PS4 | הנושא הרשמי 2

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: PS4 | הנושא הרשמי 2

הודעהעל ידי Laskin » 18 אפריל 2019, 13:28

אני לא יודע למה ספיידרמן צריך להיות בעיר אחרת... כמעט בכל הסרטים הסדרות והמשחקים - מדובר בניו יורק.
אפשר לעשות את ניו יורק אחרי איזו אפוקליפסה או משהו, שהעיר תשתנה/תהרס או משהו כזה במהלך המשחק, אבל לא צריך לתכנן את כולה מחדש, לא צריך לעבוד על הבסיס של התנועות והכוחות של ספיידרמן (רק להוסיף עוד), לא צריך לעבוד על כל המודלים מחדש, אנימציות וכו'... אני באמת שלא יכול להסכים איתך פחות, נדב (ובלינג).
לא רואה איך זה יהיה מביך, ואני לא אומר שיעשו קופי פייסט וזהו, אלא שיוסיפו איזורים חדשים או שישנו קצת קיימים, יוסיפו פירוט, תנועות וכו'... אבל אי אפשר להכחיש שהבסיס כבר שם, כמו בAC אודיסי אחרי אוריג'ינס. כמו ארקהם סיטי לעומת אוריג'ינס... מה, הם עבדו על הכל מאפס? או שהיה להם המון המון עם מה לעבוד? הם עשו את זה בשנתיים בלבד עם צוות להערכתי קטן מספיידרמן, ואחרי שנתיים הביאו את ההמשך ה"אמיתי" של סיטי (=נייט). פחות או יותר אחד לאחד מה שאני מציע לעשות עם ספיידרמן.
(וכן, במקרה של באטמן יש את הסטודיו השני שעשה את אוריג'ינס, אבל אז אפשר לתת את דוגמת אסיילום מול סיטי שביניהם היו רק שנתיים, עם הבדל עצום באיכות, ובכל אופן מאחר והצוות של ספיידרמן היה גדול יותר אני כן בטוח שהם יכולים להתפצל ולעבוד במתכונת 3/4 ו-1/4 כמו שהצעתי)

סמל אישי של המשתמש
wraithbuster
Minion

הודעהעל ידי wraithbuster » 18 אפריל 2019, 19:13

אני לא רואה היגיון בלהוציא משחק ספיידרמן ביניים עד השני שמפותח בזירוז, ויתגמד לעומת הקודם שלו שקיבל יותר את היחס והתשומת לב שלו, זה לא יראה טוב בפני הקהל.
יש מספיק דוגמאות רעות למשחקים שזירזו את זמן הפיתוח, ויצאו לא אפויים מספיק כמו me: andromeda, no man sky וכו'. זה בהחלט היה פוגע בספיידר מן צעד שכזה.
בכול מקרה, עם שימוש בנכסים קיימים ואותה גרפיקה, העולם שבנו, יותר סביר נראה לי אם כבר היה לעשות לספיידרמן dlc שניים בנוניים/ אחד גדול, בדומה לאילו של הוויצ'ר ודיאבלו. במקום לקרוא לזה משחק ספיידר מן מלא, אני אומר שפשוט היו מכניים את מה שהוא באמת הוא שזה dlc, כי רק תוכן לא מספיק בשביל לכנות אותו משחק מלא עם כול הכבוד. ואם היו מפתחים dlcs שכאלה, יכול להיות שבמצב לקראת הסוף של הפיתוח של הראשון (או לקחת 1/4 מהעובדים גם לתקופה קצרה אחרי הסיום), המפתחים יכלו במצב שכזה להתפנות לעבוד על dlc בנוסף, מבלי שזה יבוא על פני הפיתוח של השני. אבל למזלנו הרע, מפתחות ירדו עם השנים מהרעיון של לעשות dlc עם כמות תוכן גדולה, של עולם כמעט זהה, עם צינוק חדש פה, או חצר אחורית שם.

אבל יאמר לזכותך שצוותי פיתוח של משחקים גדלים, ואכן יש לזה השפעה על זמני הפיתוח לטובה. אבל גם ממספרים שתוציא מwiki וכאלה אתה לא יודע כמה מהם זה פשוט אורכי דין, אנליסטיים, אנשי pr. או כמה זה באמת אנשי פיתוח.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 אפריל 2019, 19:50

כך או כך זה יהיה stand-alone אז אנחנו חוזרים לרעיון המקורי שלי לגביו... אני פשוט חושב שכלכלית זה יהיה משונה לוותר על עוד משחק קרוס ג׳ן עד ההמשך לדור הבא בלבד, וש הזמנים בהחלט מאפשרים את זה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אפריל 2019, 03:19

Laskin כתב:כך או כך זה יהיה stand-alone אז אנחנו חוזרים לרעיון המקורי שלי לגביו... אני פשוט חושב שכלכלית זה יהיה משונה לוותר על עוד משחק קרוס ג׳ן עד ההמשך לדור הבא בלבד, וש הזמנים בהחלט מאפשרים את זה

אני חושב שלהוציא משחק קרוס ג'ן זה באמת יקח להם בערך 3 שנים אם הם רוצים להוציא משחק ברמה גבוהה וזה אומר לשחרר אותו בסוף 2021 כשאנחנו כבר די עמוק בדור הבא והדור הקודם כבר מזמן לא רלוונטי, הרי אז תהיה כבר הייפ למשחקים של 2022 ו-2023 שיהיו משחקי שנה שניה ושלישית של הקונסולה.

אם ספיידרמן היה הדמו של הפס5 שמארק סרני הציג, אני בטוח שהצוות עף על הפס5 ורוצה לנצל אותה. אם תראה את ההרצאת GDC שהבאתי בנושא הדור הבא אתה תראה את המלחמה המטורפת שהייתה להם עם ה-HDD של הפס4 וזאת כנראה גם הסיבה שהם היו הבנצ'מארק ל-SSD של הפס5. קשה לי להאמין שספיידרמן 2 יהיה משהו שהוא לא המשך מלא, דור הבא מלא ומרשים במיוחד.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 אפריל 2019, 15:04

ו..... נפילה חזקה :/
מהמעט שראיתי נראה לי שלא יהיה ממוצע מעל 75.
זה היה רשום עליו לאורך רוב הדרך, אבל קיוויתי שיפתיע בכל זאת

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 אפריל 2019, 15:09

טוב, לפעמים כשמשחק פשוט לא נראה טוב מהיום הראשון שבו מציגים אותו הוא פשוט לא טוב, גם אם זו סוני בתקופה הזו שלה..

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 אפריל 2019, 15:12

כן... למרות שאני כן אהבתי את התצוגה הראשונה שלו - משם הייתה נפילה עקבית.
הסטודיו הזה ממש לא מצדיק את הקיום שלו, גם אם המשחק ימכור טוב. מקווה שיפצלו אותו בין המפתחות השונות הנהדרות של סוני ויחזקו אותן, ככה כולנו נרוויח משחקים טובים יותר ומוקדם יותר (:

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 25 אפריל 2019, 15:14

אאוץ', חשבתי שיפתיע עם איזור 80.. מחכה ל-15 דולר :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 אפריל 2019, 15:29

פאקינג 7 שנים מאז המשחק האחרון שלהם (לויטה), יש שם 130+ מפתחים פנימיים, תנו 50 לסנטה מוניקה, 50 לנוטי דוג והשאר לגרילה ^_^

גם ב-5 דולר כנראה שלא ארכוש אותו, מדובר במשחק של מעל 60 שעות, לא רוצה לבזבז כל כך הרבה זמן בעולם משעמם כל כך עם עלילה גרועה כל כך (עפ״י הביקורות), גם אם ישלמו לי 15 דולר.
דווקא אם היה משחק של 15 שעות הייתי זורם.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 25 אפריל 2019, 15:45

עצוב לי שצדקתי לגביו... מההתחלה הוא נראה לי פח (עוד מהחשיפה הראשונית שהרבה מהפורום פה התלהבו ממנה).
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 אפריל 2019, 16:41

ממוצע 7 נמוך זה בינוני אבל לא הייתי נסחף עם פח, פח זה 6.

בכל אופן כמובן שזו אכזבה, ציפיתי ל 7 גבוה לפחות, בקטע של משחק שטוב בז׳אנר שלו למרות שלא מחדש ולא מאוד מעניין מבחינת סיפור ועולם.

עכשיו זה נראה שהוא פשוט בינוני גם תחת ההנחה הזו. אני מתאר לעצמי שהוא לא שווה יותר מסייל טוב למי שמתחבר לסגנון ורוצה עוד משחק זומבים אפוקליפסה בעולם פתוח. ב 60$ הוא בטוח לא מומלץ לאף אחד.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 25 אפריל 2019, 17:00

מה חשוב לדעת לגבי הסיפור של משחקי God of War לפני שמשחקים במשחק החדש?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 אפריל 2019, 17:21

תראה וידאו ביוטיוב, אבל כעקרון לא הרבה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 25 אפריל 2019, 18:10

Kazz כתב:מה חשוב לדעת לגבי הסיפור של משחקי God of War לפני שמשחקים במשחק החדש?

יש מידי פעם תזכורות לעלילה של המישחקים הקודמים
זה לא חובה לדעת ,אבל נחמד
המישחק עומד בפני עצמו גם עם אתה לא מכיר את הקודמים

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 אפריל 2019, 18:43

Kazz כתב:מה חשוב לדעת לגבי הסיפור של משחקי God of War לפני שמשחקים במשחק החדש?

כמו שאמרו, הוא די עומד בעצמו.
סרטון ביוטיוב על הדמות של קריטוס באופן כללי וקצת על המסע להשמדת האלים היווניים של GOW2-3 ואתה מסודר מכל הבחינות.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 26 אפריל 2019, 17:06

bling כתב:ממוצע 7 נמוך זה בינוני אבל לא הייתי נסחף עם פח, פח זה 6.

בכל אופן כמובן שזו אכזבה, ציפיתי ל 7 גבוה לפחות, בקטע של משחק שטוב בז׳אנר שלו למרות שלא מחדש ולא מאוד מעניין מבחינת סיפור ועולם.

עכשיו זה נראה שהוא פשוט בינוני גם תחת ההנחה הזו. אני מתאר לעצמי שהוא לא שווה יותר מסייל טוב למי שמתחבר לסגנון ורוצה עוד משחק זומבים אפוקליפסה בעולם פתוח. ב 60$ הוא בטוח לא מומלץ לאף אחד.

לא התכוונתי שהוא משחק שלא כדאי לגעת בו בכלל... הוא פשוט נראה מלא Jank לאורכו ולרוחבו, ולא נראה עם גיימפליי מעניין כ''כ, מלכתחילה.. אולי הגזמתי עם המילה ''פח'', אבל הביקורות מסכימות.. מדובר במשחק בינוני עד בינוני מינוס.
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 אפריל 2019, 14:22

רק עכשיו ראיתי את הניתוח DF על DAYS GONE
מסתבר שטכנית יש לו כמה וכמה פיצ'רים ממש מרשימים, ושהם עשו באמת עבודה טובה בכל הקשור לזה... אני מניח שלפני שסוני מפרקים אותם (בהנחה וזה בכלל על השולחן) הם יכולים לתת להם "הזדמנות אחרונה", לעשות משחק שיצא לא הרבה אחרי השקת הPS5, נגיד 2022, ולמקד אותם על ז'אנר יותר פשוט.
הם ניסו ללכת פה על משהו מורכב ומפוזר מאוד, לקחת קצת מכל ז'אנר אפשרי ולערבב... לקח להם 7 שנים ויצא לא משהו.
אולי אם יחזרו לעשות משחק אקשן נטו יצא משהו טוב בהרבה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 אפריל 2019, 17:58

קוג'ימה התחמק משאלה ב-QA על האם DS יצא בעתיד ל-PC. מעניין.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 אפריל 2019, 18:08

Klayman כתב:
bling כתב:ממוצע 7 נמוך זה בינוני אבל לא הייתי נסחף עם פח, פח זה 6.

לא התכוונתי שהוא משחק שלא כדאי לגעת בו בכלל... הוא פשוט נראה מלא Jank לאורכו ולרוחבו, ולא נראה עם גיימפליי מעניין כ''כ, מלכתחילה.. אולי הגזמתי עם המילה ''פח'', אבל הביקורות מסכימות.. מדובר במשחק בינוני עד בינוני מינוס.

כן עם זה אני מסכים בסך הכל. עושה רושם שזה משחק שיצא מהשנים היותר גרועות של יובי בכל הנוגע ל jank ופעילויות תוכן זבל שכאלו, חבל. :/

לאסקין אני מסכים איתך, הלכו על פרויקט יותר מדי יומרני ומפוזר, ראבאק נוטי דוג שמוכשרים פי כמה מנסים לעשות את הכי טוב שלהם בתחום הלניארי (למרות שהסקופ שלהם גודל ממשחק למשחק) ובנד חסרי הניסיון כבר מנסים לבנות משחק יוביסופטי שאפתני שכזה?

הם לא חייבים ליצור משהו אולטרה לניארי אבל משחק כמו סייפון פילטר חדש שכן מעודד גם סביבות פתוחות אבל שומר על מבנה קבוע וסגור וגם לא יומרני מדי מבחינת עלילה (בקיצור גם אם הכתיבה והעלילה שלהם בקרשים, למשחקים בסגנון סייפון פילטר, ספלינטר סל וכו׳ זה עובר) זו היתה אופציה עדיפה בהרבה ואני חושב שגם הקהל היה מבסוט על זה שהמותג חזר לחיים.

מקסימום היו מנסים לכוון על 40$ אם הם לא בטוחים שיכולים ליצור בדור הזה סייפון פילטר שיצדיק מחיר מלא.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 28 אפריל 2019, 18:53

DrKeo כתב:קוג'ימה התחמק משאלה ב-QA על האם DS יצא בעתיד ל-PC. מעניין.

מעניין, ולמרות שתאורתית שאני יכול לראות את זה קורה..
אתה חושב שסוני היו לוקחים אותו אליהם, נותנים לו מנוע ומשאבים כדי לפתח משחק שהוא לא אקסלוסיבי? בשביל בלעדיות זמנית או אי הפצה לאקסבוקס?

סך הכל המלחמה שלהם היא עם האקסבוקס ולא עם הpc, אבל עדיין.. הם גם מפיצים בלעדיים של המשחק, לא?
קצת מזכיר לי דיבור בזמנו שספיידרמן יגיע לpc במסגרת הסכם עם מארוול כי הוא לא צד א' של סוני, אבל לפחות בינתיים נראה שזה ממש לא קורה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 אפריל 2019, 18:58

SFV לא הופץ על ידי סוני צד ב׳?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 28 אפריל 2019, 19:00

במקור הוא הוכרז גם ל PC.
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 28 אפריל 2019, 19:08

DrKeo כתב:SFV לא הופץ על ידי סוני צד ב׳?

האמת שאני לא יודע, אבל מניח שכן אם שאלת :) .
בכל מקרה זה לא באמת אותו דבר, ספיידרמן וDS דומים מבחינת ההייפ והיכולת שלהם להזיז קונסולות (אחד בקרב קאזואל גיימרז ואחד בקרב הארד קור גיימרז).

מה גם שDS הוא הכי קרוב למשחק צד א' של סוני שאפשר בלי באמת להיות מפותח על ידי חברה ששייכת לסוני.
לא רק שהמנוע והרבה משאבים הגיעו ישירות מסוני (יש לזה תקדים? שסוני מביאים מנוע מבית הפיתוח שלהם למשחק לא בלעדי?), אפילו לקוג'ימה יש בהיסטוריה בלעדיים לסוני אז אפילו 'אישית' זה מסתדר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 אפריל 2019, 19:17

אין לי באמת טיעונים מבוססי עובדות בעד או נגד, סך הכל קוג׳ימה התחמק מהשאלה אז אולי יש משהו שם אבל אני בכלל לא חשבתי שהמשחק מגיע לpc עד היום. כלומר אני בייסיקלי קונה פלייסטיישן (בערך) רק בשבילו :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 28 אפריל 2019, 19:26

איפה בדיוק ראית מה שאלו אותו?
אני מאמין לך כמובן, סתם רוצה לבדוק אולי זו הייתה יותר שאלה של "האם הוא יוצא לPC או רק לPS4?", ואז נניח יציאה דווקא לPS5 שעדיין אסור לו לדבר עליו היא הגורם לגמגום.. אולי.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 25 אורחים