Death Stranding - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: Death Stranding - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי bling » 03 אוגוסט 2019, 00:13

קלטת יוצר פרטים ממני על הגיימפליי זה בטוח, אני לא זוכר שראיתי משהו שמזכיר עולם מתים אבל אולי כי קשה כבר להבדיל בין הזיית קוג׳ימה סטנדרטית לבין מכניקת משחק :)

ועדיין חייב להיות שם יותר מלזוז מ A ל B, ואיך בדיוק עובדת הלוחמה עם הנשק? הרי חלק מה Theme של המשחק זה להיות מאוד זהיר ומחושב כשהיצורים האלה מגיעים.

חוץ מזה אולי כשהם מדברים על שונה ומיוחד זה בגלל כל האלמנטים השונים והאווירה והטון שהמשחק מנסה לתת, לא רק באיזשהו גיימפליי מהפכני (שכנראה לא יהיה כמו שאתה אומר) אלא בכלל, בסיפור, במוטיבים, בעיצוב של הכל, בהרגשה שאולי תהיה יותר מיוחדת ומשהו שלא רואים במשחקי AAA, בקיצור, בכל החבילה השלמה, לאוו דווקא איזה גיימפליי חדשני במיוחד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 אוגוסט 2019, 00:44

bling כתב:קלטת יוצר פרטים ממני על הגיימפליי זה בטוח, אני לא זוכר שראיתי משהו שמזכיר עולם מתים אבל אולי כי קשה כבר להבדיל בין הזיית קוג׳ימה סטנדרטית לבין מכניקת משחק :)

ועדיין חייב להיות שם יותר מלזוז מ A ל B, ואיך בדיוק עובדת הלוחמה עם הנשק? הרי חלק מה Theme של המשחק זה להיות מאוד זהיר ומחושב כשהיצורים האלה מגיעים.

חוץ מזה אולי כשהם מדברים על שונה ומיוחד זה בגלל כל האלמנטים השונים והאווירה והטון שהמשחק מנסה לתת, לא רק באיזשהו גיימפליי מהפכני (שכנראה לא יהיה כמו שאתה אומר) אלא בכלל, בסיפור, במוטיבים, בעיצוב של הכל, בהרגשה שאולי תהיה יותר מיוחדת ומשהו שלא רואים במשחקי AAA, בקיצור, בכל החבילה השלמה, לאוו דווקא איזה גיימפליי חדשני במיוחד.

אני בטוח שהכל יחד יהיה חתיכת חוויה, אני פשוט לא אוהב את ההייפ סביבו כאילו זה משחק חייזרי שבני אדם לא נועדו לשחק בו. אני לא יודע לגמרי איך עובד העניין עם הנשק כי לא ראינו עדין שימוש בו אבל אני לא חושב שהוא ממש בעיה כי נראה שהיצורים הללו מגיעים ברגעים ספציפים ויש לך גלאי על הגב שאומר מתי הם מגיעים ומאיפה. הם כנראה יותר מר X מ-RE שמופיע פעם בכמה זמן ויוצר מצב לחץ.

וכמובן שהמשחק הוא יותר מלזוז מ-A ל-B. כלומר בתאוריה אם תחשוב על זה כל משחק עולם פתוח הוא משחק שבו נעים מ-A ל-B, אבל כאן נראה שזה ממש המטרה, אתה נער שליחויות. בכל מקרה אני אמות אם אני אחטוף ספויילרים למשחק בשנה הקרובה, אני לא מאמין שאני צריך לחכות שנה שלמה לשחק משחק קוג'ימה חדש :(
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 05 אוגוסט 2019, 10:08

קיאו אתה כבר לא ילד בן 15, אתה בנאדם מבוגר עם יכולות ומשאבים, בטוח שתוכל לקמבן משהו ולשחק אותו לפני שתעבור שנה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אוגוסט 2019, 11:34

bling כתב:קיאו אתה כבר לא ילד בן 15, אתה בנאדם מבוגר עם יכולות ומשאבים, בטוח שתוכל לקמבן משהו ולשחק אותו לפני שתעבור שנה :)

זה לא הקטע שאין לי פס4, דווקא יכלתי להתארגן על פרו בממש מעט כסף השבוע (אחותי תושב חוזר אז מגיע לה מכולה, יכלתי להביא פס4 פרו שבדיוק היה ב330$ באמזון) אבל סרני אמר במפורש שDS הוא משחק קרוס ג׳ן וכמו עם GTAV, אני לא מסוגל להביא את עצמי לשחק בגרסה המעפנה שתצא עוד שלושה חודשים כשעוד שנה תהיה לי גרסת דור הבא :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 07 אוגוסט 2019, 07:59

אה אוקיי אם אתה מחכה לאיזו גרסה דפנטיבית זה סיפור אחר.

אני לא הייתי עושה את זה במקומך, למזלך בדור הזה יצאו שדרוגי אמצע דור, זה לא כמו בדור הפס3 שכשהגיע משחק סוף דור מתקדם (שבדיעבד הוא גם קרוס ג׳ן) כמו TLOU או GTA5 אז נאלצת להתקע על חומרה הזוייה שפגעה באמת חזק בחווית המשחק. הפעם יש לך את הפרו שגם אם לא יריץ את המשחק כמו הפס5 זו עדיין פשרה נסבלת בשבילך.

עזוב שטויות, תשיג פרו ותשחק אותו שם במקום להתייבש שנה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אוגוסט 2019, 12:51

אבל אנחנו כל כך קרובים :(

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 אוגוסט 2019, 13:10

מניח שזה הכל תלוי בכמה הוא יהיה טוב... אם יגידו בכל מקום שספוילר קטן יכול להרוס לך את כל המשחק - אתה תתאמץ להשיג ולשחק מהר פעם אחת, וריצה שנייה תעשה בדור הבא... אם לא אז יהיה הרבה פחות קשה להמתין עם זה.
קשה לי להאמין שזה יהיה ממש קשה. אם הצלחת עם GOW בטח תצליח גם איתו... הכי קשה בטח יהיה TLOU2. נניח אם ג'ואל מת או משהו בסוף, זה יהיה ממש באסה אם יהרסו לך. אבל גם כנראה שהוא יוצא רק חצי שנה לפני הדור הבא. ועדיין - בטח תרצה לשחק קודם במשחקים אחרים, אז לא תגיע אליו לפני 2021 בטח :O

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אוגוסט 2019, 13:15

Laskin כתב:מניח שזה הכל תלוי בכמה הוא יהיה טוב... אם יגידו בכל מקום שספוילר קטן יכול להרוס לך את כל המשחק - אתה תתאמץ להשיג ולשחק מהר פעם אחת, וריצה שנייה תעשה בדור הבא... אם לא אז יהיה הרבה פחות קשה להמתין עם זה.
קשה לי להאמין שזה יהיה ממש קשה. אם הצלחת עם GOW בטח תצליח גם איתו... הכי קשה בטח יהיה TLOU2. נניח אם ג'ואל מת או משהו בסוף, זה יהיה ממש באסה אם יהרסו לך. אבל גם כנראה שהוא יוצא רק חצי שנה לפני הדור הבא. ועדיין - בטח תרצה לשחק קודם במשחקים אחרים, אז לא תגיע אליו לפני 2021 בטח :O

אם TLOU2 לא הוכרז עדין ל-2019, הוא כנראה משחק 2020 ולפי הדיבורים סביבו, נראה שהוא גם סבל מדחיה. כלומר יש מצב לא רע שהמשחק כך או כך יצא קרוב לפס5 ואני אצטרך להתחמק מספויילרים אולי חודשים בודדים :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 אוגוסט 2019, 13:41

הדחייה שהוא כנראה סבל ממנה אומרת פברואר במקום סוף השנה הזו... השמועות עדיין מדברות על פברואר 2020.
אבל שוב, השאלה היא מתי תתפנה אליו... בטח תרצה להתחיל מTLG ואז אנצ'רטד 4, הורייזון ורק אז GOW, DS והתותחים הכבדים. כאילו, זה מה שאני הייתי עושה במקומך, כי לשחק TLOU2 ואז U4 זה בטח ירגיש כמו לצעוד אחורה :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 07 אוגוסט 2019, 13:59

יש כל כך הרבה משחקי ps4 מאוד טובים שנראה לי שלשחק אותם כשהם 'דור קודם' זה כמעט מיותר...
בואו נודה על האמת, משחקי הסינגל המצוינים של סוני בעיקר נשענים על ספקטקל, ופחות על מכניקות או מערכות גיימפלי סופר מוצלחות. והם מצוינים ונהדרים ואני מת עליהם והכל, אבל הם גם מאבדים את הערך שלהם יחסית מהר.
באמת שאני לא יודע איזה ערך יש למצוא בהורייזן חוץ מהעובדה שיש לו עולם מדהים ויזואלית שכיף להאבד בו, כזה שהעוקץ ממנו יצא בשנייה שנתרגל לגרפיקה של ps5.
או אנצ'רטד 4 שתמיד ישאר כיף ברמה כזו או אחרת, אבל לפחות חצי ממנו זה ספקטקל של גרפיקה וסט פיסס שמתיישנים מהר במעבר דור.
GOW זה ספקטקל סינמטי מרהיב, אבל כשזה יהפוך עם הזמן לפחות מפעים אתה תשאר עם מערכת קרב סבבה לגמרי ועולם שנחמד לשחק בו.

בגלל זה אני עדיין חושב שלחכות לps5 במקום להביא פרו בזול זו טעות. אתה כאילו מרוויח את המשחקים בגרסה טובה יותר שלהם, אבל בפועל הערך האובייקטיבי שלהם רק ירד עד שתשחק בהם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אוגוסט 2019, 14:08

Stick כתב:יש כל כך הרבה משחקי ps4 מאוד טובים שנראה לי שלשחק אותם כשהם 'דור קודם' זה כמעט מיותר...
בואו נודה על האמת, משחקי הסינגל המצוינים של סוני בעיקר נשענים על ספקטקל, ופחות על מכניקות או מערכות גיימפלי סופר מוצלחות. והם מצוינים ונהדרים ואני מת עליהם והכל, אבל הם גם מאבדים את הערך שלהם יחסית מהר.
באמת שאני לא יודע איזה ערך יש למצוא בהורייזן חוץ מהעובדה שיש לו עולם מדהים ויזואלית שכיף להאבד בו, כזה שהעוקץ ממנו יצא בשנייה שנתרגל לגרפיקה של ps5.
או אנצ'רטד 4 שתמיד ישאר כיף ברמה כזו או אחרת, אבל לפחות חצי ממנו זה ספקטקל של גרפיקה וסט פיסס שמתיישנים מהר במעבר דור.
GOW זה ספקטקל סינמטי מרהיב, אבל כשזה יהפוך עם הזמן לפחות מפעים אתה תשאר עם מערכת קרב סבבה לגמרי ועולם שנחמד לשחק בו.

בגלל זה אני עדיין חושב שלחכות לps5 במקום להביא פרו בזול זו טעות. אתה כאילו מרוויח את המשחקים בגרסה טובה יותר שלהם, אבל בפועל הערך האובייקטיבי שלהם רק ירד עד שתשחק בהם.

אם הייתי קונה פרו ב2016 מה שאתה אומר הוא נכון, אבל אנחנו כבר בחצי השני של 2019. אנחנו רק שנה מהפס5 וזה באמת משנה אם אני אשחק באנצ׳רטד 4 עוד חודשיים ב1440p על הפרו או עוד שנה ב4k / 60 על הפס5? האמת שאני גם בספק אם יהיו משחקי פס5 מרשימים בחודשים הראשונים של הקונסולה, הסטורית לא היו אז אין סיבה שזה ישתנה עם הפס5.

אני חושב שאת הויתור שלי כבר עשיתי, אנצ׳רטד 4 למשל כבר בן 3+, אז לשחק בו היום או עוד שנה נראה לי די אותו דבר. כן, יהיו דמואים של הפס5 ואולי אפילו איזה דמו מנוטידוג אבל ממילא הוא יהיה מזוייף כמו שהם עשו עם הפס3 והפס4 :mrgreen:

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 07 אוגוסט 2019, 14:15

כן, אבל אנחנו גם נכנסים לתקופת הקרוס ג'ן בpc ככה שאני לא חושב שאתה עם ה2080 שלך תלוי כל כך במה יהיה או לא יהיה על הps5 בהשקה.
וכן, אני חושב שזה משנה כי ככה זה בעולם הגיימינג, מעבר דור הוא צעד ישיר, מהיר וקיצוני מאוד. ההשלכות שלו מאוד מהירות.
אנצ'רטד 4 אולי כבר בן 3, אבל להבדיל מהדור הקודם הפעם המשחקים לא כל כך הלכו והשתפרו גרפית עם הזמן, די התחלנו הכי חזק ונשארנו שם. אנצ'רטד 4 גם היום הוא אחד מהמשחקים הכי יפים (ומרשימים בסט פיסס) בשוק. אני בטוח שעד סוף השנה יהיו משחקי pc שיעקפו אותו ועד סוף 2020 הוא כבר ירגיש שונה.

וזה שאת ההחלטה הסופית כבר קיבלת זה בסדר, אני רק חושב שזו טעות. אל תבוא לבכות לנו שאתה לא מבין על מה המהומה כשלא תתרגש מהם עד כדי כך ב2021 :).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אוגוסט 2019, 14:22

Stick כתב:כן, אבל אנחנו גם נכנסים לתקופת הקרוס ג'ן בpc ככה שאני לא חושב שאתה עם ה2080 שלך תלוי כל כך במה יהיה או לא יהיה על הps5 בהשקה.
וכן, אני חושב שזה משנה כי ככה זה בעולם הגיימינג, מעבר דור הוא צעד ישיר, מהיר וקיצוני מאוד. ההשלכות שלו מאוד מהירות.
אנצ'רטד 4 אולי כבר בן 3, אבל להבדיל מהדור הקודם הפעם המשחקים לא כל כך הלכו והשתפרו גרפית עם הזמן, די התחלנו הכי חזק ונשארנו שם. אנצ'רטד 4 גם היום הוא אחד מהמשחקים הכי יפים (ומרשימים בסט פיסס) בשוק. אני בטוח שעד סוף השנה יהיו משחקי pc שיעקפו אותו ועד סוף 2020 הוא כבר ירגיש שונה.

וזה שאת ההחלטה הסופית כבר קיבלת זה בסדר, אני רק חושב שזו טעות. אל תבוא לבכות לנו שאתה לא מבין על מה המהומה כשלא תתרגש מהם עד כדי כך ב2021 :).

התוכנית שלי היא הזמנה מראש של הפס5 כך שיהיה לי אותו בתקווה כבר בתחילת נובמבר ואני מתכנן להתחיל עם משחקי הפס4 לפי סדר יציאה (כלומר להתחיל עם U4 ולעלות משם עד נניח TLOU2 אם הוא הגדול האחרון של הפס4). רק אחרי זה משחקי פס5, אם יהיו בכלל כאלה מעניינים ב-2020. כלומר בתאוריה אני מקווה להיות אחרי כל הבק קטלוג שלי כשעוברים ל-2021, סך הכל מדובר בבערך 5 משחקים (אנצ'רטד 4 + TLL, ספיידרמן, TLG ו-GOW). בנוגע ל-TLOU2 ו-DS, הם הולכים להיות ממש משחקי פס5 לדעתי, קרוס ג'ן מלא ולא סתם איזה פורט עם טקסטורות חדות יותר כך שאצלי בספר הם פחות BC ויותר משחקי פס5 אמיתיים שממילא יצאו לא מזמן (DS יהיה בן בקושי שנה, TLOU2 בן חודשים). סרני אפילו אמר את זה מפורשות על DS, שהוא הולך להיות משחק קרוס ג'ן ולא סתם כותר BC, וזה ברור מאליו שגם TLOU2 יהיה כזה.

בקיצור, אני לא ממש רואה מטרה בלקנות עכשיו פרו בשביל לשחק ב-4 משחקים שאני אוכל לשחק אותם בגרסה טובה יותר עוד שנה. כן, אתה צודק, יש מצב שהאימפאקט שלהם היה חזק יותר אם הייתי משחק בהם ב-2017 אבל זה כבר לא יקרה ולמרות שב-2020 כבר נראה דברים מדהימים שיצאו ב-2021 ו-2022 וכולנו נצפה להם, בשוק כנראה לא יהיו דברים מרשימים בהרבה מ-TLOU2 בגרסת הפס5.

אה, ואני אבכה, אתה לא תאמין כמה אני אבכה, אבל כנראה שלא מעט מזה יהיה מבוסס על הטריילר המזוייף של אנצ'רטד 4 לעומת איך שהמשחק הסופי נראה :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 אוגוסט 2019, 14:45

אני לא לגמרי מסכים... TLOU מהדור הקודם הוא עדיין מהמשחקים הכי טובים בז'אנר, למשל.
אני כן מסכים שהמון מהספקטקל ילך לאיבוד ב-2020, כי אנחנו נראה דברים שהם כנראה הרבה יותר מרשימים מסייברפאנק אפילו, ואז כמה "וואו, אפשר כבר להגיד על U4 והורייזון, ואולי אפילו GOW. אפילו אחרי שדרוגים של טקסטורות ורזולוציה, הוא לא יפוצץ ראשים כמו היום. אז בטח שאני חושב שמהבלעדיים של סוני לפחות את TLG, ספיידרמן, U4 והורייזון מאוד מאוד כדאי לשחק כל עוד אנחנו עדיין בדור הזה.

וואלה, אם אתה חושב שאתה תרכוש פס5 בנובמבר 2020 וכבר במעבר ל-2021 תהיה אחרי כל המשחקים שציינו ועוד כמה שעוד יצאו עד אז - נראה לי שאתה חי בסרט. את כל הבקלוג שלך ייקח לך איזה שנה לסיים, אתה עם ילדים, אל תעבוד על עצמך ;) ובגלל זה אני מהמר שתנטוש גם הרבה משחקים מהדור הזה באמצע, מה שלדעתי לא יקרה אם תשחק בהם כרגע.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 07 אוגוסט 2019, 17:23

את הורייזן נטשתי באמצע (אחרי איזה 6 שעות) ואת TLOU נטשתי אחרי שהגעתי לאחד המפגשים הראשונים יחסית עם הקליקרים.. שעמם אותי מאוד, השליטה בו די על הפנים והסיפור התחיל ממש חזק, אבל הפך להיות (לפחות עד איפה שהגעתי), די קלישאתי ומשעמם.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 אוגוסט 2019, 17:48

:o

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אוגוסט 2019, 19:19

Laskin כתב:אני לא לגמרי מסכים... TLOU מהדור הקודם הוא עדיין מהמשחקים הכי טובים בז'אנר, למשל.
אני כן מסכים שהמון מהספקטקל ילך לאיבוד ב-2020, כי אנחנו נראה דברים שהם כנראה הרבה יותר מרשימים מסייברפאנק אפילו, ואז כמה "וואו, אפשר כבר להגיד על U4 והורייזון, ואולי אפילו GOW. אפילו אחרי שדרוגים של טקסטורות ורזולוציה, הוא לא יפוצץ ראשים כמו היום. אז בטח שאני חושב שמהבלעדיים של סוני לפחות את TLG, ספיידרמן, U4 והורייזון מאוד מאוד כדאי לשחק כל עוד אנחנו עדיין בדור הזה.

וואלה, אם אתה חושב שאתה תרכוש פס5 בנובמבר 2020 וכבר במעבר ל-2021 תהיה אחרי כל המשחקים שציינו ועוד כמה שעוד יצאו עד אז - נראה לי שאתה חי בסרט. את כל הבקלוג שלך ייקח לך איזה שנה לסיים, אתה עם ילדים, אל תעבוד על עצמך ;) ובגלל זה אני מהמר שתנטוש גם הרבה משחקים מהדור הזה באמצע, מה שלדעתי לא יקרה אם תשחק בהם כרגע.

אני לא הולך לשחק בהורייזן,רק בu4+Tll, בtlg, בgow ובספיידרמן. את tlg, את אנצ׳רטד ואת gow אני אסיים 1000% אבל את ספיידרמן לאו דווקא. יש לי עוד לא מעט משחקים שאני אשמח לטעום שיש לי בספריה כמו האורדר, ראצ׳ט או BB, אבל הם באמת עדיפות נמוכה. אני חושב שחודשיים לשלושה משחקים זה לגמרי סביר, ביחוד אם אלה משחקים טובים. את re2 סיימתי בפחות משבוע, אני במשימה 12 מ18 בdmc וגם בו אני משחק פחות משבוע, אני אסתדר :)

בנוגע לtlg, המשחק נראה כמו משחק פס3, גם ב2017 הוא לא היה מרשים גרפית.
Klayman כתב:את הורייזן נטשתי באמצע (אחרי איזה 6 שעות) ואת TLOU נטשתי אחרי שהגעתי לאחד המפגשים הראשונים יחסית עם הקליקרים.. שעמם אותי מאוד, השליטה בו די על הפנים והסיפור התחיל ממש חזק, אבל הפך להיות (לפחות עד איפה שהגעתי), די קלישאתי ומשעמם.

השליש הראשון של המשחק מאוד חלש אבל הפרולוג מעולה. השני שליש האחרים מצויינים אבל לגמרי צריך לסחוב את השליש הראשון המשמים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 אוגוסט 2019, 19:25

לדעתי זו תהיה טעות לא לשחק בהורייזון, שחק על איזי ולזרום על העלילה הראשית, זה מנוע מדהים ואתה תהנה מהנופים והקרבות מגד ה״דינוזאורים״. אם לא תעשה משימות צד זה יהיה משחק נהדר ובטח שווה את זה כדי לשחק בהמשך.
בנוסף, יש את RDR2 בבקלוג שלך,
אז יש איזה 6 משחקים, ואז DS... זה ייקח לך לפחות חצי שנה אני מעריך.
כיף לך :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אוגוסט 2019, 19:32

Laskin כתב:לדעתי זו תהיה טעות לא לשחק בהורייזון, שחק על איזי ולזרום על העלילה הראשית, זה מנוע מדהים ואתה תהנה מהנופים והקרבות מגד ה״דינוזאורים״. אם לא תעשה משימות צד זה יהיה משחק נהדר ובטח שווה את זה כדי לשחק בהמשך.
בנוסף, יש את RDR2 בבקלוג שלך,
אז יש איזה 6 משחקים, ואז DS... זה ייקח לך לפחות חצי שנה אני מעריך.
כיף לך :)

אני לא מתקרב להורייזן, גרילה מפתחת לא טובה והדבר האחרון שאני רוצה לשחק בו זה ac שמפותח על ידי חברה meh. אין שום עניין בו. בנוגע לrdr2, אני אשחק בו בpc.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 07 אוגוסט 2019, 22:13

RDR2 גרוע מהורייזן לטעמי. רוצה לשחק משחק עולם פתוח שאשכרה מכבד את הזמן שלך? לך על AC אודיסי או ספיידרמן (אבל אמרת שאתה הולך עליו בכל מקרה).
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אוגוסט 2019, 22:23

Klayman כתב:RDR2 גרוע מהורייזן לטעמי. רוצה לשחק משחק עולם פתוח שאשכרה מכבד את הזמן שלך? לך על AC אודיסי או ספיידרמן (אבל אמרת שאתה הולך עליו בכל מקרה).

אני מחוייב לפחות לנסות את rdr2, זה רגע מכונן בדור הזה ואפילו אם הוא ישעמם אותי ואני אפרוש אני מרגיש מחוייב לפחות לנסות. ספיידרמן אני בטוח אשחק, ac כנראה פחות אבל אולי הכותר הגדול הבא שלהם שנה הבאה שיהיה גם קרוס ג׳ן יכול להיות מעניין. קצת קשה לי עם המשחקים השנתיים האלה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 07 אוגוסט 2019, 22:30

עזוב.. AC אודיסי הוא לא ''סתם משחק שנתי''. הוא משחק מלוטש וכיפי שאולי לא סיימתי, אבל ואללה שמתי עליו 30-40 שעות בלי לשים לב בכלל והוא היה לי ממש כיף. הוא מכבד את הזמן שלך, הוא לא עמוס בא-נ-י-מ-צ-י-ו-ת מ-י-ו-ת-ר-ו-ת ו-מ-צ-י-ק-ו-ת כמו RDR2, הוא רץ, הדמות הראשית בו (שיחקתי את קסנדרה) היא מעולה והוא סוג של WITCHER 3 מוצלח מאוד.
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 08 אוגוסט 2019, 02:03

בואו, הורייזן ממש לא יותר טוב מrdr 2 :). אולי לשניהם באמת יש המון בעיות, ואולי rdr 2 אכן קורס תחת החזון השאפתני של עצמו, אבך בעוד שהורייזן הוא משחק יפה ובינוני מאוד במקרה הטוב (פרשתי ממנו בסביבות האמצע, אני מעריך), rdr 2 הוא משחק מאוד מיוחד עם הרבה בעיות, והוא *מאוד* מרשים טכנית. מכל הבחינות.
AC O הוא כנראה אכן המשחק הכי מהנה מבין השלושה. אבל גם הוא לא טירוף כל עוד יש לך משחקים לינאריים מצוינים בספרייה שעוד לא שיחקת.
שלושתם מאוד פגומים בכמה אספקטים, אבל rdr 2 הוא היחיד שגם מאוד מיוחד ומרשים בנוף הגיימינג להבדיל מהשניים האחרים.
בוא נגיד את זה ככה -
אם נגמר לך מה לשחק ואתה סתם רוצה להעביר את נזמן עם משחק ענק, קליל ומאוד מהנה לכל שנייה שלו, לך על AC.
אם הגמר לך מה לשחק ואתה רוצה משחק מאוד מאוד מרשים, בידיעה שהוא שבור לגמרי בחלק שבו אתה אמור להנות ממנו, לך על rdr.
אם נגמר לך מה לשחק ובא לך לבזבז את הזמן בבהייה מול צבעים יפים, לך על הורייזן :).

לגבי TLOU, הוא אכן לא נהנה מאיזו מכניקת גיימפלי יוצאת דופן או חדשנית, ואפשר להתווכח שגם כשהוא משתפר בהמשך הגיימפלי שלו לא בדיוק מבריק.
אבל הוא כן סופר מוצלח מבחינה נרטיבית, ומבחינת היכולת שלו לפתח ולייצר דמויות תוך כדי הגיימפלי ותוך כדי מהלכים אקטיביים של השחקן. הוא עושה כמה רגעים מאוד מיוחדים ומעניינים לכל אורכו, והסיום שלו הוא מרגעי הגיימינג שחקוקים לכולם בראש.
על כמה משחקי AAA גדולים שיצאו כבר היה דיבור רציני בזמן אמת שחבל יהיה לעשות להם המשך, כי החבילה כל כך מושלמת כמו שהיא?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 08 אוגוסט 2019, 05:23

אני תמיד אוהב לקרוא את מה שאתה כותב, סטיק. אבל עבורי, החלוקה שרשמתי נכונה. בהורייזן ו RDR 2 העברתי את אותה כמות זמן כנראה. מהורייזן נהנתי יותר. RDR 2 עייף ושיעמם אותי. שיהיה ''מרשים טכנית'' ככל שיהיה - אם אני לא מצליח להנות מהגיימפליי מרגע לרגע, זה לא שווה כלום, עבורי. בעניין ההשוואה ל AC אודיסי - כמו שאמרת בעצמך, הוא הכי מהנה מבין השלושה, ובימינו כשהזמן שיש לי לגיימינג הוא מוגבל ברמות קשות, אני לא יכול להרשות לעצמי ''לסבול'' 5 שעות כדי להגיע לגיימפליי הטוב.

בנושא TLOU - אולי ניסיתי לשחק בו מאוחר מדי? אולי הגיימפליי המגושם שלו פשוט לא מחזיק בימינו? אולי אני סתם מנטפק? אולי.. אבל שוב, זו דעתי וככה אני מרגיש. כרגע זו הפעם השלישית שנטשתי אותו, ואני חושב שאפילו לא עברתי שליש משחק (כי נדב אומר שאחרי השליש הראשון הוא משתפר ממש). נרטיבית, לפחות עד איפה שהגעתי, הוא לא תפס אותי - והגיימפליי (שוב, אני מציק כאן לגביו.. נודניק שכמוני), פשוט לא נותן לי להמשיך להתקדם... אולי הוא באמת ''יצירת מופת'' אם עוברים את הנקודה שבה אני נמצא ומצליחים להתחבר לדמויות והעלילה - אבל אני פשוט הרגשתי ''בעונש'' לשחק בו כל פעם, עד שדי הרמתי ידיים, כי ואללה, למה לשחק בכח אם אני לא נהנה? רק כי יש קונצנזוס כלשהו לגבי משחק מימי ה PS3? אחלה, אולי לימי ה PS3 הוא היה המשחק המדהים ביותר...
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 אוגוסט 2019, 09:02

גם RDR הראשון רק נפתח באמת אחרי איזה 10 שעות, מי שאין לו סבלנות לזה באמת רצוי שיתרחק גם מהשני. זה משחק מורכב מאוד לשליטה שדורש הרבה זמן כדי להנות מהגיימפליי שלו, בהתחלה כל מה שיש להתלהב ממנו זה העולם והגרפיקה, הפרטים הקטנים...
לגבי TLoU - אני כל כך התחברתי לסיפור מהשנייה הראשונה שאני שרדתי את השעות הראשונות בסבבה, אבל אני כן זוכר שהייתה נקודה בשלישי הראשון שאמרתי לעצמי שעם כמה שהסיפור מסקרן והמתח הורג אותי, זה לא משחק שמגיע לו כאלה ציונים בינתיים... ואז התקדמתי ושכחתי את כל הספקות שהיו לי. אני עדין חושב שהוא המשחק הטוב ביותר בדור הקודם.
לגבי ACO, זה משחק שאפילו לא קצת מושך אותי כשאני מסתכל על אנשים משחקים בו, ואם הייתה לי בחירה בינו לבין לשחק שוב בהורייזון הייתי כנראה הולך על הורייזון. אני פשוט ממש, ממש נהנתי מהקרבות והעולם. אם רק הייתי מתרכז בסיפור הראשי גם הייתי זוכר אותו רק לטובה, אבל משימות הצד מעפנות וחסרות מעוף והטקסטים... זה מוריד אותו למטה. אבל נדב, הגיע הזמן שתפסיק לקטלג את גרילה כחברה בינונית. המשחק הזה הוכיח שיש שם המון כשרון. פשוט תפסיק להיות הייטר ^_^

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 37 אורחים