PS4 | הנושא הרשמי 2

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Stick
Veteran

Re: PS4 | הנושא הרשמי 2

הודעהעל ידי Stick » 03 אוקטובר 2019, 23:52

אממ.. אז הכל נראה פחות יפה אבל הגרפיקה לא השתנמכה? אתה עושה קצת סלטות באוויר רק כדי לטעון שאין שנמוך גרפי, אבל.. הכל זה העיצוב האומנותי? בכל זאת, עם כל הכבוד להבדלים שבין יום ולילה, סך הכל זה לא שהדגמה אחת הייתה בעיר חייזרים עתידנית והשנייה בישראל של שנות ה70. בסופו של דבר בין השלב השני לשלב בלילה שהודגם בE3 אין כאלו הבדלים, והשלב הנוכחי כן נראה בבירור פחות טוב.
אז אולי, *תאורתית*, אין שנמוך כי עדיין לא ראינו השוואה ישירה ב100%. לכן כנראה גם DF לא התעסקו בזה. אבל מאוד קשה לי להבין איך אפשר לטעון שההדגמה הנוכחית לא נראת פחות טוב מזו של E3. ואם אתה מסכים, אז קשה לי עוד יותר להבין איך זה המצב ואתה יכול לטעון שלא *נראה* שיש כאן שנמוך גרפי כזה או אחר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 אוקטובר 2019, 00:49

כן, אחרי שהסכמנו שבטריילר בלילה היה תסרוט רציני, עם לכל הפחות פתיח וסיום שבטוח היו אנימציות שתוכננו רק בשביל הטריילר ולא יהיו במשחק המלא בגיימפליי ככה, ועוד הרבה דברים שתוזמנו בדיוק רב לגבי הדיוק של האנימציות והAI, אז נשארנו עם נתונים טכניים של הגרפיקה, ועל זה מדובר כשאומרים שנמוך. אז אין לנו את אותה סצינה אבל יש לנו מודלים ורזולוציה וטקסטורות ואפקטים וכו׳, ואם אני לא רואה שם שנמוך אז אין שנמוך :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 04 אוקטובר 2019, 01:16

טוב... אז נסכם שהמשחק נראה פחות טוב אבל אין שנמוך.. או משהו כזה, אם הבנתי נכון.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אוקטובר 2019, 02:14

אני חושב שלרמות לגבי איך ה-AI מתנהג ובעצם לתסרט אותו כדי ליצור מצבים סופר מגניבים שבחיים לא יקרו במשחק עצמו, כמו שהם עשו גם בהדגמה של TLOU1 וגם של 2 (כנראה, עדין לא שחקנו בו), זה יותר גרוע מכל שנמוך גרפי. כשVALVE עשו את זה עם HL2 שרפו אותם, אני לא בטוח איך נוטידוג מתחמקים עם הפרקטיקה הזאת מהביקורת הציבורית.
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 04 אוקטובר 2019, 02:31

לדעתי, בעיקר כי נוטי דוג תמיד מראים דברים שיש במשחק. כלומר אולי אני מפספס משהו, אבל לפחות מההדגמה של TLOU 1, אין שם דברים שבבידוד לא יכולים לקרות לשחקן הממוצע בזמן משחק. הבעיה היא שאין שום סיכוי (או יותר נכון יש סיכוי ממש לא ריאלי) שכל הדברים המגניבים שהם בנו יתנקזו ביחד בתוך 10 דקות רצופות כמו שהם מציגים. בדמואים שלהם דבר גורר דבר בצורה כל כך ריאליסטית, כלומר מתוסרטת, בצורה שבה אי אפשר באמת לשחזר בהצלחה. אבל זה לא שהAI עושה דברים שהוא בפירוש לא עושה במשחק המלא, אם מסתכלים על כל פעולה בדמו בנפרד.
אולי אני מפספס משהו, אבל זה לפחות מה שאני זוכר מהראש. הזכרת קודם אויבים באנצרטד 1.. אולי, אבל זה פחות רלוונטי היום. בעיניי נוטי דוג של היום מתחילה מההדגמה של אנצ'רטד 2 בE3 :). אז כל תלונה נכונה (ויש כאלו) מתחילה שם.

בכל מקרה, גם GOW לדוגמה הציג בהדגמה הראשונה שלו דברים שלא היו (סתם מהראש - להדביק אויב לקיר עם זריקה של הגרזן, ודוב קוטב שמסתובב שם כסוג של אויב או משהו, ולא קיים במשחק). אני חושב שכן צריך לדעת לעשות הפרדה בין דברים שיכולים להשתנות תוך כדי פיתוח, לבין שינויים דרסטיים באמת בAI או בגרפיקה. לדוגמה, כשdark souls 2 הציג מכניקת תאורה ומכניקת גיימפלי של שימוש בלפיד שלא קיימות במשחק, הוא קיבל בראש ובצדק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אוקטובר 2019, 02:46

Stick כתב:לדעתי, בעיקר כי נוטי דוג תמיד מראים דברים שיש במשחק. כלומר אולי אני מפספס משהו, אבל לפחות מההדגמה של TLOU 1, אין שם דברים שבבידוד לא יכולים לקרות לשחקן הממוצע בזמן משחק. הבעיה היא שאין שום סיכוי (או יותר נכון יש סיכוי ממש לא ריאלי) שכל הדברים המגניבים שהם בנו יתנקזו ביחד בתוך 10 דקות רצופות כמו שהם מציגים. בדמואים שלהם דבר גורר דבר בצורה כל כך ריאליסטית, כלומר מתוסרטת, בצורה שבה אי אפשר באמת לשחזר בהצלחה. אבל זה לא שהAI עושה דברים שהוא בפירוש לא עושה במשחק המלא, אם מסתכלים על כל פעולה בדמו בנפרד.
אולי אני מפספס משהו, אבל זה לפחות מה שאני זוכר מהראש. הזכרת קודם אויבים באנצרטד 1.. אולי, אבל זה פחות רלוונטי היום. בעיניי נוטי דוג של היום מתחילה מההדגמה של אנצ'רטד 2 בE3 :). אז כל תלונה נכונה (ויש כאלו) מתחילה שם.

בכל מקרה, גם GOW לדוגמה הציג בהדגמה הראשונה שלו דברים שלא היו (סתם מהראש - להדביק אויב לקיר עם זריקה של הגרזן, ודוב קוטב שמסתובב שם כסוג של אויב או משהו, ולא קיים במשחק). אני חושב שכן צריך לדעת לעשות הפרדה בין דברים שיכולים להשתנות תוך כדי פיתוח, לבין שינויים דרסטיים באמת בAI או בגרפיקה. לדוגמה, כשdark souls 2 הציג מכניקת תאורה ומכניקת גיימפלי של שימוש בלפיד שלא קיימות במשחק, הוא קיבל בראש ובצדק.

פיתוח משחקים הוא עניין מתגלגל ומן הסתם משהו שיש להם במשחק במאי 2018 לאו דווקא יהיה בפברואר 2020, כלומר תוכן חתוך וכדומה זה לגמרי הגיוני. לפעמים גם מראים סוג של target, מה שהם חותרים אליו, למרות שאם מראים משהו כזה צריך לדעתי לציין את זה במפורש כי דברים שכאלה מבטיחים הבטחות שלא תמיד יש להן כיסוי. הבעיה עם הדמואים של נוטידוג היא שהם מבטיחים חווית גיימפליי שאף שחקן לא יקבל עם המשחק שלהם וכשהם מסדרים את האוייבים בתצורה מושלמת להגיב לכל דבר בדמו בצורה מושלמת, הם יוצרים אשליה של AI וגיימפליי שמעולם לא ראינו אבל כשרואים פתאום את המשחק עצמו אז זה לגמרי נראה כמו משחק וידאו שוב.

אני לא זוכר ספציפית אם בדמו של TLOU1 אוייבים עשו משהו שהם לא עושים במשחק, אבל מה שבטוח הוא שמה שקרה שם לא מתרחש במשחק האמיתי. אין לי בעיה עם דמואים שמביאים את הריצה המושלמת או שמי שמשחק הוא כל כך טוב וכל כך מאומן בדמו שהוא יראה בדיוק את הדבר הכי מגניב בתצורה הכי מגניבה ברגע הכי מגניב כי הוא מכיר את הדמו פנימה והחוצה. הבעיה שלי עם הדמואים האלה של נוטידוג היא שלא השחקן הוא זה שמביא תצוגה שלא תאומן במשחק אמיתי, מדובר בתצוגה מזוייפת שבה האוייבים תוסרטו לפעול בצורה שכזו שתתן הרגשה סינמטית שלא קיימת במשחק. כלומר ממש ה-AI והתסרוט שונה במיוחד לדמו הזה בכדי שיגרום לגיימפליי להרגיש יותר מרשים ממה שהוא באמת וזה קצת נמוך לדעתי. כלומר אם עובדים של נוטידוג ישבו ותכנתו ותסרטו אוייבים בכדי שיעשו דברים ספציפים שיוצרים דמו מזוייף, באותה מידה אפשר כבר להראות סרטון מעבר וזהו, זה בקושי גיימפליי מבחינתי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 אוקטובר 2019, 17:42

אנ לא רואה שום הבדל בין זה לבין gow. בשת ההדגמות ראינו את החזון שלהם לחוויית הגיימפליי, כי בכל זאת מדובר באיזה שנתיים לפני שהמשחק יוצא ולא הכל מוכן, בלשון המעטה. וזה לא תמיד מצליח בסוף אחד לאחד, וזה בסדר. אגב, הדוגמא דווקא הכי בולטת למשהו כזה היא ביושוק אינפיניט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אוקטובר 2019, 18:15

Laskin כתב:אנ לא רואה שום הבדל בין זה לבין gow. בשת ההדגמות ראינו את החזון שלהם לחוויית הגיימפליי, כי בכל זאת מדובר באיזה שנתיים לפני שהמשחק יוצא ולא הכל מוכן, בלשון המעטה. וזה לא תמיד מצליח בסוף אחד לאחד, וזה בסדר. אגב, הדוגמא דווקא הכי בולטת למשהו כזה היא ביושוק אינפיניט.

ביושוק אינפנט בהחלט היה דוגמה לחזון שלא הצליח להתממש אבל בניגוד לאיראשנל שרצו לעשות משהו ונכשלו, נוטידוג פשוט זייפו הדגמה שהם ידעו שלעולם לא תקרה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 אוקטובר 2019, 19:03

זו חתיכת הנחה שאתה עושה להם... וזה בדיוק העניין, אנשים כן מרגישים שהוייב של הטריילר של tlou מייצג את מה שבסוף יצא להם, אבל של אינפיניט לא ממש.
ושלא תהיה טעות, ביושוק אינפיניט בקלות בטופ 10 שלי

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אוקטובר 2019, 19:39

Laskin כתב:זו חתיכת הנחה שאתה עושה להם... וזה בדיוק העניין, אנשים כן מרגישים שהוייב של הטריילר של tlou מייצג את מה שבסוף יצא להם, אבל של אינפיניט לא ממש.
ושלא תהיה טעות, ביושוק אינפיניט בקלות בטופ 10 שלי

עשיתי להם הנחה? הם רצו לעשות משהו ונכשלו, נוטידוג פשוט רימו בכדי לרמות. דברתי על זה כבר לפני כמה הודעות, יש הבדל בין להציג חזון ולהכשל בלהוציא אותו לפועל לבין פשוט לרמות את הקהל בשביל לגרום למשחק להראות כמו משהו שהוא לא.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 04 אוקטובר 2019, 19:42

אינפינייט זה אם כל הרמאויות. וואטצ' דוגס היה גם רמאות. גם אנת'ם רמאות. 'משום מה' החברות האלה אף פעם לא לוקחות את הזמן להודיע שהם 'נכשלו' להגיע לחזון עד שהמשחק מגיע לידי השחקנים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 אוקטובר 2019, 20:19

למה אתה חושב שנוטי דוג עשו משהו ״בכוונה״ אבל עם ביושוק זה היה הכל עם כוונה טובה? זו הנחה לעומת האשמה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אוקטובר 2019, 23:15

לא אמרתי שביושוק היה עם כוונה טובה, איראשנאל קבלו פצצות על הראש בתקופתו על מה שהלך שם. ההבדל הוא שאיראשנל הציגו מערכות גיימפליי שהם רצו לשים במשחק וכשלו לעשות את זה, נוטידוג לעומת זאת פשוט עושים נטו רמאות, מתסרטים אוייבים וסצנות ידנית בצורה שהם יודעים שלא תהיה במשחק הסופי. אם איראשנל היו עושים את זה לפני שבוע אז היינו מדברים עליהם, אבל הם עשו את זה בדיוק פעם אחת לפני כמעט עשור (2011 נדמה לי?) והחברה התפוררה מאז בזמן שנוטידוג עושים את זה כבר פעם שלישית ברצף. זאת כבר מסורת קבועה ולא ברור לי איך אפשר לקחת ברצינות את ההדגמות שלהם אחרי שהם הראו פעם אחר פעם שזאת פשוט שיטה אצלם.

כשמדגימים משחק 3 שנים לפני שהוא יוצא ולצוות יש מטרה מסויימת והם מחליטים לעשות סרטון מטרה זה משהו אחד (וכמובן שצריך להיות גלוי עם זה ולא להציג את זה כאילו זה המשחק כמו שאירשנאל עשו), לקחת משחק מתפקד ולעשות עליו מניפולציה כדי שיראה יותר מרשים בידיעה שזה לא משהו שיהיה במשחק הסופי אבל להציג את זה כאילו זה כן המשחק, זה משהו אחר.

נניח תקח את מקרה WATCH DOGS. באותה תקופה שכל התעשיה, כולל אפיק שעושים את המנוע הכי פופולרי בתעשיה, היו בטוחים שהולך להיות דור של 3TF+ ו-CPU חדש וחזק. באותה תקופה סוני ומיקרוסופט לא שתפו אותם עדין במה שהולך מאחורי הקלעים, לא היו להם ערכות פיתוח, הם בנו הכל על PC חזק. אז ראינו דמואים כמו לומינוס, משחקים כמו WD בגרסת E3 2012 או הסמריטן של אפיק, כי כולם ציפו למשהו מסויים. אז המציאות קרתה והם קבלו CPU חלש משמעותית ו-GPU עם חצי כוח. אז מה לעשות, המציאות הכתה וקרה מה שקרה.

כל מני דברים קורים כשנמצאים בשלבי פיתוח, הרי פיתוח הוא עניין מתגלגל ודברים מתווספים ודברים מוסרים עם הזמן בהתאם לנסיבות. כשיוביסופט הראו את WD הם חשבו שככה המשחק יראה, כשCDPR הדגימו את הוויטצ'ר 3 ב-2013 הם חשבו שככה המשחק יראה, כשאיראשנל הדגימו את ביושוק אינפנט ב-2011 הם חשבו שככה הוא ישחק. תאמין לי שיש עוד המון דומאים שראית בכל מני תערוכות שהיו מזוייפים בדיוק באותה צורה פשוט הצוות הצליח להוציא תוצר סופי דומה להדגמה אז אף אחד לעולם לא ידע שמדובר בדמו מזוייף. ההבדל בין כל הדברים הללו למה שנוטידוג עושים הוא שכל החברות האלה חשבו שזה המוצר שהם יספקו לקהל ומסיבות כאלה ואחרות הן נכשלו, נוטידוג לעומת זאת לוקחת את המשחקים שלהם ומיפה אותם מכל מני כיוונים בכדי ליצור תצוגת שווא שהמשחק יותר מרשים ממה שהוא וזה ממש מבאס אותי. אני חושב שיש הבדל בין להציג את השמיים, לשאוף לשמיים ולהכשל בלבנות אותם ולבין להציג את השמיים כשאין לך שום כוונה לעשות אותם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 אוקטובר 2019, 00:01

לא הבנתי למה זה ״נטו רמאות״ ולעומת זאת איראשיונל פשוט ״ניסו ונכשלו״... אתה לא חושב שגם נוטי דוג רוצים שכך זה ייראה? הרי גם הדמו ההוא היה איזה שנתיים לפני ואפילו רק *השנה* ראיתי את נוטי דוג יוצאים עם ציוץ שהם מאושרים אחרי שניסו להגיע לאיזה הישג באנימציות וסוף סוף הצליחו. זאת אומרת, הם, בדיוק כמו איראשיונל וסנטה מוניקה - מקווים להגיע לשם במוצר הסופי, שמן הסתם עדיין אין להם, אבל נוטי דוג וסנטה מוניקה מגיעים ממש ממש קרוב ולכן לא חוטפים על הראש.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אוקטובר 2019, 01:19

Laskin כתב:לא הבנתי למה זה ״נטו רמאות״ ולעומת זאת איראשיונל פשוט ״ניסו ונכשלו״... אתה לא חושב שגם נוטי דוג רוצים שכך זה ייראה? הרי גם הדמו ההוא היה איזה שנתיים לפני ואפילו רק *השנה* ראיתי את נוטי דוג יוצאים עם ציוץ שהם מאושרים אחרי שניסו להגיע לאיזה הישג באנימציות וסוף סוף הצליחו. זאת אומרת, הם, בדיוק כמו איראשיונל וסנטה מוניקה - מקווים להגיע לשם במוצר הסופי, שמן הסתם עדיין אין להם, אבל נוטי דוג וסנטה מוניקה מגיעים ממש ממש קרוב ולכן לא חוטפים על הראש.

ביושוק אינפנט הוא דוגמה סופר קיצונית, כמעט כל דבר בדמו הוכן במיוחד לדמו והם בכלל נטשו חצי מהדברים שהם שמו בדמו הזה כך שהמשחק הסופי אפילו לא דומה למה שהם הדגימו. והם חטפו על הראש ובצדק, הם כיוונו למשהו והם נכשלו טוטאלית ובמקום להיות כנים ולהגיד שזה סוג של טרגט, הם הציגו את זה כגיימפליי ולכן מגיע להם ששרפו אותם חזק על זה, התקשורת חגגה על אירשנאל.

בנוגע לTLOU, אתה באמת חושב שנוטידוג חושבים שככה יראה המשחק הסופי? הרי כשאתה צופה בזה אתה מבין שמשחקי וידאו לא יכולים לעבוד ככה, זה לא איזה חזון לאיך המשחק ישוחק, זה לא אפשרי. אז אתה רוצה לתת להם את הספק שהם חשבו לפני שנה שהמשחק ישוחק ככה ב-2019? וואללה, לבריאות אם זה מה שאתה חושב, אני לא קונה את זה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 אוקטובר 2019, 01:35

אני כן חושב שהם בהחלט כיוונו שהגיימפליי הסופי יהיה משהו שמאוד דומה לזה, כן... תראה שוב את הדמו ההוא יש שם גם ״רמזים״ למה שאומרים שיש במשחק, שהיא מתחת לאוטו הם מדברים אחד לשני בשם שלהם וכו׳... גם אז חשבו שזה מתוסרט בשביל הדמו ומסתבר שהצליחו במידה מסויימת (אולי טובה יותר או פחות, נחכה לראות)... אז כן, בקיצור. ברור שלא אחד לאחד בגלל שזה היה בשלב מוקדם יחסית לחשיפות גיימפליי אבל קרוב מאוד.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 09 אוקטובר 2019, 08:07

יצא עדכון חדש לps4 ופרו
העדכון ביחד עם תוכנה לאנדרואיד
מאפשר לשחק בps4 מרחוק

ואני מדבר על מחוץ לבית
זה מחיב with fi במהירות טובה מספיק אבל זה אפשרי
כניראה לios זה היה עוד לפני
בכל מקרה שם התוכנה זה ps4 remote play
צריך להכניס את חשבון הpsn לתוכנה
חיבים with fi ,יש אפשרות לגימפאד וירטואלי
או לחבר דול שוק 4

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 16 אוקטובר 2019, 17:25

DrKeo כתב:יש כמובן גם לא מעט צוותים שעלו ברמה והוציאו משחקים טובים יותר, נניח גרילה עם הורייזן או קאפקום שעלו ברמה שוב או CDPR שהפכו מחברה טובה בדור הקודם למדהימה בדור הזה, אבל עדין מרגיש שלפחות מבחינת כמויות של משחקי חובה, יש הרבה פחות בדור הזה. אני גם חושב על חברות שהובילו את הדור הקודם ודי ירדו מגדולתן בדור הזה, למשל בת'זדה ששרפה את הדור הקודם אבל בדור הזה מדשדשת או ביוור שצללו בצורה כמעט הזויה.

הדור הזה מבחינתי הוא הנפילה של שלושת הב'תים: באנג'י, בתשדה, ביוור (אולי גם באלב עם שגיאת כתיב?)
זה לא שהיתה פה איזשהי התרסקות (נניח בניגוד למה שקרה לאירשונל, אם כבר הזכירו פה את ביושוק), אבל בשני הדורות הקודמים שלושת החברות האלו היו מבחינתי סיבה לקנות קונסולה או להחליף מחשב. עכשיו... לא כל כך.

הדור הזה כן הרגיש יותר חלש בצד של הAAA, אבל אני חושב שזה בולט גם בגלל שלוקח משהו כמו שניים-שלושה דורות בשביל "לבנות" סטודיו כמותג-על, אבל רק דור אחד בשביל לאבד את כל האמון בו.
יכול להיות שזה תלוי בבועה הספציפית של כל אחד ואחד: אולי אצל מי שהיה כבול רק לאקוסיסטם של סוני זה מרגיש כמו שיפור, כי הם חוו את הנפילה הגדולה שלהם דווקא בדור הקודם (על הדור הקודם של נינטנדו אני בכלל לא מדבר) בעוד בתמונה הרחבה יותר, וספציפית באקוסיסטם של מיקרוסופט, כן היה אפשר להרגיש התדרדרות כמותית. השוק בסופו של דבר השתנה, ולא מעט סטודיאים, מפתחים ומעצבים מוכשרים עברו מעולם הAAA לצד של האינדי או של משחקי הFree to Play.
לא שאני מתלונן, כן? בשורה התחתונה המצב הכללי היום טוב יותר מאי פעם. וספציפית המצב המחורבן אצל מיקרוסופט בדור הזה גרם לה לניעור רציני, שבזכותו קיבלו גם החלטות להוציא משחקים בcross-play למחשב ולקונסולה, גם לרכוש הרבה מאד סטודיואים ובתקווה להעלות את רמת ההפקה שלהם, וגם לצאת עם שירות נפלא כמו הGame Pass.

אבל איפה הייתי בכלל? אה כן. באתי לפה בכלל בשביל המלצות למשחקי VS או co-op כדי לשחק עם הילד ב-PS4 - רצוי משהו אקסלוסיבי כי לא בא לי להוציא כסף על משחק שבסיכוי טוב כבר יש לי בפלטפורמה אחרת... זה אומר שמשחקי הלגו כולם מחוץ לתמונה. את משחקי Garden Warfare כבר יש לי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אוקטובר 2019, 17:49

אתה הולך לקבל פה הרבה נאקים :)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 17 אוקטובר 2019, 10:40

גיא, יש את ראנבו ראן יש גם אוברקוק ולמתקדמים את דת'סקוואד. סביר להניח שלא אקסלוסיביים וכנראה יש במקום אחר...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אוקטובר 2019, 14:15

למשחקי מולטי מקומי עם הילד צריך למכור את הפס4 ולקנות סוויטצ׳ שלה יש 10+ משחקים ממש מומלצים ובלעדיים.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 17 אוקטובר 2019, 15:51

bozeman כתב:גיא, יש את ראנבו ראן יש גם אוברקוק ולמתקדמים את דת'סקוואד. סביר להניח שלא אקסלוסיביים וכנראה יש במקום אחר...

חוץ מזה שהתכוונת אני מניח ל-Overcooked, אין לי שמץ של מושג מה המשחקים האחרים :D

DrKeo כתב:למשחקי מולטי מקומי עם הילד צריך למכור את הפס4 ולקנות סוויטצ׳ שלה יש 10+ משחקים ממש מומלצים ובלעדיים.

אם הייתי רוצה קונסולה למולטי מקומי בלבד לא הייתי צריך סוויצ', אלא משאיר את האקסבוקס עם קטלוג משחקים הרבה יותר גדול... אני אפילו לא צריך עשרה משחקים אלא סתם שניים-שלושה משחקים בשביל שיהיה משהו מהצד להפעיל איתו מידי פעם. הסיבה המרכזית שהקונסולה נמצאת בסלון זה כדי לרוץ על קטלוג משחקי הסינגל פלייר שלה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אוקטובר 2019, 18:43

אבל אתה מחפש בלעדיים. לא האקסבוקס ולא הפס4 יספקו לך חוויות מולטי מקומיות שמתאימות לילדים בבלעדיים שלהן חוץ מאשר משחק נדיר פה ושם. אני רק אומר שאם אתה מחפש מולטי מקומי עם הילד, אתה על הקונסולה הלא נכונה :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 אוקטובר 2019, 20:58

כן, אין ספק שהסוויץ׳ שולטת בבלעדיים לקואופ מקומי עם ילדים...

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 18 אוקטובר 2019, 11:35

swym כתב:
bozeman כתב:גיא, יש את ראנבו ראן יש גם אוברקוק ולמתקדמים את דת'סקוואד. סביר להניח שלא אקסלוסיביים וכנראה יש במקום אחר...

חוץ מזה שהתכוונת אני מניח ל-Overcooked, אין לי שמץ של מושג מה המשחקים האחרים :D

DrKeo כתב:למשחקי מולטי מקומי עם הילד צריך למכור את הפס4 ולקנות סוויטצ׳ שלה יש 10+ משחקים ממש מומלצים ובלעדיים.

אם הייתי רוצה קונסולה למולטי מקומי בלבד לא הייתי צריך סוויצ', אלא משאיר את האקסבוקס עם קטלוג משחקים הרבה יותר גדול... אני אפילו לא צריך עשרה משחקים אלא סתם שניים-שלושה משחקים בשביל שיהיה משהו מהצד להפעיל איתו מידי פעם. הסיבה המרכזית שהקונסולה נמצאת בסלון זה כדי לרוץ על קטלוג משחקי הסינגל פלייר שלה

התכוונתי למשחק: runbow
http://www.13amgames.com/readytorunbow

ולמשחק DeathSquared
https://deathsquared.com/
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 17 אורחים