אתגר נאזלוק (לא לגמרי) קהילתי - Pokemon Crystal

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: אתגר נאזלוק (לא לגמרי) קהילתי - Pokemon Crystal

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 אוגוסט 2016, 01:03

אני עדין באבל :(

עשייתי מלא גריינדינג. העלתי את 4 הפוקימונים שלי לרמה 30. הלכתי למכון הרביעי (פוקימוני רוח) והבסתי אותו בקלות.
תפסתי חתול:
SUSHI.png
SUSHI.png (500.33 KiB) נצפה 5250 פעמים

הכל נורא ומחורבן בלי SAMANTHA.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 08 אוגוסט 2016, 09:36

מה עם שלי?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 אוגוסט 2016, 11:00

bozeman כתב:מה עם שלי?

אני מחכה לאחד הנכון - גם שיזכיר לי אותך בצורה כלשהי וגם שיהיה אחד שאני ארצה בקבוצה הראשית שלי.
אני מקווה שאפגוש אותו בקרוב. יש לי במקרה 2 מקומות פנויים, אז אני מקווה שאחד יהיה שלך ואחד של STICK. נקווה שלא יהיו לי לפתע עוד מקומות פנויים :(
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 08 אוגוסט 2016, 11:22

מעניין איך אתה רואה אותי בתור פוקימון... מקווה שלא קופינג...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 אוגוסט 2016, 12:36

bozeman כתב:מעניין איך אתה רואה אותי בתור פוקימון... מקווה שלא קופינג...

גם אותי... נראה במה אתקל :)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 אוגוסט 2016, 19:22

אז... עברנו הרבה!
ספוילר - כבר יש לנו 6 תאגים, אחרי שהבסתי את המכון החמישי (פוקימוני לחימה) ואת השישי (פוקימוני מתכת) בקלות, אחרי סשן גריינדינג אינטנסיבי.
בסשן הזה, כמעט איבדנו את HOT-STUFF! הוא נותר עם 2 HP, ומורעל בסוף קרב עם טנטקול מקולל. הוא שרד והמשיך איתנו מספיק זמן כדי להתפתח לTYPHLOSION! :D
HOTEVO.png
HOTEVO.png (562.95 KiB) נצפה 5229 פעמים

הוא לא היחיד שהתפתח. גם נדב שלנו ממשיך להוביל את הקבוצה בHP והתפתח לSLOWBRO אימתני:
NADAVEVO.png
NADAVEVO.png (601.87 KiB) נצפה 5229 פעמים

עדין לא פגשנו וויזינג, אבל נדב לא מספיק להתאמן כדי לדאוג שכשנפגוש אותם, הוא יטפל בהם במהירות ואכזריות.

גם גורדון שלנו התפתח. מחמיא במיוחד, שכן GOLBAT מתפתח רק כאשר הוא אוהב את המאמן שלו מספיק:
GORDONEVO.png
GORDONEVO.png (518.57 KiB) נצפה 5229 פעמים

הצטרפו אלינו עוד כמה פוקימונים, אבל אף אחד מהם לא ראוי להיות בקבוצה שלי ובטח שלא ראוי לשם מהפורום. טרם התמלא הוואקום שהשאירה SAMANTHA.

אז יש לנו את FEAR המג'יקארפ האימתני:
FEAR.png
FEAR.png (543.99 KiB) נצפה 5229 פעמים

תפסתי גם את הSUDOWOODO שחסם את הדרך אחרי GOLDENROD CITY וקראתי לו HARDWOOD (חי...), למרות שהוא בכלל עשוי אבן:
HARDWOOD.png
HARDWOOD.png (482.23 KiB) נצפה 5229 פעמים

יש לנו את TEACHER, הMATINE (בגלל המורה בלמצוא את נמו/דורי):
TEACHER.png
TEACHER.png (565.86 KiB) נצפה 5229 פעמים

את RUSH הTENTACOOL (כי פריחה...):
RUSH.png
RUSH.png (467.36 KiB) נצפה 5229 פעמים

וגם את SHUCKIE הSHUCKLE. השם המבריק הזה לא היה רעיון שלי. למעשה, הבעלים הקודם שלו נתן לי אותו, כי הוא פחד. ממה? ובכן, מסתבר שהיריב שלי נכנס לבית והיה כל כך נחוש ואסרטיבי, שהוא הפחיד אותו וגרם לו לתת לו את הפוקימון שלו. האיש המסכן כל כך פחד שזה יקרה שוב, שהוא פשוט נתן לי את הפוקימון האחרון שלו.
SHUKIE.png
SHUKIE.png (456.71 KiB) נצפה 5229 פעמים

הקבוצה שלנו עדין מונה 4 פוקימונים בלבד. עדין יש בעיה לא פשוטה של איזון. נראה מה נפגוש בהמשך.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 10 אוגוסט 2016, 14:26

טוב... הגעתי למסקנה לא פשוטה - אין לי באמת דרך להגיע למצב שתהייה לי קבוצה מאוזנת. לכן, אלך על brute force. זה אומר שחנן וסטיק בנתיים לא איתנו.
למזלנו, אני משחק בCRYSTAL, אז הסיפור לא נגמר אחרי הליגה. יש עוד אזור שלם ו8 טאגים נוספים.

---

אז איפה אנחנו?
הגעתי לMAHOGANY TOWN. לא היה שם הרבה. המכון היה חסום על ידי מישהו שהתעקש שעליי לבקר באגום הזעם, הנמצא צפונית לעיר. בנוסף, היתה חנות משונה, עם מוכר חשוד. משם המשכתי צפונה לאגם הזעם! בו, מסתבר, הופיע גרידוס אדום (הם אמורים להיות כחולים) ושאר הפוקימונים התנהגו מאוד מוזר. תפסתי אותו ונתתי לו את השם המקורי במיוחד MARS:
MARS.png
MARS.png (672.09 KiB) נצפה 5214 פעמים

הוא הולך להיות חלק מהקבוצה שלנו, למרות שהוא הופך את החולשה שלי לחשמל למשמעותית הרבה יותר.
כשיצאתי מהאגם, פגשתי את LANCE. מאמן וותיק שסיפר לי שצוות רוקט אחראי להתנהגות המוזרה של הפוקימונים ושיש להם בסיס סודי במהוגאני! הוא אמר לי שהוא יפגוש אותי שם וביחד נעצור אותם!
כשהגעתי לשם, הוא כבר בעט בכמה תחתים וגילה את גרם המדרגות הסודי, שהוביל לבסיס של צוות רוקט. מסתבר שהיה לה שם מכשור שהפיץ גלי רדיו שפגעו בפוקימונים והכריחו אותם להתפתח והכל בשביל בצע כסף. לאחר שהרסנו את המכשיר הזה נכנסתי למכון והבסתי את מאמן המכון (המלא פוקימוני קרח) השביעי שלי!

כשיצאתי מהמכון קיבלתי טלפון בהול שאומר לי שמשהו מוזר קרה במגדל הרדיו בGOLDENROD CITY ושזה כנראה קשור לצוות רוקט! חזרתי לשם במהירות וגיליתי שצוות רוקט השתלט על המגדל, בכוונה להפוך את הניסוי שלהם מMAHOGANY למזימה כלל עולמית! כאשר עשיתי את דרכי במעלה מגדל הרדיו, פגשתי לא מעט מאמנים של צוות רוקט. אחד מהם סיפק לנדב את מה שהוא רצה כבר כל כך הרבה זמן - נקמה:
PAYBACK.png
PAYBACK.png (627.19 KiB) נצפה 5214 פעמים

נדב זעם ברגע שהוא ראה את הוויזינג והביס אותו במכה אחת עוצמתית. לאחר הקרב הוא הביט לי בעיניים ואמר "Slow. Slowpoke", אבל אני ידעתי שהוא התכוון להגיד לי שסוף סוף עשינו את זה. סוף סוף SAMANTHA תוכל לנוח בשלום.

אחרי שצוות רוקט הובס ופורק, המשכתי לי מערבה לעיר עם המכון השמיני והאחרון - BLAKTHORN CITY. שם ביליתי זמן מה באימונים קשים שעזרו לי לפתח כמה חברים.
MONA התפתחה לפידג'יוט יפיפייה:
MONAEVO.png
MONAEVO.png (581.23 KiB) נצפה 5214 פעמים

פיתחתי גם את FEAR, המג'יקארפ האיימתנית, כדי שיהיה לי על מי להפיל שני תרגילים הכרחיים כדי להמשיך במסע. הם חלשים במיוחד בקרב, אז רציתי מישהו שאני לא מתכנן להשתמש בו בליגה ובהמשך:
FEAREVO.png
FEAREVO.png (673.49 KiB) נצפה 5214 פעמים

פגשתי גם GRAVELER חביבה שגרמה לי להזכר בSHARON, הGEODUDE שאיבדתי בתחילת המסע שלי. קראתי לה DARIAN, כי רוקי.
ADRIAN.png
ADRIAN.png (553.81 KiB) נצפה 5214 פעמים

לאחר שסיימתי עם האימונים, נכנסתי למכון השמיני - מכון מלא בפוקימוני דרקון! הבסתי את כולם בקלילות, אבל מאמנת המכון סירבה לתת לי את הטאג שהרווחתי! היא אמרה שעליי ללכת למערת הדרקונים (שבה היו רק מג'יקארפים...) ולעבור מבחן!
עברתי אותו... מסתבר שהמבחן זה לענות על כמה שאלות של איזה איש זקן. מסתבר שהיא מעולם לא עברה אותו, אז זה ממש ביאס אותה. קיבלתי את הטאג למרות ההתנהגות שלה והיא אמרה לי שכדאי מאוד שאנצח את הELITE 4, כי אחרת זה ממש יעצבן אותה שהיא הפסידה לי.

כעת אני בTHOJO FALLS. מערה עם מפלי מים, שהיא האזור הראשון בKANTO (העולם במשחקי RED וBLUE שיצאו לפני CRYSTAL) ודרך המערה הזאת, אגיע לVICTORY ROAD ולאחר מכן, לליגת הפוקימונים!
KANTO.png
KANTO.png (721.4 KiB) נצפה 5214 פעמים

אני חושב שלפני שאמשיך הלאה, אבקר באיים לייד CIANWOOD. הם היו חסומים על ידי מערבולות קטלניות, אבל עכשיו FEAR יעזור לי לעבור אותם.
ISLANDS.png
ISLANDS.png (630.46 KiB) נצפה 5214 פעמים

יכול להיות ששם אמצא כמה חברים חדשים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 10 אוגוסט 2016, 23:26

אני מרגיש שאני מתקרב לסופו של אתגר נאזלוק. ניסיתי לאמן את RED, אבל איבדתי אותו בקרב למתקפה קריטית מפיקאצ'ו מקולל.
כמה קרבות לאחר מכן, במערה בדרך לליגה, גראבלר השתמש בSELFDESTRUCT והרג את LEE.
נותרו בקבוצה HOT-STUFF, MONA, GORDON וDrNADAV. לא נראה לי שאוכל לנצח בליגה עם 4 פוקימונים בלבד וכל האזורים שאני יכול להגיע אליהם כבר שרופים מבחינת היכולת שלי לתפוס שם משהו.

אני שוקל להתאבד ולהתחיל מחדש :(
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 אוגוסט 2016, 00:24

אני מאמין בנדב!
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 אוגוסט 2016, 00:30

DrKeo כתב:אני מאמין בנדב!

מכת חשמל אחת מאחד מהרמה 60 שיש בליגה והוא גמור.
אצטרך שכל אחד מהם יהיה מינימום רמה 70 כדי שיהיה לי סיכוי לנצח. מינימום 80, כדי שאף אחד לא ימות. זה לא משהו שכל כך סביר שאצליח לעשות בזמן סביר. יקח לי פחות זמן להתחיל מחדש ולהגיע לאותה הנקודה.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 11 אוגוסט 2016, 01:31

יהיה נחמד לראות את ההבדל וכמה שונה יראה משחק שני, עם כל ההגסלות המיוחדות ששמת.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 53 אורחים