Watch Dogs - הדיון הרשמי; יוצא ב-22 בנובמבר

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: Watch Dogs - הדיון הרשמי; יוצא ב-22 בנובמבר

הודעהעל ידי bling » 25 מאי 2014, 09:26

Megalomaniac כתב:טוב אחרי כמה שעות טובות עליו אני חושב שזה משחק NEXT GEN אמיתי כי הוא מרשים בהרבה דברים אחרים.
האנימציות שלו מדהימות, זזות חלק ומאוד מלוטשות. אבל הדבר שיותר מרשים בו זה הבינה המלאכותית, לא רק של האנשים ברחוב אלא גם של האויבים במשימות... הם ממש ממש חכמים עד לרמות שאתם לא מאמינים שהם חשבו על זה.. כל פעם שאני נקלע לקרב זה מאתגר מחדש, במיוחד במשימות stealth שהם אדירות.

בנוגע למשטרות, כנראה שהבן אדם שהתלונן על זה לא יודע לשחק, אני יכול להיפטר מהמשטרות בקלות גם בלי הטלפון אבל הטלפון הוא יכול לעזור המון וגם מוסיף לחוויה.
הדבר היחיד שמפריע לי זה הנהיגה שלו שמרגישה מעט מיושנת, אבל אולי זה רק אני..

איך לדעתך הוא עומד מול GTA5, המשימות באותה הרמה?
אתה לא נשמע נלהב כמו לפני שהמשחק יצא...

ארז, באמת למישהו אכפת אם העתיקו איזה טוקבק של רשמים? לא יודע לגבי חוקיות אבל נשמע לי טיפה מוגזם כאילו דוד מ YNET שחרר יצירה מוגנת מההעתקות בדמות רשמים קצרים מעותק פיראטי (כן ברור, נגמר לו הלייב) של ווטץ׳ דוגס.

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 25 מאי 2014, 09:34

bling כתב:איך לדעתך הוא עומד מול GTA5, המשימות באותה הרמה?

ארז, באמת למישהו אכפת אם העתיקו איזה טוקבק של רשמים? לא יודע לגבי חוקיות אבל נשמע לי טיפה מוגזם כאילו דוד מ YNET שחרר יצירה מוגנת מההעתקות בדמות רשמים קצרים מעותק פיראטי (כן ברור, נגמר לו הלייב) של ווטץ׳ דוגס.

לחוק איכפת. וזה לא כאילו יש סיכוי גדול שמי שכתב את התגובה הזו פתאום ישלח לנו מכתב התראה מעורך דין על הפרת זכויות יוצרים / פלגיאט, אבל עדיין. מעבר לחוק - לי אישית היה איכפת אם הודעה שהייתי כותב במקום X היתה מועתקת למקום Y ללא ידיעתי וללא מתן קרדיט. זה פשוט לא לעניין.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 מאי 2014, 09:43

באמת היית רוצה קרדיט על רשמים שזרקת על משחק בפורום? לא מדבר איתך על כתבה מושקעת שנתת ל Ynet, סתם כמה שורות של טוקבק שכתבת בחמש דקות...לא יודע נשמע לי מוזר ובטח שלי אישית ממש לא היה אכפת אבל בסדר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 מאי 2014, 09:43

erezronen כתב:
לחוק איכפת. וזה לא כאילו יש סיכוי גדול שמי שכתב את התגובה הזו פתאום ישלח לנו מכתב התראה מעורך דין על הפרת זכויות יוצרים / פלגיאט, אבל עדיין. מעבר לחוק - לי אישית היה איכפת אם הודעה שהייתי כותב במקום X היתה מועתקת למקום Y ללא ידיעתי וללא מתן קרדיט. זה פשוט לא לעניין.

אם ההודעה המקורית נכתבה על ידי רונן אולי נקבל צו :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 25 מאי 2014, 17:47

אני גם לא כל כך מבין את החומרה של מה שקרירין עשה. כלומר, הוא עשה את המינימום ההכרחי, של להציג את הציטוט כשל אדם אחר ולא שלו.
לא חושב שבמקרה של הודעה בפורום, צריך יותר מזה.

בערך כמו שמישהו יגיד "יש שמועות בGAF על משחק X בE3", בלי לתת קישור להודעה המקורית (שזה משהו שקורה לא מעט פה).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 25 מאי 2014, 10:03

Nucleus_Dawn כתב:אני גם לא כל כך מבין את החומרה של מה שקרירין עשה. כלומר, הוא עשה את המינימום ההכרחי, של להציג את הציטוט כשל אדם אחר ולא שלו.
לא חושב שבמקרה של הודעה בפורום, צריך יותר מזה.

בערך כמו שמישהו יגיד "יש שמועות בGAF על משחק X בE3", בלי לתת קישור להודעה המקורית (שזה משהו שקורה לא מעט פה).

יש הבדל עצום בין פרפרזה לבין ציטוט ישיר. בזמנו ב-Vgames קבלנו לא מעט פעמים התראות שביקשו להוריד בדיוק דברים כאלה. אז נכון, כאן זה לא Vgames, הסיכוי שמישהו בכלל יידע שציטטו אותו כאן, שלא לדבר על להבין מי המנהלים כאן ולהצליח לאתר את כתובת המייל שלהם, קטן יותר, אבל עדיין, למה להסתכן? להוסיף לינק וקרדיט לוקח בדיוק חצי שניה. אם רוצים להיות ממש בסדר אז אפשר גם ליידע את המצוטט שדבריו הועתקו לכאן (נראה לי רק הוגן האמת), כדי שיוכל להצטרף לדיון אליו הכניסו את המילים שלו, אבל את זה אף אחד לא ידרוש מאף אחד לעשות מן הסתם.

כך או כך, נראה לי שהדיון הזה הוא לא המקום לדון בזה. בואו נחזור לדבר על Watch Dogs (לא, באמת בואו! עדיין לא החלטתי אם אני רוצה לקנות אותו day 1 במחיר מלא או לחכות כמה חודשים שיירד). אם רוצים להמשיך לדון בענייני פלגיאטים וקופי פייסטים אפשר לעבור לפורום הטכני או משהו.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 25 מאי 2014, 10:17

הציטוט נילקח ממישהו HWZONE ,עם אתם חיבים לדעת
ואין לי בעיה שימחקו את ההודעה ,עם הציטוט

שכחתי לשים לינק ,תהרגו אותי

סך הכל לא אמרתי לרגע שאני כתבתי ,ואין לי תוכניות לשחק במישחק בקרוב ,כי אני לא רוצה לשלם 60$ אליו
ולא רוצה עותק פרוץ

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 25 מאי 2014, 18:55

bling כתב:איך לדעתך הוא עומד מול GTA5, המשימות באותה הרמה?

לא יודע אם המשימות באותה הרמה כי פה אתה עושה דברים אחרים, מה שכן המשימות לא חוזרות על עצמן שזה מה שחששתי בהתחלה. מבחינת קרבות אין מה להשוות אני יותר נהנה ב- WD מאשר GTA V.
אגב דבר מצחיק שקרה לי בהתחלה זה שכל פעם שהייתי יוצא מהרכב המוזיקה המשיכה להתנגן והייתי בטוח שזה באג חריף, ואז גיליתי שהמוזיקה הזאת היא פשוט מתנגנת מהטלפון שלו ואני יכול ידנית להפעיל מוזיקה ולכבות מתי שאני רוצה, גם שאני הולך ברחוב. זה היה די מצחיק שגיליתי את זה. הפסקול אגב מעולה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 25 מאי 2014, 23:09

משעשע:
One of the most seeded copies of Watch Dogs available online is reported to also install a Bitcoin mining virus on the computer of its victims. Blue Screen crashes, additional power consumption, and an overall unstable computer await those unlucky pirates that couldn’t wait for release day or didn’t want to spend the cash for a legit copy of Watch Dogs.

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=825079
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 25 מאי 2014, 15:22

משעשע, אך יחד עם זאת מטריד.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 מאי 2014, 15:49

זו אחלה דרך להפחיד מפיראטיות.
במקום המפתחת - הייתי משחרר את זה בעצמי :P

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 26 מאי 2014, 06:41

יצא לי להיות אחד מהאנשים ששיחקו במשחק מוקדם עקב עותק חדש ונוצץ שנקנה עבורי ליום ההולדת (מוזמנים לאחל גם ברכות) והלילה התחלתי אותו, משחק על הפס4 ובאמת גרפיקה מעולה, הכל נראה מעולה ומהניסיון המועט שלי גם חלק... הגיימפלי עצמו והעולם מרגישים כמו משחק של חברה עם ניסיון וידע במשחקי העולם הפתוח, בין אם זה הcrafting והSkills שדומים לפאר קריי 3 או הפארקור והעולם העשיר במשימות צד כמו AC.
מקווה שיצא לי להמשיך לשחק בקרוב
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 26 מאי 2014, 10:52

מזל טוב Blue! נשמע טוב עד עכשיו, אני הכי רוצה לדעת עד כמה המשימות הראשיות בקמפיין מושקעות ומגוונות, אני יודע שאין מצב למשהו ברמה של GTA5 בתחום הזה אבל גם ברמה ממש טובה ביחס לז'אנר זה טוב.

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 26 מאי 2014, 11:14

מבחינת משימות לא יודע אם הוא עובר את GTA V, אבל אין ספק שהמשימות שלו מעניינות לא פחות... לדעתי אם המשחק יהפוך לסדרה (וסביר להניח שכן) אז במשחקים הבאים הוא כבר יעבור את GTA.
יש לו דברים אחרים שהוא יותר טוב מ-GTA, כמו בינה מלאכותית, קרבות... גם שיקאגו נראה חיה ונושמת נראה לי יותר מכל משחק עולם פתוח ששיחקתי. יש התייחסות לפרטים הקטנים ביותר.

אגב לא מאמין שעשיתי את זה, אבל ביטלתי את הקניה מהסטים בגלל הפורט המאכזב וקניתי אותו ל-PS4... העלתי סרטון שלי מ-PS4 ואפשר לראות בהתחלה איך אנשים שם מתנהגים..
https://www.youtube.com/watch?v=7PQvUeFyx4k

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 26 מאי 2014, 19:33

Megalomaniac כתב:מבחינת משימות לא יודע אם הוא עובר את GTA V, אבל אין ספק שהמשימות שלו מעניינות לא פחות... לדעתי אם המשחק יהפוך לסדרה (וסביר להניח שכן) אז במשחקים הבאים הוא כבר יעבור את GTA.
יש לו דברים אחרים שהוא יותר טוב מ-GTA, כמו בינה מלאכותית, קרבות... גם שיקאגו נראה חיה ונושמת נראה לי יותר מכל משחק עולם פתוח ששיחקתי. יש התייחסות לפרטים הקטנים ביותר.

אגב לא מאמין שעשיתי את זה, אבל ביטלתי את הקניה מהסטים בגלל הפורט המאכזב וקניתי אותו ל-PS4... העלתי סרטון שלי מ-PS4 ואפשר לראות בהתחלה איך אנשים שם מתנהגים..

איך הוא רץ על הפס4? יציב על 30 פריימים?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 26 מאי 2014, 11:33

Megalomaniac כתב:מבחינת משימות לא יודע אם הוא עובר את GTA V, אבל אין ספק שהמשימות שלו מעניינות לא פחות... לדעתי אם המשחק יהפוך לסדרה (וסביר להניח שכן) אז במשחקים הבאים הוא כבר יעבור את GTA.

מה אתה רציני, עד כדי כך פורט גרוע!?
לא עדיף היה לחכות לעדכון שיסדר את הפריימרייט?

ואיך לעזאזל אתם משיגים כל כך מהר את גרסת ה PS4, מחשב זה ברור לי אבל יש כבר בחנויות בארץ עותקים פיזיים של המשחק?

הסרטון ששמת נראה טוב, ברור שה SHARE פוגע באיכות אבל רואים שהמשחק בהחלט נאה גראפית והעולם שלו נראה חי.

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 26 מאי 2014, 11:41

ה- share ועוד איך פגע באיכות הוא נראה הרבה יותר טוב בפועל. גם מבאס שאי אפשר להעלות משם סרטונים ב-1080P, אולי בעדכון עתידי.
הפורט מעפן ויותר מזה המשחק נראה די זהה גם על ה-PS4, אולי רק הבדל קטן של AA וזהו... נראה לי בגלל זה מלא אנשים מאוכזבים כי הם ציפו לראות ב-PC משהו שקרוב לגרסת 2012.
לא רציתי להסתמך על פאצ'ים ועדכונים, למרות שהמשחק עוד לא יצא בטוח ייצאו עדכונים לכרטיסי מסך.

והמשחק רץ חלק לגמרי ב-PS4, לא יצא לי אפילו לשניה לחוות ירידות פריימים.
(המשחק כבר הגיע לארץ לכל הקונסולות)
נערך לאחרונה על ידי Megalomaniac ב 26 מאי 2014, 11:44, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 26 מאי 2014, 19:46

bling כתב:
מה אתה רציני, עד כדי כך פורט גרוע!?
לא עדיף היה לחכות לעדכון שיסדר את הפריימרייט?

ואיך לעזאזל אתם משיגים כל כך מהר את גרסת ה PS4, מחשב זה ברור לי אבל יש כבר בחנויות בארץ עותקים פיזיים של המשחק?

הסרטון ששמת נראה טוב, ברור שה SHARE פוגע באיכות אבל רואים שהמשחק בהחלט נאה גראפית והעולם שלו נראה חי.

אנחנו יום לפני, בארץ בדרך כלל מוכרים כמה ימים לפני השיגור העולמי.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 מאי 2014, 11:46

ברוכים הבאים למזרח התיכון... הכל פה מדבר, אבל לפחות מוכרים משחקים בניגוד לחוק לפני השחרור הרשמי שלהם! :)

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 26 מאי 2014, 19:10

InterAl כתב:זה כ"כ משנה? הרי כל משחקי יוביסופט רצים דרך UPLAY. סטים במקרה הזה בסה"כ מריץ את UPLAY, ואת המשחק עצמו UPLAY מריץ. לכן סטים הוא די מיותר במשחקים של יובי.

האמת היא שסטים הוא מאד חשוב דווקא במשחקים של יובי: אם קנית ישירות מUPLAY לא תוכל להנות מהנחות על ה-DLC בסטים, כי בסטים אתה לא יכול לקנות DLC למשחק שאין לך. אבל הכיוון ההפוך אפשרי, כי אתה כן יכול לקנות את המשחק בסטים ואחר כך לקנות DLC במבצע בUplay, ולכן עדיף לך למקסם את הסיכוי למבצעים.

Laskin כתב:רד פאקשן הוא יותר כמו פלאנטסייד או טרייבס :D . לא יודע איך הגעת אליו עכשיו, או איך הגעת לדבר על ריאליזם כשיש לך פטיש שאתה יכול באמצעותו להרוס בניינים, או כל מליון הדברים שיש שם... לא שההרס לא יפה, אבל מה קשור ריאליזם והמשחק הזה?

אנקדוטה מעניינת על ריאליזם ברד פקשן: האמנים שעיצבו את הבניינים במשחק נאלצו לעבור קורס מזורז בארכיטקטורה, מאחר והמבנים שהם יצרו בהתחלה עבור המשחק לפעמים התמוטטו מעצמם ברגע שהמנוע הפיסיקלי התחיל לעבוד. :)
http://www.ign.com/articles/2008/10/14/ ... ion-update

Laskin כתב:ברוכים הבאים למזרח התיכון... הכל פה מדבר, אבל לפחות מוכרים משחקים בניגוד לחוק לפני השחרור הרשמי שלהם! :)

זה באישור מיוחד כדי שהדתיים אצלנו יוכלו לשחק מספיק לפני כניסת השבת.

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 26 מאי 2014, 19:55

וואו הטמעת האונליין במשחק הזה גרועה.

תאורטית זה מגניב שאפשר לפרוץ לשחקנים ושחקנים יכולים לפרוץ אליך, אבל בגלל שברגע שמישהו פורץ אליך אז המשחק חוסם לך את הגישה למשימות אחרות זה יוצר מצבים ממש ממש ממש מעצבנים. ממש. עכשיו לדוגמה רציתי להתקדם בסינגל, אבל המשימה שהייתי צריך לבצע היתה נעולה 3 פעמים רצוף כי כל פעם מישהו אחר פרץ לי למשחק. אז עשיתי את המיני גיים הלא ממש מרגש של ההתחמקות מפריצה (לפעמים הצלחתי. לפעמים לא), חזרתי למקום של המשימה ו... שוב. ככה שלוש פעמים. למה לעזאזל הם חשבו שאנשים יהנו מזה? למה לא שמו איזה cooldown שמאפשר שיפרצו לך רק פעם בחצי שעה נניח כדי למנוע מצבים כאלה? אני לא רוצה לדמיין מה יקרה מחר, כשהמשחק ייצא רשמית.

ניסיתי גם את המקביל של המשחק הזה ל-CTF וגם שם ממש לא נפלתי מהרגליים. כאוטי מדי ומוזר מדי וכל כך כל כך ארוך שאפשר למות.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 מאי 2014, 21:21

erezronen כתב:וואו הטמעת האונליין במשחק הזה גרועה.

תאורטית זה מגניב שאפשר לפרוץ לשחקנים ושחקנים יכולים לפרוץ אליך, אבל בגלל שברגע שמישהו פורץ אליך אז המשחק חוסם לך את הגישה למשימות אחרות זה יוצר מצבים ממש ממש ממש מעצבנים. ממש. עכשיו לדוגמה רציתי להתקדם בסינגל, אבל המשימה שהייתי צריך לבצע היתה נעולה 3 פעמים רצוף כי כל פעם מישהו אחר פרץ לי למשחק. אז עשיתי את המיני גיים הלא ממש מרגש של ההתחמקות מפריצה (לפעמים הצלחתי. לפעמים לא), חזרתי למקום של המשימה ו... שוב. ככה שלוש פעמים. למה לעזאזל הם חשבו שאנשים יהנו מזה? למה לא שמו איזה cooldown שמאפשר שיפרצו לך רק פעם בחצי שעה נניח כדי למנוע מצבים כאלה? אני לא רוצה לדמיין מה יקרה מחר, כשהמשחק ייצא רשמית.

נשמע הרבה מאוד כמו DS2, רק ששם לא רק פלשו אליי, אלא גם משכו אותי לעולמות אחרים, כדי להרוג אותי.
הבנתי שאפשר פשוט לכבות את זה, לא?
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 26 מאי 2014, 21:31

אפשר.

ניוקליס מתחיל לחוות את יופליי על בשרו. בזמן שבסטים התחיל פרי-לואד של המשחק לפני איזה שעתיים (עדיין מאוחר מאוד) ביופליי אין כי השירות הזה פשוט לא תומך בפונקציה הזו.

וגם: נוידיה שחררה את הדרייברים החדשים שאמורים לשפר את הביצועים עד 75% במשחק. יש גם כתבה טכנית מקיפה שמשווה ומודדת את האופציות הגרפיות:
http://www.geforce.com/whats-new/guides ... king-guide

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 מאי 2014, 21:43

Kazz כתב:אפשר.

ניוקליס מתחיל לחוות את יופליי על בשרו. בזמן שבסטים התחיל פרי-לואד של המשחק לפני איזה שעתיים (עדיין מאוחר מאוד) ביופליי אין כי השירות הזה פשוט לא תומך בפונקציה הזו.

וגם: נוידיה שחררה את הדרייברים החדשים שאמורים לשפר את הביצועים עד 75% במשחק. יש גם כתבה טכנית מקיפה שמשווה ומודדת את האופציות הגרפיות:
http://www.geforce.com/whats-new/guides ... king-guide

באמת? אתה שמח לאיד על זה שאני מתחיל להוריד את המשחק כמה שעות מאוחר יותר? big whoop. :roll:
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 26 מאי 2014, 21:56

אני מיידע אותך למה יופליי פחות מומלץ. אין פרי-לואדים, תהליכי עדכוני משחקים יותר ארוכים וכו'.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 198 אורחים