מסיבת העיתונאים של סוני - E32016

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

dean
Trainee

Re: מסיבת העיתונאים של סוני - E32016

הודעהעל ידי dean » 15 יוני 2016, 12:19

אני את שלי אמרתי בנושא רונן, תעשו מה שבא לכם. בכל מקרה, כמה פרטים חדשים לגבי God of War החדש:

- אין קטעי מעבר מההתחלה ועד סוף המשחק. רק גיימפליי רצוף ללא זמני טעינה.
- אתה אמנם שולט בקרטוס, אבל יש כפתור ייעודי לשליטה בבן שלו.
- לבן שלו יהיה תפקיד אקטיבי בכל מה שנוגע לקרבות, טיפוס, חקירה ופתירת פאזלים.
- אחד הדברים המהותיים במשחק הוא להעביר את הידע לבן.
- העולם מלא בדרכים נסתרות ודברים לאסוף שחבויים בכל מקום במפה.
- בגיימפליי שלא ראינו, IGN הלכו למקומות אחרים במפה ומצאו חפצי קראפטינג שלא ראינו כמו חלקים של שריון ו idols (לא יודע בדיוק למה הם מתכוונים עם idols).
- יהיה במשחק אלמנטים נרחבים מאוד של RPG, ידברו עליהם בהמשך השנה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יוני 2016, 12:50

אני רק אציין שההודעה האחרונה של רונן, זאת שחנן מחק ולכן כנראה 99% מכם לא הספיקו לראות אותה, הייתה גרועה יותר מכל מה שהוא כתב מתחילת הדיון וכללה תקיפות מאוד אישיות על אנשים פה. סך הכל אנחנו באים להנות פה, כולם רבים על שטויות כאן כל הזמן, זאת אפילו חצי מהסיבה שאנחנו באים לכאן, אבל גם הירידות לפסים אישיים וגם ההכרות עם רונן ולדעת שזה יהיה מעגל קסם שיגמר אולי אחרי שהסכסוך הישראלי/ערבי יגמר כך כנראה שפשוט לא הייתה ברירה. אחת הבעיות העיקריות בתרבות דיון של רונן ונסיונות התעלמות של אנשים ממנו היא שהוא עושה Call outs למשתמשים בפורום על דיעות שונות שהם הביעו לפני חודשים או שנים כך שאולי רוב המשתמשים כאן לא באים להר אבל ההר שוב ושוב בא אליהם.

אגב דין, זכור לי שמתישהו גיא שלח אותך לאיזה 24 שעות של התקררות חד פעמית או משהו כזה לפני המון זמן אבל אולי אני לא זוכר נכון. בכל מקרה, אנחנו נותנים חבל ממש ארוך ובאן אצלנו נדיר כמו משחק צד ג' אצל נינטנדו אבל עדין יש גבול כמה אפשר למתוח אותו.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 יוני 2016, 12:58

אני רק אציין שאני כן הספקתי לראות את אותה הודעה וזה אכן מצדיק באן, הוא לגמרי לגמרי ביקש את זה, אפילו התחנן... וכן, הבעייה יא לא שרונן מקלל או משהו כזה, אלא גורר את כולם לדיונים שלעולם לא נגמרים. הוא כנראה נהנה מזה, אני למדתי עם השנים להתעלם ברוב המקרים, אבל זה לא פשוט כי הוא מצוטט וחופר ולא מניח ל״קטנות״ לעולם... זה טרחני, מעיק, ולרוב לא תורם בשום צורה לדיון אלא רק מוביל להתנצחות אינסופית שמובילה לירידה לפסים אישיים. וזהו, נמאס לדבר על זה, אני מרגיש שחזרתי בזמן ל2002.

בקשר לפרטים החדשים על GOW - נשמע מעולה! יאללה, לא יכול לחכות לטריילר אחד ממנו... אחר כך אני לא אצפה עוד בקטעים ממנו, בא לי לשחק בו בלי לראות כמעט כלום, כמו אנצ׳רטד 4.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יוני 2016, 13:03

יאי! 2002!

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 15 יוני 2016, 13:11

DrKeo כתב:אגב דין, זכור לי שמתישהו גיא שלח אותך לאיזה 24 שעות של התקררות חד פעמית או משהו כזה לפני המון זמן אבל אולי אני לא זוכר נכון. בכל מקרה, אנחנו נותנים חבל ממש ארוך ובאן אצלנו נדיר כמו משחק צד ג' אצל נינטנדו אבל עדין יש גבול כמה אפשר למתוח אותו.

בפורום הזה? לא קרה (לפחות ממה שאני זוכר). קרה משהו בויגיימס שפרסמתי תמונה של מישהו אחרי שהוא אמר עלי משהו. קיבלתי על זה באן (ובצדק, לעשות שיימינג למישהו בגלל איך שהוא נראה זה הזוי ולא מתקבל על הדעת) לשבועיים נראה לי. אבל זה היה לפני איזה 6 שנים אם אני לא טועה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יוני 2016, 13:16

אה, אולי, הזיכרון שלי לא טוב לקראת זקנה :)

סמל אישי של המשתמש
wraithbuster
Minion

הודעהעל ידי wraithbuster » 15 יוני 2016, 14:06

מנקודת הסתכלות שלי, עשיתם לרונן טובה שנתם לו באן. 15 שנה הוא מפיל שמות של אנשים בוויכוחים, ומנהל ככה וויכוחים פאסיבים אגרסיבים כאלה?? מן הסתם הבן אדם צריך לקחת מנוחה מהאנטרנט. סה''כ, יש כול כך הרבה דרכים להבטאות ולהתדיין, אבל הוא בוחר בצורה הגרועה ביותר. חבל. אני חושב, שאולי אפשר לתת לו עוד שנה או משהו לנסות להוכיח שהוא יכול להתדיין יותר בכיף, בלשון המעטה, עם אנשים??

Walle
Trainee

הודעהעל ידי Walle » 15 יוני 2016, 14:26

רונן כתב:הנה רשמים על Watch Dogs 2, הם אומרים שהוא מרגיש הרבה יותר טוב מקודמו (היי, זה לא יכול להיות, הרי זו אותה מפתחת, הוא "אמור" להרגיש אותו הדבר!).

והנה מאמר דעה על המסיבה של מייקרוסופט לעומת זו של סוני. הם למעשה אומרים את מה שאני אומר: מייקרוסופט צריכה ליישר קו עם סוני, לא סוני יישרה קו עם מייקרוסופט, בניגוד לנטען כאן.

Microsoft keeps making this Xbox mistake: Pushing the platform, and not the games
Microsoft could learn a thing or two from Sony's content-heavy E3 presentation.

אני זוכר את ההלל לפיל ספנסר בפורום הזה. עוד התלהבות משום דבר. הוא בהחלט תיקן כמה דברים (מובן מאליו), אך שכח את המשחקים (לא מובן מאליו).

זה בדיוק גם מה שאני אמרתי בהודעות הקודמות, מייקרוסופט טועה בדרך שלה היא חייבת להשקיע הרבה יותר ממה שהיא עושה כרגע כי זה לא מספיק בכלל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יוני 2016, 14:32

כן, מיקרוסופט דחפה פלטפורמה במקום משחקים? המסיבה שלה כבר שלוש שנים ברצף היא משחקים בלבד פחות או יותר. כי היה להם 3 דקות על עדכונים למערכת הפעלה והכרזה של חומרה חדשה אז הם לא התרכזו במשחקים? כי פעם אחרונה שבדקתי כל התצוגות שלהם בשלוש שנים האחרונות הן טריילרים וקטעי גיימפליי פחות או יותר.

אני גם חייב לציין שלמרות שלדעתי שום דבר במסיבה של מיקרוסופט לא התקרב אפילו לטריילר של קוג'ימה או לדמו גיימפליי של GOW, אם אתה משווה כמה משחקים כל אחד הראה אז המצב כמעט שווה לחלוטין. כמובן שמיקרוסופט עשו מסיבה של שעה וחצי בזמן שסוני עשו שעה ומיקרוסופט הכריזו על שתי חומרות חדשות כך שסוני הרגישה עמוסה יותר במשחקים. כמובן שלדעתי התצוגה של סוני הייתה טובה יותר אבל לא כי הם התרכזו יותר במשחקים או שהם הראו יותר, פשוט ספציפים הדמו של GOW והמשחק של קוג'ימה היו מדהימים למדי.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 15 יוני 2016, 14:34

dean כתב:אני את שלי אמרתי בנושא רונן, תעשו מה שבא לכם. בכל מקרה, כמה פרטים חדשים לגבי God of War החדש:

- אין קטעי מעבר מההתחלה ועד סוף המשחק. רק גיימפליי רצוף ללא זמני טעינה.
- אתה אמנם שולט בקרטוס, אבל יש כפתור ייעודי לשליטה בבן שלו.
- לבן שלו יהיה תפקיד אקטיבי בכל מה שנוגע לקרבות, טיפוס, חקירה ופתירת פאזלים.
- אחד הדברים המהותיים במשחק הוא להעביר את הידע לבן.
- העולם מלא בדרכים נסתרות ודברים לאסוף שחבויים בכל מקום במפה.
- בגיימפליי שלא ראינו, IGN הלכו למקומות אחרים במפה ומצאו חפצי קראפטינג שלא ראינו כמו חלקים של שריון ו idols (לא יודע בדיוק למה הם מתכוונים עם idols).
- יהיה במשחק אלמנטים נרחבים מאוד של RPG, ידברו עליהם בהמשך השנה.

נשמע לי שאם לא היה קרייטוס וקוראים למשחק GOW זה היה יכול להיות יופי משחק אחר. עודף אלמנטים של RPG נשמע לי כבר סטייה רצינית מהנוסחה. אישית גם חבל לי שהמצלמה עכשיו חופשית, היה מוזר לראות תנועה ב-strafe.

קראתי איפשהו שקורי בארלוג טרח לציין שעדיין לא פרסמו את השם של הבן, יש לי הרגשה שזה עניין משמעותי:

ספויילר: הצג
אולי הבן הוא אחד האלים הנורדים ? וגם העניין של לקרוא לידע "ידע", זכור לי סיפור על אודין שהקריב את עינו הימנית ושיפד את עצמו על עץ העולם לתשעה ימים בשביל ידע, אולי יש פה וריאציה שאחד מהם הוא בתפקיד אודין ?. אולי מתישהו מישהו (מניפולציות? לוקי?) גורם לבן להרוג את קרייטוס (ובכך ממשיך את המסורת המשפחתית) ומשחקים את הבן שיוצא לנקום ?

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 15 יוני 2016, 15:17

DrKeo כתב:כן, מיקרוסופט דחפה פלטפורמה במקום משחקים? המסיבה שלה כבר שלוש שנים ברצף היא משחקים בלבד פחות או יותר. כי היה להם 3 דקות על עדכונים למערכת הפעלה והכרזה של חומרה חדשה אז הם לא התרכזו במשחקים? כי פעם אחרונה שבדקתי כל התצוגות שלהם בשלוש שנים האחרונות הן טריילרים וקטעי גיימפליי פחות או יותר.

אני גם חייב לציין שלמרות שלדעתי שום דבר במסיבה של מיקרוסופט לא התקרב אפילו לטריילר של קוג'ימה או לדמו גיימפליי של GOW, אם אתה משווה כמה משחקים כל אחד הראה אז המצב כמעט שווה לחלוטין. כמובן שמיקרוסופט עשו מסיבה של שעה וחצי בזמן שסוני עשו שעה ומיקרוסופט הכריזו על שתי חומרות חדשות כך שסוני הרגישה עמוסה יותר במשחקים. כמובן שלדעתי התצוגה של סוני הייתה טובה יותר אבל לא כי הם התרכזו יותר במשחקים או שהם הראו יותר, פשוט ספציפים הדמו של GOW והמשחק של קוג'ימה היו מדהימים למדי.

כן רק שמייקרוסופט הראו כל מה שיש להם פחות או יותר חוץ מקראקדאון בעוד לסוני יש מספיק משחקים מוכרזים שיכולים למלא תערוכה נוספת.

Walle
Trainee

הודעהעל ידי Walle » 15 יוני 2016, 15:19

עוד קצת פרטים על Days Gone:
- סוני בנד מעסיקה כרגע כ-100 אנשים, בניגוד ל-40-50 אנשים בימי Uncharted ל-VITA.
- האופנוע במשחק שנקרא Drifter חשוב כדי לשרוד, יש בו גם תיק לאחסון המלאי. האופנוע גם תמיד יהיה איפה שנשאיר אותו ונצטרך לדעת איפה השארנו אותו.
מזג האוויר ישפיע על הנסיעה ועל השפעת האחיזה שלו.
- אין מולטי-פלייר, מתרכזים בסינגל-פלייר.
- המשחק מתקיים כמה שנים לאחר תחילת "האפוקליפסה", המשאבים עומדים להיגמר ואנחנו נצטרך להבין מה לעשות עם המשאבים שנמצא.
- המשחק בפיתוח כבר 3 שנים+ ואין תאריך יציאה למשחק כרגע.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יוני 2016, 15:50

idan כתב:
DrKeo כתב:כן, מיקרוסופט דחפה פלטפורמה במקום משחקים? המסיבה שלה כבר שלוש שנים ברצף היא משחקים בלבד פחות או יותר. כי היה להם 3 דקות על עדכונים למערכת הפעלה והכרזה של חומרה חדשה אז הם לא התרכזו במשחקים? כי פעם אחרונה שבדקתי כל התצוגות שלהם בשלוש שנים האחרונות הן טריילרים וקטעי גיימפליי פחות או יותר.

כן רק שמייקרוסופט הראו כל מה שיש להם פחות או יותר חוץ מקראקדאון בעוד לסוני יש מספיק משחקים מוכרזים שיכולים למלא תערוכה נוספת.

מיקרוסופט הראו אולי עד אומצע/סוף 2017 וגם את זה הם לא חשפו לגמרי, סוני מראים לך משחקים של 2018+ כמו שהם תמיד עושים (ביחוד שנה שעברה). אני לא רוצה להיות קטנוני ולהתחיל לספור שאלה עשו X טריילרים לבלעדיים ואלה עשו Y, אבל סך הכל כמות החומר די שווה אפילו אם כשמדברים על איכות GOW היה רמה מעל כולם.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 15 יוני 2016, 16:51

dean כתב:אני את שלי אמרתי בנושא רונן, תעשו מה שבא לכם. בכל מקרה, כמה פרטים חדשים לגבי God of War החדש:

אין קטעי מעבר מההתחלה ועד סוף המשחק. רק גיימפליי רצוף ללא זמני טעינה.

מה זאת אומרת? גם ב-GOW3 לא היו זמני טעינה, לא?

dean כתב:- לבן שלו יהיה תפקיד אקטיבי בכל מה שנוגע לקרבות, טיפוס, חקירה ופתירת פאזלים.

מישהו אמר The Last Guardian ולא קיבל? :lol:

שמע, לעניות דעתי מבחינת משחקים מיקרוסופט לוקחת. יש לה פשוט הרבה יותר דברים מעניינים. אני לא יודע לגבי מה שראינו השנה ב-E3, אבל אחת הסיבות שאני עובר מהפלייסטיישן לוואן היא כי לוואן פשוט יש הרבה יותר דברים משחקים מעניינים. וגם מבחינת Software, העובדה שיש לוואן תמיכה לאחור היא בונוס ענק עבורי. ככה אני יכול להשלים את הבלעדיים של ה-360, וגם עכשיו אני לא צריך לשמור את ה-PS3 שצובר אבק כדי לשחק בכל המולטיפלטפורם האהובים עליי מהדור הקודם.

עכשיו, מה שקורה זה שבמשך השנה האחרונה הוואן זכה להשמצות מפה ועד להודעה חדשה כי המפרט הטכני והביצועים הגרפיים שלו מפגרים הרבה מאחורי ה-PS4. העובדה שלוואן יש יותר משחקים מעניינים לא עניינה אף אחד כי מסתבר שאנשים חושבים שלקונסולה הזאת יש כוח של PC משנת 2010. למיקרוסופט לא הייתה ברירה אלא לשים את מירב הפוקוס במסיבת העיתונאים שלה השנה דווקא על החומרה החדשה, כדי לסתום את הפה לטענות האלה. אז אי אפשר מצד אחד להגיד "מה זה השעמום הזה?! הם רק דיברו על חומרה!" ומצד שני להתלונן כל היום על החומרה החלשה. ביקשתם, קיבלתם. זו דעתי לפחות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יוני 2016, 17:01

ב-GOW3 היו קטעי מעבר מרונדרים מראש שמסתירים את הטעינה, בחדש פשוט לא תהיה טעינה מעבר לטעינה ראשונה כמו באנצ'רטד 4.

בנושא המשחקים, כל אחד מחליט לבד מי לוקחת לפי הטעם שלו, אני רק אומר שבכמויות המצב די דומה ודווקא בשלוש שנים הראשונות של הדור מיקרוסופט הוציאה יותר משחקים כל שנה למרות שגם מיקרוסופט וגם סוני לא בדיוק היו עם סטנדרט גבוה במיוחד בדור הזה.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 15 יוני 2016, 17:10

תוכל לתת לי דוגמה? באמת שאני לא מצליח לזכור קטע כזה.

וברור שכל אחד אוהב את מה שהוא אוהב לפי הטעם שלו. אבל הסיבה שכביכול במסיבה של מיקרוסופט לא השקיעו בפרזנטצייה של משחקים ואילו כביכול במסיבה של סוני השקיעו והרבה, היא בגלל התלונות הבלתי הפוסקות על חולשתה של ה-One. לכן גם קצת מוזר לי שסוני בכלל לא טרחו אפילו להגיד שהניאו קיים במהלך המסיבה שלהם. הם היו יכולים אפילו להשחיל איזה "כן, הוא קיים, ואנחנו לא מפחדים מהניסיונות של המתחרים שלנו להציל את עצמם" או משהו כזה ואז כל הפאנבויז שקוטלים את הוואן היו מקבלים זקפה. טוב, אני לא איש עסקים. מה אני מבין. :P

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יוני 2016, 17:17

אתה לא תרגיש את זה, הם עושים סרטון מעבר בזמן אמיתי ואז לכמה שניות זה הופך להיות מרונדר מראש אבל נראה כמו הגרפיקה של המשחק בזמן שהמשחק טוען את החלק הבא ברקע. קטע שאני זוכר ספציפית היה כשהורגים את פוסידון, רואים אותו נופל למטה ונוחת במים עם שפריץ גדול וכל הקטע הזה היה מוקלט מראש.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 15 יוני 2016, 17:32

DrKeo כתב:
idan כתב:

מיקרוסופט הראו אולי עד אומצע/סוף 2017 וגם את זה הם לא חשפו לגמרי, סוני מראים לך משחקים של 2018+ כמו שהם תמיד עושים (ביחוד שנה שעברה). אני לא רוצה להיות קטנוני ולהתחיל לספור שאלה עשו X טריילרים לבלעדיים ואלה עשו Y, אבל סך הכל כמות החומר די שווה אפילו אם כשמדברים על איכות GOW היה רמה מעל כולם.

להיות קטנוני זה להגיד שטכנית מייקרוסופט לא הציגה אפילו אקסלוסיבי אחד :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יוני 2016, 17:37

חח, כן זה נכון. זאת יכולה להיות טענה בתאוריה אבל בסופו של דבר בשביל מיקרוסופט עכשיו האקסבוקס זאת פלטפורמה, לא חומרה. כדי לשחק במשחקים שלהם אתה צריך לשלם הרבה כסף למיקרוסופט (או לקנות ONE שעולה 280$ וצפונה או לקנות חלונות 10 ולשלם 100$ וצפונה) ואז אתה כלוא ב-eco system שלהם, אם זה בחנות חלונות 10 ב-PC או בחנות של הONE בקונסולה (שהן עכשיו בערך מאוחדות ממילא). לדעתי אלה חדשות חיוביות, לא שליליות, אשכרה ההגדרה של For the players. הם מוכרים לך את המשחק פעם אחת, נותנים לך לשחק איפה שתרצה, הם לא כופים עליך לקנות אקסבוקס ובנוסף לכל זה הכל מגיע עם cross play ו-cross save, איך אפשר להתלונן על זה?

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 15 יוני 2016, 17:40

התלונה היחידה, כביכול, היא שאם כך בשביל מה אנחנו צריכים קונסולה.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 15 יוני 2016, 17:55

מצד אחד נכון - מצד שני היא מעטפת טובה לסלון ועם מערכת הפעלה נוחה להזרמה ולכידת סרטונים, VOD ועוד.
תמונה

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 15 יוני 2016, 18:03

אני בוודאי לא מתלונן, בטח לא בתור מי שיש לו מחשב ואין לו אקסבוקס. סתם משתעשע קצת

אבל כלוא ב-eco system שלהם זה תיאור קצת מוגזם - סה"כ יש לי קיצור דרך של טומב ריידר מהחנות של ווינדוס ואולי יהיו עוד כמה בעתיד לצד קיצורי דרך של משחקים מסטים ואורג'ין וכו', ובלי עין הרע עד עכשיו כולם חיים אחד ליד השני בהרמוניה מושלמת בתפריט התחל שלי :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יוני 2016, 18:08

הכוונה שלי ב-eco system היא ששילמת למיקרוסופט X כסף על חלונות 10 ואז הלכת ושלמת למיקרוסופט שוב על tomb raider וכשאתה משחק זה משגר אותו עם כל השיט DRM של החנות. בכל זאת מדובר רק באפליקציה שיושבת בתוך חלונות, לא בשונה מדי מסטים :)

מיקרוסופט בדיוק דברו על זה אתמול, שיותר מעניין אותם user base ממספר המכשירים שנמכרים. כלומר הם רוצים כמה שיותר לקוחות, לא משנה החומרה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 יוני 2016, 19:18

לדעתי הם צריכים עכשיו לבטל את העניין של תשלום שנתי לLIVE GOLD... אחרת בעצם היחידים ש"נדפקים" מכל ה"PLAY ANYWHERE" אלו דווקא האנשים שקנו גם את החומרה שלהם. בנוסף, זה ייתן להם גם הרבה "כבוד" בקרב הגיימרים בקונסולות, ויוציא את סוני "גרידית" בינתיים.
כמובן שהם יכולים וצריכים להשאיר את הLIVE GOLD, אבל לא כדי לשחק אונליין. כנ"ל הPLUS של סוני.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 15 יוני 2016, 19:23

אני מסכים לכל מילה לאסקין
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 41 אורחים