PS4 | הנושא הרשמי 2

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: PS4 | הנושא הרשמי 2

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אוקטובר 2019, 14:31

We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 23 אוקטובר 2019, 14:32

ציוץ מאוד קריפטי (פסימי אפילו?) ממקור מאוד,מאוד אמין:
[twitter] https://twitter.com/zhugeex/status/1186 ... 55616?s=21[/twitter]
מה זה יכול להיות? יש לי 2 ניחושים:
-הביקורות של ds לא טובות
-משהו בנוגע לסטטוס של ghost of tshushima,ולא חיובי.
או כמובן משהו אחר לחלוטין.

עריכה: תהיה בריא קיאו :x

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אוקטובר 2019, 14:46

Uncle Pey'j כתב:ציוץ מאוד קריפטי (פסימי אפילו?) ממקור מאוד,מאוד אמין:
[twitter] https://twitter.com/zhugeex/status/1186 ... 55616?s=21[/twitter]
מה זה יכול להיות? יש לי 2 ניחושים:
-הביקורות של ds לא טובות
-משהו בנוגע לסטטוס של ghost of tshushima,ולא חיובי.
או כמובן משהו אחר לחלוטין.

עריכה: תהיה בריא קיאו :x

נצחון ב-60 שניות! :)

זה לא DS כי זה כותר צד ב', לא צד א'. אולי GOT מהגר לפס5? או הורייזן 2 זה בעצם כותר 2020 לפס4! :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 אוקטובר 2019, 15:18

מעניין, מעניין... נשמע בהחלט כמו GOT יותר מכל דבר אחר
אבל יכול להיות גם dreams אני מניח

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 23 אוקטובר 2019, 15:27

גם ג׳ייסון שרייר הצטרף עם טיז משלו:
כמו שחשבתי,נראה שמדובר בחדשות ׳רעות׳ ושרייר טוען שבסופו של דבר זה לא באמת ביג דיל,אנשים יהיו מאוכזבים לכמה דקות ואז ימשיכו הלאה. הוא גם אומר שהרבה חבר׳ה בת׳רד של Era ניחשו כבר נכון במה מדובר.
אז אם למקד,זה מה שזה יכול להיות לדעתי:
1.טסושימה עובר מהפס4 אל הפס5,לא תהיה גרסאת פס4 (דווקא חדשות טובות לדעתי אבל יכול להבין למה זה עלול לבאס)
2.dreams מגיע לPC. אחלה חדשות שוב,אבל פאנבויז בהחלט יתאכזבו.
3.death stranding מגיע לפיסי (כנראה יקרה,אבל קשה לי להאמין שקוג׳ימה יתקע אצבע בעין לסוני שבועיים לפני השחרור על הפס4)
4.בלודבורן מגיע למחשב.

בקיצור,אם עברתם את גיל 14,יש סיכוי לא רע שדווקא תשמחו מכל העניין.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 אוקטובר 2019, 16:25

אם בלאדבורן יגיע למחשב זה לא יפריע לאף אחד ואפילו יהיה רמז להמשך בתחילת הדור הבא, לדעתי, כך שאני לא חושב שאלו יכולות להיות חדשות רעות בשום צורה, גם לפאנבויז הכי גדולים... זה משחק מתחילת הדור, לאף אחד לא אכפת :)

גם לגבי דרימס, לא נראה לי שהרבה אנשים יתבאסו מזה שהוא יגיע לעוד פלטפורמות, זה רק אומר שיהיו להם הרבה יותר ״חלומות״ לשחק בהם, ושאולי הם יהיו יותר מעניינים ומורכבים, כי בטוח יהיה קל יותר ליצור עולמות עם עכבר ומקלדת.

קיצר או שDS מקבל תאריך במחשב או שGOT נדחה לדור הבא... או שדרימס נדחה עוד טיפה... או שTLOU2 נדחה גם כן לקיץ, אבל בספק, כי אלו חדשות הכי מבאסות משאר האופציות ולפי הרמזים זה לא משהו שיהיה ממש מבאס.

נראה לי הכי סביר שזה טסושימה, בין היתר כי סוני צריכים חיזוק לתחילת הדור הבא, או לפחות לכאורה צריכים אותו... אנחנו לא באמת יודעים מה יש. אני רק מקווה בשביל סאקר פאנץ׳ שהוא יהיה ממש טוב ושהם יספיקו לעשות עוד משחק בדור הבא... כי הם מפספסים פה קהל יעד של 100 מליון גיימרים. זה בקלות היה בטח המשחק הכי נמכר שלהם אי פעם אם הוא יוצא השנה לפס4.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 אוקטובר 2019, 16:59

בניגוד לחברות אחרות אני לא זוכר שסוני אי פעם עשתה את זה, ביטלה משחק שכבר הוכרז לקונסולה ומשיקולים טקטיים ומסחריים העבירה אותו לקונסולת הדור הבא שלה (TLG לא נחשב, זה לא היה שיקול טקטי זה פשוט היה גיהנום פיתוח כי המשחק היה גדול מדי טכנית עבור הפס3) תקנו אותי אם אני טועה.

אגב אני לא אתבאס אם זה יקרה, לדעתי זו תהיה החלטה עסקית חכמה ואם באמת יהיו כמה benefits שחורגים מגרסת PC משודרגת אלא כאלו שבאמת מנצלים בצורה מעניינת את החומרה החדשה אז זה בכלל יהיה מצויין.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 23 אוקטובר 2019, 17:11

קשה לי להאמין שBB יגיע לPC. רק כי מכל הדיבורים של מיאזאקי לפני כמה זמן על הבעיות שהוא וFS עברו, עקב שימוש ברפרנסים למשחקים השונים שלהם בכל משחק (משחקים שהופצו ע"י מפיצות אחרות והIP שייך לאותן המפיצות), אפשר היה להבין שBB הוא סוני בצורה מוחלטת.
עם זאת, אחרי שהבי ריין הגיע פתאום משום מקום לPC אחרי איזה עשור.. הכל יכול להיות.
בכל מקרה אם זה יקרה אלו דווקא חדשות מצוינות, יש קהילת סולס עצומה של שחקני PC שBB נחסך מהם. לטעמי הוא במקרה הטוב מגרד את המקום ה-3 (אם לא הרביעי..) במשחקי from, אבל עדיין, יש לו הילה של 'המשחק הכי טוב שלהם' משומה ולכן מאוד קשה לי לראות תסריט כזה נחשב בעיני מישהו ל"חדשות רעות".

אני מניח גם כן שזה GOT לPS5. גם משחק שכנראה נמצא בבעיות פיתוח כלשהן (בכל זאת הוא לפחות 5 שנים בפיתוח ולא באמת ראינו ממנו משהו), וגם עונה על ההגדרה של "חדשות רעות אבל בעצם לא".

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 23 אוקטובר 2019, 17:43

שרייר כתב שככל הידוע לו צושימה עדיין מכוון לפס4...

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 23 אוקטובר 2019, 17:56

או שאולי זו בכלל דחייה של TLOU2,שזה תיזמון קצת מוזר כי הם הכריזו לפני..פחות מחודש? לא ביג דיל,סתם תיזמון מוזר, אבל אולי מפה ה-"Unexpected"?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 אוקטובר 2019, 18:00

כאמור ע״פ ההיסטוריה סוני לא דוחה משחקים בשביל הדור הבא אבל דחיה של תאריכי יציאה? פה יש כבר טונות של דוגמאות :)

עדיין זה יהיה מאוד מוזר בהתחשב בזה שרק עכשיו עשו אירוע גדול עם הכרזה על תאריך אבל מי יודע, הכל יכול לקרות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 אוקטובר 2019, 20:44

מתוך הכל הכי קשה לי להאמין שזו דחייה של TLOU2
ואם הוא אישר שזה לא טסושימה אני אלך על דרימס.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אוקטובר 2019, 22:11

למה שדרימס יצא למחשב? זה משחק צד א' של סוני, ממתי סוני מוציאה משחקי צד א' למחשב? לא נשמע לי סביר בעליל. הכי סביר לדעתי זה משהו על GOT, לא שמענו ציוץ על המשחק מאז יוני 2018, מי יודע מה הולך איתו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 אוקטובר 2019, 22:18

אהההההה אולי התכוונו לביקורות הנוראיות ש medievil מקבל עכשיו?? ;)

עריכה:
אה, unexpected... לא משנה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 24 אוקטובר 2019, 00:52

סוני פישלה חזק עם לעשות למשחק הזה רימייק, לא חייבים להקשיב לכל קול נישתי ברשת שקיים. אני גם ידעתי שיש איזו עדת מעריצים של 100 אנשים בלחץ שחופרים על המותג הזה אבל לפעמים צריך לדעת להפריד מהעיקר לתפל, סוני יותר מדי התאהבה בשיחוק שלהם מ E3 2015 והם החליטו שהם על תקן מגשימי חלומות בכוח, גם כשזה ״חלום״ שאף אחד לא באמת ביקש. זה מרגיש לי כמו פרויקט שנולד נטו בגלל אשליית הרעש שהאינטרנט לפעמים יכול ליצור.

אם עושים לדבר הזה רימייק הוא צריך במינימום להיות סטייל רזי 2, מה שנקרא re-imagining של המותג, זה היה צריך להיות סוג של גרסת סולס חדשה שמשתמשת בכמה מהמכניקות וב themes שמאפיינים את המותג.

להעביר משחק מאוד מיושן שלא היה עילוי גם בזמנו טיפול גראפי שטחי זה מתכון לציונים שאנחנו רואים עכשיו ולכישלון צפוי גם בקופות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 אוקטובר 2019, 10:38

כן, אבל למען האמת ואמנם זה לא של סוני ממש כבר, אבל אני חשבתי בדיוק אותו הדבר על קראש. או לפחות קראש הראשון... האמת, חשבתי את זה כבר בזמן אמת אחרי שראיתי את מריו 64 - שקראש הוא דינוזאור שאין לו זכות קיום :) עם כל הכבוד לנוטי דוג ולתקופה, אני אף פעם לא הבנתי מה מוצאים במשחק הזה שאתה צריך לשנן מתי לקפוץ כי אתה לא רואה קדימה ברובו.
אבל אחרי ההצלחה של הרימייק שלו (אמנם יחד עם ההמשכים, ועדיין) - אני כבר לא יודע מה לחשוב. אבל אני קצת שמח שהרימייק הזה נכשל.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 24 אוקטובר 2019, 10:49

bling כתב:סוני פישלה חזק עם לעשות למשחק הזה רימייק, לא חייבים להקשיב לכל קול נישתי ברשת שקיים. אני גם ידעתי שיש איזו עדת מעריצים של 100 אנשים בלחץ שחופרים על המותג הזה אבל לפעמים צריך לדעת להפריד מהעיקר לתפל, סוני יותר מדי התאהבה בשיחוק שלהם מ E3 2015 והם החליטו שהם על תקן מגשימי חלומות בכוח, גם כשזה ״חלום״ שאף אחד לא באמת ביקש. זה מרגיש לי כמו פרויקט שנולד נטו בגלל אשליית הרעש שהאינטרנט לפעמים יכול ליצור.

אם עושים לדבר הזה רימייק הוא צריך במינימום להיות סטייל רזי 2, מה שנקרא re-imagining של המותג, זה היה צריך להיות סוג של גרסת סולס חדשה שמשתמשת בכמה מהמכניקות וב themes שמאפיינים את המותג.

להעביר משחק מאוד מיושן שלא היה עילוי גם בזמנו טיפול גראפי שטחי זה מתכון לציונים שאנחנו רואים עכשיו ולכישלון צפוי גם בקופות.

אני אפילו לא זכרתי שהמשחק הזה קיים
ובזמנו קראתי את המגזין egm באופן קבוע

יש כל מיני משחקים מהתקופה ,לחלקם יהיה נחמד איזה רימיק מלא
או אוסף רימסטר
לדוגמה סדרת rex שהיה לה 3 משחקים
1 דו ממדי ושנים תלת מימדי

לדוגמה המשחק סול ריבר לגסי אוף
קיין

מהn64 יש גם את מיסטיקל נינגה ,אבל בגדול זאת סדרה שביפן
יש לה הרבה משחקים
היה נחמד איזה אוסף רימסטר מתורגם לסדרה

אבל מדיביל ? כמה כבר ביקשו את זה ?
זה כמו לעשות היום רימיק לדסטרקטיון דרבי

פשוט לפעמים עדיף לנצל את כסף וזמן הפיתוח לזיכיון חדש

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אוקטובר 2019, 17:09

דרימס הוא חתיכת סט כלים מרשים.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 24 אוקטובר 2019, 17:14

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אוקטובר 2019, 17:17

BiA כתב:https://kotaku.com/sources-the-last-of-us-2-delayed-to-spring-1839322915

כן, בדיוק באתי להביא את זה, TLOU2 נדחה איזו בדיחה, הם הכריזו לפני פאקינג 4 שבועות על התאריך יציאה ועכשיו דוחים אותו? WTF, מה נסגר איתם?

טוב נו, זה אומר שאני עכשיו צריך לחכות ל-TLOU2 רק 6 חודשים :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 אוקטובר 2019, 18:21

הזייה מוחלטת...

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 24 אוקטובר 2019, 18:29

Laskin כתב:כן, אבל למען האמת ואמנם זה לא של סוני ממש כבר, אבל אני חשבתי בדיוק אותו הדבר על קראש. או לפחות קראש הראשון... האמת, חשבתי את זה כבר בזמן אמת אחרי שראיתי את מריו 64 - שקראש הוא דינוזאור שאין לו זכות קיום :) עם כל הכבוד לנוטי דוג ולתקופה, אני אף פעם לא הבנתי מה מוצאים במשחק הזה שאתה צריך לשנן מתי לקפוץ כי אתה לא רואה קדימה ברובו.
אבל אחרי ההצלחה של הרימייק שלו (אמנם יחד עם ההמשכים, ועדיין) - אני כבר לא יודע מה לחשוב. אבל אני קצת שמח שהרימייק הזה נכשל.

דווקא ההצלחה של קראש היתה די צפויה, המון אנשים גדלו על זה בניגוד למדאיוול שמי בכלל זוכר את השטות הזו, לקראש גם יש הרבה קסם כ mascot והמשחק בכלל הוא נגיש וכיפי בפשטות שלו (לא כל אחד מחפש חפירה סטייל מריו 64, לפעמים כיף לאנשים משחק ארקיידי אולד סקול שכזה) ככה שגם לקהלים חדשים הוא יכול לפנות בכיף.

לא בר השוואה בכלל לכישלון הצפוי של מדאיוול.

DrKeo כתב:דרימס הוא חתיכת סט כלים מרשים.

מדהים אין מילים, אבל רואים שהשליטה גרועה רצח ואפילו היוצר שלה מתקשה עם זה, אני מקווה שזה משהו שבאשמת היוצר ולא בעיה עמוקה יותר במנוע עצמו, חשוב שמעבר להתפעלות המשחקים שיצאו מהדבר הזה יהיו גם אשכרה כיפיים למשחק.

DrKeo כתב:
BiA כתב:https://kotaku.com/sources-the-last-of-us-2-delayed-to-spring-1839322915

כן, בדיוק באתי להביא את זה, TLOU2 נדחה איזו בדיחה, הם הכריזו לפני פאקינג 4 שבועות על התאריך יציאה ועכשיו דוחים אותו? WTF, מה נסגר איתם?

טוב נו, זה אומר שאני עכשיו צריך לחכות ל-TLOU2 רק 6 חודשים :)

צדקתי בהערכה שלי ואני אומר את זה בצער כי דווקא צעד של הפיכת GOT למשחק פס5 בלבד הוא אומנם כזה שיעשה קצת רעש אבל הוא כן חכם עסקית וגם כנראה היה מועיל למשחק עצמו, אבל כן, סוני לא עושה דברים כאלו.

ובכל זאת למרות שההיסטוריה של משחקי סוני מלאה בדחיות ולכן ראיתי את התסריט הזה כהכי וודאי, לדחות משחק ככה אחרי אירוע גדול שקרה ממש לא מזמן זה באמת מביך ממש, הייתי אומר מביך אפילו לרמה של קצת חשש שמשהו בפרויקט הזה לא מתנהל טוב כל כך. אני מקווה מאוד שלא תהיה פה הפתעה לרעה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 אוקטובר 2019, 18:36

אני לא חושב שזה היה חכם עסקית לדחות את GOT לדור הבא ולשלוח אותו להיות משחק שמקבלים בחינם בבאנדל או למכור רק איזה 5 מליון, זה משחק שיכול למכור בכיף 10 מליון רק על הפס4 עם כל 100 מליון הלקוחות הפוטנציונליים שלו... אם הוא יהיה טוב כמובן :) אבל זה כן היה מציב את הפס5 עם בלעדי אחד יותר, בכל אופן קשה לי להאמין שהם חייבים את זה, גם ככה יהיה פורט.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 24 אוקטובר 2019, 18:41

ג׳ייסון חושף ש GoT גם הולך להדחות לתאריך מאוחר יותר בעקבות הדחייה של TLOU2 שבטח נדחה צמוד מדי לתקופת היציאה המקורית של GoT. מתאר לעצמי שהמשחק היה אמור לצאת במאי ועכשיו הוא ידחה לאוגוסט ספטמבר, אולי אפילו יהיה כבר קרוס ג׳ן כדי למנף את גרסת הפס5. כצפוי ג׳ייסון מאשר שזה משחק פס4 ושהוא לא הולך להיות בלעדי לפס5 כמו שחלק הימרו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אוקטובר 2019, 18:42

כל הזמן היה דיבור על זה שהצוות של TLOU2 בלחץ אטומי ויש שם קאנצ' מטורף עוד מאפריל. כנראה שהוא היה מיועד להשנה בכלל ובגלל הלחץ נדחה לשנה הבאה. בכל מקרה אני חושב שהם בעיקר בלחץ להוציא את המשחק הכי טוב שהם יכולים, זה לחץ חיובי, אפילו אם העובדים שלהם סובלים ובולעים קראנצ' של שנה+ בשביל להשיג את זה.

אגב, אם לצוות של GOT יש אקסטרה זמן, אולי הם יכולים לעשות עוד התאמות לקראת הגרסת פס5. אגב, זה אומר שעובדים על GOT כמעט 7 שנים, זה פסיכי לגמרי!

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 31 אורחים