Death Stranding - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

Re: Death Stranding - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Klayman » 01 נובמבר 2019, 13:45

IGN ישראל נתנו לו 10!
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 01 נובמבר 2019, 13:52

:D

ראיתי או יותר נכון דילגתי לסוף של הביקורת כי הקריינות של הבחורה היתה בלתי נסבלת בעיניי, זה לא רק הקול עצמו אלא הטונציה והכל.

אני לגמרי בעד נשים בגיימינג, בטח בארץ שפה זה בכלל זן לא קיים, אין לי מושג אם היא באה בקטע של קריינות נטו או שהיא גם ביקרה את המשחק אבל באמת שהיה לי קשה לשמוע את זה, ההפקה, העריכה, הקריינות וכו׳ הרגישו חובבנים ולא ברמה של מה שהולך בחו״ל.

הביקורת הקוטלת של IGN האמריקאי להשוואה היא עולם אחר וזה לא קשור לדעה עצמה אלא לאיך שהכל מוגש ומופק.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 01 נובמבר 2019, 14:01

IGN ישראל? לא יודע למה, אבל הייתי בטוח שהם התמסמסו לפני שנה שנתיים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 נובמבר 2019, 14:21

bling כתב:מאמין שעד אז מישהו באמת "ישבר".

אנשים אתם צריכים לראות את ה DF של DS, נשבע לכם שאם היו אומרים שזה משחק השקה של פס5 הייתי מאמין, זה לא רק הגרפיקה המהממת זה גם כל האפקטים והשינויים שעוברים על הסביבה בזמן אמת ולא כחלק מתסרוט, לא ראינו משהו ברמה הזו עד עכשיו.

קיאו תראה ותגיד לי מה אתה חושב, בכל מקרה עד שתשחק אתה תשכח הכל :)

יושב לצפות עכשיו :)

עריכה:
מה אני אגיד, נראה מדהים. ממש מבאס אותי שהוא יוצא למחשב רק בקיץ, בכיף הייתי משחק אותו שבוע הבא על פני COD, RDR2,outer worlds או JEDI. מעניין אם כל השיפורים למנוע הם מהצוות של קוג'ימה או שהם חלק מהשלב הבא במנוע. הוא נראה כל כך הרבה יותר טוב מהורייזן, בהפרש ממש גדול.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 01 נובמבר 2019, 14:57

אין ספק שמדובר בקפיצה גדולה על הוריזון מכל בחינה.

הפיתוח הוא לגמרי משותף ככה שאין פה בדיוק דרך לדעת מה הגיע מהאנשים בקוג׳יפרו ומה מגרילה עצמה כי הם עבדו ביחד, גרילה אמרה עכשיו שמעל ל 70 אנשים מהצוות שלה השתתפו בפיתוח, ברור שרובם ככולם היו אחראים על הענייניים הטכניים של המנוע.

מדובר בשני בתי פיתוח ברמות הכי גבוהות בתעשייה, ברור לי שגורילה לא עושה את כל העבודה הזו ומקצה כזה כוח אדם מטוב ליבה, אני בטוח שמהפיתוח המשותף הזה יצאו דברים שישמשו אותם במשחק הבא שלהם על הפס5, מבחינתם זו עסקה משתלמת להשתמש בכוח הפיתוח של קוג׳ימה כדי לקדם יותר את המנוע שלהם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 נובמבר 2019, 15:00

bling כתב:אין ספק שמדובר בקפיצה גדולה על הוריזון מכל בחינה.

הפיתוח הוא לגמרי משותף ככה שאין פה בדיוק דרך לדעת מה הגיע מהאנשים בקוג׳יפרו ומה מגרילה עצמה כי הם עבדו ביחד, גרילה אמרה עכשיו שמעל ל 70 אנשים מהצוות שלה השתתפו בפיתוח, ברור שרובם ככולם היו אחראים על הענייניים הטכניים של המנוע.

מדובר בשני בתי פיתוח ברמות הכי גבוהות בתעשייה, ברור לי שגורילה לא עושה את כל העבודה הזו ומקצה כזה כוח אדם מטוב ליבה, אני בטוח שמהפיתוח המשותף הזה יצאו דברים שישמשו אותם במשחק הבא שלהם על הפס5, מבחינתם זו עסקה משתלמת להשתמש בכוח הפיתוח של קוג׳ימה כדי לקדם יותר את המנוע שלהם.

יש דברים ספציפים שאני יודע שהצוות של קוג'ימה הוסיף למנוע כי ראיתי באחת ההרצאות GDC של גרילה שהם דברו על שיפורים של קוג'ימה, אבל כנראה שהייתה שם באמת עבודה משותפת גדולה. מעבר לזה, כנראה שהמשחק הבא של גרילה הוא משחק פס5 ממילא אז רוב השיפורים שמגיעים מהם כנראה לא יראו אור עד החשיפה ממילה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 01 נובמבר 2019, 15:11

אני מאמין שהרבה מהשיפורים שנעשו פה יעברו הלאה למשחק שלהם, לדעתי מה שקרה זה שהם פיצלו את כוח הפיתוח ככה שחלק גדול מהצוות עזר בפיתוח של המנוע שישמש אותם למשחק פס5 ביחד עם קוג׳יפרו ושאר האנשים, בעיקר האלו שאחראים יותר על הצד הקריאטיבי והעיצובי במשחקים (כותבים, במאים, מעצבי גיימפיי וכו׳) עבדו ועובדים בזמן הזה על המשחק עצמו.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 01 נובמבר 2019, 15:30

רק תיקון טעות קטן, את הנתון של ה 70 איש מגרילה שעבדו על המשחק הוציאו מהקרדיטים ולא מגרילה עצמה, הנה חלק מאנשי גרילה שרשומים בקרדיטים של DS כחלק מאלו שעבדו על המשחק:

lead game programmer (Tommy De Roos)
lead programmer (Frank Compagner)
lead AI programmer (Arjen Beij)
technical director (Michiel van der Leeuw)
art director (Jan-Bart Van Beek)
lead environment artist (Kim Van Heest)
technical art director (Maarten van der Gaag)
lead lighting artist (Roderick van der Steen)
lead technical animator (Bart Wijsman)
senior quest designer (James Kneuper)

המון הולנדים בקיצור :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 נובמבר 2019, 15:30

זה באמת מנוע מדהים ... ועכשיו שאני רואה את הניתוח שלהם - כמעט ואין לי ספק שאחכה לטלוויזיה חדשה, שאקנה מתישהו בחודשים הקרובים :) מה שאומר שרשמית אני כבר מחכה למחשב. זה לא משחק שאשחק פעמיים, אני רוצה לחוות אותו ב-4K Ultra אולי גם עם מוד של RT, אם לא יהיה כזה בילט אין בשיגור.
קצת באסה, אבל אני חושב שזה שווה את זה :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 01 נובמבר 2019, 16:02

כן בטוח שעל ה PC יראה עוד יותר טוב, יש פה נכסים ברמת איכות מאוד גבוהה אז בטח ב 4K כל הפירוט הרב יבלוט עוד יותר, ועדיין אני בדיעה שגרסת הפרו נראית מדהים מספיק וגם רצה מצויין בשביל לא לחכות לגרסה מתקדמת יותר למי שיש את האפשרות והוא חם על המשחק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 נובמבר 2019, 16:32

אני ממש רוצה אותו ב60fps (או 144fps?) :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 נובמבר 2019, 17:28

כן בלינג, על הפרו הוא מדהים, אבל יש שם קטעים (בניתוח של DF) שאני יודע שייראו שמיים וארץ על הטלוויזיה הבאה, וזה יהיה בסמוך למחשב חדש שבטח ארכוש באפריל-מאי ככה (אלא אם Nvidia תעכב את היציאה של הTI שכרגע אני מקווה לכוון אליו), אז אין סיבה שלא אמתין ממש עוד טיפה בשביל לקבל הרבה יותר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 נובמבר 2019, 02:22

Laskin כתב:כן בלינג, על הפרו הוא מדהים, אבל יש שם קטעים (בניתוח של DF) שאני יודע שייראו שמיים וארץ על הטלוויזיה הבאה, וזה יהיה בסמוך למחשב חדש שבטח ארכוש באפריל-מאי ככה (אלא אם Nvidia תעכב את היציאה של הTI שכרגע אני מקווה לכוון אליו), אז אין סיבה שלא אמתין ממש עוד טיפה בשביל לקבל הרבה יותר.

לא הייתי בונה הרים וגבהות לגבי קנית מחשב חדש וסדרה 3000 של NVIDIA, אף אחד לא יודע מתי היא תגיע. השמועות כרגע החצי ראשון של 2020, אבל בקלות היא יכולה לצאת בסוף 2020 או אפילו ב-2021. למשל סדרה 2000 בשמועות הייתה אמורה לצאת כבר בינואר 2018 ובסוף היא יצאה בספטמבר.

בכל מקרה, אם ממילא לא חשבת לקנות אותו עכשיו, לא נורא, אבל אל תהיה בטוח שיהיה לך 3080TI בשיגור של DS במחשב; ביחוד שלרוב כרטיסי הTI יוצאים באיחור של 3-9 חודשים מהכרטיסים הראשונים בסדרה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 נובמבר 2019, 10:30

יכול להיות ש״אתפשר״ על 3080 רגיל, אם לא יהיו שמועות על TI כבר כשיצאו הכרטיסים הבסיסיים. תלוי בהפרשי הביצועים. אני לא חושב שהם יוציאו את הסדרה אחרי מאי. ההימור שלי הוא מרץ-אפריל.
אבל בסרטון שראיתי שם היה למשל את הקטע עם חלוקי הנחל הרבים, זה נראה כמו משהו שאני חייב טלוויזיה חדשה כדי לראות ״כמו שצריך״ ב-4k.
הסתכלתי השבוע קצת בחנויות ויש כבר 85 אינץ׳ ממש סבבה באיזור ה-7500 שח. אני מנחש שעד פסח יהיו מבצעים מעלים על טלוויזיות הרבה יותר טובות בגודל הזה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 02 נובמבר 2019, 10:50

השאלה היא מה זה 85 אינצ' "ממש סבבה" בשבילך... ועד איזה מחיר... בתכלס אתה יכול לקנות כאלה היום כבר..
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 נובמבר 2019, 10:57

Laskin כתב:יכול להיות ש״אתפשר״ על 3080 רגיל, אם לא יהיו שמועות על TI כבר כשיצאו הכרטיסים הבסיסיים. תלוי בהפרשי הביצועים. אני לא חושב שהם יוציאו את הסדרה אחרי מאי. ההימור שלי הוא מרץ-אפריל.
אבל בסרטון שראיתי שם היה למשל את הקטע עם חלוקי הנחל הרבים, זה נראה כמו משהו שאני חייב טלוויזיה חדשה כדי לראות ״כמו שצריך״ ב-4k.
הסתכלתי השבוע קצת בחנויות ויש כבר 85 אינץ׳ ממש סבבה באיזור ה-7500 שח. אני מנחש שעד פסח יהיו מבצעים מעלים על טלוויזיות הרבה יותר טובות בגודל הזה

מה בדיוק גורם לך לחשוב שהכרטיסים יצאו במרץ - אפריל?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 02 נובמבר 2019, 11:02

ברוב המקרים, אגב, ה ti יוצא אחרי הגרסאות הרגילות... זה אומר שסדרה 3 הרגילה, לדבריך, תצא בינואר?
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 נובמבר 2019, 11:05

Klayman כתב:השאלה היא מה זה 85 אינצ' "ממש סבבה" בשבילך... ועד איזה מחיר... בתכלס אתה יכול לקנות כאלה היום כבר..

ממש סבבה זה אומר איכות מעולה והכל אבל לא OLED
יכול להיות שגם לא יהיו OLED בגודל הזה בכל מקרה בתקציב שלי, אבל אני ממתין עד שאהיה סמוך לקניית המחשב החדש כי רק אז זה באמת ישרת את המטרה שלי.
ולא קליימן, אני מדבר על גרסאות הבסיס בסביבות מרץ-אפריל, ויכול להיות שכבר אז השמועות על הTI ותאריך השחרור שלו יגיעו, אם זה יהיה חצי שנה כנראה לא אחכה, אם חודשיים שלושה אז אולי כן. תלוי במחירים ובביצועים והרבה דברים.

נדב - שילוב של תחושות בטן, שמועות, צמצום הפערים הצפוי מAMD והעובדה שאינטל נכנסת בסביבות יוני-יולי בערך למירוץ ולדעתי אנוידיה תרצה לשחרר כמה חודשים לפני את הסדרה הבסיסית וכשתגיע התחרות מאינטל הם יוכלו לשחרר כרטיסים נוספים שיתמודדו עם התחרות החדשה, או גירסאות קצה כמו TI או גרסאות לואו-אנד כמו 3050/60, תלוי מה יש לאינטל, וגם מה AMD יביאו עד אז.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 02 נובמבר 2019, 11:32

אבל מה זה "איכות מעולה והכל אבל לא OLED"? תן פרטים...
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 נובמבר 2019, 11:56

אני לא זוכר בעל פה נתונים, סתם עשיתי סיבוב של כמה חנויות וראיתי שהמצב הרבה יותר טוב ממה שהיה לפני חצי שנה בערך, אני מדבר על דגמים חדשים (2019), גדולים, עם כל מני שמות של טכנולוגיות חדשות כמו NANO וQ וכל השיט :) כשעשיתי גוגל מהנייד לראות איך הן לגיימינג התוצאות היו טובות. אני לא נכנסתי לעומק כי גם ככה אני לא קונה היום/מחר.

אגב, זה פשוט אדיר

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 02 נובמבר 2019, 13:13

אז כדאי שתיכנס לעומק.... גרסאות 2019 של סמסונג גרועות משמעותית מאלה של 2018, מלבד ה qled העליונה ממש ובגזרת lg, דגמי ה nano cell הם די אחלה, אבל לא משתווים בסוף לרמה של ה oled. אף אחד מהדגמים הללו לא תומך ב variable refresh rate, חוץ מה oled..

https://www.theverge.com/circuitbreaker ... nc-support

בקיצור, כדאי שתעשה שעורי בית.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 נובמבר 2019, 13:42

Laskin כתב:
Klayman כתב:השאלה היא מה זה 85 אינצ' "ממש סבבה" בשבילך... ועד איזה מחיר... בתכלס אתה יכול לקנות כאלה היום כבר..

ממש סבבה זה אומר איכות מעולה והכל אבל לא OLED
יכול להיות שגם לא יהיו OLED בגודל הזה בכל מקרה בתקציב שלי, אבל אני ממתין עד שאהיה סמוך לקניית המחשב החדש כי רק אז זה באמת ישרת את המטרה שלי.
ולא קליימן, אני מדבר על גרסאות הבסיס בסביבות מרץ-אפריל, ויכול להיות שכבר אז השמועות על הTI ותאריך השחרור שלו יגיעו, אם זה יהיה חצי שנה כנראה לא אחכה, אם חודשיים שלושה אז אולי כן. תלוי במחירים ובביצועים והרבה דברים.

נדב - שילוב של תחושות בטן, שמועות, צמצום הפערים הצפוי מAMD והעובדה שאינטל נכנסת בסביבות יוני-יולי בערך למירוץ ולדעתי אנוידיה תרצה לשחרר כמה חודשים לפני את הסדרה הבסיסית וכשתגיע התחרות מאינטל הם יוכלו לשחרר כרטיסים נוספים שיתמודדו עם התחרות החדשה, או גירסאות קצה כמו TI או גרסאות לואו-אנד כמו 3050/60, תלוי מה יש לאינטל, וגם מה AMD יביאו עד אז.

השמועות ממש לא מדברות על מרץ, הן מדברות על הקיץ ובדרך כלל הכרטיסים יוצאים אחרי השמועות, אף פעם לא לפני. אני הייתי אומר שהכרטיסים הללו לא יצאו לפני יולי-אוגוסט ואולי אפילו יותר מאוחר.

כרגע יש מAMD אפס תחרות, הם לא מתחרים ב2070 סופר, לא ב2080rtx, לא ב2080 סופר, לא ב2080ti ולא בטייטן RTX. יש לAMD עוד המון עבודה רק להשוות לכרטיסים הללו ואפילו אם הם יצליחו מתישהו ב2020 להשוות, הם יהיו ללא RT עד לפחות שלב מאוחר של 2020. אינטל מוציאה רק כרטיסי mid range, תחשוב 2060rtx, לא 2080ti. כלומר NVIDIA יכולים להיות יחסית רגועים. במקרה הכי גרוע, הורדת מחירים בסדרה 2000. אם הם יורידו את ה2070 סופר ל399$ הם בייסיקלי גמרו את התחרות. אני לא חושב שזה קשה במיוחד להוריד מחיר לכרטיסים בני כמעט שנתיים.

בקיצור, מחשב חדש לדעתי כדאי לבנות די קרוב לשיגור של הפס5, רק אז באמת יהיה מבחר כרטיסי 3000 ונראה את RDNA2 של AMD ובאמת נבין מה מגיע מאינטל. מרץ? סיכוי נמוך מאוד.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 נובמבר 2019, 13:49

אולי, בכל אופן אני מכוון לאיזור אפריל ומקסימום אתאכזב ואחכה חודשיים-שלושה.

לגבי הטלוויזיה - בטח שאעשה שיעורי בית, כשאתקרב וזה יהיה מאוד רלוונטי, אבל כנראה שOLED בגודל הזה יהיה משמעותית מעל התקציב ואאלץ להתפשר על זה :/ בנוסף, עדיין מפחיד אותי ענייני צריבה. אם זו לא תהיה בעייה באותו זמן אז אולי כן אחרוג מהתקציב

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 02 נובמבר 2019, 13:56

צריבה היא קשקוש, אלא אם אתה משאיר את הטלוויזיה שלך 24/7 על אותו ערוץ, שמכיל אלמנטים סטטיים ובהירים מאוד, וגם אז רק אם אתה עושה את זה למשך זמן ארוך מאוד. . תראה את הסרטונים של RTINGS בנושא..
?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 02 נובמבר 2019, 21:32

אני חושב שאני בכל זאת אקנה אותו שבוע הבא,אין לי בעיה עם משחקים 'אומנותיים' או walk sim למיניהם והסיפור שלו עדיין מאוד מסקרן אותי. פלוס,זה המשחק הראשון של קוג'ימה שאני אשחק :?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 71 אורחים