Death Stranding - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: Death Stranding - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מאי 2019, 19:31

idan כתב:

זה בעצם כל מה ששוחרר? אני לא ממש עוקב אחרי כל האירוע אז לא ברור לי אם יש רק את זה או עוד סרטונים של גיימפליי ארוך וכו׳.
We're just normal men. We're just innocent men

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 29 מאי 2019, 19:41

אין משהו אחר

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מאי 2019, 20:10

אני מתרגש כמו ילדה לקראת הטריילר הזה והילד מסרב להרדם :/

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 מאי 2019, 20:22

גם אני מחכה עד שיהיה לי זמן לראות אותו כמו שצריך (:
וידעתי שאתה היחיד פה שיתבאס על התאריך :D

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 29 מאי 2019, 20:23

יש גיימפלי, יש כמה מצבי משחק שונים שמוצגים בצורה יחסית מפורטת.
ועדיין - מה זה לעזאזל המשחק הזה? אשכרה ככל שרואים יותר ככה הוא רק פחות ופחות ברור.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 29 מאי 2019, 20:27

אני חושב שזה היה טריילר מעולה,וההייפ שלי למשחק עלה עוד יותר אחריו..ונשחק בו השנה! אני עדיין לא מאמין :)
ביני לבין עצמי קיוויתי שהוא ייצא עם הפס5 כדי שלא אצטרך לחוות אותו על הפס4 הבסיסי שלי,אבל אני לא באמת יכול להתלונן.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 מאי 2019, 20:29

מעניין אם סוני ירכשו אותם ראשונים... (:
אוף, באמת שירדמו כבר אני מת לראות את הטריילר!

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 29 מאי 2019, 21:46

bling כתב:חחח נשמע שאתה סרקסטי כלפי התגובה שלי אבל מה לעשות, יש לי ציפיות אחרות ממשחק סינגל של קוג׳ימה. הן תואמות את מה שקיאו כתב פה לפני כמה הודעות והמילה שיתופי זה התיאור האחרון שהייתי מדביק להן.

אבל בסדר, אני לא מתבכיין או משהו, אם זה כיוון גאוני וחדשני אני לגמרי אפרגן לזה גם אם המשחק לא ידבר אלי, עד אז כאמור אני אשאר סקפטי :)

לפעמים קשה להעביר את טון הדברים באינטרנט.. התכוונתי שאני לגמרי מסכים איתך!

אהה כן, וזה הטריילר הכי מוזר למשחק שראיתי בחיים שלי...
נערך לאחרונה על ידי Klayman ב 29 מאי 2019, 21:59, נערך פעם 1 בסך הכל.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 מאי 2019, 21:51

אוקיי, טריילר מדהים ומבלבל.
אני חייב לשמוע עוד פרטים אבל מצד שני המשחק יוצא בנובמבר אז אני מוכן שלא יראו לי עוד אפילו חצי שנייה ופשוט לשלם וללמוד לבד (:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מאי 2019, 22:07

הטריילר הזה הוא הדבר הכי קוג'ימה שאי פעם קוג'ם. זה באמת נראה מדהים אבל מבלבל ולא ברור. אם בטריילרים של MGS שהייתי שוחה כי אני מכיר את העולם לעומק, כאן אין לי שמץ של מושג מה קורה. יש גשם שגורם לכל דבר שנוגע בו לרוץ קדימה בזמן ולהזדקן, יש חיבור בין שני עולמות, יש סוג של חצי מסע בזמן ורואים את מלחמת ויאטנאם ומלחמת עולם שניה ו... כמה מוזריות ודברים פריקים שרק קוג'ימה יכול לעשות.

אני משער שכל העלילה סובבת סביב משהו שקשור לחור שחור (בגלל הדיסקית עם משוואת רדיוס שוורצשילד) וקריסה של הקונספט של זמן כתוצאה מהחור השחור? בכל מקרה נראה מדהים ואפילו שהמשחק יוצא יום אחד לפני היום הולדת שלי, אני כנראה אאלץ להמתין שנה שלמה בכדי לשחק בו :/

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 29 מאי 2019, 22:10

מה שכן, עדיין לא באמת שמענו על אותו אלמנט שיתופי שאמור להיות כל כך מרכזי בו. המילה connect נאמרה בו כל כך הרבה פעמים, ברמה שזה בוודאות מכוון ומושך תשומת לב. דיברו הרבה על זה שאנשים צריכים להיות ביחד.. זה איזשהו מוטיב חוזר.
אבל. מה. זה. לעזאזל. המשחק. הזה?? :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מאי 2019, 22:24

Stick כתב:מה שכן, עדיין לא באמת שמענו על אותו אלמנט שיתופי שאמור להיות כל כך מרכזי בו. המילה connect נאמרה בו כל כך הרבה פעמים, ברמה שזה בוודאות מכוון ומושך תשומת לב. דיברו הרבה על זה שאנשים צריכים להיות ביחד.. זה איזשהו מוטיב חוזר.
אבל. מה. זה. לעזאזל. המשחק. הזה?? :)

יש שם כל הזמן דיבורים על ה"other side", אולי כל שחקן משחק באינסטנס משלו ויש הרבה יקומים מקבילים ואפשר לעבור בינהם איכשהו? אולי שחקנים אחרים הם השדים השחורים שמרחפים בעולם, פולשים סטייל משחקי סולס? לא יודע, זה ממש מבלבל.

אגב, הטריילר גם חשף כמה שחקנים חדשים שמצטרפים לקאסט כמו מרגרט קוויל (מ-the leftovers), ניקולס ווינדינג רפן (הבמאי של DRIVE), טומי ארל ג'נקינס (משחק בעיקר במשחקי וידאו),

זה פשוט רשע טהור, המשחק יוצא יום לפני היום הולדת שלי ואני צריך לחכות שנה שלמה, שנה שלמה! כדי לשחק בו.

אז מה אתם אומרים, בכל פעם שמטפסים על סולם שומעים ברקע את EVA שרה SNAKE EATER?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 29 מאי 2019, 22:36

Klayman כתב:
bling כתב:חחח נשמע שאתה סרקסטי כלפי התגובה שלי אבל מה לעשות, יש לי ציפיות אחרות ממשחק סינגל של קוג׳ימה. הן תואמות את מה שקיאו כתב פה לפני כמה הודעות והמילה שיתופי זה התיאור האחרון שהייתי מדביק להן.

אבל בסדר, אני לא מתבכיין או משהו, אם זה כיוון גאוני וחדשני אני לגמרי אפרגן לזה גם אם המשחק לא ידבר אלי, עד אז כאמור אני אשאר סקפטי :)

לפעמים קשה להעביר את טון הדברים באינטרנט.. התכוונתי שאני לגמרי מסכים איתך!

אהה כן, וזה הטריילר הכי מוזר למשחק שראיתי בחיים שלי...

סבבה קליימן :)

והטריילר אה... מוזר. כל כך הרבה אלמנטים שונים ומשונים שאמורים להתחבר למשהו... קוהרנטי?

מסקרן ומיוחד ואווירתי זה בטוח וזה אשכרה יוצא השנה! מן הסתם זה המשחק הגדול של השנה עבור הגיימרים הכבדים, לפחות בשלב זה לפני מסיבות העיתונאים.

יש יתרון בלתת למשחק שלך ספוט טרום E3 ולהנות קצת מההייפ של התקופה מבלי שיגנבו לך תשומת לב. בתכלס אם היינו רואים את זה כעוד טריילר במסיבה של סוני אחרי המסיבות הגדולות האחרות זה היה מקבל רבע מתשומת הלב.

אז זה מה שקורה כשנותנים לקוג׳ימה להתפרע עד הסוף בלי להיות מוגבל למטאל גיר אה. הייתי מת לבלות יום אחד במח של הבנאדם הזה כדי להבין איך הוא מגיע להזיות האלה.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 30 מאי 2019, 12:57

גירסת האספנים
200$
ובובה מאוד מטרידה...
תמונה

https://www.polygon.com/2019/5/29/18644 ... n-baby-ps4
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 מאי 2019, 13:02

חחח מעניין אם יש גירסה ב-1000 דולר שמגיעה עם עובר אמיתי, עטופה בחבל טבור מיובש :D

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 30 מאי 2019, 14:05

לא יודע אם מישהו שם לב אבל גיירמו דל טורו הוא לא הבמאי קולנוע היחיד שקוג'ימה גייס למשחק, ההוא בטריילר עם המשקפיים זה ניקולס וינדינג רפן - הבמאי של ברונסון ודרייב, בין היתר.

לכל מי שדאג פה בקשר למולטיפלייר לא נראה לי שיש ממה לחשוש זה נשמע כמו ההודעות בדארק סולס, לא משהו קריטי או מחייב -
Help other travellers without ever crossing paths via asynchronous online gameplay. Send supplies, share safe houses and walk in the footsteps of fellow couriers to reunite civilisation.

ו 20 שניות של גיימפלי חדש מהטריילר היפני -

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 30 מאי 2019, 15:40

חדשות טובות בקשר לאונליין אבל האם זה אומר שיהיה מדובר במשחק קשה יותר סטייל אותו דארק סול? אולי יעצבו אותו ככה שתצטרך עזרה מאחרים כדי לצלוח כמה מהאתגרים הקשים שם. מקווה מאוד שלא.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 מאי 2019, 16:23

אני דווקא מקווה שזה לא יקל יותר מדי
נגיד בבורדרלנדס 2 פעם מישהו סתם ככה זרק לריצפה לידי מלא מלא נשקים הכי טובים שיש בערך (עבורי, באותה תקופה) והפך אותי בשנייה למכונה בלתי ניתנת לעצירה (: זה היה כל כך כיף באותו יום, אבל לא הרבה זמן אחר כך קצת התבאסתי שהלך האתגר.
כמובן שיכולתי פשוט לזרוק את הנשק ולשכוח מזה, אבל זה לא באמת עובד ככה :/
במשחק של קוג׳ימה זה יהיה הרבה יותר מבאס
נערך לאחרונה על ידי Laskin ב 30 מאי 2019, 21:41, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 מאי 2019, 17:44

idan כתב:לא יודע אם מישהו שם לב אבל גיירמו דל טורו הוא לא הבמאי קולנוע היחיד שקוג'ימה גייס למשחק, ההוא בטריילר עם המשקפיים זה ניקולס וינדינג רפן - הבמאי של ברונסון ודרייב, בין היתר.

תסתכל 4 הודעות מעליך :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 30 מאי 2019, 17:44

הבחור שהדליף את תאריך היציאה של DS אתמול טוען שהמשחק למעשה אקסקלוסיבי זמני לפס4,וייצא בהמשך לפי-סי בתקופה שבין חצי לשנה אחרי היציאה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 מאי 2019, 17:46

Uncle Pey'j כתב:הבחור שהדליף את תאריך היציאה של DS אתמול טוען שהמשחק למעשה אקסקלוסיבי זמני לפס4,וייצא בהמשך לפי-סי בתקופה שבין חצי לשנה אחרי היציאה.

מעניין, בדיוק השמועות שרצו עליו עוד מיום ההכרזה. אמן, אני לא אצטרך לחכות לפס5 :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 30 מאי 2019, 18:49

זו לא הייתה שמועה... הוא הוכרז כמשחק ps4 ו PC.. אח"כ הם אמרו משהו כמו" על הפיסי נדבר אח"כ".
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 מאי 2019, 18:54

אפילו יותר טוב :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 מאי 2019, 20:31

נראה לי שזה יהיה חצי שנה עד שנה אחרי שהפס5 תהיה בחוץ... סוני ירצו לשמור על המשחק הזה בלעדי בתחילת הדור הבא.
כמובן, בתנאי שהוא יצא ממש טוב... אני גם די בטוח שזו ה-רכישה הבאה מבחינת סוני... מבחינת קוג׳ימה - אין לדעת. מניח שסוני עשו הכל כדי להניח את הקרקע ולגרום לו להרגיש שזה ישתלם לו

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 יוני 2019, 10:32

Stick כתב:המשחק הוכרז בדצמבר 2015. אם הוא יוצא בנובמבר 2019 אז אלו 4 שנים של פיתוח, לפחות על הנייר.
האם הוא פותח כל הזמן הזה? האם קוג'ימה חשב עליו בכלל עוד במהלך ההסתבכות עם MGS 5? אלו דברים שאי אפשר לדעת. אנחנו רק יודעים שהוא הוכרז 4 שנים לפני תאריך היציאה שמדברים עליו כרגע.

טוב, אז יש לנו לפחות אישור רשמי לגבי הויכוח הקטן הזה, ומסתבר שיש דברים שכן אפשר לדעת, אם רק יספרו לנו :P

https://gearnuke.com/death-strandings-d ... two-years/

הפיתוח בפועל לקח (או יותר נכון ייקח) פחות מ-3 שנים, הם התחילו ממש לעבוד עליו רק אחרי שסיימו את המעבר למשרדים החדשים, בינואר 2017

הוא גם הודה לגרילה על המנוע שלהם...

עד אז הפרוייקט היה די בראש שלו, והוא היה עסוק בעניינים שקשורים להקמת הסטודיו, יצירת הCG הראשוני, גיוס עובדים, השחקנים, חיפוש אחר מנוע וכו'... בפועל הם ישבו ועבדו על המשחק עצמו רק לפני שנתיים וחצי מהיום, בקושי.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 28 אורחים