PS4 | הנושא הרשמי 2

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: PS4 | הנושא הרשמי 2

הודעהעל ידי Laskin » 07 ספטמבר 2016, 22:44

הכוונה בכיוון האמנותי!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 ספטמבר 2016, 22:46

מארק סורני הוא הבן אדם הכי מרגיע בעולם. ועכשיו ברצינות, התצוגה הזאת יכלה להיות רשימת אקסל של משחקים שיתמכו במכשיר החדש. כאילו WTF, אתם מדגימים לי 4K, טקסטורות טובות יותר ו-HDR דרך סטרים יוטיוב ב1080P שלא תומך בHDR?
We're just normal men. We're just innocent men

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 07 ספטמבר 2016, 22:48

מסיבה די מנומנמת, בסה"כ לא הציגו משהו שעוד לא הודלף.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 07 ספטמבר 2016, 22:51

Laskin כתב:הכוונה בכיוון האמנותי!

כן. זו גם היתה הכוונה שלי. איפה אתה רואה שם בורדרלנדס? יש שם 2.7 צבעים.

---

תצוגה ממש מוזרה. די הרבה פאשלות. גם אנשים שהתבלבלו על הבמה, כאילו הטקסט היה חדש. גם תקלה טכנית משעשעת עם המיקרופון של הנציג של אקטיוויז'ן.
הם נכשלו חרוצות בניסיון להראות מה טוב בHDR ו4K. לא אשמתם לגמרי. אף אחד לא מסוגל להראות את זה באמת, בלי מסך נורמלי. אף אחד לא יוכל לעשות את זה בסטרים ביוטיוב.
אפס הכרזות על משחקים. האמת שזה הפתיע אותי קצת. חשבתי שיהיה איזה אחד לפחות.
אפס מספרים. מרגיש קצת כאילו מייקרוסופט חירבנו להם את הקטע הזה עם התצוגה של הסקורפיו בE3. הם פשוט לא דיברו על מספרים בכלל. די ברור למה, כי אנחנו כבר יודעים בדיוק מה יהיה בפנים.
העיצוב של הPRO, כמו של הסלים, מכוער קצת.

חלש, למען האמת. לא הצליחו להראות שום שיפור, בשום משחק.
הבעיה העיקרית שלי היא שאני לא יודע אם במקרה ואקנה טלויזיה טובה יותר, זה יגרום למשחקים שלי לעבוד טוב פחות. האם זה 4K וHDR בתוספת לביצועים ולAA שהם הראו שמפתחים יכולים להוסיף? האם זה במקום? האם יהיה אפשר לבחור? האם כל מפתחת תוכל לבחור את הדרך שהיא רוצה לעשות את זה? נראה לי ששנמוך גרפי ושל ביצועים במקרה של טלויזיה חדשה יהיה מפגר במיוחד.

סה"כ מאכזב. גם היה קצת מצחיק לראות את המצגת שלהם מיד אחרי המצגת של אפל. נראה כאילו ראיתי תצוגה של חברת ענק מצליחה ומיד אחריה פרויקט בית ספר יסודי עם כל מיני אייקונים מביכים.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 ספטמבר 2016, 22:51

טוב, זה היה מעפן לגמרי, אבל נגיד שמאס אפקט היה משהו חיובי וגם מפתיע.
אני אחכה לראות שבאמת הגירסאות 1080P של המשחקים הכי גדולים של סוני (שבשבילם אני אקנה את הקונסולה) - באמת נראים הרבה יותר טוב ורצים חלק בלי שום בעיות, לפני שארוץ לקנות אותה. ותלוי כם כמה איכותיים יהיו TLG וHORIZON, אחרת יש מצב שאחכה לעוד כמה משחקים בהמשך, כשיהיה מבצע טוב או משהו.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 07 ספטמבר 2016, 22:52

קצת מפגר שהם שולחים אותך למצוא מסך 4K, אבל שיהיה. גיימפליי של מאס אפקט. גם קצת משעשע שהם קוראים למכשיר NEO ולא PRO.

ואחרי צפיה - אין שם שום דבר חדש.
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 07 ספטמבר 2016, 23:02

כמו שאמרו כבר, מוזר מאוד לנסות להראות 4k
וhdr
בלי קשר ליוטיוב,כי הם אמרו שיאפשרו הורדה איכותית
אלה יותר,כי לרוב הצרכנים הפוטנציאלים אין מסךhdr ו4k

ככה שאחד מהמונים כמוני בעל מסך fhd סטנדרטי
לא יכול לראות את היתרון
אמרו שזה ישפר גם במסכים סטנדרטים
והמחיר בחול סבבה

אבל אני כבר יחפש ps4 יד שניה,כי הסלים יקר לטעמי
ולא רוצה לקנות את הפרו שרוב היתרון כרגע זה בטלוויזיה יקרות
וvr

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 ספטמבר 2016, 00:28

אני היחיד שהיה בשוק שTLG לא היה שם? אוקטובר?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 08 ספטמבר 2016, 01:54

לצערי הסיבה היא כנראה לא דחייה, אלא הורדת הייפ..

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 08 ספטמבר 2016, 02:32

DrKeo כתב:אני היחיד שהיה בשוק שTLG לא היה שם? אוקטובר?

שהראו אותו לאחרונה,ניראה כמו משחק ps3
אז אותי לא מפתיע בכלל

לא מבין למה לא לוקחים מה שמוכן,סוגרים את המשחק
ומשיקים ב15 דולר,רק להורדה

בכל מקרה גם לא דיברו על הויטה בכלל ,היא כניראה תאפוך למכשיר אמולטורים בגלל הפריצה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 ספטמבר 2016, 02:44

הפס4 פרו לא יתמוך בבלוריי 4K. נשמע לי תמוהה, פורמט של סוני שהם ישמחו לדחוף. אולי הנציג של סוני שדבר עם IGN התכוון לסלים.
http://www.ign.com/articles/2016/09/07/ ... k-blu-rays

רשימת משחקי HDR 4K:
Spider-Man
For Honor
Deus Ex: Mankind Divided
Rise of the Tomb Raider
Days Gone
Watch Dogs 2
Farpoint
Horizon Zero Dawn
Call of Duty: Infinite Warfare
Call of Duty 4: Modern Warfare Remastered
Call of Duty: Black Ops III
FIFA 17
Battlefield 1
Mass Effect Andromeda
Dishonored 2
Final Fantasy XV

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 08 ספטמבר 2016, 04:51

לא הראו גיימפלי או טריילר (ומהרשימה מעלי מובן גם למה) אבל TLG כן היה שם בדקות הראשונות של התערוכה בשקופית על משחקים שיוצאים בעונת החגים הקרובה.

ובתור מי שאין לו מסך 4k ולא מתכוון לקנות אחד בעתיד הקרוב אני חושב שהקטע הכי מעניין זה מה שהמפתחת של טומב ריידר עושה, היא בעצם נותנת לך לבחור בין 3 מצבים שונים:

- 4k
- 1080p והמשחק רץ בין 45 ל 60
- 1080p ו 30 נעול עם כל ההגדרות במקסימום.

יעני יש לך אופציות שונות כמו במחשב (הרבה פחות מן הסתם) ואתה גם לא חייב מסך 4K כדי להרגיש את ההבדל

סוני כצפוי נמנעו מהשוואה ישירה ככה שאנחנו עדיין מנחשים, אבל בין אם הם רוצים או לא זה יקרה בזמן הקרוב והכי מעניין מבחינתי יהיה לראות איך פפ15 רץ על הפס 4 לעומת הפרו (ב 1080p)
זה משחק שלעיתים נראה אולי הכי מרשים בדור הזה בינתיים (בטח בהתחשב בכמה שאפתני הוא), ובתמונות אחרות נראה מסורס לחלוטין על גבול המבאס. יכול מאוד להיות שזה פשוט מצב של ultra vs low כמו במחשב (וברמה קיצונית של זה).
לא יודע, אבל אם יש משחק שיכול לגרום לי לאכול את הלב ולשקול למכור את הפס4 בשביל הפרו זה הוא (למרות שזה יהיה מטומטם לחלוטין כי הוא יצא בוודאי על המחשב מתישהו, אבל אני כנראה לא יוכל להתאפק.. בלי קשר לזה שבסבירות של 50% הוא יהיה משחק פח :)
אם הסטנדרט להבדלים גרפים ב 1080p יהיה כמו בין רוב המשחקי פס4 לאלה על מחשב חזק יותר (כלומר, די מינורי מבחינה גרפית+ביצועים טובים בהרבה), אז אני יחיה בשלום עם מה שיש לי.

אגב, יש פה מישהו שאשכרה ראה משחק מחשב רץ ב 4k ויכול לספר לנו עם כל הרעש סביב זה מוצדק?

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 08 ספטמבר 2016, 07:56

סוני ומיקרוסופט מכינים את הקרקע לכיוון 4K כשגם הפרו וגם סקורפיו לא יהיו חזקות מספיק בשביל זה. לא רק זה, למרבית האנשים לא תהיה טלוויזיית 4K גם בסוף השנה הבאה. אני חושב שהקונסולה עם הצ'אנס הטוב ביותר לסחוף את השוק הן מבחינת ביצועים והן מבחינת טיימינג תהיה ה PS5 שתצא ב 2018/2019.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 ספטמבר 2016, 08:27

לדעתי זה יקרה רק באיזה 2020, אין שום סיכוי ל-2018, וגם 2019 נשמע קלוש... הם מכרו יותר מדי PS4 כדי לנטוש אותה קרוב כל כך.

אם באמת רוב המשחקים (הגדולים) יציעו לי 2/3 אופציות כמו טומב ריידר - זה יהיה מעולה והשיג את המטרה. אני אישית אחכה לראות באמת איך FF XV ירוץ/יראה עליו... אם המשחק הזה יצא חצי ממה שהוא אמור להיות - אני לא אוכל לחכות עד שיכריזו על גירסת המחשב האולטימטיבית, עוד שנתיים או משהו כזה.
מקווה שכבר בTGS נראה אותו כמו שצריך על הפרו, אם לא - אז מזל שיש PSX בסוף השנה (אני מניח)... כי התצוגה של אתמול הייתה פח

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 08 ספטמבר 2016, 08:58

לא הבנתי את ההיגיון. אתמול אפל נטשו את כל מי שיש לו אייפון 6S?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 ספטמבר 2016, 09:23

dean כתב:לא הבנתי את ההיגיון. אתמול אפל נטשו את כל מי שיש לו אייפון 6S?

הפרו היא לא נטישה של בעלי הפס4, פס5 היא כן כי המשחקים שלה לא יעבדו על הפס4 (כנראה). בכל מקרה אני חושב שהגיע זמן להרוג את המודל הזה, המודל החדש של מיקרוסופט הוא המודל שצריך להיות לקונסולות בזמנים המודרנים.

אגב, אני מקווה ששמתם לב לניסוח של מארק סורני בתצוגה בנושא ה4K, נשמע שהם מריצים את המשחקים קרוב יותר ל3K ואז משתמשים ב-TF כדי לבנות תמונה של 4K מכמה פריימים שונים. כלומר בדיוק כמו QB שלא רץ באמת ב-1080P אלה בונה תמונת 1080P מאוסף פריימים של 720P.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 ספטמבר 2016, 09:27

זה לא אותו דבר... כשיצא PS5 - הם ככל הנראה יתמכו רק ב-2 מכשירים "כמו שצריך", משמע - שהבלעדיים שהם מפתחים כבר לא יצאו לPS4 אלא רק לPRO ולPS5 במקרה הטוב, או רק לPS5 במקרים מסויימים (למשחקים הכי מתקדמים שלהם)...
קשה לי לתאר מצב שמיקרוסופט תפתח משחקים לסקורפיו, ליורשת שלה, ועדיין גם תתמוך בONE. מקסימום תמיכה נורמלית ב-2 מכשירים, זה מה שאני מתאר לעצמי שיקרה.
מיקרוסופט בפחות בעייה, כי הסקורפיו תהיה חזקה ב-50% מהPS4 PRO, אז ההפרש בביצועים יהיה קטן יותר, ויהיה לה יותר קל להמשיך לתמוך בסקורפיו, גם כשהיורשת תגיע.

בסופו של יום, מיקרוסופט עשו אחלה מהלך - הם רק הכריזו על השדרוג, שנה וחצי מראש, וככה כאילו תקעו את סוני עם מכשיר MEH לכאורה, שאם לא היו מכריזים על הסקורפיו - זה היה מלהיב יותר :) לעומת זאת, סוני מוציאים את המכשיר שלהם שנה לפני, ובכך תוקעים קצת את הONE S וגם נותנים שדרוג מסויים למשחקים... אני פשוט לא השתכנעתי שזה עד כדי כך מורגש, עדיין. שוב - התצוגה אתמול הייתה חלשה בטירוף, אני אחכה להשוואות רציניות בביצועים ורמת הפירוט ורק אז נוכל להבין אם זה שווה את כל הבלגן.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 ספטמבר 2016, 09:29

DrKeo כתב:

הפרו היא לא נטישה של בעלי הפס4, פס5 היא כן כי המשחקים שלה לא יעבדו על הפס4 (כנראה). בכל מקרה אני חושב שהגיע זמן להרוג את המודל הזה, המודל החדש של מיקרוסופט הוא המודל שצריך להיות לקונסולות בזמנים המודרנים.

אגב, אני מקווה ששמתם לב לניסוח של מארק סורני בתצוגה בנושא ה4K, נשמע שהם מריצים את המשחקים קרוב יותר ל3K ואז משתמשים ב-TF כדי לבנות תמונה של 4K מכמה פריימים שונים. כלומר בדיוק כמו QB שלא רץ באמת ב-1080P אלה בונה תמונת 1080P מאוסף פריימים של 720P.

לא שמתי לב לניסוח הזה.
למזלי - 4K לא מעניין אותי כרגע, וגם לא בשלוש השנים הקרובות בערך, וגם אז - סביר שאעדיף רמת פירוט ופריימים גבוהים יותר ב1080P... אבל זה עדיין קצת מעפן, מבחינת PR

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 08 ספטמבר 2016, 09:46

DrKeo כתב:

לא יודע אם נכון לקרוא לזה נטישה. כשסוני יצאה עם ה PS2 אחרי 5 שנים בעלי ה PS1 הרגישו שנטשו אותם? לא, כי כל המשחקים שלהם עדיין עבדו על ה PS2 והם אפילו נראו טוב יותר. מה הבעיה לצאת עם דור חדש ב 2018 כשכל משחקי ה PS4 יעבדו ויראו טוב יותר?

ובנוגע ל 4K, זה אכן לא native אבל זה לא יכול להיות בדיוק כמו ב QB כי הפתרון שלה הוא פטנט משלה. אם אני לא טועה ב QB זה ארבע פריימים של 720p מחוברים, בפרו זה יהיה 2x1080p + 2x1080p או משהו בסגנון.

ולאסקין.. רק הזמן יגיד מי עשתה את המהלך הנכון. מהנקודת מבט שלי, סוני הוציאה לסקורפיו את כל הרוח מהמפרשים. הסקורפיו אמנם תהיה בשליש חזקה יותר, אבל זה באמת ישנה משהו אם היא יוצאת שנה שלמה אחרי ותהיה יקרה יותר?

תאר לך מיקרוסופט הייתה משיקה את הוואן שנה לפני ה PS4 בתג מחיר של 400$. עוברת שנה וסוני משיקה את ה PS4 בתג מחיר של 400$ והיא בשליש חזקה יותר מהוואן. בתשובה לכך מיקרוסופט מכריזה על הורדת מחיר והוואן עכשיו 300$. איך לדעתך השוק היה נראה עכשיו ב 2016? נראה אחרת?גם אני חושב. סוני עושה למיקרוסופט משהו שלדעתי מיקרוסופט לא ציפתה. נחייה ונראה לאן זה יוביל.

שורה תחתונה, ההבדלי כוח צריכים להתלוות עם מחיר וטיימינג, לסוני יש את שניהם.
נערך לאחרונה על ידי dean ב 08 ספטמבר 2016, 10:34, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 ספטמבר 2016, 10:21

זאת נטישה כי שחקני הפס4 לא יקבלו יותר משחקים. מן הסתם משחקי פס4 יעבדו על הפס5 אבל עדין שחקן פס4 יצטרך לקנות פס5 כדי להמשיך להתקיים. וברור שהם יכולים לעשות את זה, מיקרוסופט הוציאה את ה360 רק 4 שנים אחרי המקורית, פשוט לסוני יש בסיס משתמשים של 40 מליון אחרי פחות מ-3 שנים בזמן שלמיקרוסופט היה פחות מ30 מליון אחרי 4 כך שהמצב לא ממש דומה. בכל מקרה הכל תלוי בהפרש בין הפס5 לפרו, אם משחקים יוכלו לרוץ בגרסה משונמכת על הפרו אז באמת אין סיבה לנטוש.

בנושא הרזולוציה, אתה צודק כי התבלבלתי עם טמפרל, מה שהפרו עושה זה אלגוריתם דמקה של VALVE שבנוי לתוך החומרה של הGPU כך שמפתחים מקבלים אותו ב"חינם". מה שהפרו באמת מרנדרת ברקע זה 4K חלקי שתיים שזה בדיוק אמצע דרך בין 1080P ל4K. הגרסה הקצרה של האלגוריתם היא שכשהפרו מרנדרת תמונה היא בעצם מרנדרת פקסל אחד, לא מרנדרת אחד וכך הלאה, תהליך שגורם לה לרנדר רק חצי מהפיקסלים ולבסוף יוצאת תמונה שנראת כמו לוח דמקה (כי כל פקסל שני הוא שחור). אחרי זה החומרה של הניאו יודעת לשחזר את הריבועים השחורים בעזרת המידע שמגיע מהפיקסלים שכן רונדרו מסביבו. הקטע של ה-2X2 רק אומר שבמקום כל פקסל שני שחור עושים את זה במקבצים של 4 פיקסלים (כלומר 4 פיקסלים בצורת 2X2 מרונדרים, 4 שחורים, 4 מרונדרים, 4 שחורים וכך הלאה). הקונספט הזה גובל בגאונות, ממש מהפכה לדעתי.

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 08 ספטמבר 2016, 10:46

כן לפי מה שקראתי, אנשים שהיו שם וראו את זה לייב אמרו שהתוצאות מדהימות. אם הייתה לי טלוויזיית 4K הייתי קונה את הפרו על היום הראשון. אני מחכה למחירים שפויים כי אני לא מוכן להתפשר על משהו שהוא לא 65 אינץ' + OLED + HDR + 4K. אני אחכה כמה שצריך עד שהמחירים ירדו לכיוון ה 15 אלף.

בקצב הזה נראה לי ש PS6 יגיע לפני שתהיה לי טלוויזיה כזו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 ספטמבר 2016, 11:06

אני די מרוצה מהסיפור של שדרוג כל חצי-דור, כי אני פשוט תמיד אקנה את הגירסה החזקה יותר בכל פעם... גם ככה בשנתיים הראשונות המשחקים יותר חלשים ועדיין איפהשהו תקועים "בין הדורות", וגם ככה אני משתדל להיות תמיד עם מחשב חזק במיוחד, אז אני קונה באמצע דור, משלים במחירים מצחיקים את המשחקים שפספסתי בהתחלה (ולשם שינוי - כבר על בהשקה יהיו לי כמה וכמה משחקים מגוונים), ומקבל בוסט של ביצועים ואיכות תמונה, וכל מני חבלי לידה ובאגים שאני מדלג עליהם, ושדרוגי תוכנה - זה גם בונוס.

וכן, לא דיברנו על המחיר... בקטע הזה סוני לגמרי "מנצחים". 300 דולר לדקה ו-400 למשודרגת, זה אחלה מחירים, ומיקרוסופט עלולים להיות בבעייה קלה עם התמחור שלהם ב-500 דולר.

אני כמוך דין, מחכה שטלויזיות OLED בגודל 70" לפחות, עם HDR ו-4K יגיעו בערך ל-12 אלף ואני קונה. יש זמן עד שזה יקרה. מוכן לשלם 15 עבור 80" ^_^
בקיצור, את הטלויזיה הבאה שלי אני אקנה ביחד עם הPS5 PRO, ב-2022 :D

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 ספטמבר 2016, 11:20

דין, הזמן הזה לא כזה רחוק. כבר היום אפשר לקנות ב25K את מה שאתה מבקש, בטח תוך שנה או שנתיים זה יגיע לטווח שבין 10 ל15.

לאסקין, די צפוי שהסקורפיו תעלה גם 399$. מה שהפתיע אותי הוא הדיסק הקשיח של ה1TB. זה כבר באמת הופך את ההפרש במחיר לבדיחה, לא ברור למה לקנות בכלל פס4 בסיסית אם אתה רוצה דיסק 1TB.

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 08 ספטמבר 2016, 11:30

הטלוויזיה שהכי קורצת לי היא ה E6 של LG. היא עולה בארץ 32K. להשיג את מה שהיא מציעה תוך שנה/שנתיים ב 15 אלף זה חלום.. קצת קשה לי להאמין שזה יקרה אבל הלוואי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 ספטמבר 2016, 11:33

אה, אני חשבתי שהכריזו שהסקורפיו תעלה 499, כבר שכחתי אם זה מאומת או לא. אם היא גם תעלה 399 - זה יהיה מעולה, אבל עם המפרט שהם הביאו - זה יהיה לא קל.
הלוואי, זה יהיה אדיר לתחרות.

וכן, גירסת הPS4 הרגילה (ז"א, הדקה החדשה) תהיה בעיקר למי שלא מעניינים אותו השדרוגים, ולא צריך יותר מה-500 גיגה... מניח שיש הרבה אנשים כאלו. אבל אני מן הסתם בכלל לא שוקל אותה, אלא אם נגלה שיש מלא בעיות בPRO.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 163 אורחים