Death Stranding - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: Death Stranding - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 30 אוקטובר 2019, 15:26

505 יפיצו את DS במחשב, השמועה אומרת שהם שוב חותמים בלעדיות עם אפיק. כנראה שקונטרול היה כזאת קטסטרופה שהם החליטו שוב ללכת עם אפיק :)
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 אוקטובר 2019, 16:13

עוד יומיים ביקורות!
זה ללא ספק המשחק הכי בלתי צפוי השנה... בעצם זה שהוא יוצא השנה בכלל, כבר זה היה הכי בלתי צפוי

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 30 אוקטובר 2019, 19:01

תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 30 אוקטובר 2019, 19:28

טריילר שיגור באורך 7 וחצי דקות :shock:

רק אצל קוג׳ימה זה אפשרי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 אוקטובר 2019, 19:49

רק הthumbnail גורם לי לרצות לרוץ לקנות אותו.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 01 נובמבר 2019, 08:22

עוד 45 דקות הביקורות למשחק AAA אולי הכי מסקרן של הדור יוצאות אז למי שלא הספיק לשים הימור הת׳רד ההתערבויות זה הזמן.

ממה שראיתי, גם בשלב כזה כשהמשחק הודלף ויודעים עליו לא מעט עדיין לאף אחד אין באמת מושג איך הוא יתקבל עם הימורים שרצים על בין 70 ל 95.

לבינתיים יצאה ביקורת אחת של איזה אתר פיני שנתן לו 9/10.

אני רוצה לציין שלא משנה איך המשחק יתקבל קוג׳ימה הוא פשוט זן נדיר, הוא מחונן, סופר יצירתי ויש לו ביצים של שור, הוא הופך את התעשייה כבר עשורים והוא תמיד מצליח להיות הכי רלוונטי שיש (רק תראו כמה שמות גדולים של יוצרים כבר נעלמו במשך השנים), לא משנה מה אף פעם לא משעמם איתו ואולי זה גם למה המוני אנשים שזכו להכיר אותו ולעבוד איתו כולל סלבס למיניהם מוכנים לבנות פסל בדמותו בזה הרגע.

הלוואי ויצליח לו והמשחק יקבל ביקורות משתפכות אבל לא משנה מה אני מעריך אותו ברמות על התעוזה ועל כל מה שעושה במשך כל כך הרבה שנים, גם אם אישית DS לא ידבר אלי :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 01 נובמבר 2019, 09:08

9.8 מ IGN איטליה
9 מגיימספוט
EZA עם 8

עוד תשיעיות ושמיניות מכל מני קטנים.

זה ברור שהוא יסיים עם המוצע הכי נמוך מבין כל משחקי קוג׳מה אבל לא חושב שתהיה פה קטסטרופה לפחות מבחינת הציונים.

עריכה: IGN UK עם 6.8
ה 9.8 זה של IGN איטליה, לא ראיתי עדיין ציון של האתר הראשי.

אתר בשם Stevivor מפציץ עם 35 מ 100.

טוב נו המשחק הזה הולך לעורר הרבה רעש כצפוי, כרגע לפחות ה MC יושב על ממוצע 83, אי אפשר לאמר שזה לא מאכזב ביחס לציפיות שהיו לנו בהתחלה כשהמשחק רק הוכרז אבל בהרגשה שלי יהיו כאלו שיעופו עליו לצד כאלה שינטשו אחרי כמה שעות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 נובמבר 2019, 09:29

התחלתי לשמוע את הפודקאסט של Kinda Funny - אחד מהם הפסיק לשחק אחרי 5 שעות, ״לא בשבילי, יותר מדי אמנותי״, אחד שיחק 5 שעות וזה היה לו ממש מוזר אבל אוהב אותו בינתיים, אחד שיחק 40 שעות בערך והוא עדיין לא בטוח מה חושב עליו... קיצר, זה נראה לי ככה הולך להיות. חלק יתנו לו באמת 60 כנראה, וחלק 95... אומרים שהוא מתקדם לאט וההתחלה משונה ומשהו בו משתנה אחרי פרק 3, או משהו כזה... אבל עדיין - מי שלא אוהב אותו בשליש הראשון לא יאהב אותו אחר כך. אסור להראות שום דבר אחרי פרק 3 מסתבר, כחלק מהאמברגו של הביקורות.
קוג׳ימה כנראה באמת הביא משחק משונה מדי עבור רוב האנשים. מקווה שיצליח, אבל אני עדיין לא הבנתי אם זה משחק בשבילי.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 01 נובמבר 2019, 09:35

ללא ספק המשחק הכי מבלבל שאולי יצא. יש מבקרים שגם אחרי עשרות שעות בפנים עדיין לא יודעים לאמר אם הם אוהבים את זה.

מה לעזאזל קוג'ימה עשה כאן :)

איכשהו אני מקווה שעדיין הוא ימכור טוב, שלא כל דבר שמנסה לעשות משהו חדש שחורג מהמסגרת יקטל מבחינה מסחרית.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 נובמבר 2019, 09:37

אני מקווה שימכור ממש טוב בתנאי שהמשחק הבא שלו יהיה המשך רוחני של MGS

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 01 נובמבר 2019, 10:08

סיכום הביקורת של Ars Technica ממש כואב:

"Death Stranding is Kojima unleashed, and it’s as weird as you’d expect

For Hideo Kojima, freedom’s just another word for not having an editor.

The bad

Incoherent plotting weighed down by sci-fi technobabble and unsubtle symbolism.
Long, empty delivery trips can feel like busywork.
Encounters with antagonists are more annoying than engaging.
Discursive cut scenes that go on and on with deep dives into pointless minutiae.
The ugly

Sitting through a two-hour cut scene finale and still having no idea what just happened.

Verdict: Try it if you want all the Metal Gear ridiculousness and overwrought drama with none of the stealth-action thrills."

שעתיים של קאט סינס מבלי שהוא הבין כלום :lol:

זה מטורף שיש הרבה מבקרים שממש תיעבו אותו (גם הרבה מהציונים של ה 7 אגב, אם תכנסו לביקורת תבינו שהמבקר ממש סבל אבל לא היה לו נעים לתת מתחת, ה 6.8 של IGN למשל נקרא כמו 4 במקסימום בפועל אבל ברור למבקר ש 6.8 זה כבר מאוד קוטל בשביל משחק שכזה אז הוא שומר על כבודו) וכאלו שמתארים יצירת מופת חד פעמית, אחד ממשחקי הדור ומשהו שישאר איתם שנים וכו׳

אחד מהם אמר שזה משחק שידברו עליו במשך עשורים, לטוב ולרע כנראה.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 01 נובמבר 2019, 10:16

6.8 מ ign.
ראיתי את הביקורת של eza ותכלס לפי הטון זה נשמע שהוא היה צריך לקבל ציון דומה.
בלי קשר בכלל לעניין האומנותי והגיימפלי שליחויות עם הפוטנציאל לשעמם שהיית מצפה שאם הוא יקבל ביקורות חלשות זה יהיה בגלל זה או בגלל דברים שלא קיימים במשחק ואנשים מצפים שיהיו בו, אבל מסתבר שיש דברים בסיסיים שכן קיימים במשחק ופשוט לא עשויים טוב, שזה בכל זאת די מפתיע בעיני. אם אני משחק בסימולטור הליכה בקטע קיצוני אבל ברגעים הבודדים של האקשן בין לבין הוא ממש טוב אז יש פה איזה קטע, אבל אומרים שכל הקרבות בוסים למשל הם על הצד המבאס וקלים מידי כו' שזה כבר די מאכזב. עדיין בא לי לראות במה מדובר אני חושב, אבל נחכה לירידה במחיר.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 01 נובמבר 2019, 10:50

אכן כמו שאמרתי לא מעט מהביקורות הפושרות כביכול הן בעצם ביקורות קוטלות בתחפושת פשוט מדובר באתרים גדולים שיש להם יחסי כבוד מסויימים וכנראה לא תראו אותם בחיים נותנים ל AAA גדול ומצופה 4 5 או 6 גם אם בתכלס זה מה שהם חושבים.

לפחות מבחינה טכנית קוג'יפרו שומרים על הרמה, DF אומרים שמדובר באחד המשחקים הכי מרשימים ויזואלית של הדור ושזה באנצ'מרק חדש למדיום, הוא באמת נראה ממש ממש מרשים:

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 01 נובמבר 2019, 11:10

ביקורת מאוד מעניינת שנוגעת בעיקר בגיימפליי. הוא שואף לאפס ספויילרים ודי מצליח. חוץ מכמה קטעים מהטריילרים פה ושם כמעט שאין התייחסויות לעלילה. בכל אופן, הייתי מסיט את הראש בדקה האחרונה, נראה שיש שם קצת חומר מהטריילר האחרון שאותו בחרתי לא לראות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 נובמבר 2019, 11:10

אני חושב שכן אחכה לגירסת מחשב... אמנם אני יכול לחטוף ספוילר אבל ממה שאני שומע שוב ושוב העלילה גם ככה לא מובנת בשיט, יותר מכל משחק אחר שלו. אני מניח שאתמודד עם הספוילרים.
מצד שני, אחרי שאסיים את גירס (לא נגעתי בו כבר שבועיים וחצי לפחות) - אולי לא יהיה לי משהו מעניין מאוד לשחק...
אבל אני חושב שאלך על משחק הג׳דיי של ריספון קודם.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 01 נובמבר 2019, 11:56

הקשבתי ללא מעט ביקורות - לא ארכוש אותו במחיר מלא או אפילו קרוב לכך.... במקסימום אקנה אותו באיזה 20 דולר מתישהו, אבל גם זה לא בטוח. אני כנראה מוותר עליו. לא בא לי עוד משחק שלוקח לו מעל 10 שעות להיפתח באמת והוא בעצם באמת, סימולטור שליחויות ומשחקיות לא משהו בקטעי האקשן...

מעבר לציונים, אגב, המלל של הביקורות ברובו די קוטל...
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 נובמבר 2019, 11:59

מה שהכי מדהים הוא שגם אחרי הביקורות לאף כחד אין מושג מה הולך :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 01 נובמבר 2019, 12:04

Klayman כתב:הקשבתי ללא מעט ביקורות - לא ארכוש אותו במחיר מלא או אפילו קרוב לכך.... במקסימום אקנה אותו באיזה 20 דולר מתישהו, אבל גם זה לא בטוח. אני כנראה מוותר עליו. לא בא לי עוד משחק שלוקח לו מעל 10 שעות להיפתח באמת והוא בעצם באמת, סימולטור שליחויות ומשחקיות לא משהו בקטעי האקשן...

מעבר לציונים, אגב, המלל של הביקורות ברובו די קוטל...

אני חושב שאו שנכנסים לאווירה ולסיפור ולכל הסביב או שלא כי מבחינת המשחק עצמו אם שופטים אותו בכלים של גיימפליי ואתגר וכל הפרמטרים האלה אז הוא די עושה רושם של MEH

יש מלל של ביקורות שהן כאילו סבירות שבהן המשחק נגיד קיבל 8 או 7 שבתכלס בפועל הן קוטלות אותו רצח וברור שהם מתוך כבוד לא ירדו נמוך יותר (IGN שהזכרתי זו דוגמא טובה, נשמע משחק של 4 ,גם גיים אינפורמר נתנו 7 ומתארים סבל ורצון לנטוש את המשחק אבל בסוף מציינים שמיוחד אז 7 :|) אבל יש גם ביקורות משתפכות של עשיריות ואחד ממשחקי הדור ואחת מהחוויות הכי מדהימות שיש וכו' וצריך גם להזכיר אותן.

בכל אופן גם אני גם כמוך מוותר עליו אחרי שקיבלתי מספיק פידבק, הייתי שמח אולי רק לחוות אותו מבחינה טכנית אחרי ההשתפכות של DF עליו אבל כמשחק הוא לא מושך אותי וגם מה שראיתי מהעולם והסיפור זה מרגיש לי כמו הממבו ג'מבו שאני בטח לא אוהב.
נערך לאחרונה על ידי bling ב 01 נובמבר 2019, 12:18, נערך 2 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 נובמבר 2019, 12:07

אז אין אף אחד שהולך לשחק בו עכשיו? אפילו אם לא הייתי פאנבוי קוג׳ימה הייתי קונה אותו אם רק בשביל להבין על מה מדברים.

אם הוא היה יוצא לpc היום, הייתי קונה תוך שניה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 01 נובמבר 2019, 12:21

קשה להוציא 60 דולר על משחק שהוא כזה שנוי במחלוקת ובעייתי.

הייתי ממש סקרן אם יכלת לקנות עכשיו כדי לשמוע את התגובות שלך לדבר הזה, בתור גם פאנבוי של קוג'ימה אתה ברומטר די טוב כדי לדעת האם הוא באמת איבד את זה פה גם מבחינת המעריצים או שכן יש פה משהו ראוי.

כרגע לא נשמע שמישהו מהפורום הולך לקנות את זה, אני מקווה שזה לא אינדיקציה גם למכירות העתידיות אבל התחושה היא שזה כן :/

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 נובמבר 2019, 12:30

bling כתב:קשה להוציא 60 דולר על משחק שהוא כזה שנוי במחלוקת ובעייתי.

הייתי ממש סקרן אם יכלת לקנות עכשיו כדי לשמוע את התגובות שלך לדבר הזה, בתור גם פאנבוי של קוג'ימה אתה ברומטר די טוב כדי לדעת האם הוא באמת איבד את זה פה גם מבחינת המעריצים או שכן יש פה משהו ראוי.

כרגע לא נשמע שמישהו מהפורום הולך לקנות את זה, אני מקווה שזה לא אינדיקציה גם למכירות העתידיות אבל התחושה היא שזה כן :/

אז יש מצב שכשאני אשחק בו בקיץ אני אהיה הראשון פה לשחק בו? אני בספק, בסוף מישהו ישבר ומשחקים בהפצת סוני יורדים במחיר ממש מהר. בטח עד הקיץ הוא כבר יהיה ב-20$ בPSN מתישהו.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 01 נובמבר 2019, 12:44

מאמין שעד אז מישהו באמת "ישבר".

אנשים אתם צריכים לראות את ה DF של DS, נשבע לכם שאם היו אומרים שזה משחק השקה של פס5 הייתי מאמין, זה לא רק הגרפיקה המהממת זה גם כל האפקטים והשינויים שעוברים על הסביבה בזמן אמת ולא כחלק מתסרוט, לא ראינו משהו ברמה הזו עד עכשיו.

קיאו תראה ותגיד לי מה אתה חושב, בכל מקרה עד שתשחק אתה תשכח הכל :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 נובמבר 2019, 12:52

לפני חמש שנים, או בעוד חמש שנים - הייתי רוכש אותו בשנייה. אני כמעט תמיד ממש מתחבר בצורה קיצונית למשחקים שלו.
אבל אין לי כמעט זמן היום ואם אני לא נהנה מכל שנייה אני עלול לנטוש אותו או לשחק בו בכל ולא בא לי משחק כזה כרגע, כשכל שניית משחק שלי היא נדירה ויקרה מאוד.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 01 נובמבר 2019, 13:06

הביקורת של EZA, אגב, נשמעת כאילו היא הייתה אמורה להיות עם ציון הרבה יותר נמוך.. הקשבתי לה בלי לצפות והייתי בטוח שהיא 6.5-7 ככה... 8 זה ממש גבוהה למלל...
והמדד שלי הוא RDR2 - אם לא אהבתי אותו ולא יכולית לסבול את האקספוזיציה הבלתי נגמרת שלו והשעות שבהן לא קורה כלום בהתחלה (10 בערך), ושם ממש חיכיתי למשחק, אז אין סיכוי שאחזיק כאן מעמד. בקיצור, PASS בשבילי, עד איזו גרסא בסכום נמוך מאוד שתגרור אותי לזרוק כמה שעות סתם..
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 01 נובמבר 2019, 13:10

ראיתי את ביקורת הוידאו של IGN ורפרפתי על תקצירי הביקורות, לא נראה לי שזה משחק שאקנה גם ב-5 דולר, אבל מי יודע. בכל מקרה שאפו לסוני שאיפשרו הפקה כזו בכלל.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 28 אורחים