אחרי 13 שנים, GameTrailers נסגר היום :( וEZA קם לחיים (כמה שבועות אחרי)!

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: אחרי 13 שנים, GameTrailers נסגר היום :( וEZA קם לחיים (כמה שבועות אחרי)!

הודעהעל ידי DrKeo » 02 יולי 2017, 11:40

הם היו השלוחת משחקי וידאו של הרוךינג סטון, רוב הצוות היה מורכב מפליטי 1UP והם קיימים רק בערך שנה. ממש חבל, היה להם אחלה פודקאסט.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 02 יולי 2017, 14:34

DrKeo כתב:הם היו השלוחת משחקי וידאו של הרוךינג סטון, רוב הצוות היה מורכב מפליטי 1UP והם קיימים רק בערך שנה. ממש חבל, היה להם אחלה פודקאסט.

באמת חבל :/

נקווה שהם יצליחו למצוא מקום להמשיך לעבוד. יש לי זכרונות ממש טובים מ1UP.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 02 יולי 2017, 15:27

DrKeo כתב:לא ידעתי בדיוק איפה לשים את זה אבל Glixel נסגר היום. באסה, היו שם אנשים טובים.

וואו, זה היה קצר... נדמה לי שלפני פחות משנה הם קיבלו דומיין עצמאי מהרולינג סטון.
מה שחבל זה שדווקא היו שם בעיקר כתבות עומק מוצלחות והרבה פחות קליקבייט ושיט שמקבלים ברוב האאוטלטים היום. עד שמישהו מנסה לעשות משהו כמו שצריך לא נותנים לו אפילו אורך נשימה כדי לנסות להתרומם.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 02 יולי 2017, 18:06

הייתם צריכים לשתף אותו...
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 03 יולי 2017, 12:40

חופשי... באמת נראה איכותי ולא שמעתי עליהם בחיים.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 יולי 2017, 15:03

היי, אני המלצתי על הפודקאסט שלהם פה לפני כמה שבועות :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יולי 2017, 16:53

נראה שגליקסל חזרו, הפעם תחת מיתוג רולינג סטון יותר ברור.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 17 יולי 2017, 10:05

DrKeo כתב:נראה שגליקסל חזרו, הפעם תחת מיתוג רולינג סטון יותר ברור.

רק שבאופן מצער זה נראה כאילו האתר יהפוך עכשיו לפוליגון 2.0 (שבאופן אירוני גם עבר בתחילת דרכו ממודל של כתבות עומק לטראש כללי... אז אולי בעצם קוטאקו 3.0)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 יולי 2017, 12:07

יש כבר כתבות של "10 סיבות למה קרייטוס צריך להיות טרנסג'נדר במשחק הבא... לא תאמינו מה הסיבה הרביעית!"?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יולי 2017, 16:38

לא ברור לי מה הכיוון החדש אבל הפודקאסט לא חזר עדין.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 יולי 2017, 14:16

לא חושב שיצא לנו להזכיר את זה כאן, אבל EZA הוסיפו סדרה חדשה (הם הוסיפו כמה וכמה סדרות חדשות, כולל שני פודקאסטים - אחד על נינטנדו ואחד על סרטים) שמחזירה לחיים סדרה מימי GT. זו סדרת "ביקורות" לטריילרים בהשתתפות של ברנדון ג'ונס, דניאל בלודוורת' וקייל בוסמן (בדיוק כמו בימי GT) וקוראים לה Trailer Jones.
יש לה ארבעה פרקים כבר - פרק הפיילוט שכלל סיקורים של טריילרים מE3 עבור מריו, TEW2, BG&E2, A WAY OUT, GOW וגם טריילר בונוס שנבחר על ידי הקהילה.
הפרקים הרשמיים שיצאו אחרי זה סקרו את הטריילר של גירסאת הרימסטר של סטארקרפט, הטריילר הארוך של Everything (טריילר המשחקים הראשון שזכאי להתמודד על התמודדות לאוסקר) וטריילר הסיפור המהמם של Doomfist מOW.

פרק 0:

פרק 1:

פרק 2:

פרק 3:

אגב, הסדרה הזאת היתה תנאי של הגעה (והשארות) ב45 אלף דולר בחודש בפטראון, אבל זה לא ממש עבד (התמיכה עברה את זה חודש אחד, אבל עכשיו יציבה סביב 44.5 כזה). בגלל שג'ונס ממש רצה שהסדרה הזאת תקרא, הוא יצר קשר עם אחד מהספונסרים שלהם (משרד עורכי דין) כדי להיות ספונסרים בלעדיים של הסדרה, כך שהיא תמשיך לרוץ כל עוד יש ספונסר וגם אם לא יעברו את קו ה45 אלף.
---

עוד חדשה מעניינת - הם הולכים לנסות משהו קצת משוגע בתחילת אוגוסט. הם יבלו במשך סוף שבוע שלם בbeach house ביחד. התוצאה של זה תהייה סטרים של 50 שעות ברצף שיקרא Easy Livin'. הוא יתחיל ב8 בבוקר ביום שבת ב05.08. לא יודע בדיוק מה מתוכנן לכל רגע, אבל כנראה שברנדון יבנה לא מעט מהמתנה שהוא קיבל מהקהילה והallies (מודל לגו של 4000+ חתיכות של הטירה בדיסנילנד), אבל יהיו גם מלא מלא משחקים וכאלה.
ניסוי מעניין. כמובן שאי סיכוי שאצפה ביותר מידי ממנו. אולי עם הזמן אמצא הזדמנויות לשים את זה ברקע ולהקשיב לשטויות שלהם.

---

הם כבר נמצאים עמוק בשנה השנייה שלהם ונראה שהולך להם די מצוין. הפטראון שלהם ממשיך להיות סופר מצליח (סביב 44.5 אלף לחודש). לפני חגיגות השנה הם עמדו על 38 אלף לחודש ולאחר מכן הם קפצו ל44-5 שנשאר יציב עד עכשיו, עם כמעט 6300 פטרונים. יכול להיות שעד חגיגות השנתיים הם יגיעו ל50 אלף שיאפשר להם לשכור משרד/סטודיו וחלק מהם יעבוד במשרה מלאה בEZA.
זה באמת יפה לראות את המעבר הזה מלהיות תלויים לחלוטין בהחלטות תאגידיות, ללהיות תלויים באופן מוחלט בקהילה שלהם. זה רץ כבר יותר משנה ויהיה ממש מעניין לראות כמה זמן זה יכול להחזיק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 28 מאי 2018, 18:46

עוד עדכון!

לפני כמה שבועות הם עשו סטרים ארוך (איזה 9 שעות) תחת הכותרת "לעשות את E3 יותר טוב". הם רצו לאסוף תרומות של 10 אלף דולר בערך, כדי לקנות ציוד חדש שיאפשר להם לסקר את E3 בצורה איכותית יותר. זה בעצם ציוד שהם בכל מקרה היו צריכים לקנות אם הם היו מגיעים ל50 אלף מתישהו.
הסכום שהם רצו היה גבוה במיוחד והם לא היו בטוחים שהם יצליחו להגיע לזה, אז הם חילקו אותו ליעדים, לפי העלות של הציוד שהם רצו. תוך פחות משעה הם עברו את ה10K. עד סוף הסטרים הם אספו מעל 30 אלף דולר מהתומכים שלהם בתרומה עצומה וחד פעמית. זה אפשר להם לקנות הר של ציוד שאמור לאפשר להם להמשיך לשדר/לדווח/להסטרים/לערוך/וכו' בצורה יותר טובה.

האירוע הזה הביא לעליה במספר הפטרונים ובכמות שהפטרונים נתנו. הם עומדים כרגע על מעל 7000 (!) פטרונים וכ47 אלף דולר בחודש. זה סוף חודש, אז סביר שהסכום הזה ירד עד שבת מעט.
אם הסכום ישאר מעל 46 אלף, המשמעות היא שלפחות עבור החודש הבא תתחיל סדרה חודשית של top tens!

זה גם אומר שהם במרחק של 3 אלף דולר בחודש מלשכור סטודיו/משרד. בהתחשב בזה שE3 מתקרב ואחריו גם אירוע הסטרמה רצוף נוסף של סופ"ש, לא יהיה מפתיע אם בעוד חודשיים שלושה EZA יצאו מהמוסך של ברנדון ג'ונס ויתחילו לעבוד במשרדים חדשים.

---

מעניין וכיף לראות איך מדיה עצמאית לחלוטין יכולה לשרוד בזכות תמיכה של הקהל. אין תלות במפרסמים, או בתאגידי תקשורת ענקיים. המחויבות היא אך ורק לקהל שלהם, מה שפחות או יותר "מכריח" אותם להקשיב לו. ההצלחה שלהם פשוט נהדרת.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 מאי 2018, 19:33

נפלאות השוק החופשי (:
זה העתיד של המדיה ללא ספק - תוכן ממוקד, הממומן אך ורק על ידי מי שמעוניין לצרוך אותו.
עדיין יהיו מפרסמים גם שם, כי זה הכסף הגדול, אבל זו תהיה חסות קצרה ולא השיט שאנחנו התרגלנו אליו מאז שנולדנו.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 28 מאי 2018, 20:51

Laskin כתב:נפלאות השוק החופשי (:
זה העתיד של המדיה ללא ספק - תוכן ממוקד, הממומן אך ורק על ידי מי שמעוניין לצרוך אותו.
עדיין יהיו מפרסמים גם שם, כי זה הכסף הגדול, אבל זו תהיה חסות קצרה ולא השיט שאנחנו התרגלנו אליו מאז שנולדנו.

פרסום במדיה אינטרנטית הוא סופר בעייתי כרגע. מסיבה כלשהי, מפרסמים מוכנים לשלם על כמות צופים/זמן צפיה זהים באינטרנט שבריר ממה שהם מוכנים לשלם עליו בטלויזיה. זה יצר בעיה, כי כל מי שהוא לא יוצר עצום, עם קהל של מיליונים רבים וכמות גדולה של סרטונים, לא יכול באמת לסמוך על פרסומות בשביל לקיים אותו. זה בלי לדבר על כך שהביזור האינהרנטי של המערכת הזאת יוצר משברים שמרחיקים מפרסמים עוד יותר מחלק גדול מהיוצרים.
נוצר חוסר איזון מאוד משמעותי לטובת המפרסמים, בהשוואה לטלויזיה. יש לזה שלל הסברים אפשריים, כמו שתעשיית הטלויזיה והפרסום גדלו ביחד ולכן מערכת היחסים ביניהם הדדית, בעוד שתעשיית הפרסום היתה כבר עצומה כשהתחיל כל נושא המדיה באינטרנט ולכן כל פרסום שהיה נעשה בתנאים של המפרסמים בלבד.

בגלל זה נוצרו פלטפורמות כמו פטראון (שהוא איחוד בין פטראון ואתר תמיכה המונית אחר שקם בערך באותו הזמן). בעצם מדובר במגמה של התרחקות ממפרסמים. אתה תראה בהרבה פטראונים שאחת הgoals הוא "אפס פרסומות באתר/ערוץ/כאלה". אם המגמה תמשך (ואני מקווה שזה כך), נראה פחות ופחות מפרסמים במדיה כמו יוטיוב, סוויטץ' ואתרי חדשות שמסקרים מדיה פופולארית.
אני חושב שהמגמה תמשך לכיוון התרחקות מהמפרסמים. בפרט, מפרסמים מהסוג של pre rolls ובאנרים בסרטוני יוטיוב. הם פשוט משלמים מעט מידי ואני לא חושב שהם אי פעם יוכלו לשלם מספיק כדי לקיים כמות הולכת וגדלה של יוצרים. כמו שאתה אומר, נראה יותר חסויות קצרות וספציפיות. המגמה הנוכחית פשוט תאפשר לזה להיות בונוס נחמד ולא משהו שצריך להתבסס עליו כדי להתקיים.
זה לא אומר שפתאום כל שוק הפרסום באינטרנט יעלם וימוטט את גוגל, או משהו בסגנון הזה. תמיד יהיה שילוב בין הפרסומות הקלאסיות ומודלי מימון יותר חדשניים. בשנים האחרונות אנחנו פשוט מגלים יותר ויותר פעמים שפרסומות אינן הכרחיות. אם זה בגלל יוצרים יחידים שעזבו אתרים מבוססים כדי לעשות משהו משלהם (ג'ים סטרלינג), אתרים שלמים שהחליטו לשנות את צורת המימון שלהם (וידאוגיימר מנסים), או קבוצות של יוצרים שעזבו מקומות מבוססים ועשו משהו משלהם (kinda funny, EZA).
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 מאי 2018, 21:20

כן, הכוונה שלי היא לתמיכה דרך פטראון וכד', אבל שבמקביל יהיו "חסויות" כי כשמגיעים למליוני צפיות אז זה כבר יכול להיות הרבה יותר כסף מהתמיכה בפטראון לפעמים, ועם הזמן יותר ויותר, כי המודלים האלה פשוט עובדים טוב יותר, לדעתי.
אני למשל מודה שאני הרבה יותר "מאמין" לפרסומת שמישהו שאני מאוד מעריך ומאמין שניסה את המוצר מאשר כל באנר או פרסומת, "קצרה" ועניינית ככל שתהיה. אני פשוט "מסנן" במח כל קול שהוא לא של מי שאני בחרתי לשמוע.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 29 מאי 2018, 00:55

Laskin כתב:כן, הכוונה שלי היא לתמיכה דרך פטראון וכד', אבל שבמקביל יהיו "חסויות" כי כשמגיעים למליוני צפיות אז זה כבר יכול להיות הרבה יותר כסף מהתמיכה בפטראון לפעמים, ועם הזמן יותר ויותר, כי המודלים האלה פשוט עובדים טוב יותר, לדעתי.
אני למשל מודה שאני הרבה יותר "מאמין" לפרסומת שמישהו שאני מאוד מעריך ומאמין שניסה את המוצר מאשר כל באנר או פרסומת, "קצרה" ועניינית ככל שתהיה. אני פשוט "מסנן" במח כל קול שהוא לא של מי שאני בחרתי לשמוע.

באמת גם היום פרסומות מהסוג הזה שוות הרבה יותר ליוצרים. בביי. היא כמובן בכמות. זה הרבה יותר מורכב ליצור קשר עם מישהו או ארגון ולארגן פרסומת שמתאימה לשני הצדדים.
לכן זה לא משהו שיכול להחזיק בחיים את המסה האדירה של יוצרים שקיימת היום ולכן זה תמיד יהיה תוספת נחמדה להכנסות ולא הגורם שעליו מתבססים מבחינה כלכלית.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 103 אורחים