PS4 | הנושא הרשמי 2

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: PS4 | הנושא הרשמי 2

הודעהעל ידי DrKeo » 03 אוגוסט 2019, 14:02

טרוי בייקר, נולן נורת' ואיימי האנינג מדברים במשך 30 דק' על אנצ'רטד 1:
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 19 אוגוסט 2019, 22:05

וואו וואו וואו:

מהלך מצוין של סוני,זה ממש מתבקש אחרי ספיידרמן.
עריכה: יאפ,זה אמיתי!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אוגוסט 2019, 22:08

מתבקש, הם עובדים 90% עם סוני כבר 25 שנים. אישית אני לא סובל את המשחקים שלהם ואני גם לא חושב שמשהו ישתנה יותר מדי כי ממילא הם מפתחים כמעט רק לסוני אבל זה טוב לראות שסוני עדין מוכנה לפתוח את הארנק.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 19 אוגוסט 2019, 22:46

וואו איזה מגהטון! סלחו לי על הפאנבואיות אבל לדעתי זו רכישה יותר משמעותית מכל הרכישות של מייקרוסופט גם יחד (טוב נו נוריד קצת מההייפרבול ונרחיב - כל הרכישות שלהם מינוס נינג׳ה ת׳יאורי, אולי...)

מפתחת מעולה שאחרי ספיידרמן גם הוכיחה שיש לה את הפוטנציאל להיות ספקית AAA מהרמות הכי גבוהות. מהלך אדיר (ומתבקש) של סוני.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 19 אוגוסט 2019, 23:05

באמת מתבקש, רכישה מוצלחת. מאוד אהבתי את המשחקים שלהם בדור הזה, בדגש על ראצ'ט.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 אוגוסט 2019, 23:14

נהדר... מקווה שספיידרמן 2 יראה קפיצה אדירה על פני הראשון

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 20 אוגוסט 2019, 00:10

ההימור שלי- רמדי הבאים בתור אצל סוני. היו שמועות עליהם לפני כמה חודשים,ונראה שיש התחממות ביחסים בניהם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 אוגוסט 2019, 00:17

לדעתי קוג׳ימה הרבה יותר מתאים, אבל אחרי הטריילרים האחרונים והגיימפליי שהרגע יצא - אני לא יודע למה לצפות כבר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 אוגוסט 2019, 00:22

bling כתב:וואו איזה מגהטון! סלחו לי על הפאנבואיות אבל לדעתי זו רכישה יותר משמעותית מכל הרכישות של מייקרוסופט גם יחד (טוב נו נוריד קצת מההייפרבול ונרחיב - כל הרכישות שלהם מינוס נינג׳ה ת׳יאורי, אולי...)

מפתחת מעולה שאחרי ספיידרמן גם הוכיחה שיש לה את הפוטנציאל להיות ספקית AAA מהרמות הכי גבוהות. מהלך אדיר (ומתבקש) של סוני.

ההפך לדעתי, אינסומניאק היא הרכישה הכי משעממת EVER, זאת גם החברה האחרונה שצריכה רכישה כזאת.
1) הם מהחברות העצמאיות היותר עמידות ושעובדת המון כך שזה לא בדיוק הצלה של חברה או עזרה להתפתחות שלה.
2) הם עושים 90% מהעבודה שלהם ממילא עם סוני אז זה לא שסוני הרוויחה פה איזה בלעדי או משהו, משחקים שלהם ממילא בלעדיים לסוני 90% מהזמן.
3) הם כבר עושים AAA עם הרבה פוליש ולדעתי AAA די MEH ואני בספק אם הרכישה הזאת תשפיע על האיכות משחקים שלהם.

זה קצת כמו הרכישה של PLAYGROUP בצד של מיקרוסופט, מה זה משנה אם ממילא הם עושים משחקים בייסיקלי רק להם? כלומר חוץ מזה שPLAYGROUND עושים משחקים מדהימים ואינסומניאק לא ממש :)

אה כן, ובבקשה סוני תתרחקו מרמדי - תודה :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 אוגוסט 2019, 08:23

אתה מערבב בין הדיעה האישית שלך כמישהו שלא אוהב את המשחקים שלהם לבין החשיבות של הרכישה, קודם כל הם כן התחילו לפזול למקומות אחרים ואי אפשר לדעת מה העתיד היה מביא איתו מבחינת הבלעדיות, מספיק AAA מולטיפלטפורם להיט סטייל ספיידרמן שהיו מוציאים וכבר הרכישה הזו או בלעדיות לסוני היתה הולכת פייפן.

רק בדור הזה הם עשו בלעדי עבור מייקרוסופט, וזה בהחלט היה יכול לחזור על עצמו גם בעתיד. הרכישה הזו נועלת אותם וסוגרת עבור סוני אולפן מעולה (שוב, הדיעה שלך עם כמה שלגיטימית לא יכולה לערער על העובדה הזו, הציונים והיוקרה שלהם מדברים בעד עצמם) שרק הרגע הוציא AAA ענקי בסדרי גודל שמעטים מגיעים אליו ככה שאפשר לאמר שמבחינת חשיבות הם לא רואים גם את פלייגראונד ממטר כי עם כל הכבוד, פורצה נישתי יחסית למשחק כמו ספיידרמן האחרון.

וכמובן, שרכישה כזו כן תגדיל את הפוליש שלהם (בתקווה) כי הם עדיין לא נוטי דוג או גרילה או סנטה מוניקה מהבחינה הזו ולכן יש לאן להתקדם.

וסלח לי שאני מסתכל על זה נטו מהזווית של סוני (וגם השחקנים של סוני שיהנו מרמות הפקה טובות יותר) ולא מהזווית האלטרואיסטית של תרומה לתעשייה, זה לא מפעל צדקה זה ביזנס ובסכ״ה כן יצא משהו טוב מהמהלך הזה עבור רוב חובבי אינסומניאק אז אני לפחות לא רואה פה גם נזק גדול.

חוץ מזה דיעה אישית שלי - הם ממש ממש אחלה של אולפן והמשחקים שלו (בעיקר ראצ׳ט אבל גם ספיידרמן אני בטוח אוהב) מדברים אלי הרבה יותר מכל הליינאפ שמייקרוסופט רכשו מינוס נינג׳ה, ואני גם מאמין בפוטנציאל וביכולות שלהם וגם בחשיבות שלהם יותר מהאולפנים שמייקרוסופט רכשו אז כל אחד ודעתו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 אוגוסט 2019, 10:02

יש להם בהחלט לאן להתקדם, וספיידרמן 2 יהיה המבחן הראשון שלהם, וכמו שכבר אמרתי אני לא חושב שייקח הרבה זמן עד שיגיע...
כן, לקנות סטודיו AA ומטה זה יותר אמיץ ויכול להביא לתוצאות יותר מפתיעות, אבל זה לוקח הרבה זמן לבנות את זה, לפעמים זה לוקח דור שלם, ולפעמים זה מתברר ככשלון. פה זה יותר ללכת על בטוח, לקנות סטודיו AAA שעושה משחקי 8, ולהפוך אותם לסטודיו של 9... את זה אני מאמין שסוני יכולה לעשות, ודי מהר.
אני חושב שהם גם קצת פחדו שמיקרוסופט תפנה אליהם. אבל בגלל הזכיון של ספיידרמן, זה כבר היה די מתבקש. מה, הם יחזרו לעשות משחקים שמוכרים 4 מליון יחידות אחרי זה? למה להם? מניח שגם בזכות הזכיון העסקה הייתה יחסית זולה לסוני.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 אוגוסט 2019, 10:30

בוא נאמר את האמת, כל מחזיק קונסולה מתלהב ושמח הרבה יותר מהאופציה של לרכוש אולפן AAA טוב ולשפר אותו מאשר איזה הימור אקזוטי ו״אמיץ״ על אולפן אינדי שיהפך לדבר הבא...

גם אנשי האקס בוקס יתלהבו פי מיליון מהכרזה על רכישת רמדי מאשר הכרזה על רכישת אולפן אינדי חביב או אפילו ברמת A כמו דאבל פיין.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 אוגוסט 2019, 10:37

יש מעטים שכן הייתי מתרגש יותר, למרות שהם לא AAA. נגיד PLAYDEAD או MOBIUS עכשיו אחרי ששיחקתי בOUTER WILDS... אבל אלו חברות שכנראה לא יצליחו להביא יותר ממשחק אחד בדור.
מצד שני, גם סנטה מוניקה הייתה במצב הזה בדור הזה, גם פוליפוני... אמנם מצופה מהם ליותר בדור הבא, ועדיין... אני באופן אישי מעדיף OUTER WILDS 2 עם RT וגרפיקה מטורפת ותמיכה בVR מאשר ספיידרמן 2 ו-3 ביחד :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 אוגוסט 2019, 10:56

טוב נו אולי לא כל בעל קונסולה אלא רובם המוחלט.

לא שיחקתי ב OW המדובר כל כך פה, אני רואה שיש לו ממוצע שלא תואם כל כך את הסופרלטיבים פה אבל זה כנראה שטחי מצידי לשפוט אותו ככה.

בכל אופן ברור שהוא נישתי הרבה יותר מאשר מה שאינסומניאק מכוונת אליו לכן מה שאמרתי לגבי החשיבות ולגבי זה דהרוב יותר ישמחו מרכישה של אולפן כזה על פני אינדי עדיין עומד בעינו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 אוגוסט 2019, 11:03

אני אתקוף את זה מכיוון אחר, אתם חושבים שאינסומניאק עובדים עכשיו על ספיידרמן 2 או משחק אחר במקום? כנראה ספיידרמן 2. ספיידרמן 2 היה יוצא לקונסולה שהיא לא הפס5? כנראה שלא. ספיידרמן 2 יהיה (בתקווה) עלית מדרגה באיכות לעומת הראשון? כנראה שכן. אז זאת פחות או יותר הנקודה שלי, שהחברה נקנתה והשיירה עוברת, לא השתנה הרבה מבחינתנו. הם תמיד היו עם גב כלכלי מעולה, תמיד לא הייתה חסרה להם עבודה, הם תמיד עבדו בתקציבים גבוהים והם תמיד עבדו עם סוני חוץ מאשר כמה יוצאי דופן.

בנוגע להשוואה לפלייגראונד, אני לא חושב שאינסומניאק מעולם עשתה משחק ברמה של פורצה הורייזן 3 ו-4 אבל זה כבר עניין של טעם. אני משער שברגע שיוכרז הrpg של פלייגראונד תהיה לנו נקודת השוואה טובה יותר.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 אוגוסט 2019, 17:21

סבבה עם ספיידרמן 2 אתה צודק וכנראה שסוני גם ככה היו מכוסים לשנתיים שלוש הקרובות אבל מה הלאה? מבחינתי זה כמו שסוני רכשה את נוטי דוג למרות שעבדה רק איתם (ופה זה קצת יותר קיצוני כי אינסומניאק כן ״פזלה״), פשוט מהלך טוב ומתבקש שעושה secure למפתחת מצויינת שבתקווה תהפך גם למדהימה עם הזמן. מבחינתי זה יותר מרגש מרכישת אולפן אינדי כזה או אחר אבל כל אחד ודעותיו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 אוגוסט 2019, 21:09

bling כתב:סבבה עם ספיידרמן 2 אתה צודק וכנראה שסוני גם ככה היו מכוסים לשנתיים שלוש הקרובות אבל מה הלאה? מבחינתי זה כמו שסוני רכשה את נוטי דוג למרות שעבדה רק איתם (ופה זה קצת יותר קיצוני כי אינסומניאק כן ״פזלה״), פשוט מהלך טוב ומתבקש שעושה secure למפתחת מצויינת שבתקווה תהפך גם למדהימה עם הזמן. מבחינתי זה יותר מרגש מרכישת אולפן אינדי כזה או אחר אבל כל אחד ודעותיו.

הסיבה שהשוואתי לפלייגראונד היא שהמצב מאוד דומה, חברה שממיילא עובדת עם מיקרוסופט כל הזמן אז הרכישה בוצעה והשיירה עוברת, לא ממש שמים לב שהייתה רכישה. אולי מה שכן יגיע מהרכישה הזאת הוא יותר פוקוס, כלומר במקום צוות על ראטצ׳ט וצוות על ספיידרמן ואולי כמה צוותים קטנים למשחקי vr ומובייל, הם יתרכזו בaaa אחד ענק או שניים במקביל.

אבל בכלליות אני חושב שמבחינת התמונה הגדולה זה ״מכה בכנף״ (מבחינה חיובית, כן?) לאינסומניאק/סוני, בסוף כמעט כלום לא ישתנה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 אוגוסט 2019, 02:20

אני לא יודע, אולי זה רק צירוף מקרים, אבל אולי הידיעה שמארוול וסוני כבר לא משתפות פעולה על ספיידרמן הקולנועי היא הטריגר להכרזה המוקדמת יותר שסוני רכשו את אינסומניאק? אנחנו הרי לא באמת יודעים מה היו פרטי ההסכם בין שתי החברות בנוגע לבלעדיות של ספיידרמן, ואם הכוח היה בידיים של מארוול אז אולי תאורתית לא הייתה להם כל סיבה להשאיר את הסיקוול בלעדי. אבל עכשיו, אם מארוול ירצו שאינסומניאק תמשיך את ההתחלה המוצלחת שלהם, כמובן שבמצב הנוכחי מחויב שת"פ בין מארוול לסוני.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אוגוסט 2019, 03:07

Stick כתב:אני לא יודע, אולי זה רק צירוף מקרים, אבל אולי הידיעה שמארוול וסוני כבר לא משתפות פעולה על ספיידרמן הקולנועי היא הטריגר להכרזה המוקדמת יותר שסוני רכשו את אינסומניאק? אנחנו הרי לא באמת יודעים מה היו פרטי ההסכם בין שתי החברות בנוגע לבלעדיות של ספיידרמן, ואם הכוח היה בידיים של מארוול אז אולי תאורתית לא הייתה להם כל סיבה להשאיר את הסיקוול בלעדי. אבל עכשיו, אם מארוול ירצו שאינסומניאק תמשיך את ההתחלה המוצלחת שלהם, כמובן שבמצב הנוכחי מחויב שת"פ בין מארוול לסוני.

העסקה בין סוני למארוול עדין לא סגורה/נפלה, זה עדין בתהליכים. לעומת זאת הקניה של אינסומניאק כבר סופית וזה כנראה היה הליך של חודשים. כלומר כנראה שאין קשר בין השניים. האמת שגם אם העסקה הייתה נופלת לא צריך להיות קשר בין השניים, אין לאינסומניאק כנראה שום זכות או החזקה במשהו שקשור בכלל לספיידרמן והאמת שגם לא לסוני בעולם משחקי הוידאו.

אני משער שמארוול יכולים לעשות מה שהם רוצים עם ספיידרמן של הפס4, ספיידרמן 2 יכול להיות מפותח מולטיפלטפורם על ידי כל חברה שהם רק ירצו. אינסומניאק הם רק שכירי חרב.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 אוגוסט 2019, 09:45

DrKeo כתב:
bling כתב:סבבה עם ספיידרמן 2 אתה צודק וכנראה שסוני גם ככה היו מכוסים לשנתיים שלוש הקרובות אבל מה הלאה? מבחינתי זה כמו שסוני רכשה את נוטי דוג למרות שעבדה רק איתם (ופה זה קצת יותר קיצוני כי אינסומניאק כן ״פזלה״), פשוט מהלך טוב ומתבקש שעושה secure למפתחת מצויינת שבתקווה תהפך גם למדהימה עם הזמן. מבחינתי זה יותר מרגש מרכישת אולפן אינדי כזה או אחר אבל כל אחד ודעותיו.

הסיבה שהשוואתי לפלייגראונד היא שהמצב מאוד דומה, חברה שממיילא עובדת עם מיקרוסופט כל הזמן אז הרכישה בוצעה והשיירה עוברת, לא ממש שמים לב שהייתה רכישה. אולי מה שכן יגיע מהרכישה הזאת הוא יותר פוקוס, כלומר במקום צוות על ראטצ׳ט וצוות על ספיידרמן ואולי כמה צוותים קטנים למשחקי vr ומובייל, הם יתרכזו בaaa אחד ענק או שניים במקביל.

אבל בכלליות אני חושב שמבחינת התמונה הגדולה זה ״מכה בכנף״ (מבחינה חיובית, כן?) לאינסומניאק/סוני, בסוף כמעט כלום לא ישתנה.

גם פלייגראונד רכישה חשובה עבור מייקרוסופט כי אתה רואה שכבר מרחיבים אותם ושיוצא מזה RPG חדש וכו׳. אם הם יוכיחו את עצמם מחוץ לפורצה אז זה יופי של אס.

כמו שאמרתי אני ממשיל את זה לנוטידוג שנרכשה על ידי סוני, אני מקווה לפחות שבמקרה של אינסומניאק המצב יהיה דומה ונראה שיפור גדול אצל מפתחת טובה מאוד גם ככה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 אוגוסט 2019, 11:32

אני חושב שכן יש לסוני איזו תכנית גדולה למשחק ספיידרמן שיישתלב עם הסרטים הבאים, אבל תכל'ס, הייתי מעדיף בהרבה שיעבדו על משחק של הSPIDERVERSE כי זה היה סרט הספיידרמן הכי טוב אי פעם בהפרש גדול (בלשון המעטה), ואני חושב שהסגנון האמנותי הזה יהיה מושלם למשחק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אוגוסט 2019, 13:17

bling כתב:
DrKeo כתב:

גם פלייגראונד רכישה חשובה עבור מייקרוסופט כי אתה רואה שכבר מרחיבים אותם ושיוצא מזה RPG חדש וכו׳. אם הם יוכיחו את עצמם מחוץ לפורצה אז זה יופי של אס.

כמו שאמרתי אני ממשיל את זה לנוטידוג שנרכשה על ידי סוני, אני מקווה לפחות שבמקרה של אינסומניאק המצב יהיה דומה ונראה שיפור גדול אצל מפתחת טובה מאוד גם ככה.

פלייגראונד עובדת על הrpg עוד הרבה לפני הרכישה. משום מה כל חברה שסוני רוכשת מדברים על ״תהפוך לנוטידוג״ אבל חוץ מנוטידוג אף חברה של סוני לא ״הפכה לנוטידוג״.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 אוגוסט 2019, 14:11

לא, אבל זה הליך... תראה את סאקר פאנץ' - שעברו מסליי קופר בתקופת הPS2 שנראה כמו משחק ילדים סל שיידינג פשוט יחסית, למשחק עולם פתוח יחסית מורכב עם כוחות על בPS3 ובהשקה של 4, ועכשיו הם עושים משהו, שלפחות ברמת ההפקה - הוא לגמרי ברמה הגבוהה ביותר בתעשייה. לקח 2 דורות אבל הם הגיעו לזה.
גם אינסומניאק, אמנם עשו משחקים יפים יותר ועם הפקה גדולה יותר כבר בדור הPS2, אבל הם התקדמו יפה תחת ההסכם מול סוני, וספיידרמן גם כן המשחק הראשון שלהם שממש בהפקה ענקית, ואפשר לנחש שעם סוני נקבל שדרוג נוסף.
לגרילה היה רק את הכשרון הטכני בהתחלה, סוני עשו טעות איתם וניסו להכווין אותם לכיוון ה"היילו קילר" וברגע ששיחררו אותם ונתנו להם חופש יצירתי הם הביאו משחק שאמנם יש הרבה מה לשפר בו, אבל גם כן נמצא בטופ של הטופ מבחינת הפקה, ובעיניי וגם בעיני הממוצע שלו (89 בMC) - מדובר בעליית מדרגה מאוד מאוד רצינית.
סנטה מוניקה לעומת זאת - בהחלט הגיעה לרמה הזו בדור הזה, וזה משהו שקשה להתווכח איתו לדעתי.

האם מישהו שם הוא כבר נוטי דוג? לא, מלבד סנטה מוניקה שבערך כן. מה לעשות, מדובר במפתחת אולי הכי טובה ועקבית בתעשייה כולה, אבל שאר המפתחות של סוני כן מצמצמות את הפער, שהיה לא קטן ב-2 הדורות האחרונים.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 אוגוסט 2019, 14:24

אבל כל המפתחות בעולם בערך שלא מפיצות עצמאית גדלו בהפקות שלהן. כל עולם הגיימינג התפתח. גם המפתחת של מטרו לדוגמה עברה ממשחק לינארי בתוך מנהרות למשחק סמי עולם פתוח עצום עם סביבות מגוונות, וסוני לא קנו אותם..

מה שאתה מדבר עליו לאסקין אלו ערכי הפקה. כלומר, סוני הם גב כלכלי עצום אז ברור שככל שסוני ישקיעו יותר כספים בפיתוח פנימי של משחקים זה = הפקות גדולות יותר של משחקים. קיאו מדבר על איכות, ונכון לכרגע, עובדתית, אין לסוני שום מפתחת של 9 ומעלה מלבד SM וND. הגודל ואפילו היצירתיות של המשחקים לא משנים, זה נטו עניין כלכלי, כמעט טכני.. אם סוני יתנו לSP תקציב מטורף אז המשחק שלהם יהיה הפקה מדהימה עם עולם פתוח ואנימציות פנים שנעשו בלכידת תנועה. העובדה שהם מפתחים את הפרויקט הגדול שלהם כבר דור שלם היא נקודה לרעתם, ולגבי האיכות הסופית אנחנו כמובן לא יודעים כלום.

אישית אגב, אני חושב שאינסומניאק הם כרגע המפתחת השלישית באיכותה אצל סוני. אולי שכחתי משהו, אבל מבחינה איכותית הם עולים לדעתי על גרילה ועל SP. ובכל זאת, ספיידרמן הוא בעיניי שיא היצירה שלהם עד עכשיו, והוא לא יותר ממשחק טוב. שזה אחלה, אבל איפה הם ואיפה ND..

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 אוגוסט 2019, 14:45

לא, לא כולן. סמאש למשל נראה ומשחק אותו דבר כבר 4 דורות בערך, למרות שמורטל קומבט לא.
גם COD נשאר בערך אותו הדבר בהתאם לתקופה. גם היילו בערך מאז ומתמיד היה בטופ של הטופ מבחינת ההפקה והתמקד באותם אספקטים. גם גירס.
יש חברות שדי צעדו במקום מבחינת ההתפתחות שלהן ויש שבצורה עקבית עלו ועלו. יש כאלה גם שעלו ואז ירדו ואז שוב עלו.
וזה לא רק ערכי הפקה, זה רמת מורכבות של גיימפליי והעולמות וההנאה. נגיד סאקר פאנץ' לא רק קיבלה תקציב גדול יותר, היא עברה לסגנון אחר לגמרי, רציני הרבה יותר.
אגב, דוגמא טובה לחברה של סוני שצועדת במקום - פוליפוני.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 50 אורחים