Uncharted 4 – הדיון הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Stick
Veteran

Re: Uncharted 4 – הדיון הרשמי

הודעהעל ידי Stick » 09 מאי 2016, 14:06

כן אבל יש משהו שאתה מקבל ממשחק רק כשהוא טרי, ואלו משחקים נהדרים שישארו נהדרים אבל חבל לאבד מהם את זה.
למשל לאורך כל הדור הקודם הייתי מרוצה מהPS3 שלי ועל ה360 אמרתי שאין שם המון מה לשחק שאין לי, אבל בוודאי בסוף הדור אני אקנה איזה אחד משומש בשביל לשחק קצת הילו ואת טרילוגיית גירס. בסופו של דבר בסוף הדור, הם (בייחוד גירס) כבר היו נראים כל כך מיושנים והמכניקות שלהם נטחנו כבר בכל כך הרבה משחקים אחרים שהדבר האחרון שרציתי לעשות זה לשחק בהילו ובגירס, ולכן באמת אף פעם לא קניתי 360 בסוף.

לא שאני אומר שזה בוודאות מה שיקרה בPS4, נכון לעכשיו אני עדיין מאמין שאני באמת אקנה אחד בסוף הדור וגם המשחקים עצמם יותר קורצים לי כי אני כבר מכיר אותם מדורות קודמים (להמשך טוב לTLOU יהיה מאוד קשה לוותר) אבל עדיין משהו נאבד בדרך ואולי עדיף כבר להשבר קצת לפני בידיעה שכשיגעו "משחקי השבירה" הבאים הם יהיו לך טריים.
אבל כמובן שהשאלה העיקרית שאני כרגע נופל בה זה כסף ככה ש..

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 מאי 2016, 14:16

DrKeo כתב:
Laskin כתב:זה בסדר, אתה בטח תקנה לקראת סוף השנה את הNEO ותשחק בו ב-60 פריימים

מן הסתם אני אקנה ניאו כשאני אקנה פס4 אבל אין לי מושג מתי היום הזה יגיע. אין לסוני אף משחק השנה אחרי אנצ'רטד 4, אני אצטרך לחכות שבאמת יהיו כמה משחקים טובים לקונסולה וזה בטח יקח עוד שנתיים או שלוש. אני באמת מצדיע למיקרוסופט וסוני שהצליחו לעשות את הדור הגרוע בהסטוריה, לא קל להביא רמה כל כך נמוכה במשך שלוש שנים ברצף. מזל שיש את נוטי דוג ורמדי.

זה לא שזה הדור הכי גרוע, כמו שהPC ממש תפס תאוצה והוא כבר לא מקבל רק פורטים גרועים/עצלים (למעט כמה מקרים בודדים בשנה) אחרי שנתיים שהמשחקים יוצאים לקונסולות, אלא באותו יום והם נראים טוב יותר ויש מודים וכו'... חברות צד ג' נותנות לPC את הכבוד המגיע לו, וזה גורם לקונסולות להחוויר.
אני כן חושב שיהיה לי יותר ממשחק אחד לשחק בו על הPS4 אם אקנה אותו... בטח עוד איזה 3 משחקים קטנים כמו ALIENATION שמקבל ציונים מעולים, וR&C שהוא נחשב בעיניי משחק חדש לגמרי. בהמשך השנה יש את GT SPORTS, TLG וFF VX שלא משנה איך יצאו בסוף - נראה לי שאני 100% אקנה אותם...
ויש את NIER, NI-OH שהם גם בלעדיים, וגם את GRAVITY RUSH 2 שנראה ממש מעולה... ואפילו DREAMS נראה כמו חוויה ממש מיוחדת שאקנה במבצע :)
קיצר, זה דווקא סבבה יחסית ושווה קנייה של קונסולה בסוף השנה, במיוחד אם הNEO תוכל להציג את FF VX עם קצת יותר AA ובקצב פריימים נורמלי...
אבל קודם שיצא הNEO, ונראה עד כמה זה באמת משפר משחקים קיימים ועתידיים, ואם הוא לא מתחמם מדי וכו'.

אני מניח שבמרץ אני עלול לרכוש אותו, עם GOW חדש :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 מאי 2016, 14:45

כן סטיק, אתה צודק, אני לא מתכנן לשחק בU4 כשהוא יהיה בן 6 שנים זה יהיה ממש באסה. כנראה מה שיקרה הוא שאני אקנה פס4 עוד איזה שנה וחצי, אנצ'רטד 4 יהיה קצת ישן (למרות שTLOU כבר בן 3 ואני ממש לא חושב שיש בעיה לשחק בו היום אפילו שהייתה קפיצת דור) אבל אולי בגרסת הNEO הוא יקבל בוסט מסויים, GOW4 בטח יהיה חדש למדי והמשחק הבא של נוטידוג יהיה באופק. זה לא המצב שאתה מתאר כשקופצים ל360 ב2013 כשגירס 1 בן 7 והוא עבש לגמרי.

לאסקין, ציינת משחקים נהדרים בשבילך אבל לא בשבילי. GT לא מעניין אותי יותר מדי, GR2 גם לא, FFVX יגיע לPC בגרסה עדיפה פי כמה (להתחשב בזה שהוא קטסטרופה טכנית על הפס4), אלייאן ניישן נראה מאוד חמוד וכשיהיה לי פס4 אני אקנה אותו אבל הוא לא מוכר לי קונסולה ו-R&C זאת סדרה נוראית בעיניי שלא ברור לי איך אנשים ששחקו בעבר במשחקי פלטפורמה טובים או שוטרים טובים יכולים להגיד עליהם משהו טוב חוץ מאשר גרפיקה יפה וכתיבה משעשעת. או במילים אחרות, TLG, משחקים של נוטי דוג, אולי המשחק של סנטה מוניקה ואולי איזה משחק FROM עתידי, אלה הדברים שמושכים אותי.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 מאי 2016, 14:57

נראה לי די ברור שFF VX יהיה מעולה רק אם יש לך NEO :) לPC בינתיים אין תאריך אז זה יכול מאוד להיות מושלם לשחק אותו על הPS4 המשודרג.
הוא בטח ייראה אותו דבר, רק עם AA וקצב פריימים יציב... שזה כל מה שהמשחק הזה צריך.

אני משוכנע בכל אופן, שיהיו עוד משחקים שאתה תרכוש על הPS4 שלך... כמו HORIZON למשל, ובטח גם RDR2 יהיה בלעדי איזה שנה לקונסולות.
בקיצור - נראה לי שסוף השנה הזו או תחילת הבאה יהיו הזמן המושלם לקנות PS4, ועד אז - תשיג ממישהו מכשיר לשבוע בשביל U4. בטוח הרי יהרסו לך מתישהו בשנתיים הקרובות את המשחק מכל כיוון... אפילו פה בפורום, בטוח מישהו טס בקרוב ויוכל להלוות לך את המכשיר שלו :)

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 09 מאי 2016, 15:07

DrKeo כתב:תעשה כמוני, תקנה פס4 ב250$ עוד שנתיים או שלוש כשיהיו 5-6 משחקים מעניינים, לא אחד. יש מצב שאני אכנע כשיצא המשחק הבא של נוטי דוג, איזה TLG עם שני משחקי נוטי דוג ואולי GOW טוב יכולים להיות הנקודת שבירה.

אתה כמובן מגזים, אם אהבת Dark souls 3 אתה מאוד תאהב את Blood borne.
Infamous הוא גם סבבה, למרות שממש לא משחק חובה. R&C מעולה. אתה גם לא חייב להגביל את עצמך לבלעדיים, אין שום בעיה לקנות 3rd party במקום לפיסי, לדוגמא משחק שאתה רוצה לשחק ברשת תמיד יש המלצה על קונסולה בשל גודל קהילה, נוחות השימוש ויותר וודאות שלא יפרצו את שרתי המשחק שיהרסו את האיזון.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 מאי 2016, 17:24

אני מודה לכל מי שמנסה לשכנע אותי שמשחקים מסדרות שאני ממש שונא כמו R&C ואינפמס הם פשוט כותרי חובה בשבילי אבל אני אדבוק בטעם שלי, תודה :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 מאי 2016, 20:11

דודי, לדעתי אין שום משחק שהייתי מעדיף לשחק על קונסולה מאשר מחשב, אלא אם הוא עובד ממש גרוע על מחשב, ואני יכול לספור על יד אחת את המקרים שהיו כאלה בחמש השנים האחרונות, במשחקים שעניינו אותי אפילו קצת.

נדב, אתה תשתוק ותאהב מה שנגיד לך!

עכשיו הגעתי וחיברתי את הפלייסטיישן... הוא נדמה לי מוריד כבר את אנצ׳רטד, או לפחות חלק גדול ממנו. מחר אתחיל אותו בערב, אני מניח. הלילה אולי אשחק בדמו של פיינל פנטזי 15... מוריד כרגע, נראה עד כמה הוא אסון טכני

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 09 מאי 2016, 21:21

העותק שלי כבר נמצא אצל החבר אך בגלל שזה שבוע לא שגרתי הוא לא יכול להביא לי אותו השבוע. אולי אסע אליו מחר או ביום העצמאות :)

erezronen כתב:הוא גם מדגיש לי עד כמה אני בעד הצמד הזה, ניל דרוקמן וברוס סטרלי. איכשהו הם הצליחו להשתמש בכל מה שהם למדו בו ב-Last of Us ולהטמיע אותו בתוך אנצ'רטד, וביחד עם קן לווין הם מהיוצרים הבודדים בתעשייה הזו שאני יכול להסתכל על מכלל העבודות שלהם ולהגיד "אה, הנה אוטרים". העובדה שהם יוצרים משחקים שכאילו נוצרו במיוחד כדי לקלוע לטעם שלי בכלל הופכת את זה לחגיגה, ונותנת לי הרבה מאוד תקווה לפרוייקטים הבאים שלהם.

הוא שאמרתי, רק טוב יכול לצאת מה"ההשתלטות העוינת" הזאת על הפרויקט :)

uncle כתב:הגעתי לפרק 4 וכמו שכתבתי בדיון אחר פה: וואו וואו וואו.

איזה יופי של רשמים! תודה רבה.

DrKeo כתב:אני כל כך רוצה לשחק באנצ'רטד ומצד שני אני לא מסוגל לקנות קונסולה בשביל משחק אחד וכרגע הפס4 היא לגמרי קונסולה של משחק אחד בשבילי.

אבל איזה משחק! קנה אותה, נדב, זכור את המשפט שלי שגיא מסגר ותלה.

אתה מגזים שזה הדור הגרוע בהיסטוריה. נדמה לי שהקונסולות בנות שנתיים, נדב. להזכיר לך מה הפלייסטיישן 3 הציעה בשנתיים הראשונות שלה? ביחס לתקופה המקבילה, הדור הזה התחיל נהדר. יש המון מה לשחק והמון משחקים מבטיחים הוכרזו. אני לא מבין מה כל כך גרוע בו.

כשאתה אומר "לא" כמעט לכל משחק איכותי, זה כמו לומר: "זה לא את, זה אני". זה פשוט אתה, לא הדור (גיא, תתלה גם את זה).
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 09 מאי 2016, 23:53

אני משוכנע שלאסקין או רונן יסכימו להשאיל לך את הפס4 שלהם כדי שתוכל לשחק באנצ'רטד. עד חודש הבא הם יסיימו את המשחק. בקיץ לא יוצאים משחקים כרגיל, זמן מושלם להשאלה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 מאי 2016, 02:30

רונן, השלוש שנים הראשונות של הפס3 וגם של ה360 לועסות ויורקות את הבלעדיים של הדור הזה בהליכה. אני יכול להוציא 2000₪ כדי לשחק באנצ׳רטד 4 בלבד ואולי לזרום עם עוד איזה משחק או שניים שאני לא מתרגש מהם במיוחד אבל בתור בעלים של pc חזק באמת שהמשיכה היחידה לקונסולה הזאת כרגע היא אנצ׳רטד.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 10 מאי 2016, 08:52

המשכתי להתקדם עוד - המשחק הזה ממש לא עושה טוב לשעות השינה שלי אני מנקר בעבודה :?
הגעתי לפרק 10 ולשמחתי המשחק רק הולך ומשתפר - הפייסינג כל כך יותר טוב מאנצ'רטד 3 שזה לא ייאמן.
ההשפעה של The Last of Us ניכרת מאוד במשחק ואין ספק שהוא אפל יותר מהקודמים,אבל עדיין לא מגיע למחוזות של TLOU. אני בעיקר מתרשם מהעובדה שהמשחק פשוט עקבי בטירוף בכל הנוגע לאיכות הגרפית - פשוט אין אזור,חדר,טקסטורה שנראים משמעותית פחות טוב מהשאר הנופים לא מפסיקים להדהים אותי ורמת ההשקעה היא פשוט פסיכית.

האקשן במשחק הוא לא רק הכי טוב בסדרה אלא מה-TPSים הטובים ששיחקתי עד עכשיו (ואני באמת לא אומר את זה בגלל אפקט ה-Honey moon של המשחק) - הכל מרגיש הרבה יותר Fierce אם ניתן לתאר את זה ככה : לנשקים יש משקל אמיתי,הרתע מאוד מאוד מורגש והרבה יותר קשה לכוון לדעתי,אבל לא בקטע מציק בכלל. אני משחק על Hard והרמה הזו ללא ספק קשה משמעותית מהמשחקים הקודמים בסדרה אותם סיימתי על Crushing.
האויבים כל הזמן בתנועה,מאגפים אותך מכל כיוון ואפילו מתחלקים לחוליות כאשר הם מחפשים אותך. אה והם לא Bullet sponge כמו בקודמים :) דבר משמעותי הוא שתמיד צריך להיות בתנועה והכל פשוט מרגיש הרבה הרבה יותר סינמטי והשחקן כל הזמן בשליטה מוחלטת.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 מאי 2016, 09:31

Kazz כתב:אני משוכנע שלאסקין או רונן יסכימו להשאיל לך את הפס4 שלהם כדי שתוכל לשחק באנצ'רטד. עד חודש הבא הם יסיימו את המשחק. בקיץ לא יוצאים משחקים כרגיל, זמן מושלם להשאלה.

הייתי שמח, אבל לי אין פס4 משלי, את מה שיש לי כרגע לקחתי לאח של אשתי עד לסופ״ש הבא כי הוא בצבא. אני מניח שאסיים את המשחק גג ביום שישי, ועד שבוע הבא אולי גם את ראצ׳ט אם יהיה לי זמן וחשק לקנות אותו, או שאשחק במולטי של אנצ׳רטד, משהו שאף פעם בערך לא עשיתי (:
באסה עכשיו בעבודה... רק חושב על הרגע שאחזור ואתחיל לשחק בערב, בטח בשמונה/תשע ככה, תלוי מתי הילדה תלך לישון ^_^

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 10 מאי 2016, 10:54

Laskin כתב:
Kazz כתב:אני משוכנע שלאסקין או רונן יסכימו להשאיל לך את הפס4 שלהם כדי שתוכל לשחק באנצ'רטד. עד חודש הבא הם יסיימו את המשחק. בקיץ לא יוצאים משחקים כרגיל, זמן מושלם להשאלה.

רק חושב על הרגע שאחזור ואתחיל לשחק בערב, בטח בשמונה/תשע ככה, תלוי מתי הילדה תלך לישון ^_^

אחוות האבות איתך.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 10 מאי 2016, 15:05

Laskin כתב:דודי, לדעתי אין שום משחק שהייתי מעדיף לשחק על קונסולה מאשר מחשב, אלא אם הוא עובד ממש גרוע על מחשב, ואני יכול לספור על יד אחת את המקרים שהיו כאלה בחמש השנים האחרונות, במשחקים שעניינו אותי אפילו קצת.

נדב, אתה תשתוק ותאהב מה שנגיד לך!

עכשיו הגעתי וחיברתי את הפלייסטיישן... הוא נדמה לי מוריד כבר את אנצ׳רטד, או לפחות חלק גדול ממנו. מחר אתחיל אותו בערב, אני מניח. הלילה אולי אשחק בדמו של פיינל פנטזי 15... מוריד כרגע, נראה עד כמה הוא אסון טכני

נסה לשחק COD על הפיסי, קהילה קטנה פי כמה (Match making ארוך), משחק שנפרץ ולכן Aim botים לעייפה ועוד אלף ואחד דברים, המציאות של עולם הפיסי באונליין. לא נכון בכל משחק (מלבד הקהילה הקטנה עד כדי מתה בכל מה שזה לא LOL, DOTA 2 או CS), אבל החוויה הרבה פחות טוב מהקונסולות. אז כן, אם אתה משחק רק סינגל ויש לך מחשב שמחובר לטלוויזיה או שזה לא מעניין אותך, אז אין ספק שהוא עדיף, אבל מרבית האנשים אוהבים לשחק ברשת.

גם התחושה בממשק היא הרבה יותר מוצלחת לטעמי, אני נהנה מכל הפיקנטריה הקטנה בPSN ובמיוחד בXbox, משהו שמאוד חסר לי בפיסי, סטים מעוצב נוראית מבחינת כל תכונות הקהילה וחדשות הגיימינג.

שיחקתי איזה 10 דקות היום, נהנתי מהקטע של הסירות, אבל כמו שאפשר להבין, לא הספקתי לחוות עדיין כלום.
נערך לאחרונה על ידי Death_119 ב 10 מאי 2016, 15:14, נערך 4 פעמים בסך הכל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 מאי 2016, 15:09

Uncle Pey'j כתב:המשכתי להתקדם עוד - המשחק הזה ממש לא עושה טוב לשעות השינה שלי אני מנקר בעבודה :?
הגעתי לפרק 10 ולשמחתי המשחק רק הולך ומשתפר - הפייסינג כל כך יותר טוב מאנצ'רטד 3 שזה לא ייאמן.
ההשפעה של The Last of Us ניכרת מאוד במשחק ואין ספק שהוא אפל יותר מהקודמים,אבל עדיין לא מגיע למחוזות של TLOU. אני בעיקר מתרשם מהעובדה שהמשחק פשוט עקבי בטירוף בכל הנוגע לאיכות הגרפית - פשוט אין אזור,חדר,טקסטורה שנראים משמעותית פחות טוב מהשאר הנופים לא מפסיקים להדהים אותי ורמת ההשקעה היא פשוט פסיכית.

האקשן במשחק הוא לא רק הכי טוב בסדרה אלא מה-TPSים הטובים ששיחקתי עד עכשיו (ואני באמת לא אומר את זה בגלל אפקט ה-Honey moon של המשחק) - הכל מרגיש הרבה יותר Fierce אם ניתן לתאר את זה ככה : לנשקים יש משקל אמיתי,הרתע מאוד מאוד מורגש והרבה יותר קשה לכוון לדעתי,אבל לא בקטע מציק בכלל. אני משחק על Hard והרמה הזו ללא ספק קשה משמעותית מהמשחקים הקודמים בסדרה אותם סיימתי על Crushing.
האויבים כל הזמן בתנועה,מאגפים אותך מכל כיוון ואפילו מתחלקים לחוליות כאשר הם מחפשים אותך. אה והם לא Bullet sponge כמו בקודמים :) דבר משמעותי הוא שתמיד צריך להיות בתנועה והכל פשוט מרגיש הרבה הרבה יותר סינמטי והשחקן כל הזמן בשליטה מוחלטת.

אתה סתם מעלה פה את ההייפ עוד יותר :)

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 10 מאי 2016, 16:21

DrKeo כתב:רונן, השלוש שנים הראשונות של הפס3 וגם של ה360 לועסות ויורקות את הבלעדיים של הדור הזה בהליכה. אני יכול להוציא 2000₪ כדי לשחק באנצ׳רטד 4 בלבד ואולי לזרום עם עוד איזה משחק או שניים שאני לא מתרגש מהם במיוחד אבל בתור בעלים של pc חזק באמת שהמשיכה היחידה לקונסולה הזאת כרגע היא אנצ׳רטד.

תוכל להביא את הרשימה? אני לא זוכר מה ה־Xbox 360 הציעה. תוך שנתיים קיבלנו את אנצ'רטד 4, אולי המשחק הכי גדול שיהיה בדור הזה, בכל קונסולה! ועוד לא דיברתי על הבלעדיים שקיבלנו במהלך השנה האחרונה.

ודור נמדד לא רק בזכות הבלעדיים. יש לי המון משחקים מדהימים לשחק, ואני אפילו לא מצליח לסיים אותם מרוב שאני מתפזר בין משחקים רבים.

uncle כתב:געתי לפרק 10 ולשמחתי המשחק רק הולך ומשתפר - הפייסינג כל כך יותר טוב מאנצ'רטד 3 שזה לא ייאמן.

אומרים שזה פרק מדהים. לא אסביר מחשש שזה ספוילר (לא פרט קונקרטי, גם אני נמנע מספוילרים, אך יש אנשים שאפילו מידע כללי ורמז מעורפל הוא ספוילר בעיניהם).

איך שלב 3? בביקורת ב-IGN נטען שהוא מאוד אטי ומבוסס על יותר מדי טיפוסים ודיבורים (גם זה ספוילר?). טענה שלא ראיתי שחזרה במקום אחר.

Kazz כתב:אני משוכנע שלאסקין או רונן יסכימו להשאיל לך את הפס4 שלהם כדי שתוכל לשחק באנצ'רטד...

הייתי שמח, אך יש לי המון משחקים מעולים שעוד לא סיימתי. וזה עוד לפני שהגיעו דום והומפרונט (החודש). דור חרא :)
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 מאי 2016, 16:35

אין לי באמת כוח להכנס לרשימות אבל ככה המקצה של הראש שלי בשנה השלישית של הפס3 (עכשיו אנחנו בשנה השלישית של הפס4) יצאו כבר אנצ'רטד 1, אנצר'טד 2, MGS4, LBP (ובניגוד להמשכים, הראשון היה חתיכת מגה AAA מטורף שפוצץ לאנשים את הראש), Demon souls (שהמציא ז'אנר) ועוד ירדו על סוני שהליינאפ שלהם חלש יחסית. וכל זה בלי להתיחס לכל כך הרבה משחקים שלדעתי הם קצת סוג ב' לעומת המטורפים שציינתי כמו שני משחק מוטורסטורם, שני משחקי רזיסטנס, שני משחקי ראטצ' וקלאנק, אינפמס, KZ2 ועוד המון משחקים אחרים שאני לא ממש מחשיב בדיוק כמו שבדור הזה KZ או האורדר לא באמת נמצאים ברשימה שלי. בפס3 סוני הייתה מוציאה לך5-6 משחקים בשנה, בדור זה אומרים תודה כשהם עושים 3. אפילו נוטידוג שהוציאו דור קודם כל שנתיים כמו שעון עבדו על אנצ'רטד 4 ארבע שנים.

אין לי באמת כוח להתחיל ויכוחים על זה, פשוט בדור הזה סוני מרגישה מאוד בנוח להוציא 2-3 בלעדיים בשנה ובדור הקודם שנה עם 2-3 בלעדיים הייתה מתקבלת לא יפה.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 10 מאי 2016, 17:10

נדב, באותה מידה אפשר להכניס כאן משחקים איכותיים שיצאו ל־PS4, אפילו בלעדיים. כשזה נוח לטיעון שלך, הרשימות שלך מנופחות (מוטורסטורם וראצ'ט? בכל מקרה אחר לא הייתי מכניס אותם לרשימה. אני הייתי מכניס אותם לרשימה, אבל לך זה לא מתאים :) ).

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 10 מאי 2016, 19:39

Uncharted 4 ו-Doom 4 אצלי! חבר שלי עשה לי הפתעה (הוא מפיץ משחקים). שכחתי מתי בפעם האחרונה קיבלתי משחק בלי לקרוא את הביקורות שלו (Doom), אבל לפי מה שהתרשמתי, אני לא אתחרט.

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 10 מאי 2016, 22:41

רק לפני 4 ימים רשמתי כאן שאני מבואס שכבר אין לי PS4.
בצירוף מקרים די הזוי, לפני יומיים אח שלי בא אלי ואומר לי "דין אני רוצה PS4 בשביל אנצ'רטד 4, בוא תעשה איתי חצי חצי".
אמרתי לו סבבה ותוך שנייה בערך ויצאנו לקניות. אני כבר יומיים משחק והגעתי לפרק 11.

אני עוד לא הולך לדבר על המשחק יותר מדי בינתיים אבל כן יכול להגיד את זה - אני לא זוכר משחק עם תמונה נקייה כמו פה.
אני לא מדבר על כמה המשחק יפה, זה כבר מובן מאליו. אבל מה שבאמת הפתיע אותי זה האנטי אליאסינג המשוגע שיש במשחק הזה.
מישהו יודע באיזה AA הם השתמשו?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 מאי 2016, 23:29

dean כתב:רק לפני 4 ימים רשמתי כאן שאני מבואס שכבר אין לי PS4.
בצירוף מקרים די הזוי, לפני יומיים אח שלי בא אלי ואומר לי "דין אני רוצה PS4 בשביל אנצ'רטד 4, בוא תעשה איתי חצי חצי".
אמרתי לו סבבה ותוך שנייה בערך ויצאנו לקניות. אני כבר יומיים משחק והגעתי לפרק 11.

אני עוד לא הולך לדבר על המשחק יותר מדי בינתיים אבל כן יכול להגיד את זה - אני לא זוכר משחק עם תמונה נקייה כמו פה.
אני לא מדבר על כמה המשחק יפה, זה כבר מובן מאליו. אבל מה שבאמת הפתיע אותי זה האנטי אליאסינג המשוגע שיש במשחק הזה.
מישהו יודע באיזה AA הם השתמשו?

סוג של temporal anti-aliasing שהם פיתחו לבד, לא ידוע עדין בדיוק איך הוא עובד כי הם לא חלקו את מידע בנתיים. הבנתי שבאמת יש למשחק הזה חדות מטורפת, DF אמרו שלפעמים הוא נראה כאילו יש בו סופר סמפלינג.

רונן, יש לפס3 הרבה יותר בלעדיים שיצאו עד השנה השלישית מאשר הפס4. דווקא יש התאמה די יפה בין במשחקים כמו למשל אנצ'רטד 4 מול אנצ'רטד 1-2, רצ'ט החדש לעומת שלושת משחקי רצ'ט שיצאו בתקופה ההיא לפס3, DRIVE CLUB לעומת שני משחקי מוטורסטורם, KZ2 לעומת KZ4, אינפמס 1 לעומת אינפמס 3 וכך הלאה. כלומר יש רשימה די גדולה של משחקי פס3, מי מהם שאתה מוצא מעניינים זה כבר עניין שלך.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 11 מאי 2016, 13:37

DrKeo כתב:סוג של temporal anti-aliasing שהם פיתחו לבד, לא ידוע עדין בדיוק איך הוא עובד כי הם לא חלקו את מידע בנתיים. הבנתי שבאמת יש למשחק הזה חדות מטורפת, DF אמרו שלפעמים הוא נראה כאילו יש בו סופר סמפלינג.

הוא נראה מדהים ביותר. על משחקים רבים אמרו שהם נראים מדהים, אך אנצ'רטד 4 עולה על כולם. רבים נראים מעולה, אך הוא יוצא דופן במראהו הנעלה.

אני בתחילת פרק 8. הכרחתי את עצמי להפסיק כדי שאספיק לבדוק גם את Doom (גם הוא מעולה, אכתוב עליו בדיון הייעודי). יש באנצ'רטד 4 לא מעט הפתעות. היה קטע גדול שלא ציפיתי לו כלל.

ושמעתי שמקבלים גביע אם עומדים במקום במשך חצי דקה בשוק (מה שהוצג בדמו), זה בהשראת הפאשלה שקרתה להם בהדגמה, אז היא נתקעה :lol: זה מה שנקרא: החיים נותנים לך לימון? עשה מהם לימונדה.

רונן, יש לפס3 הרבה יותר בלעדיים שיצאו עד השנה השלישית מאשר הפס4. דווקא יש התאמה די יפה בין במשחקים כמו למשל אנצ'רטד 4 מול אנצ'רטד 1-2, רצ'ט החדש לעומת שלושת משחקי רצ'ט שיצאו בתקופה ההיא לפס3, DRIVE CLUB לעומת שני משחקי מוטורסטורם, KZ2 לעומת KZ4, אינפמס 1 לעומת אינפמס 3 וכך הלאה. כלומר יש רשימה די גדולה של משחקי פס3, מי מהם שאתה מוצא מעניינים זה כבר עניין שלך.

נדב, אז אם יש התאמה, כדבריך, היכן הנחיתות של הדור הזה? זה יופי של דור. כל דור מתחיל חלש יחסית ואחר כך תופס תאוצה.

דווקא הדור הנוכחי מבוסס על משחקים טובים יותר (אנצ'רטד 4, דארק סולס 3) לאחר שהמפתחות למדו והשתפרו. זה נחות בעיניך?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 מאי 2016, 20:54

יש התאמה כמעט מלאה בין הדור הזה לקודם אבל לא בין הקודם לזה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 11 מאי 2016, 21:21

אוייי, הקטע עם
ספויילר: הצג
קראש בנדיקוט אדיר, איזה רעיון יפה (מסביר למה סוני באו עם חולצת קראש בנדיקוט בE3?), גם הבדיחות פס1.
המשחק מפוצץ בתחילתו רפרנסים ונוסטלגיה לכל אחד משלושת המשחקים הקודמים (בעיקר השני מסיבה ברורה). למשחק הזה פשוט יש פייסינג מדהים, שעתיים בפנים, פרק 6 ונהנה מכל רגע.
תמונה

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 11 מאי 2016, 23:10

טוב סיימתי את המשחק. לקח לי 17 שעות לפי הסטטיסטיקה.
אם אני לא טועה היה איזה שלב שהייתי AFK איזה שעה-שעתיים והשארתי את המשחק דלוק אז 15-16 שעות יהיה יותר מדויק.
בהשוואה למשחקים אחרים של סטודיואים אחרים, אני נותן למשחק הזה 10/10. בכל מה שנוגע לסולם נוטי דוג, אני נותן למשחק הזה 9.5/10.
זה האנצ'רטד הכי טוב שיצא עד היום בזה אין ספק, אבל TLOU זה ככל הנראה חוויה של פעם בחיים.

ד"א כל פעם שאני מסיים משחק של נוטי דוג אני מוצא את עצמי שואל את אותה שאלה - מה הם הבינו שאחרים לא?
סטודיו משוגע.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 38 אורחים