PS4 | הנושא הרשמי 2

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: PS4 | הנושא הרשמי 2

הודעהעל ידי bling » 23 ספטמבר 2019, 13:27

אל תשכחו שכל העסק הוא כולה 20 דקות שמלבד TLOU2 אני בטוח שגם יוקדשו לדברים לא כאלו מעניינים שאנחנו יודעים עליהם ושנמצאים בפיתוח (למשל משחקי אינדי וכאלה)

צריך להוריד ציפיות לגבי כמות הדברים החדשים/מרגשים שנראה שם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 ספטמבר 2019, 14:39

רגע חברים, יש אירוע TLOU2 לעיתונאים מאחורי דלתיים סגורות מחר שבו הם יראו ממש את TLOU2. בנפרד לגמרי יש סטרים של פלייסטיישן, אני לא לגמרי בטוח מה הקשר בין השניים אבל אני משער שבאירוע עיתונאים ישחקו ובסטרים או שיהיה גיימפליי דמו או טריילר חדש ובסיום חשיפה של התאריך יציאה. לסטרים עצמו אני לא מפתח ציפיות כי השניים הקודמים היו משעממים במיוחד.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 ספטמבר 2019, 16:06

אבל הסטרים זה כל מה שיש לנו מחר :(

אתה אומר שמחר גם נקבל הרבה מידע מהאירוע עיתונאים או שזה סגור ומי יודע מתי יוסר האמברגו של זה?

אני מקווה שסוני תשתפר מסטרים לסטרים וכבר מחר נקבל עריכה טובה ותוכן ברמה גבוהה ושזה לא ירגיש כמו איזו מצגת PowerPoint.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 ספטמבר 2019, 16:09

bling כתב:אבל הסטרים זה כל מה שיש לנו מחר :(

אתה אומר שמחר גם נקבל הרבה מידע מהאירוע עיתונאים או שזה סגור ומי יודע מתי יוסר האמברגו של זה?

אני מקווה שסוני תשתפר מסטרים לסטרים וכבר מחר נקבל עריכה טובה ותוכן ברמה גבוהה ושזה לא ירגיש כמו איזו מצגת PowerPoint.

מחר יש אירוע עיתונאים סגור, אין לי שמץ אם יש עליו אמבארגו או כל דבר אחר אבל מחר עיתונאים הולכים לראות באירוע סגור את המשחק ואם הוא יוצא בפברואר הם כנראה יראו לא מעט משחק :)

תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 ספטמבר 2019, 16:12

מקווה שהכל יצא במקביל מחר כי אם זה רק הסטרים עם טריילר ותאריך אז זה נחמד אבל קצת לא עומד בכל הבילד אפ שהם יוצרים פה עם כל הספירה לאחור והטיזרים.

מה שבטוח זה שגם אם יש אמברגו אנחנו צפויים לפחות לקבל לא מעט ציוצים סתומים ומלאים בהייפ עד לרגע הורדת האמברגו כמו שקורה אחרי תצוגה סגורה של כל משחק מצופה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 ספטמבר 2019, 21:09

אז יש כן 2 חשיפות שונות... יופי.
מנחש שהעיתונאים ישחקו בו בבוקר או משהו ורק אחרי הטריילר של הstate of play האמברגו ירד? או בoutbreak day שיהיה ביום שישי.
איזה כיף :)

אגב, לדעתי גם נקבל מחר תאריך לdreams

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 ספטמבר 2019, 21:33

אני לא יודע אם הייתי קורא לזה שני אירועים שונים, לדעתי זה כמו חיקוי של E3, כלומר בסטרים יראו מה שמראים ב-E3 במסיבת עיתונאים ובאירןע עיתונים הם יעברו משהו דומה לפגישות מאחורי דלתיים סגורות ב-E3 אחרי המסיבות עיתונאים. כלומר אנחנו נקבל טריילר או גיימפליי, תצוגה כלשהי, והעיתונאים יקבלו יותר וידברו על זה באתרים שלהם או בפוסקאסטים.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 ספטמבר 2019, 21:42

אנחנו לא נקבל יותר מטריילר סיפור מחר, אני חותם על זה.

מה שכן האמברגו של האירוע עיתונאים לא אמור להיות רחוק מדי, יכול להיות עוד השבוע יצא משם מידע רב, כנראה בלי גיימפליי B-roll כי אני חושב שזה משחק גדול מדי מכדי שסוני תזרוק גיימפליי סתם ככה כרקע ל previews אבל כן נלמד הרבה על המשחק בתקווה עוד השבוע.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 ספטמבר 2019, 11:18

או שזה סתם השעון של ג'ואל, או שהמשחק יוצא ב-2/3 או 3/2... אולי 15/2... או משהו :D

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 ספטמבר 2019, 13:22

סוני עשו טעות ושחררו לPSN את הדמו של MEDIEVIL שכנראה תכננו להכריז ולשחרר אותו בהפתעה היום בערב... אז הם הסירו את הדמו, בינתיים.
https://twistedvoxel.com/medievil-demo-psn-japan/

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 24 ספטמבר 2019, 23:15

סיב 6 בדרך לקונסולה :) 22 בנובמבר עם ההרחבות.
ודה שואו 19 מגיע לפלוס, פעם ראשונה שאני מתבאס שאין לי מנוי :( גם TLOU יגיע.

עריכה: TLOU2 ב-21.2.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 ספטמבר 2019, 23:29

איזה טריילר מגניב. לא אצפה בו שוב למרות שממש בא לי :)
נראה משחק מדהים, לא יכול לחכות.
מה שן, היו שם כמה סצינות שנראות כאילו עשו רימייק למשחק הראשון. זה שעשע אותי.

אבל תכל׳ס הכי מגניב זה הArise הזה. איזה יופי של משחק. גם עם גיימפליי סביר מינוס אני קונה אותו רק בגלל איך שהוא נראה :) סוג של הגרסה החיובית והצבעונית של אינסייד המדכא והאפל.

גם המשחק המשונה הזה humanity נראה כיף.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 24 ספטמבר 2019, 23:56

אולי עד שהוא ייצא אני אצליח להתקדם ב TLOU הראשון...
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 ספטמבר 2019, 01:05

הטריילר עלה על הציפיות שלי, זאת אומרת ידעתי שבטח נקבל טריילר סיפור עם תאריך אבל היה בטריילר סיפור הזה לא מעט תוכן וגיימפליי אז הוא הרגיש מאוד עסיסי למרות שזה כולה 3 דקות.

חייב להודות שמבחינה גראפית לפעמים המשחק נראה מדהים ולפעמים די בינוני, כנראה בגלל סביבות חד גוניות בחלק מהמקרים.

לא משנה זה הולך להיות מדהים. המשחק הכי ארוך ומושקע בתולדות נוטי דוג, 2 פאקינג דיסקים של תוכן מרוב שהוא מאסיבי!

תחשבו על זה, לא היה חסר טונות של תוכן באנצ׳רטד 4 ובכל זאת הכל נכנס לדיסק 1, איזו הרפתקאה אפית מחכה לנו ב TLOU2!

אה כן והיום העיתונאים משחקים באירוע סגור בלא פחות מ 3 שעות מהמשחק ונחשו מה? האמברגו של האירוע יורד כולה עוד יומיים בחמישי, יום ה Outbreak השנתי של המשחק. אנחנו נקבל המון רשמים והרבה גיימפליי שלהם מה 3 שעות האלו! למי שנמצא בבלקאאוט כדאי להסתתר ב 26 בספטמבר...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 ספטמבר 2019, 02:28

TLOU2 נראה פשוט מטורף, פשוט מטורף. לפחות אני צריך לחכות רק 9 חודשים בכדי לשחק בו :?

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 25 ספטמבר 2019, 05:18

תגידו, אתם גם חושבים שמה שהם ניסו לרמוז בקשר לחברה של אלי זאת הטעייה מכוונת? נראה כמו ספויילר גדול מידי בשביל לחשוף בטריילר.. את האירוע המכונן בתחילת המשחק הראשון הם שמרו בסוד עד כמה שאני זוכר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 ספטמבר 2019, 07:08

אני מת לשמוע רשמים, אבל לא על הסיפור, רק גיימפליי ואנימציה וכד׳... לגבי הטעייה - אפשרי אבל לא נראה לי. יכול להיות שהיא נחטפה ולא נרצחה :) או משהו... מה שמעניין אותי זה גם הדמות שהייתה בטריילר הראשון של המשחק, שאמורה להיות אמא שלה או משהו. איך כל זה קשור לאלי, דינה וג׳ואל.
מה שכן, אם זה היה ה-קטע בפרולוג אז לא היינו חוטפים ספוילר כזה לפנים. יש להם עוד הרבה הפתעות, בזה אני משוכנע

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 ספטמבר 2019, 09:04

ראיתי את הטריילר עוד כמה פעמים מאז ובתנאים נורמלים יותר על מסך הטלוויזיה, הוא פשוט נראה מדהים, אין שום שנמוך מבחינת האנימציות וגם מבחינת הגראפיקה (ברגעים היפים של הטריילר, כי יש כמה שפחות אבל כנראה שזה הגיוני כשמדובר המשחק כזה מאסיבי) ביחס לגיימפליי חשיפה ואלו בשורות מעולות כי המון היו סקפטיים בזמנו ברחבי האינטרנט לגבי האנימציות והפידלטי (theme שחוזר על עצמו בדור הזה שנחשב לכזה ״חלש״ בפי חלק מהאנשים ;) ) אבל נחכה לגיימפליי שנקבל בחמישי כדי באמת לשפוט איך המצב שלו היום לעומת החשיפה.

כמובן שאני כן מצפה ל ״דאונגרייד״ מאסיבי בגיימפליי עצמו (שעליו היו הכי הרבה סקפטיים ובצדק, גם אני אחד מהם :)) אבל כל מי שעוקב אחרי נוטי דוג כבר מודע לסגנון החשיפה שלהם ויודע לקחת את זה בערבון מוגבל, אפילו את הגיימפליי חשיפה של אנצ׳רטד 4 די בלתי אפשרי לשחזר למרות שכל המכניקות שהוצגו שם נמצאות במשחק אז בטח שהגיימפליי המושלם של TLOU2 יהיה בלתי אפשרי לשחזור אבל אנחנו נחווה ניצוצות ממנו במהלך המשחק ולטעמי, אם נשפוט על פי ההיסטוריה זה כבר עושה את הגיימפליי לאחד הטובים בשוק.

תענוג לראות איך כל האויבים כל כך מפורטים, הקליקרים אשכרה נראים כמו שהאמן רצה שיראו, על הפס3 הם היו נראים כמו עיסה לא ברורה, מכוערים ברמות אבל לא בקטע טוב, ב TLOU2 הם ושאר האויבים נראים מדהים וסופר מפורטים, נורא כיף לעיניים אחרי האכזבה הוויזואלית שהיתה לי מהמשחק הראשון בזמנו.

ניל אמר שמה שראינו אפילו לא מגרד את השטח, ברור שמדובר במסע נקמה של אלי אבל יכול להיות מאוד שהטריילר מטעה אותנו ביודעין לגבי הנסיבות של הכל.

מחכה לגיימפליי בקוצר רוח.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 ספטמבר 2019, 09:24

אני לא התאכזבתי מהגרפיקה של הראשון, הסיפור כל כך סחף אותי שלא ממש שמתי לב למראה המרוח והמטושטש ופשוט ראיתי את התמונה השלמה. רק כשראיתי את גירסת הפס4 הבנתי על מה אנשים מדברים.

אני בטוח שהפעם הביצועים והחדות יהיו במצב הרבה הרבה יותר טוב, ועדיין אשמח לקבל הצצה בהקדם, איך הוא נראה על הדור הבא :)

יאללה, מחר משמע עוד המון פרטים. ואני מניח שזה בערך כל מה שנשמע ונראה ממנו עד שהוא יצא. או לפחות, אני מקווה.

אגב, תחילת 2020 פשוט מטורפת. יש לנו את אורי2, פיינל פנטזי 7, המשחק פנטזיה הזה של יוביסופט שבטח יהיה גם כן משחק לא קטן (הימור שלי שהוא יידחה, אבל נכון לעכשיו יוצא בפברואר), סייברפאנק, ווטש דוגס 3, אנימל קרוסינג, דיינג לייט 2, ואמפייר בלאדליינס וכמובן tlou2. כל אלו עד אפריל. וזה אחרי סוף שנה גם כן די מטורפת השנה הזו... בעיקר נובמבר. איזה כיף!

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 ספטמבר 2019, 10:26

אני גם נסחפתי עם העלילה אבל זו נוטי דוג והציפיות הטכניות מהם אחרי אנצ׳רטד 2 ו 3 היו בשמיים אז זה מאוד הפתיע אותי לקבל משהו שאפשר להגדיר הרבה פעמים במילה rough, המילה שהכי לא מאפיינת את המפתחת הזו שמקושרת תמיד לליטוש מקסימלי.

אני מאמין שידברו על המשחק עוד לפני היציאה ושנקבל מן הסתם גם טריילר השקה אבל כן, לפי מה שעשו באנצ׳רטד 4 (כזכור גם אז היה אירוע גיימפליי עם השלב של הג׳יפ באפריקה שהם חוקרים ומטיילים איתו) אנחנו לא נראה עוד הרבה, אני רק מקווה שלא יהיה שם ספויילר סטייל התצוגת E3 של אנצ׳רטד 4 שהרסה את ה set piece המרכזי של המשחק. אם היינו יודעים את זה בדיעבד אז הרבה מאיתנו לא היו בוחרים לראות את זה למרות הפיתוי. לא ציפיתי שנוטי דוג יעשו דבר כזה ואני מקווה שזה לא יקרה גם עם TLOU2 במשהו שמקביל לזה.

בעניין השנה הבאה, אין מילה אחרת לתאר את זה חוץ מטירוף. אני לא חושב שהיה דור עם כל כך הרבה מה לשחק כמו הדור הזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 ספטמבר 2019, 12:26

idan כתב:תגידו, אתם גם חושבים שמה שהם ניסו לרמוז בקשר לחברה של אלי זאת הטעייה מכוונת? נראה כמו ספויילר גדול מידי בשביל לחשוף בטריילר.. את האירוע המכונן בתחילת המשחק הראשון הם שמרו בסוד עד כמה שאני זוכר.

הם בייסקלי אומרים שהיא מתה מהטריילר השני עם הצמיד חאמסה, אני מנחש שזאת סוג של הטעיה? או שזאת הטעיה או שהם החליטו שזה הפרט שהם חושפים כי הוא קורה יחסית בתחילת המשחק. בכל מקרה אני לא בטוח למה זה נחוץ, מדובר בדמות חדשה וממש לא היינו צריכים לדעת אם היא חיה או מתה, הטריילרים עד עכשיו היו מדהימים ולא ממש היינו צריכים את הפרט הזה כדי לקבל הייפ מטורף.

bling כתב:(theme שחוזר על עצמו בדור הזה שנחשב לכזה ״חלש״ בפי חלק מהאנשים ;) )

מה זאת היציאה ה"רוננית" הזאת :)

bling כתב:אני גם נסחפתי עם העלילה אבל זו נוטי דוג והציפיות הטכניות מהם אחרי אנצ׳רטד 2 ו 3 היו בשמיים אז זה מאוד הפתיע אותי לקבל משהו שאפשר להגדיר הרבה פעמים במילה rough, המילה שהכי לא מאפיינת את המפתחת הזו שמקושרת תמיד לליטוש מקסימלי.

אני לא יודע מאיפה אתם מביאים את זה, TLOU יפה פי כמה מכל משחק אנצ'רטד שבא לפניו. הבעיה של TLOU הייתה FPS ורזולוציה, המשחק היה כל כך יפה וכל כך מטורף טכנית שהפס3 פשוט לא הצליחה להתמודד. כלומר אולי לזה אתה מתכוון בrough? שהוא היה כאילו לא מלוטש בגלל הבעיות FPS?
bling כתב:בעניין השנה הבאה, אין מילה אחרת לתאר את זה חוץ מטירוף. אני לא חושב שהיה דור עם כל כך הרבה מה לשחק כמו הדור הזה.

אני דווקא חושב הפוך, בדור הזה היו ממש מעט משחקים ממש טובים, זה מבאס רצח. המון סדרות ירדו מגדולה וכך גם מפתחות ובנוסף חברות מסויימות ירדו לחצי בתפוקה שלהם. תסתכל על סוני למשל, נוטי דוג עשתה 4 משחקים דור קודם, בדור הזה רק 2. סנטה מוניקה עשתה רק משחק אחד כל הדור. אינסומניאק עשתה בדור הקודם כמות מטורפת של משחקי AAA (שלושה רזיסטנס, ארבעה ראטצ'ט ואפילו שיט של צד ג') אבל בדור הזה רק שלושה (ספיידרמן, רטצ'ט רימייק וסאנסט אוברדרייב). מיקרוסופט? בדור הקודם קבלנו טרילוגית גירס מדהימה שירדה מגדולתה, גם היילו ירד מגדולתו ובכלליות חוץ מאשר הורייזן כל דבר שמיקרוסופט עשתה בדור הזה ירד מגדולתו. וצד ג'? דור קודם קבלנו מרוקסטאר שלושה AAA ענקים (שני GTA ו-RDR אחד), בדור הזה רק אחד בודד (RDR2). בת'זדה ירדה מ-4 משחקי ענק (שני FALLOUT, שני ES) לשני משחקי MEH (שני משחקי FO לא בדיוק להיט) וזה מרגיש כאילו כל חברה היא כזאת, שבדור הקודם הם שחררו הרבה יותר משחקים.

יש כמובן גם לא מעט צוותים שעלו ברמה והוציאו משחקים טובים יותר, נניח גרילה עם הורייזן או קאפקום שעלו ברמה שוב או CDPR שהפכו מחברה טובה בדור הקודם למדהימה בדור הזה, אבל עדין מרגיש שלפחות מבחינת כמויות של משחקי חובה, יש הרבה פחות בדור הזה. אני גם חושב על חברות שהובילו את הדור הקודם ודי ירדו מגדולתן בדור הזה, למשל בת'זדה ששרפה את הדור הקודם אבל בדור הזה מדשדשת או ביוור שצללו בצורה כמעט הזויה. לא יודע, הדור הזה טיפה MEH לדעתי, אולי זה כי לא שחקתי בבלעדיים של סוני אבל גם בקטגוריה הזו יש לי חור בהשכלה של אולי 3-4 משחקים גדולים ו-3-4 משחקים לא משנים דור.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 ספטמבר 2019, 13:27

כן, מבחינת כמות משחקים של הגדולות ביותר - יש פחות מהם בדור הזה לעומת הקודם.
אבל בסה"כ - יש הרבה יותר משחקים ממש ממש מעולים, וגם הגדולות שכן הצטמצמו - הביאו תוצאות טובות מתמיד. קשה לי לחשוב על הרבה אנשים שיעדיף את כל הקילזונים שיצאו בדור הקודם וגם את זה שיצא בתחילת הדור, על פני הורייזון אחד, וכנ"ל GOW של הדור הזה לעומת הקודמים ובטוח ספיידרמן לעומת כל מה שהם הביאו בדור הקודם... בת'סדה היחידה שממש ממש נפלה. מיקרוסופט טיפה נפלה. גם רוקסטאר לכאורה קצת נפלה, אבל רוקסטאר זו חברה עם חוקים משלה, ומבחינת רווחים וגם איכות - אני מרוצה :)
לדעתי בדור הזה יש הרבה יותר מגוון של משחקים מעולים, שרובם עולים באיכותם וגם בהשקעה שהייתה בהם, על כל מה שאותה חברה הביאה בדור הקודם, ורמת האינדיז עלתה איזה 6 רמות... אין לי בכלל ספק שאם היית חלק מהדור הזה היית סופר יותר מ3-4 משחקים מעולים.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 ספטמבר 2019, 14:08

DrKeo כתב:
idan כתב:תגידו, אתם גם חושבים שמה שהם ניסו לרמוז בקשר לחברה של אלי זאת הטעייה מכוונת? נראה כמו ספויילר גדול מידי בשביל לחשוף בטריילר.. את האירוע המכונן בתחילת המשחק הראשון הם שמרו בסוד עד כמה שאני זוכר.

הם בייסקלי אומרים שהיא מתה מהטריילר השני עם הצמיד חאמסה, אני מנחש שזאת סוג של הטעיה? או שזאת הטעיה או שהם החליטו שזה הפרט שהם חושפים כי הוא קורה יחסית בתחילת המשחק. בכל מקרה אני לא בטוח למה זה נחוץ, מדובר בדמות חדשה וממש לא היינו צריכים לדעת אם היא חיה או מתה, הטריילרים עד עכשיו היו מדהימים ולא ממש היינו צריכים את הפרט הזה כדי לקבל הייפ מטורף.

bling כתב:(theme שחוזר על עצמו בדור הזה שנחשב לכזה ״חלש״ בפי חלק מהאנשים ;) )

מה זאת היציאה ה"רוננית" הזאת :)

חחחחח

זו עקיצה חצי אישית כי לא רק אתה מחזיק בעמדה הזאת אבל זו לא יציאה רוננית כל עוד זה קשור לדיון שנעשה ממש עכשיו ולא שחזור של משהו מימי הבר מצווה שלך שאמרת :D

בעניין TLOU אפשר בהחלט לאמר שעל הפס3 בשילוב IQ רע ופריימרייט נמוך שהרבה פעמים מה שראינו על המסך הרגיש ונראה rough, אני לא חולק על זה שהוא מתקדם בהרבה מבחינה טכנית מכל האנצ׳רטד אבל הוא משלם על זה ברמת הליטוש.

ובחייאת הקליקרים שם זה באמת עיסה לא ברורה, אין ספק בכלל שלמכשיר חסר את הכוח עיבוד כדי להוציא את החזון של האומנים לפועל.

בעניין מבחר המשחקים, קודם כל נוטי דוג מוציאה 3 וזה כולל פיתוח בעייתי של אנצ׳רטד 4 ששרף להם הרבה זמן. אנצ׳רטד TLL הוא משחק אנצ׳רטד מלא לכל דבר וההפקה שלו לא נופלת משל משחקי הפס3 מבחינת אורך והשקעה, לראייה תראה שבכל דיון בין מעריצי אנצ׳רטד שבן מדרגים את המשחקים בסדרה הוא מופיע שם לצד 1-4, ולרוב גם בדירוג ממש גבוה, כולם מחשיבים אותו למשחק אנצ׳רטד רגיל ומלא.

את שאר הדברים לאסקין אמר, נכון, בגדול פרויקטים מפלצתיים לוקחים יותר זמן פיתוח מה שמצמצם את ה output אבל אני כן חושב שמבחינה כמותית יש הרבה יותר במה לשחק גם אם נופלים קצת בדרג של ההפקה לפעמים, אבל לא חסר טונות של איכות בכל הדרגות מאינדיז ועד A-AA-AAA, בחיים לא היה לי כזה בקלוג עמוס (וזה לא קשור למחסור בזמן רק) כמו שיש בדור הנוכחי, זה כולל גם משחקים שבדור הקודם הייתי קופץ עליהם ובדור הזה אני כנראה לא אגע כמו דיסהונורד 2 וכאלה.

אני מרגיש overwhelmed מבחינה כמותית, זה לא נגמר.

וכן מייקרוסופט נפלה בדור הזה חזק אבל עבורי כשחקן שלא היתה לו גישה לספרייה שלהם בדור הקודם זה לא מורגש.

לעומת זאת CDP עם משחק אחד (וכנראה גם השני) עשתה יותר אימפקט מאשר כל הדור הקודם שלה בקלות, זה נכון גם לגבי סנטה מוניקה עם GOW ואולי גם אינסומניאק עם ספיידי (לפחות מסחרית הם לא היו בדרגים האלה, וזה שהוציאו כמות גדולה יותר של כותרים בינוניים כמו רזיסטנס או הזוועה הזו עם EA לא אומר שזה היה דור כזה מוצלח) ומה עם פלטיניום שמפציצה בדור הזה? וגם סקוור שמראה שיפור ענק? על קאפקום דיברת בעצמך ואפילו משחקי יאקוזה פתאום נהיו מדוברים ומוערכים בדור הזה, ממש סוג של מיני רנסאנס יפני קיבלנו אחרי השקיעה שלהם בדור הקודם וזה חתיכת פקטור ענקי אצל הרבה גיימרים כבדים שיפן היתה חסרה להם, רק על הסעיף הזה המון אנשים יאמרו לך שהדור הזה מתעלה על הקודם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 ספטמבר 2019, 14:38

תראה, איכויות של משחקים בתעשיה עולות כל הזמן, אי אפשר להשוות משחקי PS1 למשחקי PS2, אי אפשר להשוות משחקי PS2 למשחקי PS3 וכדומה, אז מן הסתם ככלל המשחקים היום יותר טובים מאשר בדור הקודם. אז אני יותר מדבר על כמויות של משחקי איכות שיוצאים פר שנה כי למדוד איך אנצ'רטד 4 הוא ביחס לאנצ'רטד 2 מבחינת הרמה ביום שחרור המשחק זה לא ממש אפשרי. הסיבות לירידה בכמות משתנה, אבל אני לא חושב שהיא משנה כי לא באנו לדבר על למה אולפנים מסויימים ירדו בכמויות. הבעיה היא שחלק מהאולפנים הכי טובים בתעשיה ירדו מגדולה בדור הזה או חצי נעלמו לצערי (אפיק, VALVE, קן לוין, ביווור, אינפיניטי וורד או בת'זדה לדוגמה) ורוב האולפנים ירדו בתפוקה.

כמובן שאפשר להביא דוגמאות מהכיוון ההפוך, קאפקום עלתה חזק וכך גם CDPR, גם רמדי הצליחה לשחרר שני משחקים בדור אחד שזה משהו שלא קרה מאז מקס פיין אבל ההרגשה הכללית, לפחות אצלי, היא שיש פחות משחקי AAA אדירים בכל שנה ונראה שבמקום שופכים לכל משחק AAA יותר השקעה. זה אחלה ונחמד, אבל העברתי חודשים ארוכים ולפעמים אפילו שנה+ בלי אף משחק AAA ענקי שממש תפס לי את העין שנורא רציתי לשחק. גם לי יש בק קטלוג גדול, אבל בעיקר קיים כי לא הייתה לי פס4 ואני מוצא פחות זמן לשחק היום לעומת לפני 10 שנים, אבל זה עדין מרגיש כאילו בתקופת ה-360/פס3 היו 10 משחקי ענק שפשוט אי אפשר לפספס כמעט כל שנה ועכשיו יש הרבה פחות. כמובן ש-2020 מרגישה מאוד חריגה עם כמות משחקים כמעט הזויה, כאילו הסיום של הדור דוחק במפתחות להוציא את המשחקים שלהן כבר "ולנקות שולחן" לקראת הדור הבא, אבל אני לא חושב ש-2020 מעידה על כל הדור הזה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 ספטמבר 2019, 14:42

יכול להיות שזה מרגיש לך ככה בגלל החלל שנשאר בעקבות זה שלא היית חלק מהדור הזה. אני חושב שזו תחושה בלבד ולא משהו שתצליח להוכיח בויכוח, אבל למי יש כח להתחיל להביא משחקי 8+ בדור הזה ולהעיף משם משחקי ש"לא נחשבים"? :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 8 אורחים