DOOM – הדיון הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: DOOM – הדיון הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 27 יוני 2016, 09:45

DrKeo כתב:האמת שלא יצא לי לחזור לאחור, אני קצת פדנט ומנסה לעשות 100% בכל שלב (זהירות, יש שלבים שמנקודה מסויימת אי אפשר לחזור בהם לאחור).

לרוב אני גם כמוך, אבל בדום כמו בדום - אני רוצה פשוט לרוץ ולפוצץ הכל :) מדי פעם אני קצת הסתובבתי לראות אם יש משהו בצד השני, זה שלא בכיוון המשימה שלי, אבל אני עדיין בעיקר רציתי לקפוץ ממקום למקום ולירות על כולם.

בקשר לעניין ה"אי אפשר לחזור" - אתה מתכוון בזמן אותה משימה? או שגם אי אפשר יהיה לחזור אחר כך ולנסות אותה שוב, ואז גם לגלות את כל הדברים הסודיים שבה (עד שמתחילים שוב משחק חדש לגמרי)?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 27 יוני 2016, 10:31

Laskin כתב:קניתי אותו בסופ"ש, שיחקתי רק איזה 3 משימות, היה ממש ממש כיף! התגעגעתי לז'אנר :)
אבל אני סתם נכנסתי אליו ושיחקתי, בלי להתעכב על שיפורים וכו'... מה אתם ממליצים לי לעשות? בינתיים מצאתי 2 עיניים של סאורון כאלה, ושדרגתי רק את הAMMO, כי זה הכי חשוב נראה לי, במיוחד במשחק שאין בו RELOAD.
אבל אם יש לכם המלצות איזה שדרוגי-נשקים כדאי יותר ופחות אשמח לשמוע.

ואיך עובד המשחק עצמו? אני יכול לחזור למשימות שכבר עשיתי מתי שבא לי, או סתם להסתובב ולחפש דברים סודיים? פשוט שיחקתי בהתחלה כשהייתי פחות מרוכז אז לא קראתי את כל ההסברים שהמשחק כותב לי :)

הסודות על הפנים (השלבי רטרו), לא הייתי משקיע לחפש אותם. החיפוש בובות נחמד כי הוא עוזר לך לשדרג את הדמות, משלב מסויים כשהייתי בשיא הכוח פשוט הפסקתי לחפש, אין שם ערך אמיתי.

אתה לא יכל לחזור אחורה משסיימת שלב, חלק מהשלבים גם ננעלים פנימית בחלקים מסויימים בלי שתצפה לאחר לחיצה על כפתורים בכל מיני סיטואציות, זה שוטר מסדרון בכל רמ"J איבריו כמו שצריך. זה לא משחק ששווה באמת להשקיע מחשבה בCollectibles הם דיי גרועים, פשוט תזרום עם המשחק ואל תקדיש מחשבה מה לקחת ומה פספסת, אתה תהנה פי כמה. גם בחלק מהמקרים המפות הופכות להיות סופר מסובכות וזה יעשה לך כאב ראש לנסות למצוא חלק מהדברים.

אתה לא צריך באמת לבחור מה לשדרג, אתה תשדרג הכל עד סוף המשחק. מה שבאמת חשוב זה איזה בונוס לפתוח כי אתה לא תוכל לפתוח הכל בסופו של יום כי אתה לא תקדיש מחשבה מה אני הולך לפתוח ומה לא בכל זירת קרב.

יש נשקים בהם שדרוג מסויים הוא פי אלף יותר טוב מהשני, זה בולט בGatling gun בשדרוג של הTurret שמוצלח פי כמה מהשני, בGauss gun שהשדרוג + בונוס ההפוך מהזום (לא זוכר את השם) הוא מאוד חשוב, במיוחד לשלבים המאוחרים של המשחק כי מדובר בDamage הכי גבוה שאתה יכל לתת מלבד הBFG. בPulse rifle הShock wave גם חשוב מאוד וברובה ששכחתי את שמו השדרוג מיני רקטות + הבונוס גם נהדר. בMissile launcher רוב האנשים הולכים על השלוש רקטות, אני דווקא הלכתי על הSplash damage בהתחלה, אני חושב שהוא לא באמת נופל כי השלוש רקטות דיי חלשות והבזבוז תחמושת שם הוא אדיר, הSplash הרבה יותר טוב לטעמי והוא גם מאפשר לך להיות יותר מודע מה אתה עושה במקביל הן בהליכה והן במצב תחמושת שלך ולא לחפש כל הזמן את הנעילה (בלי הבונוס).
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 יוני 2016, 11:03

תודה דודי... הרבה ג'יבריש כי לא הגעתי לחצי מהנשקים שאתה תיארת אבל הבנתי את הכיוון... פשוט לזרום עם המשחק כמו שעשיתי עד עכשיו, מצויין :)
זה מצויין בעיקר כי אין לי זמן לכלום, ואני מת כבר להתקדם לROTTR וההרחבה של הוויצ'ר, שאני אפילו לא זוכר איך שולטים בגראלט בכלל :(

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 27 יוני 2016, 14:50

Laskin כתב:תודה דודי... הרבה ג'יבריש כי לא הגעתי לחצי מהנשקים שאתה תיארת אבל הבנתי את הכיוון... פשוט לזרום עם המשחק כמו שעשיתי עד עכשיו, מצויין :)
זה מצויין בעיקר כי אין לי זמן לכלום, ואני מת כבר להתקדם לROTTR וההרחבה של הוויצ'ר, שאני אפילו לא זוכר איך שולטים בגראלט בכלל :(

כשתגיע, תבין, תוכל תמיד לקרוא שוב וללכת על אותו כיוון, או אפילו טוב יותר, על פי שיהיה בא לך באותו רגע :D.

דרך אגב, מאחר ויש פה קהילה ענפה למשחק, למה אנחנו לא מרימים את הכפפה למולטי?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 יוני 2016, 15:19

אני לגמרי זורם החל מרביעי בערב. יש הענות?
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 יוני 2016, 15:37

אני כל החיים עכשיו בסימן שאלה, אצטרף ספונטנית אם יתאפשר לי

אבל אני חייב להודיע מראש - אני משחק עם פאקינג בקר של 360. אז באסה לי :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 יוני 2016, 15:48

Death_119 כתב:
Laskin כתב:תודה דודי... הרבה ג'יבריש כי לא הגעתי לחצי מהנשקים שאתה תיארת אבל הבנתי את הכיוון... פשוט לזרום עם המשחק כמו שעשיתי עד עכשיו, מצויין :)

כשתגיע, תבין, תוכל תמיד לקרוא שוב וללכת על אותו כיוון, או אפילו טוב יותר, על פי שיהיה בא לך באותו רגע :D.

דרך אגב, מאחר ויש פה קהילה ענפה למשחק, למה אנחנו לא מרימים את הכפפה למולטי?

אני מתפנה בתחילת אוגוסט :( לא באמת... ב21 ביולי יותר. אבל לא באמת... אני בשיתוף עם נדב, אז לא נוכל לשחק ביחד. אבל לא באמת... אני לא באמת מאמין ברעיון הפסיכי הזה שקיים משחק מולטי שהוא לא Overwatch.
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 01 יולי 2016, 12:05

יצא עדכון שמאפשר למקם את הנשק במרכז, כמו פעם:

תמונה

רק חסר עכשיו ה-HUD הקלאסי עם הפנים :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 01 יולי 2016, 21:14

שיחקתי בשני השלבים הראשונים (כלומר, השלב שמתעוררים בו והשלב שאחריו). איזו פתיחה מושלמת. אני חושב שזה כבר תואר בכל מיני מקומות, אבל העובדה שלוקח לך 8 שניות מהרגע שהמשחק מתחיל ועד שאתה כבר יורה במפלצות זה אדיר. כל הפתיחה נהדרת. מציגים בקטן את הבסיס של המשחק - פינוי זירות. אחרי השלב הראשון הסגור, השלב השני פתאום מרגיש פתוח ורחב ידיים. הדינמיקה של לירות באויבים עד שהם חלשים מספיק להריגה במכה ממש כיפית ומאוד מעודדת את הדבר הכי חשוב בקרבות - תנועה מתמדת.
המשחק גם מלמד ממש מהר שאתה לא אמור לעמוד על צוק ולירות באויבים שאתה רואה, כי הם בכל מקרה האויבים החלשים שיהיו בזירה וברגע שתגיע אלייה יופיעו האויבים שהם האתגר האמיתי. הם בעצם חבילות בריאות מהלכות וברמה הקשה שאני משחק בה, הם די קריטיים להצלחה.

ממש ממש מתרשם גם מהבחינה טכנית. מעבר לזה שהמשחק פשוט מרהיב, הוא עובד אפילו אצלי (עם ה870 העתיק שלי) סופר חלק על 60 FPS, בלי לרדת לרגע במהלך האקשן (היתה ירידה שיצרה גמגום קשה ביציאה מאיזה cut scene אחת, אבל בכל האחרות לא היתה בעיה בנתיים). גם בזירות הקצת יותר גדולות של השלב השני, עם מלא פיצוצים ואויבים בכל פינה, המשחק דבוק ל60 FPS. אני קצת רוצה שכל המשחקים שאי פעם ייצאו מעכשיו יפעלו על המנוע הזה. איזה 180 מעלות מID5 המעפן (לפחות בכל הנוגע לפרזנטציה. הביצועים שלו גם היו נהדרים). התרשמתי עמוקות :D

---

עריכה - כרגע ראיתי במקרה סרטון של גיימפליי במפה החדשה בהיילו 5 והולי שיט זזים בדום מהר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 אוגוסט 2016, 18:13

יא-אללה! הנשקים בדום כיפיים.

חזרתי אליו אחרי הרבה זמן והנשקים היחידים שהיו לי לפני כן הם השוטגאן והאקדח הבסיסי. תוך שעת משחק קיבלתי עוד 3 נשקים וכל אחד מהם כל כך מושלם! כל נשק פה מרגיש נהדר ועוצמתי. נדבקתי לשוטגאן, כי הוא סופר כיפי ונגמרה לי התחמושת. לא הספקתי להתבאס והנשק האוטומטי סופר עוצמתי וכיפי בדרכו.
איזו עבודה נהדרת עשו עם המשחק הזה :)
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 27 אוגוסט 2016, 19:01

סיימתי אותו אתמול, בהחלט נהניתי מאוד אבל עדיין פחות מאשר דום 1 ו-2 (ששיחקתי ישר לפניו).

אין לך מה לדאוג מתחמושת כי לא חסר, ובמקרה הכי גרוע אתה יכול להשתמש במסור הקסום שממיר דם לתחמושת.
היה לי קצת מוזר למצוא את רובה הפלזמה כבר בשלב השני. במשחקים המקוריים הוא היה נשק מתקדם.

בהמשך גם תוכל לקבל runes שמגוונים את הגיימפליי עוד. אחת מהן מגדילה את הטווח שניתן לבצע ממנו גלורי קיל לבערך הטווח של יכולת ה-charge ממאס אפקט.

אה, ומהירות התנועה איטית שזה כואב. זאת בגדול התלונה העיקרית שלי למשחק. המהירות הייתה צריכה להיות קרובה לזאת שמקבלים בפאוור אפ haste.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 20 אוקטובר 2016, 14:04

נוסף מצב ארקייד ממש נחמד ועוד מודולים לסנאפמאפ.

מהמולטיפלייר לא נראה לי שלמישהו אכפת.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 51 אורחים