Death Stranding - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

MGS FREAK
Veteran

Re: Death Stranding - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי MGS FREAK » 03 דצמבר 2016, 16:17

שלא לדבר על הברומאנס בינו לבין ג'ף קיילי.

חשבתי שהולך להיות נאום קרינג'י, אבל נראה שהוא באמת דיבר מהלב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 דצמבר 2016, 03:33

Death Stranding רץ על המנוע של גרילה של Horizon. גרילה נתנו לקוג'ימה את הקוד מקור של המנוע עוד לפני שחתמו על הסכם כי... קוג'ימה. אחרי שהם שלחו להם את הקוד מקור הקוסמים של קוג'ימה פרודאקשן השתלטו והתחילו לעשות את הברנצ' שלהם מהמנוע. אחת הסיבות העיקריות שקוג'ימה בחר במנוע היא שהוא מצויין בלעשות עולמות פתוחים.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 דצמבר 2016, 07:30

וואלה. לא ראיתי את זה בשום מקום, מגניב!
המנוע באמת נראה מצויין, אבל עוד אין לנו מושג עד כמה הוא יעיל... נקווה לטוב, לי נשמע ממש מוזר שהוא ירוץ ב4K נייטיב. אולי זה יהיה כמו עם ה-60fps של אנצ׳רטד והם ירדו מהעץ שטיפסו עליו בהמשך

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 דצמבר 2016, 09:18

הוא יוצא עוד כל כך הרבה זמן שאולי הוא יצא לפרו 2 :)
מה שכן זה די סוגר את הגולל על גרסת הpc.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 דצמבר 2016, 10:28

הייתי אומר שמה שסוגר אותו כבלעדי לPS4 היא העובדה שCERNY מופיע בסוף הטריילר כTECH PRODUCER או משהו כזה... זה לגמרי "משחק של סוני", בפועל.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 04 דצמבר 2016, 11:02

DrKeo כתב:הוא יוצא עוד כל כך הרבה זמן שאולי הוא יצא לפרו 2 :)

מקווה שלא :( . למרות שאם הייתי סוני הייתי עושה כל מה שאני יכול כדי שהמשחק יהיה אקסלוסיבי. הקונסולה היחידה שמציעה משחק של קוג'ימה ? קילר אפ מטורף. לא יודע עד כמה אני מצליח להישאר אובייקטיבי פה אבל לדעתי הבלעדיים של סוני כל כך חזקים שהם לבדם יכולים להטות את הכף בהתלבטות של בחירת קונסולה, כמעט כמו נינטנדו.

ואגב שם המנוע הוא Decima שהוא שמה של אלת הלידה הרומאית. ביפנית זה נשמע קצת כמו דג'ימה, האי המלאכותי שבנו מול נגאסקי שהיה המקום היחיד שבו הרשו לזרים (ההולנדים) להיכנס אליו ביפן כדי לסחור. עוד קשר לקונספט החיבור בין אנשים ו"חבל במקום מקל" שקוג'ימה דיבר עליו ?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 04 דצמבר 2016, 13:52

DrKeo כתב:Death Stranding רץ על המנוע של גרילה של Horizon. גרילה נתנו לקוג'ימה את הקוד מקור של המנוע עוד לפני שחתמו על הסכם כי... קוג'ימה. אחרי שהם שלחו להם את הקוד מקור הקוסמים של קוג'ימה פרודאקשן השתלטו והתחילו לעשות את הברנצ' שלהם מהמנוע. אחת הסיבות העיקריות שקוג'ימה בחר במנוע היא שהוא מצויין בלעשות עולמות פתוחים.

לנסות לגרום לקוג'ימה לפתח עבור הקונסולה שלך משחק בלעדי, זה כנראה אחד הצעדים שהכי ברור מאליו שיהיו מוצלחים. סוני כנראה יצרנית הקונסולה היחידה שבאמת יכלה לעשות את זה. לא נראה שהיו לו יותר מידי קשרים קיימים עם חבר'ה ממייקרוסופט ואין באמת סיכוי שהוא יתפשר בקטע הטכני ויפתח לקונסולה של נינטנדו.
המרוויחה הגדולה ביותר מכמה שקונאמי גוש הזוי של פוליטיקה תאגידית קריקטורית היא לחלוטין סוני ויש פה פוטנציאל להרבה מאוד שנים של שיתוף פעולה מאוד מוצלח. משחק-שניים בדור מקוג'ימה רק לקונסולה של סוני יכול אפקטיבי ברמה של נוט'י דוג.

זה שהם פשוט נידבו לו את המונע לפני שבכלל היה הסכם זה מגניב. המעמד שלו בתעשייה מרשים מאוד. הוא חתיכת אייקון.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 דצמבר 2016, 14:06

הכי MUTUAL BENEFIT שיש... קוג'ימה חיפש מנוע חדש שיתאים לו, ומימון, וזמן - וסוני סיפקו לו את זה.
אני עדיין חושב שמדובר בפרוייקט לינארי ויחסית קטן למשחקים קודמים שלו, אבל אולי אתבדה ובאמת יהיה פה AAA מטורף... עד סוף 2018 במקרה הטוב יש עוד זמן, אבל אולי הם בכלל יפתיעו ויחלקו את הפרוייקט לפרקים ואז כן יהיה סיכוי שנראה אותו מתחיל כבר בחגים הבאים.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 04 דצמבר 2016, 15:15

Laskin כתב:הכי MUTUAL BENEFIT שיש... קוג'ימה חיפש מנוע חדש שיתאים לו, ומימון, וזמן - וסוני סיפקו לו את זה.
אני עדיין חושב שמדובר בפרוייקט לינארי ויחסית קטן למשחקים קודמים שלו, אבל אולי אתבדה ובאמת יהיה פה AAA מטורף... עד סוף 2018 במקרה הטוב יש עוד זמן, אבל אולי הם בכלל יפתיעו ויחלקו את הפרוייקט לפרקים ואז כן יהיה סיכוי שנראה אותו מתחיל כבר בחגים הבאים.

לחלוטין. סוני אולי הכי מתאימה לקוג'ימה מכל המפיצות בעולם.
מעניין יהיה לראות אם הוא יעשה משהו ממש שונה ויפתח משחק בקנה מידה קטן, או שהוא ימשיך לעשות משחקי ענק, כמו שהוא רגיל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 דצמבר 2016, 15:40

MGS FREAK כתב:

מקווה שלא :( . למרות שאם הייתי סוני הייתי עושה כל מה שאני יכול כדי שהמשחק יהיה אקסלוסיבי. הקונסולה היחידה שמציעה משחק של קוג'ימה ? קילר אפ מטורף. לא יודע עד כמה אני מצליח להישאר אובייקטיבי פה אבל לדעתי הבלעדיים של סוני כל כך חזקים שהם לבדם יכולים להטות את הכף בהתלבטות של בחירת קונסולה, כמעט כמו נינטנדו.

ואגב שם המנוע הוא Decima שהוא שמה של אלת הלידה הרומאית. ביפנית זה נשמע קצת כמו דג'ימה, האי המלאכותי שבנו מול נגאסקי שהיה המקום היחיד שבו הרשו לזרים (ההולנדים) להיכנס אליו ביפן כדי לסחור. עוד קשר לקונספט החיבור בין אנשים ו"חבל במקום מקל" שקוג'ימה דיבר עליו ?

המנוע הוא של גרילה, הם נתנו לו את השם (אני משער) כך שאני לא חושב שצריך לקרא יותר מדי לתוך זה מבחינת קוג'ימה. אם אתה רוצה WTF קוג'ימה, אם אתה מנגן את הטריילר הקודם והטריילר החדש אחד ליד השני בסנכרון, כשנעלם לנורמן רידס התינוק מהידיים בטריילר הראשון הוא מופיע במיכל שבידיים של גיירמו דל טורו בטריילר השני. זה mind fuck.

אגב לאסקין/שחר, אני לא מאמין שקוג'ימה שחרר את שני הטריילרים האלה בהפקת AAA מטורפת והוא אומר שוב ושוב שהמשחק שלו הוא אקשן בעולם פתוח ואתם משעשעים ברעיון התלוש שהוא הולך לעשות משחק תקציבי :)
אם בא לכם משחק תקציבי של קוג'ימה, לכו שחקו PT או ground zeros, קוג'ימה עושה תקציבי רק כשזה דמו :)

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 04 דצמבר 2016, 19:46

לא צפיתי בטריילר אבל ראיתי את הקטע הזה. גנב אותו בטלפורטציה ? ואם כבר מיינדפאק אני מחכה לשמוע מה נסגר עם הרופא הזה וההשתלת ראש.

הסרט הזה יצא כבר לפני איזה חודש אבל לא נראה לי שפרסמתי אותו פה:

בכיכוב מאדס עם הקבלות פה ושם ל-MGS5 (אפילו ההתחלה של the man who sold the world מתנגנת בנקודה מסויימת).

וביננו, גראונד זירוס מדהים. לא רחב, אבל עמוק ומלוטש. מצידי שפאנטום פיין היה לינארי ובנוי מ-15 איזורים כמו GZ מאשר עולם פתוח וריק.
נערך לאחרונה על ידי MGS FREAK ב 04 דצמבר 2016, 21:38, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 04 דצמבר 2016, 20:38

DrKeo כתב:
MGS FREAK כתב:

המנוע הוא של גרילה, הם נתנו לו את השם (אני משער) כך שאני לא חושב שצריך לקרא יותר מדי לתוך זה מבחינת קוג'ימה. אם אתה רוצה WTF קוג'ימה, אם אתה מנגן את הטריילר הקודם והטריילר החדש אחד ליד השני בסנכרון, כשנעלם לנורמן רידס התינוק מהידיים בטריילר הראשון הוא מופיע במיכל שבידיים של גיירמו דל טורו בטריילר השני. זה mind fuck.

אגב לאסקין/שחר, אני לא מאמין שקוג'ימה שחרר את שני הטריילרים האלה בהפקת AAA מטורפת והוא אומר שוב ושוב שהמשחק שלו הוא אקשן בעולם פתוח ואתם משעשעים ברעיון התלוש שהוא הולך לעשות משחק תקציבי :)
אם בא לכם משחק תקציבי של קוג'ימה, לכו שחקו PT או ground zeros, קוג'ימה עושה תקציבי רק כשזה דמו :)

האמת שהוא העלה את הרעיון ופשוט הנחתי שהוא בוודאי עוקב הרבה יותר ממני אחרי הפיתוח והחדשות והשמועות שאולי יצאו לגביו וזרמתי איתו.
מצד שני, אקשן בעולם פתוח זה כבר מזמן לא משהו שנעול לפיתוח AAA לפי דעתי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 דצמבר 2016, 23:43

בכל מקרה רק צריך להציץ שניה בטריילרים של המשחק כדי להבין שהפקה קטנטנה זאת לא. אני גם לא חושב שמעניין את קוג'ימה הפקה קטנטנה, יש לו פאטיש מאוד קשה לקולנוע ככלל והוליווד בפרט כך שלא נראה לי שמעניין אותו לעשות משהו פחות מאפוס פילוסיפי. משחק עולם פתוח עם הגרפיקה בטריילרים (ומי שמשחק במשחקי קוג'ימה יכול להעיד שכל טריילר לכל משחק שהוא אי פעם עשה נראה בול כמו המשחק הסופי וכנראה גם נלקח ממנו) זאת לא פחות מהפקת AAA ענקית אפילו אם מדובר במשחק של 6 שעות.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 06 דצמבר 2016, 12:38

אני תמיד תוהה עד כמה מישהו מכל האנשים שמריירים למשמע שמו של קוג'ימה מכירים אותו או את המשחקים שלו.

זכור לי שסטן לי וגם אבי ארד (לא סגור עליו) שלחו ברכה מצולמת לאירוע ה20 שנה למטאל גיר.

אגב 2017 זאת שנת ה30

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 דצמבר 2016, 12:58

אבי ארד מקורב אליו, הוא זה שסגר את כל העניין של קופר סת'רלנד ב-MGS5. כל כך עצוב לי מה שעשו לדיוויד הייטר, ממש חבל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 דצמבר 2016, 16:44

רביעית פוסטרים:
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

מעניין אותי מה הקטע עם העין השמאלית הפתוחה וימנית הסגורה, גם התינוק ככה וגם הבובה שצפה במים ככה. גם נראה שהתינוק הוא גיירמו כתינוק, או לפחות יש דמיון די גדול. אגב, גיירמו לא באמת ישחק את הדמות אלה רק היא רק תראה חיצונית כמוהוא.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 פברואר 2017, 23:45

קוג'ימה העלה כמה טיזרים על כך שיש גם דמות ראשית נשית במשחק, אינסוף טוויטים שלו על לה לה לנד גורמת לכולם לחשוב שאמה סטון תהיה הדמות הזאת. אף אחד לא מדבר על זה אבל מהמעקב שלי אחרי קוג'ימה, הוא העלה גם לא מעט של arrival כך שאולי יש סיכוי שזאת איימי אדמס?

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 27 פברואר 2017, 00:00

אלא אם האולפן שלו מחזיק ב-Philosopher's Legacy לדעתי הוא עושה פה טעות עם כל השחקנים ההוליוודים האלה והסכומים שהם בטח דורשים. רק תראה את קיפר סאתרלנד, הסיבה שהוא בקושי דיבר ב-MGS5 הייתה כי הוא קיפר סאתרלנד. רק חסר שזה יבוא על חשבון חלקים אחרים בפיתוח.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 פברואר 2017, 11:05

MGS FREAK כתב:אלא אם האולפן שלו מחזיק ב-Philosopher's Legacy לדעתי הוא עושה פה טעות עם כל השחקנים ההוליוודים האלה והסכומים שהם בטח דורשים. רק תראה את קיפר סאתרלנד, הסיבה שהוא בקושי דיבר ב-MGS5 הייתה כי הוא קיפר סאתרלנד. רק חסר שזה יבוא על חשבון חלקים אחרים בפיתוח.

קוג'ימה חרמן על הוליווד וכל שחקן שמגיע לסטודיו שלו ומשחק אותה כאילו הוא יודע מי הוא וקורא לו גאון מנפח לו את האגו לעוד 5 שנים. אם סוני מוכנה לשלם על זה? שיהיה לו לבריאות. הבעיה עם קיפר הייתה הבעיה הכללית של MGS5, תקציב מתנפח וחריגה מזמנים בשילוב עם קונאמי עצבנית שנועלת עובדי קוג'ימה מחוץ למשרדים. אני בטוח שכשעושים משחק של 100 מליון דולר, הכמה מאות אלפים שהשחקן לוקח לא ירימו או יפילו את הפרוייקט. בהחלט יכול להיות שכל השחקנים ההוליוודים האלה ישתו לו איזה 10 מליון מהתקציב אבל אני לא הייתי משתמש ב-MGS5, עם כל תלאות הפיתוח שלו, כדוגמה.

יש לי הרגשה שהולכים להיות לפחות 4 סלבס במשחק הזה אם לא יותר (בעצם הם כבר פחות או יותר שם אם נקרא לגיירמו דל טורו שחקן סלב), אם יתנו לקוג'ימה לעשות מה שהוא רוצה אתה עוד תראה את מייקל פסבנדר וטום הארדי מגיעים לשם יחד עם עוד 20 שחקנים. אני משער שיש לסוני מישהו שיגיד לו בסוף "חבוב, הגזמת קצת" או לפחות מקווה שיש מישהו כזה :)

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 27 פברואר 2017, 12:34

החלום של קוג'ימה היה בכלל להיות במאי קולנוע אבל איכשהו הוא התגלגל למשחקים. הבנאדם באמת גאון, אבל הוא גם דיווה נרקיסיסטית ומהבחינה הזאת הוא חייב מישהו שיחזיק אותו קצר.

אני גם באמת לא יודע עד כמה כל השחקנים שמנפחים לו את האגו מכירים אותו. הרי כמה מהם באמת גיימרים, ועוד רציניים מספיק כדי להכיר לעומק סדרה כזאת ?
מזכיר לי לפעמים את השבחים הקרינג'ים של זאק סניידר על טורקיש איירליינס :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 פברואר 2017, 16:10

לפחות לזאק סניידר אני מאמין שהוא טס פעם בטורקיש...

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 28 פברואר 2017, 13:03

http://www.metalgearinformer.com/?p=29495

לא מפתיע :D הוא גם לא מאשר ולא מכחיש את השמועה על מעורבות של אמה סטון בפרוייקט..

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 14 יולי 2017, 12:25

יש מישהו בתעשיה שלא מעורב איכשהו במזימות של קוג'ימה ?
אגב, הסרט השני של הסטודיו של בלומקאמפ, Firebase נותן וייב MGS רציני.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 14 יולי 2017, 14:35

מת על קוג'ימה, בטוח יהיה משחק נהדר, אבל באמא שלו, שיתרכז בלפתח אותו במקום למכור הייפ לגביו שלוש שנים לפני שהוא יוצא (שלוש שנים מהיום זה הניחוש שלי כלומר ב2020 מתישהו ).
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 26 אוקטובר 2017, 14:03

קוג'ימה ממשיך לבייש את זקני ציון עם המזימה הגדולה שלו:

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 106 אורחים