Watch Dogs - הדיון הרשמי; יוצא ב-22 בנובמבר

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: Watch Dogs - הדיון הרשמי; יוצא ב-22 בנובמבר

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 מאי 2014, 06:32

Kazz כתב:אני מיידע אותך למה יופליי פחות מומלץ. אין פרי-לואדים, תהליכי עדכוני משחקים יותר ארוכים וכו'.

אתה לא מחדש שום דבר, לאף אחד. אתה סתם מנסה לשמוח לאיד, גם כשאין על מה.
היכולת להתחיל להוריד את המשחק כמה שעות קודם, לא שווה 88 שקלים. זה ההפרש בין גירסאת הUPLAY שקניתי וגירסאת סטים העדיפה לטענתך. כבר חיכיתי שבועיים למשלוח מחו"ל, בשביל הפרש קטן בחצי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 26 מאי 2014, 23:11

Nucleus_Dawn כתב:
נשמע הרבה מאוד כמו DS2, רק ששם לא רק פלשו אליי, אלא גם משכו אותי לעולמות אחרים, כדי להרוג אותי.
הבנתי שאפשר פשוט לכבות את זה, לא?

אפשר, אבל המשחק זורק כל כך הרבה אזהרות ו"האם אתה בטוח" כשמנסים לעשות את זה שבסוף השתפנתי כי חשבתי שאם אכבה אפספס משהו מהותי.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 מאי 2014, 07:28

erezronen כתב:
אפשר, אבל המשחק זורק כל כך הרבה אזהרות ו"האם אתה בטוח" כשמנסים לעשות את זה שבסוף השתפנתי כי חשבתי שאם אכבה אפספס משהו מהותי.

עדין נשמע הרבה מאוד כמו DS2 :D
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 27 מאי 2014, 00:53

erezronen כתב:

חשבתי לעצמי עוד ששמעתי על המצב הזה שהוא נשמע נורא טרחני בשביל מישהו כמוני שרק רוצה לשחק בקמפיין ושיעזבו אותו בשקט ושברור לי שאני אבטל אותו, אבל מורין מיובי ביקש כל כך יפה שניתן לו צ'אנס כי זה עשוי בצורה מצוינת ולא מציקה וזה חלק חשוב מהקסם של המשחק והתפיסה שלו שאמרתי יאללה ננסה.
אחרי הרשמים שלך זה הדבר הראשון שאבטל אם אקנה את המשחק, תודה :)

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 27 מאי 2014, 02:11

כמה תלונות אני רואה על הגרפיקה זה לא יאומן... והמשחק נראה טוב אנשים מדברים כאילו הוא נראה כמו crackdown.
בלילה ובגשם הוא נראה מדהים, ביום רגיל הוא נראה פחות טוב, אבל עדיין לא מכוער.

בכל מקרה אני כבר רואה את המשחק הזה הופך לסדרה שנתית כמו AC, וזה יהיה מעולה אם זה יקרה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 27 מאי 2014, 07:00

בנוגע לטעינה מוקדמת ו"לחוות את יופליי על הבשר " - פחחחח. זה מקרה ברור של" הכסף מדבר " אין שום סיבה לקנות משחק ב59.99$,כשאפשר לקנות בדיוק את אותו המשחק ב 37.5$, רק בשביל טעינה מוקדמת (אלא אם כן את ממש חחייב לשחק אותו ברגע היציאה ושווה לך להשקיע יותר). די ברור שהמחיר בסטים, במקרה הזה, היה מופקע ביחס לשוק, ועל כן לא הייתה שום סיבה שבעולם לשלם את הפרימיום.

דווקא הניסיון שלי עם יופליי הוא מצויין, עם קצב הורדה שאני רק יכול לחלום עליו בסטים, לרוב. אבל אני משער שזה קשור לכך שאין להם מספר מטורף של משתמשים שמחובר בו זמנית ומוריד כל הזמן.

בכל מקרה, למי שאשכרה משלם על המשחקים שלו, ולא סובל מעודף כסף, יופליי הייתה הבחירה הנכונה ביותר, במקרה הנוכחי. 80₪ לא הולכים ברגל. אני משער שלאלה שגונבים את המשחק מאוד קל לבקר על שטויות כאלה, אבל אולי כשהם יתחילו לקנות יותר מכמה משחקים בהאמבל באנדל פעם ביובל, הם יבינו.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 27 מאי 2014, 07:18

באמת שלי אין תלונות על גרפיקת המשחק, ממה ששיחקתי המשחק נראה נהדר בכל מצבי היום והוא רץ על הפס4 חלק לגמרי בלי בעיות, נהנה ממנו מאוד בינתיים. יש בו המון תוכן, אני במיוחד אוהב שהפלאפון הוא לא רק כלי נשק בשביל פריצות, אפשר לשחק בו ולשמוע מוזיקה(גם בלי להיות ברכב) וכו׳. מרגיש באמת כמו תוספת חדשנית מאשר סתם גימיק לג׳אנר משחקי העולם פתוח
תמונה

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 27 מאי 2014, 09:31

bling כתב:חשבתי לעצמי עוד ששמעתי על המצב הזה שהוא נשמע נורא טרחני בשביל מישהו כמוני שרק רוצה לשחק בקמפיין ושיעזבו אותו בשקט ושברור לי שאני אבטל אותו, אבל מורין מיובי ביקש כל כך יפה שניתן לו צ'אנס כי זה עשוי בצורה מצוינת ולא מציקה וזה חלק חשוב מהקסם של המשחק והתפיסה שלו שאמרתי יאללה ננסה.
אחרי הרשמים שלך זה הדבר הראשון שאבטל אם אקנה את המשחק, תודה :)

יש מצב שהקטע המעצבן שנתקלתי בו היה מוגבל רק למקום מסויים במשחק, כי מאז הפעם הסיוטית שהמשימה הראשית ננעלה לי שלוש פעמים רצוף זה לא חזר על עצמו. יכול להיות שזה פשוט חריף יותר שם כי זה קורה שניה אחרי שמסבירים על המכניקה הזאת, ושלאחר מכן צריך לאשר ידנית כל פריצה. מקווה שהיום אבין יותר טוב איך כל זה עובד. המשחק הזה עמוס בכל כך הרבה אפשרויות וממשקים שונים שזה די מבלבל.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 27 מאי 2014, 10:41

אכזבה. ממוצע 82 על הפס4 לאחר 26 ביקורות. 8 מגיימספוט, 7 מיורוגיימר, 8.4 מ-IGN.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 27 מאי 2014, 10:44

InterAl כתב:אכזבה. ממוצע 82 על הפס4 לאחר 26 ביקורות. 8 מגיימספוט, 7 מיורוגיימר, 8.4 מ-IGN.

מה רע ב-82? אכזבה אולי לעומת גודל ההייפ והתקציבים, אבל 82 הוא אחלה ציון.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 27 מאי 2014, 10:52

Death_119 כתב:מה רע ב-82? אכזבה אולי לעומת גודל ההייפ והתקציבים, אבל 82 הוא אחלה ציון.

אמרתי שרע? אמרתי אכזבה. אכזבה היא תמיד ביחס לציפיות.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 27 מאי 2014, 10:57

זה מפתיע מישהו ,אחרי שלא שוחררו ביקורות עד ההשקה ?
אני ממליץ למי שלא שיחק בסליפינג דוג ,ללכת לקנות אותו ולשחק בו בינתים

עד שהמחיר של WD ירד

(סליפינג דוג כבר זול )

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 27 מאי 2014, 11:03

kririn כתב:זה מפתיע מישהו ,אחרי שלא שוחררו ביקורות עד ההשקה ?

עד שהמחיר של WD ירד

(סליפינג דוג כבר זול )

למה שמישהו ירצה סליפינג דוגס על WD? סיימתי את סליפינג דוגס והוא נחמד אבל הוא בעיקר הצליח בגלל החוסר הייפ, הוא מהמשחקים האלה שאף אחד לא מדבר עליהם והם פתאום מפתיעים, אין מה להשוות בינו לבין WD.

אגב IGN הורידו לו ציון בדיוק על הדברים שחשבתי, כמו שאי אפשר לירות מהמכונית שזה די מעצבן יש המון קטעים של מרדפים וכל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לשחק עם ה- HACKING או לחסום אותו ולצאת מהרכב לירות עליו.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 27 מאי 2014, 11:05

Megalomaniac כתב:
למה שמישהו ירצה סליפינג דוגס על WD? סיימתי את סליפינג דוגס והוא נחמד אבל הוא בעיקר הצליח בגלל החוסר הייפ, הוא מהמשחקים האלה שאף אחד לא מדבר עליהם והם פתאום מפתיעים, אין מה להשוות בינו לבין WD.

אגב IGN הורידו לו ציון בדיוק על הדברים שחשבתי, כמו שאי אפשר לירות מהמכונית שזה די מעצבן יש המון קטעים של מרדפים וכל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לשחק עם ה- HACKING או לחסום אותו ולצאת מהרכב לירות עליו.

זה כי המשחק דוגל בריאליזם ויש לו שיתוף עם עמותת "אור ירוק" :).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 27 מאי 2014, 11:19

כן, אין קשר. גם לביושוק אינפיניט ו-GTA 5 לא שוחררו ביקורות עד ההשקה ושניהם מחזיקים בממוצע של 95+.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 מאי 2014, 11:22

עד שהמחיר של WD ירד

(סליפינג דוג כבר זול )

עוד משחקים שלא שיחררו להם ביקורות עד יום השחרור:
דארק סולס 2, COD:MW2, AC4.

כולם משחקים אהובים מאוד על המבקרים ועל השחקנים. אין באמת קורלציה בין התאריך של הסרת האמברגו והאיכות של המשחק.

בכל מקרה, המשחק נשמע ממש נהדר. ברור מאוד שההייפ וGTA V פגעו בציון הסופי, אבל התוכן של הביקורות שקראתי חיובי מאוד. נשמע בול מה שציפיתי לו ואני כבר מחכה לראות אותו בעצמי :D
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 27 מאי 2014, 11:24

Megalomaniac כתב:

עלות תועלת ,WD כרגע ב60$
לSD יש מיבצעים ליפעמים ב10$

כמו שאמרתה SD מישחק טוב ,ככה שעדיף לשחק בו למי שלא שיחק בו בעבר
ולרנות את WD עוד כמה חודשים שהמחיר ירד

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 27 מאי 2014, 11:27

ממוצע מאכזב מאוד למשחק בסדר גודל כזה אין אפס, כאילו זה אותו ציון כמו אינפמס שהיה עם בערך 5 שעות של תוכן נורמלי אז איך אפשר לאמר שזה טוב?

וכן ברור לי שיש מגמה של החמרה בביקורות בשנתיים האחרונות, עדיין אני בטוח שביובי ציפו להרבה יותר.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 27 מאי 2014, 19:47

bling כתב:ממוצע מאכזב מאוד למשחק בסדר גודל כזה אין אפס, כאילו זה אותו ציון כמו אינפמס שהיה עם בערך 5 שעות של תוכן נורמלי אז איך אפשר לאמר שזה טוב?

וכן ברור לי שיש מגמה של החמרה בביקורות בשנתיים האחרונות, עדיין אני בטוח שביובי ציפו להרבה יותר.

אתה מדבר כדעה אישית, אני משחק באינפיימוס הרבה יותר מחמש שעות ועדיין לא סיימתי את המשחק. משום מה אתה מכליל שכל קיום המשחק הוא המשימה הראשית שלו ולא העובדה שהוא נותן לך חופש לעשות שטויות בעיר למכביר. אינפיימוס באמת ראוי לציון שלו, והוא ממש משחק טוב. דור קודם היתה אינפלציה מטורפת בציונים, מי יודע, אולי יש סיכוי שמבקרים (במיוחד IGN) קצת נרגעו עם המאיות וה-90ימים שהם מחלקים על ימין ועל שמאל.

הבעיות בגרסאת הפיסי כבר תוקנו לחלוטין? כי לפי הBenchmark שראיתי כרגע נראה שעדיף לי בכלל לקנות אותו לפיסי עם ה-580 שיש לי:
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 27 מאי 2014, 12:03

Death_119 כתב:אתה מדבר כדעה אישית, אני משחק באינפיימוס הרבה יותר מחמש שעות ועדיין לא סיימתי את המשחק. משום מה אתה מכליל שכל קיום המשחק הוא המשימה הראשית שלו ולא העובדה שהוא נותן לך חופש לעשות שטויות בעיר למכביר. אינפיימוס באמת ראוי לציון שלו, והוא ממש משחק טוב. דור קודם היתה אינפלציה מטורפת בציונים, מי יודע, אולי יש סיכוי שמבקרים (במיוחד IGN) קצת נרגעו עם המאיות וה-90ימים שהם מחלקים על ימין ועל שמאל.

מה לעזאזל אתה עושה שם עדיין!?
אתה רץ שם את מרתון סיאטל? מקשיב כל היום לנגני רחוב? מטפס (שוב) על ה needle tower?
תהיה בריא.

וכן נראה שיש החרפה בביקורות ללא ספק, כבר יצאו יותר מדי משחקים מכדי שזה יהיה מקרי, אפילו ב GAF התחילו לדבר על זה ככה שלא רק אנחנו שמים לב לזה.
טרנזיסטור למשל זה מסוג המשחקי אינדי המקסימים/הזויים הללו שפעם אוטומטית זכו ל 9 והוא עכשיו יושב על 8 נמוך.

אבל עדיין IP חדש וכל כך מצופה שאמור להיות המשחק הגדול עד סוף השנה, זה ברור שאפשר לצפות ליותר.

בכל אופן קניתי את המשחק, אם באמת THE ORDER נדחה אז נשארו לי בערך 2 משחקים לשחק השנה אז אני לא יכול להתפנק יותר מדי :)
יצא 40$ בזכות קופונים שהצטברו לי בארנק, אני מקווה שלפחות לא ישעמם.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 27 מאי 2014, 20:08

על ה-PC הבעיה היא פחות הפריימרייט ויותר ה-stutters התכופים. יש כל מיני דרכים להפחית אותם, אבל לא להעלים לחלוטין.

וכן, מדובר במשחק טוב, אבל ממש לא במשחק חובה כמו שרבים ציפו שיהיה. נראה כמו GTA clone עם גימיק חביב.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 27 מאי 2014, 12:30

הדרייברים החדשים אמורים לעזור בביצועים אבל המשחק מתברר כאוכל VRAM באופן קיצוני וזו כנראה הסיבה ל stuttering.

בנוגע ליופליי, לא הייתה שום כוונת זדון אלא רק להעיר ולהאיר לגבי השירות הזה וחסרונותיו. חבל שההנחה של GMG לא הייתה עבור מפתח לשירות אחר ואני מניח שיוביסופט רוצים לשפר את הפלטפורמה שלהם כך שלא רק פעם ב- מישהו יקנה משחקים לשירות שלהם תודות למחיר המוזל.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 27 מאי 2014, 20:45

, מי יודע, אולי יש סיכוי שמבקרים (במיוחד IGN) קצת נרגעו עם המאיות וה-90ימים שהם מחלקים על ימין ועל שמאל.

סוף סוף אנשים מסכימים איתי על מה שאמרתי לפני כמה שנים ?

80-85 ,אמור להיות ציון של מישחק מאוד טוב ,הרבה פעמים "מישחק החודש"
90 ,ומעל -אמור להיות ציון של מישחק סופר טוב ,שיש בודדים כאלו כל שנה
משהו בסדר גודל של מאריו 64 או MGS (שהם הושקו בזמנו )

שהתחילו לתת 90 ,לכמה מישחקים כל חודש ,זה הוריד מבחינתי המון אמון במבקרים
היו גם מיקרים שהיה FPS אחרי FPS שקיבלו 90
(אני מיתכוון שבאותו הזאנר ,ואני רואה ביקורות כמשהו שצריך ליתיחס גם למה שהיה בעבר )

אני באמת מקווה שWD,זה סימן לטובה ,ושיפסיקו לתת 90 לכל מישחק מאוד טוב
90 אמור להיות מישחק "חובה"

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 27 מאי 2014, 12:51

bling כתב:מה לעזאזל אתה עושה שם עדיין!?
אתה רץ שם את מרתון סיאטל? מקשיב כל היום לנגני רחוב? מטפס (שוב) על ה needle tower?
תהיה בריא.

רואה סיור, תוקף, רואה מחסום, תוקף, צד Shards, מתקיף בסיסים של אזורים, ובקיצור - יוצר מצבים שאני גורר המון כוחות להלחם איתי ומתחיל לכייף מולם. מנצל את הגיימפליי עד תום.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 27 מאי 2014, 13:01

90 אמור להיות משחק שנמצא בין 10% המשחקים הכי טובים ששיחקת. זה לא בהכרח אומר חובה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 96 אורחים