PS4 | הנושא הרשמי 2

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: PS4 | הנושא הרשמי 2

הודעהעל ידי glass man » 16 יולי 2020, 12:11

תגידו אנשים,סליחה אם זה לא שייך לכאן אבל אני לא יכול למצוא את שרשור ההתערבות והשרשור של נינטנדו אני יכול למצוא אותם רק אם אני מחפש הודעה שציטטו אותי בה.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 16 יולי 2020, 12:45

glass man כתב:תגידו אנשים,סליחה אם זה לא שייך לכאן אבל אני לא יכול למצוא את שרשור ההתערבות והשרשור של נינטנדו אני יכול למצוא אותם רק אם אני מחפש הודעה שציטטו אותי בה.

זה נעלם גם לי אתמול בלילה. גם האשכול PP באוףטופיק, אבל ראיתי שהבוקר הוא חזר עם ההודעה האחרונה של עומר, אז נכנסתי לאשכול התערבויות דרך ההודעות משתמש שלי וכתבתי שם הודעה ועכשיו אני רואה את האשכול והכל בסדר. את זה של נינטנדו אני עדיין לא רואה, אולי מישהו צריך לכתוב שם הודעה בשביל שזה יופיע בחזרה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 16 יולי 2020, 12:49

הת׳רד חדשות נעלם לי,אבל בעמוד הראשי של הפורום רשום שהתגובה האחרונה הייתה שלי שם..ב1 בינואר 2011 :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 16 יולי 2020, 12:52

באמת שאלתי את עצמי מתי האירנים ישימו לב לפעילות המחתרתית שקורת כאן בפורום

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 יולי 2020, 14:30

וואו נעלם כל הנושא של החדשות. לפתוח חדש או שזה ישוחזר קיאו?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 יולי 2020, 14:49

פששש, באותו יום שפרצו לטוויטר... צירוף מקרים?! לא נראה לי!!!!!11

ההימור שלי? רונן

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 יולי 2020, 14:57

וואה וואה רונן כנראה ממש לא אוהב שיורדים על Deadly Creatures גם אחרי 11 שנים.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 יולי 2020, 15:00

תזהרו הוא כמו קנדי מן, אומרים את השם שלו 3 פעמים ופוף הוא מופיע. שלא תתלוננו אחר כך...

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 יולי 2020, 15:06

מהזיכרון שלי הוא גם ככה רב עם נדב כל הזמן ונדב אוכל אותו בלי מלח כל פעם אז מצדי שיופיע חחח. זה היה חלק מהבידור בוויגמס.

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 01 ינואר 2011, 20:52

טוויסט: glass man זה רונן והוא משחק פה שח מט 4 מימדים.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 16 יולי 2020, 15:23

dean כתב:טוויסט: glass man זה רונן והוא משחק פה שח מט 4 מימדים.

לא בתאריך הנכון...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 יולי 2020, 15:25

וואי להאשים אותי שאני רונן? לא ייאמן.
יהיה מעניין אם מישהו יעדכן אותי אם dean זה רונן או משהו שהחמצתי בשנים שלא הייתי.

הדבר האחרון שקרה בטיים ליין שלי זה שרונן הפך פ'תאום למעריץ של סוני.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 06 ינואר 2011, 03:16

והנה דליפה מפתיעה: פרוייקט מבוטל של Sucker Punch בשם Prophecy עם וידאו ארוך,שאני מניח שהוא סוג של target render מבחינת גיימפלי ופרזנטציה למשחק שעושה רושם של אקשן גוף שלישי עם דגש חזק על התגנבות ושימוש בסביבה,עם אלמנטים של על-טבעי. נראה מעניין,אבל אני שמח שהם הלכו על טסושימה במקום.
https://mmaaxx3d.com/assets/vertcle_slice_v46f_0115.mp4

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 ינואר 2011, 03:43

הבנתי שהם עשו איזה 3 סליסים כאלה מ-2012 עד שהם נסגרו על GoT.
We're just normal men. We're just innocent men

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 20 יולי 2020, 23:33

ממה שאני קורא הסרטון נוצר ב 15 בינואר 2016 ולפי השם של הקובץ יש רמז לכך שאולי מדובר ב vertical slice מ 2015.
זה נראה לי כמו proof of concept, אחד מהרעיונות השונים של משחקים בעולם פתוח שהם עבדו עליהם עד שהם הגיעו ל GOT, שזה בדיוק מה שהבמאי שלהם אמר שהם עשו ומה שטענתי כאן לפני כמה ימים... יש מצב שהם התחילו לעבוד בכל הכוח על GOT אפילו מאוחר יותר ממה שחשבתי, אבל כך או כך לפי מה שהוסיפו לויקפדיה מסתבר שהרעיונות האלו כללו גם משחק פיראטים, שלושת המוסקטרים ומשחק עם איזה גיבור סקוטי.

בכל אופן, לינק עובד - https://vk.com/video-84065439_456247340

הסביבות והצבעים בדמו מזכירים לי את העולם של דיסוהנרד קצת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 ינואר 2011, 05:27

idan כתב:ממה שאני קורא הסרטון נוצר ב 15 בינואר 2016 ולפי השם של הקובץ יש רמז לכך שאולי מדובר ב vertical slice מ 2015.
זה נראה לי כמו proof of concept, אחד מהרעיונות השונים של משחקים בעולם פתוח שהם עבדו עליהם עד שהם הגיעו ל GOT, שזה בדיוק מה שהבמאי שלהם אמר שהם עשו ומה שטענתי כאן לפני כמה ימים... יש מצב שהם התחילו לעבוד בכל הכוח על GOT אפילו מאוחר יותר ממה שחשבתי, אבל כך או כך לפי מה שהוסיפו לויקפדיה מסתבר שהרעיונות האלו כללו גם משחק פיראטים, שלושת המוסקטרים ומשחק עם איזה גיבור סקוטי.

בכל אופן, לינק עובד - https://vk.com/video-84065439_456247340

הסביבות והצבעים בדמו מזכירים לי את העולם של דיסוהנרד קצת.

כבר ב2015 GoT היה שחיק כך שאם אנחנו נדיבים, עבדו עליו 5 שנים אם לא יותר.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 21 יולי 2020, 00:00

אנחנו לא יודעים אם הוא היה שחיק ב 2015, אנחנו יודעים שהיו אנשים בתוך סוני ששיחקו במשחק של סאקר פאנץ' בדצמבר 2015, אבל עד כמה שאנחנו יודעים זה יכול היה להיות המשחק הזה או כל אחד מהרעיונות האחרים שלהם.
אבל 5 שנים, אחרי first light, הייתה ההנחה שלי בויכוח.. אז ברשותך אני יקח את הנדיבות שלך כהודאה בטעות, זה הכי קרוב שאני יכול לחלום לקבל ממך :D

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 ינואר 2011, 05:42

idan כתב:אנחנו לא יודעים אם הוא היה שחיק ב 2015, אנחנו יודעים שהיו אנשים בתוך סוני ששיחקו במשחק של סאקר פאנץ' בדצמבר 2015, אבל עד כמה שאנחנו יודעים זה יכול היה להיות המשחק הזה או כל אחד מהרעיונות האחרים שלהם.
אבל 5 שנים, אחרי first light, הייתה ההנחה שלי בויכוח.. אז ברשותך אני יקח את הנדיבות שלך כהודאה בטעות, זה הכי קרוב שאני יכול לחלום לקבל ממך :D

First light יצא ב2014, לא 2015, לפני שש שנים. אם החיתוך הורטיקלי נעשו במקביל, אז עבדו על GoT שש שנים.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 21 יולי 2020, 00:19

אני יודע שהוא יצא ב 2014, פשוט בדיון ההוא יצאת מנקודת הנחה שהתחילו לעבוד עליו אחרי second son או לפניו אפילו, אז ציינתי את זה, לא עשיתי קישור בין הזמנים.
אתה טענת 7 שנים ואני טענתי 5 וחצי שנים מתוך הנחה שהם התחילו לעבוד על משחק חדש אחרי first light אבל לקח להם זמן להתגבש על איזה משחק בדיוק זה יהיה כי הם עדיין היו בתהליך של לחפש את הפיטצ' הנכון לטענתם, כך שזה לא הגיוני שהם התחילו לעבוד על GOT עצמו ישר אחרי ההרחבה של אינפמוס כי פשוט לא היה רעיון כזה בשלב ההוא.

עריכה:
אני רואה שערכת את ההודעה אז אני יענה.. זה לא סביר כי הבמאי של המשחק אמר שהם זיקקו את כל הרעיונות הפנימיים בסטודיו לכדי משחק של סמוראים, אבל לא לפני שהם סגרו על תפאורה, שכמו שאתה רואה וקורא, לא תמיד הייתה ביפן הפיאודלית. לפי התהליך שהם מתארים אני לא יתפלא אם הם התחילו לעבוד על GOT, יעני משחק באי של טסושימה בזמן הפלישה המונגולית ליפן, מתישהו ב 2016.. אבל זאת כבר סתם השערה חדשה שלי.

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 21 יולי 2020, 08:21

glass man כתב:וואי להאשים אותי שאני רונן? לא ייאמן.
יהיה מעניין אם מישהו יעדכן אותי אם dean זה רונן או משהו שהחמצתי בשנים שלא הייתי.

הדבר האחרון שקרה בטיים ליין שלי זה שרונן הפך פ'תאום למעריץ של סוני.

רגע, השלכת עכשיו את מה שאמרתי עליך בחזרה עלי בצורה מתחכמת?
נדב תתחיל לחשוד :lol:

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 21 יולי 2020, 10:24

חחחח ממש אם הייתי רונן בלינג היה מדבר איתי כאן וצוחק על רונן אתה משעמם אל תגרום לי להתחיל לרדת עליך.

חוץ מזה נדב הוא דווקא מהאלה שאם אני ממש אתאמץ להזכיר מי אני עוד יש מצב שהוא יזכור. אני לא התערבבתי כל כך בשאר הפורום בתקופת הפס3 כי שנאתי ממש את הדור ההוא
(אני עדיין למעט tlou 1)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 21 יולי 2020, 12:55

ובנושא אחר: המשחק הגנוז של GOT נראה תועבה אחרי כמה שעות בGOT אני שמח שיושידה כנראה הפך עליהם את השולחן וקיבלנו את GOT במקום.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 ינואר 2011, 20:36

idan כתב:אני יודע שהוא יצא ב 2014, פשוט בדיון ההוא יצאת מנקודת הנחה שהתחילו לעבוד עליו אחרי second son או לפניו אפילו, אז ציינתי את זה, לא עשיתי קישור בין הזמנים.
אתה טענת 7 שנים ואני טענתי 5 וחצי שנים מתוך הנחה שהם התחילו לעבוד על משחק חדש אחרי first light אבל לקח להם זמן להתגבש על איזה משחק בדיוק זה יהיה כי הם עדיין היו בתהליך של לחפש את הפיטצ' הנכון לטענתם, כך שזה לא הגיוני שהם התחילו לעבוד על GOT עצמו ישר אחרי ההרחבה של אינפמוס כי פשוט לא היה רעיון כזה בשלב ההוא.

עריכה:
אני רואה שערכת את ההודעה אז אני יענה.. זה לא סביר כי הבמאי של המשחק אמר שהם זיקקו את כל הרעיונות הפנימיים בסטודיו לכדי משחק של סמוראים, אבל לא לפני שהם סגרו על תפאורה, שכמו שאתה רואה וקורא, לא תמיד הייתה ביפן הפיאודלית. לפי התהליך שהם מתארים אני לא יתפלא אם הם התחילו לעבוד על GOT, יעני משחק באי של טסושימה בזמן הפלישה המונגולית ליפן, מתישהו ב 2016.. אבל זאת כבר סתם השערה חדשה שלי.

כל ההשערות על מתי בדיוק היה מעבר ליפן או מתי דווקא הסלייס האנכי של סמוראים התחיל עבודה פחות רלוונטי, משחקים שהם ip חדשים עוברים שלבים של קונספציה, פיתוחים של גרסאות מקבילות, מכניקות שנבנו לפרוייקטים אחרים ואז הומרו לפרוייקט החדש וכו׳. כל ip חדש או המשך שמנסה להיות באמת חדש ולא עוד מאותו דבר עובר דברים כאלה. למשל פורטל 2 התחיל בלי רובה פורטלים בכלל, HL1 היה משחק שונה לגמרי ממה שקבלנו ואנצ׳רטד 4 עבר ריבוט מלא באמצע הפיתוח. אין מה לעשות, ככה משחקים מפותחים, ניסוי וטעיה, שעטנז של פיתוחים שונים וכו׳ - אלה חלק מהפיתוח. כשאומרים שמשחק היה ״בפיתוח X שנים״, זה כולל את כל העניינים האלה בפנים, זה הלב של הפיתוח. פיתוח משחק זה לא רק לבנות שלבים ולעשות סרטוני מעבר.

כל הסלייסים האנכיים, הניסויים והטעויות שהובילו לפיתוח המשחק הם חלק מפיתוח המשחק. הרי אם הם לא היו, אפשר היה להגיד ש AC יוניטי פותח בשנה כי רק בשנה האחרונה שלו הצוות באמת פתח את המשחק עצמו. כנ״ל אפשר להגיד על פורטל 2 שכאילו פותח תוך שנה וחצי אחרי שנתיים וחצי של סלייסים ורטיקלים, ניסויים וטעויות. אבל לא, פורטל 2 לא פותח בשנה וחצי, הוא פותח ב4 שנים.

אז אם נחזור ל-GoT, אם נתעלם מכל מני השערות וניחושים, אנחנו יודעים שהוא התחיל פיתוח אחרי last light (וכן, טעיתי, 6 שנות פיתוח, לא 7 כי מסתבר שהם לא עבדו עליו ישר מSS). גם אם הוא התחיל את דרכו כמשחק על ספייס מארין עם לייטסייבר, זה לא רלוונטי. בסופו של דבר סוני נתנה לSP מימון של 6 שנים מלאות שזאת כמות הסטרית לגמרי ולא סבירה והתמורה שהם קבלו (על פי הביקורות) זה משחק AC. לדעתי זאת לא בדיוק קפיצת המדרגה שציפו מצוות שקבל את כל התמיכה והתקציב בעולם ליותר מחצי עשור. 6 שנים לפתח משחק זה קורה רק כשיש בעיות פיתוח קשות.

והאמת שזה אירוני לגמרי שהסלייס האנכי הזה שקבלנו הצצה אליו גם נראה כמו משחקי AC, פשוט הישנים ולא החדשים. אז יש משהו משעשע בזה שב2014-15 הם עבדו על משחק AC וכשהם שינו כיוון, הם שינו אותו בול לסגנון החדש של AC :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 יולי 2020, 15:34

האמת שאני חייב להגיד שמבלי ששיחקתי במשחק, התגובות שאני רואה באינטרנט הרבה יותר מפרגנות מאשר "עוד AC".
הממוצע אכן תואם וסך הכל גם אוריג'ין ואודיסי התקבלו בצורה חיובית מאוד באינטרנט, אבל אני רואה אנשים ממש עפים על GOT. זה קצת הפוך מהורייזן לדוגמה שקיבל ציונים בשמיים אבל בכל מקום תשמעו אנשים אומרים "כן, זה אחלה משחק... הוא... ממש יפה ו, דינוזארים, אממ... כן". כלומר למרות הציונים זה משחק שאף פעם לא ראיתי ממש השתפכות עליו (ואת דעתי האישית לגבי הורייזן, כמו גם דעת רוב הפורום הזה, אנחנו יודעים). בGOT המצב הפוך, למרות הציונים אני רואה השתפכות מוחלטת עליו כמעט בכל מקום שאני מסתכל, חוץ מהמבקרים המקצועיים (וגם שם המצב לא נוראי כמובן, פשוט "עוד AC").

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יולי 2020, 15:53

Stick כתב:האמת שאני חייב להגיד שמבלי ששיחקתי במשחק, התגובות שאני רואה באינטרנט הרבה יותר מפרגנות מאשר "עוד AC".
הממוצע אכן תואם וסך הכל גם אוריג'ין ואודיסי התקבלו בצורה חיובית מאוד באינטרנט, אבל אני רואה אנשים ממש עפים על GOT. זה קצת הפוך מהורייזן לדוגמה שקיבל ציונים בשמיים אבל בכל מקום תשמעו אנשים אומרים "כן, זה אחלה משחק... הוא... ממש יפה ו, דינוזארים, אממ... כן". כלומר למרות הציונים זה משחק שאף פעם לא ראיתי ממש השתפכות עליו (ואת דעתי האישית לגבי הורייזן, כמו גם דעת רוב הפורום הזה, אנחנו יודעים). בGOT המצב הפוך, למרות הציונים אני רואה השתפכות מוחלטת עליו כמעט בכל מקום שאני מסתכל, חוץ מהמבקרים המקצועיים (וגם שם המצב לא נוראי כמובן, פשוט "עוד AC").

דווקא בהורייזן ראיתי מבקרים מתרסקים ממנו, אני עדין זוכר את ג׳ף קנאטה בDLC חופר עליו חצי פרק ומספר כמה הוא הGOTY בהליכה. אני חושב שרוב ההתפקחות מהורייזן הגיעה ברגע שיצא זלדה botw שבצורה אירונית, דווקא על הסוויטצ׳, גרם להורייזן להראות כמו משחק דור קודם סופר מוגבל.

אבל היי, אולי GoT מדהים, לא נראה לי שיש לנו עדין מישהו פה בפורום שצלל אליו ממש עמוק. וגם אין לי בעיה אם זה ״עוד AC״, פשוט אני לא בטוח שעוד AC הוא מה שאני מחפש מאולפן של סוני שמקבל 6 שנים לפרוייקט.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 49 אורחים