PS4 | הנושא הרשמי 2

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: PS4 | הנושא הרשמי 2

הודעהעל ידי DrKeo » 28 אפריל 2019, 20:15

זה קצת טלפון שבור מפסטיבל טריבקה אז תסיקו מה שתרצו:
https://www.dsogaming.com/news/hideo-ko ... stranding/
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 מאי 2019, 10:03

שמועות ממקור "אמין" (כזה שכבר צדק מספר פעמים בהדלפות שלו) - נקבל טריילר של TLOU2 שיכלול תאריך, שהוא כנראה סוף השנה הנכחית, וזה יקרה לפני E3, משמע - מתישהו במהלך החודש הקרוב.
כנראה יהיה מדובר בעוד "STATE OF PLAY", הגירסה של סוני לDIRECT, רק שהפעם הפוקוס יהיה משחקים רגילים ולא VR

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 05 מאי 2019, 15:55

נשמע הגיוני, סוני מרגע שהתחילה עם הדיירקטים שינתה את החוקים בנוגע להכרזות וזה אכן יכול לקרות בכל רגע אבל אני שם לב שכל שני וחמישי יוצאות שמועות שמדברות על 2019 או 2020 לסירוגין אז כבר קשה לדעת. כנראה שנצטרך לחכות את החודש הזה כדי לראות אם המקור האמין התגלה כבלוף, אני מקווה שמישהו יזכור להעלות את זה במקרה שהוא טעה כי בדרך כלל אנשים נוטים לשכוח :)

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 05 מאי 2019, 16:03

באמת נשמע הגיוני. בכל אופן גם ככה השנה יש לי יחסית הרבה מה לשחק בחצי השני, אז אני זורם גם על השנה (מה שאומר מבצע עסיסי עד שנה הבאה) וגם על 2020 :)

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 05 מאי 2019, 17:35

הדירקטים מצד אחד זה דבר טוב
כי בדרך כלל מדברים על דברים יחסית קרובים להשקה ,או על עדכונים למשחקים קימים

מצד שני זה דבר רע בנוגע לזה שזה פחות מרגש
נדיר שיש דירקט באמת מפוצץ במישחקים
חלק מהדירקטים מיתמקדים גם במשחק בודד

במילים אחרות אין את ההתרגשות כמו לפני e3
למרות שראינו גם e3 מאכזבות

וחבל לי שזה הלך ,אבל דירקט אני חושב בשורה
התחתונה טובה יותר בלהעביר מידע חשוב
ללקוחות ולחנויות

פחות הכרזות על מישחקים שצפוים רק עוד 4 שנים
רק שהתערוכה תיראה מפוצצת
יותר על הנוכחי ובקרוב

אפילו נינטנדו הכריזה על פיתוח מטרויד פריים 4
מהתחלה ,במקום סתם לדחוף את זה באפלה
ולשחרר את המישחק אחרי 4 שנים

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 05 מאי 2019, 20:37

מסכים איתך קרירין, דיירקטים זה כלי יעיל וזה מאפשר להם לא מעט גמישות אבל מצד שני החיסרון זה שהדבר הזה הוא די אנטי הייפ. אני אישית מעדיף מסיבת עיתונאים בכל יום על הדבר הזה.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 06 מאי 2019, 21:15

Laskin כתב:כנראה יהיה מדובר בעוד "STATE OF PLAY", הגירסה של סוני לDIRECT, רק שהפעם הפוקוס יהיה משחקים רגילים ולא VR

https://blog.us.playstation.com/2019/05 ... ific-time/

9.5:

PlayStation Worldwide Studios will be showing off an extended look at MediEvil, as well as a first look at a new title. And we’ll have other updates and announcements from upcoming PS4 games.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 06 מאי 2019, 21:54

ההכרזות של סוני מאז שהכריזה שהיא מדלגת על E3 היו מספקות מסיבת עיתונאים סולידית ב E3 שרחוקה מלהיות על הפנים כפי שחלק כאן ניבאו לה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 מאי 2019, 10:31

BiA כתב:
Laskin כתב:כנראה יהיה מדובר בעוד "STATE OF PLAY", הגירסה של סוני לDIRECT, רק שהפעם הפוקוס יהיה משחקים רגילים ולא VR

https://blog.us.playstation.com/2019/05 ... ific-time/

9.5:

PlayStation Worldwide Studios will be showing off an extended look at MediEvil, as well as a first look at a new title. And we’ll have other updates and announcements from upcoming PS4 games.

מגניב! זה יוצא אצלנו בלילה שבין חמישי לשישי ב-01:00 בלילה... מקווה שלא יאכזב

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 מאי 2019, 12:12

Kazz כתב:ההכרזות של סוני מאז שהכריזה שהיא מדלגת על E3 היו מספקות מסיבת עיתונאים סולידית ב E3 שרחוקה מלהיות על הפנים כפי שחלק כאן ניבאו לה.

מה? מה סוני הכריזה בחודשים האחרונים? אתה מדבר על הדמו של סרני לפס5 לWIRED? אתה מבין שכל המטרה של הדמו הזה היה לעשות את זה שבועות לפני שמיקרוסופט חושפים את הסקארלט וה-SSD שלהם ב-E3 מה שהיה הופך את ההכרזה של סוני לסתם עוד "me too". בנוסף הם היו חייבים לעשות את זה לפני קומפיוטקס 2019 (עוד שלושה שבועות) כי אז יוכרזו מעבדי סדרה 3000 של AMD מה שיביא את PCIe 4.0 למחשב ואיתו דור חדש של כונן SSD סופר מהירים מה שהיה הופך את ההכזה "יש לנו בפס5 כונן SSD מהיר מכל כונן ל-PC" כלא נכונה יותר.

כלומר אין לסוני מה לחפש ב-E3, אין להם הכרזות מרגשות וכל הכרזות הפס5 שלהם לא יכלו להתרחש אחרי מאי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 מאי 2019, 13:33

אני אישית לא כל כך משוכנע שמיקרוסופט כבר תחשוף את הסקארלט ב-E3 הקרוב, זו אפשרות אבל לדעתי לא יעשו יותר מטיזר קטנטן במקרה הטוב.
אז אני לא מסכים שסוני חייבים עד סוף מאי, סוני יכולים לבוא לתערוכה וגם לקבוע דווקא קצת לפני התצוגה של מיקרוסופט את המסיבה שלהם, ואז הם "ראשונים" עדיין, אבל גם אז זה יהיה ממש מעט הכרזות וממש לא הכי מעניינות, אני לא מבין מה קאז מוצא במסיבות האלה שכל כך יותר טוב מ"דיירקטים", לדעתי זה נכון רק אם באמת אתה ממלא את המסיבה שלך בהכרזות חדשות.

אגב, ראיתי עכשיו שגם יוכרז GHOST RECON חדש באותו יום שסוני עושים את הדיירקט שלהם, חשבתי שאולי זה יוצג שם לראשונה אבל נראה שזה לא המצב, ותהיה חשיפה שלו בערך שעתיים לפני הדיירקט של סוני.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 מאי 2019, 18:19

Laskin כתב:אני אישית לא כל כך משוכנע שמיקרוסופט כבר תחשוף את הסקארלט ב-E3 הקרוב, זו אפשרות אבל לדעתי לא יעשו יותר מטיזר קטנטן במקרה הטוב.
אז אני לא מסכים שסוני חייבים עד סוף מאי, סוני יכולים לבוא לתערוכה וגם לקבוע דווקא קצת לפני התצוגה של מיקרוסופט את המסיבה שלהם, ואז הם "ראשונים" עדיין, אבל גם אז זה יהיה ממש מעט הכרזות וממש לא הכי מעניינות, אני לא מבין מה קאז מוצא במסיבות האלה שכל כך יותר טוב מ"דיירקטים", לדעתי זה נכון רק אם באמת אתה ממלא את המסיבה שלך בהכרזות חדשות.

אגב, ראיתי עכשיו שגם יוכרז GHOST RECON חדש באותו יום שסוני עושים את הדיירקט שלהם, חשבתי שאולי זה יוצג שם לראשונה אבל נראה שזה לא המצב, ותהיה חשיפה שלו בערך שעתיים לפני הדיירקט של סוני.

1) מיקרוסופט מראה משהו על סקארלט בe3, אף אחד לא יודע מה אבל משהו.
2) סוני רק צריכה לדבר על הssd קודם, לא מעבר.
3) סוני הייתה חייבת לחשוף לפני סוף מאי אחרת הם לא יכלו לטעון לssd הכי מהיר ever.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 07 מאי 2019, 19:01

אין לי בכלל ספק ש-MS ידברו על הדור הבא ב-E3 וכמו שקיאו אמר,השאלה היחידה היא כמה. הם פשוט חייבים להיות חלק מהשיחה של הדור הבא,בייחוד אחרי שסוני הפתיעה אותם בסיבוב עם הסיקור של Wired..אם כבר,אני מניח שהם ידברו על התוכניות שלהם יותר מסוני,וממש לא יפתיע אותי לראות לדוגמא את היילו אינפיניט רץ עם איזה טיזר 30 שניות על אנקונדה או אפילו טיזר in game סופר קצר לפייבל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 מאי 2019, 21:32

ואולי סרטון טיזר cgi של הלוח אם כמו שהם עשו עם הx? זה כבר נותן לאנשים על מה לעשות ספקולציות, לפחות לנסות למדוד את הגודל של הצ׳יפ ולהבין את הקונפיגורצית זיכרון.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 מאי 2019, 00:02

מתחיל עוד שעה (01:00 בלילה)... אני נשאר ער (:

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 10 מאי 2019, 00:58

טוב שהזכרת לי :)
עריכה: חלש, אבל לא ציפיתי להרבה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 מאי 2019, 01:18

אוף, אין תאריך לכלום מעניין :(
או בכלל, שום הכרזה מעניינת, למרות שהמשחק הזה away נראה חמוד... אבל אם זה אפיסודי אז באסה.
מהמשחק של predator אני לא מצפה להצלחה מרובה, זה לא סטודיו שאנחנו מכירים עד כמה שזכור לי, בטח עוד נסיון כושל להשתמש בזכיון כדי להצליח, אבל מי יודע... (אנחנו, אנחנו יודעים)

ניסו לפצות עם טיזר לff7 אבל לא הראו שום דבר חדש או מעניין באמת. הבטיחו עדכון נוסף עליו ביוני, אז יש למה לצפות מהמסיבה של סקוור אני מניח.
אבל חייב להודות שבינתיים הרימייק הזה ממש לא מעניין אותי, וזה היה משחק מאוד משמעותי עבורי באופן אישי. מקווה שיצליחו לשכנע אותי אחרת בe3, אולי יראו סביבות יפות יותר מהאנגר גנרי.

עריכה:
היוצרים של משחק הטורף הזה הם אלה שעשו את Friday the 13th שהצליח לא רע, במפתיע... אם אני מבין נכון הפעם זה במימון של סוני, אז אולי יהיה משחק קאלט שכזה.

אה, והטריילר של medievil היה ממש גרוע. כאילו, טריילר בסדר למשחק שנראה ממש גרוע.

אז בקיצור, הדבר הכי טוב שיצא מהדבר הזה זה סנאי מעופף.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 10 מאי 2019, 02:12

האנגר גנרי או לא גנרי היה גם חלק מהמשחק המקורי (כמו גם הכור, הרכבת תחתית והביוב שראינו בטריילר), ככה זה אמור להיראות בערך זה לא שהם המציאו סביבות חדשות. בכל מקרה אני מרגיש הפוך לגמרי, אני מזהה כל פריים בטריילר בהקשר של המשחק המקורי ומרגיש את הנוסטלגיה. זה הילדות שלי המשחק הזה :)
מעבר לזה הגרפיקה קיבלה שידרוג והיא יותר מרשימה מהטריילר הקודם. הם הראו בעיקר גיימפלי של הקרבות עצמם (ומגניב לזהות דברים כמו הקרוס סלאש וכאלה) אבל אולי ב e3 הם יראו את הסביבות היותר מרגשות במידגר ואלמנטים אחרים של המשחק. מעבר לזה כל מה שהם הראו בטריילר זה עדיין רק ממש הכמה שעות הראשונות בלחץ (חוץ מהשוט האחרון אולי? נראה לי שזה מהפלאשבק אחרי שאתה יוצא ממידגר), ככה שאין בטריילר הזה שום סימן לכך שהם שינו את התוכנית המקורית שלהם לחלק את המשחק לכמה פרקים. אני עדיין מקווה שהם יעשו את זה אבל אין לי ציפיות ואני לא יתלונן על זה יותר מידי כי אני שמח שהפרוייקט הזה עדיין קיים אחרי שהם החליפו מפתחת והתחילו מחדש.

- גם מאנסטר האנטר בשלג הולך להיות כיף גדול וספטמבר זאת הפתעה נחמדה כי זה מוקדם ממה שחשבתי.

- medievil רץ באיזה 15 fps.

- מפתיע שלא היה להם שום הכרזה על אף אחד מהמשחקים הגדולים שלהם בהתחשב בזה שקוג'ימה עשה טיזינג לטריילר חדש ל DS אאז"נ ושדיברו פה על TLOU2 ב 2019. אנערף, אולי יהיה להם עוד דירקט כזה לפני E3 בשביל לגנוב עוד קצת תשומת לב.
נערך לאחרונה על ידי idan ב 10 מאי 2019, 03:09, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 מאי 2019, 03:06

אם הם ימשיכו לעשות דירקטים כאלה אנשים יפסיקו לצפות בדיירקטים שלהם. כן, גם נינטנדו עושה דירקטים חלשים פה ושם אבל הם התחילו עם הדירקטים כתחליף ל-E3 עם הכרזות גדולות ואז הציגו לאט לאט דירקטי ביניים עם פחות תוכן. סוני התחילה עם דירקטים ריקים וזה גורם לזלזול בהם, כבר שניים ברצף היו ממש MEH.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 10 מאי 2019, 08:26

סוני אמרה לפני שזה יהיה דירקט קצרצר
לא מבין על מה התלונות ?
זה לא היה דירקט שציפו מימנו יותר מידי

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 מאי 2019, 09:35

כן סוני הפעם עשתה תיאום ציפיות והודיעה מראש הדיירקט הזה יהיה באורך של עשר דקות והוא יתמקד ב Medievil ועוד כמה הכרזות אבל ברור שלא משמעותיות לפי הניסוח. גם אמרו שלא יהיה שום מידע על הדור הבא.

בקיצור, סוני באמת עשתה מה שיכולה כדי להוריד ציפיות אבל גם אני לא רואה בינתיים את התועלת מהפורמט הזה שהם התחילו, אומנם הטריילר של פיינל פנטזי של סקוור עושה קצת רעש טוב מבחינתם לקראת המסיבת E3 שלהם אבל סוני וסקוור היו יכולים לשחרר את הטיזר הזה בנפרד עם הלוגו של הפס4 וזה היה עושה פחות או יותר את אותו האפקט.

מבחינת PR לסוני עצמה עד עכשיו ה SOP האלה הם די אנטי הייפ, מקווה שזה שלב ביניים שיעבור ברגע שיהיה להם מספיק חומר ומידע למסיבת עיתונאים ראשית שוב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 מאי 2019, 11:42

idan כתב:האנגר גנרי או לא גנרי היה גם חלק מהמשחק המקורי (כמו גם הכור, הרכבת תחתית והביוב שראינו בטריילר), ככה זה אמור להיראות בערך זה לא שהם המציאו סביבות חדשות. בכל מקרה אני מרגיש הפוך לגמרי, אני מזהה כל פריים בטריילר בהקשר של המשחק המקורי ומרגיש את הנוסטלגיה. זה הילדות שלי המשחק הזה :)
מעבר לזה הגרפיקה קיבלה שידרוג והיא יותר מרשימה מהטריילר הקודם. הם הראו בעיקר גיימפלי של הקרבות עצמם (ומגניב לזהות דברים כמו הקרוס סלאש וכאלה) אבל אולי ב e3 הם יראו את הסביבות היותר מרגשות במידגר ואלמנטים אחרים של המשחק. מעבר לזה כל מה שהם הראו בטריילר זה עדיין רק ממש הכמה שעות הראשונות בלחץ (חוץ מהשוט האחרון אולי? נראה לי שזה מהפלאשבק אחרי שאתה יוצא ממידגר), ככה שאין בטריילר הזה שום סימן לכך שהם שינו את התוכנית המקורית שלהם לחלק את המשחק לכמה פרקים. אני עדיין מקווה שהם יעשו את זה אבל אין לי ציפיות ואני לא יתלונן על זה יותר מידי כי אני שמח שהפרוייקט הזה עדיין קיים אחרי שהם החליפו מפתחת והתחילו מחדש.

- גם מאנסטר האנטר בשלג הולך להיות כיף גדול וספטמבר זאת הפתעה נחמדה כי זה מוקדם ממה שחשבתי.

- medievil רץ באיזה 15 fps.

- מפתיע שלא היה להם שום הכרזה על אף אחד מהמשחקים הגדולים שלהם בהתחשב בזה שקוג'ימה עשה טיזינג לטריילר חדש ל DS אאז"נ ושדיברו פה על TLOU2 ב 2019. אנערף, אולי יהיה להם עוד דירקט כזה לפני E3 בשביל לגנוב עוד קצת תשומת לב.

ברור שזה הכל מההתחלה של המשחק, זו התלונה שלי... בהתחלה זה היה אמור להיות אפיסודי, אבל כשהם ממשיכים להראות דברים רק מהשעה הראשונה - זה משונה. מרגיש כאילו כבר ראיתי את זה פעמיים. תראו כבר סביבות חדשות, שנדע שהתקדמתם בפיתוח (:

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 10 מאי 2019, 11:59

עוד אישוש לתצוגת E3 בסדר גמור שסוני יכלה לעשות השנה.

- הכרזה של משחק פרדטור בלעדי.
- תצוגה של IRON MAN VR על הבמה הכי מיינסטרימית לפרנצ'ייז הכי מיינסטרימי חודש וחצי אחרי הסרט האחרון הכי מיינסטרימי. המשחק קיבל רשמים טובים מעיתונאים ולא מדובר ב'חוויה'. הדגמה חיה או מוקלטת ויש אחלה סגמנט.

- המפתחת של WILD דיברה לפני שבועיים שהמשחק עדיין בפיתוח וכו'. בקלות סוני יכלה להרים טריילר/דמו למשחק.
- רימייק של FF7. במקום שיהיה במסיבה של SE יהיה בשל סוני.
- מדיאיבל, למי שנוסטלגי. אפשר להתגאות על התמיכה שסוני נותנת למשחקים קטנים.
- AWAY הזה שעד כמה שהבנתי בלעדי בקונסולות לפס4.
- concrete genie האינדי דרלינג הבלעדי של סוני שכבר שכחתי מתי אמור לצאת. פוש אחרון ב E3.
- וידאו מדרימז שמראה מה אנשים יצרו עד כה + זרקור למשחק ש MM עושה בתוכו + וידאו שמראה את התמיכה ב VR?
- תוסיפו את כל ההכרזות שימשיכו להיות השנה שאפשר היה בקלות להקדים אותה ל E3.
- סיומת עם 'אנחנו עדיין לא מוכנים לדבר יותר מדי על הפס5' אבל הנה כמה נקודות: SSD, ריי טרייסינג, BC.

שלום על ישראל. תצוגה נאה.

במידה וסוני יהיו ב E3 שנה הבאה אז כל הדיבורים שלהם על שינוי גישה והדגשים זה סתם ספין.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 מאי 2019, 12:22

Kazz כתב:עוד אישוש לתצוגת E3 בסדר גמור שסוני יכלה לעשות השנה.

- הכרזה של משחק פרדטור בלעדי.
- תצוגה של IRON MAN VR על הבמה הכי מיינסטרימית לפרנצ'ייז הכי מיינסטרימי חודש וחצי אחרי הסרט האחרון הכי מיינסטרימי. המשחק קיבל רשמים טובים מעיתונאים ולא מדובר ב'חוויה'. הדגמה חיה או מוקלטת ויש אחלה סגמנט.

- המפתחת של WILD דיברה לפני שבועיים שהמשחק עדיין בפיתוח וכו'. בקלות סוני יכלה להרים טריילר/דמו למשחק.
- רימייק של FF7. במקום שיהיה במסיבה של SE יהיה בשל סוני.
- מדיאיבל, למי שנוסטלגי. אפשר להתגאות על התמיכה שסוני נותנת למשחקים קטנים.
- AWAY הזה שעד כמה שהבנתי בלעדי בקונסולות לפס4.
- concrete genie האינדי דרלינג הבלעדי של סוני שכבר שכחתי מתי אמור לצאת. פוש אחרון ב E3.
- וידאו מדרימז שמראה מה אנשים יצרו עד כה + זרקור למשחק ש MM עושה בתוכו + וידאו שמראה את התמיכה ב VR?
- תוסיפו את כל ההכרזות שימשיכו להיות השנה שאפשר היה בקלות להקדים אותה ל E3.
- סיומת עם 'אנחנו עדיין לא מוכנים לדבר יותר מדי על הפס5' אבל הנה כמה נקודות: SSD, ריי טרייסינג, BC.

שלום על ישראל. תצוגה נאה.

במידה וסוני יהיו ב E3 שנה הבאה אז כל הדיבורים שלהם על שינוי גישה והדגשים זה סתם ספין.

מזל טוב, כרגע תארת את המסיבת עיתונאים הכי גרועה בהסטוריה של E3 :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 מאי 2019, 13:11

כן, אלא אם זה נגמר ב:
״אה, ועוד הפתעה אחת - tlou2 מחכה לכם עכשיו בחנות!״
אז זו תצוגה מחורבנת במיוחד שתאכזב את כולם

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 30 אורחים