Death Stranding - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: Death Stranding - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 28 אוקטובר 2019, 17:51

לה, לא היית אוכל את עצמך כמו שהיית נהנה מאוד מאוד מאנצ׳רטד 4, TLL, ספיידרמן, TLG והכי חשוב GOW (ועוד כמה קצת פחות מלהיבים), אבל כן - ההכרזות הבלתי צפויות האלה (חלקן לפחות) ממתיקות את ההמתנה :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 28 אוקטובר 2019, 18:06

יש לך כל כך הרבה משחקי על להשלים ככה שבוודאי לא היית שם לב שסוני לא הוציאו משהו מעניין כבר שנה :).
כמובן שתשלים את רוב המשחקים האלו על הps5, אבל תאמין לי שגם אם היית קונה ps4 היא לא הייתה נחה יותר מדי..

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 אוקטובר 2019, 18:12

טכנית יש 4, בערך 70 שעות של משחק ולהגיד את האמת, ספיידרמן נראה קצת meh :)

להוציא 2000₪ על ארבעה משחקים זה בזבוז משהו.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 אוקטובר 2019, 18:14

לא מבין בעלי פס4 שמתלבטים אם לחכות חצי שנה לגרסת המחשב, מה כבר יהיה שם ששווה את ההמתנה? בטח אם יש לכם פס4 פרו. אני גם אוהב גראפיקה טובה אבל יש גבול, זה עדיין אותו משחק רק עם רזולוציה גבוהה יותר ועוד כמה קשקושים, זה לא יראה כמו משחק פס5 על המחשב.

אם הביקורות יהיו מצויינות אז אין סיבה לחכות בכלל, בגלל זה אני לא חושב שזו דקירה בגב של סוני (למרות שלא מזיק היה כמובן לחכות עם ההכרזה) כי אם המשחק יקבל ביקורות מדהימות אז 99 אחוז מבעלי הפס4 יקנו את המשחק גם אם יש להם מחשב, אחוז שולי אולי התכוון לקנות פס4 במיוחד בשביל המשחק הזה ועכשיו הוא יבטל בגלל ששמע שיש גרסת מחשב.

בקיצור, הכרזה שמחה לקומץ של הארדקורז אבל מבחינת פגיעה ממשית במכירות של גרסת הפס4 או במכירות של הקונסולה עצמה אז היא שולית.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 אוקטובר 2019, 19:04

אני אסביר לפחות את עצמי:
יש לי אמנם פרו, אבל הוא מכונת 1080P עבורי, כי אין לי מסך 4K ואין HDR... אז אם אני צריך לחכות חצי שנה כדי לקבל את שניהם, פלוס בטח מלא מלא שיפורים - אז זה כן יכול להיות שווה את זה :)

נדב, רק GOW ואנצ׳רטד 4 הם 70 שעות ביחד

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 28 אוקטובר 2019, 19:07

DrKeo כתב:מה הולך פה? גם אני אשחק בDS חצי שנה לפני הצפוי, גם TLOU2 יצא רק חצי שנה לפני שאני קונה פס5 ו-got בכלל הולך לצאת בערך יומיים לפני הפס5. אני לא זוכר מי זה היה שניסה ללחוץ עלי לקנות פרו השנה (לאסקין אולי?) אבל איך אני שמח שלא עשיתי את זה :)

קליימן, קונפטי!

למה אני?

ואני לא מבין בשיט את מי שמופתע כאן, ועוד יותר את אלה שחושבים ש"זה לא יפה שקוג'ימה הכריז על זה עכשיו והוציא לסוני את הרוח מהמפרשים". נראה לכם לחצי שניה שקוג'ימה לא מתואם עם סוני?

מאוד פשוט, מי שרוצה לשחק עכשיו, שיקנה.. מי שלא, שימתין למחשב.. הרי המשחק הוכרז במקור גם ל PC (כמו שכבר הזכרתי בת'רד הזה יותר מפעם) ורק אח"כ הם עברו לתגובה של "אנחנו מתמקדים כרגע ב ps4". היה שקוף שהוא יגיע.

לאסקין - מ gow אפשר להוציא אולי 40 שעות לדעתי, (אם הולכים על 100 אחוז ולנצח את כל הואלקיריות וכו, אז אולי יותר. את uc4, כמו שאמרתי, סיימתי ממש לא מזמן.. אני די בטוח שהוא לא יותר מ 15 שעות, ואני עוד הסתובבתי בו לא מעט.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 28 אוקטובר 2019, 19:15

bling כתב:לא מבין בעלי פס4 שמתלבטים אם לחכות חצי שנה לגרסת המחשב, מה כבר יהיה שם ששווה את ההמתנה? בטח אם יש לכם פס4 פרו. אני גם אוהב גראפיקה טובה אבל יש גבול, זה עדיין אותו משחק רק עם רזולוציה גבוהה יותר ועוד כמה קשקושים, זה לא יראה כמו משחק פס5 על המחשב.

פריימרייט.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 אוקטובר 2019, 19:19

אני עשיתי בgow הכל וזה 50 שעות, ועוד 20 בU4...
כמובן שאת GOW אפשרי לסיים גם ב-35 שעות, ואת אנצ׳רטד ב-15, אבל לדעתי בשני המקרים זה יהיה הרבה פחות ממצה, ולפי איך שאני מכיר את נדב הוא לא ימהר עם GOW, ובצדק. אפילו כשיהיה כבר את הדור הבא ואחרי מלא משחקים מרשימים יותר, לדעתי הוא יחזיק מעולה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 28 אוקטובר 2019, 19:47

שוב, השאלה אם לא נמאס... אני מאוד התלהבתי מgow, אבל לא הצלחתי להביא את עצמי להמשיך הרבה יותר מדי אחרי הסוף... 20 שעות ב uc4 זה כבר סופר מוגזם לדעתי,אלא אם עצרת סתם להסתכל על עלים...
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 אוקטובר 2019, 20:10

זה ממש לא סופר מוגזם, קשה לסיים אותו בפחות מ-15 שעות לפי כל מדד שאני רואה באינטרנט, אז כולה 5 שעות נוספות לחקור את השטחים הפתוחים יותר, לנסות לעשות קטעים אחרים ממש טוב...? זה לא הרבה זמן כל כך למי שרוצה למצוא הרבה דברים שלא חייבים למצוא.
לגבי GOW - אני לא שמרתי כמעט כלום לאחרי שאני מסיים, כמעט הכל השגתי עוד לפני שסיימתי, ואז רק ואלקיריות ואולי טיפה ב-2 העולמות שמשיגים שם דברים לשדרוגים אחרונים... אבל 90% מהאקסטרא עשיתי עוד לפני.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 אוקטובר 2019, 20:17

על פי how long to beat:
Gow לסיים עם האקסטרס - 31 שעות
אנצ׳רטד 4 עם האקסטרס - 17.5 שעות
TLG עם אקסטרס - 13 שעות
ספיידרמן עם אקסטרס - 24 שעות

סה״כ 85 שעות אם אני ממש צולל חזק לכולם :)

קליימן, קבלת יחס מיוחד כי אתה אמרת כל הזמן שברור שהוא מגיע לpc.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 אוקטובר 2019, 21:44

לא יודע מה הפ מחשיבים כ״אקסטרא״, אבל בספיידרמן הם הוסיפו איזה 4 שעות יותר מדי ובgow לפחות 10 שעות חסרות, לפחות ברמה הרגילה ועבור היכולות שלי.
וTLG גם לקח לי יותר... ודווקא בו לא יותר מדי חיפשתי מסביב

אני מניח שהם מתכוונים למשימות צד, ובאמת מאלה יש הרבה בספיידמן שחוזרות על עצמן וממש מעט בgow. אבל יש הרבה דברים צדדיים שנהנים לא פחות ממשימות צד שם, והגריינד שם הוא גם חלק חשוב ומהנה מאוד ואני בטוח שאתה תשרוף שם 40 שעות.
קיצר נגעל לך ל-100. וביחד עם RDR2 זה בערך שנה וחצי של משחק בזמן של אבא :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 28 אוקטובר 2019, 21:51

bling כתב:לא מבין בעלי פס4 שמתלבטים אם לחכות חצי שנה לגרסת המחשב, מה כבר יהיה שם ששווה את ההמתנה? בטח אם יש לכם פס4 פרו. אני גם אוהב גראפיקה טובה אבל יש גבול, זה עדיין אותו משחק רק עם רזולוציה גבוהה יותר ועוד כמה קשקושים, זה לא יראה כמו משחק פס5 על המחשב.

אם הביקורות יהיו מצויינות אז אין סיבה לחכות בכלל, בגלל זה אני לא חושב שזו דקירה בגב של סוני (למרות שלא מזיק היה כמובן לחכות עם ההכרזה) כי אם המשחק יקבל ביקורות מדהימות אז 99 אחוז מבעלי הפס4 יקנו את המשחק גם אם יש להם מחשב, אחוז שולי אולי התכוון לקנות פס4 במיוחד בשביל המשחק הזה ועכשיו הוא יבטל בגלל ששמע שיש גרסת מחשב.

בקיצור, הכרזה שמחה לקומץ של הארדקורז אבל מבחינת פגיעה ממשית במכירות של גרסת הפס4 או במכירות של הקונסולה עצמה אז היא שולית.

קודם כל, ההבדלים הטכניים לא קטנים. גם אם זה יהיה פורט רגיל (ובקיץ 2020 בהחלט אפשר אולי לראות נגיעות של קרוס ג'ן, אבל בוא נצא מנקודת הנחה שזה בוודאות פורט pc רגיל), עדיין זה קודם כל 1440p מול 1080p (זו הטלוויזיה שלי), ובעיקר - 30FPS מול 60+. זה הבדל עצום. ובנוסף, שיפורים גראפיים קטנים שתמיד יש, אם נסתכל על הפורט pc הממוצע כיום אז בדרך כלל יש לכל אפקט איזה שתי הגדרות גבוהות מעל גרסאת הps4 פרו. ואפשר אפילו כבר לרדת לקטנות יותר ולהגיד שזמני טעינה קצרים יותר, בכל זאת בPC אתקין את זה על SSD.

ומעבר לזה, אני גר בדירת שותפים והרבה יותר נוח לי לשחק משחקים כאלו בשקט ובזמן שלי בחדר, על הPC, מאשר לנסות לגרד חלונות זמן שבהם הטלוויזיה בסלון פנויה. בקיצור פשוט הרבה יותר נוח לי לשחק על הPC מאשר על PS4, ובנוסף יש שיפורים די משמעותיים גם אם זה יהיה רק פורט סטנדרטי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 אוקטובר 2019, 22:04

Laskin כתב:לא יודע מה הפ מחשיבים כ״אקסטרא״, אבל בספיידרמן הם הוסיפו איזה 4 שעות יותר מדי ובgow לפחות 10 שעות חסרות, לפחות ברמה הרגילה ועבור היכולות שלי.
וTLG גם לקח לי יותר... ודווקא בו לא יותר מדי חיפשתי מסביב

אני מניח שהם מתכוונים למשימות צד, ובאמת מאלה יש הרבה בספיידמן שחוזרות על עצמן וממש מעט בgow. אבל יש הרבה דברים צדדיים שנהנים לא פחות ממשימות צד שם, והגריינד שם הוא גם חלק חשוב ומהנה מאוד ואני בטוח שאתה תשרוף שם 40 שעות.
קיצר נגעל לך ל-100. וביחד עם RDR2 זה בערך שנה וחצי של משחק בזמן של אבא :)

אבל יש לי את RDR2 בלי פס4, ליתר דיוק יש לי אותו והוא מתחיל הורדה בקרוב :)

Stick כתב:

קודם כל, ההבדלים הטכניים לא קטנים. גם אם זה יהיה פורט רגיל (ובקיץ 2020 בהחלט אפשר אולי לראות נגיעות של קרוס ג'ן, אבל בוא נצא מנקודת הנחה שזה בוודאות פורט pc רגיל), עדיין זה קודם כל 1440p מול 1080p (זו הטלוויזיה שלי), ובעיקר - 30FPS מול 60+. זה הבדל עצום. ובנוסף, שיפורים גראפיים קטנים שתמיד יש, אם נסתכל על הפורט pc הממוצע כיום אז בדרך כלל יש לכל אפקט איזה שתי הגדרות גבוהות מעל גרסאת הps4 פרו. ואפשר אפילו כבר לרדת לקטנות יותר ולהגיד שזמני טעינה קצרים יותר, בכל זאת בPC אתקין את זה על SSD.

ומעבר לזה, אני גר בדירת שותפים והרבה יותר נוח לי לשחק משחקים כאלו בשקט ובזמן שלי בחדר, על הPC, מאשר לנסות לגרד חלונות זמן שבהם הטלוויזיה בסלון פנויה. בקיצור פשוט הרבה יותר נוח לי לשחק על הPC מאשר על PS4, ובנוסף יש שיפורים די משמעותיים גם אם זה יהיה רק פורט סטנדרטי.

אל תשכח שהוא המשחק היחיד בנתיים שממש הוכרז כקרוס ג'ן, שיצא בגרסה משודרגת לדור הבא. כלומר גרסת ה-PC בקיץ כנראה תהיה הטעימה מגרסת הפס5, כמו ש-GTAV היה. ויש לקוג'ימה תמריץ כספי לעשות גרסה מושקעת בגלל דאבל דיפינג על הפס5 מלקוחות פס4.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 28 אוקטובר 2019, 22:31

רגע רגע.... למה שתהיה גרסת ps5? זה הרי נוגד את ה שאמרת על סייברפאנק....
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 אוקטובר 2019, 22:52

Klayman כתב:רגע רגע.... למה שתהיה גרסת ps5? זה הרי נוגד את ה שאמרת על סייברפאנק....

למה זה סותר? CDPR לא יעשו דבר כזה, סוני אחושיליג יעשו, זה הלחם והחמאה שלהם כבר שני דורות :)

יש לסוני פטנט להפוך משחק תמיכה לאחור למשודרגים עם נכסים חדשים, טקסטרות חדשות, מודלים חדשים וכו'. זה לגמרי נשמע לי כמו מערכת לפאטצ'ים בתשלום, הרי זה דורש זמן אומן וזה לגמרי המקביל לרימאסטרים שלהם בדור הנוכחי. למשל GOW3 הוא אשכרה אותו משחק רק ב-1080P עם טקסטורות חדות יותר. סוני בקלות יכולים לעשות את GOW 2018 באותה מערכת ב-4K/60FPS עם טקסטורות חדות יותר וכדומה ולגבות על זה 10$ כDLC, הרי המשחק עצמו כבר רץ על הפס5. נשמע לי מאוד סביר גם מהמון חברות צד ג', זה מקור לתזרימים מאוד קלים, אפילו יותר קלים מרימאסטרים.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 28 אוקטובר 2019, 23:05

דיברת על זה כאן: viewtopic.php?f=1&t=925&start=225#p103694

אמרת את זה בהיבט היותר רחב, לא רק על סייברפאנק.... :) הרי יש BC וכו'.. תקרא את כל השיחה שלנו שם...
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 אוקטובר 2019, 23:17

אני מניח שכל חברה תבחר בדרך אחרת, והשוק יקבע אם זה חמדני מדי או לא... אני כן חושב (ורוצה להאמין) שרוב המשחקים יקבלו שדרוג ביצועים ורזולוציה בחינם, ורק מה שמעבר לזה יהיה בתשלום. אבל יכול להיות שבתחילת הדור עדיין יבחנו את הגבול, מקווה שסוני תהיה יחסית בסדר :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 אוקטובר 2019, 23:38

Klayman כתב:דיברת על זה כאן: viewtopic.php?f=1&t=925&start=225#p103694

אמרת את זה בהיבט היותר רחב, לא רק על סייברפאנק.... :) הרי יש BC וכו'.. תקרא את כל השיחה שלנו שם...

למה? דברתי שם רק על CDPR. אין לי ספק שחברות אחרות יגבו כסף על שדרוגים, נניח אקטיוויז'ן ולדעתי גם סוני, אבל אני בספק ש-CDPR יבקשו אקסטרה כסף על סייברפאנק על הפס5. המשחק פשוט יהיה פאטצ' פס5 שנותן לו גרפיקה של PC, אבל לדעתי זה לא יעלה כסף. חברות אחרות לעומת זאת בהחלט יכולות לגבות על זה כסף, ביחוד חובבות הרימאסטרים בדורות האחרונים.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 29 אוקטובר 2019, 05:41

DrKeo כתב:

למה? דברתי שם רק על CDPR. אין לי ספק שחברות אחרות יגבו כסף על שדרוגים, נניח אקטיוויז'ן ולדעתי גם סוני, אבל אני בספק ש-CDPR יבקשו אקסטרה כסף על סייברפאנק על הפס5. המשחק פשוט יהיה פאטצ' פס5 שנותן לו גרפיקה של PC, אבל לדעתי זה לא יעלה כסף. חברות אחרות לעומת זאת בהחלט יכולות לגבות על זה כסף, ביחוד חובבות הרימאסטרים בדורות האחרונים.

דיברת שם בכללי (ותעבור גם לעמוד הבא), שצריך לצאת מהפרדיגמה ושהכל זה בכלל BC... יש הבדל בין למכור שדרוג גרפי ב 5-10 $ לבין למכור לך את אותו המשחק שאתה כבר הבעלים שלו ב40-60$.
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 29 אוקטובר 2019, 07:58

אם יש לכם נסיבות אישיות לחכות לגרסת המחשב (שותפים בדירה, מסך טלוויזיה נחות וכו') אז שיהיה, אבל במידה וזה עוד פורט רגיל אז לטעמי במקרה הזה זה לא שווה את ההמתנה, אפילו 60 פריימים עם כמה שזה דבר שכביכול מוסיף לכל משחק, פה הם יחסית שוליים לפי מה שראינו עד כה, רוב הזמן זה סימולטור הליכה, המשחק לא נראה עם גיימפליי דינמי במיוחד שמחייב 60 פריימים.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 29 אוקטובר 2019, 08:09

שום משחק סינגל פלייר לא "מחייב" 60 fps (ויותר, להרבה פה וגם לי יש מסך מתאים). ובכל זאת, מה זה "לא שווה את ההמתנה"? עובדתית גרסאת הPC תהיה טובה יותר. כלומר, אלא אם יהיה משהו באמת בלתי צפוי.. השאלה היא רק עד כמה.
אז הכל שאלה של כמה אתה מצפה למשחק, כמה אתה 'לא יכול לחכות'. אם זה היה נניח GOW 2 או המשחק הבא של from, אני בספק אם הייתי מחכה. אבל DS מעניין אותי ברמת ההייפ והמוזרות, זה לא שאני סופר את הימים ליציאה שלו.
אני אשחק בו, אלא אם יתגלה כפלופ ענקי, אבל אין לחץ.. אם אקבל גרסה טובה יותר שגם יותר נוח לי אישית לשחק בה, למה *לא* לחכות בעצם? המשחק יהיה שם גם אחרי זה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 אוקטובר 2019, 08:13

שום דבר לא ״מחייב״ אלא אם גירסת הקונסולה תהיה שבורה, ואני מרשה לעצמי להניח שהיא לא... אבל זו בהחלט תהיה תוספת מורגשת, לפחות עבורי, ואם הביקורות לא יהיו של משחק השנה - יש לי מספיק במה לשחק עד אז, ועם המשחקים בחינם שאני מקבל מאפיק וב״פלוס״ (אם כי פחות בחינם) אז בכלל לא ארגיש את זה יותר מדי :)
ההבדל בין 1080p/30 בלי HDR וכנראה בהגדרות מדיום בערך, לעומת כל מה שאוכל לקבל במחשב החדש, זה כנראה הבדל מאוד משמעותי.
הדבר היחיד שחשוב לי זה שלא אחטוף ספוילרים. אם אשמע שזה משחק עם מלא הפתעות אני לא אקח את הסיכון.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 אוקטובר 2019, 09:38

Klayman כתב:
DrKeo כתב:

דיברת שם בכללי (ותעבור גם לעמוד הבא), שצריך לצאת מהפרדיגמה ושהכל זה בכלל BC... יש הבדל בין למכור שדרוג גרפי ב 5-10 $ לבין למכור לך את אותו המשחק שאתה כבר הבעלים שלו ב40-60$.

אמרתי שם ואני אומר את זה גם עכשיו (וגם אמרתי את זה לפני שנה+ בנושא הדור הבא) שבדור הבא כל משחק יעבוד פשוט ככה, בדיוק כמו ב-PC. כלומר אם מפיצות שאוהבות לעשות רימאסטרים ירצו להמשיך לעשות כסף ממשהו בסגנון בדור הבא, זה יהיה DLC בתשלום. במקרה של CDPR זה לדעתי יהיה בחינם בגלל מורשת הPC שלהם והסגנון שהם לקחו עם הוויצ'ר 3.

אני חושב שאני מבין עכשיו למה אתה מתכוון, שאמרתי של-DS יהיה גרסה משופרת לדור הבא. התכוונתי בפאטצ', כלומר שהמשחק ישודרג כמו ש-GTAV שודרג לפס4 אבל אני לא חושב שמי שיש לו את המשחק בפס4 יצטרך לקנות משחק חדש, רק פאטצ' שדרוג שבטח יעלה כמה דולרים. זאת הסיבה שאני חושב שגרסת הPC תהיה יותר מסתם רזולוציה גבוהה יותר, כי לדעתי קוג'ימה ישקיעו בגרסת פס5 מושקעת בכדי לעשות עוד כסף (אם אפשר לקרא לזה דאבל דיפינג כי טכנית זה DLC).

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 29 אוקטובר 2019, 10:16

עכשיו יותר ברור:)
?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 52 אורחים