Death Stranding - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: Death Stranding - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 17 אפריל 2018, 11:13

כן, אבל הם עדיין מפציצים במכירות, פחות או יותר, אז נראה לי שלא יפריעו לו

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אפריל 2018, 11:31

אני לא כל כך בטוח, לא שמענו שום חדשות על כמה הוא מכר והמשחק כבר חצי שנה בשוק. Gt6 היה כישלון יחסי, ספורטס קבל ממוצע 75 ולא התרברבו במכירות שלו; gt הוא כבר לא ה-aaa שמוכר 12 מליון יחידות שהוא היה לפני 15 שנים.

בו נגיד ש-2018 זה לא בדיוק הזמן של הצוות של GT לטייל בעולם ולעשות כיף. קורי ברלוג יכול לטייל עכשיו בעולם ולעשות כיף, הצוות של GT צריך להשאר בעבודה כל יום עד 22:00 :)
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 אפריל 2018, 11:45

היו "חדשות", שהמשחק מכר בריטייל 2 מליון, מניח שמשחק כזה מוכר קצת יותר בדיגיטל, בא נניח שכבר יש בערך 3.5 מליון יחידות במקרה הרע, סביר להניח שיעבור את ה-5 מליון יחידות השנה, אולי אפילו נשמע משהו בE3.
GT SPORT הוא באמת לא GT7 שמחכים לו, אבל הוא גם לא PROTOTYPE, הוא איפהשהו באמצע וככה הוא גם מוכר.

זה נכון שהסדרה לא מוכרת כבר 12 מליון יחידות, כמו שמכר GT5 (שאגב, יצא לפני 7.5 שנים, חצי מה"15 שנים" שציינת), אבל גם 5 מליון זה יפה מאוד, במיוחד כשמתחשבים שהוא כבר לא "מונופול" בתחום. יש את CARS, יש את פורצה, יש את אסטו קורסה - כולם סימולטורים מעולים.
לשם השוואה, בזמן שה"כשלון" של GT SPORT מכר בערך מליון יחידות בשבוע הראשון שלו, פורצה 7 מכר פחות מ-200 אלף.
בקיצור - המצב עדיין טוב, אפילו מאוד, פשוט לא "הצלחה מטורפת" כמו שהיה בעבר...
נערך לאחרונה על ידי Laskin ב 17 אפריל 2018, 11:54, נערך פעם 1 בסך הכל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 אפריל 2018, 11:51

אה, וצריך לזכור שGT6 יצא ל-PS3 חודש ***אחרי*** שיצאה ה-PS4... זה הזוי לחלוטין.
אתה יכול לנחש לבד למה משחק כזה לא יכול למכור כמו GT5, אנשים ציפו שתצא גירסה לPS4 מהר מאוד או משהו, ופה סוני לגמרי פישלו. פורט שלו יכול היה למכור בכיף עוד 23- מליון יחידות, במיוחד בהשקה שלא היה מלא מבחר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אפריל 2018, 12:01

Laskin כתב:היו "חדשות", שהמשחק מכר בריטייל 2 מליון, מניח שמשחק כזה מוכר הרבה יותר מדיגיטל, בא נניח שכבר יש בערך 4 מליון יחידות, סביר להניח שיעבור את ה-5 בקרוב, אולי נשמע משהו בE3.
GT SPORT הוא באמת לא GT7 שמחכים לו, אבל הוא גם לא PROTOTYPE, הוא איפהשהו באמצע וככה הוא גם מוכר.

זה נכון שהסדרה לא מוכרת כבר 12 מליון יחידות, כמו שמכר GT5 (שאגב, יצא לפני 7.5 שנים, חצי מה"15 שנים" שציינת), אבל גם 5 מליון זה יפה מאוד, במיוחד כשמתחשבים שהוא כבר לא "מונופול" בתחום. יש את CARS, יש את פורצה, יש את אסטו קורסה - כולם סימולטורים מעולים.
לשם השוואה, בזמן שה"כשלון" של GT SPORT מכר בערך מליון יחידות בשבוע הראשון שלו, פורצה 7 מכר פחות מ-200 אלף.
בקיצור - המצב עדיין טוב, אפילו מאוד, פשוט לא "הצלחה מטורפת" כמו שהיה בעבר...

קראתי ל-GT6 כישלון, לא לספורטס. על ספורטס אין שום נתון מכירה, הנתון של ה-2 מליון שאמרת הגיע מאתר קיקיוני שצטט את VGC, אתר שממציא מכירות וחסר כל ערך. כרגע אגב הוא עומד שם על 3.2 מליון, לא שזה באמת משנה משהו. ואתה צודק לגמרי, GT5 מכר נהדר ולא זכרתי את זה, אבל GT6 מכר פחות מחצי ממנו וזאת נקראת התרסקות. כן, פורצה עדין מוכר פחות מ-GT אבל פורצה זה כותר שנתי על קונסולה עם שליש בסיס משתמשים, GT יוצא פעם או גג פעמיים בדור על קונסולה עם פי 3 משתמשים. פעם GT היה כותר יותר גדול מכל בלעדי של סוני או מיקרוסופט, הוא היה הבלעדי HD הכי גדול בעולם, בסוף הדור הזה GT לא יהיה אפילו בטופ 5 של סוני.

קשה להתעלם מהעובדה ש-GT גם ירד מגדולתו בציונים/איכות וגם במכירות. כמו שלא הייתי שולח את הצוות של היילו לנוח, בטוח שלא הייתי שולח את הצוות של GT לנוח. היילו 5 קבל ממוצע של רק 84 ומכר הרבה פחות מ-10 מליון (מכר 5 מליון ב-3 חודשים ראשונים, אני משער שאפשר להניח של-10 הוא לא התקרב עד היום) וההייפ ממש דעך. אני חושב שקל להגיד שהצוות של היילו לא ישן בלילה, בדיוק כמו שפליפוני לא צריכים לישון בלילה. הכל יחסי בחיים, אם צוות חסר כישרון ונסיון מוכר 5 מליון ב-3 חודשים הם על גג העולם, אם 343 מוכרים 5 מליון ומקבלים 84 הם בבעיה.

בנושא תאריך היציאה, GOW 2 יצא אחרי הפס3 ומכר טוב כמו הראשון, TLOU המשחק הכי מוכר של סוני על הפס3 וכמובן של נוטי דוג והוא יצא חודשים ספורים לפני הפס4 והרבה אחרי שהיא הוכרזה ונחשפה. לא ראיתי את GT ספורטס מתפוצץ על בסיס משתמשים אדיר של הפס4 בת ה-4, קונסולה חסרת משחקי מירוץ ראליסטים באופן יחסי (מה יש שם, את פרוייקט מכוניות 1 וזהו בערך?). GT5 פרולוג מכר יותר ממנו על בסיס משתמשים קטן פי 2 והיה מדובר בדמו שצריך לשלם עליו כסף.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 אפריל 2018, 12:23

שוב, לא מתעלם שהוא "ירד מגדולתו", אמרתי ספציפית שGT6 היה מובן מאוד כי הוא יצא לדור הקודם אחרי שהדור הבא כבר היה פה... וכולם ציפו לפורט לPS4, שלא הגיע.
בנוסף, פעם לGT לא היו מתחרים בכלל, הוא היה סימולטור המכוניות הרציני היחיד בשוק. כיום יש בערך 5 כאלו (על הפס4 יש את אסטו קורסה, פרוייקט מכוניות 1+2 ויש גם משחקי ראלי אבל בא נגיד שהם פחות רציניים ומקיפים אז לא נחשיב אותם).
ההשוואה מול GOW2 או TLOU פחות רצינית לדעתי, GOW2 יצא לפני שיצא הPS3 אבל הPS3 היה בדיחה בהשקה, לעומת הPS4 שסומן כהצלחה אדירה עוד לפני שיצא, וTLOU נחשב ליצירת מופת של כל הזמנים.
את GT SPORT לא ראית "מתפוצץ" במכירות בערך מאותה סיבה שלא ראית את זה קורה עם PROLOGUEים - זה לא המשחק ה"מלא" שמחכים לו.
אני לא חושב שGT7 ימכור 12 מליון אלא אם הוא יהיה ממש משהו יוצא דופן (והוא לא יהיה), אבל אני כן חושב שיכול למכור 6-7 מליון... וזה יהיה פרופורציונלי להצלחה של המשחקים הקודמים, בהתחשב בתחרות והעובדה שהז'אנר כולו בירידה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אפריל 2018, 12:34

אם GT7 ימכור 6 מליון עותקים, זאת הצלחה אם מסתכלים על זה בלי שום קונטקסט אבל כישלון ביחס ל-GT. עד 6 כל משחק בסדרה שבר את ה-10 מליון וחלקם בהפרש די גדול, למשל GT3 מכר 15 מליון. תסתכל על המכירות של המשחקים הראשיים בסדרה:
Gran Turismo -- 10.85 million
Gran Turismo 2 -- 9.37 million
Gran Turismo 3 A-Spec -- 14.89 million
Gran Turismo 4 -- 11.76 million
Gran Turismo 5 -- 11.94 million
Gran Turismo 6 -- 4.7 million

אתה רואה פה משהו חריג? נניח פחות מ-5 מליון עותקים ל-GT6 שאולי יצא 4 שבועות אחרי הפס4 אבל עם כל הכבוד, היו 100 מליון פס3 כשGT6 יצא ואולי 3-4 מליון פס4. לא הוכרז שום GT לפס4 באותו זמן (ליתר דיוק רק שנתיים מאוחר יותר GT ספורט הוכרז). לרוב דווקא המוכרים הכי גדולים של הקונסולות הם בזנב של הדור, לא בתחילתו, כי אז הבסיס משתמשים נמצא שם. כן, פס4 מכרה נהדר והכל, אבל אפילו כש-GT6 היה בן חצי שנה היו בשוק אך ורק 6-7 מליון פס4, כלומר לרוב המוחלט של שחקני GT היה פס3 ולא פס4 ואפילו אלה שהיה להם פס4, כנראה שהיה להם פס3 עדין בבית.

ורק כדי לחזק את זה, GT1 מכר 10.85 מליון עותקים. אבל GT2 יצא רק כמה חודשים לפני הפס2 (4 חודשים לפניה ביפן, קצת יותר בארה"ב ואירופה) ובצורה מצחיקה, 4 שבועות אחרי שהוא יצא באירופה הדגימו את GT3 לפס2 שפוצץ לכולם את השכל; ועדין אחרי כל זה GT2 מכר כמעט כמו GT1, גם סביבות ה-10 מליון עותקים. GT2 היה במצב גרוע פי כמה מ-GT6, גם יצא כמוהו קרוב ליציאה של הדור הבא אבל בניגוד ל-6 כבר הוכרז והודגם בדמו שחיק הדור הבא של GT, ועדין GT2 מכר מכר פי 2 מ-GT6. אז כנראה שלצאת קרוב לשיגור זאת לא הסיבה ש-GT6 כשל, אולי היה עוזר לו לצאת שנה קודם אבל על פי הדורות הקודמים יציאה קרוב לדור הבא משפיעה על המכירות בכמה אחוזים, לא בכמעט פי 3.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 אפריל 2018, 13:18

שוב - GT ירד מגדולתו, נקודה.
אבל כך גם כל הז'אנר, אני חושב שגם אם תחבר את כל המכירות של כל משחקי המירוצים הריאליסטיים ביחד במשך שלוש ואפילו 5 שנים בקושי תגיע למכירות של GT4/5... זה פשוט לא מה שזה היה פעם. אין גם לז'אנר יותר מדי לאן להתפתח, והקז'ואלים ואפילו הקור כבר לא מחכים לו כי יש להם עוד 50 משחקים של 85 ומעלה בשנה, מה שפעם אולי היה רבע מזה.
ז'אנר סימולציית המכוניות הפך להיות להארד קור בלבד, אני לא חושב שאי פעם נחזור לראות סימולטור מכוניות שמוכר יותר מ-10 מליון עותקים למשחק בודד, לא משנה כמה הוא טוב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אפריל 2018, 13:29

Laskin כתב:שוב - GT ירד מגדולתו, נקודה.
אבל כך גם כל הז'אנר, אני חושב שגם אם תחבר את כל המכירות של כל משחקי המירוצים הריאליסטיים ביחד במשך שלוש ואפילו 5 שנים בקושי תגיע למכירות של GT4/5... זה פשוט לא מה שזה היה פעם. אין גם לז'אנר יותר מדי לאן להתפתח, והקז'ואלים ואפילו הקור כבר לא מחכים לו כי יש להם עוד 50 משחקים של 85 ומעלה בשנה, מה שפעם אולי היה רבע מזה.
ז'אנר סימולציית המכוניות הפך להיות להארד קור בלבד, אני לא חושב שאי פעם נחזור לראות סימולטור מכוניות שמוכר יותר מ-10 מליון עותקים למשחק בודד, לא משנה כמה הוא טוב.

הבעיה היא שהמשחק ירד מגדולתו גם באיכות. אם GT7 יהיה ברמה באמת גבוהה, אולי הוא יבצע יותר טוב. גם ספורט וגם 6 קבלו ציונים לא להיט, אולי שילוב של השם של GT וציונים באמת טובים הוא יוכל כן לחזור לגדולה. 15 מליון יחידות? כנראה שזה לא יקרה יותר אבל אני לא רואה סיבה שמגה פרנצ'ייז שהיה מסוגל לעשות 15 מליון לא יעשה 10 מליון אם כל הכוכבי לכת יתישרו בצורה נכונה. גם GOW יכל לגסוס ולמות אחרי אסנשן אבל הם הביאו את הA GAME שלהם והוא כנראה הולך למכור פי 2 יותר מהמשחק הכי מוכר בסדרה עד היום.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 אפריל 2018, 14:00

אני לא חושב שהוא ירד באיכות כמו שאין מה לחדש בו יותר מדי... כמו שבאמת אסנשן לא נפל מGOW3 בגיימפליי ואפילו הציע כמה דברים חדשים - זה לא מספיק לפעמים, כשהנוסחה "חרושה".
גם פורצה ירד מאיזור ה-92 בכל ארבעת המשחקים הראשונים שלו, לאיזור ה-80 במשחק החמישי שלו, ואז עלה קצת בשישי ונשאר באיזור הזה בשביעי, אבל ברור שפורצה 7 ה-ר-ב-ה יותר טוב כסימולטור מאז המשחק הראשון.
אני לא חושב שGT יכול לעשות "ריבוט", כמו GOW, כמו שFLIGHT SIMULATOR לא ממש יכול לעשות זאת. המשחק מנסה לדמות את המציאות, וכל עוד המירוצים האמיתיים לא עושים זאת ומוסיפים תת-מקלע על מכסה המנוע - אין לו באמת לאן להתפתח.
עם GT כן יש בעייה שהם מוציאים כל הזמן "משחקי ביניים" וזה מתסכל ומאכזב הרבה אנשים, ובצדק. כי במקום ליצור אצלם ציפייה אדירה הם פשוט קונים משחק ביניים ואז כשיוצא המשחק הגדול באמת הבא - הוא יותר מדי מזכיר את משחק הביניים. זו טעות, ללא ספק.
המקסימום שהם יכולים לעשות זה להוציא פשוט משחק מלא בתוכן, ובעדיפות לא אחרי שיוצאת הקונסולה היורשת שלה, שמסתמנת כהצלחה אדירה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אפריל 2018, 14:09

ברור שזה ז'אנר שקשה לחדש בו אבל GT פשוט זורק. אולי פורצה כבר לא מצליח לפרוץ את ה-90 אבל GT מדשדש ב-70 כבר כמה זמן. פורצה 7 קבל 86 אבל לא מעט מזה נבע מחמדנות של מיקרוסופט וקטסטרופת מיקרותשלומים שפגעו בצורה קשה גם במבנה של הסינגל וגם בתחרותיות של המולטי. יש לי הרגשה שבלי השיט הזה המשחק היה לפחות משפשף את ה-90. גם בני דודים של הז'אנר, למשל פורצה הורייזן 3, הצליח להקבל ממוצע די מדהים של 91 למשחק מירוץ בלי לחדש יותר מדי כך שכנראה שזה עדין אפשרי.

אז שכח מ-GT של 95, כנראה שזה לא יהיה קיים יותר, אבל תשפשפו את ה90, לא את ה-70. הגיוני לך מכוניות פס2 במשחק פס3 בלי שום שינוי? הגיוני לך שחלק מהמכוניות שחיקות מבפנים וחלק לא? הגיוני שחלק מהמסלולים הם פורט ישיר מהדור הקודם? אז כן, GT כנראה לעולם לא ימכור יותר 15 מליון ולעולם לא יקבל 95, אבל הוא כן יכול להתקרב לשם אם הם ישחקו את הקלפים שלהם נכון וכרגע נראה שהם עושים כל טעות אפשרית. ובכלליות לא ברור לי איך לוקח להם 4-5 שנים להוציא מוצר שבקושי מתחרה בפורצה הדו שנתי; משהו בצוות הזה פשוט לא עובד.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 אפריל 2018, 14:17

לא, המשחקים הראשיים עדיין עוברים את ה-80... הם לא ב-70 אלא אם הם מוציאים משחק ביניים, וגם הציון של GT6 שקיבל ממוצע הכי נמוך של 81 היה יכול להיות הרבה יותר גבוה אם לא היה מקדים אותו משחק ביניים... זה כזה מטופש מצידם, להוציא "דמו בתשלום" שגם ככה המשחק הבא פשוט ישפר אותו. זה שמשחקי הביניים/דמואים האלה מוכרים מליונים זה סוג של פלא.

אני לא מסכים שפורצה הורייזון לא מחדש, הם בהחלט מצליחים להוסיף הרבה תוכן וחידושים, וזה ממש לא ז'אנר שניתן להשוות לסימולציה לדעתי. עם ארקייד יש לך ה-ר-ב-ה יותר חופש יצירתי.
חוץ מזה, יצאו רק 3 משחקים שלו, גם GT ופורצה שמרו על הממוצעים שלהם מעל 90 בשלושה הראשונים :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אפריל 2018, 15:02

פליפוני אמרו שספורט הוא הכיוון החדש שלהם, לא ברור אם יהיה בכלל ממש "GT7". אגב, לGT6 לא היה משחק ביניים לפניו, לGT 5 היה. גם לGT4 היה וסוג של דמו מורחב לGT3 כך שהסטורית הם תמיד עשו את זה. פליפוני דוחפים למשחקים שלהם בעיות שלא נשמעו בעבר אי פעם, נניח 70% מכוניות שנלקחו מהדור הקודם. הם צריכים להתאפס על עצמם, יש להם בעיות אדירות במוצר והסיבה היחידה שהם מצליחים לשמור על פסון היא העובדה שהמכניקות הבסיסיות שלהם נהדרות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 אפריל 2018, 16:18

נכון אבל המקרה של gt6 לדעתי כן חריג כי לא היה לו באמת סיכוי לגדל ״רגליים ארוכות״ אני עדיין חושב שאם היה יוצא לו פורט לps4 היה יכול למכור בכיף עוד כמה מליונים. זה די מקביל לדעתי למקרה זלדה על הווי-יו והסוויץ׳, רק שסוני אהבלים גמורים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אפריל 2018, 18:13

Laskin כתב:נכון אבל המקרה של gt6 לדעתי כן חריג כי לא היה לו באמת סיכוי לגדל ״רגליים ארוכות״ אני עדיין חושב שאם היה יוצא לו פורט לps4 היה יכול למכור בכיף עוד כמה מליונים. זה די מקביל לדעתי למקרה זלדה על הווי-יו והסוויץ׳, רק שסוני אהבלים גמורים.

אבל מה שונה בין gt6 לgt2?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 אפריל 2018, 20:30

שהנוסחה כבר חרושה לגמרי, יש הרבה יותר תחרות בתחום, ושכבר היה נפוץ/מוכר יותר הקטע הזה של "פורטים לדור הבא".

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אפריל 2018, 21:11

Laskin כתב:שהנוסחה כבר חרושה לגמרי, יש הרבה יותר תחרות בתחום, ושכבר היה נפוץ/מוכר יותר הקטע הזה של "פורטים לדור הבא".

אין הרבה תחרות בתחום, יש את פרוייקט מכוניות והוא הרבה יותר סים ממנו. כדי לשחק בתחרות אמיתית צריך לקנות אקסבוקס, קונסולה אחרת לגמרי ופעם אחרונה שבדקתי קונסולה פחות פופולרית משל סוני. פורטים לדור הבא, לא ברור לי איזה קהל מיינסטרים מחכה לפורטים לדור הבא. ל-GTA אף אחד לא חשב שיהיה פורט, בקושי גרסת PC, והוא יצא חודשיים לפני GT6; אז פתאום ל-GT6 כולם חיכו בדור הבא? זה לא באמת טיעון מיינסטרים ואין יותר מיינסטרים מ-GT. וכן, הנוסחה חרושה, ועדין GT5 מכר 12 מליון כשיצאו כבר 5 משחקי GT (לא כולל שלושה פרולוגים שיצאו לפניו) ו-5 משחקי פורצה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 אפריל 2018, 21:18

נו מה, פורצה פיצל די משמעותית את חובבי הסימולטורים, ושאר המשחקים זה גם פקטור שפשוט לא היה קיים אז.
שאלת מה ההבדל הגדול בין מקרה טוריזמו 6 למקרה טוריזמו 2, לא מה ההבדל בין 5 ל-6 (:
אני יכול להגיד לך שקניתי כל טוריזמו בערך חוץ מ-6 (ודמואים) בדיוק בגלל העניין שהדור הבא כבר היה פה.
אני די בטוח שgta יצא קצת לפני הדור הבא והיה אקורד הסיום יחד עם TLOU של הדור ההוא... דווקא בגלל שזה משחק מכוניות ״פשוט״ ביחס לgta הייתי משוכנע שנראה פורט שלו, גם אם לא הכי מושקע, רק כדי ״להעסיק״ את חובבי הז׳אנר ושלא ילכו לשחק פורצה בינתיים. זה היה נראה רק טבעי. והוא כן היה מוכר מליונים, ואז לא היינו מדברים על זה עכשיו (;

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אפריל 2018, 22:08

Laskin כתב:נו מה, פורצה פיצל די משמעותית את חובבי הסימולטורים, ושאר המשחקים זה גם פקטור שפשוט לא היה קיים אז.
שאלת מה ההבדל הגדול בין מקרה טוריזמו 6 למקרה טוריזמו 2, לא מה ההבדל בין 5 ל-6 (:
אני יכול להגיד לך שקניתי כל טוריזמו בערך חוץ מ-6 (ודמואים) בדיוק בגלל העניין שהדור הבא כבר היה פה.
אני די בטוח שgta יצא קצת לפני הדור הבא והיה אקורד הסיום יחד עם TLOU של הדור ההוא... דווקא בגלל שזה משחק מכוניות ״פשוט״ ביחס לgta הייתי משוכנע שנראה פורט שלו, גם אם לא הכי מושקע, רק כדי ״להעסיק״ את חובבי הז׳אנר ושלא ילכו לשחק פורצה בינתיים. זה היה נראה רק טבעי. והוא כן היה מוכר מליונים, ואז לא היינו מדברים על זה עכשיו (;

נכון, שאלתי מה ההבדל בין 6 ל-2 אבל כשאתה אומר שהנוסחה חרושה, אז אני שואל למה 5 מכר 12 מליון יחידות שזה לגמרי בקו של GT1-4, ב-2010 כשהיו כבר 5 משחקי פורצה ו-5 משחקי GT הנוסחה לא הייתה חרושה? GT5 שמר על הפסון של סדרה אפילו שאפשר להגיד שהוא היה המשחק הראשון בסדרה שהתחרות, פורצה, הייתה שווה או אפילו עליונה לו במובנים מסוימים.

וכשאתה מדבר על טיעון סוף הדור, GT2 גם היה בסוף הדור וכשאנשים הלכו לחנויות לקנות אותו הם כבר ראו את הפס2 ואת GT3 רץ על הפס2 והם עדין קנו את GT2 בכמויות GT סטנדרטיות.

אז השאלה שוב עולה, מה ההבדל בין GT6 ל-GT2 חוץ מהעובדה שסדרת GT פשוט אבדה את זה, הם כבר לא סוג של קרם של קרם, הם עושים בחירות ממש מוזרות בפיתוח של המשחק ומשום מה הראש של החברה מרגיש בנוח לסייר בעולם שבועות ולנהוג במכוניות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 אפריל 2018, 07:33

ברור שהוא ירד מגדולתו, אני לא מתווכח עם זה, אבל זו רק סיבה אחת מתוך כמה שהיו שילוב שהוביל לירידה מאז המשחק החמישי.
טוריזמו עדיין המלך של הז׳אנר בכל הנוגע למכירות, ולכן אמרתי (חצי בצחוק כי מבחינת מוסר עבודה ואיך שעסק צריך להתנהל אני לא מאמין בזה) שהוא יכול להרשות לעצמו להמשיך להתחרות ולטייל.

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 08 מאי 2018, 06:13

אז אם כבר מדברים על Death stranding , מישהו חושב שיראו משהו השנה? אצלי החיים ממשיכים מטריילר לטריילר כשכל אחד נותן לי תקווה להמשיך לחיות עד שהמשחק יצא , ברור לי לחלוטין שאם הוא לא יצא ל PC אני בוודאות קונה PS4 בשבילו.

לא מסוגל להסביר עד כמה אני משתגע מהמשחק הזה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 מאי 2018, 11:17

אני משער שב-E3 הקרובה, הם מפתחים את המשחק כבר שנתיים וחצי וג'ף קילי בדיוק אמר שהוא שחק כרגע במשחק שהוא לא יכול להגיד מה הוא; כולנו יודעים כמה ג'ף חרמן על קוג'ימה :)

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 08 מאי 2018, 11:30

לא ראיתי שהוא כתב את זה את האמת , וכן סביר מאוד להניח שהוא שיחק בDS , אחרי הכול זה אומנם משחק שנוצר על ידי גאון אבל יש כסף של סוני שעומד מאחוריו ואני מניח שהם גם רוצים לראות תוצאות.

אם לא יהיה משהו בE3 אני פשוט ארקב סופית , כבר שנתיים + שלא מעניינים אותי כמעט משחקים בגלל DS , רף גבוה מדי...

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 מאי 2018, 11:52

זה כנראה קשור...
https://gamingbolt.com/geoff-keighley-t ... t-show-yet
אב אולי לא...

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 מאי 2018, 11:56

Yahel12 כתב:לא ראיתי שהוא כתב את זה את האמת , וכן סביר מאוד להניח שהוא שיחק בDS , אחרי הכול זה אומנם משחק שנוצר על ידי גאון אבל יש כסף של סוני שעומד מאחוריו ואני מניח שהם גם רוצים לראות תוצאות.

אם לא יהיה משהו בE3 אני פשוט ארקב סופית , כבר שנתיים + שלא מעניינים אותי כמעט משחקים בגלל DS , רף גבוה מדי...

אני מבין את הציפיה למשחק חדש של יוצר אהוב (אני מת לשחק כבר בפרויקט הבא של קן לווין, נניח), אבל באמת משחק שככל שידוע לך הוא דייטינג סים עם לטאות בלתי נראות גורם לך לא לרצות לשחק בשום דבר אחר?
לא יודעים כלום על המשחק. הכי קרוב ללדבר על מה תכלס יהיה בו היתה מצגת שקוג'ימה הציג בה ציור שלו קופץ בחבל עם גיירמו דל טורו. כשייצא, ייצא. למה שזה יהרוס יצירות מופת כמו GOW, או משחקים מלאי אושר וכל טוב כמו מריו אודיסי?
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 82 אורחים