מסיבת העיתונאים של סוני - E32016

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

idan
Veteran

Re: מסיבת העיתונאים של סוני - E32016

הודעהעל ידי idan » 14 יוני 2016, 20:52

רונן כתב:השנה הם סיפקו שילוש אחר: גרסאות רימסר של כל שלושת משחקי קראש בנדיקוט. באתרים מכנים זאת רימסטר אך אני זוכר ששמעתי בפירוש במסיבת העיתונאים שמדובר בפיתוח מהבסיס, כלומר רימייק.

אמממ כן, לא בדיוק אותו דבר רונן... ואני מאלה שדווקא אוהבים את קראש.

והלוואי שמדובר במשהו שדומה יותר לרימייק, אבל עצם זה שהם הכריזו על שלושת המשחקים ביחד וזה שהוא בוודאות אמר רימאסטר על הבמה של סוני גורם לי להאמין שלא. הוא באמת אמר שהפיתוח מהבסיס אני גם זוכר את זה, אבל עדיין לא הייתי מצפה במקומך למשו כמו ראצ'ט וקלאנק.

אני כמובן ישמח מאוד לטעות :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יוני 2016, 20:55

פורט של שלישית משחקים בני 20 שנה זה "חלק מהשלישיה הקדושה". כשמגיעים למחוזות כאלה יודעים שיש בעיה.

אגב, המסיבה של השנה הייתה הרבה יותר טובה משנה שעברה. המסיבה של שנה שעברה הייתה 80% שעמום ועוד 20% שעושה המון רעש אבל ריק מתוכן. הדמו ג'יפ של אנצ'רטד היה ההתחלה והסוף של התצוגה הזאת, FF/שאנמו/TLG היו אשכרה הכרזה דפוקה עטופה בסרט יפה.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 14 יוני 2016, 21:06

רונן כתב:
klayman כתב:אלו לא "דעות קדומות", אלא הסתמכות על נסיון העבר, כפי שאתה תמיד עושה עם ציוני משחקים וכו'. מאותה סיבה, נדב הסתמך על נסיון העבר והיה בטוח שיהיו ברבורי מכירות, ויטה וכו'. מאותה הסיבה כשאומרים ש"השנה TLG מגיע", קשה להאמין לכך וכו'.

לומר ש־Days Gone "לא משהו בכלל" רק כי Ready at Down אכזבה (וזו בכלל מפתחת אחרת), זה נקרא להתבסס על פי ניסיון עבר? והבעת זאת לאחר שצפית בהדגמה? עוד לפני שנראה זומבי אחד בהדגמה, האיכות וההשקעה בכותר ניכרת (אנימציות, פרטים, גרפיקה), זה כבר רמז טוב. גם נוטי דוג זכתה להכרה רק לאחר סדרת אנצ'רטד. ונראה שגם Killzone לא ממש מעיד Horizone.

אז על איזו הסתמכות? אגב, כל משחק יכול להתברר זבל, גם המשחק שהכי ריגש אותך. אז מה הנקודה? כרגע מה שראינו היה מרשים. זה הכול. אני דן על התצוגה המרשימה. למה לדון על איכותו הכללית שוודאי לא ידועה לאיש? זה כבר דיון שמתאים לאחר שיועלו הרשמים או הביקורות. בשנה שעברה נדב התלהב מ־Recore בלי שנחשף קדימון אומלל (וחלפה שנה, והמשחק עוד לא יצא!). כרגע על פי מה שראינו, הרמזים טובים. הוא בהחלט ריגש.

אתה ממש מעייף, רונן. ומה הראו מהמשחק של קוג'ימה? טריילר שלא אומר כלום? אחלה. נתראה בעוד 4 שנים שהוא ישוחרר! אני בטוח שיהיה משחק מדהים, אבל זה רלוונטי בכלל היום?

זו מטרתה של מסיבה. גם לחשוף פרטים חדשים על משחקים שלא ידענו, גם בצורת רמזים. וזה מרגש אם זה מגיע ממפתח גדול כמו קוג'ימה. הקהל הריע מאוד רק מלראות אותו על הבמה, עוד לפני שראינו פירור. ומה שקיבלנו מקוג'ימה זה הרבה יותר ממה שהערכנו שנקבל. הייתי בטוח שאין שום דבר לחשוף בשלב זה. נכון, היום מה שרלוונטי זו המסיבה ומה שהוצג בה, לכן מה זה קשור מועד שחרורו?

ואני "מעייף". נסו להיות קצת יותר חיוביים. לא עצובים.

אגב, צפיתי בגיימפליי של days gone, וכנראה שאין לנו את אותו הטעם, או שמא הפכתי jaded. מה ראיתם שם שכ"כ הלהיב אתכם? The last of us לעניים, עם הרבה פחות תחכום, זומבים גנריים בערימות, משחקיות די קלאנקית וגרפיקה יפה...?

בינתיים הדברים שהכי קלעו לטעמי היו titanfall 2 ו God of War בכל התערוכות שהיו.

כן? ומה הלהיב אותך ב־God of War חוץ ממשחקיות אטית יותר ומגרפיקה יפה? אפשר לטעון זאת על כל משחק אם מגיעים משוחדים.

ואם אתה כבר מסתמך על ניסיון עבר, כמו שאמרת, אז רק אזכיר ש־Ascension נחשב מאכזב. זה מפריע לך להתלהב ולהאמין במשחק?

"The Last of Us לעניים"? אם אתה כל כך מבין, אז אולי כבר תכתוב לנו ביקורת עליו? מצד אחד אתה כותב "מה זה בכלל רלוונטי היום", ומצד אחר אתה כבר מתיימר לחלק לו ציונים שאינם רלוונטים כיום (ואני "מעייף"). כרגע מה שרלוונטי זו החשיפה נטו. אנו נהנים ממה שהוצג, לא מכל המשחק שעוד לא שיחקנו. למעשה, זה משחק הזומבים הכי מרשים שאני זוכר (ברמת התצוגה). Walking Dead 4 מכוער ומחוויר לעומתו. ואני דווקא ראיתי בפורום הזה שאנשים די אופטימיים לגביו.

אני מאוד מצטער שאין לי את הטעם שלך בדיוק.. ממש סליחה שאני לא חושב שDays Gone הוא משחק מרהיב כמו שאתה חושב. לטעמי, ההדגמה שלו הייתה משעממת. כל ה premise נראה לי Meh, הגלים הבלתי נגמרים נראים לי משעממים, המשחקיות נראתה מגושמת ובכללי, לא היה שם הרבה יותר מיופי.

להזכירך, גם RAD הגיעו עם משחק שנראה יפה מאוד בהיבטי גרפיקה, אנימציות וכו'.. אבל כל היופי הזה חיפה על פנים מכוער.. וכן, גם שם הייתה מפתחת משחקי ויטה, אשר קיבלה הזדמנות ''במגרש של הגדולים'', ולא הצליחה לספק את הסחורה, אז זה ניסיון העבר שעליו הסתמכתי.

המשחק הכי טוב שפיתחה BEND בשנים האחרונות (2011), יושב על ממוצע 80.. לא ממוצע רע, אבל גם לא מזהיר, ואילו משחקה האחרון מ2012, יושב על ממוצע של 67. לא בדיוק מפתחת מהוללת. יש לך נתונים שיתמכו בכך שהמשחק הזה יהיה מדהים ומרשים כ''כ מעבר לטעם שלך וההתרשמות? אין לך. כמו שלי אין.
אני, לעומתך, מטיל ספק ביכולת של המפתחת הזאת לתת תוצר AAA מוצלח במיוחד.. אולי היא תפתיע.. אני אשמח אם אטעה. הרושם הראשוני שעשה עלי, סתמי ולא מרגש.

שוב, אני לא מטיל ספק שקוג'ימה יספק את הסחורה... אני פשוט חושב שגם החשיפה הזאת, די סתמית כרגע, כשלמשחק אין אפילו מנוע עדיין.

מה אהבתי בGOW? את העיצוב, הדמויות כפי שהוצגו, העלילה ממה שנגלה עד עתה, מערכת הקרב שנראתה כיפית וזורמת וכמובן הגרפיקה המהממת.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 14 יוני 2016, 21:09

idan כתב:לא לנסות לבאס אבל אני יופתע מאוד עם קראש יראה יותר ממשחק פס 1 ששיפצו אותו קצת - זה נראה יותר כמו סוני אומרים למעריצים - שמענו אותכם, עשינו מה שאפשר בהתחשב בזה שהפרנצייז לא שלנו, עכשיו תעזבו אותנו בשקט.

סוני הדגישה שמדובר במשחק שפותח מהבסיס, אז צריך לחכות ולראות. קשה לי להאמין שמשחקי פלייסטיישן 1 יגיעו רק בשיפור גרפי קל. אם מדובר בהשקעה כמו שנעשתה ברימייק של Ratchet & Clank זה יהיה נפלא, אך אני גם סקפטי שזה יקרה. כך או כך, זה נחמד, ולדעתי יעלה בהתאם, אפילו Ratchet & Clank המחודש עלה מעט.

kaz כתב:התצוגה של Days Gone הייתה די רעה. חוץ שמדובר בעוד משחק זומבים ועולם פתוח, ההסתמכות על חביות אדומות הייתה מפהקת ומעצבנת. זה כזה crutch. אפשר בבקשה שימוש אחר בסביבה? יצירת מלכודות, ליצור מחסומים, להרוס דברים כך שהזומבים לא יוכלו להגיע לך. היה קטע קצר שהוא יורה בגשר מעץ ומנסה לשבור אותו - אני רוצה לראות יותר מזה ולא 'תירה בחבית האדומה שנמצאת במקום הסופר-נוח הזה ושום מה נמצאת בכל מקום בעולם'.

אבל היה לך את כל אלו. הוא חסם כמה פעמים את הדרך. אתה רוצה לראות יותר? בשביל זה יש את המשחק המלא, חכה בסבלנות. הם לא יכולים להראות לך יותר בהדגמה אחת. אבל הם בהחלט הראו למה אפשר לצפות, וזה לשימושים טובים בסביבה, כמו שרצית.

DrKeo כתב:אבל אז הגיע הקטע בסוף כשהדמות הסתכלה על המצלמה ואמרה "this is our story" והבנתי שדטרוייט הולך להיות כמו כל משחק דיוויג' קייג', כתוב מזעזע.

בגלל זה? אגב, שיחקת ב־Beyond? הכתיבה שלו הרבה יותר טובה מהכתיבה ב־Heavy Rain. הוא משופר גם במשחק, בבימוי, באנימציות, בשליטה. כמעט בכול! ובכל זאת, Heavy Rain נחשב טוב יותר. אם הוא יהיה טוב כמו Heavy Rain, וכולל את השיפורים של Beyond, אז הוא יהיה משחק מעולה. ונראה שהוא לוקח כמה דברים מ־HR, כגון האפשרות לשחק בכמה דמויות.

רונן, שמעתי שחגגת לא מזמן יום הולדת 13, מזל טוב.

חחח נדב, אתה מבין שאני יכול לומר זאת עליך או לכל אחד אחר כאן, כן? ואני לא המצאתי בפורום הזה את הציניות. דע לקבל ביקורת. מה קרה. אתה משגע את השכל על כמה שאתה צודק ו"אמרת לכולם" (זה לא ילדותי?) ובוויכוחים אתך אתה לא מפגין טיפת צניעות, אז אני חושב שהערותיי הציניות התבקשו :)

walla כתב:God of War - מרשים מאוד ואמיץ מאוד מצד Santa Monica לשנות ולעשות מעיין Reboot לסדרה. המשחק נראה "רציני" יותר משאר המשחקים בסדרה.
הכל נראה טוב במשחק הזה.
עוד קצת פרטים ששוחררו על המשחק:
- נשחק את קרייטוס במהלך כל המשחק.
- העולם גדול אבל הוא לא עולם פתוח.
- המשחק ישוחרר "בקרוב" אבל כמובן לא השנה, אולי שנה הבאה?

וואו, מעניין. תודה רבה. היו הערכות שלא בקרייטוס נשחק (גם בפורום הזה), אז זה לא נכון. ואני שמח שהוא לא עולם פתוח, הוא לא צריך להיות. ו"ישוחרר בקרוב"? הנה עוד טעות של אנשים כאן. אפילו נתנו לו כאן 2018. הוא בהחלט נראה בשל מאוד. בקרו את המסיבה בהתאם למה שראיתם וידוע, לא בהתאם למה שלא ידוע, ואז המון שטויות תיחסכנה.

הערכתי שהם יתחילו ב־GoW כבר לפי מוזיקת הפתיחה, אף שאינה מוכרת ממשחקי הסדרה. כשקרייטוס הופיע על המסך, הגג עף.

אוי, שימו לב ש־Knack 2 לא הופיע. וחשבתי שאין אכזבות במסיבה של סוני :)

Ludens, הרובוט בסמל של החברה שהוצג לפני כמה שבועות לא יהיה מעורב במשחק.

אם כך, נראה שהמשחק שנחשף בלעדי לקונסולה של סוני, והמשחק האחר יהיה מולטיפלטפורמס.

Spider-Man - השמועות בסוף היו נכונות ו-Insomniac ממשיכים בשיתוף הפעולה שלהם עם סוני.
אני זוכר שהייתי משחק במשחקי ספיידר-מן בסוני 2 והייתי נהנה מהם בטירוף וההכרזה הזאת שמחה אותי מאוד, מה גם שזה לא סתם עוד משחק אלא משחק מושקע מאוד ועוד ממפתחת רצינית שהוכיחה את עצמה.
קצת פרטים שפורסמו:
- זה המשחק הגדול ביותר של Insomniac והמשחק השאפתני ביותר של Marvel - אם זה יותר גדול מ-Resistance אני מאושר :)
- עולם פתוח.
- המשחק מפותח כבר זמן רב.
- Spider-Man זה שם זמני ובעתיד יקבל שם רשמי.

המשחק הכי גדול של אינסומניאק והשאפתני ביותר של מרוול? נשמע מלהיב!

Detroit: Become Human - נראה דומה ל-Heavy Rain רק בגדול ומפותח יותר וזה טוב.
Quantic Dream מפתחים ז'אנר ייחודי, לא כולם יאהבו את זה, אבל מי שכן ייהנה מאוד.
היקף ההחלטות וההשפעה של כל החלטה היא ענקית והיא פי כמה וכמה מ-Heavy Rain או מ-Beyond.

באמת? מרשים! הלוואי שיגיע משחק בז'אנר שיתעלה על Until Dawn, הוא היה נהדר, אף שגם הוא מוגבל מבחינת השפעת הבחירות (רק לקראת סופו דברים יכולים להשתנות מקצה לקצה). יהיה מעניין אם Detroit יקיים את ההבטחה להשפעה גדולה.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 14 יוני 2016, 21:18

לא היו אלף הכרזות vr משעממות לדעתי, להפך זה היה די מפתיע כמה זה לא היה משמעמם בניגוד להדגמה לייב של מיינקראפט או דברים שסוני עשו בתערוכות קודמות. הם פשוט שמו טריילרים כמו למשחקים רגילים וזה לגמרי עבד כי - רזדינט אוויל 7, או משחק באטמן VR של רוקסטאדי שאתה שומע את הקול של מארק האמיל, או משחק באטלפרונט עם קרבות חלל שלא היו אפילו במשחק המלא לאכזבת כולם. גם פיינל פנטזי היה פשוט הכרזה חמודה ודי מרשים אם הם יכולים להריץ משחקים בגרפיקה כזאת ב vr, אבל מילא. לא רואה איך לפחות השלוש הכרזות הראשונות "משעממות" מישהו, ועוד ממי שכן גילה התעניינות כלשהי ב VR בעבר. כל ההכרזות היו קצרות ועברו מהר וכולם יוצאים בחודשים הקרובים (הדבר הכי חשוב, לפי הפורום הזה לפחות).

כן אני מודע לזה שלא מדובר במשחקים מלאים חוץ מרזידנט אוויל, אבל זאת הפלטפורמה למשחקים קטנים או "חוויות" כאלה ולשים בה כמה מהשמות הגדולים בתעשייה שיתמכו במכשיר החדש של סוני זה די גדול מבחינתם ומראה שזאת לא פלטפורמה רק לאינדי למינהם, גם החברה הגדולים רוצים להתנסות קצת בדברים חדשים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יוני 2016, 21:36

"היו הערכות שלא בקרייטוס נשחק (גם בפורום הזה), אז זה לא נכון. ואני שמח שהוא לא עולם פתוח, הוא לא צריך להיות. ו"ישוחרר בקרוב"? הנה עוד טעות של אנשים כאן"

זה בדיוק הסגנון דושבאג שמעצבן אנשים כאן רונן.

ואל תקח ברצינות כל מה שמפתחים אומרים לך, נראה שלודנס כן יהיה בDEATH STRANDING וכל דבר בדמו של GOW הצביע על זה שכן נשחק את הבן של קרייטוס. תשמור את ההתנשאות שלך לכאשר המשחקים יצאו.

עידן, מה שהיה משעמם בVR זה שהכל היה דמואים טכנים ואפילו לא הציגו אותם חוץ מאשר הדמו של FF שהיה סופר משעמם.

אה, ויש לי פלאשבקים קשים ל-WII:
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2016, 21:51

שכל אחד יאהב מה שבא לו, מה מסגר איתכם?
אם תראו את easy allies או את kinda funny games - אתם תגלו שחלקם הכי התלהבו מההכרזה על רזידנט איוול וקראש בנדיקוט, למשל, ששניהם היו בעיניי הכרזות/חשיפות משעממות, או ההתלהבות שלהם ממשחקי הVR.
מה שכן, מעטים חושבים שסוני לא ניצחה את מסיבת העיתונאים, זה די קונצנזוס בתעשייה, ועדיין - תמיד מותר לחלוק עליהם, ולא צריך לתת סיבות או לפרט למה.

Walle
Trainee

הודעהעל ידי Walle » 14 יוני 2016, 21:52

DrKeo כתב:קראתי לך ילד קטן כי ההודעות שלך מאז שהתחילה המסיבה של סוני הגיעו ממקום של רמת בגרות של כיתה ג'. כמה ילדותי אפשר להיות כשאתה אשכרה מתיחס בהודעת דיעה שלך על המסיבה של סוני אלי אישית כי צחקתי על סוני שהם תמיד עושים מונטאז'ים. ואו, איך הכנסת לי, אישתי מעודדת אותי As we speak.

הייתה מסיבה מצויינת, היו דברים מדהימים (כמו GOW או הטריילר של קוג'ימה), היו דברים משמימים (כמו אלף הכרזות VR משעממות או סקיילנדרס), והיו דברים מביכים (כמו ההכרזת קראש בנדיקוט) אבל סך הכל הייתה הצגה פשוט מצויינת. מעבר לזה הגזמת ברמות של כלה.

אני לא חושב שההכרזות של ה-VR היו משמימות, בניגוד ל-PS EYE שסוני התייחסה אליו בעבר במסיבות העיתונאים בצורה לא רצינית ובמשחקים גם לא רציניים, המשחקים של ה-VR מאוד מושקעים ורציניים, אין הרגשה שהם בסה"כ סימון V כדי להגדיל את הליינאפ של המכשיר.
אני למשל מאוד מתעניין בVR ומחכה באמת לראות מה יהיה הכי כדאיי לקנייה בעתיד ואין ספק שסוני מאוד הרשימו אותי עם התמיכה שלהם ונראה שהם רציניים ומשקיעים בזה לעתיד ואני מאמין שכך עוד הרבה אנשים אחרים.

הצורה שסוני הכריזה על קראש אכן הייתה די מאכזבת, הייתה הרגשה די מפוצצת כשהוא עלה לבמה והרבה ציפו שיוכרז משחק חדש ושהזכויות בידיים של סוני.
את האמת אני די מאשים את סוני בזה כי הם הרימו את הציפיות במשך תקופה ארוכה, אם הם לא היו מטפטפים טיזרים קטנים מדי פעם ופשוט מכריזים על זה היו מתלהבים הרבה יותר כי הציפייה הייתה הרבה יותר נמוכה.

בנוגע לקראש פורסם מי המפתחת של המשחק:
סוני הכריזה שהסטודיו Vicarious Visions של Activision מפתחת את המשחקים וככל הנראה ייצאו במהלך 2017.
היא אחראית כמובן על חלק ממשחקי סדרת Skylanders האגדית :D

מעניין אותי דווקא מהכיוון של סאקר פאנצ', עברו כבר שנתיים מאז שהם הוציאו את Infamous וזה זמן סביר להוציא עוד משחק בסדרה, מה גם שלא הכריזו על כלום ואצל סוני אין הכרזה של משחק בסדר גודל AAA שמוכרז ויוצא באותה שנה.
אני מהמר שהם מפתחים New IP ובגלל זה לוקח להם יותר זמן אלא אם יכריזו יותר מאוחר השנה על עוד משחק בסדרה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2016, 21:58

אני גם מהמר על IP חדש של סאקר פאנץ׳... בטח יחשף בPSX

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 14 יוני 2016, 22:00

מה מראה שהולכים לשחק את הבן? אני לא חושב שיש פה מספיק אינפורמציה.

השערה אישית שלי (בספוילר כדי שאף אחד לא יבכה):

ספויילר: הצג
האופציה שמשחקים את הבן שלו היא לחלוטין סבירה במיוחד אם לוקחים בחשבון שזה סוג של ריבוט רך (GOW, ולא 4).
אבל מנגד יכולים ללכת גם על סיפור ה"קרייטוס מצא שלווה והבנה משפחה חדשה, עד שהבן שלו נרצח וג'ון וויק חוזר לעסקים".

נ.ב., ראיתי בנאוגאף תמונה שמראה "צלליות" של דמויות ממשחקי סוני וקרייטוס לא הופיע בהן אבל הבן כנראה שכן.

אותי מאוד מעניין לדעת מה קרה לעולם אחרי GOW3. האם האלים הנורדים היו תמיד, או שנוצרו אחרי המוות של הפנתיאון היווני ?

סדרת GOW היא אחת האהובות עלי אי פעם (למרות שספציפית פה לא נפלתי) וזה פחות או יותר המשחק שעשה לי את תחושת ה"וואלה לא הייתי מתנגד לפס4 עכשיו" הכי גבוהה עד היום יחד עם ספיידרמן, טיפה מתחת למה שאנצ'רטד עשה לי.

ואגב אינסומניאק, נראה שהשמועות על Sunset Overdrive למחשב התבדו :( .

Walle
Trainee

הודעהעל ידי Walle » 14 יוני 2016, 22:08

הנה עוד כמה דברים שלא היו במסיבת העיתונאים:

טריילר של NiOh.
מ-Team Ninja. מי שמחכה ל-DMC5 יכול להסתפק בזה בינתיים, הסגנון דומה.

טריילר של Robinson: The Journey.
אקסקלוסיבי ל-PS VR מ-Crytek.

Abzu.
יוצא ב-2 לאוגוסט ל-PS4 ול-PC.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 14 יוני 2016, 22:18

DrKeo כתב:קראתי לך ילד קטן כי ההודעות שלך מאז שהתחילה המסיבה של סוני הגיעו ממקום של רמת בגרות של כיתה ג'. כמה ילדותי אפשר להיות כשאתה אשכרה מתיחס בהודעת דיעה שלך על המסיבה של סוני אלי אישית כי צחקתי על סוני שהם תמיד עושים מונטאז'ים. ואו, איך הכנסת לי, אישתי מעודדת אותי As we speak.

הייתה מסיבה מצויינת, היו דברים מדהימים (כמו GOW או הטריילר של קוג'ימה), היו דברים משמימים (כמו אלף הכרזות VR משעממות או סקיילנדרס), והיו דברים מביכים (כמו ההכרזת קראש בנדיקוט) אבל סך הכל הייתה הצגה פשוט מצויינת. מעבר לזה הגזמת ברמות של כלה.

חחח נדב, תתמודד כמו אדם בוגר. זה לא שאתה ודומיך בוגרים בדרך כלל (כמו זה שקפץ בגלל טעות הקלדה, בלי להבין את המסר שלי. תרצה שאראה לך גם את זה כל פעם כשאתה מועד?). אתה כל הזמן מתרברב בוויכוחים שאתה יודע, כמו ילד, אז אני חושב שזה מתבקש שאראה לך כל פעם כשמתבררת טעות שלך. קצת צניעות.

idan כתב:אמממ כן, לא בדיוק אותו דבר רונן... ואני מאלה שדווקא אוהבים את קראש.

והלוואי שמדובר במשהו שדומה יותר לרימייק, אבל עצם זה שהם הכריזו על שלושת המשחקים ביחד וזה שהוא בוודאות אמר רימאסטר על הבמה של סוני גורם לי להאמין שלא. הוא באמת אמר שהפיתוח מהבסיס אני גם זוכר את זה, אבל עדיין לא הייתי מצפה במקומך למשו כמו ראצ'ט וקלאנק.

אני כמובן ישמח מאוד לטעות :)

הניסיון הוכיח שאסור לנו להתיימר לחשוב שאנחנו יודעים, וגם הערכותינו לא מבוססות על כלום אלא הן מושפעות מהגישה שלנו יותר מאשר על עובדות. הנה, אנשים כאן העריכו ש־GoW יצא רק ב־2018, אף שהוא נראה כל כך בשל, והנה נמסר שהוא ישוחרר בקרוב. אנשים תמיד מחפשים את הרע. אני אדבר על הרע רק כשאראה אותו, אלא אם כן יש רמזים ברורים שגורמים לי להיות פסימי (זו הגדרה של בגרות, נדב. לא בכיינות. זה גם יחסוך המון שטויות).

לדעתי, לסוני (ולאקטיויז'ן) יש את כל הסיבות להשקיע ולהלהיב בפרויקט הזה. אולי אטעה ואולי לא, אך כבר ברור שעצם ההכרזה מעניין מאוד. ודאי שזו הכרזה חמודה (לכן המשחק יעלה בהתאם), לא כמו GoW, Horizon, אך בהתחשב בביקוש לקראש, גם הכרזה חמודה יכולה להיות גדולה. לנוסטלגיה יש ערך רב מאוד.

דרך אגב, זה גם מסביר כיצד קראש הופיע באנצ'רטד 4. יש הסכם ביניהן.

klayman כתב:אני מאוד מצטער שאין לי את הטעם שלך בדיוק.. ממש סליחה שאני לא חושב שDays Gone הוא משחק מרהיב כמו שאתה חושב. לטעמי, ההדגמה שלו הייתה משעממת. כל ה premise נראה לי Meh, הגלים הבלתי נגמרים נראים לי משעממים, המשחקיות נראתה מגושמת ובכללי, לא היה שם הרבה יותר מיופי.

אתה מפספס את הנקודה. אין לי בעיה עם דעות שונות, לא צריך להגזים. אני רק מבקר מסקנות מסוימות על סמך כלום. כלומר, זו אפילו לא דעה. אתה כינית אותו "TLoU לעניים", ואני תוהה אם כבר שיחקת במשחק המלא. ההדגמה הייתה מרשימה מאוד, עליה אני מדבר, בעוד אתה מתיימר לדבר על המשחק כולו. זה ההבדל בינינו.

להזכירך, גם RAD הגיעו עם משחק שנראה יפה מאוד בהיבטי גרפיקה, אנימציות וכו'..

מה עניין שמיטה להר סיני? ההיקשים שמבצעים פה מאוד תמוהים בעיניי. אז אזכיר לך ש־Ascension היה מאכזב. אז גם GoW החדש יהיה מאכזב.

זה כמו שאנשים סקפטיים לגבי Horizon בגלל Killzone, אף שהחברה גדלה מאז והצטרפו אליה דמויות מפתח.

המשחק הכי טוב שפיתחה BEND בשנים האחרונות (2011), יושב על ממוצע 80.. לא ממוצע רע, אבל גם לא מזהיר, ואילו משחקה האחרון מ2012, יושב על ממוצע של 67.

טוב, בוא נשחק את המשחק הזה:

GoW3 נהנה ממוצע 92%, בעוד Ascension קיבל ממוצע 7.9.
Alan Wake נהנה ממוצע 84% בעוד Quantum Break קיבל 78%.
Mortal Kombat 4 קיבל ציון 75% ו־Mortal Kombat קיבל 86%.
Heavy Rain נהנה מממצע 89% ו־Beyond קיבל 72%.
Ratchet & Clank נהנה ממוצע 86%, ו־Fuse קיבל ממוצע 64%.
ו־Rareware הייתה חברה מוכשרת, אך שינויים שקרו בחברה שינו אותה.
ונראה שגם Guerilla Games עוברת תהליך דומה, רק הפוך: היא גדלה והצטרפו אליה מפתחים מוכחים (זה לא מונע מהערכות לא מבוססות להופיע בפורום הזה).
גם Naughty Dogs נעשתה מה שהיא בזכות רכש חדש.

אז מה עניין שמיטה להר סיני. תשפטו לפי מה שאתם רואים. לא לפי דעות קדומות. אולי המשחק יתברר להיות לא טוב, זה נכון כמעט לגבי כל משחק, אך כרגע התצוגה הייתה מרשימה בהחלט וזו כבר סיבה לאופטימיות.

והביקורת כלפי The Order היא כי הוא נראה מאוד סינמטי בעולם אפרורי, הוא היה רחוק מלהציג משחקיות צבעונית כמו כאן. אין מקום להשוואה.

אני, לעומתך, מטיל ספק ביכולת של המפתחת הזאת לתת תוצר AAA מוצלח במיוחד.. אולי היא תפתיע.. אני אשמח אם אטעה. הרושם הראשוני שעשה עלי, סתמי ולא מרגש.

תשמע, אני זוכר שבשנה שעברה אנשים כאן שאלו איפה המשחק החדש של Sony BEND. אם היא כל כך לא מעניינת, למה שאלו? אז הנה, הוא נחשף, והוא נראה נפלא ונראה משוחק נפלא. אז גם כשזה קורה, לא מרוצים, רק כי זו Sony BEND, בלי שום התייחסות עניינית.

התלוננת שאני "מכניס" לך מילים לפה, אך אתה מכניס לי מילים לפה כשאתה אומר שאני חושב שמדובר במשחק AAA. לפי דבריכם ("TLoU לעניים"), יש לי תחושה שאם הוא פחות מ־TLoU אז הוא לא מספיק ראוי. ההשוואה בעצמה טיפשית. כלומר, היא נכונה קצת עד שרואים את נחיל הזומבים הראשון. הוא מזכיר לי יותר את Dead Rising. הוא גם נראה הרבה יותר טוב. המפתחת עובדת עליו כבר 4 שנים, והיא עדיין עובדת עליו.

מה אהבתי בGOW? את העיצוב, הדמויות כפי שהוצגו, העלילה ממה שנגלה עד עתה, מערכת הקרב שנראתה כיפית וזורמת וכמובן הגרפיקה המהממת.

אפילו ש־Acsension היה מאכזב?

היי, לא ראית משחקיות ממש. זה סוג של מבוא. בתצוגה של Days Gone הוצג הרבה יותר.

ואני כנראה פספסתי את העלילה ואת מערכת הקרב בתצוגה של GoW. כלומר, בבסיסו הקרב כמו קודמיו, רק בלי נשקים זוהרים וגמישים בעלי טווח עד לקצה המסך.

וגרפיקה מעולה יש גם ל־Days Gone (שוב, כל מה שפחות, כבר לא נחשב טוב?).
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 14 יוני 2016, 22:35

סיכום מבחינתי - היתה מסע"ת סבבה. Horizon ZD וספיידרמן נראים אחלה, דטרויט נראה כמו משחק שידבר אלי רק שהטריילר היה קצת מביך.. וזהו פחות או יותר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יוני 2016, 22:42

MGS FREAK כתב:מה מראה שהולכים לשחק את הבן? אני לא חושב שיש פה מספיק אינפורמציה.

השערה אישית שלי (בספוילר כדי שאף אחד לא יבכה):

האופציה שמשחקים את הבן שלו היא לחלוטין סבירה במיוחד אם לוקחים בחשבון שזה סוג של ריבוט רך (GOW, ולא 4).
אבל מנגד יכולים ללכת גם על סיפור ה"קרייטוס מצא שלווה והבנה משפחה חדשה, עד שהבן שלו נרצח וג'ון וויק חוזר לעסקים".

נ.ב., ראיתי בנאוגאף תמונה שמראה "צלליות" של דמויות ממשחקי סוני וקרייטוס לא הופיע בהן אבל הבן כנראה שכן.

אותי מאוד מעניין לדעת מה קרה לעולם אחרי GOW3. האם האלים הנורדים היו תמיד, או שנוצרו אחרי המוות של הפנתיאון היווני ?

סדרת GOW היא אחת האהובות עלי אי פעם (למרות שספציפית פה לא נפלתי) וזה פחות או יותר המשחק שעשה לי את תחושת ה"וואלה לא הייתי מתנגד לפס4 עכשיו" הכי גבוהה עד היום יחד עם ספיידרמן, טיפה מתחת למה שאנצ'רטד עשה לי.

ואגב אינסומניאק, נראה שהשמועות על Sunset Overdrive למחשב התבדו :( .

בדמו כל פעם שהילד עושה פעולה חדשה מופיע על המסך שהוא הרוויח XP כאילו הוא שחקן (למשל כשהוא אומר שהוא רואה את העקבות של הצבי מופיע על המסך "Animal Tracking XP Earned" וכשהוא יורה בחץ וקשת ופוגע בצבי בסוף כתוב "Bow XP Earned") כך שלגמרי ברור לי שהם הולכים לעשות קטע TLOU
של אלי בשלג רק שכאן זה יקרה אחרי איזה שעה של משחק
ונשחק את הבן לכל אורך המשחק.

רונן, באמת שהויכוחים האלה איתך מרגישים לי כמו שיחות שיש לי עם אחיינים הקטנים שלי, עדיף שלא.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 14 יוני 2016, 22:45

רונן כתב:הניסיון הוכיח שאסור לנו להתיימר לחשוב שאנחנו יודעים, וגם הערכותינו לא מבוססות על כלום אלא הן מושפעות מהגישה שלנו יותר מאשר על עובדות. הנה, אנשים כאן העריכו ש־GoW יצא רק ב־2018, אף שהוא נראה כל כך בשל, והנה נמסר שהוא ישוחרר בקרוב. אנשים תמיד מחפשים את הרע. אני אדבר על הרע רק כשאראה אותו, אלא אם כן יש רמזים ברורים שגורמים לי להיות פסימי (זו הגדרה של בגרות, נדב. לא בכיינות. זה גם יחסוך המון שטויות).

בהחלט יכול להיות שאני טועה, בוא נגיד שלא הייתי בוחן את זה בתרד ההתערבויות..
אבל לא יודע על איזה ניסיון אתה מדבר ומה הוא הוכיח, נראה לי שעדיין מותר לי לכתוב מה בראש שלי גם אם אתה לא מסכים עם זה.
אני לא מחפש שום רע, המסיבה של סוני הייתה נהדרת ברמות אחרות לדעתי (כולל הקטע של קראש אגב , גם אם לא יצא ממנו יותר מרימאסטר פס1 פשוט, כי זה לגמרי פאן סרוויס ואני חושב שזה נהדר וכי לא באמת ציפיתי ליותר מזה). גם מהמסיבות הפחות נהדרות די נהניתי אגב, חוץ מ EA ימח שמם שאני עד עכשיו לא מאמין שהם לא באמת חשפו את מאס אפקט :lol:

ולהבא אם אתה כותב לי הודעה אבקש שלא תשחיל את הריבים שלך עם אנשים אחרים אליה, כי זה לא באמת מעניין אותי.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 14 יוני 2016, 22:45

DrKeo כתב:"היו הערכות שלא בקרייטוס נשחק (גם בפורום הזה), אז זה לא נכון. ואני שמח שהוא לא עולם פתוח, הוא לא צריך להיות. ו"ישוחרר בקרוב"? הנה עוד טעות של אנשים כאן"

זה בדיוק הסגנון דושבאג שמעצבן אנשים כאן רונן.

חחח נדב, סלח לי שאני צוחק, אבל אתה צריך להבין שגם בעיניי יש דברים תמוהים, וזו הקפיצה שלכם למסקנות כדי לרוקן עוד יותר את הכוס שלכם. כמה שליליות מתפרצת כאן, וזה לא דבר חדש. אני לא אשתמש במילה "מעצבן", כי אתם לא ממש מעצבנים אותי (זה שטויות, ואני לא יודע למה אתה מתעצבן ממני, זה בוגר?), אני פשוט אומר שאני תמה מכם.

תגיד לי אתה, המשחק לא נראה לך בשל מאוד? מה מקור ההערכה שהוא יצא ב־2018? גם אם יתברר שהוא ישוחרר ב־2018, עדיין מדובר בניחוש לא מושכל שהתבסס על כלום.

ואל תקח ברצינות כל מה שמפתחים אומרים לך, נראה שלודנס כן יהיה בDEATH STRANDING וכל דבר בדמו של GOW הצביע על זה שכן נשחק את הבן של קרייטוס. תשמור את ההתנשאות שלך לכאשר המשחקים יצאו.

לא, אני אקח ברצינות את מה שאתה אומר לי. ואל תלמד אותי על התנשאות, בבקשה, מר "אמרתי לך, אני יודע הכול". אתה לא יודע איך הדברים יתפתחו מיד לאחר הקטע הזה שהוצג במסיבה. אולי הבן שלו נרצח וקרייטוס יוצא לנקום? עוד לא ראיתי במו עיניי מפתח שאישר כך או כך, רק מה שהובא לפורום הזה. אולי בכלל מדובר "בטלפון שבור" וזה הגיע עד לכאן בצורה עקומה.

וזה אירוני שאתה מציע לי להמתין עד שהמשחקים יצאו. הרי אני זה שטוען שאתם חסרי סבלנות וכבר מעריכים שנים קדימה או מתיימרים לכתוב ביקורת למשחק על פי הדגמה ראשונה, לא משנה כמה היא טובה.

'walle כתב:בנוגע לקראש פורסם מי המפתחת של המשחק:
סוני הכריזה שהסטודיו Vicarious Visions של Activision מפתחת את המשחקים וככל הנראה ייצאו במהלך 2017.
היא אחראית כמובן על חלק ממשחקי סדרת Skylanders האגדית :D

נשמע טוב :)

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 14 יוני 2016, 22:49

idan כתב:
רונן כתב:הניסיון הוכיח שאסור לנו להתיימר לחשוב שאנחנו יודעים, וגם הערכותינו לא מבוססות על כלום אלא הן מושפעות מהגישה שלנו יותר מאשר על עובדות. הנה, אנשים כאן העריכו ש־GoW יצא רק ב־2018, אף שהוא נראה כל כך בשל, והנה נמסר שהוא ישוחרר בקרוב. אנשים תמיד מחפשים את הרע. אני אדבר על הרע רק כשאראה אותו, אלא אם כן יש רמזים ברורים שגורמים לי להיות פסימי (זו הגדרה של בגרות, נדב. לא בכיינות. זה גם יחסוך המון שטויות).

בהחלט יכול להיות שאני טועה, בוא נגיד שלא הייתי בוחן את זה בתרד ההתערבויות..
אבל לא יודע על איזה ניסיון אתה מדבר ומה הוא הוכיח, נראה לי שעדיין מותר לי לכתוב מה בראש שלי גם אם אתה לא מסכים עם זה.
אני לא מחפש שום רע, המסיבה של סוני הייתה נהדרת ברמות אחרות לדעתי (כולל הקטע של קראש אגב , גם אם לא יצא ממנו יותר מרימאסטר פס1 פשוט, כי זה לגמרי פאן סרוויס ואני חושב שזה נהדר וכי לא באמת ציפיתי ליותר מזה). גם מהמסיבות הפחות נהדרות די נהניתי אגב, חוץ מ EA ימח שמם שאני עד עכשיו לא מאמין שהם לא באמת חשפו את מאס אפקט :lol:

ולהבא אם אתה כותב לי הודעה אבקש שלא תשחיל את הריבים שלך עם אנשים אחרים אליה, כי זה לא באמת מעניין אותי.

ברור, זה היה מסר כללי. לא אישית כלפיך. מותר להעריך על פי הרמזים. גם אני מעריך ומקווה. העניין הוא שכאן אחרים מעריכים על פי הגישה השלילית, בהתאם לתכונת אופי של קוטריות, פחות על פי העובדות. גם אני לא יודע איך המשחק יהיה בסופו של דבר. כבר היו המון הפתעות בתעשייה.

אחרי המסיבה המדהימה הזאת, ובעקבות התלונות בתחילת הדיון והטעויות הרבות שהתבררו לנדב, זה היה מתבקש שאעיר. לא כל אחד מכבד זאת. אני לא מכריח אותם.
נערך לאחרונה על ידי רונן ב 14 יוני 2016, 22:57, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 14 יוני 2016, 22:55

חשבתי על תאוריה: אולי הילד הקטן הוא בכלל קרייטוס? אני לא זוכר אם בטריילר חשפו את שמותיהם. הם בעצם גורמים לנו לחשוב שהדמות המבוגרת והמזוקנת בתחילה הוא קרייטוס. זה יהיה ספין מעניין.
נערך לאחרונה על ידי רונן ב 14 יוני 2016, 22:57, נערך פעם 1 בסך הכל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2016, 22:57

לגבי ״את מי נשחק בGOW הבא״ ש בינתיים נסמוך על היוצרים שהם מבטיחים חד משמעית שזה יהיה קרייטוס לכל אורך המשחק, אבל אני גם לא חושב שנאלץ לחכות יותר מדי זמן עד שנראה טריילר עם כל מני קטעים במשחק ונחליט לבד אם זה הכל רק מהשעות הראשונות של המשחק או שאולי זה טריילר שבאמת משקף את מה שנקבל (: אני אישית חושב שהם רוצים לתקן את הדמות של קרייטוס, לתת לה נפח ואופי ומעט אנושיות, לא עלינו (;

רונן, התאוריה שלך משונה למדי. מעבר לזה שהם לא דומים בכלל וכל התקופה והאיזור שונים לחלוטין והכל לא קשור - גם המפתחים אמרו שזה המשך ישיר למשחקים הקודמים, אחרי שעבר ״המון זמן״.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יוני 2016, 23:02

ברצינות, יש לך תרבות דיון נוראית. אני רואה שזה גולש על עידן, על קליימן ומי לא בנושא הזה. אתה מודע לזה שיש אנשים אחרים עם דיעות אחרות ואם נניח קליימן ממש לא התרשם מ-days gone, בדיוק כמוני ועוד כמה אנשים כאן, זה הגיוני לגמרי שהוא לא התרשם מהמשחק. כמה שלא תתאמץ לא תצליח לכפות את הדיעה הפאנבואית "אלוהים ישמור איזו תצוגה!!! אף פעם לא הייתה כזאת!!! מי שלא מסכים איתי אז שיביא סימוכן ומסמכי הוכחות חתומים על ידי נוטוריון ומשרד הפניםםםם!!!111!!!1!!" זה כנראה לא יעבוד. אני לא מבקש שתקח את המילה שלי, של קליימן, של עידן או כל אדם אחר כאן על גבי מה שהמפתחים אומרים. זה פורום, אנשים מביעים את דעתם, אתה יכול לא להסכים והם יכולים לא להסכים איתך. אני למשל חושב שאם המשחק היה יוצא ב2017 סוני היו אומרים את זה ולמשחקי GOW יש הסטוריה של יציאה בסביבת חודש מרץ כך שסביבות מרץ 18 נשמע מאוד הגיוני.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 14 יוני 2016, 23:04

Laskin כתב:לגבי ״את מי נשחק בGOW הבא״ ש בינתיים נסמוך על היוצרים שהם מבטיחים חד משמעית שזה יהיה קרייטוס לכל אורך המשחק.

אם זה באמת נכון (לא ראיתי אישור במו עיניי), אז הנקודה סגורה. אם הם מבטיחים חד־משמעית, אז מה הוויכוח? ולדעתי זה מחזק עוד יותר את התאוריה שלי, כי נדב ציין שמקבלים XP על כל פעולה של הילד (לא זכרתי), אז עשיתי אחד ועוד אחד והגעתי למסקנה שהילד הוא קרייטוס.

רונן, התאוריה שלך משונה למדי. מעבר לזה שהם לא דומים בכלל וכל התקופה והאיזור שונים לחלוטין והכל לא קשור - גם המפתחים אמרו שזה המשך ישיר למשחקים הקודמים, אחרי שעבר ״המון זמן״.

אבל מדובר בילד. כשיגדל הוא ייראה כמו אבא :)

הוא מבוסס על המיתולוגיה הנורדית. מה הקשר בין המשחקים? כפי שאני רואה זאת, זה לא אותו קרייטוס, כפי שלינק הוא לא אותו לינק בכל משחק זלדה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 יוני 2016, 23:06

כנראה שלא אופתע יותר מידי כשנגלה שלבן של קרייטוס קוראים קרייטוס ג'וניור.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2016, 23:12

רונן, שוב - הם אמרו במפורש שזה קרייטוס וזה המשך ישיר, הרבה שנים מאוחר יותר.
מה הקשר בין המשחקים? נדע מה קרה בין משחק אחד לשני בקרוב... מניח שאלים מוואלהלה החליטו לפלוש אחרי שכדור הארץ שלנו ננטש ונחרב או משהו, או שאתנה הביאה אותם לעזור לבנות מחדש, וואטאבר

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 14 יוני 2016, 23:22

DrKeo כתב:ברצינות, יש לך תרבות דיון נוראית. אני רואה שזה גולש על עידן, על קליימן ומי לא בנושא הזה. אתה מודע לזה שיש אנשים אחרים עם דיעות אחרות ואם נניח קליימן ממש לא התרשם מ-days gone, בדיוק כמוני ועוד כמה אנשים כאן, זה הגיוני לגמרי שהוא לא התרשם מהמשחק. כמה שלא תתאמץ לא תצליח לכפות את הדיעה הפאנבואית "אלוהים ישמור איזו תצוגה!!! אף פעם לא הייתה כזאת!!! מי שלא מסכים איתי אז שיביא סימוכן ומסמכי הוכחות חתומים על ידי נוטוריון ומשרד הפניםםםם!!!111!!!1!!" זה כנראה לא יעבוד. אני לא מבקש שתקח את המילה שלי, של קליימן, של עידן או כל אדם אחר כאן על גבי מה שהמפתחים אומרים. זה פורום, אנשים מביעים את דעתם, אתה יכול לא להסכים והם יכולים לא להסכים איתך.

אבל זה נכון עובדתית, באמת לא הייתה תצוגה כזאת נפלאה. מה אתה רוצה שאגיד למי שמחפש איזה משחקון VR בקטנה כדי להרוס את החגיגה? נו, באמת, נדב, בוא לא ניתמם, אני לא המצאתי את הווכחנות המתישה בפורום הזה.

ושוב, לא מדובר על דעות. איש לא טען שנמאס לו ממשחק זומבים ואז טענתי שהוא לא מבין שום דבר. זה נקרא לא לכבד דעה. אך כשמכנים אותו "TLoU לעניים" אז אני בא ממקום יותר נכון כשאני מבקר וטוען שזה שטויות, לפחות מרגע שמופיע נחיל הזומבים, וגם מכיוון שזו הדגמה ראשונה בלבד. וכל מה שפחות מ־TLoU הוא לעניים? מה אתם בכלל יודעים על המשחק? מה הקשר לדעות? אפשר גם אפשר לבקר את זה.

וכשעורכים היקשים לפיתוחים קודמים, אז ודאי שאני יכול להתווכח על הנקודה הזאת על ידי עובדות. והראיתי שזה לא מעיד על דבר. לא מדובר בעובדות, אלא בהטעיות. זווית ראייה בוגרת תהיה כך: "החברה לא ממש הרשימה אותי בעבר, אך התצוגה נראית מבטיחה. נחזיק אצבעות." אבל לא, מה שיש פה, זו פסילה על כלום. מה יש פה לא לבקר? אתם לא מתווכחים זה עם זה בכל דיון אחר? במה זה שונה? אז אני לא יודע לכבד דעות?

אני יודע שזה מעצבן שלא רק אתה צודק, נדב, אבל אם אתה בוגר תצטרך לאפשר לי להביע את עצמי, גם אני רוצה קצת להתרברב. תן לי.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 14 יוני 2016, 23:27

Laskin כתב:רונן, שוב - הם אמרו במפורש שזה קרייטוס וזה המשך ישיר, הרבה שנים מאוחר יותר.
מה הקשר בין המשחקים? נדע מה קרה בין משחק אחד לשני בקרוב... מניח שאלים מוואלהלה החליטו לפלוש אחרי שכדור הארץ שלנו ננטש ונחרב או משהו, או שאתנה הביאה אותם לעזור לבנות מחדש, וואטאבר

העובדה שזה קרייטוס זה ברור לי, אני פשוט לא חושב שזה סותר את התאוריה שלי שכנראה הילד הוא קרייטוס. אבל נחכה ונראה. בכל מקרה, יהיה נהדר.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 27 אורחים