חודש מאי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

חודש מאי

הודעהעל ידי רונן » 28 אפריל 2016, 12:04

חודש מאי מתקרב. לטעמי, זה חודש שצפויים לצאת בו לא מעט משחקים מבטיחים, או לפחות משחקים שכדאי לעקוב אחריהם:

הנה הרשימה שלי (לא מסודרת לפי חשיבות אלא לפי סדר שחרור):

1. Project Cars: Game of the year edition – May 6
2. Uncharted 4 – May 10
3. Doom – May 13
4. Homefront: The Revolution – May 17

סיכוי טוב מאוד שאקנה את Project Cars, אך מכיוון שהחודש מפוצץ וכי התחדשתי באיזה חמישה משחקים חדשים רק באפריל, בקושי יהיה לי זמן להתפנות גם אליו. אני עוקב בעניין.

אנצ'רטד הוא, כמובן, הדובדבן שבקצפת. הוא כנראה המשחק הגדול ביותר שנשחק השנה. העותק שלי כבר שמור. חבר שלי אמר שידאג לי, הוא הזמין כמות ענקית כי הולך להיות טירוף :)

בעניין Doom: יש סיבה לאופטימיות. משחקיות FPS פשוטה אך נוסטלגית ונראית נפלא. הרשמים די טובים. אני אחכה לביקורות כדי להחליט אם לקנות.

גם Homefront: Revolution מבטיח. הרשמים ממש טובים. גם המפתחת שלו, היא לא אותה מפתחת שפיתחה את המשחק הקודם, ואלו חדשות טובות.

אז אילו משחקים שישוחררו במאי מעניינים אתכם? מה תקנו בוודאות?
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

Re: חודש מאי

הודעהעל ידי BiA » 28 אפריל 2016, 12:56

אני גם מתעניין בדום, אבל האמת שראיתי אתמול כמה דקות מההדגמה והיא קצת ביאסה אותי. נראה שיש המון סביבות ארנה ב-SP, קצב מטורף כזה זה משהו שאני מעדיף לראות דווקא במולטי ולא בקמפיין. מישהו ראה קצת יותר מההדגמה?

המשחק השני שאני מתעניין בו הוא Overwatch, מסיבות ברורות - אני משחק לסירוגין ב-TF2 בעשור האחרון ועדיין חושב שזה המולטיפלייר הכי קרוב לשלמות שראיתי. הבטא עוד שבוע, ננסה.

בנוגע ל-Homefront, אני מניח שאתה מתעניין בקמפיין. שיחקתי בבטא של המולטי וזה היה פשוט זוועה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 28 אפריל 2016, 19:25

אני מתעניין מאוד בOverwatch. גם הרשמים שהוא מקבל ברשת וגם הסרטונים שראיתי מעלים את רמת העניין שלי. אז נכון, הוא MP, ואני לא איזה שחקן MP כבד, אבל הדיבור הכללי הוא שיש בו איזון גם לשחקנים יותר קז'ואליים. את Doom אני ארכוש כשהוא יהיה באיזה 15-20 דולר.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 29 אפריל 2016, 00:48

זה בדיוק מה שמגניב בתת-הז'אנר הזה של משחקים קבוצתיים עם קלאסים (אמיתיים, לא לבחור באיזה loadout להשתמש או משהו כזה). גם שחקן ממש לא מוצלח ב-TFC או ב-TF2 יכול לתרום לקבוצה כל כך הרבה וזה פשוט כיף.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 29 אפריל 2016, 02:18

אני מקווה לטוב בקשר למשחקים האלה (Doom ו־Homefront), אך גם אם יתברר שהם זוועה, אני לא אזיל דמעה, אביט על חצי הכוס המלאה. גם אם כמה מהם יהיו מאכזבים, יש לי די והותר משחקים לשחק. חשוב לי להתמקד במשחקים הטובים ביותר.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 34 אורחים