PS4 | הנושא הרשמי 2

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Kazz
Veteran

Re: PS4 | הנושא הרשמי 2

הודעהעל ידי Kazz » 28 ספטמבר 2020, 10:44

אולי תשתמש באפשרות במערכת ההפעלה ב PS4 להחליף את התפקוד של הכפתורים האלה. אתה כנראה לא משחק במשחק אחר כרגע אז לא תצטרך לשנות את זה כל הזמן.
זה שאין re-mapping ברמת המשחק זה אחד הדברים הכי מטומטמים היסטורית בקונסולות משחקים.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 28 ספטמבר 2020, 14:27

טוב, לראשונה עשיתי כמה משימות בעזרת התגנבות, ו, וואו! ההתגנבות *ממש* גרועה. ובואו, זה לא שציפיתי לMGS V או TLOU 2, אבל אפילו ההתגנבות הבינונית מינוס של AC מרגישה הרבה יותר טוב מהדבר הזה. זה כאילו שהאספקט הזה שבור, לא יודע, אולי חוסר מזל מטורף גרם לכל הבעיות האפשריות לקרות? לפחות מנסיון הכמה משימות שלי ההתגנבות רעה ברמה שאני לא מבין איך לא שמעתי על זה לפני כן.
זה כמו איזי מוד הזוי בתוך משחק שלפחות לא מנסה להיות קל מדי, לפחות זו הייתה תחושתי. האויבים לא רואים אותך, הAI טיפש ברמה באמת מיוחדת, אפשר לתמרן אותו בלי לנסות אפילו.
בקיצור, באמת, זה כמעט הזוי. מרגיש שבור מא' ועד ת'.
אני אמשיך לדבוק בדרך הסמוראי ולהכנס בסטנדאוף לכל מחנה, מערכת הקרב אמנם לא להיט אבל האספקט הזה לפחות מרגיש טוב, ומאתגר במידה מספקת...

מעבר לזה אני כבר חושב שהבנתי את המשחק - הוא עושה דברים מסוימים מצוין וברמה הכי גבוהה שאפשר, ודברים מסוימים פשוט רע. אם AC עובד כי הוא נותן עולם נהדר ולצידו כמות תוכן עצומה ובינונית שהיא תירוץ להסתובב בעולם הזה, אז GOT מעט מוזר יותר. הוא נותן עולם נהדר ולצידו משימות ברמת הפקה וליטוש הגבוהה ביותר, עיצוב מצוין ללא UI ומערכת רוח שהיא לא פחות מהברקה, ומצד שני המון באגים קטנים, חוסר ליטוש כמעט בכל פנייה לא מתוסרטת בעולם, מערכות קרב והתגנבות בעייתיות עד נוראיות, ו, לפחות מסתמן לי כרגע לצערי, המון תוכן צד שחוזר על עצמו כמו למצוא עוד פסל של שועל או עוד מעיין חם. אלו דברים ממש לא מהנים, ואם בפעם הראשונה יש איזו אווירה נחמדה כשמוצאים את זה בצורה טבעית בעולם, כשמבינים שיש עשרות זהים לאורך המפה זה הופך קצת מעייף...

בכל זאת אני נהנה ממנו, כן, שלא יהיה ספק. את מה שהוא עושה טוב הוא עושה ממש טוב, ויש בו כמות אווירה שמעטים המשחקים שמצליחים לייצר.
אני פשוט מתעכב על הרע כי אני לא רוצה לחזור אחרי כל המחמאות שכבר נשפכו כאן. אני רק מתבאס מעט שבחרתי לשחק בו בתקופה שבה אין לי הרבה תעסוקה אחרת, כיוון שכבר עכשיו אני רואה איך הוא מאבד מהכוח שלו בישיבות ארוכות.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 28 ספטמבר 2020, 15:31

האמת שהם ממשיכים להעצים את הכוח של ההתגנבות ככל שאתה מתקדם אז זה לחלוטין מרגיש כאילו אתה משחק עם צ'יטים כשאתה מתגנב :) אני באיזשהו שלב התחלתי להנות מזה כשהביאו לי צעצועים חדשים :)

אני אישית לא אהבתי את הstandoff זה הומא'ג נהדר לקורוסוואה אבל גם כששלטתי בו הרגשתי שהמשחק מרמה או פשוט לא מזהה נכון את הלחיצה שלי משהו שם מרגיש לא עקבי.

וגם ששלטתי בstandoff הגעתי ללא יותר מ50 אחוז הצלחה בזה ואני מפקפק בזה שיש בעיה עם הקורדינציה שלי זה,לגמרי אשמת סאקר פאנץ.

אני גם מסכים איתך שהיופי של המשחק הוא באווירה שלו. אתה מרגיש שעברת במכונת זמן ליפן של ימי הביינים ובעוד המשחק באמת לא מתקרב לעומק הנפשי והפסיכולוגי שיש לקורוסוואה העלילה פה במיוחד בקווי המשנה לא היתה משהו שדילגתי עליו.
בהחלט קפיצה לסאקר פאנץ מהזבל הרגיל שלהם.

סטיק אני מניח שנאלץ שנינו לחכות למשחק שמערבב את הגיימפלי היפני העמוק עם התקציב והגישה של GOT ומשחק כזה עוד עשוי להגיע יום אחד :) היפנים לא נשארו אדישים לGOT ואינשאאלה צוות יפני יקח את הדברים הטובים פה וישפר עליהם.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 28 ספטמבר 2020, 21:47

Stick כתב:
Uncle Pey'j כתב:
Stick כתב:כרטיס ויזה רגיל, אין שום בעיה. הפעולה מאוד פשוטה, תקנה את הסכום שאתה רוצה (תשאיר תמיד איזה דולר-שתיים עודפים כי יש גם מס מסוים לצערנו) ופשוט תקבל למייל שלך קישור אוטומטי מאמאזון שמעביר ישירות ליוזר שלך את הסכום.

תודה סטיק,מה הכוונה להעברה ישירה ליוזר שלי? אני צריך להזין לו את הפרטי PSN שלי או משהו? כי המייל שמשויך ליוזר אמזון שלי שונה מהמייל שאליו משויך היוזר PSN US שלי.

הוא פשוט מעביר אותך לאתר של סוני, אני מניח שמספיק שתהיה מחובר ליוזר PSN שלך במכשיר שבו אתה פותח את המייל כדי שזה אוטומטית יעביר לך את הכסף לארנק.
אבל אני לא בטוח, אצלי המייל זהה בPSN ובאמאזון. לא חושב שזו צריכה להיות בעיה, אבל בכל מקרה אתה גם מקבל כמובן קוד שאפשר להזין ידנית, זה סתם חוסך לך חצי דקה :).

טוב,אני כנראה מפספס משהו,כי לא משנה איזה כרטיס pre paid אני בוחר ובאיזה סכום הוא אומר לי שהוא לא ניתן לרכישה מהאיזור שלי.. יש איזו דרך עוקפת שאני לא מכיר?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 28 ספטמבר 2020, 22:25

גם אני הופתעתי... זכור לי שאיזה שנתיים שאני לא רוכש יותר כרטיס של כסף באקס בוקס כי אמזון לא מקבלים אשראי לא אמריקאי.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 28 ספטמבר 2020, 22:35

אממ... אני לפני כמה ימים קניתי את GOT עם כרטיס 60$ מאמאזון בלי שום בעיה עם ויזה ישראלית למהדרין. גם הכתובת שלי באמאזון היא ישראלית, אולי זה קשור?

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 28 ספטמבר 2020, 23:05

תוסיף כתובת אמריקאית לחשבון שלך (בנוסף, לא במקום הכתובת הישראלית שלך) ועדיף שזה יהיה ממדינה כמו אורגון (פורטלנד) בשביל לחסוך במיסים. ככה הייתי רוכש כרטיסים מאמזון במשך שנים.

אם כי מתישהו בשנה האחרונה שבאתי לקנות כרטיס מאמזון שכחתי להחליף לכתובת האמריקאית וזה עדיין נתן לי לקנות משום מה ומאז אני יכול לקנות גם אם הכתובת הישראלית שלי, אין לי מושג למה (אולי כרטיס אחר?). אבל זה לא באמת משנה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 28 ספטמבר 2020, 23:07

idan כתב:תוסיף כתובת אמריקאית לחשבון שלך (בנוסף, לא במקום הכתובת הישראלית שלך) ועדיף שזה יהיה ממדינה כמו אורגון (פורטלנד) בשביל לחסוך במיסים. ככה הייתי רוכש כרטיסים מאמזון במשך שנים.

אם כי מתישהו בשנה האחרונה שבאתי לקנות כרטיס מאמזון שכחתי להחליף לכתובת אמריקאית וזה עדיין נתן לי לקנות משום מה ומאז אני יכול לקנות גם אם הכתובת הישראלית שלי, אין לי מושג למה (אולי כרטיס אחר?). אבל זה לא באמת משנה.

ניסיתי להוסיף מיקוד מפורטלנד והוא עשה לי אותה בעיה..אני אנסה את הקטע עם הכתובת המלאה ואקווה לטוב,גם היוזר PSN שלי רשום על אורגון. בכל מקרה רכשתי בינתיים ממוכר שנראה אמין באיביי קוד והספקתי גם להפעיל אותו ולהשתמש בו אז במקרה הכי גרוע אם אצטרך לרכוש עוד אעשה את זה משם.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 03 אוקטובר 2020, 07:28

פייג' - אתה צריך להפוך את הכתובת האמריקאית שלך ל''כתובת המגורים'' בחשבון באמזון כדי שזה יעבוד. אפשר לעשות את זה לדעתי רק דרך האתר, ולא האפליקציה. הייתה בעיה דומה לחבר וככה הוא סידר אותה (הסיר זמנית את הכתובת הישראלית, השאיר רק את האמריקאית, ואז החזיר את הישראלית ככתובת נוספת).
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 אוקטובר 2020, 20:52

יש LOADOUTS !!!
כיף למי שעוד לא שיחק, או בדיוק משחק עכשיו.
איזה שיפור אדיר זה, פספוס שלא היה עד עכשיו, אבל אני מאוד אהנה מזה, בNG+ שגם כן מופיע פה. רק שיראו איך הוא רץ על הפס5 כבר... שאדע אם לחכות עם הNG+ ואם בכלל השמירות יעברו לגירסה המשופרת, אם קיימת.
גם המצב מולטי מעניין, ננסה אותו עוד 10 ימים כשיוצא בחינם :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 05 אוקטובר 2020, 21:06

אחד ממשחקי העולם הפתוח היותר טובים של הדור הזה אין ספק.
אני את הריצה השניה שלי עם הניו גיים אעשה כבר על הפס5.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 06 אוקטובר 2020, 00:35

מזל שאני משחק בו בקצב צב, עוד אספיק לשחק עם זה:).
האמת שNG+ במשחקים כאלו תמיד נראו לי חסרי עוקץ, כי כשהקסם פג בכל הקשור לגילוי המפה וגילוי טבעי של משימות וסיפורי צד, אין הרבה חוץ מלרוץ על הקמפיין הראשי וזה בדרך כלל לא ההייליט במשחקים האלו. עם זאת זה טעם אישי אני מניח, כי אפשר באותה מידה להגיד שNG+ במשחק כמו GOW זה מיותר כי אתה כבר מכיר את הסיפור, אבל זה כן משהו שאני מתכנן לעשות.
העובדה שהם קוראים לזה 1.1 גורמת לי לחשוב שאולי יש עוד עדכונים גדולים בדרך, ומי יודע, אולי גם גרסאת PS5 אמיתית (סטייל ספידרמן) שתהיה סוג של GOTY כשנה אחרי היציאה המקורית. אני רק מקווה שהפוקוס כאן על מולטיפלייר הוא בגזרת השתעשעות עם תוכן צד, ולא רמז לפוקוס עתידי של SP עם הסיקוול האמיתי שיבוא בהמשך הדור. כמו גם הצורך לעדכן גרסאות (אולי, אם באמת "1.1" אומר משהו), שלא יבוא על חשבון סיקוול מבוסס סינגל אמיתי.
כבר שמענו המון שמועות על כך שגרילה מאוד רצו ורוצים ליישם CO-OP כמכניקה מרכזית בהורייזן, ובעוד הורייזן הרבה פחות מעניין אותי אז פחות אכפת לי, אני מקווה שזה לא מגיע מתוך עידוד של סוני שמתחילה לחשוב גם היא שמולטיפלייר זו הגישה.
אבל כמובן שאני קופץ כאן להמון מסקנות, נכון לעכשיו אנחנו רק מקבלים עדכון גדול וחינמי וזה תמיד טוב בכל מצב :).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אוקטובר 2020, 02:30

קשה לי לחשוב שיש בלעדי של סוני מהשנתיים האחרונות שלא הולך לקבל גרסת פס5 מסויימת. כלומר הארכיטקטורה כל כך דומה, בטח הם קצת משחקים שם בעניינים ופתאום המשחק רץ בפס5 במהירות מטורפת ואז זה הופך למגרה לנסות להוסיף דברים. ספיירמן אולי מקרה קצת אחר כי הם כבר עושים משחק קרוס ג'ן שמתרחש באותם שלבים אז הם יבאו את השדרוגים למשחק הקודם. אבל עדין משחק כמו GOT יכול לשדרג המון דברים כמו RT, איכות טקסטורות, FPS, רזולוציה, איכות צללים והשתקפויות, להוסיף עוד חלקיקים וכו'. כלומר יש מצב שאנחנו מקבלים סוג של "גרסת הPC" בלי שיוצאת גרסת PC.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 06 אוקטובר 2020, 16:12

Stick כתב:מזל שאני משחק בו בקצב צב, עוד אספיק לשחק עם זה:).
האמת שNG+ במשחקים כאלו תמיד נראו לי חסרי עוקץ, כי כשהקסם פג בכל הקשור לגילוי המפה וגילוי טבעי של משימות וסיפורי צד, אין הרבה חוץ מלרוץ על הקמפיין הראשי וזה בדרך כלל לא ההייליט במשחקים האלו. עם זאת זה טעם אישי אני מניח, כי אפשר באותה מידה להגיד שNG+ במשחק כמו GOW זה מיותר כי אתה כבר מכיר את הסיפור, אבל זה כן משהו שאני מתכנן לעשות.
העובדה שהם קוראים לזה 1.1 גורמת לי לחשוב שאולי יש עוד עדכונים גדולים בדרך, ומי יודע, אולי גם גרסאת PS5 אמיתית (סטייל ספידרמן) שתהיה סוג של GOTY כשנה אחרי היציאה המקורית. אני רק מקווה שהפוקוס כאן על מולטיפלייר הוא בגזרת השתעשעות עם תוכן צד, ולא רמז לפוקוס עתידי של SP עם הסיקוול האמיתי שיבוא בהמשך הדור. כמו גם הצורך לעדכן גרסאות (אולי, אם באמת "1.1" אומר משהו), שלא יבוא על חשבון סיקוול מבוסס סינגל אמיתי.
כבר שמענו המון שמועות על כך שגרילה מאוד רצו ורוצים ליישם CO-OP כמכניקה מרכזית בהורייזן, ובעוד הורייזן הרבה פחות מעניין אותי אז פחות אכפת לי, אני מקווה שזה לא מגיע מתוך עידוד של סוני שמתחילה לחשוב גם היא שמולטיפלייר זו הגישה.
אבל כמובן שאני קופץ כאן להמון מסקנות, נכון לעכשיו אנחנו רק מקבלים עדכון גדול וחינמי וזה תמיד טוב בכל מצב :).

קשה לי להאמין שסאקר פאנץ יתחילו להתמקד באונליין סטיק, בעיקר בגלל שהם אף פעם לא היו ממוקדים באונליין.

על גרילה אנחנו עוד יכולים להגיד שהיו להם משחקים שהאונליין הוא המנה העיקרית הרי הרוב שיחקו את קילזון בשביל האונליין גם אם רובנו כאן לא.

סאקר פאנץ מנגד תמיד התמקדו בסינגל.

אני אפילו לא בטוח אם אני רוצה המשך מידי לGOT מצד אחד, יש עוד הרבה מה לעשות בעולם של GOT מצד שני.. הייתי רוצה לראות אותם עושים משחק יפני בעידן המודרני.. אם אני לא טועה לאסקין העלה את הרעיון הזה.

כאילו אני חושב שכמו שבעבר היה חסר משחק AC ביפן היום חסר משחק עולם פתוח ביפן המודרנית, כאילו יש את סליפינג דוגס מ2012 ויאקוזה.

אבל יאקוזה זה JRPG עוד לפני יאקוזה 7 וSD משחק מלפני כמעט עשור.

בכל אופן אני מאוד אשמח אם הם יעשו את GOT2 בסוף דור הפס5 והפעם יכניסו קארמה סיסטם זה מאוד מתאים למשחק הזה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 אוקטובר 2020, 16:17

גלאס יא גזען! SD בהונג קונג, לא יפן... אפילו לא קוריאה :)
אגב יש הרבה משחקי עולם פתוח ביפן, אבל הם לא יוצאים מיפן לרוב... גם נראה לי שפרסונה 5 יכול להחשב כעולם פתוח. סוגשל.
נערך לאחרונה על ידי Laskin ב 06 אוקטובר 2020, 16:26, נערך 2 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 06 אוקטובר 2020, 16:19

חחחחחחחחחחחחחח תפסת אותי זה היה פרודיאני מאוד מצידי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 06 אוקטובר 2020, 16:31

פרסונה 5 עולם פתוח? הוא לא עולם פתוח בהשוואה לפפ15 אז הוא בטח לא עולם פתוח בהשוואה למשחקים מערביים.

אתה יכול לטייל באיזה hub עלוב בפרסונה 5 שבו אתה עושה כל מיני מייניגיינס אבל זה ממש לא עולם פתוח.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 06 אוקטובר 2020, 16:42

glass man כתב:
Stick כתב:מזל שאני משחק בו בקצב צב, עוד אספיק לשחק עם זה:).

קשה לי להאמין שסאקר פאנץ יתחילו להתמקד באונליין סטיק, בעיקר בגלל שהם אף פעם לא היו ממוקדים באונליין.

על גרילה אנחנו עוד יכולים להגיד שהיו להם משחקים שהאונליין הוא המנה העיקרית הרי הרוב שיחקו את קילזון בשביל האונליין גם אם רובנו כאן לא.

סאקר פאנץ מנגד תמיד התמקדו בסינגל.

אני אפילו לא בטוח אם אני רוצה המשך מידי לGOT מצד אחד, יש עוד הרבה מה לעשות בעולם של GOT מצד שני.. הייתי רוצה לראות אותם עושים משחק יפני בעידן המודרני.. אם אני לא טועה לאסקין העלה את הרעיון הזה.

כאילו אני חושב שכמו שבעבר היה חסר משחק AC ביפן היום חסר משחק עולם פתוח ביפן המודרנית, כאילו יש את סליפינג דוגס מ2012 ויאקוזה.

אבל יאקוזה זה JRPG עוד לפני יאקוזה 7 וSD משחק מלפני כמעט עשור.

בכל אופן אני מאוד אשמח אם הם יעשו את GOT2 בסוף דור הפס5 והפעם יכניסו קארמה סיסטם זה מאוד מתאים למשחק הזה.

יאקוזה 7 ?
לא יצא לי לשמוע על זה ,כמה שאני זוכר יש את הסדרה עד 6
או שאתה מחשיב 7 בגלל שיש 0 ?
יש עוד 2 משחקים באותו הסגנון ,אבל לא קוראים להם במערב יאקוזה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 06 אוקטובר 2020, 16:46

יאקוזה 7 זה המשחק הכי חדש בסדרה תבדוק. זה השם האמיתי שלו במערב הורידו לו את המספר כדי לסמן את העובדה שמדובר בסוג של רייבוט מאקשן jrpg למשהו מבוסס תורות בסגנון דרגון קווסט.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 06 אוקטובר 2020, 21:46

Klayman כתב:פייג' - אתה צריך להפוך את הכתובת האמריקאית שלך ל''כתובת המגורים'' בחשבון באמזון כדי שזה יעבוד. אפשר לעשות את זה לדעתי רק דרך האתר, ולא האפליקציה. הייתה בעיה דומה לחבר וככה הוא סידר אותה (הסיר זמנית את הכתובת הישראלית, השאיר רק את האמריקאית, ואז החזיר את הישראלית ככתובת נוספת).

תודה רבה קליימן,האמת שאחרי זה אכן ראיתי ברדיט שזה הפיתרון אבל הבנתי שזה עלול ליצור בעיה עם הספריית קינדל שלי במידה וארצה לשנות שוב איזור או משהו...העדפתי לוותר ופשוט לפתוח משתמש אחר עם מייל משני שאני בקושי משתמש בו,מה שהתברר כמעשה הרבה יותר מלחיץ ממה שחשבתי,כי שנייה אחרי שהזמנתי גיפט קארד של 10$ קיבלתי הודעה מאמזון שהמשתמש חסום ושאני צריך לספק להם הוכחה שאני מי שאני טוען שאני או משהו וחששתי שזה ייגמר בבאן למשתמש הראשי בגלל מעבר על EULA,אז הלכתי על שיטת let's talk doogri של ביבי ופשוט כתבתי שאני רוצה לרכוש גיפטקארדים של PSN שלא זמינים במדינה שלי..זה כנראה עבד,כי כמה שעות אחר כך החזירו לי את המשתמש ויכולתי לעשות הזמנות רגילות :oops:
קטע.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 24 אוקטובר 2020, 17:52

Uncle Pey'j כתב:תודה רבה קליימן,האמת שאחרי זה אכן ראיתי ברדיט שזה הפיתרון אבל הבנתי שזה עלול ליצור בעיה עם הספריית קינדל שלי במידה וארצה לשנות שוב איזור או משהו...העדפתי לוותר ופשוט לפתוח משתמש אחר עם מייל משני שאני בקושי משתמש בו,מה שהתברר כמעשה הרבה יותר מלחיץ ממה שחשבתי,כי שנייה אחרי שהזמנתי גיפט קארד של 10$ קיבלתי הודעה מאמזון שהמשתמש חסום ושאני צריך לספק להם הוכחה שאני מי שאני טוען שאני או משהו וחששתי שזה ייגמר בבאן למשתמש הראשי בגלל מעבר על EULA,אז הלכתי על שיטת let's talk doogri של ביבי ופשוט כתבתי שאני רוצה לרכוש גיפטקארדים של PSN שלא זמינים במדינה שלי..זה כנראה עבד,כי כמה שעות אחר כך החזירו לי את המשתמש ויכולתי לעשות הזמנות רגילות :oops:
קטע.

אם אתה רוצה לדעת - עשיתי את זה ממש אתמול מהמשתמש הראשי שלי. סך הכל זה די פשוט, ואמזון מאפשרת לעשות את זה בלי הגבלה:
1) אתה צריך לעדכן את המדינה שלך לUS תחת devices איפשהו... תהרוג אותי למה זה שם במקביל לכל שאר ההגדרות.
2) אתה קונה את הגיפט קארד.
3) אתה מעדכן שוב את המדינה שלך בחזרה. אם אתה בתוך kindle או Prime video או Twitch אולי תצטרך להפעיל את האפליקציה מההתחלה בשביל שזה יתפוס.
אין צורך בVPN, כרטיס אשראי אמריקאי, הגדרות 1-click settings לכתובת מסוימת או כל מיני דברים מתוסבכים אחרים.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 07 נובמבר 2020, 23:09

מה לעזאזל?!!?. התחלתי את days gone והטריגר שמשמש לנשק (R2) אתה צריך ללחוץ עליו ממש חזק בשביל שהוא יקלוט את הירי.
מעבר לזה שזה ממש לא שחיק השלטים שלי עובדים מצוין.

אני יודע את זה כי בדיוק לפני סיימתי סשן של 6 שעות על SF5.

אז נכנסתי לאינטרנט ומסתבר שזה באג ידוע של המשחק עם שלטים ישנים. ככה שיש לי שתי ברירות לקנפג את הירי לR1 ואז לשחק ברמה נחותה כאילו אני דור או שניים אחורה.

או לקנות שלט חדש או אתם יודעים אופציה שלישית לשחק את זה על הפס5..

כוסאמק לא יאמן שזה עבר QA זה לא אמיתי זו פשוט עקיצה ברמה הכי נחותה והיה צריך להיות על זה רעש ענקי.

תודנ לאל שהdays gone הזה עלה לי רק 60 שקל.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 08 נובמבר 2020, 07:02

זה נגיד לא היה קורה אצל סוני. הם נותנים לאולפנים שלהם את כל הזמן, התמיכה הטכנית והמשאבים שהם צריכים. ;).

סוני בנד, כמו שאמרתי בזמנו, הם אולפן בינוני מינוס. ו days gone מהפעם הראשונה שהוצג, נראה בינוני ומשעמם מאוד.
?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 08 נובמבר 2020, 12:13

חחחח דוגרי? באופן מוזר לחלוטין הפעם האחרונה ששלט לא תפקד לי לחלוטין היה לפני 20 שנה בפס1 עם משחק של סוני בנד.

המשחק הוא כזה Direct to dvd...בהחלט משחק שאתה מצפה לראות בשנה הראשונה של ההשקה אבל זה עדיין ביזיון.

טוב נו אני אשחק כבר על 60FPS.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 08 נובמבר 2020, 12:32

glass man כתב:חחחח דוגרי? באופן מוזר לחלוטין הפעם האחרונה ששלט לא תפקד לי לחלוטין היה לפני 20 שנה בפס1 עם משחק של סוני בנד.

המשחק הוא כזה Direct to dvd...בהחלט משחק שאתה מצפה לראות בשנה הראשונה של ההשקה אבל זה עדיין ביזיון.

טוב נו אני אשחק כבר על 60FPS.

פשוט Days Gone עושה הרבה יותר געש "מהגובה שלו". זה משחק שיושב על ממוצע 71, זה מה שמשגע אותי לגביו. אם הוא היה משחק של מיקרוסופט בטייל הזה, כבר היו רוקדים לו על הדם. על watch dogs legion, שיושב על 75, הפורום פה "קרא קדיש"... ושם לפחות הלכו על קונספט שאפתני וניסו משהו אחר (אני משחק בו בימים אלה. הוא משחק רחוק מאוד ממושלם, אבל הוא בהחלט מעניין ועשוי לא רע לדעתי. בטח בקטגוריית make your own fun, למי שאוהב).
?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 44 אורחים