Uncharted 4 – הדיון הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: Uncharted 4 – הדיון הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 12 מאי 2016, 01:47

אני לא מבין למה אתם מרגישים כל כך חופשי להרוס לאנשים דברים במשחק כמו למשל הקטע עם קראש. בשביל מה יש טאג ספויילרים? המשחק יצא אתמול למען השם.
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 מאי 2016, 05:11

אמת. אני גם התבאסתי לקרוא פה ספצסיפית על הקטע הזה.
למצוא ביוטיוב או באיזה IGN דברים כאלה זה מבאס, אבל אתה יודע שזה יכול לקרות.. חשבתי שבקהילה הקטנה וה(בדרך כלל) איכותית הזו אין מה לפחד מספוילרים לא מסומנים אבל.. כנראה שהרגשתם צורך מיוחד להרוס לכל מי שנמצא כאן את ההפתעה הנחמדה הזו יום שלם (לגמרי!) אחרי שהמשחק יצא.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 12 מאי 2016, 06:25

אני ממשיך להתקדם. וואו, מדהים. הגרפיקה עוצרת נשימה וקטעי הסט פיס נעשים מרגשים יותר. יש גם הסברים יפים בעלילה שסוגרים את החורים שהמשחק השלישי השאיר (היי, זוכרים את הוויכוח בינינו? אמרתי לכם שבמשחק הרביעי הם כנראה יסגרו זאת. במשחק הזה הם ענו לכמה מהתלונות על העלילה של השלישי).

אני כבר בפרק 17. לפי המשחקים הקודמים, צריכים להיות 20 פרקים. המפתחת הבטיחה סוף אפי. מעניין במה מדובר.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 12 מאי 2016, 06:28

DrKeo כתב:אני לא מבין למה אתם מרגישים כל כך חופשי להרוס לאנשים דברים במשחק כמו למשל הקטע עם קראש. בשביל מה יש טאג ספויילרים? המשחק יצא אתמול למען השם.

למה אתה מדבר בלשון רבים? רק אחד הרס.

זה אכן לא לעניין. שמרתי את הקטע הזה בסוד בשביל חבר, אחר כך גיליתי שקרא זאת בפורום. בשביל מה זה טוב?

זה אותו קטע גדול שדיברתי עליו בפוסט הקודם.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 12 מאי 2016, 09:07

גם קרירין פרסם את זה בת'רד PS4.
הייתי בטוח שמישהו ימחק לו את ההודעה ויביא לו באן אבל ההודעה פשוט נשארה שם בשביל כולם לראות.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 12 מאי 2016, 20:13

איזה בולשיט, זה לא ספויילר, כולה קריצה של 30 שניות לנוסטלגיה, יש את זה במיליון משחקים, גם בוולפנשטיין האחרון היה אפשר לשחק את המקורי, גם בfo יש מלא משחקים של פעם. ספויילר זה לספר את העלילה של המשחק או איזה סט פיס משמעותי. בלי קשר, מה אתם מצפים בדיון על משחק? שנדבר על האריזה שלו? לא שיחקתם, לא רוצים לשמוע שום בדל, הדיון של המשחק זה ממש לא המקום לבקר בו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 12 מאי 2016, 20:31

ספוילר הוא קלקלן. בחשיפת הקטע אתה למעשה מקלקל את ההפתעה, והקטע הזה הוא בהחלט הפתעה. ואני למדתי שמה שספוילר בשביל אדם אחד אינו ספוילר בעבורי, לכן אני זהיר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 מאי 2016, 20:55

צנזרתי את דודי וקרירין בשני הנושאים, לצערנו אחרי שכבר כמה וכמה אנשים נכוו.

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 13 מאי 2016, 13:06

מזל שלא ראיתי 8-)
תודה על הצנזור

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 מאי 2016, 13:22

לפחות מישהו ניצל :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 מאי 2016, 13:31

לדעתי זה לא באמת הורס שום דבר, והאינטרנט מפוצץ בזה בכל הכותרות ובתמונות THUMBNAIL ביוטיוב... אבל באמת - זה לא ממש ספוילר שקשור לעלילה, ואני לא הייתי מתבאס מזה במקומכם. צפיתי רק עכשיו בטריילרים של המשחק לראשונה, כי לא רציתי ספוילרים, ולדעתי כל מי שראה את הטריילרים בשנה האחרונה, או חלק מהם - זה הורס לו הרבה הרבה יותר מהקטע הזה.

בכל אופן - סיימתי את המשחק אתמול בלילה. לקח לי 3 ישיבות (אולי וחצי) ארוכות, ומשהו כמו 18 שעות... חקרתי די הרבה, אבל גם פיספסתי מלא מלא דברים ובאיזורים הפתוחים יכולתי לחקור עוד הרבה יותר.
זה היה המשחק הכי מרהיב ששיחקתי בו... פשוט כל פרט, הכל בו ממש ממש ממש יפה :)
בנוסף, הוא גם בבירור האנצ'רטד הכי טוב. אני ממש שמח שלא צפיתי בקטע של הרבע שעה עם המרדף של הג'יפ עד הסוף, אלא רק את הקטע ששיחררו בהתחלה, ה-7 דקות... זאת אומרת - נהרס לי רק חצי מאחת הסצינות הכי טובות במשחק :P
המשחק ארוך יותר, קשה יותר, רציני מעט יותר, כתוב הרבה הרבה יותר טוב, והגיימפליי ממש זורם שונה עם החבלים והאיזורים הפתוחים.
עם זאת, אני חושב שכן אהבתי את TLOU יותר, בעיקר בגלל הסיפור והאופי הבוגר והרציני שלו.
כן, אין ספק שהם למדו מלא מTLOU ושיפרו את המשחק מאוד, ביחס לקודמים, אבל עדיין... אם אני צריך לתת ציון אז אנצ'רטד 4 הוא 9.5 וTLOU הוא 9.8

אני די בוודאות הולך להתחיל לשחק בו שוב עכשיו, או שאחכה לE3, ואם הוא באמת יוצא ב-60 פריימים אז אשחק עליו כבר... מקסימום זו תהיה הפעם השלישית :D

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 14 מאי 2016, 16:43

עוד משהו מתקשה עם הכיוון במשחק? אני מרגיש שהשליטה חופשית מידי ולהוריד את הרגישות ל-1 לא בדיוק פתר את הבעיה, אני לא ממש רוצה לשחק עם Auto aim, אבל זה ממש נורא.
תמונה

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 14 מאי 2016, 19:00

כן, זה קצת מוזר.

אני די בטוח שזה לא היה ככה במשחקים הקודמים, זוכר שזה לא היה קשה במיוחד לדפוק בהם הדשוטים על ימין ועל שמאל. (באוסף על הפס4 לפחות)

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 14 מאי 2016, 20:13

סיימתי את המשחק,איזה משחק מדהים. אני חייב להגיד שלא ציפיתי לסוף הזה. תודה רבה לנוטי דוג שעשו את הסדרה המיוחדת הזאת :)
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 מאי 2016, 10:54

Death_119 כתב:עוד משהו מתקשה עם הכיוון במשחק? אני מרגיש שהשליטה חופשית מידי ולהוריד את הרגישות ל-1 לא בדיוק פתר את הבעיה, אני לא ממש רוצה לשחק עם Auto aim, אבל זה ממש נורא.

בהתחלה זה היה לי קשה, אבל עם הזמן התרגלתי לגמרי, ועוד מבלי לשחק עם הגדרת הרגישות, ופשוט הצלחתי לכוון לראשים של האויבים בלי הרבה בעייה.
רק לקראת הסוף היו קטעים שקצת נהרגתי יותר מדי לדעתי, אבל גם שיחקתי מאוד עייף לפעמים :)

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 15 מאי 2016, 11:45

Laskin כתב:
Death_119 כתב:עוד משהו מתקשה עם הכיוון במשחק? אני מרגיש שהשליטה חופשית מידי ולהוריד את הרגישות ל-1 לא בדיוק פתר את הבעיה, אני לא ממש רוצה לשחק עם Auto aim, אבל זה ממש נורא.

בהתחלה זה היה לי קשה, אבל עם הזמן התרגלתי לגמרי, ועוד מבלי לשחק עם הגדרת הרגישות, ופשוט הצלחתי לכוון לראשים של האויבים בלי הרבה בעייה.
רק לקראת הסוף היו קטעים שקצת נהרגתי יותר מדי לדעתי, אבל גם שיחקתי מאוד עייף לפעמים :)

הורדת את הauto aim, הוא מכוון על המקסימום דיפולטיבית?
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 מאי 2016, 20:36

לא יודע, פשוט וידאתי שהכיוון האוטומטי כבוי ולא שיחקתי עם כלום ברגישות... בדר״כ אני משחק ורק אם משהו ממש ממש מפריע לי אני משנה.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 16 מאי 2016, 23:00

יש לו Auto Aim? הוא כבוי בבררת מחדל? נשמע לי נהדר. הקרבות הם הדבר שאני פחות אוהב בסדרה, אני אשמח לעזרה כאן. נראה לי שה־Auto Aim יעזור לכל העסק להרגיש זורם יותר :)

סיימתי את המשחק לפני כמה ימים. הוא בהחלט נעשה טוב יותר ככל שמתקדמים בו. יש לו הדרגתיות נכונה, והוא מרתק וטוב כבר מתחילתו, שלא יהיה ספק.

רק אציין שהחידות נותרו בנאליות כמו בשאר משחקי הסדרה (החידות בטומב ריידר הרבה יותר שנונות).

עכשיו נותר לחכות לאנצ'רטד 5, הלא הוא טומב ריידר שיצא לפלייסטיישן 4 בסוף השנה. חוץ מעלילה ודמויות, יש בו כמה דברים שהוא עושה טוב יותר מאנצ'רטד, בעיקר החידות, ולמיטב זיכרוני, גם הקרבות פחות מציקים. יש בו גם מערכת שדרוגים עמוקה, וזה תמיד מוסיף עניין ומוטיבציה.

נוטידוג ורוקסטאר הן חברות המשחקים הטובות ביותר בעולם.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 17 מאי 2016, 09:14

ספויילר: הצג
אז אההה נראה לי שנוטי דוג עשו בערך כל מה שהם יכולים חוץ מלהרוג את נייתן בשביל לוודא שאם מפתחת אחרת תעבוד על המשחק הבא בסדרה היא לא תוכל להתשמש בו.. מילא שהם מכים בנו עם פטיש לפנים לאורך כל המשחק ומכל מיני כיוונים שזה המסע האחרון או חייב להיות האחרון, אבל הם גם שמו עוד כמה מנעולים על הרעיון להחזיר אותו עם כל הסופים של המשחק. קיר שלם של שערי מגזינים וכתבות מהעסק החוקי של הזוג דרייק באפילוג מאשררים שזה אכן מה שהם עשו ב 15 שנים האחרונות, נראה לי כמו החותמת הסופית על הדמות הבאמת חביבה הזאת.

אני מניח שהם כן השאירו פתח להמשכים עם אחיו וסאלי (אני מהמר שזה יהיה דווקא ה dlc שלהם), ואולי אפילו עם הילדה חובבת ארכיאולוגיה שלו בעתיד.. קצת קלוש אבל קשה לראות את סוני מוותרת על הפרנצ'ייז המצליח הזה.

ההשפעה של tlou היא ברורה (שלא נאמר הכמעט קופי פייסט שהם עושים באחד הפרקים) ואני חושב שבגדול זה רק עשה טוב למשחק, הסיפור הרבה יותר מעניין מכל מה שהם עשו במשחקים הקודמים בסדרה, אבל גם היה לי קצת בעיה עם הפייסינג. אני חושב שאולי גג ברבע מהמשחק אתה אשכרה יורה באנשים.. שזה לא בדיוק משהו שאני רגיל להתלונן עליו, אבל הרגשתי שחסר עוד קצת אקשן. למרות שהתרחישים שכן היו הרגישו כאילו הושקעה בהם לא מעט מחשבה - זה היה כיף להיות כל הזמן בתנועה, להשתמש בחבל, לקפוץ על אנשים, הרגיש יותר טוב מסתם להיות מאחורי מחסה ולירות.
אבל מה שבאמת הייתי שמח לקבל זה עוד סט פיס גדול כמו הדמו שהם הראו ב e3, למרות שקילקלתי לעצמי וראיתי את כולו בזמנו הוא היה פשוט נהדר לשחק. היו עוד כמה קטנים יותר, שאחד מהם אפילו אהבתי יותר אבל הם היו קצרים ונגמרו מהר מידי לעומת הקטעי דאון טיים ההרבה יותר ארוכים. אז הייתי שמח לעוד קצת אנדרנלין שהיה חסר לטעמי, אבל אלה תלונות מינוריות על משחק באמת נהדר (ויפה! וואו כמה שהוא יפה).

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 17 מאי 2016, 10:24

הוא לא כבוי כברירת מחדל אלא מופעל על הערך הכי גבוה (10). גם בטומב ריידר החידות בנאליות (לא לוקח יותר מחמש דקות לפתור כל חידה), אבל לא הייתי רוצה זאת אחרת, זה היה הורס את המקצב. והוא יצא לפני יותר משבעה חודשים וחלקנו כבר הספיקו לשכוח :D.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 17 מאי 2016, 10:55

סיימתי את המשחק שבוע שעבר על Hard ולצערי לא הספקתי להגיב עקב נסיעה לחו"ל.. אבל אני בטוח שאני לא הולך לחדש הרבה לחבר'ה שהספיקו לשחק בו כאן - מדהים מדהים מדהים,פשוט יצירת מופת לטעמי. אני עדיין לא סגור על עצמי האם אני מעדיף את 4 על 2(כרגע נוטה ממש טיפה ל-2 אבל זה כנראה מטעמי נוסטלגיה..2 באמת היה בום לפנים כשהוא יצא בזמנו). הפייסינג הפעם היה מצוין לדעתי בניגוד ל-3 - לא ברורות לי התלונות של אנשים על איטיות ושיעמום בהתחלה - בילד אפ מעולה לדעתי לדמויות חדשות. והגרפיקה...בתגובה האחרונה שלי עוד לא הפסקתי להגיע לחלק האחרון במשחק שהוא פשוט...מרהיב. אין מילה אחרת.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 17 מאי 2016, 11:18

אני אומנם רק בפרק 10, אבל מאוד נהנתי מההתחלה, היא אכן מאוד סינמטית ופחות "פעלתנית", אבל זה מצויין, הדיאלוגים נהדרים, הסיפור רקע נפלא, כל מה שמוצג מעניין ואין רגע משעמם, השעתיים הללו עוברות ממש מהר. אבל אין ספק שהמשחק מתחיל להפתח רק מפרק 7 בתכלס.

למי שעבר את פרק 8:
מה שכן, לטעמי הם חזרו על הבעיות Design של Heart of ice מאנצ'רטד 2 (פרק 18 שם) בCaravan כאן, פרק מאוד ארוך של פלטפורמינג נטו, צריך קצת לגוון.
תמונה

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 17 מאי 2016, 11:25

Death_119 כתב:הוא לא כבוי כברירת מחדל אלא מופעל על הערך הכי גבוה (10). גם בטומב ריידר החידות בנאליות (לא לוקח יותר מחמש דקות לפתור כל חידה), אבל לא הייתי רוצה זאת אחרת, זה היה הורס את המקצב. והוא יצא לפני יותר משבעה חודשים וחלקנו כבר הספיקו לשכוח :D.

אתה מבלבל בין aim assist ל Auto Aim, האחרון כבוי כברירת מחדל.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 17 מאי 2016, 17:21

דודי, החידות בטומב ריידר שנונות. הרבה יותר יצירתיות. לכך כוונתי שבאנצ'רטד הן בנאליות. זה לא קשור לרמת קושי.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 17 מאי 2016, 22:17

הנה עוד נקודת זכות לאנצ'רטד 4:

אין בו קשקושים כגון עיר הזויה או יצורים משונים. שנאתי במיוחד את היצורים. מהירותם וחוזקם לא התאימו כל כך למערכת.

זה לא ממש ספוילר, אלא כתבתי מה אין במשחק הזה והיה במשחקים הקודמים ולדעתי היה לא טוב. אנשים שונים נמנעים מדברים שונים, לכן הסתרתי זאת.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 33 אורחים