Watch Dogs - הדיון הרשמי; יוצא ב-22 בנובמבר

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

Re: Watch Dogs - הדיון הרשמי; יוצא ב-22 בנובמבר

הודעהעל ידי Klayman » 31 מאי 2014, 18:36

זה רק אני, או שניסיון לפלוש למשחקים של אחרים פשוט לא מצליח? אחרים מצליחים לפלוש אלי, אבל כשאני מנסה להפעיל פלישה לשחקן אחר, אני פשוט מחכה ומחכה ושומדבר לא קורה :P..
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 31 מאי 2014, 18:47

גם אצלי.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 31 מאי 2014, 18:49

Klayman כתב:זה רק אני, או שניסיון לפלוש למשחקים של אחרים פשוט לא מצליח? אחרים מצליחים לפלוש אלי, אבל כשאני מנסה להפעיל פלישה לשחקן אחר, אני פשוט מחכה ומחכה ושומדבר לא קורה :P..

אני ניסיתי פעם אחת ובאמת היתה הודעה של "לא נמצאו שחקנים", אבל שחקן אחד פלש אליי, אז המסקנה ההגיונית היחידה היא שזה כן עובד.

בנוגע לגליטצ'ים - זה סימן רע. זה ידוע שאין משחק עולם פתוח טוב, שיש בו כל מיני בעיות של clipping, או פיזיקה משונה. הנה כמה דוגמאות.
זה מפיסת הצואה, המוכרת כסקיירים:

וזה מהכשלון (הן בביקורות והן במכירות) בשם GTA V:

יש אנשים שלוקחים את הקטעים האלו בהומור, אבל האמת היא שכל משחק שאפשר למצוא עבורו סרטון באגים מצחיקים ביוטיוב, הוא משחק מחורבן, באופן אמפירי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Trouble
Minion

הודעהעל ידי Trouble » 31 מאי 2014, 22:10

סוף סוף קניתי את המשחק ושיחקתי כשעה.... לצערי היו לי הרבה תקיעות והנסיעה היתה פשוט זוועה. אולי בגלל שזה PC ואני לא רגיל לשליטה במכוניות, אבל היו לי רגעים אבסורדים...
אני מאוד מקווה שבהמשך זה ישתפר (לא הנהיגה, כמובן, אלא שהמשחק יפצה על זה).
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and has been widely regarded as a bad move.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 01 יוני 2014, 07:38

בינתיים אני ממשיך להתקדם במשחק ואני חייב לציין שהוא ממש אחלה, המשימות שלו מן הסתם לא מתקרבות ליצירתיות ולמורכבות של GTA 5 ואני מרגיש שדי בקרוב אני כבר אראה את כל מה שיש למשחק להציע אבל דבר אחד שהוא עושה טוב יותר מ GTA5 זה מכניקות וליטוש, הוא מרגיש הרבה יותר כיפי כשעושים עכשיו משימה בסגנון ספלינטר סל או פשוט כשיורים בכולם, זה מרגיש מלוטש כמעט כמו משחק סינגל, לא חושב שיש עולם פתוח שמתחרה איתו מהבחינה הזו.

גם ההאקינג אומנם לא עמוק במיוחד אבל כן מוסיף פלפל לגיימפליי, כשמתגנבים מאחורי מישהו ומשתמשים בהסחת דעת כדי לעבור דרכו בלי שישים לב או מישהו שרודף אחריך ואתה מפעיל אחד מהמכשולים לפני שמגיע אליך, זה מוסיף עוד קצת עניין למכניקות הטובות גם ככה.

אני לא מת על המיני גיים של הפריצות המורכבות, זה היה נחמד פעם פעמיים אבל זה מתחיל להיות מורכב יותר וחופר יותר.

אין ספק שיש גם המון תוכן אבל חלקו חסר טעם וחוזר על עצמו כמו כל פעם כשעולה פופ אפ של פשע באיזור, עשית פשע אחד עשית את כולם.

אני גם חושב שכמה שהעיר חיה היא גם קצת חסרת אופי וטיפה גנרית, כמו גם העולם והדמות הראשית עצמה, אין את אווירת הטירוף הקיצונית של GTA שמציג תמונה פסיכית וקיצונית במיוחד של אמריקה או אווירת סרט קונג פו טראשי כמו סליפינג דוגס, פה העולם מרגיש די סתמי.

לסיכום אחלה משחק, הקמפיין עד עכשיו מרגיש סולידי ועשוי היטב, משחק כיפי ומלא מלא תוכן, איפה זה ואיפה אינפמוס הכל כך דל וחסר השקעה בהשוואה, אולי הוא לא חדשני במיוחד כמו שהאמינו אבל כדי להעביר את הזמן בכיף עד לשמות הגדולים שיגיעו בהמשך השנה הוא עושה אחלה עבודה, מומלץ.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 01 יוני 2014, 00:43

bling כתב:בינתיים אני ממשיך להתקדם במשחק ואני חייב לציין שהוא ממש אחלה, המשימות שלו מן הסתם לא מתקרבות ליצירתיות ולמורכבות של GTA 5 ואני מרגיש שדי בקרוב אני כבר אראה את כל מה שיש למשחק להציע אבל דבר אחד שהוא עושה טוב יותר מ GTA5 זה מכניקות וליטוש, הוא מרגיש הרבה יותר כיפי כשעושים עכשיו משימה בסגנון ספלינטר סל או פשוט כשיורים בכולם, זה מרגיש מלוטש כמעט כמו משחק סינגל, לא חושב שיש עולם פתוח שמתחרה איתו מהבחינה הזו.

גם ההאקינג אומנם לא עמוק במיוחד אבל כן מוסיף פלפל לגיימפליי, כשמתגנבים מאחורי מישהו ומשתמשים בהסחת דעת כדי לעבור דרכו בלי שישים לב או מישהו שרודף אחריך ואתה מפעיל אחד מהמכשולים לפני שמגיע אליך, זה מוסיף עוד קצת עניין למכניקות הטובות גם ככה.

אני לא מת על המיני גיים של הפריצות המורכבות, זה היה נחמד פעם פעמיים אבל זה מתחיל להיות מורכב יותר וחופר יותר.

אין ספק שיש גם המון תוכן אבל חלקו חסר טעם וחוזר על עצמו כמו כל פעם כשעולה פופ אפ של פשע באיזור, עשית פשע אחד עשית את כולם.

אני גם חושב שכמה שהעיר חיה היא גם קצת חסרת אופי וטיפה גנרית, כמו גם העולם והדמות הראשית עצמה, אין את אווירת הטירוף הקיצונית של GTA שמציג תמונה פסיכית וקיצונית במיוחד של אמריקה או אווירת סרט קונג פו טראשי כמו סליפינג דוגס, פה העולם מרגיש די סתמי.

לסיכום אחלה משחק, הקמפיין עד עכשיו מרגיש סולידי ועשוי היטב, משחק כיפי ומלא מלא תוכן, איפה זה ואיפה אינפמוס הכל כך דל וחסר השקעה בהשוואה, אולי הוא לא חדשני במיוחד כמו שהאמינו אבל כדי להעביר את הזמן בכיף עד לשמות הגדולים שיגיעו בהמשך השנה הוא עושה אחלה עבודה, מומלץ.

ממש כיף לשמוע שאתה נהנה.
בכל פעם שראיתי תגובה שלך על כמה שאין לך במה לשחק, כי יש לך רק PS4, התבאסתי מחדש.
אני מקווה שאיזו פנינה לא צפויה תופיע מספיק בקרוב, כדי שלא תהייה לך עוד תקופה מתה.
תמונה

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 01 יוני 2014, 08:02

סיימתי את המשחק... (על ה- PS4, קניתי אותו בהתחלה ל-PC לפני כחודש בקניה מוקדמת בסטים וששיחקתי בגרסה הפרוצה ראיתי כמה היא גרועה אז ביקשתי מהם את הכסף חזרה וקניתי את גרסת ה- PS4).

משחק מצויין, יש לו המון דברים שהוא עושה יותר טוב מ-GTA V... למרות ש- GTA V יותר טוב בגדול.
הוא לא פריצת דרך, אבל הוא ללא ספק מחדש הרבה במשחקי עולם פתוח.
GTA V סה"כ לא חידש כלום הוא פשוט משחק ברמה יותר גבוהה, WD כן מחדש המון הוא פשוט לא ברמה של GTA V.
המשחק נהיה יותר טוב ככל שמתקדמים בו... הוא מתחיל לאט, בדיוק כמו AC ויכול להיות שבשעתיים הראשונות די תשתעממו, אבל אחרי זה הוא נהיה פשוט כיפי בטירוף.
המשימות הצדדיות מצויינות, הכי אהבתי בהם זה משימות ה- Convoy שצריך לעצור שיירה של מכוניות לפני שהם מגיעות ליעד שלהם, תמיד הייתי שם להם מחסום של איזה 3 מכוניות או משאית, ואז לוקח קאבר ופותח עליהם באש... ברוב המקרים זה לא היה נגמר בזה והם היו יוצאים מהאוטו ורודפים אחריי (אלה עם השיריון שקשה להרוג אותם) אז תמיד דפקתי ספרינט לאחת הסמטאות ברחוב והם חיפשו אותי, זה היה הופך למן משחק של חתול ועכבר, יש לזה חופש פעולה אדיר. ה-AI גם מצויין, גם של האויבים ובמיוחד של האנשים ברחוב.

אני חושב גם שהעיר במשחק היא הכי יפה שראיתי במשחק עולם פתוח, יותר מזאת של GTA V, היא מרגישה יותר חיה, ה-AI של האנשים מצויין ומוסיף המון לאוירה של המשחק... והיא מפורטת מאוד. הם עשו בה עבודה מושלמת.
סה"כ משחק מעולה, הייתי מביא לו משהו בין 8.5 ל-9. כנראה שאתחיל אותו שוב על הרמה הכי קשה, אבל לפני זה אני רוצה לסיים את שאר הדברים שנשארו לי במשחק.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 01 יוני 2014, 16:31

Stick כתב:תשמע, לא יודע איך להסביר את זה אבל הvsync סידר לי לגמרי את המשחק.
הייתי בטוח בכלל שהוא פועל על 1, אבל כשבאתי לשים אותו על 2 ראיתי שהוא בכלל כבוי. 2 גרם לו להיתקע על 20FPS, אבל 1 גורם למשחק להשאר על 30 כל הזמן.
אומנם הוא לא רץ על 40-45 רוב הזמן כמו קודם אבל הוא גם לא יורד עכשיו בכלל אל 20 כל פעם שנוסעים קצת מהר.
זה כמובן איפשר לי להעלות את ההגדרות (כי עכשיו הוא לא נופל) ואחרי ששיחקתי עם זה אני עם הגדרות דומות לשלך, רק שאני עם SMAA , אבל צללים והשתקפות על אולטרה.
אז אני לוקח את מה שאמרתי חזרה עכשיו, פתאום הוא רץ לי סבבה לגמרי על 30FPS נעול.

האבסורד שעל הגדרות גבוהות יותר הוא רץ טוב יותר על הפס4 (שם הוא דיי מקביל לאולטרה רק עם רזולוציה נמוכה ו-AA פחות מוצלח מזה של המקסימום בפיסי), נראה שהיה סוג של זלזול בגרסאת הפיסי לפי איך שהיא יצאה, מעניין אם נחזור לתקופה של 2006-2010 כמו בדור הקודם ששוב מתחילים לזרוק על הפיסי מלבד חברה שתיים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 יוני 2014, 12:34

Death_119 כתב:האבסורד שעל הגדרות גבוהות יותר הוא רץ טוב יותר על הפס4 (שם הוא דיי מקביל לאולטרה רק עם רזולוציה נמוכה ו-AA פחות מוצלח מזה של המקסימום בפיסי), נראה שהיה סוג של זלזול בגרסאת הפיסי לפי איך שהיא יצאה, מעניין אם נחזור לתקופה של 2006-2010 כמו בדור הקודם ששוב מתחילים לזרוק על הפיסי מלבד חברה שתיים.

אני חושב שזאת בעיה מקומית, נראה שזה רק WD בנתיים.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 01 יוני 2014, 13:06

Nucleus_Dawn כתב:
ממש כיף לשמוע שאתה נהנה.
בכל פעם שראיתי תגובה שלך על כמה שאין לך במה לשחק, כי יש לך רק PS4, התבאסתי מחדש.
אני מקווה שאיזו פנינה לא צפויה תופיע מספיק בקרוב, כדי שלא תהייה לך עוד תקופה מתה.

תודה, אבל לא צריך להתבאס בשבילי, הלוואי ותמיד יהיו לי צרות עולם ראשון שכאלו :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 01 יוני 2014, 15:37

לא מאמין שזה משקף, ליוביסופט יש היסטוריה רגילה של זריקה על הpc, אל תשכח שתמיד ac יוצא באיחור של לפחות חודש לpc.
את האמת דווקא זה שהמשחק יצא ביחד עם הקונסולות מוכיח אולי את ההיפך, או שהיה עדיף לחכות את הדחיית חודש בשביל פורט מטשלם.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 01 יוני 2014, 17:07

Stick כתב:לא מאמין שזה משקף, ליוביסופט יש היסטוריה רגילה של זריקה על הpc, אל תשכח שתמיד ac יוצא באיחור של לפחות חודש לpc.
את האמת דווקא זה שהמשחק יצא ביחד עם הקונסולות מוכיח אולי את ההיפך, או שהיה עדיף לחכות את הדחיית חודש בשביל פורט מטשלם.

יכול מאוד להיות שהיה עדיף לדחות את גירסאת הPC קצת.
גם AC4 לא יצא מושלם, אגב. היו לו הרבה בעיות בהשקה. חודש-חודשיים אחרי, הוא שופר באופן מאוד משמעותי ועבד הרבה יותר טוב. אני מניח שאותו הדבר יקרה גם עם WD.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 02 יוני 2014, 12:03

Watch Dogs ממשיך לשבור שיאים: ההשקה הכי גדולה של IP חדש בבריטניה אי פעם, ההשקה ה 17 הכי גדולה בכל הזמנים כשרק ארבעה מותגי על השיקו במספרים גדולים יותר ממנו בעבר:
Watch Dogs has stormed to the top of the UK all-format charts and earned itself the biggest launch week of any new IP in the UK ever, beating previous record holder LA Noire's haul by more than double.

The open-world hackathon is Ubisoft's biggest ever game launch in the UK. Watch Dogs beat the publisher's previous peak for launch week sales - set in 2012 by Assassin's Creed 3 - by more than 17 per cent.

Overall, Watch Dogs is the 17th biggest game launch in the UK of all time. Only games from four established franchises - GTA, FIFA, Call of Duty and Battlefield - have ever sold more.

נראה שכצפוי ה PS4 היא הפלטפורמה שהרוויחה הכי הרבה מההצלחה של המשחק (היתה תחת הסכם פרסומי בין יובי לסוני):
PlayStation 4 counted for the vast majority of physical copies and helped the PS4 itself to a 94 per cent increase in hardware sales over last week.

מרשים ביותר, וזה גם מסר לקראת E3 הקרוב עד כמה תצוגה משכנעת של משחק בתערוכה הזו (בין אם אמיתית או משופצת קמעה כמו במקרה WD) יכולה לתת מומנטום מטורף למותג שלך, WD עד היום נבנה על ההייפ מאותו E3 ב 2012.

עריכה: נראה שגרסת ה PS4 היתה דומיננטית במיוחד, 49% (!) מהמכירות של המשחק היו שלה, הנה החלוקה:
WD 1st week in UK
PS4 49%
Xbone 27%
X360 13%
PS3 9%

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 02 יוני 2014, 13:34

גם לא מפתיע שגירסאות הדור הקודם מכרו כל כך מעט. זה משחק הקרוס ג'ן הראשון שפותח לקונסולות הדור הבא ועבר שנמוך לדור הקודם ורואים את זה, בכמה רע נראות גירסאות הדור הבא. הן פחות טובות באופן מאוד משמעותי.

הנה קטע מגניב מהמשחק:
תמונה

למי שלא מזהה, מדובר בבוס של אסטרגו בידור. אולפן המשחקים שבהם הדמות הראשית בAC4 עובדת:
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 02 יוני 2014, 20:01

Megalomaniac כתב:משחק מצויין, יש לו המון דברים שהוא עושה יותר טוב מ-GTA V... למרות ש- GTA V יותר טוב בגדול.
הוא לא פריצת דרך, אבל הוא ללא ספק מחדש הרבה במשחקי עולם פתוח.
GTA V סה"כ לא חידש כלום הוא פשוט משחק ברמה יותר גבוהה, WD כן מחדש המון הוא פשוט לא ברמה של GTA V.

לא יודע לגבי זה. משהו אחד שGTA V לדעתי חידש הוא האפשרות לשחק שלוש דמויות שונות ולעבור ביניהם בזמן אמת לאורך רוב המשחק כשבמקביל AI משתלט על הדמויות האחרות וממשיך את הרוטינה היומית שלהם. לא מכיר עוד משחקים שעושים את זה, ובטח שלא בעולם פתוח כזה.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 03 יוני 2014, 20:12

איך ייתכן שאני יכול לשלוף אחד מעשרות נשקים מתי שאני רוצה ולרסס אנשים, אבל אני לא יכול לשלוף את האלה ולנופף בה? איזה טמטום. עשו את האלה כפעולה תלות-הקשר במקום שאוכל להשתמש בה כנשק קר ולדפוק מכוניות ואנשים איתה. איך אפשר משחק עולם פתוח בלי melee?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 03 יוני 2014, 20:25

^ מסכים. גם לי חסר סתם להרביץ לאיזה Pro Palestine ativist ברחוב פתאום :P.
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 04 יוני 2014, 23:30

טוב אז אחרי עוד קצת זמן במשחק הגעתי לשתי נקודות חדשות.
קודם כל המשחק הוא טוב, והוא כיפי והוא אפילו הפתיע אותי לטובה (מי שזוכר, לא ציפיתי מהמשחק להרבה), אבל הוא לא מושך אותי לשחק בו.
כלומר אני כן אהנה בכל פעם שאני אשחק בו אבל אני ממש צריך לגרום לעצמי לשחק בו, הוא לא מושך אותי, לא כמו עם משחקים טובים אחרים שעד שלא סיימתי אני כל הזמן ארצה לשחק.
ועוד דבר, אני חושב שהעובדה שהמשחק הוא משחק עולם פתוח כמו שהוא די פוגעת בו. רגעי השיא של המשחק הם לא המרדפים או האירועים בקנה המידה הגדול של העולם (כמו בGTA, או בכל משחק עולם פתוח כזה שעובד טוב), רגעי השיא הם האירועים הקטנים יחסית שמתחברים.
אני חושב שהמשחק היה יוצא מוצלח יותר אם הם הוא היה נבנה בסגנון של באטמן, מין עולם פתוח-לינארי כזה ולא בסגנון הGTA הנוכחי שלו.

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 07 יוני 2014, 05:44

קצת מבאס שהקמפיין קצר, למרות שיש עוד מלא דברים לעשות גם אחרי שמסיימים את המשחק אבל עדיין... הקמפיין מרגיש לי קצר מדי.
בכל מקרה אני מוצא את המרדפים במשחק הרבה יותר כיפיים מאלו של GTA V, אני רואה הרבה תלונות על זה שהמרדפים קשים, מי שטוען שהמרדפים קשים כנראה לא יודע לשחק כמו שצריך, ברגע שלומדים לשחק טוב זה כיף לא נורמלי.
ההאקינג כמובן זה חלק גדול מזה אבל לא רק, הרבה פעמים אני יוצא מהאוטו והם רצים אחרי ברחוב... שזה הכי כיף, וגם אם הם מקיפים אותי מכל הכיוונים אני מפעיל את ה- Blackout ודופק ספרינט והם לא מספיקים לראות לאן רצתי. לפעמים סתם אני נכנס לתוך מכונית ומתחבא שם.. יש מגוון אפשרויות והוא פשוט כיפי וממכר בטירוף... העלתי אתמול ליוטיוב סרטון מאחד המרדפים שהיו לי-
https://www.youtube.com/watch?v=ojSsQ1P-Oy8

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 יוני 2014, 13:08

פאטצ' למשחק יצא היום.
הוא אמור לתקן כל מיני דברים בPC ולשפר את הביצועים. מעניין אם הוא טיפל בבעיית הstuttering.

הנה הpatch notes:
Major game fixes

Automatically reconstructed corrupted save files which prevented loading to go further than 90%. Some collectibles may remain unrecoverable.
Fixed the issue preventing players from using hacks in game.

Gameplay fixes

Fixed several mission-breaking bugs.
Fixed minor mission and item-related issues.
Fixed the issue that caused the empty weapon-wheel.

Multiplayer fixes

Fixed several minor respawn issues.
Fixed some connection and session joining issues.

PC-specific fixes

Fixed graphical glitches on Low & Medium settings.
Fixed some crashes on SLI configurations.
Implemented several performance improvements.
Implemented a few control improvements.
Fixed issues causing infinite messaging and timing-out when trying to access the Online Shop from the Extras Menu while Uplay is set to Offline mode.
Fixed issues connecting to a Multiplayer game.
Implemented several mouse modifications.
Fixed "Drinking Game" control issue where wrong information was displayed when played with a gamepad.
Fixed "Chess Game" control issue.
Fixed bug where the invasion setting was never saved.
Fixed graphical issues during cut scenes and cinematics.
Fixed several graphical and texture bugs.
Removed Vista OS check to prevent false positives.
Added game version in main menu.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 20 יוני 2014, 09:51

אני לא נתקלתי בשום באג כמעט בינתיים (בטח שלא במשהו שובר משחק), מקווה שהפאצ' לא ישבור לי כלום.
?

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 21 יוני 2014, 12:24

פלאטינום :)
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 21 יוני 2014, 12:33

Blue&Black כתב:פלאטינום :)
תמונה

כל הכבוד!!! אוף, בחיים לא יהיה לי פלטינום בשום משחק :(.
תמונה

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 21 יוני 2014, 13:04

Death_119 כתב:כל הכבוד!!! אוף, בחיים לא יהיה לי פלטינום בשום משחק :(.

היי אם תרצה אין זו אגדה(:

בתכלס המשחק היה ממש טוב. הקמפיין התחיל די חלש אבל השתפר ועניין אותי בהמשך. הבעיה של המשחק שהוא ניסה להיות שאפתני אבל הרגיש לפעמים כאילו הוא לא יודע איך לנצל את הכלים שניתנו לו, יש כאן דגש במשחק על ההבדל בין טוב ורע ואיך אתה בוחר להציג את עצמך לעולם אבל המשחק לא מנצל את זה מספיק בצורה חכמה, אתה יכול להיות הגיבור המסתורי האהוב של העיר ועדיין יש משימות צד שהמטרה שלהם זה לפרוץ למצלמות ביתיות של אנשים ולגנוב להם את הכסף, או פשוט ללכת ברחוב ולקחת לכל אחד אלפי דולרים מהחשבון. או שאסור להרוג שוטרים בקרב יריות זה מוריד לך מהקארמה אבל זה בסדר לגרום להם להיכנס ברכבים אחרים בתאונות דרכים הרסניות... כל מערכת הקארמה במשחק הזה הייתה די שבורה.
לגבי העלילה היא הייתה לא רעה, היו דמויות מעניינות במשחק אבל לצערי דווקא הדמות המרכזית הייתה מהחלשות, איידן פירס הוא דמות די ריקנית וחסרת אופי שמדבר בקול שלא יבייש את באטמן...
הרגעים החזקים ביותר במשחק הזה היו קרבות היריות, ארסנל הנשקים גדול ומגוון ובנוסף לזה השימוש בסביבה עם הפלאפון היה ממש כיף והוביל לחלקים הכי מהנים במשחק.
העיר עצמה שיוביסופט בנו לא מרשימה בכלל כמו GTA V למשל. האזרחים עצמם דווקא כן מרשימים, אפשר לראות אותם מצטלמים ברחוב, מתנשקים, משתינים, גונבים וכו׳ אבל העיר עצמה הרגישה לי די מלאכותית וריקנית.

מה שיוביסופט צריכים לעשות בWD2 זה לקחת דמות חדשה בעיר חדשה אולי עם איזה נבל מטורף בסגנון FAR CRY וליצור גיוון רחב יותר לשימוש בהאקינג ולסדר את עניין הקארמה (ברצינות, אם אתה בוחר להיות רע לפחות תתנו לי להרביץ לאנשים ברחוב)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 22 יוני 2014, 08:24

Blue&Black כתב:היי אם תרצה אין זו אגדה(:

בתכלס המשחק היה ממש טוב. הקמפיין התחיל די חלש אבל השתפר ועניין אותי בהמשך. הבעיה של המשחק שהוא ניסה להיות שאפתני אבל הרגיש לפעמים כאילו הוא לא יודע איך לנצל את הכלים שניתנו לו, יש כאן דגש במשחק על ההבדל בין טוב ורע ואיך אתה בוחר להציג את עצמך לעולם אבל המשחק לא מנצל את זה מספיק בצורה חכמה, אתה יכול להיות הגיבור המסתורי האהוב של העיר ועדיין יש משימות צד שהמטרה שלהם זה לפרוץ למצלמות ביתיות של אנשים ולגנוב להם את הכסף, או פשוט ללכת ברחוב ולקחת לכל אחד אלפי דולרים מהחשבון. או שאסור להרוג שוטרים בקרב יריות זה מוריד לך מהקארמה אבל זה בסדר לגרום להם להיכנס ברכבים אחרים בתאונות דרכים הרסניות... כל מערכת הקארמה במשחק הזה הייתה די שבורה.
לגבי העלילה היא הייתה לא רעה, היו דמויות מעניינות במשחק אבל לצערי דווקא הדמות המרכזית הייתה מהחלשות, איידן פירס הוא דמות די ריקנית וחסרת אופי שמדבר בקול שלא יבייש את באטמן...
הרגעים החזקים ביותר במשחק הזה היו קרבות היריות, ארסנל הנשקים גדול ומגוון ובנוסף לזה השימוש בסביבה עם הפלאפון היה ממש כיף והוביל לחלקים הכי מהנים במשחק.
העיר עצמה שיוביסופט בנו לא מרשימה בכלל כמו GTA V למשל. האזרחים עצמם דווקא כן מרשימים, אפשר לראות אותם מצטלמים ברחוב, מתנשקים, משתינים, גונבים וכו׳ אבל העיר עצמה הרגישה לי די מלאכותית וריקנית.

מה שיוביסופט צריכים לעשות בWD2 זה לקחת דמות חדשה בעיר חדשה אולי עם איזה נבל מטורף בסגנון FAR CRY וליצור גיוון רחב יותר לשימוש בהאקינג ולסדר את עניין הקארמה (ברצינות, אם אתה בוחר להיות רע לפחות תתנו לי להרביץ לאנשים ברחוב)

אני ממש מתקשה להגיע לשחק בקמפיין, יש כל כך הרבה דברים כיפיים לעשות ותמיד יוצא שאני מבזבז שעתיים במשחק בלרוץ מFixture ל-Convoy ללקפוץ עם פרחים או לרוץ על פטריות. המשחק פשוט מגוון כמו שצריך ומהנה. עשוי הרבה יותר טוב מכל GTA שפגשתי (לא פגשתי את 5 :)). מרגיש כמו עירוב של המשחקונים הטובים של Saints Row (למרות שבSatins Row הם הרבה יותר מושקעים) וקצת רצינות של GTA.

אני לא מבין מה הם ניסו לעשות בקארמה, דבר ראשון קארמה חיובית פשוט הורסת את המשחק, אתה מנוע מלהרוג אזרחים ולמעשה מנוע מלעשות שטויות בעיר, מה שהופך את המרדף אחר קארמה חיובית ללא רלוונטי. מלבד זאת, זו תוספת קוסמטית בלבד, למען האמת עוד מהימים של The old republic כשBioware ניסו להחיות את הדבר אחרי Bauldur's Gate התוספת איבדה את הקלח, מלבד Baldur's Gate ששם יש משמעות אמיתית לקארמה, אף משחק לא הצליח לשלב את העניין בהצלחה במשחק שהוא, מסיבה מאוד ברורה שהיום מפחדים לגבות מחיר משחקנים שבוחרים אופי משחק מסויים.

לגבי העיר, לא הבנתי למה היא לא הרשימה אותך, היא מרגישה מאוד טוב, לא פחות מכל עיר אחרת שרוק סטאר הצליחה להרים. היי - כל פעם שאני נטען חזרה ללופ אני מוצא את עצמי לייד זוג שמתמזמז שמחליפים את המקצועות שלהם כל פעם, וכלם פעם אני מוציא את האקדח שלי ותוקע להם כדור בראש (ממש Looper :)).
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 166 אורחים