E3 2016 - מסיבת העיתונאים של מיקרוסופט

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

idan
Veteran

Re: E3 2016 - מסיבת העיתונאים של מיקרוסופט

הודעהעל ידי idan » 13 יוני 2016, 21:33

מסיבת PC סולידית :)

אני מבואס על סקיילבאונד . יעני מצד אחד כל הדרקונים והבאלגן נראה מגניב, אבל מהיוצרים של ביונטה שהוא לדעתי המשחק אקשן טהור הכי טוב בכל הזמנים פחות או יותר המערכת קרב נראית Meh לחלוטין. זה בכלל לא נראה כמו משחק של פלטניום מהבחינה הזאת.

זה בדרך כלל לא מסוג המשחקים שמעניינים אותי אבל פורצה הוריזון נראה נהדר.

לא הבנתי את התלונות בפורום על הגרפיקה של פפ15 .
הדמו עצמו לעומת זאת באמת לא היה משהו, אבל לפחות חלק מזה קשור לדעתי לזה שמי ששיחק בו היה שחקן די רע.

הם אפילו לא הראו את החלקים שרציתי וציפיתי לראות בים של גנבים והוא עדיין הצליח להיות הדבר הכי מעניין בתערוכה. אני חם על המשחק הזה.

השתיים-שלוש משחקים חדשים שהם הראו (שלא היו בתערוכות קודמות) לא מעניינים אותי.

זה שהם דיברו על הקונסולה החדשה רק במונחים של 4K ו VR ופריימים עדיפים זה חדשות טובות, אפשר להניח שאותו דבר יהיה עם סוני ככה שסבבה לי שאני לא צריך לקנות פס4 חדשה בשביל אקסלוסיבים.

זה לא יהיה זמין בארץ מן הסתם ובאסה כי משום מה בא לי מאוד על השלט אקסבוקס שאתה יכול להכין לעצמך, אני רוצה להשתדרג מהשלט של ה 360 (שאני מעדיף בהרבה על זה של פלייסטיישן)

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 13 יוני 2016, 21:35

אם כל המשחקים הולכים לצאת ל PC אז אין שום סיבה לקנות קופסה ייעודית.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 13 יוני 2016, 21:43

יש המון אנשים שלא בעניין של PC , מעדיפים את הנוחות והנגישות של קונסולה בלי קשר בכלל למשחקים, ככה שכל עוד יש למייקרוסופט משחקים שלא מגיעים לפלייסטיישן זה מבחינתם בדיוק כמו אקסלוסיבים.

כמובן שמי שכן יש לו מחשב גיימינג, אין לו שום סיבה לקנות אקס בוקס.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 13 יוני 2016, 21:45

ולמי שאין כסף ל-PC? להזכירכם מחשב נורמלי שיכול להריץ הכל על 4K ו-60FPS צריך לעלות בסביבות ה-4,000 לפחות. וזה עוד לפני שדיברנו על ציוד היקפי.

סה"כ המסיבה די משעממת. קצת לא מובן לי בשביל מה צריך גם אקסבוקס סלים אם יוצא סקורפיו, אבל שיהיה.

ותודה לרונן על שאירח אותי. :)

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 13 יוני 2016, 21:46

רוב הציבור שקונה קונסולות לא מעוניין בכלל במחשב. הם רוצים קונסולה בסלון, פלאג אנד פליי, לשחק עם החברים שלהם, לא מעוניים לשחק על המחשב ולקנות חלקים. אני לא מבין למה צריך להגיד את כל הזמן כאשר הפס4 היא הדוגמה המושלמת לכך.

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 13 יוני 2016, 21:46

Golan כתב:ולמי שאין כסף ל-PC? להזכירכם מחשב נורמלי שיכול להריץ הכל על 4K ו-60FPS צריך לעלות בסביבות ה-4,000 לפחות. וזה עוד לפני שדיברנו על ציוד היקפי.

סה"כ המסיבה די משעממת. קצת לא מובן לי בשביל מה צריך גם אקסבוקס סלים אם יוצא סקורפיו, אבל שיהיה.

ותודה לרונן על שאירח אותי. :)

ובשביל להריץ משחקי קונסולה ב 4k צריך טלוויזיית 4k.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 13 יוני 2016, 21:51

אגב, אני היחיד ששם לב שהיה רשום שהמחיר של הסלים הוא "Starts At 299$"? זה לא נשמע טוב. מה זה, הם התחילו להיות כמו אפל שמוכרת אייפון עם 8GB במחיר רצפה שלא שווה כלום ואז מכריחה את כולם לקנות את האייפון 64GB במחיר אסטרונומי?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 13 יוני 2016, 21:55

אני חושב אותו הדבר בדיוק ,הם הכריזו על הסקורפיו שיצא במאי 2017 ,זה ניראה לי מאוד מוקדם להכריז אליו
כי זה לא השקה של קונסולה חדשה ,למרות שחומרתית זה כן ,זה שהיו הדלפות סבבה

בעניין הסלים ניראה מאוד חמוד ,וב300$ ,זה יצניח את המחיר לXBO הרגילה
וביד שניה בכלל
אני רואה מצב של XBO ישנות ביד שניה ,באיזה 700 שקל ,יקח כמה חודשים אבל יקרה
סוני בטח תוריד גם 50$ מהPS4 להשוות ,אבל להם היתה קונסולת סלים כבר בהשקה ,ועוד הקטינו אותה

הNEO ,בטח תקבל שדרוג ,לפני ההשקה בגלל הסקורפיו ,ונינטנדו גם בטח תוציא את הNX חזקה יותר מהמתוכנן

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2016, 21:56

מיקרוסופט מנסה לעשות פלטפורמה מאוחדת. לא מעניין להם את הביצה אם אתה משלם 60$ על גירס במחשב או 60$ על גירס באקסבוקס ONE. אמריקאים לא משחקים במחשב, חלק גדול ממערב אירופה גם לא וגם חלקים מסויימים באסיה. אפילו אם הONE תהיה זהה למחשב ב-100%, עדין היא תמכור טוב כי תלמיד קולג' אמריקאי לא יבנה מחשב Full Tower ב1000$, הוא יקנה ONE S ב299$ עם ארבעה שלטים וישחק מאדן עם החברים שלו כל היום. כנראה שכאן בפורום לא יהיו כמעט כלל ONE, אבל אנחנו לא מיצגים את האוכלוסיה העולמית.

אגב, הS עולה 299$ ל500 גיגה, 349 ל1TB ו-399$ ל-2TB. אם מישהו פספס חדשה ממש מגניבה, השלט החדש של הS כולל משדר בלו טות' כך שהוא עובד עם PC בלי מתאם מיוחד (למי שיש בלו טות' כמובן).

אגב דודי, לא רק שלא הסירו את הHDMI IN כמו שטענת, הם הוסיפו IR BLASTER כך שעכשיו הONE S יכולה לשלוט לך על הטלביזיה והממיר, עוד יותר פיצ'ר טלביזיה, בדיוק ההפך ממה שטענת.

קרירין, אתה חיי בסרט קשה אם אתה חושב שסוני יכולה לשדרג את הניאו לרמה של סקורפיו כשהקונסולה אמורה לצאת עוד 3 חודשים, הם כנראה התחילו ליצר אותה כבר.
We're just normal men. We're just innocent men

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 13 יוני 2016, 22:04

סוני לא צריכה קונסולה חזקה יותר, היא לא הולכת לפצל את היוזר בייס עם הנאו, מיקרוסופט כן.
כל משחק שינצל את החומרה של הנאו יעבוד גם על ה PS4, מה שעדיין משאיר את סוני עם עשרות מיליוני משתמשים.
משחק שינצל את הסקורפיו לא יעבוד על ה One. כלומר, מיקרוסופט מתחילה יוזר בייס חדש.

2 אסטרטגיות שונות, נראה איך השוק יגיב.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 13 יוני 2016, 22:09

dean כתב:סוני לא צריכה קונסולה חזקה יותר, היא לא הולכת לפצל את היוזר בייס עם הנאו, מיקרוסופט כן.
כל משחק שינצל את החומרה של הנאו יעבוד גם על ה PS4, מה שעדיין משאיר את סוני עם עשרות מיליוני משתמשים.
משחק שינצל את הסקורפיו לא יעבוד על ה One. כלומר, מיקרוסופט מתחילה יוזר בייס חדש.

אני מבין שאתה מתעלם לחלוטין ממה שהם אמרו? כל המשחקים יפעלו על שתי הקונסולות.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 13 יוני 2016, 22:10

DrKeo כתב:מעבר לזה ממש כיף לשמוע שכל מה שהם הכריזו עד עכשיו מגיע לPC, לא מרגש אותי בשביל לקנות ONE אבל כן מרגש אותי כגיימר PC.

אז אפשר לומר שהמסיבה של ה־PC ניצחה בעבורך.

מסיבה קצבית וטובה באופן הגשתה, כמו המסיבות של השנים האחרונות, אך לא הוצגו בה תכנים מרגשים בעיניי. אולי הפרויקט המעניין היחיד שהוצג בה היה Recore.

Horizon: Zero Dawn, God of War 4 ועוד מסקרנים אותי הרבה יותר. גם Detroit מסקרן אותי (אבל אני מיעוט כאן, כנראה :) ).

מעניין אם סוני תגיב לסקורפיו. כבר היו תקדימים שחברה שינתה תכנית של חומרה. היא חייבת להיראות לא מפגרת, לפחות לא משמעותית.

מעניין מה סוני תציג. בשנים קודמות היא הפתיעה ומשכה את תשומת הלב.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 13 יוני 2016, 22:12

idan כתב:
dean כתב:סוני לא צריכה קונסולה חזקה יותר, היא לא הולכת לפצל את היוזר בייס עם הנאו, מיקרוסופט כן.

אני לא כל כך זוכר מה הם אמרו, אני משתמש בהיגיון הבריא שברוך השם יש לי.
איך בדיוק משחק שמנצל את כל ה 6tf כמו שצריך אמור לעבוד על קונסולה עם 1.2tf? ההבדלי חומרה בין הקונסולות גדולים מדי.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 13 יוני 2016, 22:18

idan כתב:אני מבואס על סקיילבאונד . יעני מצד אחד כל הדרקונים והבאלגן נראה מגניב, אבל מהיוצרים של ביונטה שהוא לדעתי המשחק אקשן טהור הכי טוב בכל הזמנים פחות או יותר המערכת קרב נראית Meh לחלוטין. זה בכלל לא נראה כמו משחק של פלטניום מהבחינה הזאת.

אני מסכים. שעמומון. כשהוא אמר שאנו עומדים לראות את קרב הבוס הגדול ביותר בכל הזמנים, גיחכתי. לא טעיתי. גם לא קרב הבוס הכי מעניין. משעמם.

זה שהם דיברו על הקונסולה החדשה רק במונחים של 4K ו VR ופריימים עדיפים זה חדשות טובות, אפשר להניח שאותו דבר יהיה עם סוני ככה שסבבה לי שאני לא צריך לקנות פס4 חדשה בשביל אקסלוסיבים.

בסופו של דבר, המשחקים קובעים.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 13 יוני 2016, 22:20

dean כתב:
idan כתב:

אני לא כל כך זוכר מה הם אמרו, אני משתמש בהיגיון הבריא שברוך השם יש לי.
איך בדיוק משחק שמנצל את כל ה 6tf כמו שצריך אמור לעבוד על קונסולה עם 1.2tf? ההבדלי חומרה בין הקונסולות גדולים מדי.

הגיון בריא זה סבבה, אבל גם להקשיב למי שמוכר לך את המוצר זה די הגיוני.

איך לנצל את החומרה? הם אמרו בפירוש - VR, FPS , 4K
יעני אני מניח שאתה מבין לבד כמה כוח צריך בשביל להריץ משחקים של הדור הנוכחי ברזולוצייה כזאת. זה תרתי משמע לנצל את כל ה 6TF.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 13 יוני 2016, 22:30

אני מקווה שסוני ידחו את הניאו גם הם לחגים 2017. ככה נישאר עם הדור הזה לעוד הרבה שנים, ואז הדור הבא כבר יהיה קפיצה נורמלית.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 13 יוני 2016, 22:31

Golan כתב:ותודה לרונן על שאירח אותי. :)

בשמחה, גולן :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2016, 22:33

דין, פיל אמר במפורש שהכל יעבוד על הONE המקורית, על המיני ועל הסקורפיו. איך ינצלו? וואללה, אף פעם לא ראית משחק רץ על 950TI ו-980GTX? רק להריץ משחק ב-4K במקום ב1080P כבר דורש הפרש כוח לא רחוק מזה, תוסיף AA קצת יותר טוב או אולי טיפונת אפקטים ובום. כל מפתחת תעשה משהו אחר, 60FPS פלוס שדרוג גרפי למשל יכול להיות הגיוני ביותר.

גם למי שלא שם לב, מיקרוסופט פחות או יותר אמרו שלא יהיו יותר דורות אצלם. כלומר כנראה שנראה ONE עם איזה 12TFLOPS באיזה 2020 וכך הלאה. קפיצה של חצי דור כל 4 שנים. כמו באייפון (או הPC) בטח ברגע שיהיו כמה גרסאות לאחור אז חלק מהמשחקים ינטשו את חלק מהוריאציות כך שתצא הוריאציה של 2020 יש מצב שכל המשחקים ירוצו גם על הסקורפיו אבל רוב המשחקים ינטשו את הONE המקורית.

Walle
Trainee

הודעהעל ידי Walle » 13 יוני 2016, 22:34

Crackdown 3 יגיע בשנה הבאה:
http://www.crackdown.com/2016/06/13/cra ... g-in-2017/

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 13 יוני 2016, 22:56

אהבתי שהוא זרק שהמודל השתנה, אין יותר דורות, כל כמה שנים עוד מאותו הדבר רק חזק יותר, בקיצור פלאפונים וטאבלטים. חיכיתי למודל החלפה וזיכוי, בטח אף אחת מהשתיים לא תציע.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 13 יוני 2016, 23:01

נדב, היה 3 שניות קראקדאון בקליפ סיום...
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2016, 23:11

אני מוכן להמר ש״הכל יעבוד״ לא כולל משחקי VR, שימו בהתערבויות (:
בקטע הזה בלבד זה עלול ״לפצל את השוק״.
הוואן לא יכולה להתמודד עם הריפט, נראה לי שהם גם לא יסכימו, באוקולוס.

סמל אישי של המשתמש
wraithbuster
Minion

הודעהעל ידי wraithbuster » 13 יוני 2016, 23:15

Death_119 כתב:אהבתי שהוא זרק שהמודל השתנה, אין יותר דורות, כל כמה שנים עוד מאותו הדבר רק חזק יותר, בקיצור פלאפונים וטאבלטים. חיכיתי למודל החלפה וזיכוי, בטח אף אחת מהשתיים לא תציע.

אל תדאג. למקרים מיוחדים כמו שלך, הם יאספנו במיוחד אקסבוקסים בצד שתוכל לשבור במיוחד, כדי שתוכל להוכיח את הנקודה שהמודל הזה לא מזכה החלפה (כולל קונסולות 3 דורות מאחור) :lol:

עכשיו ברצינות, אם הכוח של הקונסולות בדור הקודם הוכיח לי משהו בשנים המופלגות בחייהם ה8, זה עד כמה קונסולה מודולרית שאפשר לשדרג אותה, או קונסולה שלמה משודרגת, מתבקש. בעתיד בשנה השמינית של הקונסולות הנוכחיות לא תראה יותר מקרים כמו bf3, skyrim, crysis 3 שהיו כישלון טכני. סה''כ אין סיבה שמישהו לא יצא שמח מזה, כולל בעלי הקונסולות הישנות יותר. בסופו של דבר, סביבת הקונסולות נהית פחות נעולה, עם יותר בחירה, ולכול אחד יש יותר אפשרויות לבחור את הקונסולה המתאימה לו. זה win win לכולם. וכך גם המגמתיות של פחות אקסלוסיבים מטיבה לכולם, כאשר גם המפתחות החיצוניות מרוויחות יותר כשהן משחררות את המשחקים לכול הפלטפורמות. ואני מרוצה שמשחקים כמו דיאבלו 3 הגיעו לקונסולות, וכך גם בליזארד בעצמם בטח.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2016, 23:35

ואף מילה על זה שגירס ופורצה הולכים לתמוך ב-HDR? יש מצב שהם יהיו המשחקים הראשונים שתומכים, תלוי כמה השותפות של NVIDIA יהיו מהירות על ה-PC. עכשיו רק צריך למצא מסך וטלביזית HDR...

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 13 יוני 2016, 23:51

DrKeo כתב:דין, פיל אמר במפורש שהכל יעבוד על הONE המקורית, על המיני ועל הסקורפיו. איך ינצלו? וואללה, אף פעם לא ראית משחק רץ על 950TI ו-980GTX? רק להריץ משחק ב-4K במקום ב1080P כבר דורש הפרש כוח לא רחוק מזה, תוסיף AA קצת יותר טוב או אולי טיפונת אפקטים ובום. כל מפתחת תעשה משהו אחר, 60FPS פלוס שדרוג גרפי למשל יכול להיות הגיוני ביותר.

גם למי שלא שם לב, מיקרוסופט פחות או יותר אמרו שלא יהיו יותר דורות אצלם. כלומר כנראה שנראה ONE עם איזה 12TFLOPS באיזה 2020 וכך הלאה. קפיצה של חצי דור כל 4 שנים. כמו באייפון (או הPC) בטח ברגע שיהיו כמה גרסאות לאחור אז חלק מהמשחקים ינטשו את חלק מהוריאציות כך שתצא הוריאציה של 2020 יש מצב שכל המשחקים ירוצו גם על הסקורפיו אבל רוב המשחקים ינטשו את הONE המקורית.

באיפון ואנדרואידים ,זה לא קפיצה של חצי דור
בדרך כלל זה קפיצה של דור שלם ,וזה כל שנה

אז נכון ,זה לא כפול 10 כמו בקונסולות ,אבל בכל זאת
בכל מקרה ,אני אוהב את הרעיון ,שכל הציוד והמשחקים ממשיכים לקונסולה המשודרגת ,אבל לא אוהב את הרעיון של שדרוגי המצע חיים בקונסולות
אני היתי רוצה 5 שנים ,שבניהם רק שדרוגים כמו מיזעור לדוגמה ,כמו הXBO S ,נכון הוסיפו גם HDMI 2 ,אבל זה מתבקש ,פחות בארץ
אבל כן בארצות הברית ,שטלוויזיות 4K זולות מספיק ,והתחילו לצאת הרבה בלו רי 4K ,וחלק מהאמריקאים ,עדין קונים בלו רי

קרירין, אתה חיי בסרט קשה אם אתה חושב שסוני יכולה לשדרג את הניאו לרמה של סקורפיו כשהקונסולה אמורה לצאת עוד 3 חודשים, הם כנראה התחילו ליצר אותה כבר.

הם לא הכריזו תאריך השקה ,ולא ברור עם זה ביצור עדין ,רק יש שמועה כניראה נכונה ,שמספטמבר ומעלה כל משחק חדש יתמוך גם בניאו
אבל זה לא אומר בהכרח השקע בספטמבר ,הם לא מפסידים כסף על התמיכה הזאת
פשוט כי אותו כותר ירוץ גם בPS4 הרגילה ,וגם בניאו ,ובינתים ימכר לבעלי PS4

אני כן חושב שסוני רואה את המצב ,ולא תירצה שהסקורפיו תיהיה כל כך חזקה מהניאו

בכל מקרה נחזור קצת לXBO S ,מעניין יהיה ליראות עם ייצרו אותה ,הרבה אחרי שהסקורפיו תצא ,פשוט כי חלק מהרכיבים שונים
ויש לי הרגשה ,שזה מודל זמני ,לאיזה שנתיים בערך

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 44 אורחים