E3 2016 - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

E3 2016 - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי bozeman » 03 מאי 2016, 19:04

הנושא הרשמי ל-E3.

זה המקום לדון מה יהיה בתערוכה השנה

התערוכה היא בין התאריכים 14-16 ליוני (https://www.e3expo.com/)

התצוגה של מיקרוסופט תהיה ב-13 ליוני ואחריה סוני.

מתרגשים? ;)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: E3 2016 - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 03 מאי 2016, 19:15

סופר מתרגש!
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 04 מאי 2016, 00:06

מה המשחקים/הכרזות הכי מצופים שלכם לE3?

שלי זה FF15, GOW4, PS4K, XBOX 1.5 וHALF LIFE 3.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 04 מאי 2016, 00:35

האמת שאין משהו מיוחד שאני מצפה לו. החומרה של הקונסולות מעניינת אותי כקליפת השום ואין משחקים שאני ממש מחכה להם שעוד לא ראינו (עד כמה שאני זוכר). אני מוכן לזרוק פנימה את HL3 אם כבר הזכרת, למרות שבנקודה הזאת הוא צריך להיות ממש מדהים כדי שאני אתלהב, האפיזודות היו נחמדות אבל more of the same והעלילה איבדה כמעט כל משמעות כבר. אם כבר סיכויים קלושים אז הייתי שמח לאיזו הפתעה של מיקרוסופט ותמיכה לאחור ל-XBOX המקורית, היתה לי אחת ששכבה איפשהו אבל מתה לא מזמן והייתי שמח להריץ שוב PGRים וכאלה :)

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 04 מאי 2016, 01:42

מבחינת חומרה ציפיתי בעיקר לראות את החדשה של נינטנדו, אבל מאחר וזה כבר לא יקרה ב e3 נשארנו עם השידרוג של סוני (ואולי מייקרוספט). אני בטח לא מתלהב מזה, אבל כן חושב שלפחות יהיה מעניין לראות איך הם ינסו לשווק את זה.
הם יצטרכו לעשות חתיכת ספין בשביל למכור את המוצר החדש שלהם ובו זמנית לא לעצבן את ה 40 מיליון שקנו את הקונסולה הנוכחית.

מבחינת משחקים, מצפה בעיקר לדברים שאנחנו לא יודעים עליהם או דברים שאנחנו יודעים מעט מאוד כמו סטאר וורס חדש עם ההיא מאנצ'רטד, מאס אפקט שלא באמת ראינו ממנו משהו אמיתי או חשיפה מחודשת של זלדה wii u וכו'.

משחקים כמו פפ15 או דאוס אקס מצידי שלא יהיו אפילו בתערוכה, ראיתי מהם מספיק. כל דבר מפה והלאה זה סתם להרוס לעצמי (ובכל זאת אף פעם לא מצליח להתאפק מול טריילר או סרטון חדש)

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 04 מאי 2016, 05:51

מקווה שזה קשור לנושא. אני מאמין שכן כי מן הסתם זה יהיה ה-דבר ב-E3. אז לא ברור לי הקטע הזה של "קונסולות מעודכנות", דהיינו PS4.5 וה-XONE Slim. אם סוני ומיקרוסופט הגיעו למסקנה (בוקר טוב!) שהחומרה של הקונסולות ישנה ואנכרוניסטית ושהיא מפגרת מאחורי ה-PC באלף שנים, אז למה פשוט לא ללכת על בטוח?

למה שהם לא יזנחו את ייצור הקונסולות לחלוטין, ויתחילו לעבוד על Software נטו ל-PC?

הרי הם אומרים שאי אפשר לחכות ל-PS5 ול-XONE 2 כי לא ייתכן שכותרים כמו אנצ'רטד 4 לא ירוצו על 60FPS, אז צריך לייצר גרסה מעודכנת. חלאס. מה זה השטויות האלה? אם כבר עשיתם צעד אחד, למה לא לעשות את הצעד השני?

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 04 מאי 2016, 07:17

אין דבר כזה תוכנה לpc, זה נקרא חלונות...
בנוסף, למרות שאתה חושב שכולם כמוך, אנשים רוצים מכשיר דמוי ממיר לסלון, לא מחשב שצריך לטפל בו.
והכי חשוב, כסף. הם מוכרים ומקבלים כסף. (או למשל יכולת לשאול למה סוני לא מפתחת למשל לווי?)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 04 מאי 2016, 09:29

אני מצפה להיילו וורס 2 בכליון עיניים.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 04 מאי 2016, 09:36

לא מצפה לשום משחק באמת.. מקווה שיהיה משהו שיפתיע אותי ויגרום לפתח ציפיות כלשהן.. כרגע אין. לא יודע למה אנשים דוחפים לכאן את HL3 (משער ששחר התכוון כבדיחה), אבל הסיכוי שואלב יכריזו עליו בE3 הוא נמוך עד אפסי.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 04 מאי 2016, 14:56

Golan כתב:מקווה שזה קשור לנושא. אני מאמין שכן כי מן הסתם זה יהיה ה-דבר ב-E3. אז לא ברור לי הקטע הזה של "קונסולות מעודכנות", דהיינו PS4.5 וה-XONE Slim. אם סוני ומיקרוסופט הגיעו למסקנה (בוקר טוב!) שהחומרה של הקונסולות ישנה ואנכרוניסטית ושהיא מפגרת מאחורי ה-PC באלף שנים, אז למה פשוט לא ללכת על בטוח?

למה שהם לא יזנחו את ייצור הקונסולות לחלוטין, ויתחילו לעבוד על Software נטו ל-PC?

הרי הם אומרים שאי אפשר לחכות ל-PS5 ול-XONE 2 כי לא ייתכן שכותרים כמו אנצ'רטד 4 לא ירוצו על 60FPS, אז צריך לייצר גרסה מעודכנת. חלאס. מה זה השטויות האלה? אם כבר עשיתם צעד אחד, למה לא לעשות את הצעד השני?

עדכוני החומרה האלו הם עדיין לא מה שיהפכו קונסולה ל-PC. הנוחות והמחיר הזול יחסית של קונסולות ישמרו ולהן יתווספו רק שדרוגי חומרה פה ושם, זאת עדיין קונסולה. יש פה שינוי תפיסתי שאולי קשה לעכל, זה נכון, אבל זה לא שחור ולבן.

בקשר ל-E3 אני לא נותן יותר מדי תשומת לב לחדשות הנוגעות למשחקי קונסולות כדי לא להתבאס סתם שאין לי אחת, והמשחקים היחידים שמסקרנים אותי הם בגדול Titanfall 2, Dishonored ומקווה לראות משהו מ- Dawn Of War 3. לא עולה לי בראש משחק שאני מממששש מחכה לו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 מאי 2016, 16:39

אני ממש רוצה לראות את קראקדאון 3, ממש סינגל פלייר ולא דמואים טכנים של המולטי.
We're just normal men. We're just innocent men

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 04 מאי 2016, 17:14

בגזרת הPS4 אני מחכה לאיזשהו סימן מנאטי דוג על THE LAST OF US 2 וגם לא אתנגד לעוד תצוגה של הורייזון.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 04 מאי 2016, 17:47

אוי, נכון! טיטאנפול 2 ממש מעניין.

מצד אחד HL3 היה בדיחה. מצד שני, אחרי FFVII HD, TLG ושאנמו 3, אני מתכוון לצפות לHL3 בכל E3 ובסוף זה יקרה! זה יקרה!!!
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 מאי 2016, 18:21

avive כתב:בגזרת הPS4 אני מחכה לאיזשהו סימן מנאטי דוג על THE LAST OF US 2 וגם לא אתנגד לעוד תצוגה של הורייזון.

אני דווקא מקווה שTLOU ישאר חוויה סגורה בפניה עצמה. אולי הגענו ליום שחברה כמו נוטי דוג יכולה להסתמך על השם שלה במקום על השם של הפרנצ'ייז. הייתי רוצה לראות אותם עושים משחק מקורי, כמו TLOU, כל פעם. כלומר אלה אם יש להם איזו טרילוגיה אפית לספר או משהו כזה, פשוט TLOU הרגיש כמו סיפור עם התחלה, אמצע וסוף ואני לא בטוח שאני רוצה המשך.

אגב, titan fall 2 זה לא פשוט COD: infinite warfare? :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 04 מאי 2016, 18:40

DrKeo כתב:
avive כתב:בגזרת הPS4 אני מחכה לאיזשהו סימן מנאטי דוג על THE LAST OF US 2 וגם לא אתנגד לעוד תצוגה של הורייזון.

לא.. כמו ש BLOPS3 הוא לא TF הראשון, למרות הרבה דמיון בגיימפליי (או מאיך שהגיימפליי נראה מסרטונים). חבר ואני שיחקנו בסופ''ש חינמי שהיה לBLOPS3 והוא פשוט לא היה כיף כמו TF. משהו שם היה OFF לגמרי בשבילנו. ושנינו גם מאוד נהנינו מTF ממש מההתחלה, כשהיינו ממש גרועים, לא הכרנו את המפות ולא שלטנו בנשקים וכו'. בBLOPS3 זה פשוט הרגיש כבד ולא כיף מההתחלה פחות או יותר.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 מאי 2016, 18:44

האמת שלא שחקתי בBLOPS3, לפחות מהסרטונים זה נראה ממש דומה. אבל יש סיבה לכל זה, תמיד טרייארק היו האולפן סוג ב' ו-IW הסוג א'. היום טרייארק הם הסוג א' שיש לאקטיוויז'ן (או יותר נכון הכי קרוב לסוג א') בזמן שהחבר'ה של IW עושים את TF.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 04 מאי 2016, 20:40

DrKeo כתב:

אני דווקא מקווה שTLOU ישאר חוויה סגורה בפניה עצמה. אולי הגענו ליום שחברה כמו נוטי דוג יכולה להסתמך על השם שלה במקום על השם של הפרנצ'ייז. הייתי רוצה לראות אותם עושים משחק מקורי, כמו TLOU, כל פעם. כלומר אלה אם יש להם איזו טרילוגיה אפית לספר או משהו כזה, פשוט TLOU הרגיש כמו סיפור עם התחלה, אמצע וסוף ואני לא בטוח שאני רוצה המשך.

לדעתי המשחק המקורי השאיר המון מקומות לפיתוח עלילת המשך, ועם ההצלחה של המשחק אני בספק אם הם לא עובדים על פיתוח המשך/ספינאוף כלשהו.
בכלל, לדעתי נוטי דוג היא אחד מהקלפים הכי חזקים שיש לסוני בתחרות מול שאר הקונסולות, אני חושב שעם ההצלחה של המשחקים שלה מאז ימי קראש העליזים נותנים לה חופש פעולה לכל כיוון שהיא תרצה להתפתח.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 04 מאי 2016, 20:51

DrKeo כתב:

גם אני הייתי מעדיף שTLOU ישאר יחיד. היה ברור שהיה להם סיפור לספר והם סיפרו אותו מושלם. אפילו הרחיבו קצת בDLC המצוין.
אני לא חושב שיש סיבה לפתח TLOU2, אבל אין לי ספק שהם עושים את זה. קצת מבאס שזה הטבע של כל מוצר בידור. גם כשהוא יצירת אומנות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 מאי 2016, 21:46

מבאס אותי שמשחקי וידאו לא יכולים להיות כמו סרטי קולנוע. למה תמיד חייב להיות המשך? תמיד הכל זה פרנצ׳ייז. מה רע שtlou ישאר מוצר יחודי והמשחק הבא שלהם יהיה גם מוצר יחודי? מישהו מחפש המשך לממנטו או לרקוויאם לחלום? לא ממש. יהיה נחמד לראות את נוטי דוג הופכים לשם מותג במקום אנצ׳רטד או tlou.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 04 מאי 2016, 22:22

כי זה זול ואפשרי. אתה לא תשתמש באותו צילום בסרט המשך, אבל בהחלט באותו מנוע ומודלים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 04 מאי 2016, 23:45

DrKeo כתב:מבאס אותי שמשחקי וידאו לא יכולים להיות כמו סרטי קולנוע. למה תמיד חייב להיות המשך? תמיד הכל זה פרנצ׳ייז. מה רע שtlou ישאר מוצר יחודי והמשחק הבא שלהם יהיה גם מוצר יחודי? מישהו מחפש המשך לממנטו או לרקוויאם לחלום? לא ממש. יהיה נחמד לראות את נוטי דוג הופכים לשם מותג במקום אנצ׳רטד או tlou.

החברה האחרונה שעשתה את זה, היא TEAM ICO והם פחות קיימים היום. הם לא קרובים לרמה של נוט'י דוג לדעתי, אז באמת הגיע הזמן שעוד חברה תעשה את זה ונוט'י דוג הכי מתאימים. הם גם לא חייבים לוותר לעד על המשכים. הם יכולים לעשות משחק שעומד בפני עצמו ומשחק שחלק מכותר, לסירוגין. איזה משהו חדש ללא המשך כמו TLOU ואז הריבוט של ג'ק ודקסטר שיתחיל טרילוגיה חדשה :D .
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 05 מאי 2016, 10:23

סרטי קולנוע כמו רוקי 7, מהיר ועצבני 19 וסופרמן 24?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 מאי 2016, 11:52

bozeman כתב:כי זה זול ואפשרי. אתה לא תשתמש באותו צילום בסרט המשך, אבל בהחלט באותו מנוע ומודלים.

אף אחד לא משתמש באותם מודלים וממחזר דברים אלה אם זה משחק שנתי כמו AC או COD, כלומר אקטיוויז'ן או יוביסופט (:)). זה לא שבניית המודלים זאת הבעיה, משחק מקורי ומשחק המשך יעלו שניהם באותו סדר גודל, פשוט משחק המשך הוא הימור די בטוח ומשחק מקורי הוא הימור קשה בהרבה. כלומר זה לא ההשקעה בפיתוח, זה ההכנסות שמגיעות בסוף.

כמו שעומר ציין, זה קיים בגדול גם בקולנוע אבל הצד השני של הקולנוע, הסרטי איכות החד פעמיים עם התחלה, אמצע וסוף כמעט ואין בתעשיה. הייתי רוצה שTLOU יהיה כזה. נוטי דוג הם כבר שם דבר בתעשיה, הם יכולים לעשות משחק מקורי כל פעם. הרי TLOU היה משחק מקורי כשהוא יצא, לא אנצ'רטד נוסף, והוא המשחק הכי מוכר שלהם אי פעם. אז מה זה אומר? שאולי אם נותנים לחברה ברמה של נוטי דוג עם השם של נוטי דוג להתפרע קצת גם הקהל מעריך את זה. אין שום סיבה שהמשחק הבא של נוטי דוג לא יהיה מקורי ואין שום סיבה שהוא לא יעשה 6+ מליון עותקים.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 05 מאי 2016, 12:12

אני בזמנו חשבתי שביושוק היה משחק שצריך להיות חוויה סגורה ואין מה להוסיף לו עוד המשך רק בגלל שרוצים לנצל את המותג. לא יאמן כמה שטעיתי.
שורה תחתונה? זה לא באמת משנה. יש גם וגם.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 05 מאי 2016, 12:51

אני חושב שהעובדה שתעשיית המשחקים לא עובדת ככה היא קודם כל כי היא פונה לקהל שגם אם הוא גדול הוא עדיין הרבה יותר קטן, הרבה יותר ספציפי והרפה פחות מגוון מזה שתעשיית הסרטים פונה אליו.
ובסופו של דבר, רוב שוק הצרכנים של עולם המשחקים הוא אותו שוק צרכנים שאליו מכוונים בסרטים שהם כן המשכים על גבי המשכים (כל המהיר ועצבני 7, יקום מארוול 19, סטאר וורס 8, ג'יימס בונד 25, סופרמן, ריבוט שלישי לספיידרמן וכו').
נכון שיש המון גיימרים שהיו שמחים לראות גם "משחקי איכות עצמאיים" (לא שאין המשכונים שהם איכותיים, אני מדבר בהשוואה לסרטים שיש הרבה יותר שמגדירים עצמם כפרוייקט אומנותי שעומד בפני עצמו), אני עצמי אחד כזה, אבל באופן יחסי יש אוכלוסיה הרבה יותר קטנה שמחפשת את זה מאשר האוכלוסיה המגוונת שתעשיית הסרטים פונה אליה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 38 אורחים