E3 2016 - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

MGS FREAK
Veteran

Re: E3 2016 - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי MGS FREAK » 15 יוני 2016, 14:47

נחשף טיטאן חדש ל-TF2, רונין:

לפי דיווחים נראה שאין קוסטומיזציה לטיטאנים ובמקום זאת יש טיטאנים "קבועים", כל אחד עם נשקים ויכולות משלו בדומה לדמויות MOBA או OW. שינוי גדול אבל טוב לטעמי, ככה אתה יודע נגד מי אתה נלחם ישר ולא יווצר מטא שבו כולם משתמשים באותה קונפיגורציה שהוכיחה את עצמה.

גיימפליי ראשון ל-AOM:

אני לא יודע אם המשחק באמת meh או שהוא מרגיש ככה בגלל שהסגנון מזכיר לי את Sunset Overdrive ויש לי דיסוננס במוח בין הציפיות למה שבפועל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יוני 2016, 15:00

חוץ מאשר הקטע של קבלת הטייטן כפרס לרצף הריגות, אני חושב שכל השינויים שהם עושים ל-TF2 נהדרים.
We're just normal men. We're just innocent men

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 15 יוני 2016, 15:16

dean כתב:טוב אנחנו לקראת E3, תקופה שבא אני אוהב להיות קצת יותר פעיל כאן. השערות סבירות שלי:

- ירידת מחיר ל PS4

- סוני לא תדבר על הנאו למרות שהוא יוצא השנה. היא תכריז עליו בסוף אוגוסוט תחילת ספטמבר לדעתי.

- מיקרוסופט תציג גרסת סלים שתגיע למדפים כבר החודש ואולי תדבר על אקסבוקס חדש למרות שהוא יצא רק בסוף השנה הבאה.

- נינטנדו יהיו פחי זבל כרגיל.

- מאמין שנראה את God of War 4

- מאמין שנראה את המשחק החדש של Bend.

- ולהימור הכי גדול שלי, אני חושב שאנחנו נראה במסיבה של מיקרוסופט את היילו גירס ופורצה כמו כמעט כל E3 בעשור האחרון.

טוב אז לפי הסדר:

- טעיתי
- צדקתי
- חצי צדקתי עם הסלים, קלעתי בול עם הסקורפיו!
- צדקתי
- צדקתי (לא חכמה אני יודע)
- צדקתי (גם כן לא חכמה)
- אני לא מאמין שצדקתי

הימורים קלים סך הכל, אבל פגעתי יותר ממה שציפיתי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יוני 2016, 15:45

הכל דלף לפני אז לא הפתעה גדולה :)

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 15 יוני 2016, 16:59

DrKeo כתב:חוץ מאשר הקטע של קבלת הטייטן כפרס לרצף הריגות, אני חושב שכל השינויים שהם עושים ל-TF2 נהדרים.

מסכים, ב-TF1 היית מקבל טייטן בכל מקרה, כאן זה נשמע שבור.

בינתיים אני-

אוהב: טיטאנים ייחודיים, גראפלינג הוק (אם כי היה טוב יותר לדעתי שזאת תהיה יכולת קבועה לכולם).
נייטרלי: השינוי ברודיאו שאותו מאוד אהבתי.
לא אוהב: הכניסה לטיטאן (ו"הוצאות להורג" ממה שהבנתי) היא בגוף שלישי. ה-immersion במשחק הראשון הייתה די סוחפת, חבל שיש יציאות לגוף שלישי.

אגב נראה שהג'טפאק של הטייסים משאיר שובל קצר בזמן ריצה על קירות, יקל בהרבה לזהות אותם.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 15 יוני 2016, 17:07

עזבו שטויות. סוף סוף יש גם סינגלפלייר. :P זה מה שהכי מלהיב אותי במשחק. כי הרי ממה שראינו מהסרטונים, המולטי נראה די דומה בסה"כ למשחק הראשון. לא שזה רע כמובן.
נערך לאחרונה על ידי Golan ב 15 יוני 2016, 17:07, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יוני 2016, 17:07

הוצאות להורג זה בגוף שלישי? זה קצת מבאס, אין לי כוח שישגעו לי את העין בקפיצות בין פרספקטיבות. בכל מקרה נשמע שרוב השינויים טובים אז אני אשמור את הביקורות שלי על הדברים שפחות נראים לי ליום שאני אשחק בו. אני רק חייב לציין שלתת טייטן על פי הריגות הופך אותו לכלי לשחקנים הטובים בלבד וזה נורא לא TF. הדרך היחידה לפצות על זה היא גם הריגת דמויות AI מקרב אותך מהר יחסית לקבל טייטן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יוני 2016, 17:40

מסתבר ש-RE7 בכלל לא יכיל את הדמו E3. כמו PT הוא רק בא להדגים את הקונספט, הדמויות הראשיות וכל שאר הדברים יהיו שונים לגמרי וכנראה יהיו יותר מוכרים ממה שראינו בדמו.

אה, והלוגו שלהם עובד בשתי התצורות של ה-7, נחמד :)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 15 יוני 2016, 17:42

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 15 יוני 2016, 17:43

DrKeo כתב:הוצאות להורג זה בגוף שלישי? זה קצת מבאס, אין לי כוח שישגעו לי את העין בקפיצות בין פרספקטיבות. בכל מקרה נשמע שרוב השינויים טובים אז אני אשמור את הביקורות שלי על הדברים שפחות נראים לי ליום שאני אשחק בו. אני רק חייב לציין שלתת טייטן על פי הריגות הופך אותו לכלי לשחקנים הטובים בלבד וזה נורא לא TF. הדרך היחידה לפצות על זה היא גם הריגת דמויות AI מקרב אותך מהר יחסית לקבל טייטן.

כדאי גם לחכות ולוודא שהמידע הזה בכלל אמין. לא יהיה מפתיע אם המערכת לקבלת הטיטאן זהה למשחק הראשון. תקבל אותו בכל מקרה אחרי זמן מה, אבל רצף הריגות יעזור לך לקבל אותו הרבה יותר מהר (הריגת AI מקצרת בקצת זמן והריגת שחקן אנושי מקצרת בהרבה זמן).
תמונה

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 15 יוני 2016, 17:47

DrKeo כתב:הכל דלף לפני אז לא הפתעה גדולה :)

כתבתי את ההודעה הזאת בראשון ליוני ככה שזה היה לפני כל הדליפות הגדולות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יוני 2016, 18:05

הסקורפיו / מיני ו-GOW היו ידועים עוד ממאי אבל לא נקח ממך את הכבוד של שאר הדברים :)

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 15 יוני 2016, 20:31

משעשע: עיתון The Guardian העלה כתבה שזועמת על אירועי E3, שהיו לדברי העיתון "פסטיבל של גברים-סטרייטים-לבנים בלבד". :lol:

Guardian: 'E3 diversity report - so was it a white guy-fest again?'

למה לעזאזל הם דוחפים את הפוליטיקה המחורבנת הזאת לפה? מי הזמין אותם?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יוני 2016, 21:35

SJW נותן ציוני SJW, נהדר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 יוני 2016, 03:14

מסתבר שאף אחד ב-E3 לא רוצה לשחק ב-days gone (בערך). עיתונאים אומרים שיש תור ענקי לשחק בביתן של סוני בGOW וב-COD אבל האזור הדגמה של days gone כל כך ריק שהם קוראים עיתונאים להכנס ומושכים אותם פנימה. כשאתה כל כך גנרי שכולם רצים לתא COD שלידך, אתה יודע שלא עשית משהו טוב.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 16 יוני 2016, 06:51

אם הייתי עיתונאי ב e3, הייתי עושה בדיוק את אותו הדבר. וcod נראה ממש טוב השנה. הטריילר מהמסיבה של סוני מגניב לאללה! אם היו אומרים שזה משחק אחר, ולא אחד מסדרת cod, רוב הסיכויים שכל ההייטרים היו מתלהבים מאוד.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 יוני 2016, 08:08

לגבי הצד השלישי בהוצאות להורג בTF2 - נראה לי הגיוני דווקא, כי כל האנימציות האלה, למרות שהן מאוד ״מכניסות״ אותך לחוויה - די פוגעות ביכולת שלך להבין איפה אתה ואיפה האויבים מסביב, ככה לפחות אתה מבין מה קורה סביבך תוך כדי ויכול להגיב בהתאם מיד כשהאנימציה נגמרת... לדעתי זו הסיבה וזה סבבה כי זה משחק תחרותי אחרי הכל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 יוני 2016, 11:18

Klayman כתב:אם הייתי עיתונאי ב e3, הייתי עושה בדיוק את אותו הדבר. וcod נראה ממש טוב השנה. הטריילר מהמסיבה של סוני מגניב לאללה! אם היו אומרים שזה משחק אחר, ולא אחד מסדרת cod, רוב הסיכויים שכל ההייטרים היו מתלהבים מאוד.

כן, אני מסכים לגמרי. הגיימפליי שם היה די מדהים, אפילו פנטזיה קטנה שהייתה לי. מספינת אם, לחללית קטנה בקרב חלל, ללעשות boarding לספינת אם אחרת, לשים עליה מטענים ולפוצץ אותה בזמן שאתה בורח שוב בחללית הקטנה שלך וחוזר לספינת אם, מושלם. גם ממש אהבתי את המכניקות החדשות. הרימון המונחה אשכרה הגיוני כאן (לעומת COD הקודם שהיה חצי עתידני ולא היה ברור מה המטרה של הרימון הננעל חוץ מלעשות לך חיים קלים יותר), ה-hook shot פשוט נהדר גם מבחינת ההוצאות להורג וגם הטרוורסיה והאפס כוח כבידה יצר מצב מעניין שבו אוייבים באמת באים מכל הכיוונים, כולל למעלה. ממש אהבתי את הדמו, זה מה שציפיתי בכלל מהקמפיין של TF2.

לאסקין, אתה לא חושב שלקפוץ לגוף שלישי ואז בחזרה לגוף ראשון זה עושה יותר דיסאוריאנטציה? בכניסה לטייטן לא אכפת לי, ממילא עוברים ממצב שאתה בחוץ למצב שאתה בתוך טנק אז כל העולם מתהפך לך כך או כך, אבל בזמן הוצאה להורג? כמובן שהכל תלוי באיך הם מישמים את זה, אולי המצלמה נמשכת לאחור רק 30 ס"מ ורואים את זה מסופר קרוב?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 יוני 2016, 11:40

גם אני חושב שCOD היה מדהים השנה... לא יודע אם כל משימה תהיה כמו זו שהראו - אבל זו הייתה משימה ממש מדהימה ומגוונת.

ונדב - לא, אני לא חושב שזה יוצר יותר דיסאוריינטציה. הקפיצה למבט שלישי אמורה לאפשר לך שליטה על המצלמה בזמן האנימציה, ומן הסתם בגלל שהיא במבט שלישי - המצלמה מתרחקת ונותנת לך לראות יותר ממה שקורה מסביב. אני זוכר כשBATTLEFRONT החדש יצא ואנשים מסויימים שיחקו בו ממבט שלישי ולא הבנתי למה לעזאזל ואיך אפשר... אבל אחרי שחקרתי קצת בנושא - ראיתי שזה נותן לך יתרון מאוד משמעותי בגלל שדה הראייה שפתאום התרחב לו, ואנשים שמשחקים בזה ממבט ראשון אשכרה נמצאים בחסרון. פה מדובר במשהו שונה, אבל בזמן אנימציות ממבט ראשון אתה לא יכול לשלוט במצלמה, כי אתה כאילו רואה את זה מנקודת המבט שלו, וזה "חסרון" לעומת מבט שלישי, ללא ספק, במשחק תחרותי שיכולים לבוא מאחוריך במשך 2 שניות ואתה בכלל לא מודע לזה.
אפילו אם זה "זום אאוט" ממש קטן שלא נותן לך יתרון רציני - לפחות אתה מסוגל להסתכל לצדדים ולדעת מה קורה בינתיים מסביב... כל שנייה מאוד חשובה במשחק כזה. אני חושב שזו החלטה נכונה, אם מבצעים את זה כמו שצריך כמובן. כמה שהאנימציה יותר ארוכה - ככה זה יותר חשוב, אז כמובן שזה אמור להיות יותר חשוב כשאתה נכנס לטיטאן מאשר בהוצאות להורג, אבל זה חשוב כך או כך.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 יוני 2016, 11:46

Laskin כתב:גם אני חושב שCOD היה מדהים השנה... לא יודע אם כל משימה תהיה כמו זו שהראו - אבל זו הייתה משימה ממש מדהימה ומגוונת.

ונדב - לא, אני לא חושב שזה יוצר יותר דיסאוריינטציה. הקפיצה למבט שלישי אמורה לאפשר לך שליטה על המצלמה בזמן האנימציה, ומן הסתם בגלל שהיא במבט שלישי - המצלמה מתרחקת ונותנת לך לראות יותר ממה שקורה מסביב. אני זוכר כשBATTLEFRONT החדש יצא ואנשים מסויימים שיחקו בו ממבט שלישי ולא הבנתי למה לעזאזל ואיך אפשר... אבל אחרי שחקרתי קצת בנושא - ראיתי שזה נותן לך יתרון מאוד משמעותי בגלל שדה הראייה שפתאום התרחב לו, ואנשים שמשחקים בזה ממבט ראשון אשכרה נמצאים בחסרון. פה מדובר במשהו שונה, אבל בזמן אנימציות ממבט ראשון אתה לא יכול לשלוט במצלמה, כי אתה כאילו רואה את זה מנקודת המבט שלו, וזה "חסרון" לעומת מבט שלישי, ללא ספק, במשחק תחרותי שיכולים לבוא מאחוריך במשך 2 שניות ואתה בכלל לא מודע לזה.
אפילו אם זה "זום אאוט" ממש קטן שלא נותן לך יתרון רציני - לפחות אתה מסוגל להסתכל לצדדים ולדעת מה קורה בינתיים מסביב... כל שנייה מאוד חשובה במשחק כזה. אני חושב שזו החלטה נכונה, אם מבצעים את זה כמו שצריך כמובן. כמה שהאנימציה יותר ארוכה - ככה זה יותר חשוב, אז כמובן שזה אמור להיות יותר חשוב כשאתה נכנס לטיטאן מאשר בהוצאות להורג, אבל זה חשוב כך או כך.

אבל זה כל הקטע של הוצאה להורג במשחקי מולטי, ה-risk reward של להרוג מישהו במכה אחת אבל אתה סופר פגיע לאיזה 3 שניות. נשמע לי שזה יגרום לדיסאוריאנטציה כי אם למשל אתה עושה את ההוצאה להורג כשאתה מסתכל למערב ובזמן ההוצאה להורג אתה מסובב את המצלמה לצפון, כשההוצאה להורג תסתיים המצלמה תקפוץ לך חזרה למערב כך שזה יכול ליצור בעיות. שוב, הכל תלוי בהוצאה לפועל, אולי המבט של הדמות שלך יתישר עם המצלמה בסיום הפעולה.

מישהו אשכרה ראה מולטי של TF2, ממש רציף ולא סתם טריילר? אפשר פשוט לראות במקום להתווכח על עיוור.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 יוני 2016, 11:54

לא, יש מספיק RISK-REWARD בזה שאתה חשוף לגמרי בזמן האנימציה, ולא יכול לזוז או לירות... זה משהו אחר לגמרי כשאתה גם לא יכול להסתכל ולראות מה קורה מסביב באותו זמן. הבעייתיות שציינת יכולה בקלות להפתר אם בסוף האנימציה המצלמה תמשיך להיות מכוונת לאן שהסתכלת בזמן האנימציה. לא מאוד מסובך, ופותר את טענת הדיסאוריינטציה.
אגב, אני מדבר באוויר, לא זוכר מה היה בגיימפליי שהראו, אם הראו... פשוט מנסה לפתור את הדילמה של "מה עדיף" על הנייר.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 יוני 2016, 12:07

נדב, אתה מרגיש דיסאוריאנטציה בOverWatch, כשאתה משתמש בULT של הריפר ומסתכל עליו מלמעלה? אתה מרגיש דיסאוריאנטציה כשאתה משתמש בזה של ג'אנקראט ובכלל מתגלגל עם הצמיג למקום אחר לגמרי במפה?

אין בעיה עקרונית עם הוצאות להורג בגוף שלישי. בוודאות אפשר לעשות את זה נכון. אני אפילו לא בטוח אם זה קשה במיוחד לעשות את זה נכון.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 יוני 2016, 12:44

Nucleus_Dawn כתב:נדב, אתה מרגיש דיסאוריאנטציה בOverWatch, כשאתה משתמש בULT של הריפר ומסתכל עליו מלמעלה? אתה מרגיש דיסאוריאנטציה כשאתה משתמש בזה של ג'אנקראט ובכלל מתגלגל עם הצמיג למקום אחר לגמרי במפה?

אין בעיה עקרונית עם הוצאות להורג בגוף שלישי. בוודאות אפשר לעשות את זה נכון. אני אפילו לא בטוח אם זה קשה במיוחד לעשות את זה נכון.

כן, כשאני מסיים את הULT של הריפר אני לשניה לא מבין לאיפה אני פונה כשהמצלמה חוזרת לגוף ראשון וזאת עוד אנימציה ארוכה, לא שניה וחצי כמו הוצאה להורג. אין שום סיבה למשוך אותך לגוף שלישי בOW בULT של הריפר חוץ מאשר שתראה איזה יפה אתה יורה בכולם. בכיף יכלו להשאיר אותך בגוף ראשון רק לא מסתחרר אלה ממשיך להסתכל לאיפה שאתה מסתכל בשליטה מלאה, אני גם מקווה שהם יעשו את זה בפאטצ' עתידי.

אגב, בטריילר מולטי כל ההוצאות להורג (כלומר לפחות סטייל מכות מילי) היו בגוף ראשון, אז לא ראינו איך זה נראה עדין.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 16 יוני 2016, 12:51

כן הrisk reward הוא לגמרי זמן האנימציה שאתה תקוע בה בשביל משהו שהוא סתם גלורי קיל ולא יותר מזה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 יוני 2016, 12:56

swiss-the-engine כתב:כן הrisk reward הוא לגמרי זמן האנימציה שאתה תקוע בה בשביל משהו שהוא סתם גלורי קיל ולא יותר מזה.

ולצאת למבט שלישי עם מצלמה חופשית מגדילה עוד יותר את הreward כי זה גם נותן לך פרספקטיבה טובה יותר על השדה קרב שאני חושב שזאת גם טעות.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 29 אורחים