
אם היית משחק עם מישהו כזה, בטח היית תולש כמה שיערות מהשפם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 יוני 2017, 15:54

ממש אין לי בעיה איתם, אני מאוד אוהב אותם. סתם היה מבאס לשמוע כל 5 דקות משפט שגורם לך לצעוק על האייפון "לא! לא! תתאפסו!" :)
אגב, אם כבר בלאד, אני חושב שהוא, ג'ונס ודן הם היחידים שם שבאמת מרגישים מקצועיים אבל אני אוהבל זרום עם השטויות של השאר.

בנושא OW, עכשיו זה כבר לא אנשי hanzo main, עכשיו זה roadhog main :)

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 22 יוני 2017, 20:44

הובר רדף אחרי צרצרים, דמיאני נרדם, בן היה נראה קצת שיכור.. לצלם בלילה אחרי יום שלם בתערוכה (ואחרי שבוע שלם של סטרימנג) זה כנראה עניין די מתיש כי הם היו שפוכים. מעבר לזה שהפודקאסט שודר בלייב ב twitch והצ'אט הרג את הובר איזה חצי שעה והוא לא הפסיק לצחוק (במצלמה הצדדית).
נראה לי די ברור שמי ששמע אותם יותר מפעם אחת יודע שזה לא בדיוק הפודקאסט השגרתי שלהם.. ולמרות שקייל ניסה לשמור על מקצועיות ולהרוס את כל הכיף, חשבתי שהיה סבבה לגמרי. קצת שכונה לא קרה כלום, E3 זה פעם בשנה ובאווירה אחרת.

בקשר לטעויות - קייל אמר שקראקדון ב 2018 ותוך פחות משנייה כולם תיקנו אותו שזה בנובמבר. ובקשר ל anthem אני די בטוח שאתה טועה, כלומר אני לא חושב שאיאן התכוון לדיבורים ב voice chat אלא ממש להתחלה של הדמו שאתה בגוף ראשון ומדבר עם איזה npc , ושם אכן יש לך קול של אישה. ככה שסביר להניח שיש לך את האופציה לבחור בין זכר לנקבה, משחק של Bioware בכל זאת.

אגב, גם את הפודקאסט השני שלהם Frame Trap אפשר למצוא באודיו.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 יוני 2017, 20:46

DrKeo כתב:ממש אין לי בעיה איתם, אני מאוד אוהב אותם. סתם היה מבאס לשמוע כל 5 דקות משפט שגורם לך לצעוק על האייפון "לא! לא! תתאפסו!" :)
אגב, אם כבר בלאד, אני חושב שהוא, ג'ונס ודן הם היחידים שם שבאמת מרגישים מקצועיים אבל אני אוהבל זרום עם השטויות של השאר.

בנושא OW, עכשיו זה כבר לא אנשי hanzo main, עכשיו זה roadhog main :)

דן זה דון? כי בלודוורת' זה דניאל... גם דמיאני סופר מקצועי בכל הנוגע לנינטנדו (ופחות בנוגע לדברים אחרים).

שלושתם באמת הכי מבוגרים והכי מנוסים. החבר'ה האחרים כמעט הילדים שלהם. הובר הוא הילד המתלהב מהכל ואיאן הוא הילד ששונא הכל חוץ מסולס. קייל הוא הילד המוזר שישן בסימטה וכותב fun fiction של MGS ובראד הוא הילד שממש טוב בOW.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 28 יוני 2017, 13:19

DrKeo כתב:ממש אין לי בעיה איתם, אני מאוד אוהב אותם. סתם היה מבאס לשמוע כל 5 דקות משפט שגורם לך לצעוק על האייפון "לא! לא! תתאפסו!" :)

בדיוק הסיבה שאני לא שומע פודקאסטים באופן כללי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 יולי 2017, 23:13

לא ידעתי בדיוק איפה לשים את זה אבל Glixel נסגר היום. באסה, היו שם אנשים טובים.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 02 יולי 2017, 10:47

DrKeo כתב:לא ידעתי בדיוק איפה לשים את זה אבל Glixel נסגר היום. באסה, היו שם אנשים טובים.

לא זוכר ששמעתי עליהם אף פעם, לפני שקן לווין פרסם בפייסבוק שהוא מבואס שהם נסגרו, כי הוא כתב שם איזה טור.
נכנסתי לראות ובאמת נראה מקום מגניב. לפי התגובות הוא שרד ממש מעט זמן וחבל.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 יולי 2017, 11:13

גם אני לא שמעתי, נכנסתי וראיתי דווקא אתר מגניב מאוד... חבל שלא סיפרת עליו קודם, אולי היינו לוחצים מדי פעם על פרסומת ;)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 86 אורחים