PS4 | הנושא הרשמי 2

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Stick
Veteran

Re: PS4 | הנושא הרשמי 2

הודעהעל ידי Stick » 18 יוני 2020, 10:20

אני לא ליד הקונסולה כרגע, אבל אם אני זוכר נכון השעון שמופיע אם מנסים להפעיל את המשחק סופר לסביבות 6 בבוקר שלנו.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 18 יוני 2020, 10:22

משום מה הייתי משוכנע שהטיימר מראה לחצות,באסה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 יוני 2020, 10:30

חצות שלנו. זה מן הסתם לא הגיוני... אלא אם זה בחנות האירופאית. אבל נראה לי שהם רוצים לעשות את זה בכל העולם בו זמנית.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 18 יוני 2020, 10:31

אני קניתי את המשחק מהחנות האמריקאית, אולי זה משנה?
ובלי קשר אל תקח את זה כעובדה, כאמור לא ווידאתי את זה אלא רק מה שאני זוכר מלפני כמה ימים :). בכל מקרה אני לא אשחק עד מחר בצהריים גם ככה אז לא היה לי קריטי באמת ולכן אולי אני טועה...

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 יוני 2020, 10:41

אני אתחיל לשחק בסביבות 09:00 אם זה יהיה זמין...
מתכנן לשחק במשחק כל השישי-שבת, בתקווה לסיים אותו, כי אחר כך המשפחה חוזרת ולא אוכל לשחק לידם ואני לא מתכוון לשחק בו בסאונד נמוך :)

אחרי שאסיים אולי אתן עוד ריצה בNEW GAME PLUS שהבנתי שקיים בו, או שאתן לאשה לנסות לסיים אותו על רמה קלה ככה, עם השדרוגים של הנשקים במידה וזו תהיה אופציה בכלל. היא סיימה את המשחק הראשון לבד וממש ממש אהבה אותו, אבל מאז לא שיחקה בערך בשום משחק "רציני", אז נראה אם זה יצליח להחזיר אותה.

יאללה, שיעבור היום הזה כבר :D

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 18 יוני 2020, 10:52

קניתי מהחנות הישראלית,כן...אני 99% בטוח שהטיימר הראה לחצות היום.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 18 יוני 2020, 10:55

נשמע לי הגיוני שזה בסביבות 7 שלנו כי ככה גם היה עם GOW.

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 18 יוני 2020, 20:17

אז העותק (הפיזי) של tlou2 כבר בידיי.
אני לא יכול לשחק היום (זה אפשרי בכלל?) אבל מחר מתחיל האקשן סוף סוף!
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 18 יוני 2020, 20:25

אם יש לך עותק פיזי אתה טכנית יכול לשחק. כמעט נכנעתי להייפ והזמנתי דיגיטלית, אבל נזכרתי במה שאמרתי לבלינג! אמתין למבצע :). קניתי את Judgment במקום! הוא נראה לי משחק ענק! כמו יאקוזה אבל פחות 'מטורלל'.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 18 יוני 2020, 23:50

טוב,אצלי לפחות בטיימר נשארו פחות מ10 דקות אז אני מניח שאשחק קצת ואז אשאר ער לסטרים של EA ומיד אחר כך אתבאס שנשארתי ער בשביל הסטרים של EA,סביר להניח :)

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 18 יוני 2020, 23:55

לא נראה לי שיהיה שם שום דבר מעניין מלבד אולי גיימפליי של סקוודרונס והטריילר המעפן של פיפא דור הבא (אם מאדן לימד אותנו משהו). כמה זמן הסטרים?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 18 יוני 2020, 23:56

לא בדקתי כמה זמן,אבל אני עדיין מקווה שהרימאסטר של מאס אפקט יהיה שם ואם הוא לא שם,הוא כנראה יהיה באירוע של MS חודש הבא. לפי VentureBeat,יש 'הפתעה' אחת גדולה של EA שעוד לא דלפה,אז הם הצליחו לסקרן אותי מספיק כדי לנסות להחזיק עד הסטרים.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 19 יוני 2020, 00:02

אה נכון ראיתי את זה איפשהו, אבל גם קראתי שלא סביר ש-ME יהיה שם.
בכל אופן, אתה הולך להישאר ער לשעתיים של עדכונים לאייפקס והדגמת פיזיקה של הדיסקית ב-NHL החדש כדי לקבל בסוף הפתעה, רימאסטר לאנדרומדה לדור הבא! :)

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 19 יוני 2020, 11:39

Laskin כתב:אני אחד הכי פחות סבלניים פה כלפי תרבות הSJW ואני לשנייה לא שוקל להחרים יצירת מופת במדיה האהובה עליי בגלל זה.

להחרים יצירות מופת במדיה זו המהות של תרבות הSJW. אז מן הסתם אי אפשר לקחת חלק בהחרמות אם אתה מתנגד לכל הרעיון הזה :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 19 יוני 2020, 17:43

אז TLOU2 יושב על ממוצע ביקורות משתמשים של 3.4 אחרי יותר מ 8 אלף ביקורות.

https://www.metacritic.com/game/playsta ... -ii?ref=hp

המשחק רק יצא כן? כמה מהם הספיקו בכלל לשחק בו ולסיים אותו או בכלל להתקדם בו באופן מהותי? אולי אחוז בלחץ ואני נדיב.

סתם אנשים שניזונים מספויילרים ומזה שאלי ודינה לסביות, איזה בכיינים עלובים אלוהים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יוני 2020, 18:46

סתם מלחמת קונסולות ושטויות. אף אחד מהמצביעים בטח לא שחק בו.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 19 יוני 2020, 19:15

Klayman כתב:אם יש לך עותק פיזי אתה טכנית יכול לשחק. כמעט נכנעתי להייפ והזמנתי דיגיטלית, אבל נזכרתי במה שאמרתי לבלינג! אמתין למבצע :). קניתי את Judgment במקום! הוא נראה לי משחק ענק! כמו יאקוזה אבל פחות 'מטורלל'.

אני חושב שבמקרה שלך טוב שלא התפתית, אם לא נהנית מאוד מהראשון אני לא רואה סיבה שתהנה פה למרות שהגיימפליי שופר משמעותית.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 19 יוני 2020, 19:33

bling כתב:
Klayman כתב:אם יש לך עותק פיזי אתה טכנית יכול לשחק. כמעט נכנעתי להייפ והזמנתי דיגיטלית, אבל נזכרתי במה שאמרתי לבלינג! אמתין למבצע :). קניתי את Judgment במקום! הוא נראה לי משחק ענק! כמו יאקוזה אבל פחות 'מטורלל'.

אני חושב שבמקרה שלך טוב שלא התפתית, אם לא נהנית מאוד מהראשון אני לא רואה סיבה שתהנה פה למרות שהגיימפליי שופר משמעותית.

שוב, ממש אהבתי את הראשון, אבל בעיקר בגלל העלילה והדמויות:). בינתיים שמתי שעתיים ב judgement - משחק ה"יאקוזה" הראשון שלי, והוא ממש מעניין עד עתה. השעתיים הראשונות הן ממש פתיח, אבל העלילה כבר מושכת מאוד. הבנתי שהוא משחק של מעל 50 שעות, אז עד שאני אסיים איתו, tlou2 יהיה בהנחה בטח... :D
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 יוני 2020, 20:41

ני חושב שאם הוא אהב את הראשון אז אין שום סיבה לא לקפוץ על השני. זה לא שהגיימפלי שונה או שהאיזון בינו לבין שאר האלמנטים נשבר. אם כבר להיפך, הגיימפלי זהה אך משופר, והעולם החצי פתוח רק מעביר עוד משקל לצד של החקירה והעולם. ככה שאם הוא 'החזיק' את החלקים שהוא פחות אהב בראשון, הוא בוודאי יחזיק גם בשני.
בכל מקרה כבר עכשיו די ברור לי שאלא אם יהיה משהו באמת בלתי צפוי בהמשך, המשחק הזה לא יכנס ל'רשימת הדור' המצומצמת שלי עם GOW, סקירו והוויצ'ר 3. בדיוק בגלל שהגיימפלי שלו הוא לא כוס התה שלי לחלוטין.
ובכל זאת, משחק מצוין, המון מעלות לצד הגיימפלי שקשה למצוא במשחקים אחרים, בטח שלא ביחד במשחק אחד. אני חושב שהאימפקט של משחק כזה הוא הרבה יותר חזק לצד היציאה, ובוודאי האספקטים שאני וקליימן יותר אהבנו בראשון, כשיש עם מי לדבר ולהתלהב ביחד, וכשהספקטקל הטכני יותר מרשים. וכן אני יודע קליימן שכבר את הראשון שיחקת באיחור רציני, ונהנת, אבל אלו הסיבות שבגללן קניתי אותו עכשיו ולא חיכיתי לפס5 בסוף, ולדעתי זו הבחירה הנכונה שאתה היית צריך לקחת :).

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 יוני 2020, 21:35

Klayman כתב:
bling כתב:

שוב, ממש אהבתי את הראשון, אבל בעיקר בגלל העלילה והדמויות:). בינתיים שמתי שעתיים ב judgement - משחק ה"יאקוזה" הראשון שלי, והוא ממש מעניין עד עתה. השעתיים הראשונות הן ממש פתיח, אבל העלילה כבר מושכת מאוד. הבנתי שהוא משחק של מעל 50 שעות, אז עד שאני אסיים איתו, tlou2 יהיה בהנחה בטח... :D

קליימן כאחד שפשוט היה מטורף על יאקוזה זירו מעניין אותי מה אתה חושב על משימות המעקב בjudgement אותי הן שיעממו בצורה שפרשתי ממנו כרגע (יש מצב גדול שאחזור אליו)

בכלל לדעתי כל הקטע הבלשי במשחק די פגע בו גם החקירות שהופכות הכל למין משחק פוינט אנד קליק.

יכל להיות כל כך הרבה יותר טוב אם היו מורידים את החלקים האלה של הבלש פרטי.

מעבר לזה זה נראה והרגיש כמו משחק top notch.

ממליץ לך בחום שהמשחק הבא שלך בסדרה יהיה יאקוזה 0 כן למרות הגרפיקה הוא יהיה שווה את זה אני מבטיח.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 20 יוני 2020, 08:31

bling כתב:אז TLOU2 יושב על ממוצע ביקורות משתמשים של 3.4 אחרי יותר מ 8 אלף ביקורות.

https://www.metacritic.com/game/playsta ... -ii?ref=hp

המשחק רק יצא כן? כמה מהם הספיקו בכלל לשחק בו ולסיים אותו או בכלל להתקדם בו באופן מהותי? אולי אחוז בלחץ ואני נדיב.

סתם אנשים שניזונים מספויילרים ומזה שאלי ודינה לסביות, איזה בכיינים עלובים אלוהים.

1-אני חושב שרובם רק ראו את האולי ספוילרים
ורשמו ביקורת

2-האולי ספוילרים כי לא יודע עם זה אמיתי
הרבה יותר גרועים מרק תכני sjw
זה מה שאנשים שלא מכירים את הספויילרים לא מבינים
וזה גם משהו שלא קורה בהתחלה -ומדובר על משחק של בערך 25 שעות לפי מה שיצא לי להבין

בכל מקרה אנגרי גו משחק במשחק
אני מחכה לביקורת שלו

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 20 יוני 2020, 10:13

glass man כתב:
Klayman כתב:
bling כתב:

קליימן כאחד שפשוט היה מטורף על יאקוזה זירו מעניין אותי מה אתה חושב על משימות המעקב בjudgement אותי הן שיעממו בצורה שפרשתי ממנו כרגע (יש מצב גדול שאחזור אליו)

בכלל לדעתי כל הקטע הבלשי במשחק די פגע בו גם החקירות שהופכות הכל למין משחק פוינט אנד קליק.

יכל להיות כל כך הרבה יותר טוב אם היו מורידים את החלקים האלה של הבלש פרטי.

מעבר לזה זה נראה והרגיש כמו משחק top notch.

ממליץ לך בחום שהמשחק הבא שלך בסדרה יהיה יאקוזה 0 כן למרות הגרפיקה הוא יהיה שווה את זה אני מבטיח.

מבין מה אתה אומר, אבל אני מחבב מאוד את ז'אנר הבלש הפרטי בלי קשר אז אני זורם איתו בינתיים. בוא נראה אם אחזיק מעמד כרגע במשחק הזה, לפני שאני קופץ לתוך זירו!
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 20 יוני 2020, 21:48

אז מי מוכן לשתף חשבון עם TLOU2? :D

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 24 יוני 2020, 16:10

השוואה בין הדמו E3 של TLOU2 למשחק הסופי, אין ספוילרים לסיפור בכלל אבל כן לאיך שהקטע שהוצג בE3 משוחק במשחק האמיתי.
יש כאן כמובן השוואה ויזואלית אבל מה שיותר מעניין זו השוואת הגיימפלי והאנימציות. סך הכל אני זוכר שזה היה נראה לי די לא הגיוני בזמן אמת כשהציגו את הגיימפלי, אבל התוצאה הסופית היא מאוד מרשימה ומשהו שמאוד קרוב ל'חזון' הזה שהוצג כאן.
כמובן שאפשר לדבר על פרסום שווא, אבל זה היה ידוע לכולנו שבמינימום של המינימום הגיימפלי כאן הוא מתוסרט ברמה דקדקנית, כמו בכל הצגה של ND. לצערנו בדרך כלל הם מכניסים ניואנסים שלא במת עושים את דרכם למשחק, וזה קצת חבל שבגדול 'מחליקים' להם את זה באופן עקבי, אבל אי אפשר בכל זאת שלא להתרשם מהתוצאה הסופית ומהקרבה שלה לאותה תצוגה דמיונית.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 יוני 2020, 16:31

לי דווקא בלטו שני הבדלים ויזואלים גדולים בין שני הסרטונים. הראשון הוא אפס LOD פופאין ב-E3 והמון פופאין במשחק הסופי והשני הוא שרק תאורת השמש/ירח עכשיו גורמת לאור ווליומטרי כשבדמו המקורי גם הלפידים והמדורה גרמו לתאורה ווליומטרית. בסרטון הוא מתבלבל וחושב שאפקט הבלום קטן יותר, אבל רואים בדמו של E3 שלא מדובר בבולם גדול יותר אלה בבולם + תאורה של חלל האטמוספרה (ב-RDR2 למשל גם השמש וגם תאורת רחוב/לפידים/אש גורמים לזה, כמו בדמו E3 של TLOU2) ופשוט תאורת האטמוספרה ירדה בגרסה הסופית. סה"כ לא הבדלים נוראיים, אבל יש מצב לא רע שהם שוב הריצו משחק מקרטע מהר יותר בשביל לגרום לו להראות חלק ובסוף לא הצליחו להחליק את הFPS עם הפרטים הללו אז הם חתכו/הנמיכו את ההגדרות.

הנה דוגמה למה שאני מתכוון אליו, משמאל אפשר לראות את ה"אויר" מואר על ידי המדורה, אבל בתמונה הימנית זה כבר לא קיים:
tlou2tet.jpg
tlou2tet.jpg (389.19 KiB) נצפה 4366 פעמים

בסופו של דבר מדובר בדמו מתוסרט מעבר למה שאפשר לעשות במשחק, כמו שהם עשו עם TLOU1, אז מסתבר שגם בריצה "מושלמת" אי אפשר להגיע למה שהם עשו בדמו. אין מה לעשות, ההסטוריה של ND מדברת בפני עצמה, המשחק הסופי שלהם תמיד יהיה הקרם של התעשיה ומשהו שאף חברה לא יכול להתקרב אליו אבל בו בזמן שהדמואים שלהם שהם לא ממש דמו גיימפליי אמיתי חודשים לפני יציאת המשחק הם תמיד מזוייפים בצורה כזו או אחרת.
We're just normal men. We're just innocent men

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 205 אורחים