PS4 | הנושא הרשמי 2

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Stick
Veteran

Re: PS4 | הנושא הרשמי 2

הודעהעל ידי Stick » 21 אוגוסט 2019, 15:05

בסדר, דוגמאות יש לכל כיוון. אז באותה תקופה שבה אנחנו מחכים שהמפתחות של סוני "יהפכו לND" לאט לאט, בצעדים קטנים מאוד, יש לך דוגמאות כמו CDPR שהפכה בדור אחד מחברה שמפתחת RPG שבור לגמרי לחברה שמפתחת RPG מגדיר דור ומכתיב תעשייה. כזו שהגיעה למעמד בו היא שנייה רק לרוקסטאר במידת ההייפ שכל אזכור למשחקם הבא מעורר.
מפתחות כמו FS שהיום רבע מהתעשייה מנסה לחקות, ואת הפריצה שלה עשתה רק כשעזבה את הפצתה של סוני (שהוציאו את דימון סולס לא גמור ושבור ביודעין, בהנחה שמדובר במשחק רע שיעלם תוך דקה ואין מה להמשיך להשקיע בו), והוציאה את דארק סולס כמולטיפלטפורמס.
וכמובן יש עוד דוגמאות רבות, בטח אם נצא משוק הAAA ונראה כמה מהפכות מהירות עברו על התעשייה בדור האחרון, בזמן שהמפתחות של סוני כבר שני דורות ממשיכות להתקדם לאט ומקוות להצליח כבר "להפוך לND".

או במילים אחרות, ND זו דוגמה לחברה שעבדה אצל סוני המון זמן. בתוך הזמן הזה, החברה ביצעה עלייה מטאורית והיום היא אחת מהמפתחות הטובות בתעשייה.
שום חברה אחרת של סוני לא עשתה את זה. וגם אם נצא מנקודת הנחה שהן משתפרות (שוב, זה בעיניי בעיקר בערכי הפקה ועניינים טכניים כמו מורכבות העולם והגיימפלי, לא בהכרח באיכות אובייקטיבית של המשחק, אבל ניחא), הן עושות את זה לאט כמו צב ביחס למפתחות מצליחות מסוימות מחוץ לסוני, ואין שום סיבה אמיתית להניח שהן יעשו את הקפיצה הזו לליגה הבאמת גבוהה כמו שND עשו. למה? כי אין שום תקדים לחברה שהיא לא ND ש"עשתה ND". (כלומר, להקנות על ידי סוני ותוך כדי דור להפוך ממפתחת סבבה לאחת ה-מפתחות).

SM אגב לדעתי לגמרי ברמה של ND, היא כן מה-מפתחות. אבל SM כבר באמצע דור הps2 פיתחה באופן עקבי משחקי 9+, ולמרות שהיא הצליחה להוכיח שהיא לא מפתחת של משחק אחד בדור הזה ועשתה התאמה מוצלחת, הסיפור שלה לא דומה לסיפור התאורתי של גרילה, SP, RAD, סוני באנד ועכשיו אינסומניאק, שמנסות "לעשות ND".

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 אוגוסט 2019, 15:39

סנטה מוניקה עלתה ואז ירדה אחרי השלישי (שהרבה גם לא מחשיבים אותו כשיא של הסדרה, אלא את המשחק השני) ורק בדור הזה הגיעה לרמת ״נוטי דוג״...
ואין כמעט דוגמאות לחברות כמו CDPR, אלו אנומליות בשוק.
רוב החברות של סוני עברו ממשחקים פשוטים של 7-8 למשחקים מורכבים של 8-9, ומעטות גם ל-9+, ואנחנו כן רואים עלייה ברמה גם מעבר להפקה, מה שלא רואים אצל כל מפיצה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 אוגוסט 2019, 15:44

ברור שאלו היוצאות מן הכלל בשוק הכללי. אני רק אומר שגם ND היא היוצאת מהכלל בתוך החממה של סוני, ולא הדוגמה הכללית למה קורה למפתחת תחת סוני.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 אוגוסט 2019, 16:13

הדוגמא הכוללת היא שלרוב המפתחות שמצליחות לספק את הסחורה (לא RAD לדוגמא) כן משפרות את האיכות שלהן, בטח שהתקציבים גדלים משמעותית וכך גם הפרויקטים. סוני לרוב עושה אחלה עבודה עם המפתחות שלה, עם מייקרוסופט לאור ההיסטוריה הייתי יותר מודאג כי בתכלס הם לא באמת מקדמים את המפתחות שהם רוכשים עד עכשיו, הם לקחו מפתחת ברמה של נוטי דוג והיום היא חצי פח אשפה (רייר)

זה שיש כמה מפתחות מחוץ לסוני שמשתפרות עם השנים זה לא קשור לנושא, אף אחד לא טען שרק דרך סוני מפתחות נהיות איכותיות יותר וגדולות יותר ושמוציאות פרויקטים יותר מושקעים ברמת גימור שלא היו קרובים אליה בחיים לפני אבל זה כן מגדיל את הסיכויים בצורה ברורה.

בלי קשר זו קנייה סופר חכמה של סוני, הם מרכזים את הכח אש של אינסומניאק בפלטפורמה שלהם במקום שיתפזרו וגם הם ככל הנראה מונעים מהם להפוך לאיזו מפתחת מולטי/ קואופ כמו שהיא ניסתה בימי הפס3 עם המשחק הגרוע הזה שהוציאו עם EA. מעכשיו הם נטו יתמקדו במשחקים בסגנון שסוני אוהבת ורוצה על הפלטפורמה שלה ואלו חדשות טובות עבור רוב המעריצים של אינסומניאק.

אי אפשר לדעת מה יביא איתו העתיד אבל על סמך ההיסטוריה מדובר במאורע משמח ומבטיח, נקווה שגם יצא ככה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 אוגוסט 2019, 17:00

שלא יובן לא נכון, אני חושב שסוני הוכיחה מעל לכל ספק שלפחות כרגע היא אחת המהמפיצות היותר טובות כלפי המפתחות שלה. יש לה גב כלכלי אדיר, ולפחות ככל הידוע לנו היא נותנת למפתחות עצמאות יחסית גדולה וזמני פיתוח מאוד נדיבים.

אני רק אומר שזה לא שאינסומניאק לא היו במקום טוב בלי קשר (סוני לא "מצילים" אותם), ואם התקווה היא שעכשיו הם יעשו את הקפיצה מסטודיו טוב לסטודיו מדהים, אותה תקווה שיש לגבי הרבה סטודיואים אחרים של סוני, אז אין לזה באמת שום תקדים אמיתי מלבד ND היוצאים מן הכלל.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 אוגוסט 2019, 17:37

גם אני לא חושב שסוני מצילה אותם :)

הם היו בעמדה טובה עוד לפני, זה חלק מהסיבה שאני שמח על הרכישה אבל כמו שאמרת סוני הוכיחה את עצמה כמפיצה מדהימה עם גב כלכלי חזק, לא מן הנמנע שנראה דברים מרגשים מאוד וקפיצת מדרגה מהסטודיו הזה.

אני חושב שהם כבר בעמדה טובה יותר ממפתחות אחרות שתחת המטריה של סוני, זאת אומרת הם נרכשים כשהם כבר מפתחת מוכחת ברמת איכות גבוהה (לא כמו גרילה בזמנו) ולכן ההנחה או התקווה היא שקפיצת המדרגה שתקרה פה תביא אותם למקום מאוד גבוה, אולי עדיין לא נוטי דוג כי זה באמת רמה משל עצמה אבל קרוב מספיק ;)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 אוגוסט 2019, 18:10

אני חלוק עלייך בכל הנוגע ל״תקווה״ שדיברת עליה. אולי עדיין אין חוץ מסנטה מוניקה דוגמא נוספת למעבר בין סטודיו טוב לסטודיו כמעט מושלם, אבל אני כן חושב שסאקר פאנץ וגרילה דוגמאות טובות לסטודיו בינוני שהפך לסטודיו טוב מאוד... אבל נחכה עם סאקר פאנץ׳ אחרי GoT, שהוא סימן שאלה לא קטן...

אגב, גם סטודיו יפן ו פוליפוני התחילו הצוותים די בינוניים שסוני חיזקה עם השנים והפכה למעולים, גם אם לאחרונה חלה ירידה באיכות... חלק מהעניין זה גם לשמר לאורך זמן את הכשרונות. לפעמים סטודיו מגיע באמת לרמה הכי גבוהה ובעקבות משהו קטן או פשוט בריחת כשרונות מיוחדים למקומות אחרים הצוות לאט לאט מתפורר... נקווה שרייר למשל עדיין יכולה לחזור לעצמה, וגם רטרו אצל נינטנדו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אוגוסט 2019, 18:23

היינו בדיון הזה כבר עם רמדי ואני חושב שהתפזרנו ליותר מדי כיוונים. הנקודה שלי היא שכל חברה שמתחילה לעבוד עם סוני פתאום יש קולות שזורקים ״עכשיו הם יעשו נוטידוג״ כשבמציאות רק חברה אחת עשתה ״נוטדוג״ וזאת נוטידוג.

סנטה מוניקה? שטויות, הם עשו נוטידוג עוד לפני נוטידוג. GOW2 היה יצירת מופת עוד לפני שיצא אנצ׳רטד 1 הבינוני. מדברים פה כאילו סנטה מוניקה הפתיעה ועלתה רמה עם gow 2018 כאילו היה מדןבר באיזו גרילה לפני זה. עוד על הפס2 הם הפכו למפתחת הכי טובה של סוני.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 אוגוסט 2019, 18:33

מה זה משנה מי עשה את זה קודם? לפני ג׳ק ודקסטר ולפני GoW הן היו חברות בינוניות (סורי, שנאתי את קראש... אבל נתפשר על חברות ״טובות״) שחיפשו את הכיוון שלהן, וביחד עם ותחת סוני מצאו והפכו להיות החברות החריגות באיכותן שהן היום. אתה לא יכול מצד אחד להגיד שנוטי דוג היחידים ומצד שני להגיד שסנטה מוניקה היו קודם.
אני חושב שבתקופת הפס3 סנטה מוניקה ירדו טיפה ואפילו היו לא מעט שדאגו לסטודיו הזה לפני gow האחרון, בעוד שנוטי דוג אחרי אנצ׳רטד הראשון הפציצו די בעקביות עם כל משחק שלהם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אוגוסט 2019, 18:42

Laskin כתב:מה זה משנה מי עשה את זה קודם? לפני ג׳ק ודקסטר ולפני GoW הן היו חברות בינוניות (סורי, שנאתי את קראש... אבל נתפשר על חברות ״טובות״) שחיפשו את הכיוון שלהן, וביחד עם ותחת סוני מצאו והפכו להיות החברות החריגות באיכותן שהן היום. אתה לא יכול מצד אחד להגיד שנוטי דוג היחידים ומצד שני להגיד שסנטה מוניקה היו קודם.
אני חושב שבתקופת הפס3 סנטה מוניקה ירדו טיפה ואפילו היו לא מעט שדאגו לסטודיו הזה לפני gow האחרון, בעוד שנוטי דוג אחרי אנצ׳רטד הראשון הפציצו די בעקביות עם כל משחק שלהם.

בו נגיד את זה ככה, פעם אחרונה שסוני גרמה לחברה לעשות ״נוטידוג״ זה היה לפני עשור כשנוטידוג עשו ״נוטידוג״. סוני מחזיקה המון חברות פנימיות ואף אחת מהן לא עושה ״נוטידוג״, היא גם השמידה חברות כמו צוות ico, אבולושן, זיפר, לונדון ולדעתי גם פליפוני (למרות שזה עניין של טעם).

אז אולי סוני הם בני אדם, כמו כל תאגיד ולא אנשי על. לא כל חברה שהם שמים את הידיים שלהם עליה הופכת לאיזו נוטידוג, האמת שליתר דיוק רוב החברות שהם קונים לא עושות נןטידוג וחלקן נהרסות. אני חושב שהרצף הנהדר שלהם בשלוש שנים האחרונות קצת סנוור אנשים.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 אוגוסט 2019, 19:02

ממש לא השמידו את צוות איקו, הצוות התפרק מעצמו, כנראה לא מעט בגלל הכשלים הטכניים עם הפס3 למרות שסוני תמכו בהם טכנית ככל יכולתה (כולל אנשים מסנטה מניקה שטסו ליפן לסייע להם) ובגלל שלבמאי נמאס. סוני עשו את הצוות הזה ותמכו ב TLG פאקינג עשור מתוך מחויבות לפרויקט במקום לזרוק אותו לכלבים, איך אפשר בכלל לבוא בטענות לעבר סוני בעניין הזה?

אבולושן פישלו קשות עם האונליין וזה הרס את כל המותג שבנו, גם לפני זה הם כבר היו ברצף לא משהו מבחינת הצלחה, זה ברור שאם מפתחת לא תספק סחורה למשך תקופה אז אין ברירה, זה לא בית תמחוי למרות שלפי התגובות האוהדות ובהתחשב בשממה שיש להם בתחום המירוצים לדעתי כן היו צריכים לתת להם עוד צ'אנס.

מתי לונדון עשתה משהו נורמלי בכלל? זה בית פיתוח לא בדיוק מוצלח, קורה מה לעשות לא כל הימור יהיה אייס. גם זיפר מפתחת סבירה מינוס, אם אלו השמות שיש לך ככישלונות אז זה דווקא מעיד טובות עליהם.

בגדול סוני נותנת אחלה גב ותמיכה וחופש למפתחות שלה וכן, רואים קפיצות מדרגה יפות מרוב הצד א' שלהם מפרויקט לפרויקט.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 אוגוסט 2019, 19:05

אני לא חושב שהיא ״השמידה״ אותן, אולי רק את אבולושן שתכלס לא סיפקה את הסחורה, כמו זיפר... טים איקו התחילה להתפורר כשהיוצר המוביל שלה פרש ולדעתי לא בגלל יחס מחפיר מסוני או משהו כזה, פשוט רצה עצמאות, ולונדון היו ונשארו בינוניים לא? כל מפיצה אחרת בערך הייתה בועטת אותם או גורמת להם לעשות משחק בתקציב מאוד מאוד נמוך אחרי קיצוצים רציניים.
גם RAD וגם MM בתכלס לא שוות את ההשקעה והתקציבים שנותנים להם, אבל סוני לא מוותרת :)

אני כן מסכים שנוטי דוג היא אולי האחרונה שהפכה לזה בדור הקודם אבל קצת קשה לי שלא להחשיב את סנטה מוניקה כי לדעתי הם עלו 3 שלבים למעלה עם האחרון, ואני כן חושב שנראה את גרילה וגם את סאקר פאנץ׳ מוציאים את משחק ה-9++ שלהם בקרוב...

עריכה:
אני רואה שבלינג הקדים אותי בכמה שניות :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אוגוסט 2019, 19:12

שתי חברות תחת סוני עלו לגדולה, השאר מדשדשות במקום או מדרדרות/מתפוררות. זה נחמד להגיד נוטידוג וסנטה מוניקה בלופ אינסופי אבל כמעט כל החברות שלה עושות משחקים בסדר ולא יותר מזה. כן, סוני נותנת גב ויחסית שקט תעשיתי, אין ספק בכלל, אבל התפיסה המוזרה הזאת שאם סוני רק תשים את היד שלה על חברה X היא פתאום תפרח לאיזו נוטידוג היא די חסרת שחר.

אינסומניאק לדעתי תשאר אינסומניאק, תקציב וזמן מעולם לא היה חסר להם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 אוגוסט 2019, 19:15

אני באמת באמת לא חושב שאפשר להגיד שסאקר פאנץ׳ וגרילה מתדרדרות/מתפוררות. זה יהיה שערורייתי לטעון כך אפילו. שערורייה! :)
גם לא אינסומניאק כל הם היו תחת סוני.
שלושתן פרחו תחתה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אוגוסט 2019, 20:15

Laskin כתב:אני באמת באמת לא חושב שאפשר להגיד שסאקר פאנץ׳ וגרילה מתדרדרות/מתפוררות. זה יהיה שערורייתי לטעון כך אפילו. שערורייה! :)
גם לא אינסומניאק כל הם היו תחת סוני.
שלושתן פרחו תחתה.

סליחה, גרילה לא פורחת וגם סאקרפאנץ׳ לא פורחת. יש לסוני עוד 10 חברות שלא פורחות. בעצם ליתר דיוק יש להם שתי חברות שפורחות, סנטה מוניקה ונוטידוג כשאחת התחילה את הפריחה לפני עשור והשניה לפני יותר מעשור.

אינסומניאק? נראה מה יקרה איתם. אני בספק אם פתאום הם יפמפמו משחקי 95 משום מקום.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 21 אוגוסט 2019, 20:35

המשחק האחרון של גרילה מכר מעל 10 מיליון עותקים, התקבל נהדר גם אצל המבקרים וזכה בהכי הרבה פרסי goty מלבד זלדה באחת השנים הכי חזקות בתעשייה. אני אישית העדפתי עוד כמה משחקים על פניו ב 2017, אבל כך או כך לא רואה איך אפשר לטעון אובייקטיבית שגרילה לא פורחת.

סאקר פאנץ? נכריע בעניין אחרי Ghost of Tsushima

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אוגוסט 2019, 20:41

idan כתב:המשחק האחרון של גרילה מכר מעל 10 מיליון עותקים, התקבל נהדר גם אצל המבקרים וזכה בהכי הרבה פרסי goty מלבד זלדה באחת השנים הכי חזקות בתעשייה. אני אישית העדפתי עוד כמה משחקים על פניו ב 2017, אבל כך או כך לא רואה איך אפשר לטעון אובייקטיבית שגרילה לא פורחת.

אפשר להגיד אותו דבר על kz2, משחק meh עם ממוצע גבוה משל הורייזן שמכר נהדר. החברה הזאת עדין לא הצליחה להתעלות. הם בגרף עליה? בהחלט. הם קרובים אפילו לקצה הזרת של נוטידוג/סנטה מוניקה? אפילו לא קרוב.

בנוגע לgoty, לא ממש זכורים לי יותר מדי goty שהוא קבל. גם הרשימה בוויקיפדיה לא מכירה בזה יותר מדי:
https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of ... ear_awards

יש איזו אסמכתא לזה שהוא קבל הכי הרבה goty אחרי זלדה? כלומר מריו יצא באותה שנה, נשמע לי טענה די תלושה.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 21 אוגוסט 2019, 20:50

אתם מפספסים את כיוון ה VR שבו אינסומיניאק פיתחה 3-4 משחקים. הרכישה מחלישה את אוקלוס ונותנת לסוני את המפתחת שתהיה אמונה על משחקי 'AAA' ל PSVR2.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אוגוסט 2019, 20:51

Kazz כתב:אתם מפספסים את כיוון ה VR שבו אינסומיניאק פיתחה 3-4 משחקים. הרכישה מחלישה את אוקלוס ונותנת לסוני את המפתחת שתהיה אמונה על משחקי 'AAA' ל PSVR2.

כל המשחקי צד שלהם היו ברמת אינדי, 90% מהעבודה שלהם הושקעה בaaa לסוני ופעםא חת גם למיקרוסופט.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 אוגוסט 2019, 21:00

די נו קיאו גם אם אתה לא אוהב ומתחבר לגרילה אי אפשר לאמר שלא פורחת, אתה סתם לא אובייקטיבי פה הם הביאו הפקה מדהימה שמכרה מעולה והתקבלה בצורה טובה יותר מכל משחק אחר שלהם על ידי השחקנים (לפחות כשזה נוגע לקמפיין מעולה, קילזון 2 גם התקבל מדהים על ידי קהילת האונליין עם המצב התחרותי המצויין שלו), אם לזה לא קוראים stepping up their game (גם אם לא בלבל של נוטי דוג) אני לא יודע למה כן.

בעניין סאקר פאנץ', הם עשו עלייה מדהימה בערכי ההפקה והפוליש בדור הזה ביחס לדורות הקודמים, אנשים לא הבינו מאיפה זה בא שאינפמוס כל כך מרשים טכנית ב 2014 כשיצא.

מה שכן מסכים איתך שאיכותית הם רחוקים מאוד מנוטי דוג ואפשר לאמר שבגלל נסיבות מבאסות של משחק שעבר rush חזק כדי לצאת בתחילת הדור (תופעה שכיחה לצערי אצל רבים בתחילת דור חדש) אז אפילו ביחס לעצמם חלה רגרסיה ואינפמוס על הפס4 יצא הכי פחות איכותי בסדרה.

מה שכן GoT נראה מבטיח מאוד עם עוד עליית מדרגה ברורה באספקט הטכני והפוליש עבורם והפעם גם נראה שיש מצב לרגע ההוריזון שלהם ושהם אשכרה יוציאו משחק אהוב שיתקבל באהדה יפה. ושיעשה אימפקט מסויים מבחינת באז ומכירות. נקווה לטוב.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 אוגוסט 2019, 21:05

https://gotypicks.blogspot.com/2017/09/ ... r.html?m=1

הנה כמה פרסים שהוריזון לקח, מקום 2 אחרי זלדה.

אין בכלל וויכוח שהמשחק הוא סוג של פריצת דרך עבורם, בחיים לא היה להם כזה באז והוריזון 2 יהיה המשחק הכי מצופה בתולדות החברה וזה אומר הכל.

בסדר הם לא ברמה של נוטידוג אבל עדיין התקדמות מאוד משמעותית הם עשו פה.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 21 אוגוסט 2019, 21:07

DrKeo כתב:
idan כתב:המשחק האחרון של גרילה מכר מעל 10 מיליון עותקים, התקבל נהדר גם אצל המבקרים וזכה בהכי הרבה פרסי goty מלבד זלדה באחת השנים הכי חזקות בתעשייה. אני אישית העדפתי עוד כמה משחקים על פניו ב 2017, אבל כך או כך לא רואה איך אפשר לטעון אובייקטיבית שגרילה לא פורחת.

אפשר להגיד אותו דבר על kz2, משחק meh עם ממוצע גבוה משל הורייזן שמכר נהדר. החברה הזאת עדין לא הצליחה להתעלות. הם בגרף עליה? בהחלט. הם קרובים אפילו לקצה הזרת של נוטידוג/סנטה מוניקה? אפילו לא קרוב.

בנוגע לgoty, לא ממש זכורים לי יותר מדי goty שהוא קבל. גם הרשימה בוויקיפדיה לא מכירה בזה יותר מדי:
https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of ... ear_awards

יש איזו אסמכתא לזה שהוא קבל הכי הרבה goty אחרי זלדה? כלומר מריו יצא באותה שנה, נשמע לי טענה די תלושה.

- לא מוצא שום מידע שמעיד על כך שקילזון 2 מכר נהדר. ואני לא דיברתי על הזרת של סטודיואים אחרים, פשוט טענתי שגרילה אובייקטיבית פורחת. לא רואה איך אפשר להכחיש את זה גם אם לא אוהבים את המשחק שלהם. אגב, גם זה שאחרי הורייזון הם עברו למשרד גדול יותר והחליטו להשתדרג ב 150 עובדים מעיד בין היתר על כך שהם מצליחים, שסוני מאמינים בהם ושהם, ובכן, בפריחה.

בקשר ל goty, בבקשה -
https://gotypicks.blogspot.com/2017/09/ ... -year.html

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אוגוסט 2019, 21:21

אתם יודעים מה, אני לא הולך להכנס לויכוח על הורייזן שלא שחקתי בו כי הוא נראה משחק MEH למדי וכל מי שאני מכיר חוץ מלאסקין חושב שבמקרה הטוב מדובר במשחק בסדר, אבל יאללה, זורם אתכם ועם 55 GOTY של בלוגים של אמהות כדורגל.

בואו נסתכל על הצד א' של סוני:
Manchester Studio
Sucker Punch Productions
Santa Monica Studio
San Diego Studio
Polyphony Digital
PixelOpus
Naughty Dog
Media Molecule
London Studio
Japan Studio
Insomniac Games
Guerrilla Games
San Mateo Studio
Bend Studio

מתוך כל הרשימה הזאת, כמה חברות מצדיקות את השם "אם סוני קונה אותכם, אתם הופכים מינימום לנוטידוג" שאתם מנסים להדביק לסוני? אצלי בספר בדיוק שתיים, נוטידוג וסנטה מוניקה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 אוגוסט 2019, 21:29

אז תוסיף את גרילה :) אבל כמובן שהם לא נוטי דוג או סנטה מוניקה, פשוט פריחה רצינית.
אגב, קילזון 2 מכר מליון עותקים ואין עדכון אז לא עבר את ה-2 מליון כנראה, אנשים לא התלהבו ממנו.... הורייזון מכר בערך פי 10 ממנו, ואין שום ספק שהם עלו למגרש של הגדולים איתו ורק איתו. זה שיש ממוצע טוב לקילזון 2 זה משונה לי גם כן, כנראה שהצמא לשוטר בלעדי טוב על קונסולה של סוני וכל ההייפ המטורף שהיה לו הפעיל משהו אצל הרבה מבקרים.

לגבי סאקר פאנץ׳ אני מוכן לחכות עד אחרי שיצא GoT אבל פרחו הם בטח פרחו

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אוגוסט 2019, 22:08

Laskin כתב:אז תוסיף את גרילה :) אבל כמובן שהם לא נוטי דוג או סנטה מוניקה, פשוט פריחה רצינית.
אגב, קילזון 2 מכר מליון עותקים ואין עדכון אז לא עבר את ה-2 מליון כנראה, אנשים לא התלהבו ממנו.... הורייזון מכר בערך פי 10 ממנו, ואין שום ספק שהם עלו למגרש של הגדולים איתו ורק איתו. זה שיש ממוצע טוב לקילזון 2 זה משונה לי גם כן, כנראה שהצמא לשוטר בלעדי טוב על קונסולה של סוני וכל ההייפ המטורף שהיה לו הפעיל משהו אצל הרבה מבקרים.

לגבי סאקר פאנץ׳ אני מוכן לחכות עד אחרי שיצא GoT אבל פרחו הם בטח פרחו

אם סאקר פאנצ׳ פרחו או לא זאת שאלה לכשgot יצא. עם כל הכבוד לסאקר פאנצ׳, הם עדין לא הצליחו להתעלות על משחקי הפס2 שלהם.

אז מה יצא לנו? 3 חברות מתוך 14 כשיש ויכוח על אחת מהשלוש?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 46 אורחים