PS4 | הנושא הרשמי 2

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: PS4 | הנושא הרשמי 2

הודעהעל ידי bling » 24 אוקטובר 2019, 18:44

Laskin כתב:אני לא חושב שזה היה חכם עסקית לדחות את GOT לדור הבא ולשלוח אותו להיות משחק שמקבלים בחינם בבאנדל או למכור רק איזה 5 מליון, זה משחק שיכול למכור בכיף 10 מליון רק על הפס4 עם כל 100 מליון הלקוחות הפוטנציונליים שלו... אם הוא יהיה טוב כמובן :) אבל זה כן היה מציב את הפס5 עם בלעדי אחד יותר, בכל אופן קשה לי להאמין שהם חייבים את זה, גם ככה יהיה פורט.

זה די תלוי מה יש להם בהשקה של הפס5 אבל אם היא חלשה אז זה יכול להתברר כקלף מהותי מאוד.

נינטנדו בנתה קריירות שלמות על ייחצון של משחקים שהיו אמורים לצאת לדור הקודם כמשחק ״דור הבא״.

כמובן שעסקית עבור המשחק זה בחיים לא יהיה עדיף אבל הפס5 עומדת בעדיפות על פני גודל ההצלחה של משחק אחד לדעתי.

בכל אופן זה כבר לא קורה אז זה לא משנה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 24 אוקטובר 2019, 18:50

DrKeo כתב:כל הזמן היה דיבור על זה שהצוות של TLOU2 בלחץ אטומי ויש שם קאנצ' מטורף עוד מאפריל. כנראה שהוא היה מיועד להשנה בכלל ובגלל הלחץ נדחה לשנה הבאה. בכל מקרה אני חושב שהם בעיקר בלחץ להוציא את המשחק הכי טוב שהם יכולים, זה לחץ חיובי, אפילו אם העובדים שלהם סובלים ובולעים קראנצ' של שנה+ בשביל להשיג את זה.

אגב, אם לצוות של GOT יש אקסטרה זמן, אולי הם יכולים לעשות עוד התאמות לקראת הגרסת פס5. אגב, זה אומר שעובדים על GOT כמעט 7 שנים, זה פסיכי לגמרי!

לחץ חיובי אבל משהו בניהול שם דפוק, איך אפשר לעשות אירוע גדול לא מזמן ולדחות ככה משחק בחודשים דקה אחרי?

מה בדיוק צץ שהם לא ידעו עליו לפני כמה שבועות?

מילא היו מתקרבים לתאריך היציאה והיו רואים שהם רוצים ללטש ולהרחיב עוד כמה דברים אז אני מבין דחייה של עוד שבועיים עד חודש אבל לדחות ככה בחודשים שלמים אחרי שהכריזו הרגע על תאריך באירוע מפוצץ זה ממש מביך ולדעתי מראה על בעיה ניהולית עמוקה יותר.

בעניין GOT הם אכן הרוויחו עוד זמן שלא ציפו לקבל, תמיד אומרים שבפיתוח משחקים תמיד המפתחים ישמחו לקבל כמה שיותר זמן אם אפשר כי תמיד אפשר לשפר וללטש עוד. אני מקווה שזה אומר שיצא פרויקט שלא יצריך פאצ׳ים ושטויות. 7 שנים זאת באמת הזייה לא נורמלית, אנחנו כולה מדברים פה על משחק של סאקר פאנץ׳! לא על GTA6 :shock:

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 24 אוקטובר 2019, 19:06

והנה, ניל הודיע באופן רשמי, המשחק נדחה ל 29 במאי, בערך התאריך הכי גרוע שיכול לצאת בחלון הזמן של ״אביב״ :)

עכשיו בדוק שגוסט יגיע במינימום בספטמבר עם סבירות לא רעה כבר להשקה של הפס5 עצמו.

הנה ההודעה של ניל בעניין:

To our fans,
Let me cut to the chase and get the news out of the way. The Last of Us Part II has a new release date of May 29, 2020.

I know. It was just about a month ago when we had our big blowout for the game, letting media play over two hours of it along with debuting our new story trailer and revealing the release date. The positive response we saw from our community was overwhelming. You can feel the energy among the team members. After working on something for so many years, it’s invigorating to get a glimpse of validation for all the hard work.

However, it was during the last few weeks, as we were closing out sections of the game, that we realized we simply didn’t have enough time to bring the entire game up to a level of polish we would call Naughty Dog quality. At this point we were faced with two options: compromise parts of the game or get more time. We went with the latter, and this new release date allows us to finish everything to our level of satisfaction while also reducing stress on the team.

While we’re relieved that we won’t have to compromise our vision, we’re disappointed that we weren’t able to avoid this exact situation. We wish we could’ve foreseen the amount of polish we needed, but the size and scope of this game got the better of us. We hate disappointing our fans and for that we’re sorry.
We hope you understand that this additional time ensures that The Last of Us Part II lives up to our collective ambition as well as our commitment to the highest level of quality. We know the extra few months will add to what may already be an excruciating wait for all of us. We are grateful for your patience and continued support. Come next May, you will finally rejoin Ellie in The Last of Us Part II.

-Neil

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 אוקטובר 2019, 19:18

טוב זה איכשהו מעלה עוד יותר את הציפיות שלי מהמשחק... :)
כאילו, כמה ארוך הוא?! צריך להזהר גם שלא יהיה יותר מדי, אני לא בטוח שהייתי רוצה 60 שעות של קמפיין אינטנסיבי כל כך.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 24 אוקטובר 2019, 19:39

יכול להיות שלא מדבר רק על האורך (שגם פה בטוח יהיה גדול יותר מכל המשחקים שלהם אבל לא בטוח שברמה של פתאום פי 2) אלא על הסקופ, זאת אומרת גודל ההפקה, אולי הרמה של הסביבות היא מאוד גבוהה ומושקעת מבחינת ה details (וגם הגודל כצפוי), גם יכול לכלול המון אירועים דינאמיים ומתוסרטים ברמה מטורפת, הרבה סוגי אויבים חדשים, מכניקות נוספות (נגיד כלי רכב ושפה הם יקחו את זה רחוק יותר מאנצ׳רטד 4), מיני גיימס פנימיים (תחשוב כמו ב DLC של TLOU הראשון אז נגיד יהיו הרבה רגעים כאלה שדרושים עוד עבודה) וכו׳

בקיצור, זה הולך להיות מושקע מאוד על כל המשתמע אבל הכוונה היא שהשקעה לא חייבת להיות רק באורך, אני לא מצפה שהוא יהיה הרבה יותר ארוך למשל מאנצ׳רטד 4, אבל מושקע יותר זה ברור.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 אוקטובר 2019, 19:44

נראה לי ש-40 שעות זה הנקודה המושלמת עבורו.
כמה אנצ׳רטד היה? 20-25? כבר לא זוכר

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 24 אוקטובר 2019, 19:50

ממליץ לך להוריד ציפיות, אם אנצ׳רטד 4 היה 25 נגיד אז פה זה יקפוץ ל 30, מקסימום 32. נחיה ונראה אבל בין השורות זה נשמע שהכוונה היא שההפקה מרשימה יותר, פחות padding, יותר רגעים משמעותיים ומושקעים בגיימפליי וכן, שהמשחק גם גדול יותר אבל לא ברמה שניפחו אותו ל 40 שעות. זה לא סקיירים פה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 24 אוקטובר 2019, 20:04

בסדר, כמובן שעקרונית אלו "חדשות רעות" בתוך איזשהו ואקום, אבל הצד השני הוא "ND מקבלים את כל הזמן שבעולם כדי להוציא את המשחק הכי שלם שהם רוצים", וזה בסדר גמור מבחינתי.
אנחנו כמובן לא יודעים מה קורה בחדרי חדרים ואיך התנהלה השיחה עם ההנהלה הגבוהה, אבל בשורה התחתונה אני חושב שסוני הוכיחו פעם נוספת בדור הזה שהם לא מתפשרים ונותנים לצד א' שלהם את כל המשאבים שיש. לא סתם הם שולטים בדור הזה ביד כזו רמה בכל הקשור לצד א'.
כלומר כמובן שהרבה יותר קל לעשות את זה כשזו מפיצה עם קונסולה ולא מפיצת משחקים בלבד, ועדיין, זה לא שסוני עצמם אפילו (או מיקרוסופט) היו כאלו עד לפני כמה שנים.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 24 אוקטובר 2019, 20:27

אנצ'רטד 4? 20-25 שעות? הגזמה פראית... לא יותר מ15-16. סיימתי אותו ממש לא מזמן..
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 24 אוקטובר 2019, 20:41

סתם זרמתי עם המספר של לאסקין, אבל זה לא באמת משנה הנקודה שלי נשארת בעיניה והיא שלא נקבל פה משחק שהוא פי 2 באורך מזה של אנצ׳רטד 4 לדעתי.

סטיק אני מודה שבהתחלה חשבתי שנוטי דוג הביכה את עצמה אבל איכשהו ההודעה של ניל גרמה לזה להשמע כמו הייפ ולא כמו משהו מביך :|

בלי קשר אולי בדור הזה החופש של סוני יחסית הקצין אבל בהרגשה שלי הם תמיד היו מאוד אדיבים עם הזמן והחופש שהם נתנו לצד א׳, עוד מהדור הקודם.

אני כן חושב שנוטי דוג באופן כללי הם במעמד של חצי אלוהים שם אז הם באמת יכולים לעשות בערך מה שבא להם, לדעתי לא קשה לדמיין מה קרה בחדרי חדרים, הם הגישו בקשה לדחייה כי כמו שניל אמר חלקים במשחק לא עומדים בסטנדרט שלהם והם פשוט קיבלו. זו כנראה סוג של בקשה רטורית, לא מאמין שסוני תעז להתנגד :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אוקטובר 2019, 20:44

ממתי אורך מעיד על איכות? זה בעיקר מעיד על התשה ומשחק שהופך למסטיק. 20 שעות זה מושלם לtlou, בתקווה שהוא לא יהפוך למסטיק של 40 שעות. Tlou צריך להשקיע יותר בקיים, לא להאריך. היו במשחק המקורי המון אזורים משעממים מוות, כל השליש הראשון היה חצי כוח. הייתי רוצה לראות אותם משקיעים יותר ב20 שעות מאשר פורשים את הכוח פיתוח שלהם על גבי 40.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 24 אוקטובר 2019, 20:49

אני מאמין שזה מה שהם בעיקר עושים קיאו. המשחק יגדל ללא ספק כמו שאנצ׳רטד 4 גדל, אבל זה בעיקר התוכן שיקבל קפיצה ברמה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 24 אוקטובר 2019, 20:56

bling כתב: לדעתי לא קשה לדמיין מה קרה בחדרי חדרים, הם הגישו בקשה לדחייה כי כמו שניל אמר חלקים במשחק לא עומדים בסטנדרט שלהם והם פשוט קיבלו. זו כנראה סוג של בקשה רטורית, לא מאמין שסוני תעז להתנגד :)

אני לא כל כך בטוח. כלומר, עקרונית כן.. עובדתית הם קיבלו את הדחייה אז סוני לא אמרו לא. אבל מצד אחד אנחנו לא יודעים אף פעם להגיד למתי הייתה הבקשה (נניח, אולי מאי זו הפשרה שהם הגיעו אליה אחרי שND רצו אוגוסט?), ואל תשכח שיש כאן לסוני תמונה הרבה יותר רחבה להסתכל עליה. גם ברמה הלכלית, וגם ברמה המעשית כמו שאנחנו רואים - הדחייה הזו דחפה את GOT עוד יותר אחורה, דחייה שלכאורה סאקר פאנץ' לא היו זקוקים לה, ויש לנו כמובן את הPS5 כבר באופק.
או במילים אחרות - הייתה דחיה, וזו עובדה שעומדת לזכותם של סוני. אבל, כמה קשה היה לND לדחות את המשחק, האם הם באמת קיבלו את *כל* הזמן שהם רצו, ועד כמה הדחיה הזו פוגעת בסוני בעיניי סוני.. אנחנו לא באמת יודעים.
סך הכל בכל מערכת כזו צריך להיות גוף שאומר לאומן הפרוע שהוא מגזים ושיש לו כבר דבר טוב, אני מניח שניל ישמח להמשיך וללטש את המשחק עד 2021.. הדחיה הזו עולה לסוני כסף, ולא סתם אנחנו רואים מפיצות כן דוחפות משחקים למרות ש(אני מניח) הן יודעות שהמפתחים היו רוצים עוד זמן. אני, שוב מניח, שבדרך כלל המפיצות כן חושבות שהמשחק עומד בסטנדרט מסוים ולכן מוציאות אותו ביחס של עלות-תועלת. למעשה אני גם בטוח שיש לו מעט משחקים מצוינים בשוק שכביכול 'נדחפו' על ידי המפיצות.. בדיוק כמו שאם TLOU 2 כן היה יוצא בפברואר אז הוא היה 'נדחף' על ידי סוני ולא היינו יודעים מעולם. והוא עדיין היה כנראה מצוין.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 24 אוקטובר 2019, 21:04

כל הטיזינג הזה עבור דחייה של 3 חודשים? נו באמת. זה אפילו לא משהו שאפשר להריץ דאחקות עליו כתוצאה מ meltdowns של אנשים כמו שהיה קורה אם בלאדבורן היה מוכרז למחשב.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 24 אוקטובר 2019, 21:27

אני חושב שהקטע הזה שעיתונאים/אינסיידרים עושים טיזינג למידע שיש להם נמאס בהחלט. אם יש להם משהו לדווח עליו והם יודעים שמדובר במידע מוצק כמו מה שהיה נראה כאן,שידווחו וזהו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 אוקטובר 2019, 21:41

כן לא זכרתי בדיוק אז שאלתי לגבי זה... בדקתי ב how long to beat והם קפצו מאנצ׳רטד 3 של 10.5 שעות ל-17.5 שעות במשחק הרביעי. שזה בדיוק הזמן שכתוב לTLOU2, אז אם ייתן את אותה קפיצה מצפה לנו משחק של 30 שעות.
ובדואר שהאורך לא קובע, אבל נראה לי שבדור הזה קפצנו בחוויות הסינגל משמעותית, גאד אוף וור והורייזון הכפילו את קודמים בערך פי 5, אנצ׳רטד כמעט פי 2... לא חושב שנקבל חוויה של 20 שעות בלבד עם ההמשך. וגם מאחר והעלומות יותר פתוחים אז מי שאוהב לחקור כמוני צפוי בטח לעוד 5 שעות לפחות. כמה ש עולמות גדולים יותר ככה זה לוקח יותר זמן... לי אנצ׳רטד 4 לקח 20 שעות אני חושב. חקרתי הכל, ומלא :)

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 28 אוקטובר 2019, 09:24

DrKeo כתב:אבל אתה מחפש בלעדיים. לא האקסבוקס ולא הפס4 יספקו לך חוויות מולטי מקומיות שמתאימות לילדים בבלעדיים שלהן חוץ מאשר משחק נדיר פה ושם. אני רק אומר שאם אתה מחפש מולטי מקומי עם הילד, אתה על הקונסולה הלא נכונה :)

גם על הסוויצ' יש משחק נדיר פה ומשחק נדיר שם כשמסתכלים על כמות הבלעדיים שגם כוללים קו-אופ מתוך קטלוג של אלפי משחקים. אבל "נדיר" זה משהו שמספיק לי כי אני מחפש משחק אחד ולא עשרים. יותר מזה, על הOne עצמה כבר יש לי מגוון משחקי קו-אופ אקלוסיבי גדול משמעותית מאשר מה שהסוויצ' יכולה להציע, בין היתר זכות התמיכה לאחור ב-360 - ככה שלקנות עכשיו סוויצ' בשביל משחק קו-אופ בודד זה בערך הרעיון הכי מיותר שאני יכול לחשוב עליו.

בכל מקרה, כתבתי במפורש שאני לא חייב משחק אקסלוסיבי, אלא רק שרצוי שהוא יהיה אקסלוסיבי - וזה פשוט כדי להקטין את הסיכוי לקבל את כל המלצות ברירת המחדל למשחקי הקואופ הכי פופולריים שכבר יש לי בפלטפורמות אחרות ואני לא מתכנן לקנות שוב (ריימן, אוברקוקד, קאסל קראשרס, כל משחקי הלגו וכו').
את Runbow שחנן המליץ עליו למשל דווקא אין לי ואני אפילו לא מכיר, אז זו המלצה טובה שאני אבדוק יותר לעומק (תודה חנן!). בינתיים גם הורדתי לילד את הגרסה החינמית של Brawlhalla אחרי שהוא שיחק אצל חברים והוא ממש מתחבר, אז נראה אם זה יספיק לו או אם הוא אשכרה ירצה שאני אשלם על הגרסה המלאה...

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 אוקטובר 2019, 20:16

משחקי הפלוס של נובמבר הם nioh ו outlast 2
מניח שאנסה את הראשון ואפרוש אחרי כמה דקות :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 אוקטובר 2019, 22:16

אין ספק שפלוס ממש העלה רמה לאחרונה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 31 אוקטובר 2019, 11:36

עדיין לא ברמות שמצופה מהם ביחס לסוף הדור ולכך שצריכים לספק משחקים לפס4 בלבד אבל כנראה שימי הזוהר נמצאים הרחק מאחור והם כבר לא יחזרו עוד אז עדיף לשחרר ולהנות ממה שיש. בסכ"ה באמת חודש לא רע בכלל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 אוקטובר 2019, 12:44

טכנית, יש להם אולי עוד שנה וחודש עד סוף הדור, זה אומר עוד איזה 24 משחקים עד תחילת הדור הבא, ואחר כך בטח ימשיכו לכל אורך הדור הבא...
בכל אופן, אני אישית מרוצה מהפלוס שלי :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 אוקטובר 2019, 12:49

אני חושב שעברנו מזמן את הנקודה שבה פלוס היה אמור להפוך לנהדר. הם נטשו את הפס3 וה-VITA כך שכל מה שהם צריכים לעשות זה להביא שני משחק פס4 ויש להם מאגר אדיר של משחקים בעומק של 6 שנים שהם יכולים להביא ממנו משחקים. כלומר מה שאנחנו רואים עכשיו, זאת הרמה הכי גבוהה שפלוס כנראה יגיע אליה עכשיו שגם משחק אונליין תלוי בפלוס.

לפחות המצב בדור הבא יהיה טוב יותר בגלל תמיכה לאחור, הם יוכלו לחלק משחקים בני 3-4 כמו GOW או ספיידרמן כבר בשנה או שנתיים הראשונות של הקונסולה, אפשרות שלא הייתה להם בדור הנוכחי. זה די דומה למצב של מיקרוסופט, הרי הם מחלקים תמיד שני משחקי 360 ושני משחקי ONE, אבל בגלל התמיכה לאחור שחקני הONE בעצם מקבלים 4 משחקים, לא שניים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 נובמבר 2019, 11:30

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 07 נובמבר 2019, 14:21

חדשות מפתיעות: הרמן הולסט (?) מגרילה מחליף את שו יושידה בתור ראש WWS של סוני החל מעכשיו. שו עדיין בחברה,אבל נשמע שהוא קיבל ג׳וב פחות יוקרתי: להיות אחראי על מאמצי הפיתוח אינדי החיצוניים של סוני..וואו. פלייסטיישן בהחלט עוברת טלטול רציני,אי אפשר להכחיש.
https://www.gamesindustry.biz/articles/2019-11-07-guerrilla-games-hermen-hulst-is-playstations-head-of-worldwide-studios

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 נובמבר 2019, 14:42

Uncle Pey'j כתב:חדשות מפתיעות: הרמן הולסט (?) מגרילה מחליף את שו יושידה בתור ראש WWS של סוני החל מעכשיו. שו עדיין בחברה,אבל נשמע שהוא קיבל ג׳וב פחות יוקרתי: להיות אחראי על מאמצי הפיתוח אינדי החיצוניים של סוני..וואו. פלייסטיישן בהחלט עוברת טלטול רציני,אי אפשר להכחיש.
https://www.gamesindustry.biz/articles/2019-11-07-guerrilla-games-hermen-hulst-is-playstations-head-of-worldwide-studios

עם רמת הקרבה שלו לקוג'ימה, KP כנראה ירכשו על ידי סוני עוד 45 שניות :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 56 אורחים