PS4 | הנושא הרשמי 2

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: PS4 | הנושא הרשמי 2

הודעהעל ידי Laskin » 25 מרץ 2020, 09:46

אני כבר שכחתי הרבה ממנו... אולי פשוט אתן לאשה לשחק בו על איזי, ואני אעזור לה בקטעים מסויימים. בכל אופן גם אם הוא ישן יחסית הוא ממש לא תקופת השקה, המשחק יצא שנתיים וחצי שלמות אחרי ההשקה, וחצי שנה לפני שיצא הפרו.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 מרץ 2020, 10:08

אמרתי ״מרגיש״ בקטע שהוא עתיק, ברור לי שהוא לא מההשקה. אל תשכח שלקח לדור הזה לא מעט זמן להתניע, מרגיש כאילו באמת רק אחרי כמעט שנתיים הוא באמת התחיל.

פשוט לא מתרשם מזה שנותנים אותו בפלוס בשלב כזה, מצפה ליותר מהשירות במיוחד כשהוא נטו ממוקד פס4.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 מרץ 2020, 12:44

בואו נהיה כנים, עד אנצ'רטד 4 הפס4 לא באמת התניעה מבחינת הבלעדיים, אפילו שBB כבר יצא.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 מרץ 2020, 12:53

כן, אבל זה לאו דווקא הולך להשתנות בדור הזה... בטח אם מיקרוסופט מתחייבת שנתיים לדור הנכחי, לא נראה בלעדיים אמיתיים עד 2022 לפחות, אבל משחק שיצא ב-2023 לא ייחשב כ״כמעט השקה״ :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 מרץ 2020, 14:31

מיקרוסופט אמרו ״בשנתיים הקרובות״ בדצמבר 2019, אז אל תתפלא אם תראה בלעדי לxsx כבר בחגים 2021, נגיד הלבלייד 2.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מרץ 2020, 13:45

בלעדי לפס VR, גם לפס4 וגם לפס5:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 אפריל 2020, 12:27

אז השמועות היו נכונות והמשחקים החודש הם DIRT RALLY 2 ו-UNCHARTED 4. מגניב.

ו-IGN נתנו ציון מושלם לPERSONA 5 ROYAL...
אני צפיתי בביקורת ובאמת שקשה לי להבין איך זה משחק "מושלם" או משהו קרוב לזה. אני מאוד אוהב JRPG אבל זה נראה כזה "בלאגן" שממש לא בא לי לשחק בזה.

ואומרים שהסיפור ממש ממש ממש ממש טוב, וזה נראה לי ממה שראיתי סוג-של פילוסופיה בשנקל, כמו הרבה משחקים יפנים.
מישהו פה שיחק בו? אני זוכר ששחר שעזב את הפורום ממש אהב אותו אבל באמת שמישהו יסביר לי מה כל כך ייחודי כאן.

המשחק אגב עם ממוצע של 96 עדיין בOC, ו-95 בMC. זה ממש יוצא דופן. הזוי.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 01 אפריל 2020, 14:25

הזוי הממוצע שלו, אשכרה ברשימה של ההכי טובים של הדור מבחינת ציונים. אני לא מבין, זה כאילו המשך מלא? מה הקטע של המשחק הזה בכלל?

לא נשאר מומחה JRPG בפורום שיסביר על מה המהומה?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 01 אפריל 2020, 14:32

זה לא המשך מלא, אלא מעין רימאסטר עם המון quality of life
improvements ועוד קצת. דמויות חדשות וכו'.

הקונספט הוא שאתה תלמיד בי"ס ביום, ובלילה נלחם בכלמיני מפלצות וכו'..
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 אפריל 2020, 14:41

כאדם שלא נוגע בjrpg ולא שחק דקה בפרסונה אני פשוט אקיא בלי להבין את מידע. זה סוג של goty שלא רק מוסיף תוכן, הוא גם ערך תוכן קיים ושפר מערכות גיימפליי. אני גם יודע שיש שם טירה חדשה ועוד עלילה. אז זה בעצם סוג של ״גרסת הבמאי״ מורחבת ומשופרת.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 אפריל 2020, 15:34

אומרים שהתוכן הנוסף יכול להיות משחק בפני עצמו, ועדיין - המשחק פשוט נראה די רע. קטעי האנימציה המצויירת נראים טוב, אבל הכתב הענק שתופס רבע מהמסך פשוט נראה רע והמשחקיות לא נראית משהו חדש ממש... אני רק מחפש שמישהו יסביר לי בשפה פשוטה מדוע אני חייב לשחק בו, כי אלו ציונים של משהו שחייבים לשחק בו :)

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 01 אפריל 2020, 15:50

אני לא יודע איך הסדרה בזמן המודרני
אבל לפני בערך שנה ניסיתי לשחק במשחק הראשון
לא היה לי זמן אז הפסקתי
אבל המכניקה היתה מאוד מיושנת , הולכים במבוכים
ואני מדבר על תנועה של ישר קדימה או שמאלה במבט ראשון
מדי פעם נתקלים באויבים וזה קרבות בתורות כמו jrpg ישן
העלילה עצמה מועברת במקומות שהמצלמה למעלה

יום אחד אני עוד יחזור לסדרה , אבל המשחק הראשון לפחות היה מאוד מיושן
מקווה שבחדשים החליפו את המבוכים המעצבנים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 אפריל 2020, 15:55

משחק מ1996 מרגיש מיושן? דייי, לא יכול להיות.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 01 אפריל 2020, 16:04

מפתיע אותי שאתם לא אוהבים את פרסונה,שיחקתי ב-5 קצת בזמנו אבל עצרתי כי זה היה בתקופת מבחנים והמשחק הזה שואב לך את כל הזמן.
יש לי חבר טוב שמוכן להישבע שזה הדבר הכי טוב שהוא שיחק אי פעם בפס4 חוץ מבלדבורן,והוא לא היחיד,יש למשחק הזה קהל מעריצים לא קטן בכלל.
אני לא שיחקתי מספיק כדי לחוות דעת רצינית אבל אני כן אגיד שהמשחק פשוט נוטף סטייל ופוליש,אבל צריך להתחבר לסגנון הזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 אפריל 2020, 16:49

אני לא חושב שאנשים לא אוהבים, פשוט לא שחקנו :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 01 אפריל 2020, 17:02

אני חייב להגיד שזה מסוג המשחקים שאם היו יוצאים לpc הייתי לחלוטין מנסה. זה לא הזאנר שלי בכלל, אבל הוא נראה מיוחד ומלוטש ודי טוב, הציונים כמובן אוטומטית מייצרים עניין וסקרנות.
אז אין לי ספק שזה משחק מאוד טוב לסוגו, אני לא יודע אם אתחבר אליו אישית אבל הייתי נותן את הצאנס. פשוט, לא יודע, יש משהו קצת יותר מחייב או פחות מאפשר לי פסיכולוגית לנסות, כשזה מצריך להתיישב בסלון מול הטלוויזיה היחידה בבית, להדליק את הקונסולה.. בטח בדירת שותפים.
אני באמת לא יודע למה, אבל זה מסוג המשחקים שכן הייתי מנסה בחדר בנחת מול המסך מחשב שלי :).

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 01 אפריל 2020, 17:50

הגיימפלי ביום הוא סוג של סימולטור לניהול זמן שמתרחש בטוקיו - בימים סטנדרטים אתה צריך להחליט מה לעשות עד סוף היום, אחרי שאתה מסיים בית ספר, כאשר הכמות של הפעילויות שאתה יכול לקחת חלק בהם היא מוגבלת - אתה יכול ללכת לאכול, ללמוד, לראות סרט, לשחק משחקי וידאו,לעשות ספורט וכו' או לחזק את הקשרים החברתיים שלך עם כל מיני דמויות, כל בחירה שאתה עושה יש לה השלכות על הסטט והיכולות שלך שמשמשים אותך בין היתר בגיימפלי הסטנדרטי יותר במבוכים. במשחק הזה הם נקראים "ארמונות" מסיבות שלא ניכנס אליהן כאן וכל כמה זמן בשעון/לוח שנה של המשחק אתה תצטרך לבצע שוד באחד מהארמונות האלה. יהיה לך תאריך יעד ואתה תצטרך לתכנן את הלוח זמנים שלך, מתי אתה רוצה להיכנס למבוך, בכמה ניסיונות אתה רוצה להשלים אותו (כל כניסה שווה יום, אם אתה עושה מבוך אתה לא יכול לעשות פעילויות אחרות באותו יום וכו'). בעיקרון ברמה הרגילה לא מצאתי את המשחק קשה במיוחד ככה שתמיד הייתי מחכה לסוף החודש, מנהל נכון את המשאבים שלי ומשלים את המבוך בביקור אחד או שניים. הגיימפלי במבוכים מורכב מקצת חקירה, קצת פאזלים, קצת התגנבות והרבה קרבות מבוססי תורות, אבל לכל מבוך/ארמון יש קטע אחר, תמתי, ויזואלי וכו'.

אפילו אם מתעלמים לחלוטין מתוכן צד עדיין מדובר במשחק סופר ארוך (ורויאל מוסיף לו עוד כמה עשרות שעות ממה שאני מבין) שכנראה לא הייתי נכנס אליו אם לא הייתי חודש בבית עם גבס ברגל בזמנו, אבל בדיעבד אני מאוד שמח ששיחקתי בו, יש משהו מאוד מספק באיך כל המערכות במשחק בנויות אחת על השניה, מעבר לזה שהמשחק נוטף סטייל (התפריטים הכי מעוצבים שתראו בחיים שלכם חחח) עם מוזיקה פופית-אסיד ג'אזית מאוד קליטה, דמויות סימפטיות וסיפור קצת מוזר, עם כמה טוויסטים, שנוגע גם בנושאים קשים אבל רוב הזמן שומר על קלילות. הסיפור והדיאלוגים והקשרים שאתה יוצר עם שלל דמויות זה החלק המרכזי במשחק ובדיוק מהסיבה הזאת קשה להמליץ עליו לאנשים, כי זה מאוד שונה, לא מערבי, נאיבי, לא סטנדרטי ביחס לכתיבה במשחקים כמו אנצ'רטד וכאלה, ככה שקשה להשוות או לנחש איך אנשים יתחברו אליו. יכול להיות שתאהבו אותו והוא ישאוב אותכם לחלוטין ויכול להיות שתחשבו שהוא מגוחך, בכל זאת מדובר בדרמת נעורים על תלמידי תיכון עם בעיות של "דוסון קריק" ו 90210 שבין היתר גם מנהלים חיים כפולים כסוג של גנבים (אבל לא גנבים כמו ב gta, גנבים בקטע הרבה יותר מוזר). זה פשוט וייב אחר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 אפריל 2020, 18:40

אני רק זוכר את השערוריה בתחילת שנות ה2000, זה היה פרסונה 2 או 3, שעשו הרבה בלגן סביב זה שכדי להגיע למישור של הארמונות הבני נוער מצמידים כאילו אקדח לראש ויורים. היו אז כל מני דיבורים על עידוד התאבדות בקרב בני נוער ושיט שכזה. בכל מקרה תמיד רציתי לשחק וממש חבל שלא נכנסתי לזה בתקופת הפס2 כשהיה לי אינסוף זמן פנוי.

תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 אפריל 2020, 21:24

או שיט, tlou נדחה :/

דברתי על זה לפני כמה שבועות, ההשפעה היא גם על אולפני משחקים ואנחנו הולכים לראות הרבה דחיות.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 02 אפריל 2020, 21:29

קיוויתי שזה לא יגיע,אבל אני לא יכול להגיד שאני מופתע. מה שכן,נשמע שהפעם לפי שרייר המשחק כבר למעשה גמור וכנראה שבאקלים הנוכחי של העולם סוני פשוט לא יכולה להדפיס עותקים פיזיים ושרשת ההפצה כנראה מושבתת גם היא,זה לפחות מה שאני מבין. עוד בעיה שתיעלם מהעולם ברגע שהכל יעבור לדיגיטל.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 02 אפריל 2020, 21:34

היה ברור שזה הולך לקרות.... לא יודע למה לקח להם כ''כ הרבה זמן להכריז על זה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 28 אפריל 2020, 14:51

יש שמועות שLast of Us Part II , יהיה מאוד אנטי גברים
לא יודע עד כמה זה נכון
אומרים שדלף מידע ממפתחים לשעבר , וזה הכיוון שהמשחק הולך
אליו , מקווה שזה טעות
אני בעד שיוויון ואין לי שום בעיה שכנראה הדמות הראשית תיהיה לסבית
אבל עם יתחילו עם הפרופוגנדה האנטי גברים
כמו חלק מהסרטים והסדרות בהוליווד היום
אני לא יקנה את המשחק , יחכה כמה שנים עד שיהיה חינם במנוי זהב

מעבר לזה פרסמו תאריכי יציאה , לא זכור לי במדויק
אבל זה בקיץ וחודש אחרי הרוח של טושימה יצא

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 אפריל 2020, 15:29

קרירין, לא קראתי מעבר לשורה הראשונה, אבל כל מה שקשור לעלילה - לשים בתוך ספוילר, אני לא רוצה לדעת שום דבר גם אם זו רק ״שמועה״, היו הדלפות, וכל מה שקשור לעלילה - נחשב ספוילר.
תודה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 אפריל 2020, 15:46

גם אני לא קראתי מעבר לשורה הראשונה, קצת זהירות קרירין, הרבה מהמשחק דלף וכל מידע שאתה אומר בסגנון של "שמועות" הוא בעל סיכוי גבוה להיות אמיתי.

ממה שכן הבנתי לפי רוח הדברים של השורה הראשונה אתה טוען שיש כל מני שיט של SJW בפנים.

לצערי עם ניל זה אפשרי ואני מקווה שזה לא המצב ושבכל מקרה זה נעשה בצורה אינטליגנטית ולא שרואים את האג'נדה מתנופפת לך כל רגע מול הפרצוף. מאמין שניל גם אם ירצה להעביר מסרים כאלה ידע לעשות את זה בצורה טובה שזה לא יפריע.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 28 אפריל 2020, 15:59

חלק מצוות 'השורה הראשונה' גם כן :).
אבל בכל מקרה, להבדיל ממה שלפחות לא מעט אנשים חושבים, לדעתי בTLOU הראשון לא הייתה בעיה של SJW. גם לא בDLC המעט יותר מושמץ מהבחינה הזו.
לא קשה להבין מה דעתו של היוצר או הצוות, זה שם, אבל כמו שבלינג אומר זה לא כמו דגל שמתנופף מול הפרצוף. יותר משהו טבעי שנובע מהדמויות והעולם בצורה אמינה ומובנת.
הנשיקה בTLOU 2 בE3 הייתה קצת יותר בעייתית לא כי היא בעייתית, אלא כי היא קצת כמו התבצרות בעמדה או אפילו נסיון להגיד "זו האמת שלנו, תתמודדו".
עכשיו אין לי בעיה לא עם האמת הזו (אני כנראה יותר קרוב לשם בדעותיי מרוב הפורום) ולא עם הרצון להביע אותה, זה פשוט היה סתם. עניין לשם העניין. אולי במשחק תהיה לזה משמעות, אבל זה מדליק נורה של שינוי סדרי העדיפויות. במקום שהאג'נדה תהיה בתוך הסיפור, הסיפור נמצא בתוך האג'נדה.

זה תאורתי, אני מסתמך על כמה שניות לא קשורות מתוך סרטון דמו, ועל "שמועות" מקרירין. אבל ניל לחלוטין לא יהיה היוצר האהוב הראשון שמאבד את עצמו בתוך ההצלחה העצומה. הקולנוע, הספרות וגם המוזיקה עמוסים בכאלו לצערנו.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 43 אורחים