Death Stranding - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

Re: Death Stranding - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Klayman » 08 אוגוסט 2019, 10:02

המשימות ב AC אודיסי, הדיבוב, העושר של התוכן והעושר של העולם וגם המשחקיות עצמה - מוצלחים לאין ערוך מ הורייזן, לטעמי.

אני זוכר ש rdr הראשון נפתח לאט ולקח זמן, אבל ואללה הייתי חייל משוחרר עם כל הזמן הזה... היום אין לי זמן. אני לא רוצה לרדת מהסוס כדי לאסוף "שלל" כלשהו מהרצפה באנימציה ארוכה ומעיקה. אני לא רוצה להילחם בסכמת שליטה מהגרועות שנתקלתי בחיי במשחק, רק כדי להנות מהסיפור, אולי, מתישהו. RDR1 הוא מהמשחקים האהובים עלי, וכנראה משחק רוקסטאר שהכי נהנתי ממנו אי פעם, אבל הרגשתי ש2 פשוט לא מכבד אותי כשחקן בשום צורה, ולכן נטשתי אותו.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 אוגוסט 2019, 10:13

אני חושב שמכל בחינה השני הרבה הרבה יותר טוב מהראשון.
הכיוון הוא ריאליזם, אני יודע שיש הרבה גיימרים שהיו מעדיפים שהעור פשוט יגיע לסוס כמו קסם אחרי שהם הורגים חיה, אבל זה חלק מהעניין של ירידה לפרטים ולהרגיש קאובוי... לרדת ולהתלכלך :) ויש לזה כמובן חשיבות לגיימפליי עם הדם וכל השיט הזה, כמו כל דבר במשחק הזה.
המשחק הרבה פחות "זורם" אבל עבורי זה מהנה מאוד, והאמת היא שאף פעם לא התבאסתי מהזמן של האנימציות גם כשכבר הייתי בסוף.
אני מאוד התחברתי, ולמרות שהיה ממש קשה למצוא זמן לזה, מצאתי.

בנוגע לAC:O, אין לי ספק שהדיבוב והמשימות טובים יותר, אבל העולם זה עניין של טעם, ממה שראיתי הוא הרבה פחות מגוון מהורייזון (לפחות המשחק המרכזי), ולגבי הגיימפליי כבר דיברנו על זה מלא פעמים, אני טוען שהורייזון יש גיימפליי ייחודי שמרגיש נהדר, וגם האוייבים ממש מקוריים ומגניבים, יותר מכמעט כל משחק אחר ששיחקתי בדור הזה. זה תלוי בשחקן, אבל אני ממש אהבתי לשחק עם כל הדרכים השונות להרוג אותם. גם הסינמטיות של הקרבות מאוד עוזרת...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 אוגוסט 2019, 12:24

בנוגע לrdr2, אני חייב לפחות לנסות אותו, אפילו אם אני אשנא אותו. לגבי הורייזן, אני לא הולך לשחק בו. הורייזן 2? בטח, ננסה.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 אוגוסט 2019, 13:23

כי אתה סתם הייטר! באמת. בטוח שעם שדרוגים קלים לדור הבא אתה תתרשם ממנו מאוד.
ואם סתם "תנסה" את RDR2 אתה לא ממש תדע הרבה על המשחק. הוא נפתח רק אחרי איזה 4-5 שעות, ואז אתה לומד עוד איזה 20 שעות את כל הבסיס, ורק אז מתחיל לשחק :P

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 אוגוסט 2019, 13:27

Laskin כתב:כי אתה סתם הייטר! באמת. בטוח שעם שדרוגים קלים לדור הבא אתה תתרשם ממנו מאוד.
ואם סתם "תנסה" את RDR2 אתה לא ממש תדע הרבה על המשחק. הוא נפתח רק אחרי איזה 4-5 שעות, ואז אתה לומד עוד איזה 20 שעות את כל הבסיס, ורק אז מתחיל לשחק :P

אם צריך לשחק במשחק 20 שעות כדי שהוא יתחיל להיות טוב, הוא משחק גרוע. והורייזן פשוט נראה משחק מעפן, אני מצטער אבל הוא נראה כמו כל משחק יוביסופט EVER וזה משמים מוות. אולי 2 ילהיב כי הם ישפרו אותו משמעותית וכשהוא יצא גרפית הוא יהיה מאוד מרשים אבל הורייזן כבר לא מרשים גרפית היום ומבחינת המשחק עצמו הוא נראה כמו ההגדרה של MEH :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 אוגוסט 2019, 14:09

העובדה היא שRDR2 עדיין קיבל את הציונים שלו... זה פשוט עניין של אם אתה מתחבר או לא. המלצתי על OUTER WILDS בינתיים ל-3 חברים שלי, כולם לא הצליחו לעבור שעתיים איתו... לא הסכימו להתרגל לשליטה בחלל. יש משחקים שאו שאתה מתחבר או שלא, ויש כאלה שאם אתה מתחבר אתה מסוגל להנות גם מהפעולות הסיזיפיות בהם.

שום דבר בו לא באמת מזכיר משחקי יוביסופט בהורייזון מלבד סימני השאלה במפה. הקרבות לא מזכירים, התנועה של הדמות לא, האוייבים לא, הנשקים לא, העולם לא... כלום.
כך שאם אתה מוותר על משימות הצד - הדמיון היחיד שתתקל בו הוא ב"מגדלים" שפותחים את המפה, וגם פה יש טוויסט מגניב בהורייזון, וזה לא שיש הרבה כאלה...
הורייזון גם היום מרשים גרפית. מאוד. האמת היא שמהרבה בחינות הוא הכי מרשים על הפס4 גם היום, והוא די בקלות בטופ 3 הכי מרשימים גרפית בקונסולות, היחידים שמאיימים עליו כרגע הם GOW ו-RDR2, כשהראשון קצת פחות הוגן להשוות. נראה לי שאתה צריך לצפות באיזה סרטון שירענן לך את הזכרון ;)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 אוגוסט 2019, 14:14

Laskin כתב:העובדה היא שRDR2 עדיין קיבל את הציונים שלו... זה פשוט עניין של אם אתה מתחבר או לא. המלצתי על OUTER WILDS בינתיים ל-3 חברים שלי, כולם לא הצליחו לעבור שעתיים איתו... לא הסכימו להתרגל לשליטה בחלל. יש משחקים שאו שאתה מתחבר או שלא, ויש כאלה שאם אתה מתחבר אתה מסוגל להנות גם מהפעולות הסיזיפיות בהם.

שום דבר בו לא באמת מזכיר משחקי יוביסופט בהורייזון מלבד סימני השאלה במפה. הקרבות לא מזכירים, התנועה של הדמות לא, האוייבים לא, הנשקים לא, העולם לא... כלום.
כך שאם אתה מוותר על משימות הצד - הדמיון היחיד שתתקל בו הוא ב"מגדלים" שפותחים את המפה, וגם פה יש טוויסט מגניב בהורייזון, וזה לא שיש הרבה כאלה...
הורייזון גם היום מרשים גרפית. מאוד. האמת היא שמהרבה בחינות הוא הכי מרשים על הפס4 גם היום, והוא די בקלות בטופ 3 הכי מרשימים גרפית בקונסולות, היחידים שמאיימים עליו כרגע הם GOW ו-RDR2, כשהראשון קצת פחות הוגן להשוות. נראה לי שאתה צריך לצפות באיזה סרטון שירענן לך את הזכרון ;)

אני אמרתי שאני אתן ל-RDR2 את ההזדמנות שלו ואני אכן אשחק בו, אבל אם צריך לשים פאקינג 20 שעות במשחק כדי שהוא יתחיל להיות טוב זה ממש לא בשבילי. OUTER WILDS זה משחק שמסיימים בפחות מ-20 שעות, לא יושבים ומנסים להתרגל לדברים 20 שעות. משחק שדורש 20 שעות כדי להפוך לטוב הוא כישלון לטעמי. אני לא יודע אם זה באמת נכון, אולי אני אהנה ממנו בשניה הראשונה, אבל 20 שעות זאת דרישה גדולה מדי משחקן לפני שהוא מתחיל לעשות כיף. בשבילי 20 שעות זה לשחק בו יומית בערך 10 ימים ברצף ולא להנות, כאילו WTF? כמה אפשר לזלזל בשחקן? אז כמובן שאני לא יודע אם אני אהנה מה-20 השעות הראשונות או לא, אבל אם לא אז להתראות RDR2 :)

בנוגע להורייזן, אני מכיר אותו גרפית טוב מדי. קראתי כל הרצאה ומצגת טכנית שיש עליו כי גרילה גאונים בתחום הזה. אני יכול לפרק לך את המערכת עננים שלהם לפרטים הטכנים הכי קטנים, אז גרפית אני מכיר אותו טוב מאוד. אבל מה לעשות, עכשיו הוא פחות מרשים ממה שהוא היה לפני שנתיים. בנוגע לגיימפליי, מעולם לא משך אותי. כשיצא המשך אני אשחק בו, הוא כנראה יהיה ה-AAA הגדול של אותו חודש, אבל אני לא מתכוון לחזור ב-2021 למשחק בן 4 שנים שלא עניין אותי כשהוא היה בן 4 ימים.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 08 אוגוסט 2019, 14:22

Laskin כתב:

אבל כמה אפשר לשחק במשחק רק כי הוא יפה? והאמת שהוא לא עד כדי כך יפה, הוא עושה בצורה מאוד מוצלחת נופים וצבעים, אבל יש לו משהו מאוד פלסטיקי בחלק מהחומרים (כמו עור), שיער בעייתי, אנימציות פנים מזעזעות, אנימציות תנועה סבירות.
יש הרבה משחקים שיפים ממנו - GOW, RDR 2, אנצ'רטד 4, גם AC:O (שניהם) וגם המון משחקי FPS כמו מטרו אקסודוס, באטלפילד/פרונט וכו'.

מעבר לזה הכתיבה שלו משעשעת אבל מכל הסיבות הלא נכונות, קווסטי הצד שלו מביישים את עולם הגיימינג שלאחר הוויצ'ר 3, התנועה בעולם מביישת את עולם הגיימינג שלאחר AC, הקרבות מול אויבים אנושיים שהמשחק ממשיך לזרוק עליך מביישים את מערכות הקרב מאז DOOM המקורי, מערכת קרב מגע לא קיימת, סיפור ראשי שגורם לפהק.. אני יכול להמשיך.

מהצד הטוב הוא אכן נראה טוב, ונהנה מעיצוב אויבים מוצלח מהצד הרובוטי של המפה.

ואגב, שום דבר בהורייזן באמת לא מזכיר את AC.
לAC יש כתיבה ש(בדרך כלל) היא מוצלחת ומשעשעת מכל הסיבות הנוכות, יש קווסטי צד שהם לא הוויצ'ר 3 אבל הם בהחלט לא מביישים אותך, יש תנועה פנומנלית בתוך העולם, יש מערכת קרב מגע מהנה ושלמה, יש עולם מלא בעניין שמאוד כיף לראות ולחקור, אין מגדלים שצריך לפתוח כדי לראות את המפה כבר שנתיים...

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 אוגוסט 2019, 14:35

אני נהנתי מRDR2 מהשנייה הראשונה. אבל ידעתי למה לצפות, כי שיחקתי בראשון ופה הלכו עם זה 5 צעדים קדימה... יש אנשים שהריאליזם הזה מוריד להם. יכול באמת להיות שאתה תהנה ממנו גם כן מיד... אבל מה שבטוח שלפני שתשחק 15-20 שעות אתה לא תחשף לכל המכניקות של המשחק, ואחרי 10 אולי תחשף לחצי.

זה שאתה זוכר הרצאות זה דבר אחד, אבל המשחק הוא ממתק לעין גם היום. אני באמת לא חושב שיש מישהו שיגיד אחרת... זה מנוע ייחודי שלא דומה למשחקים אחרים, ויש שם אפקטים שאין בשום משחק אחר, וגם אם יש לא נראים כל כך טוב, אולי מלבד RDR2.
אני מניח שבגלל שהם ממשיכים איתו בדור הבא אז תקבל גם שדרוגים עבור המשחק הראשון בPS5 והוא יהיה עדיין מרשים.

סטיק, חלק מהמשחקים שציינת אינם עולם פתוח אז להשוות אותם זה לא הוגן, ואני מסכים שאני ציות הפנם בAC:O טובות יותר, גם המים שם יותר יפים... אבל בערך בכל השאר המנוע של דסימה יותר מרשים לדעתי. קשה באמת להתווכח שהוא בטופ של הטופ גם בסוף הדור הזה. וכמובן שאם זה כל מה שהיה בו אז לא שווה להכנס אליו, או אם צריך עכשיו 50 שעות לשבת עליו... אבל כמשחק שאפשר יהיה להשיג באיזה 10 דולר בטח בדור הבא, ולסיים על איזי תוך 15 שעות גג - אני בהחלט חושב שמאוד כדאי לעשות זאת, לפני שמשחקים במשחק השני, ואני משוכנע שיהיו שיפורים בדור הבא כך שייראה עוד יותר טוב.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 08 אוגוסט 2019, 15:49

מה זה משנה אם הם עולם פתוח או לא? אני לא נותן ציון טכני לצוות הפיתוח של המשחק, אני רק אומר שאם המעלה הבולטת של משחק היא שהוא מאוד יפה וכיף לראות אותו, אז יש לא מעט משחקים יפים יותר בשוק. העובדה שאחד מסובך יותר טכנית כי הוא עולם פתוח ממש לא רלוונטית לך כשחקן.

וסבבה, אתה אוהב את הורייזן. אני חושב שהוא משעמם ברמת הגיימפלי הרציף, לא מושך אפילו טיפה להתקדם בו כי הסיפור והכתיבה הם מתחת לכל ביקורת, ושלמרות שהוא יפה ויזואלית וזו אכן מעלה בעלת ערך בעולם הגיימינג, גם כאלו יפים יותר אפשר למצוא היום די בקלות.
אז אתה חושב שלא, ואין מה להתווכח על טעם. אבל אני לחלוטין מבין את קיאו שלא נמשך לשחק במשחק הזה, והוא לא 'בהכרח' הייטר רק כי לא בא לו עליו או משהו. אני חושב שזה אחד המשחקים הראשונים שהוא צריך לוותר עליהם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 אוגוסט 2019, 16:30

כן לא מתווכח על הגיימפליי אלא על הצד הטכני. ברור שמשנה אם עולם פתוח או לא כי אתה לא כוח להשוות מודלים של משחק כזה לבין אנצ׳רטד. וגירסאת הפס4 של משחקים אחרים שציינת לא מרשימה יותר טכנית מהורייזון. נראה בסוף הדור, אבל לדעתי בכל מקום בו ידרגו גרפיקה של משחקי פס4 הורייזון יהיה בטופ 5 גם אחרי שיצאו שלושת הגדולים הבאים של סוני בדור הזה. ואם לא אז לא הרחק מאחור...

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 08 אוגוסט 2019, 16:47

אבל השאלה היא מה יוצא לך כשחקן מזה. זה שהוא מרשים ויזואלית זו עובדה, אבל הוא לא מפוצץ ראשים ויזואלית. עובדה נוספת אולי היא שהפתיחות של המשחק גורמת לכך שטכנית הוא מורכב יותר, אולי אפילו שרק גרילה הייתה יכולה לעשות משחק פתוח שנראה ככה (אם נתעלם מRDR), אבל מה זה משנה?
המורכבות הטכנית של המשחק באה לידי ביטוי לאנשים שמבינים בזה, בסוג הסרטונים שקיאו חפר עליהם ונהנה לראות איך גרילה עושים את מה שהם עושים. אבל זה לא משפיע עליך ברמת הגיימפלי הרציף מעבר לאיך המשחק נראה ברמה השטחית. ולכן אם אנצ'רטד 4 נראה טוב יותר, ובעיניי הוא בהחלט נראה טוב יותר, אז יותר נהנתי באספקט הויזאולי ממנו מאשר נהנתי מהורייזן, הכביכול 'מרשים' יותר ברמה הטכנית.

חוץ מזה, הורייזן גם בקלות יהיה בטופ 10 של משחקי הPS4 הכי טובים של הדור ברשימות שיעשו בסופו. זה לא אומר כלום, אני מלכתחילה טוען שהוא האוברייטד הגדול של הדור. ואתה יודע, ככה זה עם אוברייטדים :).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 אוגוסט 2019, 18:17

אני גם מעדיף את אנצ׳רטד על פני הורייזון מן הסתם.
וברור שאם הוא לא מהנה אז זה לא שווה כלום... אני מאוד נהנתי :)
כשדיברתי על טופ5 או טופ10 דיברתי מבחינת גרפיקה בדור הזה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 אוגוסט 2019, 20:00

איזה אפקטים יש בהורייזן שלא ראינו במשחקים? כלומר חוץ מהעננים שמאז RDR2 עשה מערכת עננים מתקדמת בהרבה. אם אני ארצה לראות עננים יפים, אני אראה אותם בrdr2 ממילא ואני בטוח שאלה של הורייזן 2 יהיו יפים הרבה יותר על הפס5 שלי :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 אוגוסט 2019, 20:08

זה לא עניין של איזה אפקטים ולמי יש יותר גדול, זה עניין החבילה כולה וכמה זה מרשים ויפה לעין. אני חושב שהוא לגמרי בטופ של הטופ בדור הזה, גם היום.
אין ספק שRDR2 יספק לך את כל המון, המון רגעי ״וואו״, אבל זה יותר ריאליזם. הורייזון נראה חצי פנטזיה. סגנון מאוד שונה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 אוגוסט 2019, 20:21

מספיק קשה לי משחקי עולם פתוח טובים אחרי botw, אז לבזבז את הזמן שלי עם משחקי meh? :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 אוגוסט 2019, 23:02

יש פה כתבה קצת מדאיגה לגבי המשחק...
https://www.gamesradar.com/i-have-seen- ... -going-on/

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אוגוסט 2019, 23:28

הכתבה הזאת מרגישה לי כמו ספויילר אחד ענק, קראתי קצת ממנה והתבאסתי מכמה שהיא חושפת. אני מעדיף לא לדעת את כל זה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 ספטמבר 2019, 11:48

מזל טוב!!!

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 27 ספטמבר 2019, 08:22

יפה מאוד שעמדו ביעד. אף אחד לא ציפה שמבין שלושת הגדולים של סוני דווקא DS הוא זה שיצא ראשון וב 2019 עוד, הפיתוח של המשחק הזה היה מאוד יעיל בהתחשב במצב של הסטודיו אחרי מגס5, שימו לב שהוא מודה לגרילה בנפרד בגלל החלק הגדול שלהם בלגרום לזה לקרות באופן יחסית מהיר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 ספטמבר 2019, 02:17

פעם ראשונה שהוא עובד עם מנוע מן המוכן (אפילו שהוא שדרג אותו לגרילה), אני משער שהיה לזה חלק בהליך המהיר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אוקטובר 2019, 03:08

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 04 אוקטובר 2019, 08:28

היה עדיף שלא היו מושקעות בטריילר הזה דקות כלשהן... גרוע לדעתי.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 אוקטובר 2019, 10:38

חדשות טובות! או לפחות, מעודדות:
הביקורות של DS יצאו ב-1 לנובמבר, כשבוע שלם לפני שהמשחק יוצא.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 אוקטובר 2019, 00:28

סימן טוב אבל אי אפשר לדעת כלום.

אני מקווה שקיאו יקבל את ההצעה שלי להעלות את ההימור על המשחק הזה ל 2 נקודות, זה לא עוד קונקריט ג׳יני (בלי להעליב לאסקין), צריך לציין כזאת התערבות גדולה ומעניינת בצורה שתשתקף גם בנקודות. בכל זאת לא נקבל בקרוב משחק AAA סופר מצופה שיכול לגמור בממוצע 90 או 70 כמו כלום בקרוב :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 30 אורחים