מסיבת העיתונאים של סוני - E32016

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

Re: מסיבת העיתונאים של סוני - E32016

הודעהעל ידי Fanta » 14 יוני 2016, 08:33

Klayman כתב:
רונן כתב:את הטענות האלה אפשר לטעון אוטומטית על כל הכרזה בכל מסיבה. דעות קדומות בצד, מה שהוצג היה מרשים מאוד ומפתיע. היו פה כמה דברים שאפילו לא חשבנו שנראה.

ומתברר שמשחק הספיידרמן הבלעדי הוא בפיתוחה של אינסומניאק גיימס, לא סאקר פאנץ'. וואו, זה אפילו טוב יותר.

זה גורם לי להרהר, לאן סאקר פאנץ' נעלמה. משחקה הבא היה צריך כבר להיות גמור. אז יש עוד מה לצפות :)

אלו לא "דעות קדומות", אלא הסתמכות על נסיון העבר, כפי שאתה תמיד עושה עם ציוני משחקים וכו'. מאותה סיבה, נדב הסתמך על נסיון העבר והיה בטוח שיהיו ברבורי מכירות, ויטה וכו'. מאותה הסיבה כשאומרים ש"השנה TLG מגיע", קשה להאמין לכך וכו'.

לא אמרתי שהמשחקים לא טובים עובדתית, רק שאני יותר מסוייג מהם, מאשר אתה מציג עם שלל הסופרלטיבים שאתה מרעיף, כי חלקם מגיעים ממפתחות לא מדהימות או לא ממש מנוסות.

גם לא אמרתי שאני מאוכזב מהמסיבה... אתה סתם מכניס לי מילים לפה. גם לא אמרתי שהמסיבה של מיקרוסופט הייתה טובה יותר ושסוני צריכה ליישר קו. קרא שוב את הדברים ואז תגיב. אתה ממש מעייף, רונן. ומה הראו מהמשחק של קוג'ימה? טריילר שלא אומר כלום? אחלה. נתראה בעוד 4 שנים שהוא ישוחרר! אני בטוח שיהיה משחק מדהים, אבל זה רלוונטי בכלל היום?

זה מה שאני אומר, קבלנו עוד כל מיני דברים נחמדים אבל לא הרבה רציני
לא קבלנו איזה משהו מטורף, סתם זיוני מוח על VR בכדי למכור מכשיר שעולה כמו קונסולה חדשה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 14 יוני 2016, 09:26

רונן אני בכלל לא נגד סוני, אני כן חושב שהps4
היא הקונסולה הטובה ביותר בשוק כרגע

זה שלא יתלהבתי בכלל מהמסיבה, לא אומר שהקונסוליה לא מוצלחת
אני פשוט לא מתלהב ממשחקים שיצאו עוד שנה או יותר
וtlg זאת דוגמה מצוינת
משחק שהוכרז שנים לפני בe3 ויוצא רק השנה
חלק מהמשחקים יצאו עוד הרבה זמן, חלק יבוטלו
חלק יהיו משחקים מוזלים

עם לרוב הגדולים הבלעדית היה תאריך השקה של 2016
היי מתלהב הרבה יותר

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 14 יוני 2016, 10:20

כן, אין ספק ש TLG היא מן המצוינות שבדוגמאות, ממש לא היוצא מן הכלל
זה הרי קורה כל שבוע שמשחק נעלם מהשטח לשבע שנים ומוכרז מחדש לקונסולה אחרת, ככה על הדרך

לא יודע איך לגלות לך את זה אבל משחקים שמוכרזים ב E3 ויוצאים שנה/שנתיים ולפעמים גם שלוש שנים אחרי, הם יותר הנורמה מאשר משחקים שיוצאים כמה חודשים אחרי שהם נחשפו לראשונה ב E3, בערך מאז ומתמיד

בתזדה עשו את זה עם פולאווט 4 שנה שעברה וזה בהחלט היה מגניב אבל גם די יוצא דופן וכך כולם התייחסו לזה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 יוני 2016, 11:31

GOW נראה פשוט נהדר. אהבתי שהם הולכים על טייק שונה. מישהו אחר שם לב שבבירור לא נשחק במשחק הזה את קרייטוס? הם גם הציגו את זה בצורה עדינה ויפה מאוד. חשיפה מושלמת למשחק, לפי דעתי. אני ממש ממש אוהב שהם משנים את הסגנון. מראה שיש להם חופש לעשות משהו שיוצא מגבולות הגזרה המוכרות של הכותר וזה חשוב.

לא ראיתי את המסיבה כולה, אבל קראתי איזה שני לייבבלוג. נראה שסוני למדו ממייקרוסופט של השנים האחרונות ושיפרו משמעותית את המסיבה שלהם. הקצב היה מוצלח כמו של מייקרוסופט והם פשוט הציגו טריילר אחרי טריילר. היו רגעים מתים קצרים (כמו אצל מייקרוסופט עם מיינקראפט), אבל לא מספיק בשביל לפגוע במסיבה כולה.
הבמה גם היתה סופר מושקעת ומגניבה. האפקטים שהתסכרנו עם הטריילרים (כמו השלג אצל מייקרוסופט, בטריילר של דד רייזינג). התזמורת היתה אפית בטירוף. סוני עשו עבודה נהדרת השנה, בכל הנוגע לshowmanship.

בניגוד לשנה שעברה, שהיו תריסר כוכביות לצד תערוכה עם כותרות יפות, הפעם יש רק כוכבית אחת - למתי המשחקים האלה בכלל? המשחק של קוג'ימה ייצא באיזה 2020 (הכרזה חסרת ערך לפחות כמו שנמו 3 בשנה שעברה, לטעמי. חכו שיהיה לכם חלון שחרור לשנה-שנה וחצי הקרובות לפחות ואז תציגו את המשחק), GOW ייצא לכו תדעו מתי. כמעט כל המשחקים שנחשפו חסרי תאריך יציאה ואפילו לא ברור אם ייצאו ב2017. זה מרגיש מנותק ולא רלוונטי, אבל נו. כשתצוגות מוצלחות כמו GOW, אפשר לסלוח קצת.

ספיידרמן ממש מעניין. במיוחד שעובדת עליו מפתחת מוכשרת ולא סאקר פאנצ' (עוד טעות!!!!! טעות טעותית כל כך!!!!!!!!!!). הם גם למדו המון מהעבודה על SO בכל הנוגע לתנועה מהירה וכיפית, אז יש להם את הרזומה בשביל זה.
GOW, כמו שאמרתי, זכה לאחת החשיפות הטובות ביותר למשחק אי פעם.
DETROIT מעניין ברמה דיוויד קייג' רגילה. כלומר, זה נראה meh וסבבה. חוויה מיוחדת עם המון בעיות.
המשחק הזה שנראה כמו TLOU לעניים לא מרגש בכלל. הוא גם מגיע מחברה שמעולם לא פיתחה משחק מעבר לבינוני, אז זה לא מפתיע. יפה שסוני נותנת הזדמנויות לחברות הפחות מוכשרות וגדולות שלה, אבל זה כבר מרגיש בעיקר כמו פספוס. מעניין שהם פיתחו לPSV גירסא חיוורת של משחק נוט'י דוג ועכשיו הם מפתחים משהו שנראה כמו גירסא חיוורת למשחק נוט'י דוג.
הרימסטרים של קראש זה אחלה חדשה. חבל שלא הראו שום דבר, אז זה סימן שהם לא יגיעו בקרוב בכלל.
הכרזות הVR לא מעניינות, אבל שיהיה. הם מנסים למכור מוצר חדש של 400$.
RE7 אחלה הכרזה. לא באמת הראו כלום וחבל. עדין אחלה הכרזה. עוד יותר אחלה הכרזה - יש דמו כרגע!
דטרויט באחלה טריילר. מדגים היטב שדיוויד קייג' לא משתפר בהרבה מעבר למספר הפיקסלים של הדמויות, אבל אני אחלה עם זה.
TLG (לא TLOG... טעות!!!!! :roll: ) יוצא השנה וזה מגניב. קצת 5 שנים מאוחר מידי, אבל אני מקווה שאיכשהו הוא לא ייצא בינוני אחרי כל הגהנום פיתוח שהוא עבר. שהפרויקט האחרון של צוות ICO לא יהיה כתם על ההצלחות האדירות שלהם.

ההכרזה של RE7, למשל, הופכת לעוד יותר מוצלחת עבורי, כי אני יודע שמייקל הובר מEZA כמעט בוכה מאושר. אני באמת לא מבין למה לא הראו את המשחק עצמו, בהתחשב בזה שיש דמו. עדין, הכרזה של דמו שזמין עכשיו זה אדיר.

סה"כ, אני מתרשם שמדובר במסיבה הכי טובה של השנה. שיפור משמעותי של סוני. לקחו בחכמה את הפורמט של מייקרוסופט ועשו איתו דברים יפים. אחלה חשיפות ואחלה טריילרים.
בעצם, חוץ מיוביסופט, אני מרגיש שכולם השתפרו מאוד משנה שעברה (אפילו התצוגה המשמימה והמביכה של הPC היתה פחות משמימה ומביכה משנה שעברה) בכל הנוגע לכמה כיף לצפות במסיבות העיתונאים. ממש אחלה של E3.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2016, 11:34

טוב, אין ספק שסוני ניצחו בינתיים, ונינטנדו יאלצו להראות חצי מזלדה כדי להתעלות על זה :)
רק משחקים, משחקים, משחקים, כמעט בלי דיבורים בכלל, כמו שצריך... הם כבר אמרו שלא יציגו שום חומרה חדשה, אז אני שמח שהשאירו את הSLIM לTGS כנראה, ואת הNEO לPSX, או אפילו לשנה הבאה, יותר טוב.

אז בא נעבור עליהם לפי הסדר שאני אהבתי:
1. כמובן GOW - נראה כמו ריבוט ולא המשך, אבל יש מצב שהם מסתירים הרבה. נראה ריאליסטי יותר, ויתרו על המראה המצוייר לחלוטין, והמצלמה הקרובה נותנת תחושת עוצמה ויותר תחושת "כובד" לדמות, שבמקרה של "קרייטוס" - זה מאוד מתאים. אין ספק שזה יהיה אחד המשחקים הכי גדולים של הדור הזה... אני רק מקווה שהם יספיקו לעשות גם את ההמשך שלו עוד בדור הזה :)
2. בהפתעה גדולה - זה דווקא הDAYS GONE. אני בכלל לא ציפיתי לפרוייקט שלהם, אבל זה נראה כמו שילוב אדיר של DEAD RISING עם המשחק שהכי אהבתי בתערוכה של מיקרוסופט - STATE OF DECAY 2. אחלה גרפיקה, הפתיע מאוד, נראה כיף מאוד, הרבה אינטראקציה עם הסביבה, יש אופנועים, נראה כמו עלילה סבבה... תענוג.
3. HORIZON - עד עכשיו הייתי סקפטי, עכשיו אני מעט פחות. נראה נהדר. לא מצפה שיהיה עמוק במיוחד, אבל כן גיוון מאוד גדול וסיפור סביר, בעולם מאוד מאוד מושקע... אין הרבה מה לא לאהוב. יש לזה פוטנציאל להיות אחד הIP הגדולים של סוני.
4. SPIDERMAN - נראה ענק! לא ייאמן שסוני אשכרה מפתחים אותו בבלעדיות, ולא ע"י סטודיו שלהם כמו שרונן רשם (SUCKER PUNCH), אלא ע"י INSOMNIAC שכבר כמה שנים לא בלעדיים לסוני, ואחרי הנסיון שהם צברו עם SUNSET OVERDRIVE - אני בטוח שספיידרמן יהיה מעולה, ובסבירות גבוהה מאוד יהיה אחד ממשחקי הקומיקס הכי טובים.
5. DETROIT - נראה ממש לא רע, חבל שלא הראו ממש גיימפליי רצוף אבל במקום דיבורים של דייוויד קייג' על כמה זה אמנותי ושובר-מוסכמות והעתיד של הבידור - קיבלנו טריילר שמסביר את הקטע של המשחק בלי זיוני שכל. הלוואי ויצא טוב... בכל אופן טריילר מצויין.
6. COD:INFINITE - נראה פאקינג ענק! בהתחלה לא הבנתי מה אני רואה בכלל... האמת גם בסוף לא הייתי סגור על זה עד שהראו לי את השם של המשחק :) נראה ממש מרענן, אני מתחנן לתמיכה באוקולוס, אבל בטח נקבל את זה כפאץ' במהלך 2017. כל הקטעים בחלל היו אדירים. כל הכבוד להם, זה כל כך הרבה יותר מעניין ממלחמת העולם הראשונה של BF.... בכלל, BF1 לא מעניין אותי יותר אחרי שראינו מספיק ממנו.
7. DEATH STRANDING - טוב, ברור שזה כותר של חגים 2018 במקרה הטוב, אבל זה עדיין שיתוף פעולה של סוני עם קוג'ימה והוא אשכרה לא נטש את נורמן והביא אותו לכאן, איזה כיף! :) אני מתאר לעצמי שמלא יפנים יעשו עכשיו ציורי YAOI של הידאו קוג'ימה ונורמן רידס גייז, כמו קרייג וטוויק בסאות' פארק :D המשחק הזה נראה FUCKED UP לגמרי, כמו שאנחנו אוהבים :)
8. RESIDENT EVIL 7 - כן, למרות שיש דמו עכשיו בחנות, ולמרות שזו הייתה הפתעה גדולה בגלל המבט הראשון ותמיכה *מלאה* בVR - הוא קצת אכזב אותי. לא נראה מספיק מעניין ולא מרגיש כמו RE, לא של פעם ולא של התקופה האחרונה... אני אולי אשתכנע בהמשך, אבל כרגע זה לא הלהיב אותי.
מה שכן, אם תהיה תמיכה גם באוקולוס - זה יהיה מושלם! ואני די בטוח שתהיה... אז זה כן קצת מלהיב, אבל התצוגה עצמה עדיין לא הייתה משהו, אז זה במקום נמוך אצלי ברשימה של הדברים שסוני הציגה, כמו גם....
9. TLG. הטריילר חשף לדעתי יותר מדי ולא היה ערוך משהו. קצת יותר מדי ספויילרי בשבילי, לא אצפה בו שוב או בשום קטע מהמשחק עד שיצא, וממש כיף לדעת שזה יקרה עוד חודשים בודדים, כנראה סופית!
10. ההכרזה על קראש. מבין שזה נחמד לחלקכם, אבל בשבילי שלושת המשחקים ביחד אולי יהיו שווים 10$ מקסימום... ל אמשנה כמה יעשו את הגרפיקה יפה - זה עדיין משחקים ארכאיים, והדרך היחידה לעניין אותי זה גם לחשוף גיימפליי שונה לגמרי, וזה די בלתי אפשרי עם המשחקים הישנים האלה. פאקינג PS1. ועדיין, מגניב וזה.
11. המונטאז' בסוף הראה רק עד כמה הם דחסו לנו, שלא היה זמן לכאורה לעוד משחקים... אני חושב שבקלות יכלו לתת עוד 20 דקות כדי להציג את BOUND כמו שצריך, שנראה ממש ייחודי ועם הפילהרמונית שהביאו לשם זה היה יכול להיות אחלה פן אמנותי לתצוגה שלהם... הנה הטריילר:

ברור שזה לא GOW ואפילו לא TLG, אבל זה עדיין מאוד יפה לעין, ואין משהו שדומה לזה בשום מקום.
בנוסף, כל המשחקים שעידן ציין כמו GT, NIER, NIOH, WILD ועוד כל מני בלעדיים יותר ופחות שהיו במונטאז' - משחקים עם הרבה פוטנציאל, וגם GR2 עם טריילר מצויין משלו, שיצא גם כן אחרי התצוגה שלהם:

ויש גם משחק VR של סנטה מוניקה שקיבל טריילר משלו אחר כך וגם הוא יוצא עוד השנה:

12. כל מה שלא חשפו :) אני ממש אהבתי ששומרים דברים שחשבנו שנראה פה לTGS, במיוחד - התרכזות בVR, שבטח תהיה בטוקיו, כי אחרי הכל - הם מוציאים חומרה חדשה וזה סיכון גדול. אני בטוח שיחשפו סוף סוף את גירסת הVR של GT שם, למשל. וגם איזה דמו קטן של FF7. וגם ששמרו את הפרויקט הבא של SUCKER PUNCH לPSX בטח, יחד עם טריילר שיראה כל מני קטעים מGOW וכמובן טיזר למשחק הבא של נוטי דוג, שיצא ב-2018 אני מניח.

זהו, ממש נהנתי. נותן להם 9/10.
אני לא אקנה PS4 רק בגלל שאני יודע שהNEO תגיע כנראה מתישהו בשנה הבאה, ולא בא לי לשחק בGOW או HORIZON וDAYS GONE בהגדרות מתפשרות :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2016, 11:41

והנה הדמו המלא של RE7 למי שרוצה... נראה די גרוע לדעתי, אבל בטח בVR יהיה באמת מותח

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 14 יוני 2016, 12:17

מה שנורא אהבתי במסיבת עיתונאים של סוני זה שהתוכן צד א' שהם הציגו הוא מהאיכותיים ביותר מזה שנים.

God of War - קנייה בטוחה
Days Gone - קנייה בטוחה
Horizon - קנייה בטוחה
Detroit - קנייה בטוחה
The Last Guardian - קנייה בטוחה
Death Stranding - אם זה לא מגיע ל PC - קנייה בטוחה
Spider Man - קנייה בטוחה
Crash Collection - אם זה לא מגיע ל PC, קנייה בטוחה

דבר כזה עוד לא היה. לפחות לא מבחינתי. כל כך הרבה משחקי PS4 גדולים שהם MUST במסיבת עיתונאים אחת? פשוט שאפו.

ובנוגע לפייסינג של המסיבת עיתונאים, אני לא יודע על איזו נוסחה סוני עלתה אבל זה עובד. כולם (מיקרוסופט, בת'סדה, EA, נינטנדו, בעיקר EA) צריכים להביט וללמוד.
אוביסופט היחידים שדי סבבה, הבחורה הזאת שהם מביאים יודעת מה היא עושה אז אפשר להחליק.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 14 יוני 2016, 12:23

לא לנסות לבאס אבל אני יופתע מאוד עם קראש יראה יותר ממשחק פס 1 ששיפצו אותו קצת - זה נראה יותר כמו סוני אומרים למעריצים - שמענו אותכם, עשינו מה שאפשר בהתחשב בזה שהפרנצייז לא שלנו, עכשיו תעזבו אותנו בשקט.
אם זה ימכור בגדול והם יראו שיש ביקוש אולי ישקלו מחדש, אבל זאת עדיין הייתה הכרזה כיפית למי שסתם עדיין מנסה להינות מהאירועים האלה... הצל של קראש מאחורי הפרזנטור של סוני :)

בקשר ל FF7 אני מעריך שלא נשמע ממנו בזמן הקרוב, סקוור אוהבים את הבמה הגדולה והתערוכה ביפן זה לא מה שהיה פעם.
מה שכן יותר סביר בעיני ל TGS זה שנראה את דרגון קווסט 11 וני נו קוני 2

אני מהמר שבפעם הבאה שנוטי דוג יראו משהו זה יהיה כנראה ה dlc לאנצ'רטד 4. להראות משחק חדש השנה, גם אם זה רק טיזר, נשמע לי מוקדם מידי.
אולי ב E3 שנה הבאה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 14 יוני 2016, 12:38

למי שדיבר על נינטנדו, השנה הם באופן מאוד מצומצם בe3
והם אמרו את זה הרבה לפני

לא צפוי אף חומרה חדשה, גם לא פרטים על הnx
לא יראו גם הרבה משחקים, בעיקר זלדה גרסת הwin u
וחברת הבת תראה את פוקימון הבא
אז הם לא מתחרים כל כך השנה

אני מעריך שניראה הכרזות גדולות מהם
או בטוקיו גיים שואו
או בנינטנדו דירקט

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2016, 12:44

כן, עידן צודק, ל-DLC של אנצ'רטד 4 יש יותר סיכוי להיות בPSX מאשר TLOU2... אותו הם צריכים לשמור לתערוכה גדולה כדי לנצח :)
בקשר לFF7 - אני כן די בטוח שיראו אותו בTGS או PSX כי הפרק הראשון כבר אמור לצאת שנה הבאה, אם אני לא טועה... אז אולי גם ישמרו לPSX ואת NI NO KUNI 2 לTGS...

עכשיו סוני רק צריכים להגדיל את הצוותים האיכותיים ביותר שלהם, כך שיוכלו לעבוד כולם על 2 פרוייקטים *לפחות* במקביל, ואז לא יהיו להם שנים שקטות מדי בעתיד ^_^

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 14 יוני 2016, 13:02

בלי קשר לסוגיית גרסאות מחשב, הליין-אפ של סוני מגוון יותר, מסקרן יותר ומשלב IP חדשים וקיימים (וגם GOW עובר שינוי ניכר). אצל מיקרוסופט זה היה כמעט הכל 'הנה המשך צפוי למשחק שאהבתם ומכר טוב'.

התצוגה של Days Gone הייתה די רעה. חוץ שמדובר בעוד משחק זומבים ועולם פתוח, ההסתמכות על חביות אדומות הייתה מפהקת ומעצבנת. זה כזה crutch. אפשר בבקשה שימוש אחר בסביבה? יצירת מלכודות, ליצור מחסומים, להרוס דברים כך שהזומבים לא יוכלו להגיע לך. היה קטע קצר שהוא יורה בגשר מעץ ומנסה לשבור אותו - אני רוצה לראות יותר מזה ולא 'תירה בחבית האדומה שנמצאת במקום הסופר-נוח הזה ושום מה נמצאת בכל מקום בעולם'.

חוץ מזה ההדגמה הייתה 'שיקרית'. לבחור יש תחמושת בלתי נגמרת. זה לא יהיה במשחק. לא תוכל לשרוד זמן כזה ארוך בלי תחמושת אין-סופית ואולי זה גם משפיע על כמות הזומבים שתוכל לשרוך מאחוריך בגלל שאתה חי הרבה יותר ממה שיתאפשר לך בתחמושת מוגברת. אשמח אם הם יציעו קוד שכזה במשחק הסופי.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 14 יוני 2016, 13:14

dean כתב:מה שנורא אהבתי במסיבת עיתונאים של סוני זה שהתוכן צד א' שהם הציגו הוא מהאיכותיים ביותר מזה שנים.

God of War - קנייה בטוחה
Days Gone - קנייה בטוחה
Horizon - קנייה בטוחה
Detroit - קנייה בטוחה
The Last Guardian - קנייה בטוחה
Death Stranding - אם זה לא מגיע ל PC - קנייה בטוחה
Spider Man - קנייה בטוחה
Crash Collection - אם זה לא מגיע ל PC, קנייה בטוחה

דבר כזה עוד לא היה. לפחות לא מבחינתי. כל כך הרבה משחקי PS4 גדולים שהם MUST במסיבת עיתונאים אחת? פשוט שאפו.

ובנוגע לפייסינג של המסיבת עיתונאים, אני לא יודע על איזו נוסחה סוני עלתה אבל זה עובד. כולם (מיקרוסופט, בת'סדה, EA, נינטנדו, בעיקר EA) צריכים להביט וללמוד.
אוביסופט היחידים שדי סבבה, הבחורה הזאת שהם מביאים יודעת מה היא עושה אז אפשר להחליק.

הבעייה שהם פרוסים כנראה על פני שלוש שנים רובם, זה לשם עצמו מעצבן. למה לא להציג חצי שנה לפני, מקסימום עד פברואר כמו הורייזן ולגאול אותנו מלראות את GOW שוב ושוב לאורך שלוש שנים.

אבל יפה שסוף-סוף יש פייסינג בGOW, זה היה נראה כמו Tomb raider לחמש דקות :D. אבל לא אהבתי שמתייחסים איליו כספרטני (לא זוכר איפה ראיתי את זה, נראה לי גיימספוט).
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2016, 13:23

קאז, אהבתי את הניתוח שלך למשחק של BEND... כאילו, אתה כבר יודע כמה תחמושת יהיה לך וכמה חביות אדומות יהיו במשחק... נו באמת, מן הסתם הראו סיטואציה שתתן לך פחות או יותר תחושה של איך האווירה במשחק תהיה, זה לא רלוונטי כל הפרטים שאתה נתפסת אליהם. לפחות בעיניי לא. הגרפיקה נראית מעולה, כיוון אמנותי יפה, עולם פתוח, אקשן מהיר, זומבים שזורמים כמו נהר (כמו בזומבים עם בראד פיט, WWZ) וצריך להרוג את כולם... לך תדע, אולי באמת יש תחמושת אינסופית אבל צריך להשתמש בסביבה כדי להצליח להרוג את כולם, כמו שהראו לנו.

דודי, אני מהמר שGOW יצא מקסימום במרץ 2018, עם סיכוי גם לחגים 2017, אם יתקדמו טוב. צריך לזכור שהם עובדים מלא זמן על המשחק הזה והחשיפה שלו נראית מלוטשת מאוד כבר עכשיו, ועד חגים 2017 יש עוד שנה וחצי מלאות... אם לא יספיקו אז בחודש מרץ שאחרי, כמו כל משחקי GOW... זה המון המון זמן, אני לא חושב שחוץ ממנו ומהמשחק של קוג'ימה יש עוד משחקים שיפספסו את 2017, למרות שגם דטרויט וספיידרמן יכולים איכשהו להגיע גג ל2018. בכל אופן "רובם" לא פרוסים על פני 3 שנים, אלא על שנה וחצי, גג שנתיים, ורק המשחק של קוג'ימה בטח ממש רחוק. אני מאמין שהחידוש של קראש לא יהיה כזה מושקע, ואין סיבה שלא יצא בכלל ב-2017.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 14 יוני 2016, 13:31

היו איזה לפחות 3 חביות בהדגמה שלהם. אני מקווה בשבילם שזה לא מדגים את יחס החביות במשחק הסופי כי זה פשוט משעמם ומוציא את העוקץ מהדברים האחרים שאני מקווה שתוכל לעשות כדי להתמודד עם הזומבים.

אני בעד שתהיה תחמושת בלתי נגמרת במשחק הסופי. אבל זה ברור שהתחמושת האין-סופית בהדגמת מסייעת הרבה ביצירת הפאניקה של הישרדות לאורך זמן רב ושאתה הורג והורג זומבים ללא הרף ועדיין יש עוד שמגיעים ושהנחיל מתארך ומתארך. זה הדבר הראשון שהייתי שואל את המפתחים אחרי ההדגמה הזו וזה מה שהייתי בודק אם הייתי יכול לשחק במשחק.
אני בעד שיהיה קוד לתחמושת וגם לבריאות ואז בכלל הייתי נהנה בלנסות להביא כמה שיותר זומבים לאיזור אחד ולעשות סטרס טסט או כל שטות אחרת שכיף לעשות במשחקי עולם פתוח עם קודים על המחשב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יוני 2016, 13:34

מאוד אהבתי את התצוגה של סוני, ההיילייט היו בהפרש ענקי GOW והמשחק של קוג'ימה. כן, עוד תצוגה של סוני שמראה לנו משחקים שיצאו בשנת 2099 אבל הקצב היה מעולה, היו כמה טריילרים מצויינים ו-GOW באמת נראה מדהים. השינוי פרספקטיבה מעולה, קרייטוס מרגיש כמו דמות אמיתית ולא כמו דגנרט צבוע באדום שצועק ומקלל כל היום. היה שם ווייב TLOU חזק, המיתולוגיה הנורדית מרעננת את כל הסביבה ונראה שיש אשכרה דמויות אמיתיות במשחק הזה. מאוד התרשמתי, כל הכבוד סנטה מוניקה. אני משער שהוא כותר מרץ 18 אם הם ימשיכו במסורת של להוציא משחקי GOW במרץ.

הטריילר של קוג'ימה היה מדהים, בעיקר כי אני פאנבוי קוג'ימה וזה עושה לי כל כך טוב על הלב לראות את זה. אבל אם נסתכל על זה אובייקטיבית? מדובר במשחק 2019-2020, כל כך רחוק שקצת קשה באמת להתרגש. RE7, עם כמה שכואב לי להגיד את זה כי אני מת על הסדרה, הרגיש מוזר ולא מעניין. הייתי בטוח שזה עוד משחק VR אימה בנאלי שיש עכשיו אלף כמוהו בפיתוח, קצת באס. המשחק זומבים של סוני בנד נראה כמו TLOU לעניים (תודה על הדימוי קליימן, הוא מדוייק) ואפילו נשמע שיש להם את טרוי בייקר בתור הדמות הראשית מה שלגמרי משלים להם את החיקוי TLOU שנראה משמים למדי.

המשחק ספיידרמן נשמע מעניין, אין לי מושג איך הוא משחק כי לא הראו והאמת שבחיים שלי לא נהנתי ממשחק אינסומניאק אז אני סקפטי אבל אם יש מכניקת התנדנדות טובה בעיר אז אני לגמרי בפנים.

אני חייב לציין את הLow point הסופר משעשע שהיה עם קראש בנדיקוט. כל הבמה הופכת לקראש, המוסיקה של קראש מתחילה והקהל מאבד את הביצה השמאלית. אז אומרים שזה רימאסטר של המשחקי פס1. ואו, אני לא חושב שבחיים שלי ראיתי אויר יוצא מחדר מהר יותר, זה היה מביך מוות. עוד רגע מבאס היה הסוף של הטריילר של דטרוייט. עד אותו קטע חשבתי שעוד יש סיכוי שהמשחק יהיה כתוב טוב. אבל אז הגיע הקטע בסוף כשהדמות הסתכלה על המצלמה ואמרה "this is our story" והבנתי שדטרוייט הולך להיות כמו כל משחק דיוויג' קייג', כתוב מזעזע.

בכל מקרה, הייתה מסיבה מצויינת לדעתי. בערך שעה רק של טריילרים בלי לשגע את השכל, מיקרוסופט עושה את זה כבר שלוש שנים וזה מצויין, אני שמח שגם סוני אמצה את הקונספט. אני לא חושב שיש ספק שזאת הייתה המסיבה הכי טובה ב-E3 הזה ואם המשחקים לא היו יוצאים עוד מליון שנה גם הייתי משתכנע לקנות פס4.

רונן, שמעתי שחגגת לא מזמן יום הולדת 13, מזל טוב.
We're just normal men. We're just innocent men

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 14 יוני 2016, 13:49

Death_119 כתב:הבעייה שהם פרוסים כנראה על פני שלוש שנים רובם, זה לשם עצמו מעצבן. למה לא להציג חצי שנה לפני, מקסימום עד פברואר כמו הורייזן ולגאול אותנו מלראות את GOW שוב ושוב לאורך שלוש שנים.

לא מסכים. אני מאמין שחוץ מהמשחקים של קוואנטיק וקוג'ימה, אנחנו נראה את כל המשחקים שציינתי עד סוף 2017, לא מאוחר יותר.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 14 יוני 2016, 13:57

אני מסכים עם נדב. התצוגה הייתה טובה מאוד, אבל הבעיה היא שנסיון העבר מלמד אותנו שמעל 50% מהמשחקים לא יצאו בשנה הקרובה, אז מצד אחד זה מראה עושר של משחקים טובים ומצד שני בפועל לא רואים אותם יוצאים (למרות שהשנה הרוב היו כבר ברמת קטעי משחקיות)
GOW נראה טוב, הוריזן ממש מעולה, וגם דיטריוט נראה מבטיח. לאסט גארדיין עדיין נראה רע...

בקיצור - מצאתי יותר משחקים ממקרוסופט שעניינו אותי, אבל נראה מה מהם יצא ומה אקסלוסיבי. (והוריזן נראה לי הכי מושך)
תמונה

Walle
Trainee

הודעהעל ידי Walle » 14 יוני 2016, 16:38

ואוו - אם צריך מילה אחת שתתאר את מסיבת העיתונאים של סוני, זאת המילה.
בדרך כלל הייתה לי הרגשה קצת מאכזבת ממסיבות העיתונאים של סוני, אבל שנה שעברה סוני נתנו הצגה מדהימה והשנה לדעתי אפילו הרבה יותר.
לא הייתה דקה אחת משעממת, טריילר אחרי טריילר אחרי טריילר, באמת לא האמנתי שסוני עושים את זה, כל פעם ציפיתי לאיזה דיבורים משעממים של נתוני מכירות וכו' ואז עוד טריילר במסך.
סוני מגדילה את רשימת הליינאפ של ה-PS4, אומנם אין תאריכים לחלק מהמשחקים(אני מאמין שרובם יצאו שנה הבאה) אבל זה מראה את הרצינות שלה ואת ההשקעה חסרת הפשרות במשחקים כולל New IP וזה חשוב לא פחות מקונסולה חזקה שבלי השקעה במשחקים משלה היא עוד קונסולה.

God of War - מרשים מאוד ואמיץ מאוד מצד Santa Monica לשנות ולעשות מעיין Reboot לסדרה. המשחק נראה "רציני" יותר משאר המשחקים בסדרה.
הכל נראה טוב במשחק הזה.
עוד קצת פרטים ששוחררו על המשחק:
- נשחק את קרייטוס במהלך כל המשחק.
- העולם גדול אבל הוא לא עולם פתוח.
- המשחק ישוחרר "בקרוב" אבל כמובן לא השנה, אולי שנה הבאה?
תמונה

Horizon - כרגיל כמו שהראו שנה שעברה, נראה מדהים ומרענן.
גרילה התעלו על עצמם, עד עכשיו הם היו תקועים עם Killzone(לא שהייתה להם ברירה, ואני מאמין שהם עדיין לא סיימו איתו) הבינוני אבל ההתרחבות שלהם נתנה להם הזדמנות לפתח New IP ואני בטוח שרוב האנשים ישמחו עם זה.

Death Stranding - המשחק החדש של קוג'ימה.
יחסית הכרזה מאוד מוקדמת של המשחק כי הוא לא צפוי לצאת בשנתיים הקרובות אבל בטח סוני היו כל-כך גאים להציג את זה שהם לא יכלו לחכות.
אם תשימו לב גם בתחילת הטריילר רשום Sony Interactive Entertainemnt מה שאומר שהמשחק מממומן ע"י סוני ובסוף הטריילר אין אזכור ל-PC יש לוגו רק של ה-PS4 בניגוד לדיווחים הראשונים שהמשחק יצא גם ל-PS4 וגם ל-PC.
גם Mark Cerny מסוני שותף בפיתוח המשחק:
תמונה
קוג'ימה כנראה התאהב בשחקן של המתים המהלכים(לא יודע איך קוראים לו :D ) שלקח אותו גם למשחק הבא שלו בניגוד לSH שבוטל.
עוד קצת פרטים על המשחק שפורסמו:
- קוג'ימה עדיין לא בחר מנוע למשחק למרות שיש לו כמה מועמדים(הדרך עוד ארוכה ליציאת המשחק :lol: )
- Guillermo Del Toro לא מעורב במשחק.
- Ludens, הרובוט בסמל של החברה שהוצג לפני כמה שבועות לא יהיה מעורב במשחק.
- אחרי כמה שעות משחק אנשים יבינו שזה משחק שונה לחלוטין ממה שהם שיחקו בעבר.
תמונה

Crash Bandicoot - די מאכזב בהתחשב בכל הטיזרים של סוני שהתחילו כבר לפני יותר משנה. אנשים כבר ציפו למשחק חדש מ-Naugthy Dog.
הזכויות של המותג נשארו אצל Activision וכל גיימר שחיכה למשחק יאלץ להסתפק במשחקים המחודשים.
די מצחיק גם כל ההשקעה בבמה וזה מה שהם סיפקו :lol:

Days Gone - נראה מרשים מאוד, מזכיר לי קצת את ילדי האנרכיה עם המתים המהלכים :D
Sony Bend מפתחים את המשחק כבר כ-4 שנים אחרי כמה משחקים איכותיים ל-PSP ובעברם היו מפתחים את סדרת Syphon Filter ל-PS2.
נראה כמו TLOU אבל יותר "קליל" ויותר פתוח ובניגוד אליו הוא גם עולם פתוח, המשחק מאוד הרשים אותי.
תמונה

Spider-Man - השמועות בסוף היו נכונות ו-Insomniac ממשיכים בשיתוף הפעולה שלהם עם סוני.
אני זוכר שהייתי משחק במשחקי ספיידר-מן בסוני 2 והייתי נהנה מהם בטירוף וההכרזה הזאת שמחה אותי מאוד, מה גם שזה לא סתם עוד משחק אלא משחק מושקע מאוד ועוד ממפתחת רצינית שהוכיחה את עצמה.
קצת פרטים שפורסמו:
- זה המשחק הגדול ביותר של Insomniac והמשחק השאפתני ביותר של Marvel - אם זה יותר גדול מ-Resistance אני מאושר :)
- עולם פתוח.
- המשחק מפותח כבר זמן רב.
- Spider-Man זה שם זמני ובעתיד יקבל שם רשמי.
תמונה

Detroit: Become Human - נראה דומה ל-Heavy Rain רק בגדול ומפותח יותר וזה טוב.
Quantic Dream מפתחים ז'אנר ייחודי, לא כולם יאהבו את זה, אבל מי שכן ייהנה מאוד.
היקף ההחלטות וההשפעה של כל החלטה היא ענקית והיא פי כמה וכמה מ-Heavy Rain או מ-Beyond.

The Last Guardian - כן המשחק יוצא עוד 4 חודשים!
גראפית המשחק מאוד ישן בעיקר הדמות הראשית(שאת האמת הייתה ישנה עוד בטריילר חשיפה אי-שם ב-2009 :lol: ) אבל בהתחשב שזה משחק ישן מה שחשוב זה הגיימפליי אין מה לעשות.

כל זה היה חלק ממסיבת העיתונאים ויש עוד גם ל-PS VR, משחקים שנראים טוב ומי שבאמת מעוניין לקנות את ה-VR בעתיד כמוני זה יעניין אותו מאוד.
לסיכום סוני יוצאת מ-E3 כשידה על העליונה, חבל שמייקרוסופט לא משקיעה יותר.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 14 יוני 2016, 18:56

צפיתי בגיימפליי של God of War שוב, וזה באמת אחד המשחקים היותר מגניבים ויפים שיצא לי לראות, גרפית. הוא נראה גם כיף גדול! כמה חבל שאני לא יכול להצדיק קניה של ps4, גם אם זה בשביל 5-7 משחקים (אין 7 כרגע, אבל נגיד עד סוף הדור)..

אגב, אם קוג'ימה אמר שהדמות של החייל לא קשורה למשחק, אז יכול להיות שהוא מפתח שני משחקים שונים?
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יוני 2016, 19:01

כן? כי הוא כל הזמן אמר שהוא מתוך המשחק החדש. מוזר, אולי הם שינו כיוון עם המשחק.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2016, 19:39

ככל שאני קורא יותר על ספיידרמן - ככה אני יותר אופטימי לגביו.
נראה שזה הולך להיות לא כל כך רחוק מהאיכות של ארקהם הראשון, עם כמובן ההבדל הגדול שזה משחק קליל יותר, וכבר הראשון יהיה בעולם פתוח. הם אמרו שכל הטריילר היה in-game, אני דווקא חשבתי שחלק מזה סתם קטעים שיראו מגניב לטריילר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2016, 19:40

לגבי קוג׳ימה - אני הבנתי שזה באמת 2 משחקים שונים עוד לפני התערוכה, די בטוח שהוא הבהיר את זה. יש לו פרוייקט מולטיפלטפורם ויש את הפרוייקט שלו עם סוני. לאחד יש מנוע ולשני הוא מחפש את המנוע המתאים, או משהו כזה

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 14 יוני 2016, 19:41

dean כתב:אני לא יודע על מה אתם מדברים, אבל זו פעם ראשונה מזה שנים שלא הייתי צריך לשים מיוט בשום חלק מההופעה.
לא היה שום חלק מת, לא היה שום דבר שפגע בפייסינג, הכל היה זורם ואיכותי. שאפו לסוני.

בזמן שאני כותב את התגובה כל האינטרנט אומר שסוני שחטה. לא מפתיע מאחר ואף אחד לא הגיע חוץ ממנה.

בדיוק. רק כאן כותבים שטויות. זה לא חדש. הם פשוט לא אוהבים להיות מרוצים. אם יש משהו שהמסיבה הוכיחה, זה שלא משנה מה יוכרז, הם כבר יחליטו שהם לא מרוצים, הם כבר ימציאו סיבות.

היה במסיבה הכול: משחקים גדולים המוצגים בקצב (כולם נחשפים בפעם הראשונה, ובלי דליפות של פרטים ומדיה!), היו גם הפתעות, והחשיפה הייתה בצורה של משחקיות ממצה ומרשימה (המשחק הכי גדול במסיבה האחרת, Gears of War, באמת היה מרשים יותר?). וכל זה בלי קשקושים ודיבורים מייגעים. לא היה דבר כזה. תמיד התלוננו על זה פה, ועכשיו כשזה נעדר, עדיין זה לא בסדר?

idan כתב:תכלס הם לא יכלו להתעלות על הגבהים של שנה שעברה, ספציפית השילוש של - TLG , FF7 אחרי 7 שנים ושנמו שהיה מת לחלוטין (למי שבעניין שלו) כי זה באמת היה שילוב נדיר של "כל החלומות מתגשמים" כזה.

השנה הם סיפקו שילוש אחר: גרסאות רימסר של כל שלושת משחקי קראש בנדיקוט. באתרים מכנים זאת רימסטר אך אני זוכר ששמעתי בפירוש במסיבת העיתונאים שמדובר בפיתוח מהבסיס, כלומר רימייק.

אגב, מהמסיבה של סוני נעדר Dreams בעוד מהמסיבה של מייקרוסופט נעדר קראקדאון.

klayman כתב:אלו לא "דעות קדומות", אלא הסתמכות על נסיון העבר, כפי שאתה תמיד עושה עם ציוני משחקים וכו'. מאותה סיבה, נדב הסתמך על נסיון העבר והיה בטוח שיהיו ברבורי מכירות, ויטה וכו'. מאותה הסיבה כשאומרים ש"השנה TLG מגיע", קשה להאמין לכך וכו'.

לומר ש־Days Gone "לא משהו בכלל" רק כי Ready at Down אכזבה (וזו בכלל מפתחת אחרת), זה נקרא להתבסס על פי ניסיון עבר? והבעת זאת לאחר שצפית בהדגמה? עוד לפני שנראה זומבי אחד בהדגמה, האיכות וההשקעה בכותר ניכרת (אנימציות, פרטים, גרפיקה), זה כבר רמז טוב. גם נוטי דוג זכתה להכרה רק לאחר סדרת אנצ'רטד. ונראה שגם Killzone לא ממש מעיד Horizone.

אז על איזו הסתמכות? אגב, כל משחק יכול להתברר זבל, גם המשחק שהכי ריגש אותך. אז מה הנקודה? כרגע מה שראינו היה מרשים. זה הכול. אני דן על התצוגה המרשימה. למה לדון על איכותו הכללית שוודאי לא ידועה לאיש? זה כבר דיון שמתאים לאחר שיועלו הרשמים או הביקורות. בשנה שעברה נדב התלהב מ־Recore בלי שנחשף קדימון אומלל (וחלפה שנה, והמשחק עוד לא יצא!). כרגע על פי מה שראינו, הרמזים טובים. הוא בהחלט ריגש.

אתה ממש מעייף, רונן. ומה הראו מהמשחק של קוג'ימה? טריילר שלא אומר כלום? אחלה. נתראה בעוד 4 שנים שהוא ישוחרר! אני בטוח שיהיה משחק מדהים, אבל זה רלוונטי בכלל היום?

זו מטרתה של מסיבה. גם לחשוף פרטים חדשים על משחקים שלא ידענו, גם בצורת רמזים. וזה מרגש אם זה מגיע ממפתח גדול כמו קוג'ימה. הקהל הריע מאוד רק מלראות אותו על הבמה, עוד לפני שראינו פירור. ומה שקיבלנו מקוג'ימה זה הרבה יותר ממה שהערכנו שנקבל. הייתי בטוח שאין שום דבר לחשוף בשלב זה. נכון, היום מה שרלוונטי זו המסיבה ומה שהוצג בה, לכן מה זה קשור מועד שחרורו?

ואני "מעייף". נסו להיות קצת יותר חיוביים. לא עצובים.

אגב, צפיתי בגיימפליי של days gone, וכנראה שאין לנו את אותו הטעם, או שמא הפכתי jaded. מה ראיתם שם שכ"כ הלהיב אתכם? The last of us לעניים, עם הרבה פחות תחכום, זומבים גנריים בערימות, משחקיות די קלאנקית וגרפיקה יפה...?

בינתיים הדברים שהכי קלעו לטעמי היו titanfall 2 ו God of War בכל התערוכות שהיו.

כן? ומה הלהיב אותך ב־God of War חוץ ממשחקיות אטית יותר ומגרפיקה יפה? אפשר לטעון זאת על כל משחק אם מגיעים משוחדים.

ואם אתה כבר מסתמך על ניסיון עבר, כמו שאמרת, אז רק אזכיר ש־Ascension נחשב מאכזב. זה מפריע לך להתלהב ולהאמין במשחק?

"The Last of Us לעניים"? אם אתה כל כך מבין, אז אולי כבר תכתוב לנו ביקורת עליו? מצד אחד אתה כותב "מה זה בכלל רלוונטי היום", ומצד אחר אתה כבר מתיימר לחלק לו ציונים שאינם רלוונטים כיום (ואני "מעייף"). כרגע מה שרלוונטי זו החשיפה נטו. אנו נהנים ממה שהוצג, לא מכל המשחק שעוד לא שיחקנו. למעשה, זה משחק הזומבים הכי מרשים שאני זוכר (ברמת התצוגה). Walking Dead 4 מכוער ומחוויר לעומתו. ואני דווקא ראיתי בפורום הזה שאנשים די אופטימיים לגביו.

kririn כתב:אני פשוט לא מתלהב ממשחקים שיצאו עוד שנה או יותר.

אדרבא. סוני לא נתנה לך לחכות אלא לראות אותם כעת. זה לא רלוונטי מתי ייחשפו. רלוונטי שהיו תכנים מרגשים במסיבה.

אגב, אלו משחקים יצאו עוד שנה ויותר? הרי גם על משחק של מפתחת שהוכיחה את עצמה (The Last Guardian), אתם מקטרים, אפילו ששוחרר מועד שחרור והוא השנה.

סה"כ, אני מתרשם שמדובר במסיבה הכי טובה של השנה. שיפור משמעותי של סוני. לקחו בחכמה את הפורמט של מייקרוסופט ועשו איתו דברים יפים.

גם בשנה שעברה סוני הייתה קצבית והפתיעה מאוד. השנה היא אפילו שיפרה זאת. מייקרוסופט היא זו שצריכה ליישר קו, כי אולי המסיבות שלה קצביות, אך חסרות תצוגת משחקיות מרשימה. הדבר הכי קרוב לכך הייתה התצוגה של Gears of War וגם הוא היה משעמם לדעתי (אגב, מה הרקורד של המפתחת שלו? אם כבר אתם מסתמכים על ניסיון עבר).

משהו בולט נוסף במסיבות של מייקרוסופט: יש המון דגש על השלט שלה, על שירותים ועוד. גם בשנה שעברה מייקרוסופט נתנה לכך דגש. זה נראה כמו "אין לנו מספיק משחקים גדולים לחשוף, אז בואו נפתח להם שלט מעניין". גם בהיבט זה סוני התמקדה יותר רק במה שחשוב יותר: משחקים, משחקים, משחקים.

מייקרוסופט גם צריכה ללמוד מסוני איך להימנע מדליפות. גם בהיבט זה יש שיפור גדול אצל סוני.

ולא צריך להיות ילד (עם מה מתמודדים פה). יש הבדל בין טעות הקלדה וטעות בזהות המפתחת (בגלל השמועות העקשניות שזו סאקר פאנץ', המוח שלי ראה "סאקר פאנץ'", וראיתי שאפילו כתבים באתרים עשו את הבלבול הזה), לבין טעויות בהערכות, על זה עקצתי את נדב. ומותר לטעות גם בהקשר זה, גם אני טועה לפעמים, אני פשוט לא מתרברב כל הזמן שאני יודע כל הזמן. מותר לעקוץ. מי כמוכם מנוסים בכך. אתם לא מוגנים, תתמודדו :)
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 14 יוני 2016, 20:07

פרטים על GOW דלפו מזמן וכך גם על 'ימים עברו'.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יוני 2016, 20:28

קראתי לך ילד קטן כי ההודעות שלך מאז שהתחילה המסיבה של סוני הגיעו ממקום של רמת בגרות של כיתה ג'. כמה ילדותי אפשר להיות כשאתה אשכרה מתיחס בהודעת דיעה שלך על המסיבה של סוני אלי אישית כי צחקתי על סוני שהם תמיד עושים מונטאז'ים. ואו, איך הכנסת לי, אישתי מעודדת אותי As we speak.

הייתה מסיבה מצויינת, היו דברים מדהימים (כמו GOW או הטריילר של קוג'ימה), היו דברים משמימים (כמו אלף הכרזות VR משעממות או סקיילנדרס), והיו דברים מביכים (כמו ההכרזת קראש בנדיקוט) אבל סך הכל הייתה הצגה פשוט מצויינת. מעבר לזה הגזמת ברמות של כלה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 186 אורחים