E3 2016 - מסיבת העיתונאים של מיקרוסופט

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: E3 2016 - מסיבת העיתונאים של מיקרוסופט

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2016, 23:54

כן קרירין, עוד 60% כוח זה דור שלם והאייפון 6S הוא קפיצה דורית מעל האייפון 6. לוגיקה וזה :/

התגובה יחידה שסוני יכולה לעשות היא לדחות את הניאו ואם היא באמת אמורה לצאת בספטמבר אז היא כבר ביצור ויש לסוני הסכמים חתומים על פסי יצור מפה ועד הירח. אם סוני הולכת לדחות את הניאו כדי לחזק אותה אז היא הולכת לחטוף חתיכת מכה כלכלית, אני ממש בספק. אם סוני תעשה תגובה פזיזה זאת תהיה "ניאו 2" מתישהו ב2018.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2016, 01:03

כמה דברים מהראש שלי על התצוגה:

- מתוך כל התצוגה של מיקרוסופט - הכי אהבתי את פורצה הורייזן 3, הוא נראה כל כך צבעוני ומגניב (:
- אה, גם state of decay 2 נראה ממש מלוטש יחסית לסגנון הזה, מקווה שיהיה מוצלח כמו הטריילר.
- גם המשחק הבא של יוצרי לימבו נראה מדהים, אין ספק שיהיה חוויה ייחודית, מעניין כמה יעלה.
- התצוגה של פיינל פנטזי 15 הייתה משונה, הוא דיבר על ״תראו כמה הקרב חלק״ והוא היה הכל חוץ מזה
- סקיילבאונד נראה הרבה פחות טוב מפעם קודמת, מבולגן לגמרי, לא אוהב את הסגנון האמנותי... באסה, אבל הוא נראה לי פחות בשבילי
- גירס 4 נראה מדליק ומשהו שכבר ראיתי לפני עשר שנים באותו זמן. מקווה שיהיה לי עם מי לשחק בו בקו-אופ כשהמחיר ירד לאיזור ה-20 דולר
- רי-קור נראה מעולה, אני ממש מקווה שלא יאכזב, צריך לראות עוד ממנו.
- המשחק של רייר נראה לא טוב
- הגוונט מדליק, לא מעניין במיוחד...
- כל הכרזות החומרה, מהשלטים המותאמים אישית ועד הסקורפיו - היו פשוט נפלאות. נחכה לראות לגבי המחיר של כל אלו ומה זה אומר ״החל מ-299 דולר״ בדיוק...
אני ממש שמח מהקטע שבערך כל משחק גדול יגיע למחשב, זה מה שעשה אותי כמובן הכי מאושר, ולכן הם מקבלים ממני 8 על התצוגה המצויינת.
לפי איך שזה נראה אני לא הולך להצטרף למשפחת האקס בוקס אי פעם, כי תמיד אעדיף מחשב חזק, אבל זה ממש נחמד לדעת שבהרבה משחקים אוכל לשחק ביחד עם אנשים שיהיו להם קונסולות של מיקרוסופט, כבר החל מהשנה. כל הכבוד להם, מקווה שזה יצליח להם ואנשים עדיין יקנו קונסולה בהמוניהם גם ללא בלעדיים חזקים... מלבד היילו?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יוני 2016, 01:35

החל מ299$ אומר 299$ ל500 גיגה, 349$ ל1 טרה ו-$399 ל-2 טרה. ולשלט החדש יש משדר בלו טות׳ כך שהוא מתחבר למחשב ללא מתאם :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2016, 01:53

ישששש, אז אני קונה שלט חדש סוף סוף (:

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 14 יוני 2016, 05:34

DrKeo כתב:החל מ299$ אומר 299$ ל500 גיגה, 349$ ל1 טרה ו-$399 ל-2 טרה. ולשלט החדש יש משדר בלו טות׳ כך שהוא מתחבר למחשב ללא מתאם :)

צריך לזכור שאפשר לחבר לXBO ,ארד דיסק חיצוני USB ,בגלל השיטת מיסוי בארץ ,ה300$ יעלה הרבה פחות מה350$
פשוט כי אחרי מיסי היבוא הרגילים ,בקניה מהחנות מצמידים עוד 17% מעם

סוג של כפל מס ,ולפי אחוזים ,ולא לפי סכום קבוע

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 14 יוני 2016, 07:34

כן, אני חיברתי 2T של דיסק חיצוני, עובד מצויין.
תמונה

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 14 יוני 2016, 09:12

נו אז מסתבר שצדקתי..?

בראיון לאחר המסיבת עיתונאים GM of game publishing at MS אמר את זה:

-So it sounds like there won't be any games that would ship that would be Scorpio only right?

-I don't know about that. We'll see. It's up to the game development community.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 14 יוני 2016, 09:14

dean כתב:נו אז מסתבר שצדקתי..?

בראיון לאחר המסיבת עיתונאים GM of game publishing at MS אמר את זה:

-So it sounds like there won't be any games that would ship that would be Scorpio only right?

-I don't know about that. We'll see. It's up to the game development community.

מה שאומר, אם יהיה לנו User base מספיק גדול נשתין בקשת על הUser base הקודם. אחלה גישה.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2016, 12:00

אני לא חושב שהם "ישתינו בקשת" על אף אחד, נראה שמיקרוסופט ממש הולכת בגישה של "אם לא בא לכם מחשב גיימינג - תקנו אקס בוקס", ולכן הם גם ימשיכו להוציא כל 4 שנים קונסולה חדשה, והם ימשיכו לתמוך בקודמת בגלל הUSER BASE, אבל אחרי 4 שנים יזנחו אותה ויתמקדו רק ב-2 החדשות יותר... אסטרטגיה סבבה, סה"כ, אבל רק למי שלא מתכנן לשחק במחשב. כי אפילו אם אני לא אשדרג את המחשב שלי בקרוב - אני לא אקנה קונסולה של מיקרוסופט, אני פשוט אשמור את המשחקים שלהם לפעם הבאה שכן אשדרג את המחשב, ובינתיים אשחק בפלייסטיישן בבלעדיים שלא אוכל להשיג במקום אחר. אז אני לא קהל היעד, אבל יש מספיק אנשים שכן, ואני לא חושב שהם יפגעו יותר מדי, אם הם מבינים למה הם נכנסים.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 14 יוני 2016, 12:09

XB1 סלים תהיה חזקה יותר ממכשיר הבסיס. לא ידוע בכמה אבל כנראה כדי לשפר ולייצב את הפריימרייט במשחקים ולא משהו דרסטי.

http://www.polygon.com/2016/6/13/119277 ... ce-gears-4

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 14 יוני 2016, 12:32

מצד שני ארון גרינברג אמר בטוויטר:

Aaron Greenberg ‏

Great thing is with Project Scorpio as part of #XboxOne family all your games will work, no Scorpio exclusives, so no one gets left behind

ואחר כך התייחס למישהו שדיבר על הציטוט שהובא כאן:

@GTRoberts
that sounds great, but they also confirmed earlier that devs can target Scorpio-only.

Aaron Greenberg@
Not true

לדעתי זה יקרה בערך כמו ש DrKeo תיאר כאן, אבל נחכה ונראה.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 14 יוני 2016, 12:43

דיברתי על הסלים שיוצאת באוגוסט, לא על הסקורפיו.

ברור שאם הסקורפיו תתמוך ב VR אז משחקים שהם בלעדים ל VR לא ייצאו על הXB1 הקיימת עכשיו כי פשוט טכני זה בלתי אפשרי.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 14 יוני 2016, 12:55

ואני התייחסתי להודעה של dean ובקשר למשחקים "רגילים".

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2016, 12:55

אני לא רואה שום סיבה שמישהו ירצה לקנות את הONE S במקום לחכות לשנה הבאה... זה חצי כמו לקנות קונסולה בשנה האחרונה שלה, אבל נראה אם המכירות יקפצו בכל זאת החל מהחגים... אבל עד החגים? אני באמת לא מבין למה הם לא מוכרים את הONE שיש היום באיזה 199 דולר. כי אותה *ממש* אף אחד לא ירצה לקנות עכשיו.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 14 יוני 2016, 13:17

Laskin כתב:אני לא חושב שהם "ישתינו בקשת" על אף אחד, נראה שמיקרוסופט ממש הולכת בגישה של "אם לא בא לכם מחשב גיימינג - תקנו אקס בוקס", ולכן הם גם ימשיכו להוציא כל 4 שנים קונסולה חדשה, והם ימשיכו לתמוך בקודמת בגלל הUSER BASE, אבל אחרי 4 שנים יזנחו אותה ויתמקדו רק ב-2 החדשות יותר... אסטרטגיה סבבה, סה"כ, אבל רק למי שלא מתכנן לשחק במחשב. כי אפילו אם אני לא אשדרג את המחשב שלי בקרוב - אני לא אקנה קונסולה של מיקרוסופט, אני פשוט אשמור את המשחקים שלהם לפעם הבאה שכן אשדרג את המחשב, ובינתיים אשחק בפלייסטיישן בבלעדיים שלא אוכל להשיג במקום אחר. אז אני לא קהל היעד, אבל יש מספיק אנשים שכן, ואני לא חושב שהם יפגעו יותר מדי, אם הם מבינים למה הם נכנסים.

ואם זה יהיה עוד שנה כי הסקורפיו תמכור כמו משוגעות? אתה לא אמור להותיר מקום לספקולציה, אם אתה הולך להיות רדיקלי ולפצל את הUser base שלך אתה חייב להיות ברור, כמו שסוני היתה (לפחות בכל הדליפות), להצהיר - "אין פיצול, לא יהיה, אנחנו נכתיב למפתחים", לא להגיד - "המפתחים יחליטו". בלי קשר לכל אילו, ציפיתי דווקא מצד מייקרוסופט לרמוז על מדיניות החלפה, כי בסופו של יום הם דפקו את כל המשתמשים הנוכחיים בצורה כמעט וודאית והם הרבה יותר User friendly מסוני.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2016, 13:32

אני לא חושב שזו בעייה גדולה כל כך שהמפתחים יחליטו, כל עוד מיקרוסופט מתחייבת שהמשחקים שהיא מפתחת/מפיצה ישמרו על האיזון. אם יש חברה שרוצה להוציא משחק ממש ממש מתקדם והוא לא יכול לרוץ על חומרה ישנה יותר - מעולה! למה שיוציאו גירסה נכה במיוחד רק בשביל "לרצות" בעלי ONE שגם ככה לא יקנו כי הגירסה הזו תרוץ חרא או שיהיה חסר בה המון תוכן או משהו כזה? מה שחשוב זה שמיקרוסופט תמשיך לתמוך. בכל אופן 95% מהמפתחות בשלוש השנים הקרובות לא ירצו לוותר על איזה 30 מליון (לפחות) לקוחות פוטנציאליים שיהיו עד אז לONE, או ל-60 מליון שיהיו לPS4, כי זו תהיה החלטה עיסקית מפגרת, גם אם הSCORPIO והNEO יצליחו למכור איזה 20 מליון יחידות, כל אחת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יוני 2016, 14:13

צריך להשתחרר מהמנטליות של הקונסולות, הONE היא PC עכשיו וגם הפס4 תהפוך לכזאת אחריה. אם יש לך PC עם כרטיס בן 4 שנים (וכשהסקורפיו תצא הONE תהיה בת 4) ויוצא קרייסס 4 אז אתה תתבאס שאתה תצטרך לשחק בו ב-LOW או שהוא אפילו לא יעבוד בכלל, אבל אלה החיים. יש לך חומרה בת 4, תתמודד עם זה. אייפון קונים כל שנה או שנתיים, כרטיס מסך מחליפים כל 4-5 שנים, אפילו קונסולות היינו מחליפים כל 4-5 שנים פעם (הפס2 יצאה 4.5 שנים אחרי הראשונה, ה360 יצאה 4 שנים אחרי האקסבוקס, הWII יצאה 5 שנים אחרי הקיוב שיצאה 5 שנים אחרי הN64 וכך הלאה) אז מה הבכי הגדול?

אם הייתי צריך לנחש אז הם תמיד ישמרו על תאימות אחת לאחור. כלומר מה שיצא לסקורפיו יצא לONE אבל ביום שיכריזו על הסקורפיו 2, הONE תנטש מאחור. אבל מה זה אומר תנטש? זה אומר שמפתחים לא יהיו מחוייבים להוציא לONE משחקים יותר אבל ברור שמפתחים עדין יוציאו. אין שום סיבה שמשחק אינדי לא יפעל גם על הONE הישנה, אין שום סיבה שפיפ"א שתמיד יוצא גם על דור קודם לא יעבוד על הONE הישנה וכך הלאה. אנחנו נקבל מערכת מדהימה לדעתי, כולם ירוויחו ממנה. יש לך ONE עתיקה בת 10? אתה עדין תקבל משחקי סקורפיו 2 ואפילו סקורפיו 3 כשהONE שלך הייתה אמורה להנטש מזמן עבור האקסבוקס TWO. אם משחקי יוכל לרוץ עליה, הוא יצא אליה בדיוק כמו בPC כי זה לא מאמץ בכלל למפתחים. קנית סקורפיו 1 או 2 או 3 או לא יודע מה? יש לך ספריה של 12 שנים של משחקי אקסבוקס שפשוט רצים עליה ככה כבר ביום השיגור, אולי חלקם אפילו יראו משודרגים. זה אדיר, סופסוף דורות חדשים לא יתחילו מאפס, סופסוף כשאתה קונה משחק הוא אשכרה שלך לשנים על גבי שנים גם אחרי שהחלפת קונסולה.

איפה החיסרון פה? כי מישהו קנה ONE שלוש שנים אחרי שהיא יצאה ואז פתאום יש אנשים שיכולים לשחק באותם משחקים עם גרפיקה יפה יותר ממנו? בו הו, אני אביא לו טישו. אז שיקנה סקורפיו 2 כשהיא תצא והקונסולה שלו תהיה בת 8 בדיוק כמו שהוא היה קונה אקסבוקס TWO ממילא. אלה החיים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2016, 14:49

כן, בדיוק מה שאני אומר - תאימות אחת לאחור, אבל אני מסייג - זה יהיה רק ל-80% מהמשחקים בערך, בתקופה של לפני הדור הבא שיצא. זאת אומרת, מן הסתם אחרי שהיורשת של סקורפיו תצא - אז זה כבר לא ייחשב באחוזים האלה, והתמיכה תרד משמעותית.
אני חושב שזה צעד מעולה עבור מי שלא מתכנן לקנות מחשב לגיימינג, אבל פה נמצא ההבדל הגדול בין מיקרוסופט לסוני - גם אם יש לך מחשב גיימינג לא תוכל לשחק ברוב הבלעדיים של סוני.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יוני 2016, 17:58

סוני הולכת להעתיק את המהלך הזה, בדוק. מעכשיו קונסולות, כמו בPC, יהיו פשוט התפתחות של החומרה כל 3-4 שנים בלי דורות. זאת מערכת נהדרת לדעתי. מי שקונה חומרה יודע שהיא תתמך במשך פחות או יותר 8 שנים והוא יכול לשחק בכל משחק שהוא קנה אי פעם. איך אפשר להגיד על זה משהו רע? זה כמו אנשים שקנו 970GTX שיתלוננו יוצא ה1080GTX. מה התלונה? שיש מישהו אחר שיכול לשחק במשחק בגרפיקה יפה יותר ממך? שלמת על כרטיס מסך מסויים, מעבד מסויים וזיכרון מסויים והחומרה שלך לא תשתנה בלילה על ידי כמה גמדים. יש לך מה שקנית, אף אחד לא שדד אותך.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 15 יוני 2016, 15:39

14 דקות של DR4:

לפי מה שכתבים ששיחקו בו אומרים, עשו לא מעט שינויים לשליטה והוא מרגיש יותר טוב מכל המשחקים האחרים בסדרה.

באמת נראה כיף ומשעשע. כמות הזומבים מרשימה בהחלט.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 15 יוני 2016, 17:13

טוב למרות שאני כנראה היחידי שאהב את היילו וורס, שיחקתי אתמול משחק אחד קצר (נזרקתי ממנו בפתאומיות) בהיילו ווארס ווואי... איזו הוצאת רוח ממפרשי ההייפב שלי. הרגשתי שחזרתי לאותו משחק משנת 2009 או מתי שלא יצא המשחק הראשון. הוא גם ממש נראה מבוגבג.

קיצר התבאסתי בקטע אחר.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יוני 2016, 17:19

אני חושב שהוא דווקא נשמע נחמד וה-CGI שלו די מטורף, השתעשעתי בזמנו בדמו של הראשון (זוכר דמואים?) והיה לי די כיף. אולי יום אחד על הPC במחיר נמוך. היי, לפחות נוכל לשחק אחד נגד השני אפילו שאנחנו בפלטפורמות שונות :)

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 15 יוני 2016, 21:22

אני לא מאמין שמיקרוסופט הצליחו ליצור שוב סמטוחת מידע ו PR.

אז יהיו בלעדיים לסקורפיו או לא יהיו? האם יהיה שיפור במשחקים קיימים על הסקורפיו? האם לא יהיה שיפור אם אתה משחק על הסקורפיו בטלוויזית 1080P ולא 4K? איכשהו מיקרוסופט הצליחו לתת תשובות סותרות, לא ברורות ומבלבלות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 יוני 2016, 00:24

Kazz כתב:אז יהיו בלעדיים לסקורפיו או לא יהיו?

לא יהיו אלה אם זה VR בלבד.
Kazz כתב:האם יהיה שיפור במשחקים קיימים על הסקורפיו?

אכן כן, כבר אמרו שיהיה בגירס 4.
Kazz כתב:האם לא יהיה שיפור אם אתה משחק על הסקורפיו בטלוויזית 1080P ולא 4K?

יהיה שיפור גם אם יש טלביזית 1080P.

מקווה שעזרתי :)

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 16 יוני 2016, 10:19

DrKeo כתב:אני חושב שהוא דווקא נשמע נחמד וה-CGI שלו די מטורף, השתעשעתי בזמנו בדמו של הראשון (זוכר דמואים?) והיה לי די כיף. אולי יום אחד על הPC במחיר נמוך. היי, לפחות נוכל לשחק אחד נגד השני אפילו שאנחנו בפלטפורמות שונות :)

לא הבנתי... זאת תגובה בהקשר של היילו? למי איכפת מCGI? כאילו איכפת לי מאוד :) אבל אני יכול לראות אותם ביוטיוב, לא בשביל זה משחקים במשחק. זוכר דמואים... דווקא שיחקתי שלשום בדמו של דום :) היה נחמד.

אני שיחקתי בהיילו וורס איזה מאה שעות במולטי ככה שאני ממש ממש אהבתי את המשחק אבל גם בשביל משחק שני בסדרה אתה מצפה להתקדמות די רצינית בגיימפליי ועוד השם של יוצרי טוטאל וואר נקשר עם המשחק אז בכלל היו לי ציפיות בשמיים.

אגב לא, לא תוכל לשחק עם/נגד מישהו באקס בוקס. אישרו שזה לא יהיה אפשרי. חבל, לא מבין את הקטע של "פי יש אנשים עם מקלדת אז לא מתאים" כי גם אפשר לנעול את המצבי משחק VS למי שמשחק רק עם שלט ובמצבי קואופ למי זה מפריע בכלל שאחד עם מקלדת והשני עם שלט. ככה או ככה אני גם מתקשה להבין מי ירצה לשחק במשחק הזה עם מקלדת... הוא נכה לגמרי בסטנדרטים של RTS אמיתי על מחשב.

לגבי סקורפיו... מה הבלבול? לא הייתי מבולבל לרגע. אין פרטים מדוייקים אבל ברור שיהיו שדרוגים גרפיים. אקסקלוסיביים יהיו רק VR. מה מסובך פה? זה עוד הכי לא מסובך לאיש PC שהרי כל דיבור של ספנסר מתקשר לרעיון של PC רגיל לעומת PC היי אנד.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 29 אורחים