E3 2016 - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: E3 2016 - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 16 יוני 2016, 13:15

DrKeo כתב:
swiss-the-engine כתב:כן הrisk reward הוא לגמרי זמן האנימציה שאתה תקוע בה בשביל משהו שהוא סתם גלורי קיל ולא יותר מזה.

ולצאת למבט שלישי עם מצלמה חופשית מגדילה עוד יותר את הreward כי זה גם נותן לך פרספקטיבה טובה יותר על השדה קרב שאני חושב שזאת גם טעות.

נותן לך ממש טיפה בזמן שאתה מאבד די הרבה, וכמה שהמשחק יותר תחרותי - כך הסיכוי לRISK גבוה יותר. זה רק הוגן, ולדעתי זה האידאל במשחקים כאלה... אם מבוצע כמו שצריך ובצורה מאוזנת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 יוני 2016, 13:26

כן, כל דבר אפשר לעשות טוב אם זה מבוצע כמו שצריך ובצורה מאוזנת. אני חושב שיציאה מפרספקטיבת המשחק היא שלילית, אבל נחיה ונראה.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 יוני 2016, 13:39

מה הבעייה שלך להבין שאתה חושב לא נכון? אתה רוצה שאביא ציטוטים ודיעות של אנשים שיוכיחו מתמטית ואבסולוטית שאתה טועה? בא נהפוך את זה למלחמת מגילות!!!
(מישהו צריך לפצות על החוסר של HE WHO SHALL NOT BE TAMED)

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 16 יוני 2016, 14:52

DrKeo כתב:
swiss-the-engine כתב:כן הrisk reward הוא לגמרי זמן האנימציה שאתה תקוע בה בשביל משהו שהוא סתם גלורי קיל ולא יותר מזה.

ולצאת למבט שלישי עם מצלמה חופשית מגדילה עוד יותר את הreward כי זה גם נותן לך פרספקטיבה טובה יותר על השדה קרב שאני חושב שזאת גם טעות.

לא יודע... ככה זה עובד בהיילו וזה בערך הניסיון היחידי שלי בנושא ואני חושב שזה עובד שם טוב ונכון אז...
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 16 יוני 2016, 17:19

dean כתב:אני לא מבין את השנאה ש COD מקבל השנה.
אף פעם לי שחקתי בסדרה הזו (אולי קצת כשהראשון יצא) אבל שמתי לב שהשנה השנאה כלפי המותג חזקה מתמיד.
אחרי שראיתי את הגיימפליי במסיבת עיתונאים של סוני, אני לא מבין מה הבעיה עם המשחק. אני אמנם לא הקהל יעד ואני לא אקנה את המשחק אבל מה אני מפספס פה? המשחק נראה אחלה למי שאוהב shooters.

יש כמה וכמה סיבות שאנשים שונאים את COD.
1) הם פאנבויז של באטלפילד. אבל זה נכון לכל שנה.
2) הם שונאים משחקים עתידניים ומעדיפים לוחמה מודרנית (מצד שני הם מתעלמים מזה שCOD הלכו לכיוון עתידני כבר במשחקים קודמים, ומזה שהם התלוננו על משחקי COD בעבר שנשארו באותה תקופה כי הם "לא משנים כלום").
3) הם עדיין אוהבים את Modern Warfare ומתעצבנים על זה שאקטיוויזן לא מוציאה אותו בנפרד אלא מכריחה לקנות את גרסת האספנים של המשחק החדש (למרות שברור לכולם שזה ישתנה בעתיד, אחרי שאקטיוויזן תחלוב את מי שאפשר לחלוב).
4) הם פאנבויז של סוני בעוד COD תמיד מוצג במסיבת העיתונאים של מיקרוסופט בזכות שיתוף הפעולה שלהם.

בעוד סיבה #3 היא משהו יחודי למשחק החדש, הסיבה הרביעית התהפכה לה פתאום: מיקרוסופט הציגו את באטלפילד וסוני את COD. מהסיבה הזו כל הפאנבויז של סוני שמיהרו להשמיץ כל תצוגת משחק קודמת בסדרה ממסיבת העיתונאים של מיקרוסופט פתאום לא מבינים מה הבעיה עם המשחק ורק מעכשיו הוא נראה להם ממש ממש אחלה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 יוני 2016, 17:29

SWYM - נראה לי שאתה טועה לגמרי לגבי מספר 4 והסיכום שלך, אם אני לא טועה זו השנה השנייה ברצף כבר שCOD מוצג בתערוכה של סוני ולא מיקרוסופט, ועדיין זה לא מנע מהמשחק האחרון לקבל הכי הרבה DISLIKES בהסטוריית היוטיוב.
הסיבה שאנשים חושבים שזה נראה COD טוב לשם שינוי היא.... שזה נראה COD טוב לשם שינוי :) אני לא משוכנע שכל המשחק יהיה ככה, אבל אם הוא יהיה חצי מהמשימה שהם הראו - אני קונה אותו ביום הראשון, וזה לא קרה כבר כמעט עשור עם COD

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 יוני 2016, 18:13

5) זאת סדרה שנתית ויש המון אנשים שמפתחים שנאה למשחקים שנתיים, אני אחד מהם (למרות שספציפית התלהבתי מ-COD, אין לי בעיה עם שנתי אם עושים משהו מקורי שכזה).

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 16 יוני 2016, 18:28

Laskin כתב:SWYM - נראה לי שאתה טועה לגמרי לגבי מספר 4 והסיכום שלך, אם אני לא טועה זו השנה השנייה ברצף כבר שCOD מוצג בתערוכה של סוני ולא מיקרוסופט, ועדיין זה לא מנע מהמשחק האחרון לקבל הכי הרבה DISLIKES בהסטוריית היוטיוב.
הסיבה שאנשים חושבים שזה נראה COD טוב לשם שינוי היא.... שזה נראה COD טוב לשם שינוי :) אני לא משוכנע שכל המשחק יהיה ככה, אבל אם הוא יהיה חצי מהמשימה שהם הראו - אני קונה אותו ביום הראשון, וזה לא קרה כבר כמעט עשור עם COD

מספר 4 לא מסביר את כמות הדיסלייקים אלא למה דווקא בצד השני אנשים חושבים פתאום שהמשחק נראה טוב :)
הדיסלייקים זה שילוב של כמה גורמים אבל היחודי להשנה הוא כנראה הבאנדל הכפוי של Modern Warfare.
המשימה בתכלס נראית כמו פלאשבק למשימת החלל של היילו ריץ', ולדעתי עשויה פחות טוב ומרגישה כמו קטע סינגל פלייר מאד מאד מתוסרט במסורת הסרדה (למרות שהקטע של הגראפלינג הוק מגניב). אם אני אגלה פתאום שיהיו גם קרבות מולטיפלייר בzero-g (לא טרחתי לבדוק עדיין) ועוד תוכן סינגל פלייר מלבד הקטע הבודד הזה אז זה בהחלט יהיה מאד נחמד לגלות.
אבל אני בצד שמעדיף קרבות בחלל על פני מלחמות עולם עתיקות וכנראה שהמגיבים ביוטיוב בצד השני של המשוואה. מה שכן, מגיבים ביוטיוב זה לא פונקציה כספית אלא סתם עדר: כשמסתכלים על המכירות באמזון נראה שCOD וBF מוכרים כמעט אותו הדבר.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 16 יוני 2016, 19:24

ולחלק השמח - מיקרוסופט VS סוני:

הוריזון: שני המשחקים שהפתיעו אותי לטובה היו במקרה שני אלו עם המילה "הוריזון" בשם. Zero Dawn נראה מצויין ולמעשה הדבר שהכי עניין עותי בתערוכה של סוני, וForza Horizon שבכלל לא היה על הרדאר שלי נראה כמו משחק הפורצה הכי מעניין וכיפי עד היום.
זומבים: מיקרוסופט חשפה לא פחות משני משחקי זומבים: דד רייזינג 4 וState of Decay 2. סוני חשפה את Days gone ואת Resident Evil 7 (שבא בהפתעה מוחלטת בסקשן של הVR אבל אחר כך גם התברר שיגיע גם לOne). מיקרוסופט נראה כאילו היא לוקחת יותר כיוון של פאן עם הזומבים שלה, בעוד Days gone של סוני נראה סופר דיכאוני. אם הייתי צריך לבחור משחק אחד מכל אלו אז כנראה Dead Rising 4 עם אווירת הכריסטמס החגיגית שלו הוא כנראה המשחק שהייתי קונה בבלאק פריידיי באנדארווו.
רימאסטר: סוני לא למדה מהפאשלה של מיקרוסופט בזמנו (הציגה את Conker רק כדי שנגלה שלא מדובר במשחק חדש) וחזרה על אותה הטעות עם ההצגה של קראש רק בשביל שנגלה שזה רימאסטר. מיקרוסופט דווקא בחרה כנראה בחוכמה להכריז על הרימייק של Phantom Dust מחוץ למסיבת העיתונאים עצמה (בטח אחרי הפיאסקו של המשחק החדש שהוכרז לפני שנתיים ובוטל בסוף).
אגדה יפנית: מצד אחד The last Guardian אחרי מלאנתלפים שנים בפיתוח team ico עם תאריך סופי, ומצד שני Recore שמחבר בין כמה מוחות יפנים שמאפשר לו להגיד "מהיוצרים של המון המון משחקים שאהבתם" - אבל קצת מדאיג כל הקטע של המחיר המוזל שלו שאומר שמיקרוסופט לא מתייחסת אליו כאל הפקה רצינית. ואז מגיעה אגדה יפנית אחרת בדמות זלדה, ונינטנדו לוקחת את כל הקופה. היה להם אמנם רק דבר אחד לעשות, אבל הם עשו אותו כמו שצריך עם משחק שנראה פשוט מדהים וגורם גם לrecore וגם לTLG להיראות קצת כמו משחקים סוג ב'.
אגדה יפנית, סיבוב שני: בצד של סוני קוג'ימה (שממשיך לזגזג בין מסיבת עיתונאים של סוני ומיקרוסופט כל שנה) עם טריילר WTF למשחק שעדיין אין לו מנוע ולא באמת רלוונטי לשנות הקיום הקרובות שלנו, אבל בצד של מיקרוסופט פלאטינום מוכיחים לי שscalebound מגיע עם גיבור כל כך מעצבן שאני פשוט לא רואה את עצמי משחק במשחק הזה. עדיף משחק עדיין לא קיים של קוג'ימה על פני משחק שנראה שהולך לאכזב מפלאטינום?
משהו אוף וור: אצל מיקרוסופט עסקים כרגיל עם גירס חדש שמציג את מזג האוויר המטורף במשחק אבל חוץ מזה קצת מרגיש כמו כל משחק גירס מהדור הקודם - ואז הם שוב חוזרים על השטות של לחתוך את המשחק שניה לפני הקליימאקס והקרב המעניין עם הטרול הענק. אבל דווקא אצל סוני שום דבר לא כרגיל: אלו דווקא משחקי גוד מהדור הקודם שהרגישו כמו שריד של גיימפליי מהPS2 (עם זירות שכוללות מצלמה מקובעת וכדומה), אבל המשחק החדש בכלל לא נראה כמו גוד אוף וור - אלא כמו סקיירים פוגש את טומב ריידר פוגש את דארק סולס פוגש ילד מעצבן שמנגן אצלי על הוייב של להיות אבא. בניגוד לתצוגה המונוטונית של גירס הם גם יודעים לשלוט בפייסינג וכן מראים לנו קרב אפי מול טרול - וחוץ מזה נורווגיה עושה רק טוב לעור של קרייטוס. סוני לוקחת את הסיבוב הזה בענק.
האחרים שאין לי איך לדחוף ביחד: סוני מציגה את דטרויט ומזכירה שדייוויד קייג' עשה משחקים עם בחירה והשלכות שלא באמת משנות עוד לפני שtelltale השתלטו על הזאנר עם משחקים יותר טובים ופרנצייזים יותר מבוססים, פלוס טיזר של ספיידרמן שמגיח לרגע קטן אבל גונב את ההצגה עם רמת המגניבות שמתעלה על גניבת ההצגה של ספיידרמן בקפטן אמריקה (כל מה שחסר להם זה ללהק עכשיו את מריסה טומיי גם למשחק). בצד השני מיקרוסופט מציגה את Sea of Thieves שמרגיש כאילו היו צריכים לעשות לו branding של שודדי הקאריביים ולחגוג יחד עם יציאת הסרט החדש בשנה הבאה, את Halo Wars 2 שכבר אפשר לשחק בבטא אבל הבמה הציגו בעיקר CGI, ואת Inside שמזכירים לנו שהולך להגיע כבר החודש (ומשחדים את כולם בעותק של לימבו).
חומרה חלק מהתערוכה של מיקרוסופט הושקע בגרסאות חדשות של הקונסולה כבר השנה שמלווים בהורדת מחיר, בקפיצת חומרה משמעותית בשנה הבאה, ושיפורים כלליים לשלט ולשירותי האונליין. אצל סוני ההתמקדות היתה בPeripheral למציאות מדומה בתג מחיר של קונסולה חדשה, אבל תוך התעלמות מוחלטת מהקונסולה החדשה שצריכה להגיע איתו - כי בואו נודה בזה: אין מה לצפות לקבל חווית VR אפילו חצי אפויה עם חומרה מקרטעת משנת 2013. אני שואל את עצמי אם הPSNeo היתה באמת צריכה לצאת בעונת החגים של 2016 וסוני שתכננו בהתחלה על באנדל נאלצו לדחות אותה - אבל החליטו בכל זאת לדחוף את המורפיאוס לכמה שיותר בעלי PS4 נוכחית כי הם כבר נכנסו לייצור. הפוקוס על חוויות הVR הצולעות עשה לי קצת פלאשבקים לימי הקינקט VS מוב העליזים.
ספירת מלאי: בשורה התחתונה מיקרוסופט הציגה יותר משחקים - תשעה (כשאחד מהם הוא משחק הורדה דיגיטלי ואחד F2P) לעומת שמונה (כשאחד מהם הוא רימאסטר). סוני לקחה מבחינתי ברמת ההשקעה בדמואים (הובילו אצלה Zero Dawn, Spiderman ו-God of War) אבל כשמסתכלים על תמונת המצב בפועל מסתבר שרק שניים מהם מגיעים עם תאריכי יציאה (TLG וZero Dawn), ומתוכם רק אחד בשנת 2016. מיקרוסופט לעומת זאת הציגה חמישה משחקים שמגיעים כבר ב-2016 (recore, גירס, פורצה, אינסייד וכנראה שגם Dead Rising 4 לאור ההדלפה) פלוס אחד (Halo Wars 2) עם תאריך מוכרז לתחילת 2017.
אני חושב שזו תבנית שבגדול חוזרת על עצמה במסיבות עיתונאים של E3, ולמרות שלשתי החברות יש נטיייה למתוח ולבטל חלק מהפרוייקטים (פייבל מישהו?) חלק מהסטודיואים של סוני חיים כבר מעבר לזמן ואלב, ואין כמו המשחק היחיד במסיבת העיתונאים שלה שבאמת מגיע ב-2016 כדי להזכיר לנו את זה - באיחור של חמש שנים מהתאריך המקורי ואחרי שהוכרז כבר בE3 של שנת 2009. הסיבה המרכזית שבזכותה מיקרוסופט לוקחת פה היא שהיא הציגה לא רק יותר משחקים אלא גם לו"ז שמכסה את הטווח הקצר. אני מקבל את התחושה שעד שחלק מהמשחקים של סוני יראו אור אנחנו נהיה כבר עמוק לתוך החצי-דור הבא, עם עוד מסיבות E3 ועוד תצוגות תכלית.
מוזיקה: נו, עם תזמורת חיה בטח שסוני לוקחת פה. אבל באופן כללי מאד אהבתי את הבחירות המוזיקליות של הרבה מאד מהטריילרים בשני הצדדים. מישהו צריך להוציא סאונדטראק של E3.
נערך לאחרונה על ידי swym ב 21 יוני 2016, 16:59, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 16 יוני 2016, 19:56

לייק על הסיכום המושקע.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 16 יוני 2016, 21:51

swym כתב:זומבים: מיקרוסופט חשפה לא פחות משני משחקי זומבים: דד רייזינג 4 וState of Decay 2. סוני חשפה את Days Gone ואת Resident Evil 7 (שבא בהפתעה מוחלטת בסקשן של הVR אבל אחר כך גם התברר שיגיע גם לOne). מיקרוסופט נראה כאילו היא לוקחת יותר כיוון של פאן עם הזומבים שלה, בעוד Days Gone של סוני נראה סופר דיכאוני. אם הייתי צריך לבחור משחק אחד מכל אלו אז כנראה Dead Rising 4 עם אווירת הכריסטמס החגיגית שלו הוא כנראה המשחק שהייתי קונה בבלאק פריידיי באנדארווו.

תיקנתי לך. :)
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 17 יוני 2016, 07:53

משחק התערוכה שלי זה זלדה בקל.

אם כי המשחק שהכי העסיק אותי היה פיינל פנטסי 15 - הדמו בתערוכה של מייקרוסופט היה רע, הטריילר אצל סוני היה טוב , ל EZA היו רשמים לא טובים מדמו שהם שיחקו ב"שבוע השופטים" גם על המערכת קרב וגם מבחינה טכנית וגם מבחינת העולם הפתוח והם צוות שפיינל פנטזי15 הוא אחד המשחקים הכי מצופים שלהם , מצד שני ב E3 היו דמואים מבילד אחר שלטענת אנשים רצו יותר טוב על האקס בוקס והפלייסטיישן, מצד שלישי הדמו שסקוור הציגו בסטרים שלהם בכלל רץ על ערכת פיתוח למחשב לטענתם, מצד רביעי הם הראו שני טריילרים קטנים שנראו ממש טוב - אחד עם המכונית (בתור ספינת אוויר) ואחד באחת מהערים שנראה ממש ממש טוב - מצד חמישי הם חייבים להשתמש אפילו ב fxaa הכי זול למען השם כי המשחק זקוק לזה נואשות, מצד שישי הייתה "דליפה" עם המון פרטים על המשחק עצמו וגם המצב הנוכחי של הפיתוח שלו שנשמעו איום ונורא, מצד שביעי בנאו גאף הרבה אנשים הגיעו למסקנה שמדובר בהטרלה. לא יודע כבר, לעקוב אחרי המשחק זה כמו רכבת הרים רגשית

אני מנחש שבכללי הוא הולך להיות טוב, אבל רק "טוב" עם המון בעיות, שזה חתיכת אכזבה למישהו כמוני שקיווה ואפילו האמין באיזשהו שלב אחרי שהם חשפו אותו על הפס 4 שהם יחזרו לימי הזהב שלהם בפס1, אבל אני עדיין יהיה שם DAY 1 כי אני די חסר תקנה שזה נוגע לפיינל פנטזי למרות שהמשחק האחרון שממש אהבתי יצא ב 1999 :lol:

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 17 יוני 2016, 08:46

swym כתב:
dean כתב:אני לא מבין את השנאה ש COD מקבל השנה.
אף פעם לי שחקתי בסדרה הזו (אולי קצת כשהראשון יצא) אבל שמתי לב שהשנה השנאה כלפי המותג חזקה מתמיד.
אחרי שראיתי את הגיימפליי במסיבת עיתונאים של סוני, אני לא מבין מה הבעיה עם המשחק. אני אמנם לא הקהל יעד ואני לא אקנה את המשחק אבל מה אני מפספס פה? המשחק נראה אחלה למי שאוהב shooters.

בעוד סיבה #3 היא משהו יחודי למשחק החדש, הסיבה הרביעית התהפכה לה פתאום: מיקרוסופט הציגו את באטלפילד וסוני את COD. מהסיבה הזו כל הפאנבויז של סוני שמיהרו להשמיץ כל תצוגת משחק קודמת בסדרה ממסיבת העיתונאים של מיקרוסופט פתאום לא מבינים מה הבעיה עם המשחק ורק מעכשיו הוא נראה להם ממש ממש אחלה.

פעם ראשונה ואחרונה שאני מגיב לך, אז תקשיב טוב.
תחסוך ממני ומשאר העולם את העקיצות העקיפות והלא רלוונטיות שלך.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 17 יוני 2016, 08:54

דין, תרגע. אף אחד לא מציג משהו עקיף.
תמונה

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 17 יוני 2016, 09:14

bozeman כתב:דין, תרגע. אף אחד לא מציג משהו עקיף.

אם לא הייתי רגוע התגובה שלי הייתה שונה לגמרי.
ובמקום להיות מצחיק, שנינו יודעים שכל הטענות/תירוצים שרשמת בשביל להצדיק את הבאן של רונן חלים גם עליו, אז למה אתה מחכה?

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 17 יוני 2016, 09:30

א. הוא מנהל
ב. אין שום דבר - שום דבר בתגובה שלו בעייתי. אתה מפרש אותה פרשנות (דחוקה ביותר) כאילו היא רק עליך. הוא לא כתב לך באופן אישי, והוא לא ציטט אותך מהעבר והוא ירד לשום פס אישי. הוא לא דיבר אליך בפאסיביות אגרסיביות ובטח לא רשם מגילות להתיש אותך.
תמונה

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 17 יוני 2016, 09:52

טוב לפני שאנחנו מעבירים נושא, אתה אומר שהפרשנות שלי דחוקה ביותר? בוא נשאל מה חברי הפורום חושבים, האם הייתה התייחסות אלי באופן ישיר/עקיף או לא?

תמונה

אם התשובה היא לא אז הבנת הנקרא שלי כנראה בקנטים וזה יהיה מאוד מבאס.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 יוני 2016, 10:24

אם כל פעם שמישהו יעשה CALL OUT למישהו פה בפורום נתן לו באן, רונן לא היה פה ביום שהוא הצטרף. מאז הוא ספיק לעשות פחות או יותר 15,439 call outs לאנשים ועל אף אחת מהן הוא לא קבל באן. את הבאן הוא קבל על משהו גרוע בהרבה. לא צריך ללכת פה על קליפות ביצים.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 17 יוני 2016, 11:50

איפה אתה רהתייחסות אליך? אני רואה טיעון כללי על פאנבויים. יכול להיות שאתה חלק מהקבוצה שגיא ציין (בעיניו או בעיננך) אבל בהחלט לא משהו ישירות.
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 17 יוני 2016, 14:08

נו דין, אז הוא אמר "אחלה", זה לא אומר שהוא בהכרח התכוון אליך. וגם אם כן, אז ? אנחנו בני אדם ובאינטרנט ההפרדה בין תקיפת דעה לבין תקיפה אישית לפעמים קצת מעורפלת, תחליק את זה לטובת הפורום והדיון התרבותי, זה מה שאני הייתי עושה ואף עושה לפעמים פה ושם במרחבי האינטרנט. אין מה לחפש משמעויות נסתרות בכל פוסט ולהיגרר לריבים מיותרים או לשיחות בסגנון fxp שנשמעות כמו צ'אט בווטסאפ :" נו איפה כתבתי את זה?" "סתכל למעלה" "לא רואה" נו סתכל למעלה אחי" "נו מה אתה מסתלבט עלי?" "לא אחי בדוק עמוד קודם" (לא מתייחס כאן לאף משתמש ספציפי, זאת הייתה דוגמא לסגנון שיצא לי לראות שם ולא הייתי רוצה לראות פה).

ואני כותב כאן אליך, אבל מבחינתי זה תקף לכולם.

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 17 יוני 2016, 14:47

כן כנראה שצריך להמשיך ולהתעלם. הבחור כבר שנים מצטט דברים שלי ועוקץ. כנראה שהוא מאוהב בי או משהו כי אין לי כבר איך להסביר את הרצון הזה לתשומת לב. בכל מקרה, אני סיימתי עם הנושא.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 17 יוני 2016, 15:26

דד רייזינג 4 יהיה בלעדי ל90 ימים לחנות של חלונות 10 ובלעדי לשנה לקונסולת ה XB1.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 17 יוני 2016, 16:14

ואז נוכל לקנות אותו בסטים/אוריג'ן/יופליי?
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 17 יוני 2016, 16:59

בסטים כן. לא יודע אם קאפקום טורחים למכור גם בחנויות אחרות.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 18 יוני 2016, 12:11

ג'ייסון וונדרברג ניצח את E3, לדעתי. כל פעם שהוא מופיע הוא הופך לאחד המפתחים האהובים עליי. הוא פשוט בן אדם מגניב. השילוב שלו עם התשוקה חסרת המעצורים של מייקל הובר פשוט מושלם:
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 27 אורחים